Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2006



PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM ST DEJĀS, RĪGA, LATVIJA, 16.12.2006.


1.    Ronalds Ābols - Santa Vitenberga.....LATVIJA
2.    Luca Balestra - Krizia Balestra.....ITALY
3.     Jacek Jeschke - Wiktoria Wior......POLAND
4.     Semen Latsenko - Anna Rozhkova......RUSSIA
5.     Edvardas Racius - Jekaterina Pliskova......LITHUANIA
6.     Andrey Pokalov - Anastasia Glazunova......RUSSIA
7.     Andrei Kitsun - Yuliya Krepchuk......BELARUS
8.     Taimonas Mazeika - Natalija Boichenko......LITHUANIA
9.     Gerds Ivuškāns - Ketija Bārdiņa.......LATVIJA
10.     Alessandra Bosco - Federica Bosco.......ITALY
11.     Sander Ott Palm - Madli Pappa......ESTONIA
12.     Artjom Potapow - Darja Holavko......GERMANY
13.     Yaroslav Beley - Kristina Noshchenko......UKRAINE
14.     Ilie Bardahan - Yana Agapova......MOLDOVA
15.     Sergiy Krasnosshlyk - Svitlana Ivashchenko......UKRAINE
16.- 17.Jakub Havlicek - Verinika Jirku......CZECH REPUBLIC
16.- 17.Stanislav Kestel - Virginia Lesniak......GERMANY
18.     Paul Reinalt - Erika Reinaru......ESTONIA
19.     Martin Janicek - Petra Pozdechova......SLOVAKIA
20.- 21.Mateusz Piasecki - Weronika Mierzwa......POLAND
20.- 21.Cristian Radvan - Tatiana Seliverstrova......MOLDOVA
22.     Marek Bures - Kristyna Zizkova......CZECH REPUBLIC
23.     Alex Freyr Gunnarsson - Ragna Bjork Bernburg......ICELAND
24.     Marius Toperzer - Andreea Muresan.....ROMANIA
25.     Balazs Gombkoto - Petra Seregelyi......HUNGARY
26.- 27.Daniel Kaszas-Toth - Noemi Ferko......HUNGARY
26.- 27.Andrej Mesojedec - Lea Perovšek......SLOVENIA
28.- 29.Stanislav Faynerman - Patrycja Golak......USA
28.- 29.Ilja Tourunen - Roosa Hasu......FINLAND
30.     Andrei Kishkurma - Valeria Urymahava.....BELARUS
31.     Juan Francisko Gil - Drol-ma Conejero......SPAIN
32.     Matej Štec - Natalija Urbanova.....SLOVAKIA
33.     Peter Loibner - Jasmin Eckhart......AUSTRIA
34.     Minato Kajima - Megumi Marita......JAPAN
35.- 36.Joel Gonzales - Ariadna Gil......SPAIN
35.- 36.Nikolai Iliev - Jasmin Pockneil......FINLAND
37.- 38.Daniel Power - Amy Ward......ENGLAND
37.- 38.Cristian Tomsa - Andreea Suciu......ROMANIA
39.     Benjamin Calkar - Tara James......DENMARK
40.- 42.John Giannimi - Stevie Jones......ENGLAND
40.- 42.Gabriel Patlashenko - Sandra Rucinska......CANADA
40.- 42.Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
43.     Frank Zegeles - Danique Zelgeles.....THE NETHERLAND
44.- 48.Marc Dean Adams - C Joenaal......SOUTH AFRICA
44.- 48.Sigurdur Maar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir......ICELAND
44.- 48.Luciano Jamiolkovski - Ola Ragala.....USA
44.- 48.Morten Riis - Sarah Hoffmann......DENMARK
44.- 48.Daniel Studenny - Caroline Holody......CANADA
49.     Maksim Kirik - Ksenia Basalaeva......KAZAKHSTAN
50.     Marius Kristiansen - Kristine Bohnsdalen......NORWAY
51.     Tine Pavšič - Dagmar Štrukelj......SLOVENIA
52.     Hampus Norberg - Lana Murphy Astrom......SWEDEN
53.     Bjorn Premer - Katja Engelholm......SWEDEN
54.     Kristoffer Melaas - Mette Brandstadmoen......NORWAY
55.     Ali Xassan - Aleksandra Bondareva......KAZAKHSTAN
56.- 58.Lucien Laurent - Jessica Deyre......FRANCE
56.- 58.Andy Lee - Candice Lin......CHINESE TAIPEI
56.- 58.Nikola Oto - Melani Grabar......CROATIA
59.- 61.Rustam Bashirov - Zarangiz Guseynova......AZERBAIJAN
59.- 61.Wonder Tu - Jenifer Wu......CHINESE TAIPEI
59.- 61.Valery Briskin - Bat-el Vaisman......ISRAEL
62.     Timothee Gisler - Marine Billon......FRANCE
63.     Sergio Costa - Rita Almeida......PORTUGAL

PASAULES KAUSS ST DEJĀS, VĪNE, AUSTRIJA, 18.11.2006.



