Get Adobe Flash player
2017. g.





Marts Puniņš - Dana Jākobsone
6.v. Eiropas čempionāts 10 dejās


***
***

***
***


***
***

***
***


***
***
2016. g.





Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte

2.v. Pasaules čempionāts U21 10 dejās

2.v. Pasaules čempionāts jauniešiem ST

2.v. Eiropas čempionāts Jauniešiem LA

4.v. Eiropas čempionāts jauniešiem ST

1.v. Pasaules čempionāts Jauniešiem 10 dejās

1.v. Pasaules čempionāts Jauniešiem LA

Marts Smolko - Tina Bazykina 

3.v. Eiropas čempionāts PD LA

2.v. Pasaules kauss PD LA


Marts Puniņš - Dana Jākobsone

2.v. Pasaules kauss 10 dejās


Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka

3.v. Pasaules kauss PD


2015. g.





Dennis Gudovskis - Megija Dana Morite
5.v. Pasaules čempionāts jauniešiem ST

4.v. Pasaules čempionāts jauniešiem LA

5.v. Pasaules čempionāts jauniešiem 10 dejās

Ričards Šteinfelds - Laura Bernāte
6.v. Pasaules čempionāts junioriem II ST

Edgars Līnis - Elīza Ancāne
6.v. Pasaules kauss ST

Leonards Petkevičs - Polina Tsepilova
4.v. Pasaules čempionāts junioriem II LA

Marts Puniņš - Dana Jākobsone
3.v.Pasaules kauss 10 dejās

Kirils Rasimjonoks - Varvara Zhigulskaya
5.v. Pasaules čempionāts U21 ST
2014. g.





Everts Gulbis - Elīna Kalvāne
4.v. Eiropas čempionāts Jaunieši 10 dejās


Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
4.v. Pasaules čempionāts Jaunieši 10 dejās

Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva
6.v. Eiropas čempionāts 10 dejās


Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva
6.v. Pasaules čempionāts 10 dejās

Marts Puniņš - Dana Jākobsone

5. v. Pasaules kauss 10 dejās


Edgars Līnis - Elīza Ancāne

6. v. Eiropas kauss ST dejās


Romans Dobrecovs - Marija Dolgopolova

4. v. Pasaules čempionāts Juniori II ST dejās

2013. g.





Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka

3. v. Pasaules kauss ST dejās


Marts Smolko - Viktorija Puhovika

6. v. Pasaules spēles LA dejās

Gints Bērziņš - Megija Morīte

3. v. Pasaules čempionāts Juniori II 10 dejās


Marts Smolko - Viktorija Puhovika

2. v. Pasaules kauss LA dejās

Marts Puniņš - Dana Jākobsone

6. v. Eiropas kauss 10 dejās

2012. g.





Krists Čiapas - Anna Andreičuka

4. v. Pasaules čemopionāts Jaunieši ST


4. v. Pasaules čemopionāts Jaunieši 10 dejās

Andrejs Rogovenenko - Anna Vorončuka

6. v. Pasaules čempionāts Freestyle ST

Marts Puniņš - Dana Jākobsone

4. v. Pasaules čempionāts U21 10 dejās

5. v. Eiropas kauss 10 dejās





Kārlis Treijs - Anastasia Krivoševa

3. v. Pasaules čempionāts U21 10 dejās

Marts Smolko - Viktorija Puhovika

3. v. Pasaules kauss LA

Valters-Jānis Frickauss - Līva Orleane

6. v. Pasaules čempionāts Jaunieši LA

2011. g.





Ilmārs Ozols - Santa Dmitrijeva

6. v. Eiropas kauss Pieaugušie ST

Natans Katkovskis - Jeļizaveta Manija

6. v. Pasaules čempionāts Juniori II LA

Krists Čiapas - Anna Andreičuka

7. v. Eiropas čempionāts Jaunieši ST





Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva

5. v. Eiropas kauss 10 dejās

Vjačeslavs Višņakovs - Terēza Kižlo

3.v. Eiropas kauss Pieaugušie LA

Valts Liepnieks - Inese Zariņa

5. v. Pasaules čempionāts Jaunieši ST

2010. g.





Vadims Kuzņecovs – Albīna Džalagonija

4. v. Pasaules čempionāts Juniori II ST

Vadims Kuzņecovs – Albīna Džalagonija
4. v. Pasaules čempionāts Juniori II 10 dejās
Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka
5. v. Eiropas kauss Pieaugušie ST




Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija

4. v. Pasaules čempionāts Juniori II

10 dejās

Marts Puniņš - Dana Jākobsone
6. v. Eiropas čempionāts Jaunieši 10 dejās
Karls Aniščenko - Paula Kukute
5. v. Pasaules čempionāts Juniori II LA
2009. g.





