Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2004.


PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM LA DEJĀS, RĪGA, LATVIJA, 18.12.2004.

1.     Vladimirs Kurčevskis - Elīna Ozoliņa.....LATVIJA
2.     Roman Kovgan - Marina Sergeeva.....RUSSIA
3.     Nikita Brovko - Natalia Kalashnik.....RUSSIA
4.     Andrea De Angelis - Virginia Nocella.....ITALY
5.     Anton Skuratov - Anna Seltenreich.....GERMANY
6.     Simon Božek - Michaela Riedlova.....CZECH REPUBLIC
7.     Vasilii Poplavichii - Oxana Lavrinenco.....MOLDOVA
8.     Simone Vertuccio - Natalia Glosikova....SLOVAKIA
9.     Tomas Marek - Martina Markova.....CZECH REPUBLIC
10.-11. Mārtiņš Vargulis - Anastasija Jerjomina.....LATVIJA
10.-11. Mark Dyu - Elijah Piker......USA
12.     Khamit Bekezhanov - Natalya Menshikova.....KAZAKHSTAN
13.-16. Mark Popkov - Svetlana Guggenbuhl.....SWITZERLAND
13.-16. Juri Troshenko - Klaudia Ketonen.....FINLAND
13.-16. Artiom Gorbatchov - Daria Zubova Sigma.....BELARUS
13.-16. Guillem Pasculal - Kristina Suarez.....SPAIN
17.     Umberto Gaudino - Sara Bonifacio.....ITALY
18.     Dominykas Daukšas - Olga Nikolajeva.....LITHUANIA
19.     Steven Rogers - Julia Nikitenko.....AUSTRALIA
20.-21. Tapani Savikurki - Taina Savikurki.....FINLAND
20.-21. Mitja Huter - Tamara Sommer.....SWITZERLAND
22.-23. Dennik D. Ringgaard - Mia Nielsen.....DENMARK
22.-23. Dumitru Pascu - Marica Marica....ROMANIA
24.     Oleksandr Kravchuk - Anzhelika Kumar.....INDIA
25.     Jevgenij Kazaku - Svetlana Vischinskaya.....MOLDOVA
26.-28. Lauri Kriisa - Terje Piho Teemant.....ESTONIA
26.-28. Anton Dyachkov - Galina Pyekha....UKRAINE
26.-28. Luka Narat - Jasmina Vesel.....SLOVENIA
29.-30. Kyle Taylor - Jourdan Stone.....ENGLAND
29.-30. Andrei Kazalouski - Katsyarina Bychkouskaya.....BELARUS
31.-33. Sergei Vladimirov - Emma Leena Koger.....ESTONIA
31.-33. Lukas Van Der Fecht - Korinna Krump......AUSTRIA
31.-33. Akhmet Kalmatayev - Ayim Abi.....KAZAKHSTAN
34.     Dragan Filimonovic - Bojana Mitrovic.....SERBIA
35.-36. Damian Pawlowski - Marika Ostrowska....POLAND
35.-36. Jonathan Komang - Sonderbek - Henriete Elsberg....DENMARK
37.-38. Steven Grinbergs - Rachelle Plaas.....AUSTRALIA
37.-38. Klemen Prašnikar - Urška Vodičar.....SLOVENIA
39.-41. Dominik Kittelberger - Jacqueline Cavusoglu.....GERMANY
39.-41. Robert Miller - Malgorzata Ciezskowska....POLAND
39.-41. Darren Hammond - Simone Strybos.....SOUTH AFRICA
42.     Evaldas Sodeika - Viktorija Kunauskaitė....LITHUANIA
43.-44. Oleksiy Gashpar - Anastasia Melnik.....UKRAINE
43.-44. Roger Romero - Anna Mateu....SPAIN
45.-46. Ng Wey Keen - Edna Lee....SINGAPORE
45.-46. Florian Wanagas - Laura Meisterman....FRANCE
47.     Thomas Lo - Serena Dao.....CANADA
48.     Michael Groberman - Alice Basin.....USA
49.     Ceaghan Mark Goliath - Melissa Swartz....SOUTH AFRICA
50.     Kristopher Guren - Karen Sofie Moholt....NORWAY
51.     Ginga Morita - Yukino Shimada.....JAPAN
52.     Laszlo Kurilla - Viktoria Meszlenyi.....HUNGARY
53.     Leon Ajltbez - Zana Aleric Croatia.....CROATIA
54.     Tudor Balan - Corina Musat.....ROMANIA
55.-56. Mark Shikerman - Alina Butorin.....ISRAEL
55.-56. Lorentz Reige - Victoria Briding.....SWEDEN
57.     Ludovic Moureau - Katherine Giannini.....ENGLAND
58.     Tomoya Kawashima - Matsuri Kojima.....JAPAN
59.     Tin Mladenovic - Emina Musanovic....CROATIA
60.     Charles Savoye - Clementine Rasset.....FRANCE
61.-62. Edvin Mulabdic - Lana Rekanovic.....BOSNIA HERZEGOVENA
61.-62. Faris Semovic - Alisa Sokolovic....BOSNIA HERZEGOVENA


PASAULES ČEMPIONĀTS 10 DEJĀS, MELBOURNE, AUSTRĀLIJA, 12.12.2004.


1.     Misa Cigoj - Anastasija Novozilova......RUSSIA
2.     Alexey Silde - Anna Firstova......RUSSIA
3.     Christoph Kies - Blanca Ribas-Turon.....GERMANY
4.     Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio.....ITALY
5.     Ivan Zderciuc - Olga Ciubari.....MOLDOVA
6.     Adam Blakey - Megan Alderton.....AUSTRALIA
7.     Masayuki Ishihava - Megumi Sailo.....JAPAN
8.- 10. Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
8.- 10. Valdis Škutāns - Laura Kosīte.....LATVIJA
8.- 10. Dmytro Wloch - Olga Urumova.....UKRAINE
11.     Aerjen Mooijweer - Monique Broekmeulen.....THE NEDHERLANDS
12.    Florian Gschaider - Manuela Stockl.....AUSTRIA
13.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
14.- 15.Alek Ivanets - Lisa Bellinger.....ENGLAND
14.- 15.Maxime Dereymez - Sophie Chevalier.....FRANCE
16.    Sergey Diemke - Katherina Timofeeva.....BELARUS
17.    Eldar Jafarov - Anna Sazhina.....AZERBAIJAN
18.    Christian Millette - Claudia Primeau.....CANADA
19.    Slasys Brills - Carolin Neumann.....ESTONIA
20.    Michal Stukan - Izabela Janachowska.....POLAND
21.    Saba Laszlo - Szilvia Szogi.....HUNGARY
22.- 23.Thomas Surovec - Ivana Suruvcova.....SLOVENIA
22.- 23.Isaac Rovira - Desiree Martin.....SPAIN
24.    Matti Saari - Jaana Haanmaki.....FINLAND
25.    Ruslan Wilder - Katusha Wilder.....USA
26.    Thomas Slausgalvis - Gintare Bankauskaite.....LITHUANIA
27.    Jonathan Williams - Krystal Stuart.....NEWZEALANA
28.    Zhiwei Qian - Ms.Yao Che.....CHINA
29.    Larsa Sinclair - Rebecca Engman......SWEDEN
30.- 31. Maxim Yim - Coral Chan.....HONG KONG
30.- 31. Jerswin Poloyapoy - Anne Poloyapoy......PHILIPINES


PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, TALLINNA, IGAUNIJA, 27.11.2004.