1.       Segatori, Simone - Sudol, Annette......GERMANY
2.      Gimaev, Marat - Bassiuk, Alina......RUSSIA
3.       Colantoni, Valerio - Di Vaira, Sara......ITALY
4.      Todaro, Salvatore - Yaneva, Violeta......BULGARIA
5.      Mayer, Roman - Siilak, Siret Österreich.....AUSTRIA
6.      Škutāns, Valdis - Kosīte, Laura......LATVIJA

7.        Laszlo, Csaba - Szögi, Szilvia......UUNGARY
8.      Bulanyy, Maksym - Spasitel, Kateryna......UKRAINE
9.       Dvorak, Martin - Silhanova, Zuzana.....CZECH REPUBLIC
10.      Brenholc, Jernej - Pekic, Daniela......SLOVENIA
11.      Saldukas, Edgaras - Kukucionyte, Giedre......LITHUANIA
12.      Kuusk, Kristjan - Kokkonen, Anri......FINLAND
13.      Danielski, Damien - Niewiadomska, Magdalena.......POLAND
14.      Kazyra, Artsiom - Baranenkaya, Alena......BELARUS
15.      Lukk, Alari - Söritsa, Dina......ESTONIA
16.      Ishihara, Masayuki - Saito, Megumi......JAPAN
17.      Del Bello, Pietro - Hung, Faye......HONG KONG
18.      Rooke, Matthew - Longmore, Anna......AUSTRALIA
19.      Varga, Istvan - Pilic, Gabriela.......CROATIA
20.      Brüll, Karol - Bolender, Viktoria.......SLOVAKIA
21. - 24.Chabot, Edwin - van der Hoeven, Anouk......THE NETHERLANDS
21. - 24.Kakun, Yaniv - Dreiker, Natalia......ISRAEL
21. - 24.Hiruta, Marius - Rusu, Corina......ROMANIA
21. - 24.Chechat, David - Macia-Chechat, Chrystel......FRANCE
25. - 26.Haller, Olivier - Jaton, Karine......SWITZERLAND
25. - 26.Pekovic, Ognjen - Jocic, Marija......SERBIA
27.       Tsai, Tom - Lin, Eliza......CHINESE TAIPEI

EIROPAS KAUSS ST DEJĀS, HELSINKI, SOMIJA, 23.09.2006.

1.     Sergey Konovaltev - Olga Konovaltseva......RUSSIA
2.     Emanuel Valeri - Tania Kehlet......DENMARK
3.     Simon Reuter - Julia Niemann.....GERMANY
4.     Luca Bussoletti - Tjasa Vulic......SLOVENIA
5.     Marek Kosaty - Paulina Glazik......POLAND
6.     Kristjan Kuusk - Anri Kokkonen.......FINLAND
7.     Edgaras Saldukas - Giedre Kukucionyte......LITHUANIA
8.     Isaia Berardi - Cinzia Birardelli......ITALY
9.     Andrejs Rogovenko - Viktorija Trischuka......LATVIJA
10.     Jindrich Cincura - Iva Langerova......CZECH REPUBLIC
11.     Bernhard Maier - Katharina Kurzthaler......AUSTRIA
12.     Ulaszislab Ivanovich - Volha Trybusheyskaya......BELARUS
13.- 14.Alari Lukk - Dina Soritsa......ESTONIA
13.- 14.Jozsef Szepesi - Judit Szepesi......HUNGARY
15.     Romain Chemin - Anne-Sophie Chemin......FRANCE
16.     Edwin Chabot - Anouk van der Hoeven......THE NETHERLANDS
17.     Robert Pavlik - Eva Prnova......SLOVAKIA
18.     Ivan Filipenka - Silje Hoff......NORWAY

PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM LA DEJĀS, BARSELONA, SPĀNIJA, 08.07.2006.

