Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2017

Pasaules kauss 10 dejās, 03.12.2017., Maskava, Krievija

1.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
2.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc....SLO
3.    Alexey Polovnikov - Maria Potemkina....RUS
4.    Marts Punins - Dana Jakobsone....LATVIJA
5.    Mario Cecinati - Rosaria Messina Denaro....ITA
6.    Mikael Tatarkin - Anja Pritekelj....GER
7.    Armand Fazullin - Klaudia Iwanska....POL
8.    Matej Stec - Elena Popova....SVK
9.    Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa....JPN
10.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
11.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina....ESP
12.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen....DEN
13.    Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen....FIN
14.    Jiri Kejzar - Barbora Koskova....CZE
15.    Philipp Valov - Uliana Valova....KAZ
16.    Daniel Zaharia - Sarah-Maude Thibaudeau....CAN
17.    Glenn Feddema - Maite Verheyden....NED
18.    Bernardo Venceslau - Maira Caires....POR
19.    Saamuel Rammo - Marianne Akke....EST

Pasaules Čempionāts LA, 18.11.2017., Vīne Austrija

1.    Gabriele Goffredo - Anna Matus....MDA
2.    Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno....RUS
3.    Marius-Andrei Balan - Khrystyna Moshenska....GER
4.    Timur Imametdinov - Nina Bezzubova....GER
5.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova....FRA
6.    Andrey Gusev - Vera Bondareva....RUS
7.    Andrea Silvestri - Varadi Martina....HUN
8.    Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak....POL
9.    Umberto Gaudino - Louise Heise....DEN
10.    Guillem Pascual - Rosa Carne....ESP
11.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
12.    Moldovan Paul - Tatar Cristina....ROU
13.    Vincenzo Mariniello - Sara Casini....ITA
14.    Winson Tam - Anastasia Novikova....CAN
15.    Vito Coppola - Oona Oinas....ITA
16.    Kostiantyn Samarskyi - Tay Isabelle....SGP
17.    Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen....DEN
18.    Marek Bures - Anastasiia Iermolenko....CZE
19.    Yan Bangbang - Zhu Jing....CHN
20.    Roman Gerbey - Oksana Lukyanenko....UKR
21.    Jokubas Venckus - Migle Klupsaite....LTU
22.    David Jutge - Tatiana Podgornaia....FRA
23.    Artem Semerenko - Valeriya Kachalko....KGZ
24.    Sebesi Hunor - Jaroslava Huber....AUT
25.    Jiang Jiahao - Zhao Wanzhen....CHN
26.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer....AUT
27.    Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra....ROU
28. - 29. Andrea Borrelli - Chantal Green....ENG
28. - 29. Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc....SLO
30.    Tomas Gal - Sabina Karaskova....CZE
31.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko....UKR
32.    Tin Sanjkovic - Anna Ilina....CRO
33. - 36. Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal....NOR
33. - 36. Adrian Olmo Cerro - Yana Olina....ESP
33. - 36. Viacheslav Pastukhov - Karyna Kalykhan....BLR
33. - 36. Konstantin Todorov - Linte Andra....BUL
37. - 39. Nunzio Felice - Mari Yiangou....CYP
37. - 39. Eric Izakson - Mishel Magera....ISR
37. - 39. Tomas Uvacek - Martina Reiterova....SVK
40.    Salvatore Bellavita - Milena Usanova....ALB
41.    Kristaps Kalva - Yuliya Lisovska....LATVIJA
42.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka....AUS
43. - 44. Taha Batu Cosar - Oleksandra Shanko....TUR
43. - 44. Bartosz Lewandowski - Anna Walachowska....POL
45. - 46. Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
45. - 46. Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez....BEL
47.    Alex Salvador - Alice Chiocchi....AUS
48.    Dominykas Dauksas - Svetlana Azarova....LTU
49.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
50.    Patrick Rucinski - Tatiana Veselkina....CAN
51.    Maksym Kravchenko - Paula Kukute....LATVIJA
52.    Kazuki Sugawara - Laura Collavizza....JPN
53. - 54. Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko....AZE
53. - 54. Santino Antonio Alessandro Mirenna - Emilie Marie Moseng Tellefsen....NOR
55. - 57. Branislav Elias - Jana Hradilova....SVK
55. - 57. Joel Marques - Sara Lourenco    POR
55. - 57. Pitt-Alexander Wibawa - Tiara-Sophia Wibawa....SUI
58. - 59. Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa....JPN
58. - 59. Bojan Lazareski - Sarah Karakatsanis....SRB
60. - 61. Nick Kocken - Patricia Peterek....NED
60. - 61. Alon Mugerman - Maria Azimov....ISR
62. - 63. Laszlo Konstantin Kalmar - Kastanja Rauhala....FIN
62. - 63. Fabio Oliva - Luisa Jenifer Metallo....ENG
64. - 68. Sigurdur Mar Atlason - Mariia Baikova....ISL
64. - 68. Viktor-Valentin Les - Angela Landolfi....SUI
64. - 68. Lin Yung Cheng - Chuan Ivy....TPE
64. - 68. Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin....HKG
64. - 68. Vjatseslav Molkin - Daiana Khedzhazi....EST
69.    Pedro Eugenio - Carla Silva....POR
70.    Azat Kosherbayev - Milana Kuznetsova....KAZ
71.    Markus Ranta - Alisa Heino....FIN
72. - 73. Sergey Pavlov - Nadezhda Bakunkina....KAZ
72. - 73. Jacob Persson - Linn Hegdal....SWE
74.    Stanimir Stoyanov - Tanya Yosifova....BUL
75. - 77. Edgaras Brazas - Ani Golodze....GEO
75. - 77. Chua Zjen Fong - Chong Evon....MAS
75. - 77. Nguyen Trung Kien - Pham Hong Anh....VIE
78. - 82. Ivan Angelkovski - Simona Spirovska....MKD
78. - 82. Lam Hong Woh - Lim Dao-Er....MAS
78. - 82. Bjorn Pemer - Katja Lujan-Engelholm....SWE
78. - 82. Szots Daniel - Egresi Melinda -Beatrix....HUN
78. - 82. Darko Vujakovic - Kristina Erceg....SRB
83. - 87. Sertac Onurcan Alkan - Selis Yilmaz....TUR
83. - 87. Antoine Dartois - Consuela Nicula....BEL
83. - 87. Hoi Justino - Pang Wan Ching....SGP
83. - 87. Andras Koops - Laura van der Galien....NED
83. - 87. Daniel Rubashevsky - Anastasiya Rubashevsky....USA

Pasaules Čempionāts Jauniešiem LA, 12.11.2017., Seula, Dienvidkoreja

1.    Semen Khrzhanovskiy - Elizaveta Lykhina....RUS
2.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morite....LATVIJA
3.    Nikita Olinichenko - Elizaveta Pustornakova....RUS
4.    Wang Tian - HE Jieruo....CHN
5.    Coman Eduard Florentin - Tudorache Irina Elena....ROU
6.    Daniil Porcesco-Gozun - Anastasia Grunzu....MDA
7.    Leonards Petkevics - Polina Tsepilova....LATVIJA
8.    Giovanni Pisacane - Gaia Cirillo....ITA
9.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen....DEN
10.    Daniel Schmuck - Veronika Obholz....GER
11.    Yari Paolone - Aurora Pacetti....ITA
12.    Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo....MDA
13.    Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova....BUL
14.    Marian Hlavac - Tereza Maturova....CZE
15.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite....LTU
16.    Ene Vlad - Gologan Otilia Stefana....ROU
17.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova....FRA
18.    Shon Mashiach - Emily Alshtein....ISR
19.    Konrad Kucharczyk - Marta Ejsmont....POL
20.    Georgi Kininchev - Ilgin Aydiner....TUR
21.    Shon Burshteyn - Erica Di Maria....ISR
22.    Long Yuehui - LI Hui....CHN
23.    Vladyslav Stepanskyy - Iryna Budynkevych....UKR
24.    Yun Jae Hyun - Im YeonWoo....KOR
25.    Jan Bednarz - Wiktoria Lassak....POL
26.    Steven Korn - Katrin Domme....GER
27.    Alexander Kalist - Karolina Kourilova....CZE
28.    Ato Watanabe - Mai Ishigaki....JPN
29.    Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
30.    Angel Carmona Manas - Lora Dankova....ESP
31. - 33. Artem Oberemok - Ema Tomasova....SVK
31. - 33. Arthur Lepp - Stella Manniste....EST
31. - 33. Oleg Ovchinnikov - Kristina Pichshugina....KAZ
34.    Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
35.    Kevin Filipczak - Danielle Malpa....USA
36.    Nikoloz Mujiri - Anna Neubauer....AUT
37.    Hwang Yousung - Jung EunJi....KOR
38.    Vladislav Lychko - Diana Tur....UKR
39.    Andrey Prikhodko - Nora Corpas....ESP
40. - 41. Bertoldas Cepulis - Indre Sverciauskaite....LTU
40. - 41. Mads Friis Lassen - Alva Gerre....DEN
42.    Mark Richard Jurna - Lisette Metsalu....EST
43.    Daniel Vaclav - Petra Bacova....SVK
44.    Victor Isakov - Ines de la Roca....CAN
45.    Robin Hogdal - Sini Ilves....FIN
46.    Joshua Lishnevetsky - Angela Gerzberg....USA
47.    Joelito Esguerra - Jessica Ara Mae Perez....PHI
48. - 50. Martin Kyuchukov - Katerina Miteva....BUL
48. - 50. Tristen Chilman - Ruby Campbell....AUS
48. - 50. Zachary Lee - Bernice Mau....CAN
51.    Nagy Mark - Marschall Zita Olivia....HUN
52. - 53. Jone Saevartveit Snilstveit - Lydia Molvaer....NOR
52. - 53. Xyril Gerald Cruz - Kaye Lopez....PHI
54.    Rui Hamada - Momoka Inamura....JPN
55. - 56. NG Ho Yuen - Kong Wing Mei....HKG
55. - 56. Huang William - LI Ariel....TPE
57. - 59. Lam King Fung - Ho Cheuk Ying....HKG
57. - 59. Madiyar Musaifov - Elina Alimova....KAZ
57. - 59. Omer Firat Kaya - Doga Celikkol....TUR