1.    KONSTANTIN KASPER - MARGARITA NOVITSKAYA.......RUSSIA
2.    MARKO MEHINE - MARIA FESSAI......ESTONIA
3.    MICHAL STUKAN - IZABELA JANACHOWSKA......POLAND
4.    SERGEY OSEYCHUK - OXANA LEBEDEW........GERMANY
5.    SERGIU RUSU - MIRONA GLIGA.......ROMANIA
6.    JUSTINAS DUKNAUSKAS - EKATERINA DEGTYAREVA........LITHUANIA
7.    DUMITRU DOGA - ALEXANDRA MALAI......MOLDAVIA
8.    RIHARDS DŪŠA - AGNESE JUNKURE .......LATVIJA
9.    RICCARDO PACINI - SONIA SPADONI.......ITALY
10.    EDGAR MARCOS - SARAY GOMEZ.......SPAIN
11.    BORIS MALTSEV - JELENA KLYUCHNIKOVA........KAZAKHSTAN
12.    PASHA PASHKOV - INNA BRAYER.......USA
13.    ANTON KOLYUBAYEV - GANNA LANTUKH......UKRAINE
14.    ARTISOM KAZYRA - KATSIARYNA MYCHKOVA........BELORUS
15.    MIHA VODICAR - ANNA DE DOMIZIO......SLOVENIA
16.    YAHOR FILIPENKA - CAMILLA BENTZEN........NORWAY
17.    MARKUS HIRVONEN - MARIIA HIRVONEN........FINLAND
18.- 20.DANNY STOWELL - HOLLY WOOLCOTT.......ENGLAND
18.- 20.DAVID JORGENSEN - ANNE METTE SKRIVER........DENMARK
18.- 20.PAVEL JOHN - TEREZA JENDRULKOVA.......CZECH REPUBLIC
21.    VLADIMIR MARTIANOV - OLGA TCHOUPILOV.........ISRAEL
22.    ALEXANDER SVANBERG - JEANETTE KARLSSON.......SWEDEN
23.    ANTON BELYAYEV - KAROLINA PALIWODA.......CANADA
24.    UROS MARKOVIC - DRAGANA IVANOVIC.......SERBIA
25.- 26.ATTILA BUDAI - SZILVIA LASZLO........HUNGARY
25.- 26.RYO YOSHIKAWA - NAO SHIRAI........JAPAN
27.- 29.AURELIEN DUPONT - MELANIE JOURDREN........FRANCE
27.- 29.JOSEPH DI ROCCO - BIANCA TONIZZO.......AUSTRALIA
27.- 29.MARKUS HACKI - STEFANIE KRAUSZ.........AUSTRIA


PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM  ST DEJĀS, SHANGHAI, ĶĪNA, 06.11.2004.


1.    Alexander Muretov - Olga Serpikova........RUSSIA
2.    Angelo D'Alonzo - Cristiana Cinosi........ITALY
3.    Kamil Urbaniak - Katarzyna Kapral........POLAND
4.    Rusu Sergiu - Gliga Mirona........ROMANIA
5.    Kasper Konstantin - Novitskaya Margarita.......RUSSIA
6.    Valentin Lusin - Renata Busheeva......GERMANY
7.    Dumitru Doga - Alexandra Malai........MOLDOVA
8.    Giuliano D'Alterio - Roberta Giarritiello.......ITALY
9.    Daniel Winkler - Anna Geuchmann.......GERMANY
10.    Imantas Joneckis - Martyna Mickute.......LITHUANIA
11.    Andrejs Rogovenko - Viktorija Triščuka ......LATVIJA
12.    Edgaras Saldukas - Giedre Kukucionyte........LITHUANIA
13.    Tom Erik Nilsen - Pia Lundanes.......NORWAY
14.    Roger Niitmae - Kerttu Tanav.......ESTONIA
15.- 16.Marko Mehine - Maria Fessai........ESTONIA
15.- 16.Grzegorz Brzeszczak - Tamara Szymerska......POLAND
17.    Sviridov Dmitriy - Dvornikova Anna.......BELARUS
18.- 19.Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger.......AUSTRIA
18.- 19.Matej Kralj - Ela Kralj......SLOVENIA
20.- 23.Pasha Pashkov - Inna Brayer.....USA
20.- 23.Radim Kotrba - Marketa Vlckova......CZECH REPUBLIC
20.- 23.Bogdan Taranyuk - Karina Bakenova......KAZAKHSTAN
20.- 23. Jegors Šišlo - Anastasija Gorbačenko.......LATVIJA
24.    Lisunov Yevgen - Pochtar Tetyana.......UKRAINE
25.    Filip Maly - Lucie Dolezalova.......CZECH REPUBLIC
26.    Danny Stowell - Holly Woolcott......ENGLAND
27.    Kashkovskyy Yevgen - Lepeskina Katerina......UKRAINE
28.    Zaharov Ilia - Morbin Suzanna.......BELARUS
29.    Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen.......FINLAND
30.- 32.Joonas Sakki - Tiina Koskenvalta.......FINLAND
30.- 32.Zhao Lei - Wang Yang.......CHINA
30.- 32.Janick Love - Ditte Vedel.......DENMARK
33.    Stefan Cermak - Kristina Kamenicka.......SLOVAKIA
34.    Markus Hackl - Stefanie Krausz.......AUSTRIA
35.- 36.Yahor Filipenka - Camilla Bentzen........NORWAY
35.- 36.Jaka Oset - Ines Kogal.......SLOVENIA
37.    Romain Chemin - Anne-Sophie Chemin.......FRANCE
38.- 39.Allan Vedel - Kristina Hviid......DENMARK
38.- 39.Edgar Marcos - Saray Gomez.......SPAIN
40.    Bradley Montagnese - Jessica Dorman.......AUSTRALIA
41.- 43.Joseph Di Rocco - Bianca Tonizzo......AUSTRALIA
41.- 43.Alexander Svanberg - Jeanette Karlsoon......SWEDEN
41.- 43.Viktor Szabo - Szandra Szabo......HUNGARY
44.    Jordi Fabrega - Cristina Abad.......SPAIN
45.    Miroslav Gago - L'ubomira Blidarova......SLOVAKIA
46.- 48.Christopher Millward - Sammy Joe Shirley......ENGLAND
46.- 48.Ronen Zinshtein - Marta Baranovska.......USA
46.- 48.Ryo Yoshikawa - Nao Shiria.......JAPAN
49.    Andras Kosa - Bernadett Turi.....HUNGARY
50.    Fang Kun - Qiu Ting......CHINA
51.    Aurelien Dupont - Melanie Jourdren.......FRANCE
52.- 54.Lukasz Rajzer - Karolina Rajzer.....CANADA
52.- 54.Wesley Cheng - Elizaveta Korelova.....CANADA
52.- 54.Brian Joseph Ocana - Karla Ocana......PHILIPPINES
55.- 64.Joseph Farrell - Sarah Corcoran......IRELAND
55.- 64.Fabian Santing - Jose Achterstraat......THE NETHERLANDS
55.- 64.Yang Kwon Mo - Kang Ji Na.......KOREA
55.- 64.Alan Chao - Wendy Cheng......CHINESE TAIPEI
55.- 64.Tarasai Sukdee - Sininat Mami......THAILAND
55.- 64.Park Myoung Hwan - Kim So Hee......Korea
55.- 64.Reynato Rener Mercado - Judith Anne Melencio......PHILIPPINES
55.- 64.Pongson Etsarapong - Prachayaporn Songsawang......THAILAND
55.- 64.Jan-Joost Baks - Marjolein Baks......THE NETHERLANDS
55.- 64.Vasily Chuply - Priscilla Kwa.......SINGAPORE


PASAULES ČEMPIONĀTS ST DEJĀS, VIĻŅA, LIETUVA, 30.10.2004.