1.    Armen Tsaturyan - Alina Zhurullina......RUSSIA
2.    Ilie Bardahan - Yana Agapova.......MOLDOVA
3.    Konstantin Gorodilov - Emma-Leena Koger......ESTONIA
4.    Kirill Kolpashchikov - Sofya Shutkina......RUSSIA
5.    Edvardas Racius - Jekaterina Plikosova......LITHUANIA
6.    Andrei Kishkurna - Valeria Urymahava.......BELARUS
7.    Andrei Kitsun - Yuliya Krepchuk.......BELARUS
8.- 9.    Yevgen Golichenko - Kateryna Krut......UKRAINE
8.- 9.    Joel Gonz?lez - Ariadna Gil......SPAIN
10.    Yumiya Kubota - RaRa Kubota......JAPAN
11.- 12.Jan Borecki - Agnieszka Kaczorowska......POLAND
11.- 12.Pawel Milcarz - Anna Piaseczna......POLAND
13.    Vito Coppola - Manuela di Buono......ITALY
14.    Pavel Zvychayny - Jacqueline Cavusoglu.....GERMANY
15.- 17.Petar Daskalov - Julia Andronova......BULGARIA
15.- 17.Juan Francisco Gil - Dröl-ma Conejero......SPAIN
15.- 17.Vjatseslav Molkin - Kristiina Prants......ESTONIA
18.- 19.Maksym Fedotov - Svitlana Sovetchenko.....UKRAINE
18.- 19.Vjačeslavs Višņakovs - V. Tormozova......LATVIJA
20.    Vladimir Besarab - Inesa Voscoboinic......MOLDOVA
21.- 22.Marek Bures - Kristyna Zizkova......CZECH REPUBLIC
21.- 22.Bojan Lazareski-/ Katarina Todorovic......SERBIA
23.    Nathan Blaer - Junona Fisman......GERMANY
24.    Marek Kypus - Katerina Bekova.....CZECH REPUBLIC
25.    Telmo Madeira - Sara Venturinha......PORTUGAL
26.- 27.Christopher Nyemchek - Neysa Serebro.....USA
26.- 27.Edgars Orda - Terēza Kižlo......LATVIJA
28.    Frank Zegels - Danique Zegels......THE NETHERLANDS
29.    Sebastian Saarinen - Elisabeth Kipper......FINLAND
30.- 31.Gabriel Patlashenko - Sandra Rucinski......CANADA
30.- 31.Cristian Tomsa - Andreea Suciu......ROMANIA
32.- 33.Mitja Grudnik - Nastja Vodenik.......SLOVENIA
32.- 33.Dzenan Jahic - Anja Imamovic......BOSNIA AND HERZEGOVENA
34.    Lucien Laurent - Jessica Deyre......FRANCE
35.    Andrej Mesojedec - Lea Perovsek......SLOVENIA
36.    Daniel Power - Amy Ward......ENGLAND
37.    M. Muresan Toperczer - B. A. Muresa.......ROMANIA
38.- 39.Adam Molnar - Rebeka Paroczai......HUNGARY
38.- 39.Stanislav Wakeham - Jasmin Chan.......ENGLAND
40.    Rasmus Mariager Holm - Louise Elsberg......DENMARK
41.- 42.Balazs Gomkoto - Petra Seregelyi......HUNGARY
41.- 42.Morten Riis - Sarah Hoffmann......DENMARK
43.    Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskaite......LITHUANIA
44.    Simone Ceravolo - Marta Cogno.......ITALY
45.- 46.Rouslan Aliev - Ksenia Stakhiryak......GREECE
45.- 46.Peter Loibner - Jasmin Eckhart.......AUSTRIA
47.    Alon Davidovsky - Sonia Sebostianov......ISRAEL
48.    Maxim Kirik - Hristina Yanchevskaya.......KAZAKHSTAN
49.    Hampus Norberg - Lana Murphy.......SWEDEN
50.    Daniel Studenny - Caroline Holody.......CANADA
51.    Andy Lee - Candice Lin......CHINESE TAIPEI
52.- 53.Nikolai Iliev - Jasmin Pocknell.......FINLAND
52.- 53.Daniil Makarov - Yevgeniya Kulpina......KAZAKHSTAN
54.- 55.Viktor Aleksiev - Viktoria Bozhidarova......BULGARIA
54.- 55.Thomas Northey - Kristyna Klyots......AUSTRALIA
56.- 59.Timour Musin - Ekatarina Kisteneva-Valera......FRANCE
56.- 59.Matej Stec - Natalia Urbanova......SLOVAKIA
56.- 59.Seiji Tamai - Erina Ozawa......JAPAN
56.- 59.Jason Wilman - Shannen Clarke......AUSTRALIA
60.- 61.Vedran Celic - Maja Bijelic......CROATIA
60.- 61.Vojko Huter - Yaelle Schneider......SWITZERLAND
62.- 65.Sérgio Costa - Rita Almeida......PORTUGAL
62.- 65.C. Jacobs - A. Europa......SOUTH AFRICA
62.- 65.Sigurdur Mar Atlason - S. Ros Jakobsdottir......ICELAND
62.- 65.Aen Plevnik - Ana Martinjak......CROATIA
66.    Valery Briskin - Bat-El Vaisman......ISRAEL
67.    M.D. Adams - C. Joenaal......SOUTH AFRICA
68.    Maurice Ronda - Lisa Myatishkina......THE NETHERLANDS
69.- 70.Marius Kristiansen - Kristine Bohnsdalen.......NORWAY
69.- 70.Peter Talian - Sarlota Haficova.......Slovakia

PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 10 DEJĀS, LIMERICK, ĪRIJA, 24.06.2006.