Pasaules Čempionāts Seniori II LA, 11.11.2017., Bilbao, Spānija

1.    Roberto Hernandez - Beatriz Perez....ESP
2.    Timo Lindfors - Ekaterina Krutovskaya-Kauppinen....FIN
3.    Sergey Makarenko - Anna Makarenko....RUS
4.    Frantisek Beres - Miriam Beresova....SVK
5.    Francisco Javier Otamendi Fenandez - Lourdes Dominguez Guilera....ESP
6.    Ludovic Laczkowski - Patricia Dore....FRA
7.    Jordi Mayral Esteban - Eva Aguilera Llobera....ESP
8.    Petri Jarvinen - Ulla Jarvinen....FIN
9.    Dirk Regitz - Fabienne Regitz....GER
10.    Kiss Mihaly - Farkas Monika....HUN
11.    Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk....POL
12.    Achim Hobl - Kerstin Hahn....GER
13.    Flavio Lodigiani - Patricia Patt....SUI
14. - 15. Roger Korsiak - Svetlana Van Tassel....USA
14. - 15. Jairo Wladimir Coello - Tiziana Mariano....ITA
16.    Francesco Ciavarra - Teresa Cappiello....ITA
17.    Patrick Lemaire - Jennifer Massaro....FRA
18.    Marc Becker - Nicole Giersbeck....GER
19. - 21. Luigi Baghino - Francesca Congiu....ITA
19. - 21. Marco Fontana - Emanuela Ferrari....ITA
19. - 21. Markus Schwarz - Karin Martina Greiner....AUT
22.    Jose Antonio Bermejo Inunciaga - Maria Angeles Amenabar....ESP
23.    Hirofumi Sakamoto - Junko Sakamoto....JPN
24.    Luc Lavigne - Josee Latulippe....CAN
25.    Rolf Pernat - Iris Pernat....GER
26. - 27. Ricardo Puerta - M del Pilar Martin....ESP
26. - 27. Olivier Sales - Hollender Carole....FRA
28. - 29. Alexander Doskotz - Svetlana Doskotz-Isupova....GER
28. - 29. Francesco De Giovanni - Anna Menzione....ITA
30. - 31. Khuong Pham - Arlene Yu....USA
30. - 31. Vaino Miil - Kaia Linkberg....EST
32.    Sumito Takeda - Ayumi Takeda....JPN
33.    Markus Voelker - wilhelmine wolff....GER
34.    Jorge Borras Cervello - Vanesa Salvans Sanchez....ESP
35. - 37. Oliver Brosch - Sara Scatasta....GER
35. - 37. Herlander Tiberio - Carmen Vila Abreu....POR
35. - 37. Gerardo Ruiz - Veronica Fernandez....ESP
38.    Giovanni Iacono - Filomena Caputo....ITA
39.    Jordi Teres - Susana Junquero....ESP
40.    Joerg Heberer - Alexandra Heberer....GER
41.    Michael Murphy - Christine Lys....USA
42. - 43. Georgi Georgiev - Aleksandrina Vasileva-Ivanova....BUL
42. - 43. James Siesto - Mary-Grace Quatrale....ITA
44. - 45. Francisco Zambrano Gonzalez - Maria Julia Saiz Sasot....ESP
44. - 45. Jun Shimizu - Hinako Shimizu....JPN
46. - 47. Leland Andrew Prouty - Ilona Prouty....USA
46. - 47. Harald Wolff - Antje Wolff....GER
48.    Beat Peter - Ruth Zuercher....SUI
49. - 50. Reino Luoto - Tanja Luoto....FIN
49. - 50. Andreas Krause - Karin Saleina....GER
51. - 52. Luis Rodriguez - Maria Teresa Villar....ESP
51. - 52. Juergen Rodewald - Kathrin Rodewald....GER
53.    Victor Tsemko - Sylvie Bourguignon....CAN
54. - 56. Romualdas Joksas - Ilona Joksa....LATVIJA
54. - 56. Francisco Sanz Vaya - Maria Carmen Tormo Pascual....ESP
54. - 56. Hiroaki Oyabe - Hiromi Nakagawa....JPN
57. - 58. Stephane Murat - Olivia Perret....FRA
57. - 58. Celso Lopez Galan - Bernabe Carballeira....ESP
59. - 61. Martin Ridder - Petra Kirsten....GER
59. - 61. Pedro Mir Serra - Jana Mulet Lopez....ESP
59. - 61. Luca D'olimpio - Sabrina Nicolini....ITA
62. - 64. Urmas Saetalu - Triinu Saetalu....EST
62. - 64. Jorgen Andersson - Asa Andersson....SWE
62. - 64. Takanori Hayashi - Seiko Hayashi....JPN
65. - 66. Alfredo Rivas - Maria Teresa De Paco....ESP
65. - 66. Konstantin Agouros - Sylvia Henrich....GER
67. - 69. Jarmo Valo - Heidi Valo....FIN
67. - 69. Evgeny Sevastianov - Elena Mishina....RUS
67. - 69. Robert Soencksen - Silvia Soencksen....GER
70. - 72. Michael Woelki - Susan Woelki....GER
70. - 72. Diego Merino Ramirez - Mati Aranda Mellado....ESP
70. - 72. Joan Moreno Trasserra - Anna Jofre Dastis....ESP
73. - 74. Jose Maria Carbonell Ojeda - Maria Jose Munoz Criado....ESP
73. - 74. Antonio Gomez Cuesta - Paula Rovira Nolting....ESP
75. - 77. Andreas Mehl - Caroline Mehl....AUT
75. - 77. Ricardo Garcia Salas - Ana Maria Gomez Herranz....ESP
75. - 77. Jean-Marc Chassouant - Katia Chassouant....FRA
78. - 79. Rui Castro - Isadora Reis....POR
78. - 79. Waga Joerg - Silke Wollesen....GER
80. - 82. Kari Liukkonen - Anne Liukkonen....FIN
80. - 82. Stefan Saling - Brigitte Veselka....GER
80. - 82. Luigi Pagnini - Maria Sansone....ITA
83. - 86. Peter Schmiel - Sibylle Haenchen....GER
83. - 86. Uwe Arentz - Andrea Arentz....GER
83. - 86. Domenico Bucci - Daniela Borgognoni....ITA
83. - 86. Graziano Biagioli - Emanuela Nardini....ITA
87. - 95. Jordi Alcantara Prieto - Maria Eulalia Llorens Roman....ESP
87. - 95. Nigel Kukulka - Margaret Kukulka....AUS
87. - 95. Axel Grabmeier - Renate Grabmeier-Huber....AUT
87. - 95. Juan Manuel Villaescusa Miguel - Rosa Maria Gonzalez Serrano....ESP
87. - 95. Rafael Otero Otero - Maria Jesus Alvarez Perez....ESP
87. - 95. Vittorio Altomare - Rosaria Mazzetti....ITA
87. - 95. Massimo Tamburri - Carla Rotondi....ITA
87. - 95. Mario Paniccia - Serena Cestra....ITA
87. - 95. Michele Gomiero - Alessandra Pistore....ITA

Eiropas Kauss 10 dejās, 11.11.2017., Ūsti pie Labas, Čehija

1.    Mstislav Kazakov - Alena Kazakova....RUS
2.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc....SLO
3.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITA
4.    Marts Punins - Dana Jakobsone....LATVIJA
5.    Matej Stec - Elena Popova....SVK
6.    Jan Janzen - Vitalina Bunina....GER
7.    Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite....LTU
8.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
9.    Tin Sanjkovic - Anna Ilina....CRO
10.    Jiri Kejzar - Barbora Koskova....CZE
11.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen....DEN
12.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
13.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca....ESP
14.    Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella....NOR
15.    Konstanty Kasprzak - Ekaterina Shalaeva....POL
16.    Popovics Richard - Denes Edina....HUN
17.    Joni Ihanus - Kathrine Barck....FIN
18.    Glenn Feddema - Maite Verheyden....NED
19.    Aleksa Matovic - Jovana Klenkovski....SRB

Eiropas Čempionāts Jaunieši 10 dejās, 11.11.2017., Varšava, Polija

1.    Oleg Chzhen - Alina Ageeva....RUS
2.    Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
3.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas....NOR
4.    Jakub Bruck - Anna Riebauerova....CZE
5.    Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute....LTU
6.    Stan Alexandru Ioan Marian - Tigau Miriam....ROU
7.    Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia....ESP
8.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin....ISR
9.    Antti Kapanen - Ada Varstala....FIN
10.    Filip Kucman - Zuzana Povinska....SVK
11.    Mikhail Bukata - Polina Kadushko....BLR
12.    Maciej Kloskowski - Nikola Zietowska....POL
13.    Anton Kachan - Maria Shevtsova....AZE
14.    Alexandr Tufar - Desislava Trifonova....BUL
15.    Szalai Denes Ferenc - Balla Petra....HUN
16.    Vladislavs Pecens - Aliaksandra Bahushevich....LATVIJA
17.    Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
18.    Ivan Jarnec - Ana Ekart....SLO
19.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun....GER
20.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen....DEN
21.    Ander Saago - Kristel Moorats....EST
22.    Jurica Kavran - Tihana Vusic....CRO
23.    Simone Boccialoni - Greta Fiore....ITA
24.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
25.    Stanislav Skriabnev - Milena Papazian....ARM

