Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2005.



PASAULES ČEMPIONĀTS ST DEJĀS, KREFELD, VĀCIJA, 12.11.2005.

1.    Domenico Soale - Gioia Cerasoli.....ITALY
2.    Sascha Karabey - Natascha Karabey.....GERMANY
3.     Arunas Bizokas - Edita Daniute.....LITHUANIA
4.    Paolo Bosco - Silvia Pitton......ITALY
5.    Benedetto Ferruggia - Claudia Köhler......GERMANY
6.    Marat Gimaev - Alina Basyuk......RUSSIA
7.    Warren Boyce - Kristi Boyce......ENGLAND
8.    Wiktor Kiszka - Malgorzata Garlicka......POLAND
9.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute......LITHUANIA
10.- 11.Denis Kutepov - Anna Oksengoit......RUSSIA
10.- 11.Emanuel Valeri - Tania Kehlet......DENMARK
12.    Luca Bussoletti - Tjasa Vulic.....SLOVENIA
13.    Edgars Gasjuns - Jeļena Samuilova.......LATVIJA
14.    Andrzej Sadecki - Karina Nawrot......POLAND
15.    Ivan Zderciuk - Olga Ciubari.......MOLDOVA
16.- 17.Egor Abashkin - Katya Kanevskaya......USA
16.- 17.Valdis Škutāns - Laura Kosīte......LATVIJA
18.    Roman Mayer - Siret Siilak......AUSTRIA
19.    Csaba Laszlo - Szilvia Szögi.....Hungary
20.    Craig Shaw - Ekaterina Afansyeva.....USA
21.    Björn Bitsch - Ashli Williamson......DENMARK
22.    Vladimir Slon - Martina Friedl......AUSTRIA
23.    Salvatore Todaro - Violta Yaneva......BULGARIA
24.    Matthew Rooke - Anna Longmore......AUSTRALIA
25.    Aleksander Makarov - Katrin End......ESTONIA
26.- 28.Andrej Hromadka - Aneta Orosiova......SLOVAKIA
26.- 28.Kristjan Kuusk - Anri Kokkonen......FINLAND
26.- 28.Veiko Ratas - Helena Liiv......ESTONIA
29.- 30.Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.......CZECH REPUBLIC
29.- 30.Gustaf Lundin - Valentina Oseledko......SWEDEN
31.Filip Rut - Veronika Rut........CZECH REPUBLIC
32.- 34.Sergiy Goncharov - Valeriya Bondarenko.......UKRAINE
32.- 34.Masayuki Ishihara - Megumi Saito......JAPAN
32.- 34.Thomas Kagnes - Aleksandra Kakurina.......NORWAY
35.    Adam Blakey - Meagan Alderton.......AUSTRALIA
36.    Isaac Rovira - Desiree Martin.......SPAIN
37.    Alexandre Chalkevitch - Larissa Kerble.......CANADA
38.- 39.Vlad Ivanovich - Olga Trybusheyskaya.......BELARUS
38.- 39.Chris Nugteren - Rebecca Blummel.......THE NETHERLANDS
40.- 42.Ivan Filipenka - Silje Hoff.......NORWAY
40.- 42.Robert Pavlik - Eva Prnova......SLOVAKIA
40.- 42.Kazuki Sugaya - Ikuyo Ozaki.......JAPAN
43.Erik Pali - Viktoria Pali......HUNGARY
44.    Ramon Zedan - Mariam Zedan......ROMANIA
45.- 46.Anton Perevodchik - Daria Dovgalova.......UKRAINE
45.- 46.Andraz Snoj - Tanya Popova.......SLOVENIA
47.- 48.Anton Lebedev - Anna Borshch.......CANADA
47.- 48.Sami Vainionpää - Merje Styf......FINLAND
49.    Inaki Albiol - Maria Carbonell.....SPAIN
50.    Marius Haruta - Corina Rusu......ROMANIA
51.    Robert Hoefnagel - Silke Hoefnagel......THE NETHERLANDS
52.- 53.Maxim Axenov - Karina Nizamutdinova......KAZAKHSTAN
52.- 53.Pietro Del Bello - Faye Hung.......HONG KONG
54.    Pavel Antonovich - Yauheniya Padlipskaya......BELARUS
55.    Bruno Petit - Jade Geropp.......FRANCE
56.    Alexander Popov - Irena Dimitrova.......BULGARIA
57.    Andrew Maguire - Melanie Strong......IRELAND
58.- 60.Daniel Kinane - Olga Kozlov........Ireland
58.- 60.Ognjen Pekovic - Marija Jocic......SERBIA
58.- 60.Chrys Ruffino - Laetitia Ruffino.......FRANCE
61.- 62.Henrik Frisk - Sofie Pemer.......SWEDEN
61.- 62.Eddi Nowicki - Erna Willems........BELGIUM
63.- 69.Martin Franja - Ana Dent.......CROATIA
63.- 69.Ivan Knezevic - Sandra Cvijetic.........SERBIA
63.- 69.Mark Lin - Julia Lai........CHINESE TAIPEI
63.- 69.Jerswin Poloyapoy - Anne Poloyapoy.......PHILIPPINES
63.- 69.Phillip Porter - Keri Porter.......NEW ZEALAND
63.- 69.Robert Schubert - Mirjana Zutic........CROATIA
63.- 69.Bart Verlinden - Nathalie Colebunders........BELGIUM

PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM LA DEJĀS, PLATJA D'ARO, SPĀNIJA, 29.10.2005.

1.    Roman Kovgan - Marina Sergeeva........RUSSIA
2.    Nikita Brovko - Olga Nikolaeva........RUSSIA
3.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova........FRANCE
4.    Edgaras Racius - Jekaterina Plikosova........LITHUANIA
5.    Umberto Gaudino - Sara Bonifacio........ITALY
6.    Evgeny Vinokurov - Christina Luft........GERMANY
7.    Anton Skuratov - Anna Seltenreich........GERMANY
8.- 9.    Andrei Kitsun - Yulia Kpepchuk........BELARUS
8.- 9.    Emanuele Maresca - Germana Martemucci........ITALY
10.    Max Belozerov - Elijah Piker.......USA
11.    Anton Daneluk - Elena Lyashenko.......UKRAINE
12.    Valeriy Sasin - Tatyana Sushinskaya........UKRAINE
13.    Taimonas Mazeika - Greta Zaveckaite......LITHUANIA
14.- 17.Jivko Ivanov - Aleksandrina Stoikova.......BULGARIA
14.- 17.Tomas Marek - Martina Markova........CZECH REPUBLIC
14.- 17.Božē Reinis - Pole Elza........LATVIJA
14.- 17.Eglītis Rihards - Āboliņa Elīna........LATVIJA