1.     Edvardas Racius - Jekaterina Plikosova......LITHUANIA
2.     Semen Yatsenko - Anna Rozhkova......RUSSIA
3.     Andrei Kishkurna - Valeria Urymahava......BELARUS
4.     Pawel Milcarz - Anna Piaseczna......POLAND
5.     Artjom Potapow - Darja Holavko......GERMANY
6.     Konstantin Gorodilov - Emma-Leena Koger......ESTONIA
7.     Joel Gonz?lez - Ariadna Gil......SPAIN
8.     Andrej Mesojedec - Lea Perovsek......SLOVENIA
9.     Davide Moretti - Francesca Sfascia......ITALY
10.     Maksym Fedotov - Svitlana Sovetchenko......UKRAINE
11.     Alex Freyr Gunnarsson - Ragna Bjork Bernburg......ICELAND
12.    Yumiya Kubota - Ra Ra Kubota.....JAPAN
13.     Jakub Havlicek - Veronika Jirku......CZECH REPUBLIC
14.     Gerds Ivuškāns - Ketija Bārdiņa......LATVIJA
15.     Peter Loibner - Jasmin Eckhart......AUSTRIA
16.     Stanislav Wakeham - Jasmine Chan.....ENGLAND
17.     Nikita Malakhov - Ludmilla Sheina.....CANADA
18.- 20.Balazs Gombkoto - Petra Seregelyi......HUNGARY
18.- 20.Cristian Tomsa - Andreea Suciu......ROMANIA
18.- 20.Matej Stec - Natalia Urbanova.....SLOVAKIA
21.     Ilja Tourunen - Roosa Hasu......FINLAND
22.     Frank Zegels - Danique Zegels......THE NETHERLANDS
23.     Kisselyov Ilya - Bidenko Yuliya......KAZAKHSTAN
24.     Jason Wilman - Shannen Clarke......AUSTRALIA
25.     Lucien Laurent - Jessica Deyre......FRANCE
26.     Morten Riis - Sarah Hoffman.....DENMARK
27.     Hampus Norberg - Lana Murphy Astrom......SWEDEN
28.     Luca Mastropietro - Laura Nolan......IRELAND
29.     Andre Lundal Nilsen - Benedicte Maeland......NORWAY
30.     Rosario Falzone - Elisa Attianese......BELGIUM

EIROPAS ČEMPIONĀTS LA DEJĀS, SZOMBATHELY, UNGĀRIJA, 06.05.2006.


1.     Peter Stokkebroe - Kristina Juel-Stokkebroe.....DENMARK
2.     Maurizio Vescovo - Melinda Törökgyörgy......HUNGARY
3.     Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.....SLOVENIA
4.     Matej Krajcer - Iwona Golczak.....SLOVENIA
5.     Denis Kuznetsov - Maria Tzaptashvilli......RUSSIA
6.     Andrey Zaitsev - Anna Kuzminskaya.....RUSSIA
7.     Andrius Kandelis - Egle Visockaite-Kandelis......LITHUANIA
8.- 9.  Jesper Birkehoj - Anna Kravchenko.....GERMANY
8.- 9.  Emanuele Soldi - Elisa Nasato.....ITALY
10.- 11.Aniello Langella - Natalija Maidiuk.....ITALY
10.- 11.Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup......DENMARK
12.     Timo Kulczak - Motshegetsi Mabuse......GERMANY
13.- 14.Neil Jones - Nataliya Kravets......THE NETHERLANDS
13.- 14.Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova......AUSTRIA
15.     Marek Fiksa - Kinga Jurecka.....POLAND
16.- 17.Marek Dedik - Kristina Horvotova.....SLOVAKIA
16.- 17.Mikko Kaasalainen - Andrienn Fitori.....FINLAND
18.- 19.Iban Salgado - Adriana Torrabadella......SPAIN
18.- 19.Marek Swetik - Renata Dohnanska......CZECH REPUBLIC
20.     Andr?s Faluvégi - Orsolya Tóth.....HUNGARY
21.     Alexander Wiulsrud - Elena Bokoreva......NORWAY
22.     Sergiy Georgiyev - Roswitha Wieland.....AUSTRIA
23.     Michal Kostovcik - Kamila Dostalova.....CZECH REPUBLIC
24.     Lenny Gouwerok - Laura Zmajkowicova......THE NETHERLANDS
25.- 26.Grigory Boldyrev - Karin Rooba......ESTONIA
25.- 26.Erich Klann - Mirona Gliga......ROMANIA
27.- 28.Paul Voicu - Elena Miu......ROMANIA
27.- 28.Norbert Mika - Anna Ramiaczek.....POLAND
29.     Alexey Simakin - Viktorija Puhovika......LATVIJA
30.     Alexander Leivikov - Yulia Lesokhina.....ISRAEL
31.     Ivan Mileusnic - Darinka Divljak......SERBIA
32.- 33.Sarunas Greblikas - Viktorija Horeva......LITHUANIA
32.- 33.Dimitrij Neuendank - Andreia Gaspar......LUXEMBOURG
34.     Rihards Dusa - Agnese Junkure.....LATVIJA
35.     Yevgen Borovyk - Olena Martyshenko......UKRAINE
36.     Claudio Toscano - Elisa Calvagno......SCOTLAND
37.     Hendrik Benninger - Eva Svobodova......SWITZERLAND
38.     Cedric Meyer - Angélique Meyer......FRANCE
39.     Hrvoje Krasevac - Ivana Vukmirovic......CROATIA
40.- 41.Markku Hyvärinen - Disa Kortelainen......FINLAND
40.- 41.Ilia Russo - Katarina Stumpfova.....SLOVAKIA
42.- 43.Gunnar Gunnarsson - Melissa Ortiz-Gomez......ICELAND
42.- 43.Maxym Litiyushkin - Kateryna Yovyk......UKRAINE
44.- 46.Diogo Beirante - Marisa Ferreira......PORTUGAL
44.- 46.Siscu Pérez - Ola Karieva......SPAIN
44.- 46.Jevgeni Privalov - Tina Bazokina.....ESTONIA
47.- 48.Rangel Spirov - Antoaneta Popova......BULGARIA
47.- 48.Alexander Svanberg - Jeanette Carlsson.....SWEDEN
49.     Wilfred Sammartino - Nicola Hughes.....ENGLAND
50.     Fabio Notargiacomo - Silvia Notargiacomo......FRANCE
51.- 53.Damir Horvatincic - Martina Bastic......CROATIA
51.- 53.Ysmet Müftüodlu - Günce Yöney.....TURKEY
51.- 53.Jaroslav Suchy - Irina Maizlish......ISRAEL
54.     Nuno Fernandes - Kerri Ann Donaldson......ENGLAND
55.     Igor Pokasanew - Leila Akcelik.....BELGIUM
56.     Kevin van Steenbergen - Karoline Voets......BELGIUM
57.     Yvo Eussen - Elisabeth Novotny......SWEDEN
58.     Önder Pamukodlu - Hande Kayacik.....TURKEY
59.     David Meighan - Elizabeth Elves......SCOTLAND