Pasaules čempionāts Juniori II LA, 04.11.2017., Bukareste, Rumānija

1.    German Pugachev - Ariadna Tishova....RUS
2.    Nitu Eric Marius - Iosub Antonia Ioana....ROU
3.    Yaroslav Kiselev - Sofia Philipchuk....RUS
4.    Axel Sampino - Anna Zgonnikova....FRA
5.    Andrei Petcu - Bianca Buzuleac....ROU
6.    Robert Veide - Amanda Rebeca Padar....EST
7.    Dragos Cimbir - Beatricia Rotaru ....MDA
8.    Cristian Martino - Alessia D'imporzano....ITA
9.    Hubert Raczek - Magdalena Kowalska....POL
10.    Nikita Toms - Laura Sturaine....LATVIJA
11.    David Jenner - Elisabeth Tuigunov....GER
12.    Cristian Josan - Anghelina-Patricia Tiganu....MDA
13.    Artyom Bodrov - Anastasiya Shin....KAZ
14.    Shvartsburd Yehonatan - Elinor Gershfeld....ISR
15. - 16. Stanimir Statev - Yelyzaveta Kravetz....BUL
15. - 16. Mattia Zenzola - Desiree Pietrantonio....ITA
17.    Aleksis Visockis - Kerija Keita Ziemele....LATVIJA
18. - 19. Mikita Senin - Alexandra Buzuk....BLR
18. - 19. Vladislav Tsikhanovskiy - Anastasia Cucer....UKR
20.    Ron Brener - Michal Itelman....ISR
21.    Ian Vargas - Sheyla Jimenez....ESP
22.    Leho Holm - Marleen Lutter....EST
23. - 24. Marco Ziga - Melody Badt....GER
23. - 24. Dominik Sipos - Bianka Goldianova....SVK
25.    Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
26.    Matthew Krupa - Nicole Billings....POL
27.    Markas Sabaliauskas - Marija Butenyte....LTU
28.    Gustas Kirkliauskas - Zymante Bernataviciute....LTU
29.    BORIS BORISOV - PRESLAVA DIMKOVA....BUL
30.    Kosei Sotome - Eika Sotome....JPN
31. - 32. Danil Andrew Saveliev - Tanya Saveliev....AUS
31. - 32. Jakub Zima - Nikola Tepla....CZE
33.    Maxim Shevchenko - Angelina Logachyova....KAZ
34.    Nikolaos Karoglou - Polyvia Moschou....GRE
35.    Gustav Imanuel Skovbon - Valeriya Grafova Grafova....DEN
36.    Jonas Tomanek - Lucie Ruzickova....CZE
37.    Maksym Melnyk - Yeva Vodopianova....UKR
38. - 39. Lassi Kokkonen - Saaga Bruun....FIN
38. - 39. Daniel Diez Martin - Ruth Saez Canadillas....ESP
40. - 41. Nino Djordjevic - Ana Gedl....SLO
40. - 41. BRIN HLADE - Laura Walter....SLO
42.    Roy Kricheli - Mariia Riabushkina....AUT
43. - 45. Ayumu Ota - Nagomi Ota....JPN
43. - 45. Tan Yee Siang - Yeoh Zara Eliza Binti Ghazie....MAS
43. - 45. Daniel Goncalo Ferreira Lopes - Barbara Baptista....POR
46.    Kohon Patrik - Kiss Luca....HUN
47. - 48. Dzmitry Kazlouski - Zlata Kalamoyets....BLR
47. - 48. Anrijs Lorencs - Victoria Muzyka....IRL
49.    Daniel Nudelman - Chantal Khodarkovsky....USA
50.    Vasilis Galetsas - Aglaia Kartali....GRE
51. - 52. Jakov Bjelac - Magdalena Vidas....CRO
51. - 52. Kovacs-Kalic Karoly Peter - Farkas Liliana....HUN
53. - 54. Mikita Lukashou - Sandrina Cruijsberg....NED
53. - 54. Andre Viana - Daniela Marreiros....POR
55.    Pop Andrei-Gabriel - Melissa-Adysa Lupse....AUT
56.    Tilo Wiese - Jale Zinser....SUI
57. - 58. Olav Johan Bergflodt Vikse - Silje Toftevaag Olsen....NOR
57. - 58. Berk can aydogan - Duru karatas....TUR
59.    Cem Onur - Emine Ekin Kanat....TUR
60.    Miko Luttinen - Hanna Porsti....FIN
61. - 62. Davide Cerutti - Bojana Kalafova....MKD
61. - 62. Sjoerd van Rijn - Jordan Koene....NED
63.    Tan Jun Hao - NG Li Shyuan....MAS
64. - 65. Filip Franic - Vanesa Augustic....CRO
64. - 65. Philip Foslund - Anna Krogsboell Buus....DEN
66.    Almin Omerdic - Iman Ramadan....BIH
67.    Leon Sandboe - Nora Dahlgren-Ostby....NOR

Eiropas kauss LA, 04.11.2017., Vila Nova de Famalicao, Portugāle

1.    Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak....POL
2.    Maxim Stepanov - Ksenya Rybina....GER
3.    Anton Aldaev - Natalia Polukhina....RUS
4.    Vincenzo Mariniello - Sara Casini....ITA
5.    Nikolaj Lund - Marta Kocik....DEN
6.    Alexis Leonardo - Justine Reynaud....FRA
7.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer....AUT
8.    Aleix Civico - Sara Orriols Varela....ESP
9.    Maksym Kravchenko - Paula Kukute....LATVIJA
10. - 11. Joel Marques - Sara Lourenco....POR
10. - 11. Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen....FIN
12.    Joris Yacoub - Natalia Horvathova....SVK
13.    Mateo Cvenic - Helena Zinic....CRO
14.    Oleksandr Iorgov - Maryna Mityeva....UKR
15.    Szots Daniel - Egresi Melinda -Beatrix....HUN
16.    Artsiom Pazniakou - Tatiana Potapova....BLR
17.    Nick Kocken - Patricia Peterek....NED

Pasaules čempionāts Jaunieši 10 dejās, 28.10.2017., Maskava, Krievija

1.    Semen Khrzhanovskiy - Elizaveta Lykhina....RUS
2.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morite....LATVIJA
3.    Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
4.    Glenn-Richard Boyce - Caroly Janes....ENG
5.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite....LTU
6.    Jakub Bruck - Anna Riebauerova....CZE
7.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas....NOR
8.    Ato Watanabe - Mai Ishigaki....JPN
9.    Stan Alexandru Ioan Marian - Tigau Miriam....ROU
10.    Ivan Jarnec - Ana Ekart....SLO
11.    Konrad Kucharczyk - Marta Ejsmont....POL
12.    Alexandr Tufar - Desislava Trifonova....BUL
13.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin....ISR
14.    Antti Kapanen - Ada Varstala....FIN
15.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen....DEN
16.    Ander Saago - Kristel Moorats....EST
17.    Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
18.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun....GER
19.    Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia....ESP
20.    Jurica Kavran - Tihana Vusic....CRO
21.    Ilya Yudovin - Dariia Marinesku....BLR
22.    Oleg Ovchinnikov - Kristina Pichshugina....KAZ
23.    Szalai Denes Ferenc - Balla Petra....HUN
24. - 27.  Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AU
24. - 27.  Simone Boccialoni - Greta Fiore....ITA
24. - 27.  Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
24. - 27.  Dennis Matveev - Anna Jonczyk....USA
28.    Yang Haoning - Sha Hanyu....CHN
29.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova....FRA
30. - 31.  Stanislav Skriabnev - Milena Papazian....ARM
30. - 31.  Alibek Cholponbaev - Alina Ivanova....KGZ
32.    Nikita Babaev - Michelle Bromberg....CAN
33.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca....POR
34.    Nazar Los - Olena Dukalska....UKR

Pasaules čempionāts Seniori II 10 dejās, 21.10.2017., Fidenza, Itālija

1.    Jordi Mayral Esteban - Eva Aguilera Llobera....ESP
2.    Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk....POL
3.    Dirk Regitz - Fabienne Regitz....GER
4.    Vaino Miil - Kaia Linkberg....EST
5.    Gokturk Yurtyapan - Asli Yurtyapan....USA
6.    Oleg Eskov - Julia Mikhina....RUS
7.    Michael Beckmann - Bettina Corneli....GER
8.    Harald Ebner - Barbara Wanek-Zajic....AUT
9.    Cosimo Napoletano - Carmela Martelli....ITA
10.    Achim Hobl - Kerstin Hahn....GER
11.    Aldo Mazzi - Roberta Pisacane....ITA
12.    Roberto Danero - Eleonora Cicero....ITA
13.    Alberto Santini - Samuela Bambini....ITA
14. - 15.  Jean-Francois Rousseau - Nathalie Ladouceur....CAN
14. - 15.  Mariusz Budys - Monika Budys....POL
16.    Juan Raul Del Rosario Verdu - Carmen De Jesus Sanchez Viera....ESP
17.    Jan Mokris - Vera Mokrisova....CZE
18.    Reino Luoto - Tanja Luoto....FIN
19.    Kazuhiro Haneda - Mieko Koide....JPN
20.    Massimo Croce - Adalgisa Cocco....ITA
21.    Romualdas Joksas - Ilona Joksa....LATVIJA
22. - 23.  Peter Schmiel - Sibylle Haenchen....GER
22. - 23.  Esa Id - Katariina Lassila-Id....FIN
24. - 25.  Petr Florian - Michaela Florianova....CZE
24. - 25.  Holger Bernien - Sylvia Bernien....GER
26.    Luis Rodriguez - Maria Teresa Villar....ESP
27.    Vitaly Lakhman - Svetlana Yakovishina....RUS
28.    Stefano Tani - Marzia De Grandis....ITA
29.    Dirk Dittrich - Jeanette Dittrich....GER
30.    Martin Beumer - Annette Beumer....GER
31.    salvatore labonia - Luisa Torricelli....ITA
32.    Urmas Saetalu - Triinu Saetalu....EST
33.    Andrey Miloserdov - Liubov Yarovaya....RUS
34.    Christian Pilz - Michaela Stadler....AUT
35.    Branislav Kostal - Alena Kostalova....SVK
36.    Pere Amoravieta Buxade - Soledad Arroyo Fernandez....ESP
37. - 38.  Jan Ramos - Bel Garzon....ESP
37. - 38.  Isao Furukawa - Yoko Suzuki....JPN
39. - 40.  Ryoichi Miyata - Chika Hamachi....JPN
39. - 40.  Gilles Montandon - Marion Montandon....FRA
41.    Giuseppe Casciano - Anna Cappelletti....ITA
42.    Rui Castro - Isadora Reis....POR
43.    Alain Riberi - Adelyne Riberi....FRA
44.    Albert de Leonardo - Angels Perez....ESP

