Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2008



IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM STANDARTDEJĀS, RĪGA,LATVIJA 20.12.2008.     

1.     Daniil Ulanov - Anastasia Glazunova.....RUSSIA
2.     Jacek Jeschke - Wiktoria Wior.....POLAND
3.     Anton Skuratov - Alena Uehlin.....GERMANY
4.     Pavel Novikov - Karolina Iwanowicz.....POLAND
5.     Edgars Līnis - Elīza Ancāne.....LATVIJA
6.     Evgeny Vinokurov - Christina Luft.....GERMANY
7.     Yuri Soldatov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
8.     Serghei Coropceanu - Marioara Cheptene.....MOLDOVA
9.     Ronalds Ābols - Santa Vitenberga.....LATVIJA
10.     Konstantin Gorodilov - Emma Leena Koger.....ESTONIA
11.-12. Matteo Basili - Debora Mobili.....ITALY
11.-12. Andrei Kitsun - Yuliya Krepchuk.....BELARUS
13.-14. Radu Sterban - Xenia Cletova.....MOLDOVA
13.-14. Mazur Oleksandr - Iliushenko Olesia.....UKRAINE
15.     Sergiy Krasnoshlyk - Darya Shchapina.....UKRAINE
16.     Rolanas Stankunas - Urte Januskeviciute.....LITHUANIA
17.     Paul Reinolt - Madli Pappa.....ESTONIA
18.     Bogdan Tyaglyy - Natalya Shegutova.....AZERBAIJAN
19.     David Odstrcil - Beata Koblizkova.....CZECH REPUBLIC
20.-21. Gergo Nagy - Alexandra Horvath.....HUNGARY
20.-21. Alexander Nesterenok - Valeryia Rymareva.....BELARUS
22.-23. Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskaite.....LITHUANIA
22.-23. Jorgen Nilsen - Hanne Marie Akselsen.....NORWAY
24.     Joonas Rytkönen - Iiris Uuttu.....FINLAND
25.     Alex Freyr Gunnarsson - Katrine Nissen.....DENMARK
26.     Jannick Alexander Pedersen - Charlotte Rikke Chrisiansen.....DENMARK
27.-28. Alendro Bosco - Federica Bosco.....ITALY
27.-28. Juan Francisco Gil - Merce Llorca Bellobi.....SPAIN
29.-30. Jonas Kazlauskas - Jasmine Chan.....ENGLAND
29.-30. Nikolai Iliev - Jasmin Pocknell.....FINLAND
31.     Robert Šušel - Katarina Ugrova.....SLOVAKIA
32.     Karl Rasmussen - Charlotta Lundberg.....SWEDEN
33.     Ben Milan-Vega - Becky Milan-Vega.....ENGLAND
34.-35. Hampus Norberg - Lana Murphy.....SWEDEN
34.-35. Marek Haris - Simona Cechova.....CZECH REPUBLIC
36.     Kristoffer Melaas - Cathrine Glint Wolden.....NORWAY
37.     Matej Štec - Natalia Urbanova.....SLOVAKIA
38.     Ilko Ivanov - Julia Todorova.....BULGARIA
39.     Kevin Arteaga Sancho - Patricia Plaza Ruiz.....SPAIN
40.     Denes Bodi - Bettina Farkas.....HUNGARY
41.     Cristian Marcel Tomsa - Andreea Diana Suciu.....ROMANIA
42.     Frank Zegels - Danique Zegels.....NETHERLANDS
43.     Rafail Feyzikow - Justine Reynaud.....FRANCE
44.     Fodor Norbert Csanad - Tatar Roxana.....ROMANIA
45.     Alexander Wonisch - Anja Hofler.....AUSTRIA
46.-48. Daniel Leibmann - Liora Komha.....ISRAEL
46.-48. Lucien Laurent - Jessica Deyre.....FRANCE
46.-48. Goncalo Torres - Sofia Cordeiro.....PORTUGAL
49.-50. Remco Doodkorte - Laura Van Erp.....NETHERLANDS
49.-50. Sergio Costa - Rita Almeida.....PORTUGAL



IDSF PASAULES kAUSS STANDARTDEJĀS, RĪGA, LATVIJA, 19.12.2008.     