18.- 19.Marc Mart? - M. Merc? Llorca........SPAIN
18.- 19.Mark Popkov - Svetlana Guggenbühl........SWITZERLAND
20.    Simone Vertuccio - Natalia Glosikova........SLOVAKIA
21.    Andrew Escolme - Amy Baker........ENGLAND
22.- 24.Lasse Legaard Olesen - Mia Lykke Nielsen........DENMARK
22.- 24.Steven Rogers - Julia Nikitenko........AUSTRALIA
22.- 24.Kyle Taylor - Jourdan Stone........ENGLAND
25.    Aljaz Skorjanec - Valerija Rahle........SLOVENIA
26.- 29.Daniel Falkenberg - Louise Heise Jorgensen........DENMARK
26.- 29.Georgi Mihov - Dorina Stoianova.......BULGARIA
26.- 29.Roger Romero - Anna Mateu........SPAIN
26.- 29.Miha Stefl - Ursa Tomazic.......SLOVENIA
30.- 32.Marius Andrei Balan - Gratiela Cristiana Terlai........ROMANIA
30.- 32.Jan Borecki - Agnieszka Kaczorowska........POLAND
30.- 32.Andrei Kishkurna - Valeria Urymahava.......BELARUS
33.- 34.Allan Gillin - Anastasia Trutneva........CANADA
33.- 34.Tal Livshitz - Sarah Gleyzer.....USA
35.- 36.Darren Hammond - Simone Strybos......SOUTH AFRICA
35.- 36.Filip Lubina - Kamila Svobodova......CZECH REPUBLIC
37.    Dzenan Jahic - Anja Imanovic......BOSNIA AND HERZEGOVENA
38.    Jonas Polluveer - Valeria Mamontova.......ESTONIA
39.    Pawel Bartelik - Aneta Jaskolska.......POLAND
40.- 41.Paul Reinolt - Erika Reinaru.......ESTONIA
40.- 41.Earle Williamson - Kallyanne Brown......AUSTRALIA
42.    Yumiya Kubota - Rara Kubota......JAPAN
43.    Mark Shikerman - Alina Butorin.......ISRAEL
44.- 45.Vendran Celic - Maja Bijelic.......CROATIA
44.- 45.Mikko Matikka - Petra Mursu.......FINLAND
46.    Bojan Lazarevski - Tamara Nepricic.......SERBIA
47.    Iulian Panait - Andreea Bortea.......ROMANIA
48.    Joao Martins - Susana Zambujo.......PORTUGAL
49.- 50.Laszlo Kurilla - Viktoria Meszlenyi.......HUNGARY
49.- 50.Lev Levin - Evgenia Gelman.......ISRAEL
51.- 52.Almat Kambarov - Botagoz Tolganbayeva.......KAZAKHSTAN
51.- 52.Telmo Madeira - Sara Venturinha......PORTUGAL
53.    Lorentz Reige - Victoria Briding......SWEDEN
54.- 56.Haukur Hafsteinsson - Denise Margret.......ICELAND
54.- 56.Lucien Laurent - Jessica Deyre.......FRANCE
54.- 56.Peter Loibner - Jasmin Eckhart......AUSTRIA
57.- 59.David Cseresznyek - Lilla Jambrik.......HUNGARY
57.- 59.Adalsteinn Kjartansson - Rakel Gudmundsdottir........ICELAND
57.- 59.Xavier Lim - Riane Low.......SINGAPORE
60.    Joaanas Rytkönen - Liris Uutu.......FINLAND
61.    Alen Slevnk - Ana Martinsar.......CROATIA
62.    Aleksei Kebkalo - Aleksandra Kim.......KYRGYZSTAN
63.    Kazuma Terija - Rina Hirano.......JAPAN
64.    Angelo Jacobs - Ellen Van Reemst.......THE NETHERLANDS
65.- 66.Ruslan Aliev - Anna Lentidou .......GREECE
65.- 66.Maurice Ronda - Sandra Huysmans.......THE NETHERLANDS


EIROPAS KAUSS 10 DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 29.10.2005.



1.    Andrei Zaitsev - Anna Kuzminskaja......RUSSIA
2.    Luca Bussoletti - Tjasa Vulic......SLOVENIA
3.    Rihards Dūša - Agnese Junkure......LATVIJA
4.    Stefan Ciubotaru - Marina Bazarova.....MOLDOVA
5.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson......DENMARK
6.    Jevgeni Privalov - Tiina Bazokina......ESTONIA
7.    Valentin Lusin - Renata Buscheeva......GERMANY
8.    Giovanni Scandiffio - Eleonora Scandiffio.......ITALY
9.    Bruno Petit - Jade Geropp......FRANCE
10.    Georgiy Rasskazov - Alesya Pankova.......UKRAINE
11.    Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger......AUSTRIA
12.    Krzysztof Bozek - Lenka Matouskova......CZECH REPUBLIC
13.    Michal Kowalski - Katarzyna Paluch......POLAND
14.    Ilia Zakharov - Suzanna Morbin......BELARUS
15.    Tomas Slausgalvis - Ginta Bankauskaite......LITHUANIA
16.    Costin Bocan - Irene Stanciu.......ROMANIA
17.- 18.Herman Lak - Michele Gleimann......THE NETHERLANDS
17.- 18.Zsolt Vass - Kitti Prager......HUNGARY
19.    Sami Helenius - Jutta Markkanen......FINLAND
20.    Igor Pokasanew - Leila Akcelik......BELGIUM
21.    Peter Modrovsky - Barbara Jancinova......SLOVAKIA
22.    Anatoly Shenkel - Victoria Shupletsov......ISRAEL
23.J    ames Moorcraft - Francesca Constable......ENGLAND


PASAULES KAUSS 10 DEJĀS, LIEGE, BEĻĢIJA, 22.10.2005.