Pasaules čempionāts Seniori I LA, 15.10.2017., Miami, Amerikas Savienotās Valstis

1.    Valentino Esposito - Laura Zaccagnino....ITA
2.    Carlos Cirera - Eva Nieto....ESP
3.    Andreas Hoffmann - Isabel Krueger....GER
4.    Paolo Croce - Petra Kaskova....ITA
5.    Stephane Guijarro - Jennifer Meunier....FRA
6.    Mikko Kemppe - Johanna Raatikainen....FIN
7.    Hideaki Kishi - Shiho Tanaka....JPN
8.    Simon Sorin Dumitru - Constantinescu Florentina....ROU
9.    Shingo Nagoshi - Akiko Nagoshi....JPN
10. - 11.  Szantho Peter - Juhasz-Szantho Szilvia....HUN
10. - 11.  Mehdi Mekedder - Caroline Bertrand....FRA
12.    Michael Klinkhammer-Ahr - Miriam Perplies....GER
13.    Lubos Nevrla - Petra Saksa Pistecka....CZE
14.    Duarte Sousa - Elisabete Pera....POR
15.    Marc Hartung-Knoefler - Andrea Rhinow-Conrad....GER
16. - 17.  Jan Beranek - Pavla Berankova....CZE
16. - 17.  Dragnea Mihai - Sabin - Dragnea Andreea Carmen....ROU
18.    Viktors Kisils - Svetlana Kisile....LATVIJA
19.    Peter Psenak - Drahoslava Psenakova....SVK
20.    Genjiro Kono - Sayo Kono....JPN
21.    Kamil Malinka - Katarina Malinkova....SVK
22.    Takashi Munakata - Yoko Munakata....JPN
23. - 24.  Marc Becker - Nicole Giersbeck....GER
23. - 24.  Khuong Pham - Arlene Yu....USA
25.    Marian Chladny - Andrea Galosova....SVK
26.    Roger Korsiak - Svetlana Van Tassel....USA
27.    Conor Anthony Gorman - Karen Roberts....IRL    
28.    Luc Lavigne - Josee Latulippe....CAN
29.    Markus Riad - Dessislava Bobeva....GER
30.    Stanislav Durchanek - Katerina Sebkova....CZE
31. - 32.  Miguel Angelo Carvalho Nabeto - Claudia Susana Macedo Jesus....POR
31. - 32.  Gokturk Yurtyapan - Asli Yurtyapan....USA
33. - 34.  Leland Andrew Prouty - Ilona Prouty....USA
33. - 34.  Michael Murphy - Christine Lys....USA
35.    Wade Butaud - Kim Butaud....USA
36. - 40.  Eamonn Knights - Ida Jones....USA
36. - 40.  Peter Munoz-Bennett - Margarita Rudyak....USA
36. - 40.  Valeriy Ort - Rita Lynn Ort....USA
36. - 40.  Denis Kojinov - Jeanette Chevalier....USA
36. - 40.  Takanori Hayashi - Seiko Hayashi....JPN


Pasaules čempionāts Juniori II 10 dejās, 14.10.2017., Chisinau, Moldova

1.    German Pugachev - Ariadna Tishova....RUS
2.    Dragos Cimbir - Beatricia Rotaru....MDA
3.    Vladislav Tsikhanovskiy - Anastasia Cucer....UKR
4.    Lupoaie Cosmin - Radu Maria-Cristina....ROU
5.    Ionel Egor - Rita Schumichin....GER
6.    Kosei Sotome - Eika Sotome....JPN
7.    Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
8.    Nikita Toms - Laura Sturaine....LATVIJA
9. - 10.  Karl-Kristofer Kivisalu - Marleen Barkala....EST
9. - 10.  Ron Brener - Michal Itelman....ISR
11.    Artyom Bodrov - Anastasiya Shin....KAZ
12.    Matthew Krupa - Nicole Billings....POL
13.    Dzmitry Kazlouski - Zlata Kalamoyets....BLR
14.    Daniele Zampa - Aurora Alunni Bistocchi....ITA
15.    Stanimir Statev - Yelyzaveta Kravetz....BUL
16.    Gustav Imanuel Skovbon - Valeriya Grafova Grafova....DEN
17.    Kasparas Arys - Rugile Kiciatovaite....LTU
18.    Ian Vargas - Sheyla Jimenez....ESP
19.    Sjoerd van Rijn - Jordan Koene....NED
20.    Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova....CZE
21.    Mikhail Vinokurov - Mayia Spirina....AZE
22.    Kovacs-Kalic Karoly Peter - Farkas Liliana....HUN
23.    Nikolaos Karoglou - Polyvia Moschou....GRE
24.    BRIN HLADE - Laura Walter....SLO
25.    Andre Viana - Daniela Marreiros....POR
26. - 27.  Jakov Bjelac - Magdalena Vidas....CRO
26. - 27.  Lassi Kokkonen - Saaga Bruun....FIN
28.    Pop Andrei-Gabriel - Melissa-Adysa Lupse....AUT
29.    Daniel Lavrukhin - Katie O'Connor....IRL
30.    Tilo Wiese - Jale Zinser....SUI
31.    Leon Shvaitser - Alissa Guissine....CAN


Pasaules čempionāts 10 dejās, 08.10.2017., Marseļa, Francija

1.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer            GER
2.    Winson Tam - Anastasia Novikova            CAN
3.    Evgeny Sveridonov - Angelina Barkova        RUS
4.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych        CYP
5.    Nikolaj Lund - Marta Kocik            DEN
6.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova        EST
7.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc        SLO
8.    Marts Punins - Dana Jakobsone            LATVIJA
9.    Paraschiv Mihai -Vlad - Bezusenco Anne        ROU
10.    Armand Fazullin - Klaudia Iwanska        POL
11.    Mario Cecinati - Rosaria Messina Denaro        ITA
12.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir        ISL
13.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina    FRA
14.    Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite        LTU
15.    Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa        JPN
16.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina            ESP
17.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer        AUT
18.    Tin Sanjkovic - Anna Ilina            CRO
19.    Alexey Barkov - Marika Odikadze            ISR
20.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka        AUS
21.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova        SVK
22.    Artem Tarasov - Eva Shanidze            GEO
23.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova        USA
24.    Jiri Kejzar - Barbora Koskova            CZE
25.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen            SWE
26.    Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella    NOR
27.    Joni Ihanus - Kathrine Barck            FIN
28.    Dmytro Zruynovanyy - Veronika Yurkovska        UKR
29.    Glenn Feddema - Maite Verheyden            NED
30.    Yeldan Tleubergenov - Yana Bogash        KAZ
31.    Matvei Minkevich - Yuliya Matsiuta        BLR
32.    Popovics Richard - Denes Edina            HUN
33.    Bernardo Venceslau - Maira Caires        POR
34.    David Buechel - Flavia Landolfi            SUI
35.    Chua Zjen Thak - Che Xin Nee            MAS
36.    Nick Williams - Charmaine Chan            ENG