1.    Marat Gimaev - Alina Basyuk.....RUSSIA
2.    Angelo Madonia - Jeļena Samuilova.....LATVIJA
3.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute.....LITHUANIA
4.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
5.    Giuseppe Longarini - Valentina Basili.....ITALY
6.    Laszlo Csaba - Anna Mikes.....HUNGARY
7.    Valentin Lusin - Renata Busheeva.....GERMANY
8.-9.    Gaudet Steeve - Colmard Laure.....FRANCE
8.-9.    Roman Mayer - Siret Siilak.....AUSTRIA
10.    Ronen Zinshtein - Mariam Izmaylova.....USA
11.    Masayuki Ishihara - Ayami Kubo.....JAPAN
12.    Veiko Ratas - Helena Liiv.....ESTONIA
13.    Sami Vainionpaa - Merje Styf.....FINLAND
14.-15.    Matej Kralj - Špela Kralj.....SLOVENIA
14.-15.    Michal Mladek - Lubomira Blidarova.....CZECH REPUBLIC
16.    Artisom Kazyra - Anastasija Veslova.....BELARUS
17.    Wu Zhian - Zheng Cen.....CHINA
18.    Krzystof Musiol - Katarzyna Kozlowska.....POLAND
19.    Evgen Solodkiy - Svitlana Rozhkova.....UKRAINE
20.    Stefan Ciubotaru - Iana Agapova.....MOLDOVA
21.-22. Ija Tinkelman - Victoria Shupletsov.....ISRAEL
21.-22. Inaki Albiol Uriz - Maria Carbonell.....SPAIN
23.    Dennis Voermans - Samantha Kolijn.....NETHERLANDS
24.    Juraj Simko - Zuzana Vicikova.....SLOVAKIA
25.    Gia Ming Liu - Sophi Wang.....CHINESE TAIPEI
26.    Azar Ashrafov - Olga Tovstashova.....AZERBAIJAN



IDSF ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, MELBURNA, AUSTRĀLIJA, 14.12.2008.   
 