1.    Misa Cigoj - Anastazija Novozilova......SLOVENIA
2.    Alexei Silde - Anna Firstova......RUSSIA
3.    Christoph Kies - Blanca Ribas......GERMANY
4.    Domenico Cannizzaro - Irina Novozhilova......ITALY
5.    Ivan Zderciuc - Olga Ciubari.....MOLDOVA
6.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova......CZECH REPUBLIC
7.    Florian Gschaider - Manuela Stöcki......AUSTRIA
8.    Masayuki Ishihara - Megumi Saito......JAPAN
9.    Eldar Dzhafarov - Anna Sazhina......AZERBAIJAN
10.    Rihards Dūša - Agnese Junkure......LATVIJA
11.    Janick Love - Pia Lundames.....DENMARK
12.    Maxime Dereymez - Sophie Chevalier......FRANCE
13.    Jevgini Provalov - Tina Bazokina......ESTONIA
14.    Nikolay Elizariev - Karina Akhmadullina......USA
15.    Siarhei Kisialiou - Daria Khoroshilava.....BELARUS
16.    Herman Lak - Mich?le Gleimann.....THE NETHERLANDS
17.    Antony Shenkel - Viktoria Shupletsov.....ISRAEL
18.    Isaac Rovira - Desiree Martin.....SPAIN
19.    Anton Perevodchik - Darya Dovgdaleva......UKRAINE
20.    Tomas Surovec - Ivana Surovcova......SLOVAKIA
21.    Zillion Wong - Sarah Liang......CANADA
22.    Joeri De Gres - Iris Bastian......THE NETHERLANDS
23.    Costin Bocan - Irene Iona Stanciu......ROMANIA
24.    Zsolt Vass - Kitti Prager......HUNGARY
25.    Sami Helenius - Jutta Markkanen......FINLAND
26.    Diogo Beirante - Marissa Ferreira......PORTUGAL
27.    Renato Minnig - Sigrun Bögi......SWITZERLAND
28.    Darren Chen - Angel Chu......CHINESE TAIPEI

PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM ST DEJĀS, CHISINAU, MOLDOVA , 15.10.2005.


1.    DUMITRU DOGA - ALEXANDRA MALAI......MOLDOVA
2.    OLEG MARTYNIUK - AISTE STRAGYTE.......LITHUANIA
3.    VLADIMOR KONDRATHYUK - MARIA BAKUTA.......GERMANY
4.    ARTEM ZUBAREV - EKATERINA SHEVTSOVA.....RUSSIA
5.    EDGARAS SALDUKAS - GIEDRE KUKUCIONYTE.....LITHUANIA
6.    MARKO MEHINE - MARIA FESSAI.....ESTONIA
7.    MIKHAIL SOLOVEV - IRINA PUZRINA......RUSSIA
8.    ANDREY BYEGUNOV - ANNA DEMIDOVA......USA
9.- 11.    ANDREA DE ANGELIS - VIRGINIA NOCELLA......ITALY
9.- 11.    NICOLA LANDI - CONCETTA FALCO......ITALY
9.- 11.    VALENTIN LUSIN - RENATA BUSHEEVA.....GERMANY
12.    OLEKSANDR KRAVCHUK - ANZHELIKA KUMAR......INDIA
13.    YAHOR FILIPENKA - CAMILLA S.BENTZEN......NORWAY
14.    ILIA ZAKHAROV - SUZANNA MORBIN.......BYELORUSSIA
15.- 17.ANATOLIJS BENGARDS - PAULA KOKARE......LATVIA
15.- 17.SZYMON BOZEK - MICHAELA RIEDLOVA.......CZECH REPUBLIC
15.- 17.VADIM GARBUZOV - KATHRIN MENZINGER........AUSTRIA
18.    MAXIM FURTUNA - XENIA SPINU......MOLDOVA
19.    IGORS KUDRJAVCEVS - LIVA KOZIOLA.......LATVIA
20.    MARCUS HIRVONEN - MARIIA HIRVONEN......FINLAND
21.- 22.FILIP MALY - LUCIE DOLEZALOVA......CZECH REPUBLIC
21.- 22.JACUB RYBICKI - AGATA WIEDO.......POLAND
23.    RONALD RANNALA - KARINA VESMAN......ESTONIA
24.    ANTON BELYAYEV - KAROLINA PALIWODA......CANADA
25.- 26.ADRIAN BARTCZAK - JOANNA SZTAJEROWSKA.......POLAND
25.- 26.RAZVAN DORIN GALBAN - EMILIA OPREA......ROMANIA
27.    SIMEON TIMOV - DIMITRA NIKIFOROVA......BULGARIA
28.    YEVGEN KASHKOVSKYY - YANA KOZHUKHAR......UKRAINE
29.    YARIK PLAVKO - EVA BLASCO.....SPAIN
30.- 31.MARKUS HACKL - STEFANIE KRAUSZ......AUSTRIA
30.- 31.JORI LUKKARI - MARTINA ALATALO.......FINLAND
32.    MATHIAS KEHLET - MALENE OSTERGAARD NIELSEN.......DENMARK
33.    CHRISTOPHER MILLWARD - SAMANTHA SHIRLEY.......ENGLAND
34.    DAVID SCHAVEL - XENIA DVORINOVA......SLOVAKIA
35.- 37.JAKUB JANCINA - BARBARA BILKOVICOVA.......SLOVAKIA
35.- 37.ANDREY LUGIN - ALINA BELOUSOVA.......UKRAINE
35.- 37.RYAN WILSON - OLESJA KOSIK.......ENGLAND
38.- 39.PAUL JURCZUK - ANETTA REMELSKY.......USA
38.- 39.GABOR SZALKAI-SZABO - ERIKA KOVACS.......HUNGARY
40.- 41.JAN-JUST BAKS - MARJOLEIN BAKS.......NETHERLANDS
40.- 41.ULADZIMIR HARBUZAU - LIZAVETA YAFIMOVA......BYELORUSSIA
42.    PETER SZOKODI - ANNA MIKES.......HUNGARY
43.- 45.PASCUAL GUILLEM - CRISTINA SUARESZ.......SPAIN
43.- 45.NICOLAE IVANESCU - SIMONA MARIA ARDALAU.......ROMANIA
43.- 45.NIKOLAJ LUND - CAMILLA SOFIE DALSGAARD......DENMARK
46.    ALEXANDER STEINSBU - TRINE LISE AKSELSEN........NORWAY
47.- 48.DAMIAN GAROZZO - TARYN MONTGOMERY.......AUSTRALIA
47.- 48.VLADIMIR MARTIANOV - OLGA TCHOUPILOV.......ISRAEL
49.    BRENDAN BRBICH - JESSICA MARTIN......NEW ZEALAND
50.    THOMAS MILOTTI - ROXANNE MILOTTI.......FRANCE
51.    TOMOYA KAWASHIMA - MATSURI KOJIMA.......JAPAN
52.    JONATHAN BOUCHARD - LAURE NAMBOTIN.......FRANCE
53.    ANTON SOKOLOV - VALERIA BLINDERMAN......ISRAEL
54.- 56.ABDUL AZIZ ASCAR - ALEXANDRA OVCHINNIKOVA.......NETHERLANDS
54.- 56.LEONID KUZNETSOV - NAZIRA BEKTEMIROVA.......KYRGYZ REPUBLIC
54.- 56.ROMAN PAXYUTKIN - ALEXANDRA BABICH.......KAZAKHSTAN
57.    KENJI SHINOHE - KAHORI SHINOHE........JAPAN


PASAULES ČEMPIONĀTS  LA DEJĀS, OSTRAVA, ČEHIJA, 8.10.2005.