Pasaules čempionāts ST, 23.09.2017., Kistelek, Ungārija

1.    Balogh Csongor - Szabo Anita…..HUN
2.    Dmitry Vorobiev - Oxana Skripnik…..RUS    
3.    Ronald Pux - Sabine Pux    …..AUT
4.    Thorsten Zirm - Sonja Schwarz…..GER
5.    Kemeny Tamas - Princz Nora….HUN
6.    Ignazio Grignani - Ilaria Gianfranchi…..ITA
7.    Luca Bandettini - Margherita Petrocchi…..ITA
8.    Victor Fischer - Alexandra Rehn…..GER
9.    Jordi Pares Lopez - Vanessa Planell Playa…..ESP
10.    Zdenek Pribyl - Lenka Pribylova…..CZE
11.    Manuele Marinozzi - Sara Romagnoli…..ITA
12.    Ruben Viciana Lopez - Eva Moya    …..ESP    
13.    Salvatore Calio' - Agata Maiorana…..ITA
14.-15. Vojtech Sidorin - Tereza Bezpalcova…..CZE
14.-15. Simon Sorin Dumitru - Constantinescu Florentina…..ROU
16.    Giuseppe Lionetti - Simona Metta…..ITA
17.    Yim Thomas - Kelly Cheng…..USA
18.    Linar Siraziev - Tatiana Borisovskaya…..RUS
19.    Martin Karel - Monika Simonova…..SVK
20.-22. Tomas Rimkus - Nerija Surblyte…..LTU
20.-22. Sebastian Spoerl - Kristina Rodionova…..GER
20.-22. Simone Viola - Manuela Scorzosi…..ITA
23.-24. Jonathon Fox - Yumiko Nishiyama…..AUS
23.-24. Joep Mutsaerts - Sulekha Buhala…..SUI
25.    Milan Sedlar - Martina Grosupova…..CZE
26.    Lionel Lepreux - Charlotte Milleville…..FRA
27.-31. Jaroslav Cekl - Dagmar Ceklova…..CZE
27.-31. Marek Ponca - Ewa Ponca…..SVK
27.-31. Robert Rothmiller - Yvonne Rothmiller…..GER
27.-31. Gatis Simsons - Julija Simsone…..LATVIJA
27.-31. Szantho Peter - Juhasz-Szantho Szilvia…..HUN
32.-33. Zbynek Deyl - Martina Deylova…..CZE
32.-33. Roland Tines - Heidrun Puskas…..GER
34.    Yuichiro Noguchi - Ryoko Okuno    …..JPN
35.-36. Joerg Gutmann - Isabel Gutmann…..GER
35.-36. Ivo Simacek - Katerina Bendova…..CZE
37.    Oleg Burlakov - Maria Naydenova…..RUS
38.-39. Ville Hayrynen - Sanna Kakko…..FIN
38.-39. Anthony Chong - Gloria Chien…..CAN
40.-41. Patrick Cado' - Ilenia Cappeller…..ITA
40.-41. Miroslav Serak - Lenka Serakova…..CZE
42.-43. Roberto Cirulli - Antonina Bertino…..ITA
42.-43. Uldis Thomas Shimens - Una Klapkalne…..LATVIJA
44.     Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk…..POL
45.     Ricardo Duarte - Ines Mendes…..POR
46.-47. Mirko Gandelli - Elena Pariscenti…..ITA
46.-47. Federico Temporiti - Gessica Locati…..ITA
48.    Omar Bottarelli - Chiara Mancini…..ITA
49.-50. Sander Egges - Iris Busscher…..NED
49.-50. Sergiy Shaf - Olga Shaf…..UKR
51.    Nicola Vajente - Valentina Baggio…..ITA
52.-54. Bogdan Kostov - Megumi Miyashita…..CZE
52.-54. Luca Andriolo - Silvia Danese…..ITA
52.-54. Richard Botik - Alice Pokorna…..CZE
55.-57. Angelo Bracco - Rossella Lombardo…..ITA
55.-57. Peter Schaldemose - Liubov Penova Mattes…..GER
55.-57. Duarte Sousa - Elisabete Pera…..POR
58.-59. Nerijus Stukas - Laura Montvilaite…..LTU
58.-59. Koichi Takasugi - Ayako Takasugi…..JPN
60.    Beat Kuenzi - Barbara Kaufmann…..SUI
61.-62. Horti Arpad - Fekete Krisztina…..HUN
61.-62. Vaczi Mark - Vaczi Noemi…..HUN
63.-64. Michael Beckmann - Bettina Corneli…..GER
63.-64. Norbert Jungk - Nadine Jungk…..GER
65.-66. Vasyl Porokhovskyy - Olga Baltrunas…..UKR
65.-66. Pavol Zalom - Blazena Zalomova…..SVK
67.-69. Peter Aubel - Iryna Koval…..NED
67.-69. Danny Garbin - Manuela Bernardi…..ITA
67.-69. Martin Petrik - Marie Dolezelova…..CZE
70.-71. Antonio Rodrigues - Zita Santos…..POR
70.-71. Matthew Sorrentino - Theresa Vallese…..USA
72.-73. George Borisov - Au Yuk Man Ada…..HKG
72.-73. Karel Strzanovsky - Anna Biernatova…..CZE
74.-75. Pavel Kandybin - Elena Larochkina…..RUS
74.-75. Joerg Kuegler - Eva Maria Hundstorfer…..AUT
76.-78. Milan Hajas - Gabriela Hajasova…..SVK
76.-78. Halasz Barna - Weidinger Agnes…..HUN
76.-78. Jens Lotz - Sina Turpin…..GER
79.    Marek Stec - Monika Stecova…..CZE
80.-93. Janis Berzins - Dong Xiuyi…..NOR
80.-93. Markus Hummel - Astrid Zwickle…..AUT
80.-93. Tomas Chudarek - Martina Chudarkova    …..CZE
80.-93. Christian Jordan - Sonja Sigmund-Jordan…..AUT
80.-93. Evangelos Peppas - Paraskevi Savva…..GRE
80.-93. Oleg Rodkin - Izabella Rodkina…..UKR
80.-93. Andreas Seiringer - Eveline Kopt…..AUT
80.-93. Herbert Schrammel - Katharina Ertas-Ferstl…..AUT
80.-93. Karsten Schroeder - Christine Rothe…..GER
80.-93. Yordan Stoyanov - Lilyana Baylova…..BUL
80.-93. Franco Triulcio - Norma Bueti…..ITA
80.-93. Oleh Tykholyz - Olena Tykholyz    …..UKR
80.-93. Jiri Vesely - Zdenka Vesela…..CZE
80.-93. Karel Visnovsky - Marcela Visnovska…..CZE

Pasaules čempionāts Juniori II ST, 09.09.2017., Bratislava, Slovākija

1.        German Pugachev - Ariadna Tishova....RUS    
2.        Ivan Reshetnikov - Elizaveta Kharinova....RUS    
3.        Dragos Cimbir - Beatricia Rotaru....MDA    
4.        Patrik Buda - Silvia Budova....SVK    
5.        Sebastiano Grande - Desiree Sebastiana Basile....ITA    
6.        Vladislav Tsikhanovskiy - Anastasia Cucer....UKR    
7.        Stefan Cazacu - Tatiana Balan....MDA    
8.        Dominik Sipos - Bianka Goldianova....SVK    
9.        Marita Ciprian Petre - Bumba Oana Tamara....ROU    
10.        Andrei Petcu - Bianca Buzuleac....ROU    
11.        Kosei Sotome - Eika Sotome....JPN    
12.        Ionel Egor - Rita Schumichin....GER    
13.        Ian Vargas - Sheyla Jimenez....ESP    
14.        Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka....LATVIJA
15.        Ivan Filipchuk - Evelina Ganska....UKR    
16.        Aliaksandr Shvaibovich - Palina Tsikhamirava....BLR    
17. - 18.    Edoardo Mangoni - Benedetta Iaconi....ITA    
17. - 18.    Jonas Tomanek - Lucie Ruzickova....CZE    
19. - 20.    Ron Brener - Michal Itelman....ISR    
19. - 20.    Andrejs Grinevics - Ksenija Razina....LATVIJA    
21.        Leho Holm - Marleen Lutter....EST    
22.        Tim Fleischer - Cynthia Gardellini....GER    
23. - 25.    Robert Kwasniak - Natalia Dziedziczak....POL    
23. - 25.    Laurynas Makarovas - Emilija Chepauskaite....LTU    
23. - 25.    Stanimir Statev - Yelyzaveta Kravetz....BUL    
26. - 27.    Veniamin Alexeyev - Nabilya Abisheva....KAZ    
26. - 27.    Kasparas Arys - Rugile Kiciatovaite....LTU    
28.        Jakov Bjelac - Magdalena Vidas....CRO    
29.        Urban Istvan - Urban Lilla....HUN    
30. - 31.    Maxim Shevchenko - Angelina Logachyova....KAZ    
30. - 31.    Mikhail Vinokurov - Mayia Spirina....AZE    
32.        Marc Pons Duran - Lucia Contreras Fernandez....ESP    
33. - 34.    Matthew Krupa - Nicole Billings....POL    
33. - 34.    Mikita Lukashou - Sandrina Cruijsberg....NED    
35. - 38.    Yigit Alemdaroglu - Nehir Polat....TUR    
35. - 38.    Idan Atias - Shiraz Ately....ISR    
35. - 38.    Sjoerd van Rijn - Jordan Koene....NED    
35. - 38.    Andre Viana - Daniela Marreiros....POR    
39.        Jan Burant - Eliska Placha....CZE    
40.        Kohon Patrik - Kiss Luca....HUN    
41. - 42.    Alari Ameljushenko - Sandra Kallas....EST
41. - 42.    Dzmitry Kazlouski - Zlata Kalamoyets....BLR    
43. - 45.    Ivan Ivanov - Siyana Hadzhieva....BUL    
43. - 45.    Axel Kvaran - Hildur Bjork Johannsdottir....ISL    
43. - 45.    Dino Veic - Korina Jurilj....CRO    
46.        Ayumu Ota - Nagomi Ota....JPN    
47.        Eren Ozyigit - Serenay Buyukkapucu....TUR    
48.        Tilo Wiese - Jale Zinser....SUI    
49.        Roy Kricheli - Mariia Riabushkina....AUT    
50. - 51.    Pop Andrei-Gabriel - Melissa-Adysa Lupse....AUT    
50. - 51.    Adrian Romanowski - Sigrun Rakel Olafsdottir....ISL    
52.        Martin Radulovic - Masa Radulovic....SRB    
53.        Lassi Kokkonen - Saaga Bruun....FIN    
54. - 56.    Nino Djordjevic - Ana Gedl....SLO    
54. - 56.    Filipe Gomes - Lara Batista....POR    
54. - 56.    Andriy Ivanina - Alizee Bois....FRA    
57.        BRIN HLADE - Laura Walter....SLO    
58.        Mikkel Eihilt Grunnet - Mathilde Eihilt Grunnet....DEN    
59.        Daniel Lavrukhin - Katie O'Connor....IRL    
60. - 61.    Jakub Iwicki - Synne Westin Kristiansen....NOR    
60. - 61.    Nikolaos Karoglou - Polyvia Moschou....GRE    
62.        Leon Shvaitser - Alissa Guissine....CAN    
63.        Philip Foslund - Anna Krogsboell Buus....DEN    
64.        Miko Luttinen - Hanna Porsti....FIN    
65.        Alexander Vidovic - Anastasija Pejovic....SRB    
66.        Mats Vadla - Mari Walde....NOR    