1.    Stefano Di Filippo - Anna Melnikova.....ITALY
2.    Alexey Silde - Anna Firstova.....RUSSIA
3.    Andrey Zaitsev - Anna Kuzminskaya.....RUSSIA
4.    Zoran Plohl - Tatsuana Lahvinovich.....CROATIA
5.    Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj.....SLOVENIA
6.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
7.    Nino Langella - Natalia Maidiuk.....ITALY
8.    Michael Miziner - Anastasia Belykh.....AUSTRALIA
9.    Mirko Sciolan - Nuria Santalucia.....AUSTRALIA
10.    Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova.....AUSTRIA
11.    Timo Kulczak - Motshegetsi Mabuse.....GERMANY
12.    Jesper Birkehoj - Anastasiya Kravchenko.....GERMANY
13.    Oleksandr Altukhov - Oksana Dmytrenko.....USA
14.    Marek Dedik - Kristina Horvatova.....SLOVAKIA
15.-16. Gregor Rebula - Lisa Darby.....ENGLAND
15.-16. Shi Lei - Zhang Bai Yu.....CHINA
17.-18. Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova.....FRANCE
17.-18. Jevgēņijs Surorovs - Andrea Zelinkova.....LATVIJA
19.    Alejandro Hernandez - Kerri-Anne Donaldson.....ENGLAND
20.    Andrea Silvestri - Martina Varadi.....HUNGARY
21.    Stefano Oradei - Veera Kinnunen.....SWEDEN
22.-23.    Arkady Bakenov - Rosa Filipello.....NEWZEALAND
22.-23.    Daniils Kutuzovs - Viktorija Puhovika.....LATVIJA
24.    Sergiy Georgiyev - Roswitha Wieland.....AUSTRIA
25.-27.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
25.-27.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
25.-27.    Joonas Piippola - Katri Makinen.....FINLAND
28.    Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz.....POLAND
29.    Markku Hyvarinen - Disa Kortelainen.....FINLAND
30.-31.    Manuel Frighetto - Karin Rooba.....ESTONIA
30.-31.    Jiri Hein - Lucia Kmcanova.....SLOVAKIA
32.    Vasily Anokhin - Tina Bazykina.....ESTONIA
33.    Jean-Philippe Milot - Laurence Bolduc.....CANADA
34.    Kamil Studenny - Katya Trubina.....CANADA
35.    Alex Wei Wang - Roxie Jin Chen.....CHINA
36.-37.    Nicolas Garcia - Masha Turlupova.....SPAIN
36.-37.    Grigori Sedrakyan - Lilit Avagyan.....USA
38.    Gregoire Lyonnet - Anastasija Gorbachenko.....FRANCE
39.-42.    Robert Magyari - Agnes Szalai.....HUNGARY
39.-42.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
39.-42.    Viktors Sruboks - Ala Karpenko.....LITHUANIA
39.-42.    Decius Claudius Mirea - Oana Andreea Nechiti.....ROMANIA
43.    Roman Ciflicli - Ipek Yavuzer.....TURKEY
44.-45.    Radim Pradka - Katerina Kolmanova.....CZECH REPUBLIC
44.-45.    Yvo Eussen - Elisbeth Novotny.....SWEDEN
46.-47.    Pedro Borralho - Tatiana Santos.....PORTUGAL
46.-47.    Radek Mucha - Alice Studulkova.....CZECH REPUBLIC
48.    Watcharakorn Suasuepun - Warapa Jumbala.....THAILAND
49.Lars Alexander Wiulsrud - Elena Bokoreva Wiulsrud.....NORWAY
50.-52.    Niels Didden - Gwyneth van Rijn.....THE NETHERLANDS
50.-52.    Ricardo Marques - Sandra Silva.....PORTUGAL
50.-52.    Dumitru Pascu - Ecaterina Jeleznii.....ROMANIA
53.    Ronnie Steeve Vergara - Charlea Lagaras.....PHILIPPINES
54.    Yutaka Kubota - Miyuki Kubota.....JAPAN
55.    Christopher Page - Asta Bjarnadottir.....ICELAND
56.-57.    Yen Peng - Vicky Zi.....CHINESE TAIPEI
56.-57.    Reynato Rener Mercado - Judith Anne Melencio.....PHILIPPINES
58.    Mathew Nicholson - Samantha Malloch.....NEWZEALAND
59.    Igal Ginzburg - Sofia Savostianov.....ISRAEL
60.-61.    Askhat Urazalinov - Milena Sementsova.....KAZAKHSTAN
60.-61.    Hing Wei Chan - Chui Mei Chan.....HONG KONG
62.-64.    Lim Chong Aik - Riane Low.....SINGAPORE
62.-64.    Christopher Carroll - Louise McGowan.....IRELAND
62.-64.    Sum Chun Ng -     Wai Yi Lam.....HONG KONG




IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM STANDARTDEJĀS, SALOU, SPĀNIJA, 05.12.2008.     