EIROPAS ČEMPIONĀTS 10 DEJĀS, CHISINAU, MOLDOVA, 29.04.2006.

1.     ANDREY ZAYTSEV - ANNA KUZMINSKAYA......RUSSIA
2.     STEFAN CIUBOTARU - MARYNA BAZAROVA.......MOLDOVA
3.     VALERIO-ANTONIO COLANTONI - SARA DI VAIRA......ITALY
4.     LUCA BUSSOLETTI - TJASA VULIC......SLOVENIA
5.     VALENTIN LUSIN - RENATA BUSHEEVA......GERMANY
6.     CSABA LASZLO - SZILVIA SZOGL.......HUNGARY
7.     ISAAC ROVIRA - MARTIN DESIREE......SPAIN
8.    ANTON PEREVODCHIK - DARYA DOVGALIOVA......UKRAINE
9.     BJORN BITSCH - ASHLI WILLIAMSON......DENMARK
10.- 11.VADIM GARBUZOV - KATHRIN MENZINGER......AUSTRIA
10.- 11.TOMAS SLAUSGALVIS - GINTARE BANKAUSKAITE......LITHUANIA
12.     JEVGENI PRIVALOV - TINA BAZOKINA......ESTONIA
13.     RIHARDS DUSA - AGNESE JUNKURE.....LATVIA
14.     RANGEL SPIROV - ANTOANETA POPOVA......BULGARIA
15.     MICHAL KOWALSKI - KATARZYNA PALUCH......POLAND
16.     IGOR POKASANEW - LEILA AKCELIK......BELGIUM
17.     EGOR FILIPENKA - CAMILLA BENTZEN......NORWAY
18.     HERMAN LAK - MICHELE GLEIMANN......NETHERLANDS
19.     SZYMON BOZEK - MICHAELA RIEDLOVA......CZECH REPUBLIC
20.     VIACHESLAV CHIZHIK - KRISTINA DEDOK......BELARUS
21.     ROMAIN CHEMIN - ANNE-SOPHIE CHEMIN......FRANCE
22.- 23.COSTIN BOCAN - IRENE STANCIUC......ROMANIA
22.- 23.RICHARD SZILAGYI - SILVIA KOZAKOVA......SLOVAKIA
24.     YVO EUSSEN - ELISABETH NOVOTNY......SWEDEN
25.     JAMES MOORCROFT - FRANCESCA CONSTABLE......ENGLAND


PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM ST DEJĀS, VELSA,LIELBRITĀNIJA, 22.04.2006.