Pasaules čempionāts ST, 10.09.2017., Čendu, Ķīna


1.        Dmitry Zharkov - Olga Kulikova....RUS
2.        Simone Segatori - Annette Sudol....GER
3.        Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite....LTU
4.        Francesco Galuppo - Debora Pacini....ITA
5.        Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva....LTU    
6.        Alexey Glukhov - Anastasia Glazunova....RUS
7.        Anton Skuratov - Alena Uehlin....GER
8.        Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova....AUT    
9.        Vadim Shurin - Anastasia Meshkova....LATVIJA
10.        Nikolay Darin - Natalia Seredina....MDA
11.        Madis Abel - Aleksandra Galkina....EST    
12.        Qiu Yuming - Wei Liying....CHN
13.        Edgars Linis - Eliza Ancane....LATVIJA
14.        Pasquale Farina - Sofie Koborg....DEN    
15.        Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
16.        Dariusz Mycka - Madara Freiberga....POL
17.        David Odstrcil - Tara Bohak....CZE
18.        Dmitri Kolobov - Signe Busk....DEN
19.        Yuan Shaoyang - Qi Chongxuan....CHN    
20.        Rednic Paul - Lucaciu Roxana....ROU
21.        Alessandro Bosco - Laura Nolan...IRL
22.        Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek....POL
23.        Cojoc Rares - Matei Andreea....ROU
24.        Alexey Barkov - Marika Odikadze....ISR
25.        Vladlen Kravchenko - Marina Laptiyeva....KAZ
26.        Andres Liiv - Kristin Vaha....EST
27.        Winson Tam - Anastasia Novikova....CAN
28. - 29.    Simone Carabellese - Lucia Cafagna....ITA
28. - 29.    Patrick Rucinski - Tatiana Veselkina....CAN
30.        Kostadin Vasilev - Giuseppa Iarrera....BUL
31.        Lubomir Mick - Adriana Dindofferova....SVK
32.        Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc....SLO    
33.        Adrian Esperon - Patricia Martinez....ESP
34.        Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva....BLR
35.        Yaroslav Semenenko - Aleksandra Piszczek....UKR    
36. - 37.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca....ESP
36. - 37.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
38. - 39.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi....JPN
38. - 39.    Fodor Norbert Csanad - Vaszi Reka....HUN    
40.        Ianosi Bogdan - Stefanie Pavelic....CRO
41.        Eric Izakson - Mishel Magera....ISR
42. - 43.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka....AUS
42. - 43.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova....USA    
44. - 45.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk....UKR    
44. - 45.    Vaclav Malek - Catharina Dvorak....AUT    
46.        Anton Kurttila - Nina Anderson....FIN
47. - 48.    Jacopo Casotto - Jenni Heikkila....FIN
47. - 48.    Iliya Dobrev - Ana Mesec....SLO
49. - 51.    Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North....ENG
49. - 51.    Lin Li - Giulia Giacoppo....TPE
49. - 51.    Miroslav Hyza - Dominika Feglova....CZE
52.        Cotos Mihai - Stephanie Leyden....AUS
53.        Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik....NOR    
54.        Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO    
55. - 56.    Lee Jun Hyeok - yang HyeJeong....KOR
55. - 56.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha....FRA    
57.        Minato Kojima - Megumi Morita....JPN
58. - 60.    Daniel Rubashevsky - Anastasiya Rubashevsky....USA
58. - 60.    German Enriquez - Ma Danella Renee Publico....PHI
58. - 60.    Sergey Popov - Anastasiya Popova....KAZ    
61.        Zdeno Blesak - Henrieta Vadkerti....SVK    
62. - 63.    Bas Willems - Jennifer McMillan....ENG
62. - 63.    Jovan Ratkovic - Ana Dedovic....SRB
64.        Suk Suan - Jang Miri....KOR    
65.        Jody Schoonus - Kim de Haan....NED
66.        Matvei Minkevich - Yuliya Matsiuta....BLR    
67. - 70.    Ho Ming Cheong - Lam Kit Ying....HKG
67. - 70.    Patrizio Pirola - Nienke Wichers....NED    
67. - 70.    Sigurdur Mar Atlason - Mariia Baikova....ISL    
67. - 70.    Tejeda Tamas Mark - Varnai Zsofia....HUN    
71.        Ma Kwan Ho - Huen Tsz Ching....HKG


Eiropas čempionāts Jauniešiem ST, 08.09.2017., Bratislava, Slovākija


1.        Marco Bodini - Kristina Charitonovaite....ITA    
2.        Maxim Pugachev - Kira Oxas....RUS        
3.        Stan Tiberiu-Florin - Grigore Daria....ROU
4.        Oleg Chzhen - Alina Ageeva....RUS    
5.        Juraj Bjelac - Renata Faizerakhmanova....CRO    
6.        Luciano Donato - Adele Diodati....ITA        
7.        Ilia Rotar - Silvia Susanne Barjabin....EST    
8.        Vladislavs Pecens - Aliaksandra Bahushevich....LATVIJA
9.        Ricards Steinfelds - Atile Zukaite....LATVIJA  
 
10.        Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute....LTU    
11.        Tomas Prikryl - Sanela Los Chovancova....CZE    
12.        Iaroslav Verba - Yaroslava Shykun....UKR    
13.        Filip Sevcik - Simona Dokusova....SVK    
14.        Michal Kieszek - Julia Stefanska....POL    
15.        Simonas Seikauskas - Liucija Norusaite....LTU
16.        Alexandr Tufar - Desislava Trifonova....BUL    
17.        Szalai Denes Ferenc - Balla Petra....HUN    
18.        Ivan Jarnec - Ana Ekart....SLO    
19.        Kris-Jarlet Kivisaar - Maria-Elisabeth Lootus....EST    
20.        Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia....ESP
21.        Jakub Bruck - Anna Riebauerova....CZE
22.        Mikita Zhukouski - Linda Reuko....BLR    
23.        Constantin Elvin - Adochitei Carina....IRL
24.        Anton Kachan - Maria Shevtsova....AZE    
25. - 26.    Gabriel Korpas - Vanessa Murajdova....SVK
25. - 26.    Mateusz Tajak - Julia Surys....POL    
27.        Zicoane Heler Sebastian Alin - Copos Anca....ROU    
28.        Dima Kusnir - Valeria Gumeniuc....MDA    
29. - 30.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen....DEN    
29. - 30.    Mihail Maidaniuk - Olga Shymanskaya....BLR    
31. - 33.    Nikita Eroshenko - Anastasiya Barkova....AZE    
31. - 33.    Ionel Egor - Rita Schumichin....GER
31. - 33.    Antti Kapanen - Ada Varstala....FIN    
34.        Mathias Nyborg - Karoline Jenny Amby....DEN    
35.        Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas....NOR    
36.        Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
37. - 40.    Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI    
37. - 40.    Philip Holmboe - Ninni Kristine Thorbjoernsen Guttorm....NOR
37. - 40.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun....GER
37. - 40.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin....ISR    
41.        Zan Caks - Celsea Roatis-Iacob....AUT    
42.        Jurica Kavran - Tihana Vusic....CRO    
43.        Danylo Korol - Ulyana Leskiv....UKR    
44.        Giorgi Davarashvili - Tali Gladkich....ISR    
45.        Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE    
46.        Stanislav Skriabnev - Milena Papazian....ARM    
47. - 48.    Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo....MDA    
47. - 48.    Gavrilo Petkovic - Sara Jevtic....SRB    
49. - 50.    Jan Hafner - Pina Erzen....SLO    
49. - 50.    Meszaros Bence Levente - Balanescu Liliana....HUN    
51.        Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca....POR    
52.        Philipp Hofstetter - Anastassia Issaev....SUI    
53. - 57.    Hristo Hristov - Pavlina Tsoncheva....BUL    
53. - 57.    Yoann Chassouand - Lea Rey....FRA    
53. - 57.    Lazar Petrovic - Katarina Avramovic....SRB    
53. - 57.    Ata Erdem Turk - DOGA YURTYERI....TUR
53. - 57.    Valentin Zhybchyn - Tyra Bysell.... SWE


Pasaules kauss ST, 26.08.2017., Džoharbarha, Malaizija

1.    Francesco Galuppo - Debora Pacini.....ITA
2.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova.....AUT
3.    Evgeny Nikitin - Anastasia Miliutina.....RUS
4.    Edgars Linis - Eliza Ancane.....Latvija
5.    Dmitri Kolobov - Signe Busk.....DEN
6.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer.....GER
7.    Winson Tam - Anastasia Novikova.....CAN
8.    Denis Molkov - Sardarescu Andreea Carmen.....ROU
9.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca.....ESP
10.    Marcin Kleist - Julia Bien.....POL
11.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.....SVK
12.    Anton Kurttila - Nina Anderson.....FIN
13.    Liu YI - Zou Xiaotong.....CHN
14.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka    .....AUS
15.    Iliya Dobrev - Ana Mesec.....SLO
16.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir.....ISL
17.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha.....FRA
18.    Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North.....ENG
19.    Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin.....HKG
20.    Minato Kojima - Megumi Morita.....JPN
21.    Kim Dongsoo - Hong In Hwa.....KOR
22.    Ivan Petrov - Yoana Sukiayazova .....BUL
23.    Teo Chee Seng Edwin - Tan Cheer Ching Kimberly.....MAS
24.    German Enriquez - Ma Danella Renee Publico.....PHI
25.    Vu Hoang Anh Minh - Nguyen Truong Xuan.....VIE
26.    Yao Eric - Yao Isabell.....TPE
27.    Hendra Sulaiman - Tiara Pascanoviera.....INA

Pasaules kauss PD LA, 24.06.2017., Baden-Baden, Vācija

1.    Marts Smolko - Tina Bazykina.....Latvija    
2.    Daniele Sargenti - Uliana Fomenko.....ITA    
3.    Wang Jun - Jia Yiwen.....CHN    
4.    Denis Kikhtenko - Galina Akopian......RUS    
5.    Frank Zegels - Laura Jottay......NED    
6.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova......CAN    
7. - 8.    Jiri Hein - Lucia Krncanova......SVK    
7. - 8.    Hou Yao - Zhuang Ting.....CHN    
9.    Lars Erik Pastor - Natalia Szypulska......GER    
10.    Rotaru Serban - Apatiei Daniela......ROU    
11.    Kirill Ganopolsky - Kim Paetzug......GER    
12.    LI Guoqing - MA Yanhua......CHN    
13.    Sutto Roland - Tombacz Aniko......HUN    
14.    Marius Eckert - Zsofia Garbe.......GER    
15.    Sten Tarsalainen - Karoliina Villem.......EST    
16.    Joao Martins - Sara Martins.......POR    
17.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.......POR    
18.    Stefan Herzog - Cornelia Kreuter......AUT    
19.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira......POR 