1.    Ulanov Danil - Glazanova Anastasia.....RUSSIA
2.    Galuppo Francesco - Pacini Debor.....ITALY
3.    Jeschke Jacek - Wior Wiktoria.....POLAND
4.    Skuratov Anton - Uehlin Alena.....GERMANY
5.    Novikov Pavel - Iwanowicz Karolina.....POLAND
6.    Azanov Anton - Isakovich Ekaterina.....RUSSIA
7.    Vinokurov Evgeny - Luft Christina.....GERMANY
8.-9.    Balestra Luca - Balestra Krizia.....ITALY
8.-9.    Coropceanu Serghei - Cheptiene Marioara.....MOLDOVA
10.    Kitsun Andrey - Krepchuk Yuliya.....BELARUS
11.    Līnis Edgars - Ancāne Elīza.....LATVIJA
12.    Gorodilov Konstantin - Koger Emma-Leena.....ESTONIA
13.    Ābols Ronalds - Vitenberga Santa.....LATVIJA
14.    Krasnoshlyk Sergiy - Shchapina Darya.....UKRAINE
15.    Odstrcil David - Koblizkova Beata.....CZECH REPUBLIC
16.    Stankunas Rolanas - Januskeviciute Urte.....LITHUANIA
17.    Wojcyechowski Oskar - Holody Caroline.....USA
18.-20.    Mesojedec Andrej - Perovsek Lea.....SLOVENIA
18.-20.    Tyaglyy Bogdan - Shegutova Natalya.....AZERBAIJAN
18.-20.    Serba Radu - Cletova Xenia.....MOLDOVA
21.    Byelyey Yaroslav - Mokeeva Elizaveta.....UKRAINE
22.    Gilin Alan - Trutneva Anastasia.....CANADA
23.    Yarovoy Artem - Sheina Liudmila.....CANADA
24.    Gil Juan Francisco - Llorca M. Merc?.....SPAIN
25.    Reinolt Paul - Pappa Madli.....ESTONIA
26.    Pedersen Jannick - Critiansen Charlotte.....DENMARK
27.    Dragief Keny - Koleva Betina.....BULGARIA
28.    Baltaragis Edgaras - Kalkauskaite Evelina.....LITHUANIA
29.    Gonbkoto Balazs - Seregelyi Petra.....HUNGARY
30.    Nesterenok Alexander - Rymareva Valeryia.....BELARUS
31.    Rytkonen Joonas - Uuttu Iiris.....FINLAND
32.-33.    Pavlyuk Mechyslav - Midura Margaret.....USA
32.-33.    Nilsen Jorgen - Akselsen Hanne.....NORWAY
34.-35. Kojima Minato - Morita Megumi.....JAPAN
34.-35. Iliev Nikolai - Pocknell Jasmin.....FINLAND
36.    Haris Marek - Cechova Simona.....CZECH REPUBLIC
37.    Gunnarsson Alex Freyr - Nissen Katrine.....DENMARK
38.-39.    Ady-Kolarevic Antonio - Vujic Vanja.....CROATIA
38.-39.    Filotas Mark - Balatincz Dora.....HUNGARY
40.    Mladenovic Boris - Mladenovic Sonja.....SERBIA
41.-42.    Rasmussen Karl - Lundberg Charlotta.....SWEDEN
41.-42.    Banic Deni - Biskic Sara.....CROATIA
43.-44.    Norborg Hampus - Murphy Lana.....SWEDEN
43.-44.    Susel Robert - Ugrova Katarina.....SLOVAKIA
45.-47.    Kazlouskas Jonas - Chan Jasmin.....ENGLAND
45.-47.    Escolme Andrew - Baker Amy Louise.....ENGLAND
45.-47.    Tomsa Christian Marcel - Suciu Andreea Diana.....ROMANIA
48.    Zegels Frank - Zegels Danique.....NETHERLANDS
49.-50.    Stec Matej - Urbanova Natalia.....SLOVAKIA
49.-50.    Melaas Kristoffer - Glint Wolden Cathrine.....NORWAY
51.-52.    Galitsn Konstantin - Abiyeva Tangsholtan.....KAZAKHSTAN
51.-52.    Yelzhanov, Damir - Assalauova Assel.....KAZAKHSTAN
53.    Ivanov Ilkio - Todorova Julia.....BULGARIA
54.-55.    Arteaga Kevin - Plaza Patricia.....SPAIN
54.-55.    Csanad Fodor Norbert - Tatar Roxana.....RUMANIA
56.    Wonish Alexander - Höfler Anja.....AUSTRIA
57.    Laurent Lucien - Deyre Jessica.....FRANCE
58.-59.    Jacob Valentin - Vadillo Melanie.....FRANCE
58.-59.    Suzuki Yuki - Suzuki Kana.....JAPAN
60.    Martins Joao - Zambujo Susana.....PORTUGAL
61.    Taylor Jared - Kamo Mamu.....AUSTRALIA
62.-65.    Andriamaro Paul - Andriamaro Chloe.....MADAGASCAR
62.-65.    Leibman Daniel - Komha Liora.....ISRAEL
62.-65.    Doodkorte Remco - Van Erp Laura.....NETHERLANDS
62.-65.    Costa Sergio - Almeida Rit.....PORTUGAL




IDSF ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM 10 DEJĀS, BERLĪNE, VĀCIJA, 29.11.2008.     