1.    Domenico Soale - Giola Cerasoli......ITALY
2.    Arunas Bizokas - Edita Daniute.....LITHUANIA
3.    Sacha Karabey - Natascha Karabey.....GERMANY
4.    Paolo Bosco - Silvia Pitton.....ITALY
5.    Warren Boyce - Kristi Boyce.....ENGLAND
6.    Maxim Kotlov - Elena Uspenskaya.....RUSSIA
7.- 8.    Benedetto Ferrugia - Claudia Kohler.....GERMANY
7.- 8.    Marat Gimaev - Alina Basiouk.....RUSSIA
9.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute.....LITHUANIA
10.    Domen Krapez - Monica Nigro.....SLOVENIA
11.- 12.Andrzej Sadecki - Karina Nawrot.....POLAND
11.- 12.Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
13.    Misha Cigoj - Anastasia Novojilova.....SLOVENIA
14.    Roman Mayer - Siret Siilak.....AUSTRIA
15.    Linas Koreiva - Dorota Makar.....POLAND
16.    Mark Elsbury - Olga Alissievich.....ENGLAND
17.- 18.Aleksander Makarov - Katrin End.....ESTONIA
17.- 18.Ivan Zderciuc - Olga Ciubari.....MOLDOVA
19.    Dmytro Wloch - Olga Urumova.....UKRAINE
20.    Egor Abashkin - Katya Kanevskaya.....USA
21.    Edgars Gasjuns - Jeļena Samuilova .....LATVIJA
22.- 23.Anton Koukareko - Alena Feaktsistava.....BELARUS
22.- 23.Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
24.    Florian Gschaider - Manuela Stockl......AUSTRIA
25.- 26.Kazuki Sugaya - Ikuyo Ozaki......JAPAN
25.- 26.Octavian Para - Elena Cravciuc.....MOLDOVA
27.- 28.Csaba Laszlo - Szilvia Szogi.....HUNGARY
27.- 28.Kristian Kuusk - Anni Kokkonen......FINLAND
29.    Veiko Ratas - Helena Liiv......ESTONIA
30.- 31.Andrej Hromadka - Aneta Orosiova......SLOVAKIA
30.- 31.Kazuaki Watanabe - Yuumi Watanabe......JAPAN
32.     Valdis Škutāns - Laura Kosīte......LATVIJA
33.- 36.Filip Rut - Veronika Rut.....CZECH REPUBLIC
33.- 36.Maksim Sinitsa - Lesya Sinitsa......USA
33.- 36.Mika Jauhiainen - Nitta Kortelainen......FINLAND
33.- 36.Salvatore Todaro - Violeta Yankova Yaneva......BULGARIA
37.    Eldar Dzhafarov - Anna Sazhina......AZERBAIJAN
38.    Maxime Dereymez - Sophie Chevalier......FRANCE
39.- 40.Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup......DENMARK
39.- 40.Sergey Diemke - Katherina Timofeeva......BELARUS
41.    Thomas Kagnes - Alexandra Kakurina.......NORWAY
42.    Erik Pali - Viktoria Pali.......HUNGARY
43.    Matthew Rooke - Anna Longmore......AUSTRALIA
44.    GUstaf Lundin - Valentina Oseledko.......SWEDEN
45.    Anton Lebedev - Anna Borshch.......CANADA
46.    Issac Rovira - Desiree Martin.......SPAIN
47.- 48.Chris Nugteren - Rebecca Blummel.......THE NETHERLANDS
47.- 48.Ramon Zedan - Mariam Zedan......ROMANIA
49.    Yaroslav Kvashnin - Ainur Baizhanova......KAZAKHSTAN
50.    Ivan Filipenko - Silje Kristine Hoff.......NORWAY
51.- 52.Bruno Petit - Jade Geropp.......FRANCE
51.- 52.Erik Narjas - Petra Cernakova.......SLOVAKIA
53.    Maxim Axenov - Natalya Yegorova......KAZAKHSTAN
54.    Anton Kolyubayev - Ganna Lantukh.......UKRAINE
55.    Eric Chao - Cherry Kao......CHINESE TAIPEI
56.    Arjen Mooijweer - Monique Broekmeulen.......THE NETHERLANDS
57.    Ivan Knezevic - Sandra Cvijetic......SERBIA
58.    Christian Millette - Claudia Primeau Sauve.......CANADA
59.    Michael Calloens - Sonia Souto Prieto.......BELGIUM
60.- 63.David Carrillo - Laia Benet.......SPAIN
60.- 63.Haim Firshtein - Kristina Vishnevska.......ISRAEL
60.- 63.Istvan Varga - Mrija Stoshich.......CROATIA
60.- 63.Romulus Marc - Alexandra Maria Stef......ROMANIA
64.- 68.Christopher Mc Kenna - Ciara Francis......IRELAND
64.- 68.Gokturk Yurtypan - Asli Yurtypan......TURKEY
64.- 68.Kristof Maes - Karin Van Genechten......BELGIUM
64.- 68.Larsa Sinclair - Rebecca Engmann......SWEDEN
64.- 68.Luka Antunovic - Ines Viljanec.......CROATIA


PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II 10 DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 23.10.2004.

1.    Nikita Brovko - Natalia Kalashnik......RUSSIA
2.    Andrea De Angelis - Virginia Nocella......ITALY
3.    Maxim Furtuna - Xenia Spinu......MOLDOVA
4.    Vladimirs Kurčevskis - Elīna Ozoliņa......LATVIJA
5.    Anton Skuraton - Anna Seltenreich.......GERMANY
6.    Oleksandr Kravchuk - Anzhelika Kumar.......INDIA
7.    Pavel Denissenko - Natalja Rozova......ESTONIA
8.    Dominykas Dauskas - olga Nikolaeva.......LITHUANIA
9.    Aljas Skorjanec - Valerija Rachle......SLOVENIA
10.    Andrei Kozlovski - Katsiaryna Bychkouskaya........BELARUS
11.    Dragan Filimonovic - Bojana Mitrovic.......SERBIA
12.    Juri Troshenko - Claudia Ketonen.......FINLAND
13.- 14.Khamit Bekezhanov - Natali Meshikova.......KAZAKHSTAN
13.- 14.Alon Gilin - Anastasia Trutneva.......CANADA
15.    Szymon Bozek - Michaela Riedlova......CZECH REPUBLIC
16.    Rares Cojoc - Beatrice Andrea Balasa......ROMANIA
17.    Damian Pawlowski - Marika Anna Ostrowska.......POLAND
18.    Oleksiy Hashpar - Anastasia Melnyk.......UKRAINE
19.    Lorentz Reige - Victoria Briding......SWEDEN
20.    Simon Riding - Maja Sook Laugesen.......DENMARK
21.    Oscar Fernandez - Laia Pascual.......SPAIN
22.    Steven Grinbergs - Rachel Plaas.......AUSTRALIA
23.    Kristopher Guren - Karen Sophie Monolth.......NORWAY
24.    Vladimir Semenov - sasha Alekseeva......USA
25.- 27.Richard Boedi - Bernardett Kovaks......HUNGARY
25.- 27.Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.......SLOVAKIA
25.- 27.Ginga Morito - Yukino Shimada......JAPAN
28.    Anton Sokolov - Valeria Blinderman.......ISRAEL
29.- 30.Mario Gutesa - Jana Zujovic.......CROATIA
29.- 30.Frank Zegels - Danique Zegels.......THE NETHERLANDS