1.    Riccardo COCCHI - Joanne WILKINSON.....ITALY
2.    Klaus KONGSDAL - Viktoria FRANOVA.....DENMARK
3.    Eugene KATSEVMAN - Maria MANUSOVA.....USA
4.    Maurizio VESCOVO - Melinda TOROKGYORGY......HUNGARY
5.    Peter STOKKEBROE - Kristina JUEL-STOKKEBROE......DENMARK
6.    Stefano DI FILIPPO - Annalisa DI FILIPPO......ITALY
7.    Denis KUZNETSOV - Maria TZAPTASHVILLI......RUSSIA
8.    Alexei SILDE - Anna FIRSTOVA......RUSSIA
9.    Zoran PLOHL - Tatsiana LAHVINOVICH......SLOVENIA
10.    Valentin CHMERKOVSKIY - Valeriya KOZHARINOVA......USA
11.- 12.Jesper BIRKEHOJ - Anastasiya KRAVCHENKO.....GERMANY
11.- 12.Andrius KANDELIS - Egle VISOCKAITE-KANDELIS ......LITHUANIA
13.    Jan KLIMENT - Laura HAFNER......SWITZERLAND
14.- 16.Jurij BATAGELJ - Jagoda STRUKELJ......SLOVENIA
14.- 16.Oleksii IVANETS - Lisa BELLINGER IVANETS......ENGLAND
14.- 16.Christian POLANC - Petra KOSTOVCIKOVA......GERMANY
17.    Michal KOSTOVCIK - Kamila DOSTALOVA......CZECH REPUBLIC
18.- 20.Tomas HOSEK - Simona SVRCKOVA......CZECH REPUBLIC
18.- 20.Iban SALGADO - Adriana TORREBADELLA......SPAIN
18.- 20.Masaki SEKO - Chiaki SEKO......JAPAN
21.- 22.Andr?s FALUVEGI - Orsolya TOTH......HUNGARY
21.- 22.Zufar ZARIPOV - Anna TCHEMODUROVA......AUSTRIA
23.    Dmytro WLOCH - Olga URUMOVA......UKRAINE
24.    Ojars BĀCIS - Santa LODIŅA......LATVIJA
25.- 27.Marek DEDIK - Kristina HORVATOVA......SLOVAKIA
25.- 27.Mikko KAASALAINEN - Adrienn FITORI.......FINLAND
25.- 27.Rachid MALKI - Anna SUPRUN......SWEDEN
28.    Robert KOCHANEK - Anna STEPUNINA......POLAND
29.    Anders JACOBSEN - Veera KINNUNEN......SWEDEN
30.    Cedric MEYER - Angelique MEYER......FRANCE
31.    Jeremy GARNER - Amanda GARNER......AUSTRALIA
32.- 33.Marek FIKSA - Kinga JURECKA......POLAND
32.- 33.Alexander LEIVIKOV - Yulia LESOKHINA......ISRAEL
34.- 35.Markku HYVARINEN - Disa KORTELAINEN......FINLAND
34.- 35.Roman MYRKIN - Nataliia BIEDNIAGINA......UKRAINE
36.- 37.Alexey SIMAKIN - Viktorija PUHOVIKA......LATVIJA
36.- 37.Damir VALEEV - Svetlana MALIVANOVA.......KAZAKHSTAN
38.    Bruno BRANCO - Rita VIEIRA.......PORTUGAL
39.    Justas KUCINSKAS - Agne MALINAUSKAITE......LITHUANIA
40.- 41.Siscu PEREZ - Olga KARIEVA......SPAIN
40.- 41.Jevgeni PRIVALOV - Tiina BAZYKINA......ESTONIA
42.    Grant Mandon BAARTZES - Tracy HOWARD......SOUTH AFRICA
43.    Diogo BEIRANTE - Marisa FERREIRA.......PORTUGAL
44.- 45.Bruno PETIT - Jade GEROPP.......FRANCE
44.- 45.Maarek VARRES - Valeria MILOVA.......ESTONIA
46.- 48.Francis LAFRENIERE - Claudia PRIMEAU-SAUVE.......CANADA
46.- 48.Nathan MEYERS - Karina SCHEMBRI......AUSTRALIA
46.- 48.Lars Alexander WIULSRUD - Elena BOKOREVA......NORWAY
49.    Viachislav ADZIDERSKY - Lilia FURMAN.......ISRAEL
50.- 51.Danny ARBOUR - Myriam SAVARIA......CANADA
50.- 51.Vladimir VELEV - Gabriella BODOCS.......AUSTRIA
52.    Claudio TOSCANO - Elisa CALVAGNO......SCOTLAND
53.    Ilja RUSSO - Katarina STUMPFOVA.......SLOVAKIA
54.    Ismet MUFTUOGLU - Gunce YONEY......TURKEY
55.    Hendrik BENNINGER - Eva SVOBODOVA......SWITZERLAND
56.- 57.Rob METER - Jindra van de SANDEN......THE NETHERLANDS
56.- 57.Mark Bruce SASNOVSKI - Lizl JOOSTE......SOUTH AFRICA
58.    Kaloyan IVANOV - Kremena TODOROVA.......BULGARIA
59.    Charles WANG - Janet HSIAO......CHINESE TAIPEI
60.    Redmond VALK - Alexandra MATTEMAN.......THE NETHERLANDS
61.- 62.Adrian Ionut CIUTOIU - Cristina Georgiana NICULITA.......ROMANIA
61.- 62.Istvan VARGA - Kristina TOTH.......CROATIA
63.    Siarhei PAZHARYNSKI - Svetlana BOGDANOVA......BELARUS
64.- 65.Trendafil SARMOV - Radostina IVANOVA......BULGARIA
64.- 65.Akihiro TAKAHASHI - Yoshiko KIDO.......JAPAN
66.- 68.Mirza GELJO - Amila MUZUROVIC......BOSNIA AND HERZEGOVINA
66.- 68.Mirkhamit KUAT - Nadejda VILKOVA......KAZAKHSTAN
66.- 68.Vadzim USOVICH - Maryana CHARNASHEI.....BELARUS
69.    Danny MOMMEN - Karoline VOETS.......BELGIUM
70.- 74.Simone ALBANESE - Orphea GORSKI......BELGIUM
70.- 74.Enis AVDIC - Aida SLAK.......BOSNIA AND HERZEGOVINA
70.- 74.Mario KLJUCEVIC - Tena KRALJ........CROATIA
70.- 74.Onder PAMUKOGLU - Hande KAYACIK.......TURKEY
70.- 74. Yen PENG - Vicky ZI.......CHINESE TAIPEI

EIROPAS ČEMPIONĀTS 10 DEJĀS, KIJEVA, UKRAINA, 27.08.2005.