Pasaules kauss LA, 03.06.2017., Szombathely, Ungārija

1.    Andrea Silvestri - Varadi Martina......HUN    
2.    Timur Yusupov - Sofia Kharina.....RUS    
3.    Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti.....ITA    
4.    Guillem Pascual - Rosa Carne......ESP    
5.    Moldovan Paul - Tatar Cristina......ROU    
6.    Winson Tam - Anastasia Novikova......CAN    
7.    Artem Semerenko - Valeriya Kachalko.....KGZ    
8.    Dumitrescu Razvan - Jacqueline Joos......GER    
9.    Telmo Madeira - Vanessa Ferrao.....POR    
10.    Maksym Kravchenko - Paula Kukute......Latvija
11.    Nikolaj Lund - Marta Kocik......DEN    
12.    Yaroslav Brovarskyi - Valeria Topalo......MDA    
13.    Jure Bergant - Milana Chekanova......SLO    
14.    Fabio Oliva - Luisa Jenifer Metallo.......ENG    
15.    Tomas Tanka - Dominika Feketova.....SVK    
16.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir......ISL    
17.    Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko......AZE    
18.    Aliksey Tkachuk - Anastasiya Belmach.......BLR    
19.    Sebesi Hunor - Jaroslava Huber......AUT    
20.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka......AUS    
21.    Pawel Tekiela - Alexandra Konstantinova.......POL    
22.    Laszlo Konstantin Kalmar - Kastanja Rauhala......FIN    
23.    Kazuki Sugawara - Laura Collavizza......JPN    
24.    Erdelyi Szilard Denes - Zofia Juhas......SRB    
25. - 26.    Aleksandro Arapi - Maria Kapoutsi......GRE    
25. - 26.    Yatsek Yankov - Polina Rusinova......BUL    
27.    Lee Yau Loeng - Low Tzyy Yi......MAS            


Eiropas čempionāts ST, 19.05.2017., Olomouc, Čehija

1.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....RUS    
2.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.......LTU    
3.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.......LTU    
4.    Evgeny Moshenin - Dana Spitsyna.......RUS    
5.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson......DEN    
6.    Anton Skuratov - Alena Uehlin.......GER    
7.    Madis Abel - Aleksandra Galkina.......EST    
8.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova.......AUT    
9.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne.......Latvija    
10.    Dariusz Mycka - Madara Freiberga.......POL    
11.    David Odstrcil - Tara Bohak.......CZE    
12.    Cojoc Rares - Matei Andreea.......ROU    
13.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych........CYP    
14.    Dmitri Kolobov - Signe Busk.......DEN    
15.    Matteo Cicchitti - Simona Brecikova.......SVK    
16.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva......BLR    
17.    Alexey Barkov - Marika Odikadze......ISR    
18.    Simone Carabellese - Lucia Cafagna......ITA    
19.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.....SVK    
20.    Alessandro Bosco - Laura Nolan.......IRL    
21.    Valentin Lusin - Renata Lusin......GER    
22.    Yaroslav Semenenko - Aleksandra Piszczek......UKR    
23.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......CRO    
24.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca......ESP    
25. - 26.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone.....Latvija    
25. - 26.    Kostadin Vasilev - Giuseppa Iarrera......BUL    
27. - 28.    Faliboga Raul - Radu Andra-Mihaela.....ROU    
27. - 28.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc.....SLO    
29.    Jacek Jeschke - Hanna Zudziewicz......POL    
30.    Michal Drha - Klara Zamecnikova.....CZE    
31.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......NOR    
32.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir.....ISL    
33. - 35.    Iliya Dobrev - Ana Mesec.....SLO    
33. - 35.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.....UKR    
33. - 35.    Rinat Sunitulin - Maria Peregudova.....ALB    
36. - 37.    Fodor Norbert Csanad - Vaszi Reka.....HUN    
36. - 37.    Peter Spasov - Popa Raluca Elena.....BUL    
38.    Shahar Zismanovich - Sanna Sokol......ISR    
39.    Roman Shishkin - Jessica Duret.....FRA    
40. - 41.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.....ESP    
40. - 41.    Ianosi Bogdan - Stefanie Pavelic......CRO    
42. - 44.    Vaclav Malek - Catharina Dvorak......AUT    
42. - 44.    Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North......ENG    
42. - 44.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha......FRA    
45.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes.....POR    
46.    Ilya Kornev - Daria Zhukova......ALB    
47.    Sigurdur Mar Atlason - Mariia Baikova......ISL    
48.    Artem Tarasov - Eva Shanidze.......GEO    
49.    Matvei Minkevich - Yuliya Matsiuta......BLR    
50.    Anton Kurttila - Nina Anderson.....FIN    
51.    Jacopo Casotto - Jenni Heikkila......FIN    
52.    Norbert Drobina - Vasas Viktoria......SRB    
53.    Remo Grande - Maria Karavaki.......GRE    
54.    Bas Willems - Jennifer McMillan......ENG    
55.    Tejeda Tamas Mark - Varnai Zsofia.......HUN    
56.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.......SWE    
57.    Patrizio Pirola - Nienke Wichers......NED    
58. - 59.    Nemanja Simikic - Tijana Simikic......SRB    
58. - 59.    Ali Sertan Yaka - Zeynep Ozge Yenice......TUR    
60.    Baris Zeytinci - Oyku Yilmaz.......TUR   


Eiropas Kauss PD LA, 14.05.2017., Debrecen, Ungārija


1.    Daniele Sargenti - Uliana Fomenko......ITA    
2.    Marts Smolko - Tina Bazykina.......Latvija    
3.    Alexandr Makarov - Anzhela Kuryshova......RUS    
4.    Sutto Roland - Tombacz Aniko......HUN    
5.    Denis Kikhtenko - Galina Akopian......RUS    
6.    Rotaru Serban - Apatiei Daniela......ROU    
7.    Andrey Strebizh - Elena Manuylova......RUS    
8.    Jiri Hein - Lucia Krncanova......SVK    
9.    Maurizio Buccirossi - Maria Oliva......ITA    
10.    Frank Zegels - Laura Jottay......NED    
11.    Antti-Pekka Pitkanen - Simone Lehikoinen......FIN    
12.    Mario Palermo - Sara Mola......ITA    
13.    Kiss Noel - Szoke Vivien.......HUN    
14. - 15.    Budai Attila - Barna Lilla......HUN    
14. - 15.    Claudio Carneiro - Elisa Bertelloni.....POR    
16.    Hancz Patrik - Hancz Bianka......HUN    
17.    Carlos Ferreira de Almeida - Sebestyen Beata.....POR    
18. - 19.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira.....POR    
18. - 19.    Svyatoslav Knyaz - Iuliia Mochalina......UKR


Eiropas čempionāts Jauniešiem LA, 14.05.2017., Chisinau, Moldova

1.    Daniil Porcesco-Gozun - Anastasia Grunzu.....MDA    
2.    Coman Eduard Florentin - Tudorache Irina Elena......ROU    
3.    Nikita Olinichenko - Elizaveta Pustornakova......RUS    
4.    Ene Vlad - Gologan Otilia Stefana......ROU    
5.    Oleg Chzhen - Alina Ageeva......RUS    
6.    Leonards Petkevičs - Poļina Tsepilova......Latvija    
7.    Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova......BUL    
8.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite......LTU    
9.    Daniel Schmuck - Veronika Obholz......GER    
10.    Dima Kusnir - Valeria Gumeniuc.......MDA    
11.    Ilya Yudovin - Dariia Marinesku......BLR    
12.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova.......FRA    
13.    Artem Oberemok - Ema Tomasova.......SVK    
14.    Filip Sevcik - Simona Dokusova.......SVK    
15.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......DEN    
16.    Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute......LTU    
17.    Steven Korn - Katrin Domme.......GER    
18.    Jakub Bruck - Anna Riebauerova.......CZE    
19.    Angel Carmona Manas - Lora Dankova.......ESP    
20.    Marian Hlavac - Tereza Maturova.......CZE    
21.    Shon Mashiach - Emily Alshtein.......ISR    
22.    Giuseppe Squitieri - Sara Illari.......ITA    
23.    Vladyslav Stepanskyy - Iryna Budynkevych......UKR    
24.    Georgi Kininchev - Ilgin Aydiner......TUR    
25.    Antti Kapanen - Ada Varstala.......FIN    
26. - 27.    Constantin Elvin - Adochitei Carina......IRL    
26. - 27.    Konrad Kucharczyk - Marta Ejsmont......POL    
28.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen......DEN    
29.    Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava.......BLR    
30.    Yari Paolone - Aurora Pacetti.......ITA    
31.    Ivan Jarnec - Ana Ekart......SLO    
32. - 34.    Jurica Kavran - Tihana Vusic.......CRO    
32. - 34.    Shon Burshteyn - Erica Di Maria......ISR    
32. - 34.    Vladislav Zapolskiy - Anastasiya Chornen'ka......UKR    
35.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas.......NOR    
36.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca........POR    
37.    Xavier Blanc - Anais Bernois........FRA    
38. - 39.    Robin Alexander Veskus - Anita Sychugova.......EST    
38. - 39.    Omari Tskhvaradze - Polina Svirindova......GRE    
40.    Konstantinos Athanasiadis - Olga Pektesidou......GRE    
41. - 42.    Samuli Peramaa - Anne Haataja.......FIN    
41. - 42.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria......SWE    
43.    Jakub Kacprowicz - Dominika Garbowska.......POL    
44. - 45.    Stiliyan Stanev - Rosi Mihaleva.......BUL    
44. - 45.    Emirs Ali Salmanovs - Luīze Kaščējeva.......Latvija
46. - 47.    Arthur Lepp - Stella Manniste......EST    
46. - 47.    Joao Azevedo - Maria Goncalves Afoito......POR    
48. - 49.    Raffaele Caporusso - Anisya Razumova......CYP    
48. - 49.    Sulyan Balint - Balint Nikoletta......HUN    
50.    ALJAZ PLANINSEK - KRISTINA ZVONAR.......SLO    
51.    Felix Brand - Janine Lackner........AUT    
52.    Jone Saevartveit Snilstveit - Lydia Molvaer.......NOR    
53. - 56.    Heinz-Christoph Lode - Emma Ethell......AUT    
53. - 56.    Cristian Trujillo Serrano - Paula Carpes Garcia.......ESP    
53. - 56.    Davide Corrodi - Cinzia Dalla Vecchia......SUI    
53. - 56.    Ata Erdem Turk - DOGA YURTYERI.......TUR    
57. - 59.    Meszaros Bence Levente - Balanescu Liliana......HUN    
57. - 59.    Igor Savin - Sanja Todic......SRB    
57. - 59.    Magnus Henriksen Jensen - Johanna Cecilia Persson.....SWE    