1.     Nikita BROVKO - Olga NIKOLAEVA.....RUSSIA
2.     Imantas JONECKIS - Martyna MICKUTE......LITHUANIA
3.     Ivan NOVIKOV - Margarita KLIMENKO.....RUSSIA
4.     Olegs KUZNECOVS - Jekaterina PEREDEREJEVA.....LATVIJA
5.     Davide MARIANI - Debora MANCINELLI......ITALY
6.     Jörgen KAPP - Aleksandra ZEREGELJA.....ESTONIA
7.     Dumitru DOGA - Svetlana VISINSCAIa.....MOLDOVA
8.     Artsiom KAZYRA - Alena BARENENKAVA.....BELARUS
9.     Kristaps KALNINS - Santa DMITRIJEVA......LATVIJA
10.     Andrea DE ANGELIS - Virginia NOCELLA......ITALY
11.     Andriy LUGIN - Alina BILOUSOVA.....UKRAINE
12.     Andrew BEGUNOV - Anna DEMIDOVA.....USA
13.     Björn LANGPAAP - Elena SCHMIDT.....GERMANY
14.     Markus HACKL - Stefanie KRAUSZ....AUSTRIA
15.- 16.Rares COJOC - Katarzyna KAPRAL.....ROMANIA
15.- 16.Jegor POGREBNYAK - Agata MATYJEK....POLAND
17.- 18.Szymon BOZEK - Michaela RIEDLOVA.....CZECH REPUBLIC
17.- 18.Evaldas SODEIKA - Viktorija KUNAUSKAITE.....LITHUANIA
19.     Andres END - Liis END.....ESTONIA
20.- 21.Anton SKURATOV - Anna SELTENREICH.....GERMANY
20.- 21.Ilia ZAKHARAV - Suzanna MORBIN.....BELARUS
22.     Matej KRALJ - Spela KRALJ....SLOVENIA
23.     Simeon TIMOV - Dimitra NIKIFOROVA......BULGARIA
24.     Mathias KEHLET - Malene ÖSTERGAARD.....DENMARK
25.- 26.Dorin GALBAN - Alexandra PARAU.....ROMANIA
25.- 26.Jakub JANCINA - Barbora BILKOVICOVA.....SLOVAKIA
27.- 28.Anton BELYAYEV - Karolina PALIWODA.....CANADA
27.- 28.Oleksandr KRAVCHUK - Angelika KUMAR.....INDIA
29.     Adrian BARTCZAK - Joanna SZTAJEROWSKA.....POLAND
30.- 32.Khamit BEKEZHANOV - Natalia MENSHIKOVA.....KAZAKHSTAN
30.- 32.Jess CHRISTIANSEN - Monika KROG PEDERSEN......DENMARK
30.- 32.Dusan DRAGOVIC - Marina SOLDATOVIC.....SERBIA
33.     Aljaz SKORJANEC - Valerija RAHLE.....SLOVENIA
34.     Jori LUKKARI - Marita ALATALO.....FINLAND
35.- 36.Stefan HOLD - Julia BURGHARDT.....AUSTRIA
35.- 36.Lorentz REIGE - Victoria BRIDING.....SWEDEN
37.     Tomoya KAWASHIMA - Matsuri KOJIMA.....JAPAN
38.     Attila BUDAI - Szilvia LASZLO.....HUNGARY
39.- 40.Radim BRACH - Hana PIKALOVA.....CZECH REPUBLIC
39.- 40.Igor COLAC - Nadejda ANDRONACHII.....MOLDOVA
41.- 42.Alexander STEINSBU - Trine Lise AKSLELSEN.....NORWAY
41.- 42.Péter SZOKODI - Anna MIKES.....HUNGARY
43.     Ben TAYLOR - Teele KRUUSE.....ENGLAND
44.- 47.Paul JURCZYK - Anetta REMELSKI.....USA
44.- 47.Thomas MILOTTI - Roxanne MILOTTI.....FRANCE
44.- 47.Guillem PASCUAL - Cristina SUAREZ.....SPAIN
44.- 47.Tapani SAVIKURKI - Taina SAVIKURKI.....FINLAND
48.     Damian GAROZZO - Taryn MONTGOMERY......AUSTRALIA
49.     Sanzhar KALDIYAROV - Amanda BATKALOVA.....KAZAKHSTAN
50.- 51.Pol CHAMORRO - Lorena BARGALLO.....SPAIN
50.- 51.Junichi IMAI - Mami TSUKADA.....JAPAN
52.     Vladimir MARTIANOV - Olga TCHOUPILOV.....ISRAEL
53.     Zheko ZHEKOV - Vesela SLAVOVA.....BULGARIA
54.- 55.Jonathan BOUCHARD - Laure NAMBOTIN.....FRANCE
54.- 55.Robert SUSEL - Katarina UGROVA.....SLOVAKIA
56.     Aleksandar VELJKOVIC - Katarina TRENKOVSKI.....SERBIA
57.     James MOORCROFT - Francesca CONSTABLE.....ENGLAND
58.- 59.Bas NIEZING - Esti TICHELAAR.....THE NETHERLANDS
58.- 59.Ivan RUIC - Ana DOMISLJANOVIC.....CROATIA
60.     Deni BANIC - Sara BISKIC.....CROATIA
61.     Karl RASMUSSEN - Marielle LAZAR......SWEDEN
62.     Goliath CEAGHAN - Wanza CANDICE.....SOUTH AFRICA
63.- 64.Nick KOCKEN - Sriwati BRONKHORST.....THE NETHERLANDS
63.- 64.Lev LEVIN - Jenny GELMAN......ISRAEL

PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LA DEJĀS, ĻUBĻANA, SLOVĒNIJA, 15.04.2006.