EIROPAS ČEMPIONĀTS 10 DEJĀS, KIŠIŅEVA, MOLDOVA, 16.10.2004.

1.     IVAN ZDERCIUC - OLGA CIUBARI......MOLDOVA
2.     CHRISTOPH KIES - BLANCA RIBAS-TURON.......GERMANY
3.     MISA CIGOJ - ANASTASIJA NOVOZILOVA........SLOVENIA
4.     ANDREA GHIGIARELLI - SARA ANDRACCHIO.......ITALY
5.     PAVEL BARTOSEVICH - MARINA KARPUNINA........RUSSIA
6.     VALDIS ŠKUTĀNS - LAURA KOSĪTE........LATVIA
7.- 8.     FLORIAN GSCHAIDER - MANUELA STOCKL........AUSTRIA
7.- 8.    ANTON KOUKAREKO - ALENA FEAKTSISTAVA.......BYELORUSSIA
9.     MICHAL STUKAN - IZABELA JANACHOWSKA.......POLAND
10.     MARTINO ZANABELLATO - MICHELLE ABILDTRUP........DENMARK
11.     STASYS BRILIS - CAROLINA NEUMAN.......ESTONIA
12.     MAXIME DEREYMEZ - SOPHIE CHEVALIER.......FRANCE
13.     CSABA LASZLO - SZILVIA SZOGL......HUNGARY
14.     KYRYLO MAL'OVANYY - OL'GA MAL'OVANA........UKRAINE
15.     AERJEN MOOIJWEER - MONIQUE BROEKMEULEN........NETHERLANDS
16.     ALEXANDER DEMKIN - SALOME LOMSADZE........GEORGIA
17.     MIHAI GABRIEL PETRE - ELWIRA DOMNIKA DUDA........ROMANIA
18.     ISAAC ROVIRA - DESIREE MARTIN.........SPAIN
19.     JINDRICH CINCURA - IVA LANGEROVA.........CZECH REPUBLIC
20.     VALENTIN MILEV - EKATERINA FADEEVA........BULGARIA
21.     TOMMI SKOGBERG - ELINA KATAINEN.........FINLAND
22.     ISTVAN VARGA - MARIJA STOSIC.........CROATIA
23.     THOMAS SZEGOE - CORINNE ROOST........SWITZERLAND


PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LA DEJĀS, PLATJA D'ARO, SPĀNIJA, 09.10.2004.


1.     Valentin Chmerkovskiy - Sandra Udis......USA
2.     Jevgēnijs Suvorovs - Ņina Bezzubova.....LATVIA
3.     Alexei Kabirov - Anastasia Tarlykova.....RUSSIA
4.     Igor Drobyazko - Anna Tovbin......USA
5.     Dmitry Ivanishin - Anastasia Vasilieva......RUSSIA
6.     Edgar Marcos - Saray Gomez......SPAIN
7.     Sergey Oseychuk - Oxana Lebedew......GERMANY
8.     Justinas Duknauskas - Ekaterina Degtyareva......LITHUANIA
9.     Ferdinado Lannaccone - Alesya Leshchenko.......ITALY
10.     Georgiy Korolyov - Marta Sztobryn......POLAND
11.     Diego Martinez - Natalija Veremeeva......GERMANY
12.     Igor Mikhaylov - Lucy Jones......ENGLAND
13.     Boris Maltsev - Yelena Klyuchnikova.......KAZAKHSTAN
14.- 15.Pol Chamorro - Lorena Bargallo......SPAIN
14.- 15.Anders Jacobsson - Veera Kinnunen......SWEDEN
16.     Jozsef Schmidt - Madlena Fejer......HUNGARY
17.     Sergiu Rusu - Mirona Gliga......ROMANIA
18.    Gregoire Lyonnet - Coraline Lanceron......FRANCE
19.     Tomas Antalek - Andrea Zelinkova.......SLOVAKIA
20.     Claudio Viscardi - Carolina Preziuso.......ITALY
21.     Simeon Ilchov - Ina Jeliazkova......BULGARIA
22.     Miljan Mojic - Martina Plohl.......SLOVENIA
23.     Pawel Wolanski - Katarzyna Shirska......POLAND
24.    Filip Swetik - Teresa Staricna.......CZECH REPUBLIC
25.     Vytis Duknauskas - Ruta Bagdonaite......LITHUANIA
26.- 27. Joonas Piippola - Katri Makinen.......FINLAND
26.- 27. Ribards Dusa - Agnese Junkure.......LATVIJA
28.- 30. Natan Rositsan - Andra Vaidilaite.......CANADA
28.- 30. Strahinja Lackovic - Katarina Djordjevic.......SERBIA
28.- 30. Andriy Reva - Anastasiya Brailo......UKRAINE
31.      Roman Sipkovsky - Laura Zmajkovicova......SLOVAKIA
32.      Janik Love - Ditte Vedel......DENMARK
33.      Gendov Atanas - Doneva Roselina......BULGARIA
34.- 36. Danniel Stowell - Holly Woolcott......ENGLAND
34.- 36. Tom Erik Nilsen  Pia Engelberg Lundanes......NORWAY
34.- 36. Alexander Svanberg - Jeanette Karlsson......SWEDEN
37.- 38. Jakub Mazuch - Sabina Liberdova......CZECH REPUBLIC
37.- 38. Egor Filipenko - Camilla Bentzen......NORWAY
39.      Dmitry Sviridov - Anna Dvornikova......BELARUS
40.      Miha Vodicar - Anna de Domizio......SLOVENIA
41.- 42. Marko Mehine - Maria Fessai......ESTONIA
41.- 42. Yevgen Kashkovskyy - Katerina Lepeskina......UKRAINE
43.     Aleksander Prigorovski - Svetlana Berlin......ESTONIA
44.- 45. Artsiom Kazyra - Katsiaryna Mychkova......BELARUS
44.- 45. Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen......FINLAND
46.      David Jorgensen - Anne Mette Skriver......DENMARK
47.- 48. Matthew Geronimi - Masha Khazanova......AUSTRALIA
47.- 48. Anton Belyayev - Karolina Paliwoda......CANADA
49.      Tamas Kardos - Marta Somogyi......HUNGARY
50.      Sven Zubic - Gabriela Pilic.......CROATIA
51.      Vladimir Martianov - Olga Tchoupilov......ISRAEL
52.      Valer Musuc - Olga Negoduico......ROMANIA
53.     Nikita Podlobko - Milena Semenstova......KAZAKHSTAN
54.- 55. Stefan Rauscher - Claudia Horneber.....AUSTRIA
54.- 55. Daniel Courinha - Joana Ramos......PORTUGAL
56.- 57. Ivan Ruic - Ana Domisljanovic.......CROATIA
56.- 57. Aurelien Dupont - Melanie Jourdren......FRANCE
58.      Jaromir Cremers - Myra Heerink......THE NETHERLANDS
59.      Ruud Moers - Ilona Braken......THE NETHERLANDS
60.- 61. Huseyn Tofik Rzayev - Tatiana Nikolayevna Fomina......AZERBAIJAN
60.- 61. Dimitri Verheyen - Emilie Marino......BELGIUM
62.      Simon Albanese - Orphea Gorsky.......BELGIUM
63.- 64. Wonder Tu - Sandra Jean.......CHINESE TAIPEI
63.- 64. Ryo Yoshikawa - Nao Shirai......JAPAN