Pasaules čempionāts U 21 ST, 13.05.2017., Salaspils, Latvija


1.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte......Latvija    
2.    Rednic Paul - Lucaciu Roxana......ROU    
3.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.......POL    
4.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc.......SLO    
5.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone......ITA    
6.    Ričards Šteinfelds - Atile Zukaite.......Latvija
7.    Dmitry Erofeev - Anna Vaniashkina........RUS    
8.    Alexandr Ryabtsev - Maria Oblakova.......RUS    
9.    Vladislavs Pečens - Aliaksandra Bahushevich.......Latvija
10.    Gleb Bannikov - Maria Smirnova.......RUS    
11.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova........USA    
12.    Kazuki Sugawara - Laura Collavizza.......JPN    
13.    Iliya Dobrev - Ana Mesec.......SLO    
14.    Einoras Degutis - Valery Mishel Petruna.......LTU    
15.    Alessio Formisano - Giovanatti Gioia.......ITA    
16.    Egor Starchenko - Daria Rodina.......RUS    
17.    Marius Ilciukas - Olga Goltsova.......LTU    
18.    Eric Izakson - Mishel Magera.......ISR    
19.    Fedor Voronov - Sofia Vilkova........RUS    
20.    Karol Michal Tomecki - Domile Semeskeviciute.......LTU    
21.    Anton Miriasov - Daria Shpigel.......RUS    
22.    Andrea Gioncada - Valentina Politi.......ITA    
23.    Robert Andersen - Klaudia Paduch.......POL    
24.    Kris-Jarlet Kivisaar - Maria-Elisabeth Lootus.......EST    
25.    Georgy Kalashnikov - Anna Mordanenko.......RUS    
26.    Andrey Davydik - Anastasija Bezuglaja.......EST    
27. - 29.    Alexander Pavlov - Mie Udesen.......DEN    
27. - 29.    Michal Kieszek - Julia Stefanska......POL    
27. - 29.    Joao Carlos Costa Relha - Alicja Ciesielska......POR    
30.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen.......DEN    
31.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi.......JPN    
32. - 33.    Rustam Abdrakhmanov - Daria Zolotareva.......RUS    
32. - 33.    Tauke Turebekov - Sofia Imbondo......SVK    
34.    Ilia Rotar - Silvia Susanne Barjabin.......EST    
35.    Dmitry Maslov - Marianna Butuzova........RUS    
36.    Martin Mestek - Anna Stareckova.......CZE    
37.    Ilya Gasanov - Liudmila Raevskaya.......RUS    
38.    Pavel Strelkov - Arina Artemova......RUS    
39.    Kinsley Lin - Michelle Yiu.......USA    
40.    Simonas Seikauskas - Liucija Norusaite........LTU    
41.    Nikita Spiridonov - Daria Drannikova......RUS    
42.    Pavel Kosterin - Karina Demiankova.......RUS    
43.    Nikolay Mugalimov - Maria Avramova......RUS    
44.    Artem Firsov - Alexandra Averianova......RUS    
45.    Roman Pecha - Eliska Koldova.......CZE    
46.    Simon Bomskov - Johanne Reinert Mortensen.......DEN    
47. - 48.    Vladislav Iliushenov - Saga Granlund.......FIN    
47. - 48.    Zakhar Skrylnik - Lilia Blinova.......RUS    
49.    Daniel Toth - Janka Slezakova.......SVK    
50.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt......NED    
51.    Karl Robert Kuum - Elys Rannik.......EST    
52. - 54.    Lukas Gandor - Natalie Pusch......GER    
52. - 54.    Yaroslav Borissov - Anzhelika Koreneva.......KAZ    
52. - 54.    Kirill Lvov - Maria Spiridonova.......RUS    
55. - 60.    Nikita Eroshenko - Anastasiya Barkova.......AZE    
55. - 60.    Miraslau Navatski - Valeryia Pravilava......BLR    
55. - 60.    Oliver Willestofte - Amalia Oere Petersen.......DEN    
55. - 60.    Kirill Novikov - Yana Savenkova......KAZ    
55. - 60.    Pijus Fedc - Simona Pekeliunaite........LTU    
55. - 60.    Lukas Backady - Patricia Piestanska........SVK


Pasaules čempionāts U 21 LA, 25.02.2017., Bassano del Grappa, Itālija


1.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc......SLO    
2.    Bartosz Lewandowski - Anna Walachowska.....POL    
3.    Raffaello Brancato - Amandine Van Biesbroeck......FRA    
4.    Yaroslav Brovarskyi - Valeria Topalo......MDA    
5.    Vladislav Nikishin - Polina Golubeva......RUS    
6.    Luigi Battaglia - Diana Satskevich......ITA    
7.    Alexandr Ryabtsev - Maria Oblakova......RUS    
8.    Victor Bychkov - Alina Atamanchuk......RUS    
9.    Alex Yuma Calabrese - Natasha Calabrese......ITA    
10.    Maksym Kravchenko - Paula Kukute......Latvija    
11.    Jure Bergant - Milana Chekanova......SLO    
12.    Philipp Onishchenko - Ekaterina Panteleeva......RUS    
13.    Daniel Dingis - Natalia Velikina......GER    
14.    Miguel Fernandes - Patricia Gomes do Carmo.......POR    
15.    Matas Lukasovas - Rugile Monginaite.......LTU    
16.    Vladislav Zapolskiy - Anastasiya Chornen'ka......UKR    
17.    Nikita Kuzmin - Nicole Wirt.......GER    
18.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone.......ITA    
19.    Nunzio Felice - Mari Yiangou......CYP    
20.    Salvatore Grasso - Alessia Salinitro......ITA    
21.    Kazuki Sugawara - Laura Collavizza......JPN    
22.    Marin Braghis - Ekaterina Vyalshina.......MDA    
23.    Davide Cotroneo - Valentina Corradi......ITA    
24.    Emiliano Calicchia - Sofia Dell'uomo......ITA    
25.    Patrick Lewke - Angelina Ginsheimer.....GER    
26.    Alessandro Tenore - Elena De Biase......ITA    
27.    Rodolfo Gentilini - yanira sanchez hernandez......ESP    
28.    Nicola Di Cosola - Veronica Sapienza......ITA    
29.    ivan Salvatore Amato - Selene Naimi......ITA    
30.    Mattia Mancino - Alessandra Di Bella......ITA    
31. - 32.    Iliya Dobrev - Ana Mesec......SLO    
31. - 32.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova......USA    
33.    Ilya Yaroshko - Alexandra Vasilenko......RUS    
34.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca......POR    
35.    Nikolay Mugalimov - Maria Avramova......RUS    
36. - 37.    Matteo Cantasale - Benedetta Vari......ITA    
36. - 37.    Christian Sarra - Erika Zuza......ITA    
38.    Biagio Filizzola - Daniela Pagliuca......ITA    
39.    Pasquale D'Amora - Fabiana Staiano......ITA    
40.    NIcola Zampa - Lucrezia Bacchi......ITA    
41. - 43.    Andrea Garau - Aurora Mastinu......ITA    
41. - 43.    Mirko Marsella - Alessia Antonucci......ITA    
41. - 43.    Lance Yasinsky - Annabelle Vinokur......USA    
44. - 45.    Gabriele Ortenzi - Sara Agus......ITA    
44. - 45.    TILEN RAC - Marusa Rako......SLO    
46.    Samuel Santarelli - Elisa Brunetti.......ITA    
47.    Samuele Palermo - Silvia Randazzo......ITA    
48.    Gianfranco Di lorenzo - Gelsomina Nastro.......ITA    
49.    Matteo Bertola - Olimpia Piscitelli......ITA    
50. - 51.    Federico Del vescovo - Marta Belloni.....ITA    
50. - 51.    Yago Zandona' - Michelle Maritan......ITA    
52.    Maximilian Wiesenhofer - Melanie Goettfried......AUT    
53.    Simone Boccialoni - Greta Fiore......ITA    
54.    Michele Polacco - Alessandra Bufano......ITA    
55.    Oliver Willestofte - Amalia Oere Petersen.....DEN    
56. - 58.    Alekse Yazeuski - Lusjana Gjergji......ALB    
56. - 58.    Emanuele D'Amato - Giorgia Ricci......ITA    
56. - 58.    Dennis Teirlinck - Rozetta Kats......NED    
59.    Andrea Deriu - Ilenia Nali......ITA    
60.    Giovanni Trinco - Alessia Bonino......ITA    
61.    Gioele Gilberto Caporin - Aurora Marcolongo......ITA    
62.    Mirko Lanza - Elisa De Beni......ITA    
63.    Gianmarco Baggio - Valentina Scremin.......ITA   

Eiropas čempionāts 10 dejās, 18.02.2017., Copenhagen, Dānija

1.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer.....GER    
2.    Nikolaj Lund - Marta Kocik.....DEN    
3.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova.......EST    
4.    David Odstrcil - Tara Bohak......CZE    
5.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych.......CYP    
6.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone.......Latvija    
7.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc........SLO    
8.    Mario Cecinati - Rosaria Messina Denaro........ITA    
9.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir........ISL    
10.    Dmitry Pleshkov - Anastasia Kulbeda......RUS    
11.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova.......SVK    
12.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina......ESP    
13.    Armand Fazullin - Klaudia Iwanska......POL
14.    Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite.......LTU    
15.    Alexey Barkov - Marika Odikadze........ISR    
16.    Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella......NOR    
17.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......CRO    
18.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer.......AUT    
19.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina........FRA    
20.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes......POR    
21.    Joni Ihanus - Kathrine Barck......FIN    
22.    Yauhen Yarmoshka - Darya Yarmoshka.......BLR    
23.    Artem Tarasov - Eva Shanidze.........GEO
24.    Glenn Feddema - Maite Verheyden........NED    
25.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen........SWE    
26.    Atakan Calik - Darya Kuzmina........TUR    
27.    Gombkoto Balazs - Laskovics Petra........HUN













Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori































Mecenāti




Sadarbības partneri























Informatīvie atbalstītāji