Vjačeslavs Višņakovs – Terēza Kižlo

3. v. Pasaules čempionāts Jaunieši LA

2. v. Eiropas čempionāts Jaunieši LA

Ronalds Ābols – Santa Vitenberga

4. v. Pasaules čempionāts Jaunieši ST

Jevgēņijs Suvorovs - Andrea Zelinkova

3. v. Pasaules kauss Pieaugušie LA

4. v. Eiropas kauss Pieaugušie LA

2008. g.





Valts Liepnieks – Daniela Diure
2. v. Pasaules čempionāts Juniori II ST
Edgars Līnis – Elīza Ancāne
5. v. Eiropas čempionāts Jaunieši ST
Jevgēņijs Suvorovs - Andrea Zeļinkova
5. v. Pasaules kauss Pieaugušie LA




Kaspars Banders - Vita Jaroščuka

6. v. Eiropas kauss ST

Angelo Madonia - Jeļena Samuilova

2. v. Pasaules kauss ST

2007. g.





Arturs Prikulis – Luīze Dārzniece
7. v. Pasaules čempionāts Juniori II LA
Vladimirs Kurčevskis – Jekaterina Seļitskaja
4. v. Pasaules čempionāts Jaunieši 10 dejās
Šarunas Grebļikas - Viktorija Horeva
4. v. Eiropas Savienības čempionāts LA





Valdis Škutāns - Laura Kosīte

4. v. Eiropas Savienības čempionāts ST

2. v. Eiropas kauss ST


2006. g.





Jevgēņijs Suvorovs – Ņina Bezzubova
3. v. Pasaules čempionāts Jaunieši LA
Oļegs Kuzņecovs – Jekaterina Perederejeva
4. v. Pasaules čempionāts Jaunieši ST
Ronalds Ābols – Santa Vitenberga
1. v. Pasaules čempionāts Juniori II ST





Valdis Škutāns - Laura Kosīte

6. v. Pasaules kauss ST

2005. g.





Reinis Božē – Elza Pole
7. v. Pasaules čempionāts Juniori II
10 dejās
Valdis Škutāns - Laura Kosīte
4. v. Pasaules kauss ST
Rihards Dūša - Agnese Junkure
3. v. Eiropas kauss 10 dejās
2004. g.





Vladimirs Kurčevskis – Elīna Ozoliņa
1. v. Pasaules čempionāts Juniori II LA
4. v. Pasaules čempionāts Juniori 10 dejās
Jevgēņijs Suvorovs – Ņina Bezzubova
2. v. Pasaules čempionāts Jaunieši LA
Valdis Škutāns - Laura Kosīte
5. v. Eiropas kauss ST
6. v. Eiropas čempionāts 10 dejās





Ojārs Bācis - Santa Lodiņa

4. v. Eiropas kauss LA

6. v. Pasaules kauss LA

2003. g.





Jevgēņijs Suvorovs – Ņina Bezzubova
3. v. Pasaules čempionāts Juniori II LA
Jegors Šišlo – Anastasija Gorbačenko
1. v. Pasaules čempionāts Juniori II 10 dejās
Edgars Gasjūns – Jeļena Samuilova
4. v. Pasaules čempionāts Jaunieši ST






Oļegs Kuzņecovs – Natālija Grigorjeva

5. v. Pasaules čempionāts Juniori II ST

2002. g.





Aivars Gailums – Laura Kosīte
6. v. Pasaules čempionāts Juniori II
10 dejās


2000. g.





Valdis Škutāns – Jūlija Pajula
6. v. Pasaules čempionāts Juniori II
10 dejās
Gints Dancītis – Ilze Seržante
6. v. Pasaules čempionāts Jaunieši LA

1999. g.





Agnis Rūja – Sandra Suharevska
6. v. Pasaules čempionāts Pieaugušie
10 dejās
Edgars Gasjuns – Dita Apsāne
4. v. Pasaules čempionāts Juniori II 10 dejās

1998. g.





Jānis Kukainis – Valentīna Oseļedko
2. v. Pasaules čempionāts Juniori II ST


1993. g.





Juris un Biruta Baumaņi
5. v. Pasaules čempionāts Show dejās


1992. g.





Juris un Biruta Baumaņi
4. v. Pasaules čempionāts Show dejās
Valērijs un Agita Mironovi
6. v. Eiropas čempionāts Pieaugušie 10 dejās


2013. g.






Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka

3. v. Pasaules kauss ST dejās


Marts Smolko - Viktorija Puhovika

6. v. Pasaules spēles LA dejās

Gints Bērziņš - Megija Morīte

3. v. Pasaules čempionāts Juniori II 10 dejās


Marts Smolko - Viktorija Puhovika

2. v. Pasaules kauss LA dejās

Marts Puniņš - Dana Jākobsone

6. v. Eiropas kauss 10 dejās

Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori



































Mecenāti






Sadarbības partneri

















Informatīvie atbalstītāji