1.    Dmytro Wloch - Olga Urumova......UKRAINE
2.    Andrey Zaitsev - Anna Kuzminskaya......RUSSIA
3.    Christoph Kies - Blanca Ribas......GERMANY
4.    Domenico Cannizzaro - Irina Novozhilova.....ITALY
5.    Luca Bussoletti - Tjasa Vulic......SLOVENIA
6.    Ivan Zderciuc - Olga Ciubari......MOLDOVA
7.    Eldar Dzhafarov - Anna Sazhyna......AZERBAIJAN
8.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson......DENMARK
9.    Jevgeni Privalov - Tina Bazokina.....ESTONIA
10.    Florian Gschaider - Manuela Stoeskl......AUSTRIA
11.    Rihards Dūša - Agnese Junkure......LATVIJA
12.    Tomas Slausgalvis - Gintare Bankauskaite......LITHUANIA
13.    Marcin Kalitowski - Kamila Domanska......POLAND
14.    Yahor Filipenka - Camilla Bentzen......NORWAY
15.    Zsolt Vass - Kitti Prager......HUNGARY
16.    Redmond Valk - Alexandra Matteman......THE NETHERLANDS
17.    Krzysztof Bozek - Lenka Matouskova......CZECH REPUBLIC
18.    Evgeniy Maiorov - Olga Lisovskaya......BELARUS
19.    Peter Modrovsky - Barbara Jancinova......SLOVAKIA
20.    Costin Bocan - Irene Stanclu......ROMANIA
21.    Sami Helenius - Jutta Markkanen......FINLAND
22.    Zurab Kikabidze - Salome Tchotchua......GEORGIA
23.    Anatoliy Shenkel - Victoria Shupletsov.....ISRAEL
24.    Oleksii Ivanets - Lisa Bellinger.....ENGLAND


EIROPAS KAUSS LA DEJĀS, SZOMBATHELY,AUSTRIJA, 04.06.2005.

1.    Maurizio Vescovo - Melinda Törökgyörgy......HUNGARY
2.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich......SLOVENIA
3.    Andrey Zaitsev - Anna Kuzminskaya......RUSSIA
4.    Emanuele Soldi - Elisa Nasato......ITALY
5.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup......DENMARK
6.    Eugen Vosnük - Katharina Simon......GERMANY
7.    Mikko Kaasalainen - Adrienn Fitori......FINLAND
8.    Tomas Hosek - Simona Svrckova......CZECH REPUBLIC
8.    Jevgenijs Suvorovs - Agita Baranovska......LATVIJA
10.    Saulius Skambinas - Sandra Kniazeviciute......LITHUANIA
11.    Jevgeni Privalov - Tina Bazokina......ESTONIA
12.    Vlodymyr Tsurkan - Nataliya Granko.....UKRAINE
13.    Vladimir Velev - Gabriella Bodócs.....AUSTRIA
14.    Jeroen Struijlaart - Lorna van Dijk......THE NETHERLANDS
15.    Ben Hardwick - Emma Slater......ENGLAND
16.    Denis Yuhtman - Anna Aronov......ISRAEL
17.    Hendrick Benninger - Eva Svobodova.....SWITZERLAND
17.    Roman Sipkovsky - Laura Zmajkovicova......SLOVAKIA
19.    Ion Alexandru - Linte Andra......ROMANIA


EIROPAS ČEMPIONĀTS ST DEJĀS, SANKTPĒTERBURGA, KRIEVIJA, 21.05.2005.



1.    Domenico Soale - Giola Cerasoli.....ITALY
2.    Arunas Bizocas - Edita Daniute.....LITHUANIA
3.    Sascha Karabey - Natascha Karabey......GERMANY
4.    Benedetto Ferruggia - Claudia Koehler......GERMANY
5.    Andrea Ghigiarelli - Sara Andrachio......ITALY
6.    Maxim Kotlov - Elena Uspenskaya......RUSSIA
7.    Denis Kutepov - Anna Oxengoyt......RUSSIA
8.    Linas Koreiva - Doreta Makar......POLAND
9.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet......DENMARK
10.- 11.Domen Krapez - Monica Nigro.....SLOVENIA
10.- 11.Wiktor Kiszka - Malgorzata Garlicka......POLAND
12.    Valdis Škutāns - Laura Kosīte......LATVIJA
13.    Edgars Gasjuns - Jeļena Samuilova......LATVIJA

14.    Luca Bussoletti - Tjasa Vulic......SLOVENIA
15.- 16.Csaba Laszlo - Szilvia Szogi......HUNGARY
15.- 16.Julius Seniauscas - Iveta Pauryte......LITHUANIA
17.- 19.Dmytro Wloch - Olga Urumova......UKRAINE
17.- 19.Mark Elsbury - Olga Alissievich......ENGLAND
17.- 19.Roman Mayer - Siret Siilak.....AUSTRIA
20.    Florian Gschaider - Manuela Stoeckl......AUSTRIA
21.- 22.Aleksander Makarov - Katrin End......ESTONIA
21.- 22.Kristjan Kuusk - Anri Kokkonen......FINLAND
23.    Veiko Ratas - Helena Liiv......ESTONIA
24.    Gustaf Lundin - Valentina Oseledko.....SWEDEN
25.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
26.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
27.    Ivan Zderciuc - Olga Ciubari.....MOLDOVA
28.    Octavian Para - Elena Cravciuc......MOLDOVA
29.- 30.Filip Rut - Veronika Rut.....CZECH REPUBLIC
29.- 30.Eldar Dzhafarov - Anna Sazhina......AZERBAIJAN
31.    Thomas Kagnes - Alexandra Kakurina......NORWAY
32.    Anton Kolyubayev - Ganna Lantukh......UKRAINE
33.    Bruno Petit - Jade Geropp......FRANCE
34.    Isaac Rovira - Desiree Martin.....SPAIN
35.    Maxime Dereymez - Sophie Chevalier......FRANCE
36.- 38.Chris Nugteren - Rebecca Blummel.....THE NETHERLANDS
36.- 38.Mairold Millert - Alexandra Hixson......ENGLAND
36.- 38.Vladislav Ivanovic - Olga Tribychevskaya......BELARUS
39.    Sami Vainionpaa - Merje Styff......FINLAND
40.    Vitaliy Selevich - Aleksandra Davydova.....BELARUS
41.- 44.Egor Filipenko - Camilla Bentzen......NORWAY
41.- 44.Karol Brull - Viktoria Bolender.....SLOVAKIA
41.- 44.Ramon Zedan - Miriam Zedan......ROMANIA
41.- 44.Robert Pavlik - Eva Prnova.....SLOVAKIA
45.- 46.Antal Szabo - Alexandra Zsuppan.....HUNGARY
45.- 46.Robert Hoefnagel - Silke Hoefnagel......THE NETHERLANDS
47.    Marius Haruta - Corina Rusu.....ROMANIA
48.    Elia Tinkelman - Elena Chachko......ISRAEL
49.    Jonathan Naslund - Henriette Andersen.....SWEDEN
50.- 51.Alexander Tinkelman - Victorya Magalnik.....ISRAEL
50.- 51.Nikola Ilic - Julijana Maric....BOSNIA AND HERZEGOVENA
52.    Christopher Mckenna - Ciara Francis.....IRELAND
53.- 55.Joseph Farrell - Sarah Corcoran.....IRELAND
53.- 55.Luka Antunovic - Ines Viljanac.....CROATIA
53.- 55.Robert Schubert - Mirjana Zutic.....CROATIA


PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 10 DEJĀS, KIŠIŅEVA, MOLDOVA, 23.04.2005.


1.    EUGENIU CAZACU - SVETLANA VISINSCAIA......MOLDOVA
2.    ANTON SKURATOV - ANNA SELTENREICH......GERMANY
3.    ROMAN KOVGAN - MARINA SERGEEVA......RUSSIA
4.    ILLYA KUTSENKO - ELIZAVETA KOLODIY.....UKRAINE
5.    EDVARDAS RACIUS - JEKATERINA PLIKOSOVA......LITHUANIA
6.    KYLE TAYLOR - JOURDAN STONE......ENGLAND
7.    REINIS BOŽĒ - ELZA POLE.....LATVIJA
8.    ALJAZ SKORJANEC - VALERIJA RAHLE......SLOVENIA
9.    KONSTANTIN GORODILOV - TATJANA ZITKOVSKJA......ESTONIA
10.    DAVID MORETTI - FRANCESCA SFASCIA.....ITALY
11.    ALEXANDRE NESTERENOK - VALERYIA RYMAREVA......BYELORUSSIA
12.    DAVID ODSTRCIL - ANETA ADAMCOVA......CZECH REPUBLIC
13.    PAWEL BARTELIK - ANETA JASKOLSKA.....POLAND
14.    ALLAN GILIN - ANASTASIA TRUTNEVA......CANADA
15.    ZHIVKO IVANOV - ALEKSANDRINA STOYKOVA......BULGARIA
16.    LASSE LEGAARD OLESEN - MILLA LYKKE NIELSEN......DENMARK
17.    STEVEN ROGERS - JULJA NIKITENKO......AUSTRALIA
18.- 19.OSCAR FERNANDEZ - LAIA PASCUAL......SPAIN
18.- 19.AIDAR DAUKENOV - AZIZA DOSUMOVA......KAZAKHSTAN
20.    IULIAN PANAIT - ANDREEA BORTEA......ROMANIA
21.    LEV LEVIN - EVGHENIA GELMAN......ISRAEL
22.    YUMIYA KUBOTA - RARA KUBOTA......JAPAN
23.    ANDRAS SZELES - ALEXANDRA DANE......HUNGARY
24.    JASON CICARD - CAROLE-ANN RICHARD......FRANCE


PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LA DEJĀS, VELSA, AUSTRIJA, 23.04.2005.

1.    Andrey KISELEV - Elena ARSENTIEVA.....RUSSIA
2.    Gabriele GOFFREDO - Ekaterina VAGANOVA.....ITALY
3.    Sergey OSEYCHUK - Oxana LEBEDEW.......GERMANY
4.    Alexander PROTASOV - Asel SULEIMANOVA......RUSSIA
5.    Ferdinando IANNACCONE - Alesja LESHCHENKO......ITALY
6.    Atanas GENDOV - Roselina DONEVA......BULGARIA
7.    Andreas DIETER - Stela GALIS......MOLDOVA
8.    Nikolai ELIZARIEV - Karina AKHMADULINA......USA
9.    Alex ZAIKA - Sharen PYATETSKYA......USA
10.    Natan ROSITSAN - Andra VAIDILAITE......CANADA
11.    Vadim GARBUZOV - Kathrin MENZINGER......AUSTRIA
12.    Filip SWETIK - Tereza STARICNA......CZECH REPUBLIC
13.    Jozsef SCHMIDT - Madlena FEJER......HUNGARY
14.    Sergey TATARENKO - Wiktoria LYSCHINSKA......GERMANY
15.- 16.Vladimirs KURČEVSKIS - Elīna OZOLIŅA......LATVIJA
15.- 16.Mārtiņš VARGULIS - Ņina BEZZUBOVA......LATVIJA