1.    Kies Christoph - Turón Blanca Ribas Turó.....GERMANY
2.    Cigoj Miša - Malai Alexandra.....SLOVENIA
3.    Zaytsev Andrey - Kuzminskaya Anna.....RUSSIA
4.    Bitsch Bjørn - Williamson Ashli.....DENMARK
5.    Cannizzaro Domenico - Junkure Agnese.....ITALY
6.    L?szló Csaba - Mikes Anna.....HUNGARY
7.    Dvorak Martin - Silhanova Zuzana.....CZECH REPUBLIC
8.    Gilin Alan - Trutneva  Anastasia.....CANADA
9.    Hirvonen Markus - Hirvonen Mariia.....FINLAND
10.    Kravchuk Oleksandr - Getsko Olesya.....UKRAINE
11.    Kashkovskyy Yevgen - Matus Ana.....MOLDOVA
12.    Gaudet Steeve - Colmard Laure.....FRANCE
13.    Sodeika Evaldas - Zaukauskaite Ieva.....LITHUANIA
14.    Kazyra Artsiom - Veslova Anastasia.....BELARUS
15.-16.    Līnis Edgars - Ancāne Elīza.....LATVIJA
15.-16.    Slon Vladimir - Zubrowska Bianka.....AUSTRIA
17.    Kubota Yutaka - Kubota Miyuk.....JAPAN
18.    Mikushov Igor - Demidova Anna.....USA
19.-20.    Plokhikh Yevgeniy - lyuchnikova Yelena.....KAZAKHSTAN
19.-20.    Uv?cek Tom?š - Reiterov? Martina.....SLOVAKIA
21.    Lukk Alari - Soritsa  Dina.....ESTONIA
22.    Eussen Yvo - Novotny Olofsson Elisabet.....SWEDEN
23.    Zedan Ramon - Filip  Catalina.....ROMANIA
24.    Wlodorczyk Piotr - Wach Marta.....POLAND
25.-26.    Selin Evgeny - Oladóttir Hanna Run.....ICELAND
25.-26.    Rovira Isaac - Martin Desirée.....SPAIN
27.    Knezevic Ivan - Zogovic Milena.....SERBIA
28.    Still Richard - Hemphill Morgan.....ENGLAND
29.    Glikman Michael - Deitch Milana.....AUSTRALIA
30.    Wesseling Martijn - Qualm Denise.....NETHERLANDS
31.    Minnig Renato - Bögi Sigrun.....SWITZERLAND
32.    Falzone Rosario - Ferraro Melissa.....BELGIUM
33.    Tan Choon Soon Peter - Chen Foo Yoong Vivian.....MALAYSIA




IDSF ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, VĪNE, AUSTRIJA, 15.11.2008.  
   