1.     Roman Kovgan - Marina Sergeeva.....RUSSIA
2.     Gabriele Goffredo - Ekatarina Vaganova.....ITALY
3.     Jevgenijs Suvorovs - Nina Bezzubova.....LATVIJA
4.     Alexander Mordvintsev - Yulia Kuznetsova.....RUSSIA
5.     Andrea De Angelis - Virginia Nocella.....ITALY
6.     Anderi Kazlouski - Jana Ritter.....GERMANY
7.     Matej Kralj - Špela Kralj.....SLOVENIA
8.- 10. Urban Aljančič - Katsiaryna Mychkova.....SLOVENIA
8.- 10. Daniils Kutuzovs - Madara Liepniece.....LATVIJA
8.- 10. Krystian Radziejowski - Sylwia Maczek.....POLAND
11.- 12.Pol Chamorro - Lorena Bargallo.....SPAIN
11.- 12.Manuell Favilla - Milena Plonkowska......POLAND
13.     Vasile Polavschi - Ecaterina Jeleznii.....MOLDOVA
14.     Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova.....FRANCE
15.     Mikhael Kapusta - Victoria Bitsadze.....GEORGIA
16.- 17.Morten Loewe - Zia James.....DENMARK
16.- 17.Natan Rositsan - Andra Vaidilaite.....CANADA
18.     Ilija Kutsenko - Anna Krivckuk.....UKRAINE
19.     Simeon Timov - Dimitra Nikiforova.....BULGARIA
20.     Jaak Vainomaa - Irina Sitnik.....ESTONIA
21.- 23.Bence Farantai - Marina Steshenko.....HUNGARY
21.- 23.Sergey Onik - Michelle Glazarov.....USA
21.- 23.Anton Skuratov - Anna Seltenreich.....GERMANY
24.     Siamen Poliachuk - Katsiaryna Bychkouskaya.....BELARUS
25.     Nikita Balašov - Valeria Fetissova.....ESTONIA
26.     Arturas Vilkonecas - Ala Karpenko.....LITHUANIA
27.     Mantas Vaskelis - Justina Dailidaite.....LITHUANIA
28.     Sandor Cseke Zsolt - Daniela Ghilea Lavinia.....ROMANIA
29.     Dumitru Pascu - Marica Derdene.....ROMANIA
30.     Guillem Pascual - Cristina Suarez.....SPAIN
31.     Yevgen Kashkovskyy - Yana Kozhukhar....UKRAINE
32.- 33.Akhmet Kalmatayev - Khristina Ivolgina.....KAZAHSTAN
32.- 33.Keoikantse Motsepe - Otlile Mabuse.....SOUTH AFRICA
34.- 36.Leon Ajtlbez - Žana Alerič.....CROATIA
34.- 36.Szymon Bozek - Michaela Riedlova.....CZECH REPUBLIC
34.- 36.William Pfaeffli - Tamara Sommer.....SWITZERLAND
37.     Vladimir Martianov - Olga Tchoupilov......ISRAEL
38.     Artsiom Kazyra - Alena Baranenkova.....BELARUS
39.- 40.Brayden Northey - Cassandra Titan.....AUSTRALIA
39.- 40.Ivan Ruić - Ana Domišljanović.....CROATIA
41.     Khamit Bekezhanov - Natalya Menshikova.....KAZAHSTAN
42.- 43.Oleksandr Kravchuk - Angelika Kumar......INDIA
42.- 43.Lotern Regev - Lea Taronishili.....ISRAEL
44.     Petru Moscialiuc - Olga Gonceaurc.....MOLDOVA
45.- 47.Jan Bumak - Natalia Molnarova......SLOVAKIA
45.- 47.Gvorgy Lehoczky - Rita Katona.....HUNGARY
45.- 47.Tapani Savikurki - Taina Savikurki.....FINLAND
48.     David Joergensen - Mette Elkjaer.....DENMARK
49.     Antonin Langr - Lenka Kominkova......CZECH REPUBLIC
50.     Juri Troshenko - Claudia Ketonen  FINLAND
51.- 52.Miloš Jadzić - Nevena Pavlović.....SERBIA
51.- 52.Neiko Jelev - Yana Akimova.....BULGARIA
53.- 54.Stefan Djokič - Ana Mihajlovič......SERBIA
53.- 54.Alfred Palmgren Barrestig - Caroline Ek Sverige....SWEDEN
55.     James Moorcroft - Francesca Constable......ENGLAND
56.     Dimitry Neuendank - Andreia Gaspar......LUXEMBOURG
57.     Lorentz Reige - Victoria Briding Swerige.....SWEDEN
58.     Junichi Imai - Mami Tsukada......JAPAN
59.- 60.Jone Lam - Camille Norton.....CANADA
59.- 60.Mark Popkov - Svetlana Guggenbuehl....SWITZERLAND
61.     Tomoya Kawashima - Matsuri Kojima.....JAPAN
62.     Thomas Milotti - Roxanne Millotti.....FRANCE
63.     Markus Hackl - Stefanie Krauzs.....AUSTRIA
64.- 65.Stefan Hold - Julia Birghardt.....AUSTRIA
64.- 65.Robert Veljanovski - Nade Milenkova.....MACEDONIA
66.     Dany Vieira - Vania Caixeiro.....LUXEMBOURG
67.- 71.Lenell Artist - Claudia Van der Helm......THE NETHERLANDS
67.- 71.Nermin Kocan - Iris Brkič......BOSNIA AND HERZEGOVENA
67.- 71.Ervin Muratspahić - Lejna Karić Lubarda.....BOSNIA AND HERZEGOVENA
67.- 71.Mićo Spasovski - Simona Veselinovska.....MACEDONIA
67.- 71.Jakub Jančina - Bilkovičova Barbara.....SLOVAKIA
72.     Christopher Jones - Hannah Fisher.....ENGLAND