17.    Pol CHAMORRO - Lorena BARGALLO......SPAIN
18.    Eudald COLL - Irene ROMO......SPAIN
19.- 20.Bence FARANTAI - Marina STESHENKO......HUNGARY
19.- 20.Artsiom KAZYRA - Katsiaryna MYCHKOVA......BELARUS
21.    Siarhei KISIALIOU - Daria KHOROSHILOVA......BELARUS
22.    Tomas ANTALEK - Andrea ZELINKOVA.....SLOVAKIA
23.    Markus HIRVONEN - Mariia HIRVONEN......FINLAND
24.- 25.Anton BELYAYEV - Karolina PALIWODA......CANADA
24.- 25.Konstantin KOLESINSKI - Alesya SUROVA......POLAND
26.    Miha VODICAR - Anna DE DOMIZIO......SLOVENIA
27.- 28.Krystian RADZIEJOWSKI - Sylwia MACZEK......POLAND
27.- 28.Mantas VASKELIS - Justina DAILIDAITE.....LITHUANIA
29.- 30.Dainius DIMSA - Simona MITKUTE......LITHUANIA
29.- 30.Lauri KRIISA - Terje PIHO......ESTONIA
31.- 32.Oliver PAPP - Laura WIMMER......FINLAND
31.- 32.Marko MEHINE - Maria FESSAI......ESTONIA
33.    Andriy REVA - Anastasiya BRAILO......UKRAINE
34.    Matej KRALJ - Spela KRALJ.......SLOVENIA
35.    Boris MALTSEV - Yelena KLYUCHNIKOVA......KAZAKHSTAN
36.- 37.Styven LOVERINI - Pryscillia DARDOT......FRANCE
36.- 37.Alexander SVANBERG - Jeanette CARLSSON......SWEDEN
38.    Vladimir MARTIANOV - Olga TCHOUPILOV......ISRAEL
39.    Lukas HOJDAN - Romana LITVIKOVA......CZECH REPUBLIC
40.    James MOORCROFT - Francesca CONSTABLE......ENGLAND
41.- 45.Jan BUMBAK - Natalia MOLNAROVA......SLOVAKIA
41.- 45.Egor FILIPENKA - Camilla BENTZEN......NORWAY
41.- 45.Yevgen KASHKOVSKYY - Yana KOZHUKHAR......UKRAINE
41.- 45.Uros MARKOVIC - Dragana IVANOVIC.....SERBIA
41.- 45.Henrik SPERLING - Majken RIISHEDE......DENMARK
46.- 48.Leon AJTLBEZ - Aleric ZANA......CROATIA
46.- 48.Svetlin DIMITROV - Ralitza MERDJANOVA......BULGARIA
46.- 48.Ramon RENTING - Sharon GRAUWELMAN......THE NETHERLANDS
49.    Imai JUN-ICHI - Tsukada MAMI......JAPAN
50.- 51.Stefan HOLD - Julia BURGHARDT.......AUSTRIA
50.- 51.Ivan RUIC - Ana DOMISLJANOVIC......CROATIA
52.    Dumitru PASCU - Marica Victoria DERDENE......ROMANIA
53.- 54.Mathias KEHLET - Malene ÖSTERGAARD......DENMARK
53.- 54.Stephen VINCENT - Amanda COUPER......ENGLAND
55.    Thomas MILOTTI - Roxanne MILOTTI......FRANCE
56.    Eugene CUPIDO - Janine BROWN......SOUTH AFRICA
57.- 58.Daniel Alin GHIORGHIN - Alexandra PARASCHIV......ROMANIA
57.- 58.Alfred PALMGREN-BARRESTIG - Caroline EK.......SWEDEN
59.- 60.Thorleifur EINARSSON - Hanna OLADOTTIR.......ICELAND
59.- 60.Dragan FILIMONOVIC - Bojana MITROVIC......SERBIA
61.    Ferhatovic NERMIN - Sabina CRNCALO......BOSNIA AND HERZEGOVENA
62.    Alfonso GRACEFFA - Wendy VAEREMANS......BELGIUM
63.- 64.Kristopher GUREN - Karen Sofie MOHOLTH......NORWAY
63.- 64.Bjorn PALSSON - Asta MAGNUSDOTTIR......ICELAND
65.- 67.Simone ALBANESE - Orphea GORSKI......BELGIUM
65.- 67.Adnan IMAMOVIC - Mirela GEKO......BOSNIA AND HERZEGOVENA
65.- 67.Kawashima TOMOYA - Kojima MATSURI.......JAPAN
68.- 69.Ruud MOERS - Amber LIST.......THE NETHERLANDS
68.- 69.Anton SOKOLOV - Valeria BLINDERMAN......ISRAEL


PASAULES KAUSS LA DEJĀS, BĀDENE, AUSTRIJA, 16.04.2005.


1.    Denis Kuznetsov - Maria Tzaptashvilli......RUSSIA
2.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.....SLOVENIA
3.    Andrius Kandelis - Egle Visockaite-Kandelis.....LITHUANIA
4.    Dorin Frecautanu - Elena Rabinovici......MOLDOVA
5.    Timo Kulczak - Motshegetsi Mabuse......GERMANY
6.    Marek Dedik - Kristina Horvatova.....SLOVAKIA
7.    Jevgēnijs Suvorovs - Agita Baranovska......LATVIJA
8.    Jan Kliment - Laura Stefanie Hafner......SWITZERLAND
9.- 10.    Emanuele Soldi - Elisa Nasato .....ITALY
9.- 10.    Vladimir Velev - Gabriella Bodocs......AUSTRIA
11.- 12.Martino Zanaballato - Michelle Abildstrup......DENMARK
11.- 12.Masaki Seko - Chiaki Seko......JAPAN
13.    Andras Faluvegi - Orsolya Toth.....HUNGARY
14.- 16.Dimitri Barilo - Karin Rooba......ESTONIA
14.- 16.Mikko Kaasalainen - Adrienn Fitori.......FINLAND
14.- 16.Bruno Petit - Jade Geropp.....FRANCE
17.    Volodymyr Tsurkan - Nataliya Granko......UKRAINE
18.    Denis Yuthman - Anna Aronov......ISRAEL
19.    Alexandru Ion - Andra Linte......ROMANIA
20.    Stefen Howard - Clare Roberts......ENGLAND
21.    Dejan Marcetic - Martina Bastic......CROATIA
22.- 23.Tom Tsai - Sandra Jean.......CHINESE TAIPEI
22.- 23.Robert Arvidsson - Maria Nilsson.......SWEDEN

PASAULES KAUSS ST DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 10.04.2005.

1.    Maxom Kotlov - Elena Uspenskaya......RUSSIA
2.    Isaia Berardi - Cinzia Birarelli......ITALY
3.    Stanislaw Massold - Christine Deck.......GERMANY
4.    Valdis Škutāns - Laura Kosīte.......LATVIJA
5.    Roman Mayer - Siret Siilak........AUSTRIA
6.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova......CZECH REPUBLIC
7.    Marius Kriukelis - Kristina Valiunaite.......LITHUANIA
8.    Oktavian Para - Elena Cravciuc......MOLDOVA
9.- 10.    Kristjan Kuusk - Anri Kokkougu.......FINLAND
9.- 10.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.......BULGARIA
11.    Veiko Ratas - Helena Liiv.......ESTONIA
12.    Vladislav Ivanvich - Olga Tribushevskaia......BELARUS
13.    Kazuki Sugaya - Ikuyo Ozaki.......JAPAN
14.    Roman Myrkin - Natalia Bednyagina.......UKRAINE
15.    Antal Szabo - Alexandra Zsuppan.......HUNGARY
16.    Ramon Zedan - Mariam Zedan.......ROMANIA
17.- 18.Tom Tsai - Sandra Jean......CHINESE TAIPEI
17.- 18.Zurab Kikabidze - Tiniko Gugava.......GEORGIA


EIROPAS ČEMPIONĀTS LA DEJĀS, VIĻŅA, LIETUVA, 26.03.2005.