1.    Paolo Bosco - Silvia Pitton.....ITALY
2.    Benedetto Ferruggia - Claudia Köhler.....GERMANY
3.    Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio.....ITALY
4.    Marat Gimaev - Alina Basyuk.....RUSSIA
5.    Simone Segatori - Annette SudoL.....GERMANY
6.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
7.    Sergey Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIA
8.    Luca Bussoletti - Tjasa Vulic.....SLOVENIA
9.    Marco Cavallaro - Joanne Clifton.....ENGLAND
10.    Wiktor Kiszka - Malgorzata Garlicka.....POLAND
11.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute.....LITHUANIA
12.    Angelo Madonia - Jeļena Samuilova.....LATVIJA
13.-14.    Björn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
13.-14.    Marek Kosaty - Paulina Glazik.....POLAND
15.-16.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
15.-16. Roman Mayer - Siret Siilak.....AUSTRIA
17.    Misa Cigoj - Alexandra Malai.....SLOVENIA
18.-20. Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.....LITHUANIA
18.-20. Csaba L?szló - Anna Mikes.....HUNGARY
18.-20. Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
21.    Masayuki Ishihara - Ayami Kubo.....JAPAN
22.-23.    Edgars Gasjūns - Yulia Saykina.....LATVIJA
22.-23. Gustaf Lundin - Valentina Oseledko.....SWEDEN
24.    Rares Cojoc - Katarzina Kapral.....ROMANIA
25.-26.    Mark Elsbury - Olga Elsbury.....ENGLAND
25.-26.    Steeve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCE
27.    Wu Zhian - Zheng Cen.....CHINA
28.-30.    Markus Hirvonen - Maria Hirvonen.....FINLAND
28.-30. Uladzislau Ivanovich - Volha Trybusheyskaya.....BELARUS
28.-30.    Sami Vainionpää - Merje Styf.....FINLAND
31.    Igor Mikushov - Anna Demidova.....USA
32.-33.    Yury Petrov - Yana Kozhukar.....UKRAINE
32.-33.    Christoph Santner - Maria Santner.....AUSTRIA
34.-36.    Chris Nugteren - Marloes Groenendaal.....NETHERLAND
34.-36.    Evgeny Selin - Hanna run Oladottir.....ICELAND
34.-36.    Richard Tonizzo - Claire Hansen.....CANADA
37.    Jozsef Szepesi - Judit Szepesi.....HUNGARY
38.    Veiko Ratas - Helena LiiV.....ESTONIA
39.-40.    Sebastian Prekun - Ciara Francis.....IRELAND
39.-40.    Isaac Rovira - Desirée Martin.....SPAIN
41.-42.    Martin Houska - Andrea Trestikova.....CZECH REPUBLIC
41.-42.    Artsiom Kazyra - Anastasija Veslova.....BELARUS
43.-45.    Jose Manuel Fernandez - Ingrid Barreiro.....SPAIN
43.-45.    Yevgeniy Plokhikh - Yelena Klyuchnikova......KAZAKHSTAN
43.-45.    Aleksander Tsesnokov - Katri KitsinG.....ESTONIA
46.    Andrey Klinchik - Yuliya Klinchik.....USA
47.-48.    Anton Kolyubayev - Ganna Lantukh.....UKRAINE
47.-48.    Robert Pavlik - Simona Brecikova.....SLOVAKIA
49.    Ilya Tinkelman - Viktoria Shupletzov.....ISRAEL
50.    German Tepavicharov - Stela Kukonova.....BULGARIA
51.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.....SLOVAKIA
52.    Ramon Zedan - Catalina Filip.....ROMANIA
53.    Takeo Wachi - Kririko Wachi.....JAPAN
54.-56.    Craig Denham - Tegan Short.....AUSTRALIA
54.-56.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny Olofsson.....SWEDEN
54.-56.    Michael Glikman - Milana Deitch.....AUSTRALIA
57.-58.    Yaniv Kakun - Natali Driker.....ISRAEL
57.-58.    Patrik Majcen - Emina Musanovic.....CROATIA
59.-61.    Sugurdur Mar Atlason - Sara Ros JakobsdottiR.....ICELAND
59.-61.    Roman Dauze - Yekaterina Pechenik.....KAZAHSTAN
59.-61.    Rosario Falzone - Melissa Ferraro.....BELGIUM
62.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
63.    Beat Kuenzi - Barbara Krebs.....SWITZERLAND
64.-65.    Romain Leal - Cloe Leal.....FRANCE
64.-65.    Zillion Wong - Sarah Liang.....CANADA
66.-68.    Edwin Chabot - Anouk Van Der Hoeven.....NETHERLAND
66.-68.    Renato Minnig - Sugrun Boegi.....SWITZERLAND
66.-68.    Eddy Nowicki - Erna Willems.....BELGIUM
69.-73.    Azer Ashrafov - Olga Tovstasheva.....AZERBAIJAN
69.-73.    Edgar Branco - Milene Matias.....PORTUGAL
69.-73.    Alan Chao - Lynn Chen.....CHINESE TAIPEI
69.-73.    Stefan Krstic - Ksenija Dragasevic.....SERBIA
69.-73.    Willian Wen - Viki Lin.....CHINESE TAIPEI


IDSF PASAULES čEMPIONĀTS JUNIORIEM II 10 DEJĀS, MINSKA, BALTKRIEVIJA, 08.11.2008.     