PASAULES ČEMPIONĀTS LA DEJĀS, LEIPZIGA, VĀCIJA, 9.10.2004.

1.     Franco Formica - Oksana Nikiforova......GERMANY
2.     Klaus Kongsdal - Viktoria Franova.......DENMARK
3.     Peter Stokkebroe - Kristina Juel-Stokkebroe......DENMARK
4.     Eugene Katsevman - Maria Manusova......USA
5.     Mauricio Vescovo - Melinda Törökgyörgy......HUNGARY
6.     Denis Kuznetsov - Maria Tzaptachvilli......RUSSIA
7.     Evgenii Smagin - Rachel Heron......ENGLAND
8.     Stefano Di Filippo - Annalisa Di Filippo......ITALY
9.     Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich......SLOVENIA
10.     Christian Polanc - Petra Kostovikova.......GERMANY
11.     Andrius Kandelis - Egle Visockaite-Kandelis.......LITHUANIA
12.    Alexei Silde - Anna Fistova.......RUSSIA
13.    Mauro Rossi - Karina Rubio......SPAIN
14.     Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj.......SLOVENIA
15.     Emanuele Soldi - Elisa Nasato.......ITALY
16.- 17. Rachid Malki - Anna Suprun.......SWEDEN
16.- 17. Vitālijs Poļikarpovs - Agita Baranovska.......LATVIJA
18.      Genya Mazo - Maria Shibalova......USA
19.- 20. Marek Dedik - Kristina Horvatova.......SLOVAKIA
19.- 20. Maxim Pedrov - Elisabet Sif Haraldsdottir......ICELAND
21.      Jeremy Garner - Amanda Garner......AUSTRALIA
22.- 23. Jan Kliment - Laura Hafner.......SWITZERLAND
22.- 23. Masaki Seko - Chiaki Seko.......JAPAN
24.      Iban Salgado - Adriana Torrabadella......SPAIN
25.- 27. Dorin Frecautana - Elena Rabinovici.....MOLDOVA
25.- 27. Jeroen Struijlaart - Lorna van Dijk.....THE NETHERLANDS
25.- 27. Rafal Maserak - Kamila Kajak.......POLAND
28.- 31. Carlos Custido - Elena Plescenco.......PORTUGAL
28.- 31. Marcin Hakiel - Magdanela Soszynska......POLAND
28.- 31. Oleksi Ivanets - Lisa Bellinger-Ivanets......ENGLAND
28.- 31. Guy Rosen - Viktoriya Fadina......LUXEMBOURG
32.      Jakub Davidek - Michaela Gatekova......CZECH REPUBLIC
33.- 35. Arsen Kishishian - Alarna Donovan......AUSTRALIA
33.- 35. Michal Kostovcik - Kamila Dostalova......CZECH REPUBLIC
33.- 35. Vladimir Velev - Gabriella Bodcos.......AUSTRIA
36.- 37. Ojārs Bācis - Santa Lodiņa......LATVIJA
36.- 37. Sven Ninnemann - Fabienne Liechti......SWITZERLAND
38.- 39. Danny Arbour - Myriam Savaria......CANADA
38.- 39. Trendafil Sarmov - Radostina Ivanova......BULGARIA
40.      Pavel Pesechnik - Elena Mantaluta.......MOLDOVA
41.- 44. Stasys Brilis - Caroline Neumann......ESTONIA
41.- 44. Markku Hyvärininen - Disa Kortelainen......FINLAND
41.- 44. Justas Kucinskas - Agne Malinauskaite.....LITHUANIA
41.- 44. Andras Faluvegi - Orsolya Toth.....HUNGARY
45.      Mikko Kaasalainen - Adrienn Fitori.....FINLAND
46.      Dmitro Wloch - Olga Urumova......UKRAINE
47.      Michael Mendoza - Francesca Mazzacurrati......PHILIPPINES
48.      Alexander Levikov - Yulia Lesokhina......ISRAEL
49.      Christian Millette - Claudia Primeau-Sauve......CANADA
50.      Ivan Mileusnic - Darinka Divljak.....SERBIA
51.- 52. Sergey Diemke - Katherina Timofeeva......BELARUS
51.- 52. Pavel Imre - Katarina Lackova......SLOVAKIA
53.     Maxime Dereymez - Sophie Chevalier......FRANCE
54.      Yukinori Sugano - Naoko Tokiwa......JAPAN
55.- 59. Dmitri Barilo - Karin Rooba......ESTONIA
55.- 59. Sergey Lyaissenov - Yuliya Sipovich.......KAZAKHSTAN
55.- 59. Aejen Mooijweer - Monique Broekmeulen......THE NETHERLANDS
55.- 59. Joel Seabela - Phemelo Mabuse.....SOUTH AFRICA
55.- 59. Charles Wang - Janet Hsiao......CHINESE TAIPEI
60.      Thomas Brei - Ekaterina Kozyreva.....AUSTRIA
61.- 64. Hrvoje Krasevac - Sara Stojanovic......CROATIA
61.- 64. Bruno Petit - Jade Garopp......FRANCE
61.- 64. Smitriy Starikov - Anna Mazola......KAZAKHSTAN
61.- 64. Melvin Tan - Sharon Tan......SINGAPORE
65.      Sergei Pozarinskii - Svetlana Bogdanova......BELARUS
66.      Vasile Constantin - Geanina Niculae.....ROMANIA
67.- 69. Alexander Demkin - Salome Lomsadze......GEORGIA
67.- 69. Istvan Varga - Marija Stosic......CROATIA
70.      Nikola Mandic - Sanja Boskovic......SERBIA
71.- 72. Enis Avdic - Aida Slak......BOSNIA AND HERZEGOVINA
71.- 72. Glenn Jorgen Sandaker - Marianne Sandaker......NORWAY
73.- 78. Diogo Beirante - Marisa Ferreira......PORTUGAL
73.- 78. Michael Calloens - Sonia Souto Prieto......BELGIUM
73.- 78. Mirza Geljo - Amila Muzorovic......BOSNIA AND HERZEGOVINA
73.- 78. Danny Mommen - Karoline Voets.....BELGIUM
73.- 78. Volkan Özdemir - Bakiye Duygu Günel......TURKEY
73.- 78. Burak Topcu - Günce Yöney.......TURKEY


PASAULES KAUSS LA DEJĀS, OSTRAVA, ČEHIJA, 02.10.2004.