1.    Klaus Kongsdal - Viktoria Franova......DENMARK
2.    Riccardo Cocchi - Joanne Wilkinson.......ITALY
3.    Maurizio Vescovo - Melinda Torokgyorgy.......HUNGARY
4.    Andrius Kandelis - Eglė Visockaitė.......LITHUANIA
5.    Denis Kuznetsov - Maria Tzaptashvilli......RUSSIA
6.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.......SLOVENIA
7.    Stefano di Filipo - Annalisa di Filipo.......ITALY
8.    Jesper Birkehoj - Anna Kravchenko.......GERMANY
9.- 10.    Matej Krajcer - Iwona Golczak.......SLOVENIA
9.- 10.    Mauro Rossi - Karina Rubio......SPAIN
11.    Evgeny Imrekov - Elena Kalugina.......RUSSIA
12.    Christian Polanc - Petra Kostovcikova.......GERMANY
13.    Marek Fiksa - Kinga Jurecka......POLAND
14.    Jan Kliment - Laura Stefane Hafner Suisse.....SWITZERLAND
15.- 16.Justinas Duknauskas - Ekaterina Degtiariova......LITHUANIA
15.- 16.Marek Dedik - Kristina Horvatova......SLOVAKIA
17.    Artem Epifanov - Ewa Szabatin......POLAND
18.    Dorin Frecautaunu - Elena Rabinovici.......MOLDOVA
19.    Dmytro Wloch - Olga Urumova.......UKRAINE
20.    Michail Kostovcik - Kamila Dostalova.......CZECH REPUBLIC
21.    Guy Rosen - Viktoriya Fadina.......LUXEMBOURG
22.- 23.Andras Faluvegi - Orsolya Toth......HUNGARY
22.- 23.Mikko Kaasalainen - Adrienn Fitori......FINLAND
24.    Max Petrov - Elisabet Sif......ICELAND
25.    Vladimir Velev - Gabriella Bodocs.....AUSTRIA
26.    Iban Salgado - Adriana Torrabadella......SPAIN
27.    Jakub Davidek - Michaela Gatekova.......CZECH REPUBLIC
28.    Alexander Leivikov - Yulia Lesokhina.....ISRAEL
29.    Jaroen Struijl - Lorna van Dijk.....THE NETHERLANDS
30.    Rihards Dūša - Agnese Junkure......LATVIJA
31.- 32.Anders Jacobsson - Veera Kinnunen......SWEDEN
31.- 32.Igors Kravčenko - Anna Baholdina.......LATVIJA
33.- 34.Gary Wright - Victoria Burke.......ENGLAND
33.- 34.Thomas Brei - Ekaterina Kozyreva......AUSTRIA
35.- 36.Maarek Varres - Valeria Milova......ESTONIA
35.- 36.Roman Šipkovsky - Laura Zmajkovičova......SLOVAKIA
37.    Bruno Sebastien Jean Petit - Jade Nadege Geropp.......FRANCE
38.- 42.Ben Hardwick - Emma Slater.......ENGLAND
38.- 42.Hrvoje Kraševac - Sara Stojanovič.......CROATIA
38.- 42.Ivan Mileusnic - Darinka Divljak.......SERBIA
38.- 42.Jevgenij Privalov - Tina Bazokina......ESTONIA
38.- 42.Mykhaylo Samoshchenko - Kateryna Zilkovska.......UKRAINE
43.- 47.Pavel Pasecinik - Elena Mantaluta......MOLDOVA
43.- 47.Ramon Zedan - Mariam Zedan......ROMANIA
43.- 47.Sergiu Rusu - Mirona Gliga......ROMANIA
43.- 47.Toni Tuominen - Soile Nasanen.......FINLAND
43.- 47.Denis Yuthman - Anna Aronov.......ISRAEL
48.- 49.Ištvan Varga - Kristina Toth......CROATIA
48.- 49.Fabio Notargiacomo - Silvia Notargiacomo......FRANCE
50.- 51.Trendafil Sarmov - Radostina Ivanova......BULGARY
50.- 51.Vitaly Nesterovic - Alena Volakhova......BELARUS
52.    Diogro Beirante - Marisa Ferreira......PORTUGAL
53.    Bruno Branco - Rita Vieira......PORTUGAL
54.    Siarhei Pozharynski - Svetlana Bogdanova......BELARUS
55.    Gunnar Gunnarson - Johanna Dijner.......ICELAND


PASAULES ČEMPIONĀTS 10 DEJĀS JAUNIEŠIEM, ANTWERPEN, BEĻĢIJA, 05.02.2005.


1.    Dmitry Pugachev - Ulyana Fomenko......RUSSIA
2.    Sergey Oseychuk - Oxana Lebedew......GERMANY
3.    Dumitru Doga - Alexandra Malai......MOLDOVA
4.    Nikolai Elizariev - Karina Akhmadulina......USA
5.    Gendov Atanas - Doneva Roselina......BULGARIA
6.    Marko Mehine - Maria Fessai......ESTONIA
7.    Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger......AUSTRIA
8.- 9.    Markus Hirvonen - Maria Hirvonen......FINLAND
8.- 9.    Riccardo Pacini - Sonia Spadoni......ITALY
10.    Vladimirs Kurčevskis - Elīna Ozoliņa......LATVIJA
11.    Artsiom Kazyra - Katsaryna Mychkova......BELARUS
12.    Danius Dimsa - Simona Mitkute......LITHUANIA
13.    Egor Filipenka - Camilla Bentzen......NORWAY
14.    Anton Belyayev - Karolina Paliwoda CANADA
15.    Miha Vodicar - Anna De Domizio......SLOVENIA
16.    Szymon Bozek - Michaela Riedelova......CZECH REPUBLIC
17.    Pol Chamorro - Lorena Bargallo......SPAIN
18.    Oleksandr Kravchuk - Anzhelika Kumar......INDIA
19.    David Jorgensen - Anne Mette Skriver......DENMARK
20.    Yevgen Kashkowskyy - Yana Kozhokhar......UKRAINE
21.- 22.James Forman - Hannah Davies......ENGLAND
21.- 22.Thomas Miloti - Roxanee Milotti......FRANCE
23.    Matthew Geronimi - Masha Khazanova......AUSTRALIA
24.    Pawel Godek - Martyna Janik......POLAND
25.    Jan Bumbak - Natalia Molnarova......SLOVAKIA
26.- 27.Tomoya Kawashima - Matsuri Kojima......JAPAN
26.- 27.Rares Cojoc - Beatrice Balasa......ROMANIA
28.- 29.Simone Albanese - Orph?a Gorski......BELGIUM
28.- 29.Ivan Ruic - Ana Domisljanovic......CROATIA
30.    Alexander Svanberg - Jeanette Karlsson......SWEDEN
31.    Attila Budai - Szilvia Laszlo......HUNGARY
32.    Giannis Aliev - Stella Stavrianidou......GREECE










Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori

























Mecenāti




Sadarbības partneri





















Informatīvie atbalstītāji