1.    Kuzin Evgeny - Agikyan Valeriya.....Russia
2.    Akhmetshin Andrey - Grigorenko Anastasia.....BELARUS
3.    Gunnarsson Alex Freyr - Nissen Katrine.....DENMARK
4.    Lipowski Jakub - Duranska Kamila.....POLAND
5.    Iori Giorgio - Galli Valentina.....ITALY
6.    Nuzhdov Oleksiy - Kozma Katerina.....UKRAINE
7.-8.    Liepnieks Valts - Diure Daniela.....LATVIJA
7.-8.    Sosunov Maxim - Kazarina Evgeniya.....GERMANY
9.    Skuhravy Jan - Bergmannova Dominika.....CZECH REPUBLIC
10.    Manukian David - Fedotova AlinA.....ARMENIA
11.    Ganev Georgi - Gadzheva Veronika.....BULGARIA
12.    Tam Winson - Kus Anna Nina.....CANADA
13.    Bernatavicius Ligitas - Valentaite Egle.....LITHUANIA
14.    Tretyakov Georgiy - Senyabreva Alena.....UZBEKISTAN
15.    Dorottya D?vid - Bandi Ferenc.....HUNGARY
16.    Talpiga Ioan Bogdan - Talpiga Maria.....ROMANIA
17.    Capcelea Dan - Ignat Doina.....MOLDOVA
18.    Todorov Georgi - Tumashkina Diana.....KAZAKHSTAN
19.    Savitskyy Taras - Podokshik Liya.....USA
20.     Fazullin Armand - Mets MariT.....ESTONIA
21.    Tamai Hidetaka - Nakata  Kanako.....JAPAN
22.    Kaleta Dawid Jaroslaw - Davidsson Nathalie Victoria.....SWEDEN
23.-24.    Sopena Xavier Fonolla - Canovas Carolina Sanchez.....SPAIN
23.-24.    Sydney Chong - Toal Danielle.....ENGLAND
25.    Feyzikow Rafail - Reynald Justine.....FRANCE
26.    Gru?a Dušan - Ksiažekov Alexandra.....SLOVAKIA
27.    Rahimi Itai - Gorodinski Ela.....ISRAEL




EIROPAS KAUSS STANDARTDEJĀS, SOFIJA, BULGĀRIJA, 18.10.2008.     

1.    Sergey Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIA
2.    Luca Bussoletti - Tiasa VuliC.....SLOVENIA
3.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
4.    Guerra Rosario - Eleonora Grazia.....ITALY
5.    Oliver Rehder - Jasmin Rehder.....GERMANY
6.    Kaspars Banders - Vita Jaroščuka.....LATVIJA
7.    Christoph Santner - Maria Santner.....AUSTRIA
8.    Elimantas Kalinauskas - Greta Laurinaityte.....LITHUANIA
9.    Olexandr Kravchuk - Ilesya Getsko.....UKRAINE
10.-12.    Alari Lukk - Dina Soritsa.....ESTONIA
10.-12. Romian Leal - Chloe Leal.....FRANCE
10.-12.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova.....SLOVAKIA
13.    Pawel Szajda - Karina Hoffman.....POLAND
14.    Oliver Zsom - Boglarka Vozar.....HUNGARY
15.      Dennis Voermans - Samantha Kolijn.....HOLLAND
16.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
17.    Yaniv Kakun - Natali Driker.....ISRAEL
18.    Ruben Viciana - Eva Moya.....SPAIN



IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM 10 DEJĀS, LAPPEENRANTA, SOMIJA, 27.09.2008.     


1.    Misa Cigoj - Alexandra Malai.....SLOVENIA
2.    Timur Imametdinov - Ekaterina Nikolaev.....RUSSIA
3.    Andrej Mosejcuk - Izabela Janachowska.....POLAND
4.    Valentin Lusin - Renata Busheeva.....GERMANY
5.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko.....UKRAINE
6.    Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen.....FINLAND
7.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
8.    Valerijus Osadcenko - Olga Osadcenko.....LITHUANIA
9.    Alari Lukk - Dina Soritsa.....ESTONIA
10.    Evgeny Selin - Hanna Oladottir.....ICELAND
11.    Steeve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCE
12.    Sergei Kiselev - Ekaterina Popova.....BELARUS
13.    Marc Ocana - Maria Larionova.....SPAIN
14.    Viktors Haritonovs - Olga Haritonova.....LATVIJA
15.    Richard Still - Morgan HemphilL.....ENGLAND
16.    Martijn Wesseling - Denise Qualm.....NETHERLANDS
17.    Lukas Spisak - Eva Tibenska.....SLOVAKIA