1.      Riccardo Cocchi - Joanne Wilkinson......ITALY
2.      Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.......SLOVENIA
3.      Evgeny Imrekov - Elena Kalugina......RUSSIA
4.      Jesper Birkehoj - Anna Kravchenko......GERMANY
5.      Michal Kostovcik - Kamila Dostalova......CZECH REPUBLIC
6.      Ojārs Bācis - Santa Lodiņa......LATVIJA
7.      Marcin Hakiel - Magda Soszynska......POLAND
8.      Masaki Seko - Chiaki Seko......JAPAN
9.      Oleksii Ivanets - Lisa Bellinger-Ivanets......ENGLAND
10.- 11. Mikko Kaasalainen - Adrienn Fitori......FINLAND
10.- 11. Vladimir Velev - Gabriella Bodocs......AUSTRIA
12.      Marijus Germanavicius - Ekaterina Lapaeva......LITHUANIA
13.- 14. Stasys Brilis - Carolina Neumann......ESTONIA
13.- 14. Christian Millette - Claudia Primeau......CANADA
15.      Michael Mendoza - Francesca Mazzacurati......PHILIPPIINES
16.      Roman Stepanov - Polina Teplenko......UKRAINE
17.      Maxime Dereymez - Sophie Chevalier......FRANCE
18.      Csaba Laszlo - Szilvia Szogi......HUNGARY
19.- 20. Charles Wang - Janet Hsiao......CHINESE TAIPEI
19.- 20. Pavol Imre - Katarina Lackova......SLOVAKIA
21.- 22. Rene Loft - Laura Hair......DENMARK
21.- 22. Sergei Pozhainskii - Svetlana Bogdanova.....BELARUS
23.      Anton Mayantsev - Gareyeva Irina......KAZAKHSTAN


PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II ST DEJĀS, LORET DE MAR, SPĀNIJA, 04.07.2004.

1.     Nikita Brovko - Natalia Kalashnik......RUSSIA
2.     Andrea De Angelis - Virginia Nocella......ITALY
3.     Maxim Furtuna - Xenia Spinu......MOLDOVA
4.     Pavel Osin - Evgenia Zakharova.......RUSSIA
5.     Oleksandr Kravchuk - Anzhelika Kumar......INDIA
6.     Eimantas Kalinauskas - Austeja Pukaite......LITHUANIA
7.     Simone Pigilacelli - Francesca Tocca......ITALY
8.     Igor Colac - Doina Milinceanu......MOLDOVA
9.     Pavel Denissenko - Natalja Rozova......ESTONIA
10.     Aljaz Skorjanec - Valerija Rahle......SLOVENIA
11.     Dominykas Dauskas - Olga Nikolajeva......LITHUANIA
12.     Roman Pankov - Keit Spiegel......ESTONIA
13.     Alexander Parhomovski - Tasja Schulz.......GERMANY
14.- 15. Anton Skuratov - Anna Seltenreich.......GERMANY
14.- 15. Kristaps Kalniņš - Krista Eriņa.......LATVIJA
16.      Siarheei Kisialou - Natalia Korsak.......BELARUS
17.      Szymon Bozek - Michacla Reidlova.....CZECH REPUBLIC
18.- 20. Ilia Kutsenko - Yelyzaveta Kolodiy......UKRAINE
18.- 20. Vladimir Orosin - Sandra Agalarevova.......SLOVAKIA
18.- 20. Alen Pavlec - Katija Orgl......SLOVENIA
21.      Jakub Jancina - Barbara Bilkovikova.......SLOVAKIA
22.      Damian Pawlowski - Marika Ostrowska.......POLAND
23.      Dusan Dragovic - Marina Soldatovic......SERBIA
24.      Andrey Kazlouski - Katsuaryna Bychkovskaya.......BELARUS
25.      Nikita Kolomeets - Jana Machackova.......CZECH REPUBLIC
26.- 28. Tapani Savikurki - Taina Savikurki......FINLAND
26.- 28. Vladimirs Kurčevskis - Elīna Ozoliņa.......LATVIJA
26.- 28. Simon Riding - Maja Sook......DENMARK
29.      Oscar Fernandez - Laia Pascual......SPAIN
30.      Wojciech Zabielski - Ewelina Polarska......POLAND
31.- 33. Aleix Madrid Pozo - Laia Ruiz Bayod.......SPAIN
31.- 33. Kyle Taylor - Jourdon Stone.......ENGLAND
31.- 33. Toni Pelconen - Marjukka Koivuniemi......FINLAND
34.      Rares Cojoc - Balasa Beatrice Andreea......ROMANIA
35.      Tomoya Kawashima - Matsuri Kojima......JAPAN
36.      Nikolaj Lund - Fredrikke Noergaard.....DENMARK
37.      Alan Gilin - Anastasia Trutneva......CANADA
38.- 39. Dmitru Pascu - Marica Derdene......ROMANIA
38.- 39. Ludovik Moureau - Katherine Giannini.......ENGLAND
40.- 41. Valentin Miroshnichenko - Ekaterina Keiro......CANADA
40.- 41. Reige Lorentz - Briding Victoria......SWEDEN
42.      Viktor Ruzsa - Laura Goder......HUNGARY
43.      Aidar Daukenov - Aziza Dossumova.......KAZAKHSTAN
44.- 48. Oleksiy Hashpar - Anastasiya Melnyk......UKRAINE
44.- 48. Boris Pekerman - Victoria Shupletsov.....ISRAEL
44.- 48. Silvio Ilardo - Anne Descusse.....FRANCE
44.- 48. Gergo Nagy - Juliana Borbas......HUNGARY
44.- 48. Steven Grensbergs - Rachelle Plaass.......AUSTRALIA
49.      Riyaad Marlie - Colleen Schouw......SOUTH AFRICA
50.      Shmelnik Jason - Olga Loginova......USA
51.      Tomislav Vlaovic - Valentina Walme......CROATIA
52.      Romaine Leal - Chloe Leal.....FRANCE
53.- 54. Frank Zegel - Danique Zegel.....THE NETHERLANDS
53.- 54. Anton Sokolov - Lera Blinderman......ISRAEL
55.      Jorgen Nilsen - Hanne Marie Akselsen......NORWAY
56.      Andy Lee - Candice Lin......CHINESE TAIPEI
57.      Kristoffer M Hagland - Therese M Hagland......NORWAY
58.      Mario Gutesa - Jana Zujovic......CROATIA


PASAULES KAUSS 10 DEJĀS, SZOMBATHELY,UNGĀRIJA, 12.06.2004.