EIROPAS ČEMPIONĀTS ST DEJĀS, MALJORKA, SPĀNIJA, 15.04.2006.

1.     Domenico Soale - Gioia Cerasoli.....ITALY
2.     Arunas Bizokas - Edita Daniute.....LITHUANIA
3.     Sascha Karabey - Natascha Karabey.....GERMANY
4.     Paolo Bosco - Silvia Pitton.....ITALY
5.     Benedetto Ferruggia - Claudia Köhler.....GERMANY
6.     Marat Gimaev - Alina Basyuk.....RUSSIA
7.     Wiktor Kiszka - Malgorzata Garlicka.....POLAND
8.     Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
9.- 11. Denis Kutepov - Anna Oksengoit....RUSSIA
9.- 11. Marek Kosaty - Paulina Glazik.....POLAND
9.- 11. Luca Bussoletti - Tjasa Vulic.....SLOVENIA
12.     Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute.....LITHUANIA
13.     Marco Cavallaro - Joanne Clifton.....ENGLAND
14.     Csaba Laszlo - Szilvia Szogi....HUNGARY
15.     Valdis Skutans - Laura Kosite.....LATVIA
16.- 17.Kristjan Kuusk - Anri Kokkonen.....FINLAND
16.- 17.Isaac Rovira - Desirée Mart?n.....SPAIN
18.- 19.Aleksander Makarov - Katrin End.....ESTONIA
18.- 19.Roman Mayer - Siret Siilak.....AUSTRIA
20.- 23.Jernej Brenholc - Daniela Pekic.....SLOVENIA
20.- 23.Veiko Ratas - Helena Liiv.....ESTONIA
20.- 23.Gustaf Lundin - Valentina Oseledko.....SWEDEN
20.- 23.Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
24.     Florian Gschaider - Manuela Stöckl.....AUSTRIA
25.     Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
26.- 27.Daniele Gallaro - Kimberley Taylor.....ENGLAND
26.- 27.Ruslan Golovashchenko - Olena Golovashchenko.....UKRAINE
28.     Igors Kudrjavcevs - Liva Koziola.....LATVIA
29.- 30.Calin Panainte - Tatiana Timus.....MOLDAVIA
29.- 30.Uladzislau Ivanovich - Volha Trybusheyskaya.....BELARUS
31.     Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
32.     Karol Brüll - Viktoria Bolender......SLOVAKIA
33.- 34.I?aki Albiol - Maria Carbonell.....SPAIN
33.- 34.Ivan Filipenka - Silje Hoff.....NORWAY
35.- 37.Anton Perevodchik - Daria Dovgalova.....UKRAINE
35.- 37.Sami Vainiopää - Merje Styl.....FINLAND
35.- 37.Chris Nugteren - Rebecca Blummel.....NETHERLANDS
38.     Filip Rut - Veronika Rut.....CZECH REP.
39.     Steve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCE
40.     Herman Lak - Michele Gleimann.....NETHERLANDS
41.- 42.Peter Modrovsk? - Barbora Jancinova.....SLOVAKIA
41.- 42.German Tepavicharov - Stela Kukonova.....BULGARIA
43.- 47.Antal Szabo - Alexandra Zsupp?n.....HUNGARY
43.- 47.Ramon Zedan - Mariam Zedan.....ROMANIA
43.- 47.Marius Haruta - Corina Rusu.....ROMANIA
43.- 47.Pedro Borralho - Tatiana Santos.....PORTUGAL
43.- 47.Egor Filipenka - Camilla Bentzen.....NORWAY
48.     Elia Tinkelman - Elena Sherbakov.....ISRAEL
49.     Benc Ivor - Zutic Dijana.....CROATIA
50.- 51.Tihomir Ciglar - Ida Hude.....CROATIA
50.- 51.Chrys Ruffino - Latitia Ruffino.....FRANCE
52.     Ognjen Pekovic - Marija Jocic......SERBIA-MONTENEGRO
53.     Bart Verlinden - Nathalie Colebunders.....BELGIUM
54.- 55.Eddy Nowicki - Erna Willems......BELGIUM
54.- 55.Lars Swartlinger - Mia Jackson.....SWEDEN

Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori



































Mecenāti






Sadarbības partneri

















Informatīvie atbalstītāji