1.      Misa Cigoj - Anastasia Novojilova......SLOVENIA
2.      Andrej Mosejcuk - Susanne Miscenko......GERMANY
3.      Andrea Ghgarelli - Sara Andracchio.......ITALY
4.      Csaba Lászlo - Szilvia Szögi......HUNGARY
5.      Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup......DENMARK
6.      Martin Dvorak - Zuzana Silhanova......CZECH REPUBLIC
7.      Florian Gschaider - Manuela Stöckl......AUSTRIA
8.      Maksym Bulanyy - Kateryna Spasitel.....UKRAINE
9.      Valdis Škutāns - Laura Kosīte......LATVIJA
10.- 11. Adam Blakey - Meagan Alderton.....AUSTRALIA
10.- 11. Krzystof Psciuk - Julia Zanadzka......POLAND
12.- 13. Stasys Brilis - Carolina Neumann......Estonia
12.- 13. Justinas Duknauskas - Ekaterina Degtyareva......LITHUANIA
14.      Pavel Bartesovich - Marina Karpunina......RUSSIA
15.      Christian Milette - Claudia Primeau......CANADA
16.      Valentin Milev - Ekaterina Fadeeva......BULGARIA
17.      Redmond Valk - Alexandra Matteman......THE NETHERLANDS
18.      Yutaka Kubota - Miyuki Kubota......JAPAN
19.      Matti Saari - Jaana Haanmäki......FINLAND
20.      Rodrigue Vieux - Sandra Girard......FRANCE
21.      Robert Schubert - Mirjana Zutic.......CROATIA


EIROPAS ČEMPIONĀTS ST DEJĀS, ĻUBĻANA, SLOVĒNIJA, 08.05.2004.

1.      Domenico Soale - Gioila Cerasoli......ITALY
2.      Arunas Bizokas - Edita Daniute.......LITHUANIA
3.      Sascha Karabey - Natascha Karabey......GERMANY
4.      Paolo Bosco - Silvia Piton.....ITALY
5.      Warren Boyce - Kristi Boyce......ENGLAND
6.      Maxim Kotlov - Elena Uspenskaya......RUSSIA
7.      Domen Karapez - Monica Nigro......SLOVENIA
8.      Linas Koreiva - Dorota Makar......POLAND
9.      Misa Cigoj - Anastazija Novozilova......SLOVENIA
10.      Sergey Konovaltsev - Olga Konovaltseva......RUSSIA
11.- 12. Rudiger Homm - Julia Blech......GERMANY
11.- 12. Emanuel Valeri - Tania Kehlet......DENMARK
13.     Edgars Gasjuns - Jeļena Samuilova......LATVIJA
14.- 15. Maxime Dereymez - Sophie Chevalier......FRANCE
14.- 15. Wiktor Kiszka - Malgorzata Garlicka......POLAND
16.      Mark Elsbury - Olga Alissievich.......ENGLAND
17.      Frank Radich - Susanne Holde.....DENMARK
18.- 19. Mika Jauhiainen - Nitta Kortelainen......FINLAND
18.- 19. Roman Mayer - Siret Siilak......AUSTRIA
20.- 21. Chris Nugteren - Rebecca Blummel.....THE NETHERLANDS
20.- 21. Salvatore Todaro - Violeta Yaneva......BULGARIA
22.      Laszlo Csaba - Szilvia Szogi......HUNGARY
23.      Florian Gschaider - Manuela Stockl.....AUSTRIA
24.      Tom Erik Nilsen - Pia Lundanes Engelberg......NORWAY
25.      Anderj Hromadka - Aneta Orosiova......SLOVAKIA
26.- 27. Sergey Diemke - Katsiaryna Tsimafeyeva......BELARUS
26.- 27. Marko Mehine - Maria Fessai......ESTONIA
28.      Pavel Bic - Silvie Konderlova.....CZECH REPUBLIC
29.- 30. Alexandr Demekin - Salome Lomsadze.....GEORGIA
29.- 30. Valdis Škutāns - Laura Kosīte.....LATVIJA
31.- 32. Carles Manchado - Silvia Colominas.....SPAIN
31.- 32. Filip Rut - Veronika Rut.....CZECH REPUBLIC
33.      Dmytro Wloch - Olga Urumova.....UKRAINE
34.      Rolf Lindberg - Helena Fransson.....SWEDEN
35.      Issac Rovira - Desiree Martin.....SPAIN
36.      Ramon Zedan - Mariam Zedan.....ROMANIA
37.- 38. Matti Heikkila - Sanna-Maria Nissinen.....FINLAND
37.- 38. Sergiy Savkov - Viktoria Sokolova......UKRAINE
39.      Alexcander Halleland - Anette Stokke......NORWAY
40.      Veiko Ratas - Helena Liiv......ESTONIA
41.- 42. Michael Calloens - Sonia Prieto Souto......BELGIUM
41.- 42. Erik Pali - Viktoria Pali......HUNGARY
43.- 44. Karol Brull - Viktoria Bolender......SLOVAKIA
43.- 44. Aerjen Mooijweer - Monique Boekmeuelen......THE NETHERLANDS
45.- 48. Daniel Kinnane - Lisa Corcoran.....IRELAND
45.- 48. Chrys Ruffino - Laetita Ruffino......FRANCE
45.- 48. Larsa Sinclair - Rebecca Engman......SWEDEN
45.- 48. Markus Zunker - Tetjana Antonenko......SWITZERLAND
49.      Istvan Varga - Marija Stosic......CROATIA
50.      Thomas Szegoe - Corinne Roost.....SWITZERLAND
51.- 53. Joseph Farrell - Sarah Corcoran.....IRELAND
51.- 53. Ivan Knezevic - Sandra Cvijetic.....SERBIA
51.- 53. Czaba Toth - Anca Borcan.....ROMANIA
54.      Eddy Nowicki - Ema Willems......BELGIUM
55.- 56. Milan Dinevsky - Simona Spirovska.....MACEDONIA
55.- 56. Matija Novosel - Tomislava Marohnic......CROATIA


PASAULES KAUSS ST DEJĀS, KIŠIŅEVA, MOLDOVA, 24.04.2004.

1.     Domenico Soale - Gioia Cerasoli......ITALY
2.     Maxim Kotlov - Elena Uspenskaya......RUSSIA
3.     Ivan Zderciuc - Olga Ciubari......MOLDOVA
4.     Andrzej Sadecki - Karina Nawrot.....POLAND
5.     Roman Mayer - Siret Siilak.....AUSTRIA
6.     Domen Krapez - Monica Nigro......SLOVENIA
7.- 8.     Dmytro Wloch - Olga Urumova.....UKRAINE
7.- 8.     Valdis Škutāns - Laura Kosīte......LATVIJA
9.     Anton Koukareko - Elena Feoktistava......BELARUS
10.     Oliver Rehder - Jasmin Rehder......GERMANY
11.     Cristian Decillis - Claudia Balestra.....USA
12.- 14. Matthieu Laroche - Silvia Ruskova.....FRANCE
12.- 14. Pavel Bic - Silvia Konderlova.....CZECH REPUBLIC
12.- 14. Aleksander Demkin - Salome Lomsadze......GEORGIA
15.     Mihai Petre - Elwira Duda......ROMANIA
16.     Robert Hoefnagel - Silke Hoefnagel......THE NETHERLANDS
17.     Kazuki Sugaya - Ikuyo Ozaki.....JAPAN
18.     Valentin Milev - Ekaterina Fadeeva......BULGARIA
19.- 20. Michael Sorensen - Mariam Blume......DENMARK
19.- 20. Anton Mayantsev - Irina Gareeva.....KAZAKHSTAN


EIROPAS ČEMPIONĀTS LA DEJĀS, AARHUS, SPĀNIJA, 17.04.2004.

1.     Franco Formica - Oksana Nikifororva......GERMANY
2.     Klavs Kongsdal - Viktoria Franova......DENMARK
3.     Peter Stokkebroe - Kristina Juel......DENMARK
4.     Maurizio Vescovo - Melinda Törökgyörgy......HUNGARY
5.     Stefano Di Filippo - Annalisa Di Filippo......ITALY
6.     Denis Kuznetsov - Maria Tzaptashvilli.....RUSSIA
7.- 8.     Evgeni Imrekov - Elena Kalugina.....RUSSIA
7.- 8.     Mauro Rossi - Karina Rubio......SPAIN
9.     Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.....SLOVENIA
10.    Andrius Kandelis - Egle Visockaite.....LITHUANIA
11.     Evgenii Smagin - Rachel Heron......ENGLAND
12.     Derek Hough - Aneta Piotrowska......POLAND
13.     Rachid Malki - Anna Suprun......SWEDEN
14.     Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj......SLOVENIA
15.     Christian Polanc - Petra Kostovcikova......GERMANY
16.     Dorin Frecautanu - Elena Rabinovici.....MOLDOVA
17.     Alex Ivanti - Lisa Bellinger-Ivanti......ENGLAND
18.- 19. Iben Salgado - Adriana Torrabadella......SPAIN
18.- 19. Mikko Kaasalainen - Adrien Fitori......FINLAND
20.- 21. Ojārs Bācis - Santa Lodiņa......LATVIJA
20.- 21. Sven Ninnemann - Fabienne Liechti.....SWITZERLAND
22.- 24. Benedetto Capraro - Marta Faiola......ITALY
22.- 24. Guy Rosen - Viktoriya Fadina......LUXEMBOURG
22.- 24. Michal Kostovcik - Kamila Dostalova......CZECH REPUBLIC
25.      Vitālijs Poļikarpovs - Agita Baranovska......LATVIJA
26.      Bruno Petit - Jade Geropp......FRANCE
27.      Marek Dedik - Kristina Harvatova.....SLOVAKIA
28.      Vladimir Velev - Gabriella Bodocs......AUSTRIA
29.      Dmitrii Nikolaev - Anna Ginko White......RUSSIA
30.- 31. Saulius Skambinas - Sandra Kniazeviciute......LITHUANIA
30.- 31. Stasys Brilis - Carolina Neumann......ESTONIA
32.     Georgij Korolyov - Marta Sztobryn.....POLAND
33.     Jakub Davidek - Michaela Gatekova.....CZECH REPUBLIC
34.     Danilo Forte - Adrianna Di Nardi.....IRELAND
35.- 37. Dmitri Barilo - Karin Rooba.....ESTONIA
35.- 37. Richard Andersson - Cecilia Ehrling.....SWEDEN
35.- 37. Robert Magyari - Nanda Wolf......HUNGARY
38.- 40. Carlos Custodio - Elena Plescenco.....PORTUGAL
38.- 40. Florian Gschaider - Manuela Stöckl......AUSTRIA
38.- 40. Maxime Dereymez - Sophie Chevalier......FRANCE
41.      Alexander Leivikov - Yulia Lesokhina.....ISRAEL
42.- 43. Diogo Beirante - Marisa Ferreira......PORTUGAL
42.- 43. Siarhei Pazharynski - Svetlana Bogdanova White......RUSSIA
44.      Roman Myrkin  Nataliya Byednyagina......UKRAINE
45.      Ivan Mileusnic - Darinka Divljak......SERBIA
46.- 48. Aerjen Mooijweer - Monique Broekmeulen.....THE NETHERLANDS
46.- 48. Hrvoje Krasevac - Sara Stojanovic......CROATIA
46.- 48. Istvan Varga - Marija Stozic......CROATIA
49.      Jani Rasimus - Milla Camilla......FINLAND
50.      Pavel Imre - Katarina Lackova......SLOVAKIA
51.      Frederic Havez - Letizia Bevilacqua......SWITZERLAND
52.- 53. Nikola Mandic - Sanja Boskovic......SERBIA
52.- 53. Thomas Dubru - Kelly Smith......BELGIUM
54.      Roland Kouwenberg - Janneke Vermeulen......THE NETHERLANDS
55.      Volkan ?zdemir - Duygu Gunyel.....TURKEY
56.- 58. Alexcandar Halleland - Anette Stokke......NORWAY
56.- 58. Frederic Saxe - Valerie Weyts......BELGIUM
56.- 58. Goussis Spiros - Bourla Vassiliki......GREECE


EIROPAS KAUSS LA DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 10.04.2004.

1.     Alexei Silde - Anna Firstova......RUSSIA
2.     Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich......SLOVENIA
3.     Marco Mancini - Giada Filochiardi......ITALY
4.     Ojārs Bācis - Santa Lodiņa.....LATVIJA
5.     Marcin Hakiel - Magda Szoszynska......POLAND
6.     Dmitriy Nikolaev - Anna Ginko.....BELARUS
7.     Mihai Petre - Elwira Duda......ROMANIA
8.     Atanas Gendov - Roselina Doneva......BULGARIA
9.     Dmytro Wloch - Olga Uromova.....UKRAINE
10.     Heiko Straile - Daniela Beckmann......GERMANY
11.     Marijus Germanavicius - Anastasija Kraitor.....LITHUANIA
12.     Aleksandr Demkin - Salome Lomsadze.....GEORGIA
13.     Jani Rasimus - Camilla Milia......FINLAND
14.     Thomas Brei - Ekaterina Kozyreva.....AUSTRIA
15.     Dmitri Barilo - Karin Rooba......ESTONIA
16.     Roman Sipkovsky - Laira Zmajkovicova......SLOVAKIA


EIROPAS KAUSS ST DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 11.04.2004.

1.     Marat Gimaev - Alina Bassiuk......RUSSIA
2.     Emanuel Valeri - Tania Kehlet......DENMARK
3.     Domen Krapez - Monica Nigro......SLOVENIA
4.     Stefano Soldati - Annalisa Longo......ITALY
5.     Valdis Škutāns - Laura Kosīte......LATVIJA
6.     Stanislaw Massold - Christine Deck......GERMANY
7.     Salvatore Todaro - Violeta Yaneva......BULGARIA
8.     Dmytro Wloch - Olga Uromova......UKRAINE
9.     Matti Heikkila - Sanna-Maria Nissinen......FINLAND
10.    Veiko Ratas - Helena Liiv......ESTONIA
11.     Pavel Bic - Silvie Konderlova......CZECH REPUBLIC
12.     Erik Narjas - Petra Cernakova......SLOVAKIA
13.     Ramon Zedan - Mariam Zedan.....ROMANIA
14.     David Kulumbegashvili - Ia Kvirkashvili.....GEORGIA










Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori































Mecenāti




Sadarbības partneri























Informatīvie atbalstītāji