PASAULES KAUSS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, ŠANHAJA, ĶĪNA, 20.07.2008   
 


1.    Stefano Di Filippo - Anna Melnikova.....ITALY
2.    Alexey Silde - Anna Firstova.....RUSSIA
3.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
4.    Jesper Birkehoj - Anna Kravchenko.....GERMANY
5.    Jevgēņijs Suvorovs - Andrea Zeļinkova.....LATVIJA
6.    Mirko Sciolan - Nuria Santalucia.....AUSTRALIA
7.    Zufar Ludwig Zaripov - Anna Tchemodourova.....AUSTRIA
8.    Joonas Piippola - Katri Makinen.....FINLAND
9.    Gregoire Lyonnet - Anastasija Gorbachenko.....FRANCE
10.    Nicolas Garcia - Maria Turlupova Catalonia.....SPAIN
11.    Paul Voicu Marian - Saray Gomez.....ROMANIA
12.    Gediminas Grigonis - Zemaityte Justina.....LITHUANIA
13.    Arkady Bakenov - Rosa Filippello.....NEWZEALAND
14.    Wang Wei - Chen Jin.....CHINA
15.-16.    Watcharakorn - Ml.Warapa jumbala.....THAILAND
15.-16.    Tsuneki Masatani - Megumi Saito.....JAPAN
17.-20.    Kibkalo Aleksei - Kachalko Viktoriya.....KYRGYZSTAN
17.-20.    Kwang-ho Jung - Song-Hee Yeo.....KOREA
17.-20.    John Erolle Melencio - Dearlie Gerodias.....PHILIPPINES
17.-20.    Yen Peng - Vicky Zi.....CHINESE TAIPEI
21.    Fong Wai Kin - U Mei Kok.....MACAU, CHINA
22.    NG Sum Chun - Lam Wai Yi.....HONG KONG
23.    Robert Arvidsson - Maria Nilsson.....SWEDEN
24.    Lim Chong Aik - Riane Low.....SINGAPORE
25.    Dinh Ngoc Tu - Dang Thu Huong.....VIETNAM




IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, ŠLADMINGA, AUSTRIJA, 21.06.2008.     


1.    Yury Simachev - Angelina Sibaeva.....RUSSIA
2.    Evgeny Vinokurov - Christina Luft.....GERMANY
3.    Pavel Novikov - Karolina Iwanowicz.....POLAND
4.    Konstantin Gorodilov - Emma-Leena Koger.....ESTONIA
5.    Earle Williamson - Tara James.....DENMARK
6.    Andrei Kitsun - Yuliya Krepchuk.....BELARUS
7.    Matteo Lumetta - Carlotta LiarD.....ITALY
8.    David Odstrcil - Beata Koblizkova.....CZECH REPUBLIC
9.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne.....LATVIJA
10.    Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
11.    Joel Gonzales - Ariadna Gil.....SPAIN
12.    Andrej Mesojedec - Lea Perovsek.....SLOVENIA
13.    Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskaite.....LITHUANIA
14.    Peter Loibner - Jasmin Eckhart.....AUSTRIA
15.    Bogdan Tyagly - Anastasia Ermishova.....AZERBAIJAN
16.-17.    Bojan Lazareski - Sonja Ilic.....SERBIA
16.-17.    Maksim Ryzhikov - Anna Ponomar.....UKRAINE
18.    Joonas Rytkönen - Iris Uuttu.....FINLAND
19.    Gergö Nagy - Alexandra Horvath.....HUNGARY
20.    Jörgen Nilsen - Hanne Akselsen.....NORWAY
21.    Antonio Ady Kolarevic - Vanja Vulic.....CROATIA
22.    Matej Stec - Natalia Urbanova.....SLOVAKIA
23.-24.    Ben Milan-Vega - Becky Milan-Vega.....ENGLAND
23.-24. Frank Zegels - Danique Zegels.....NETHERLANDS
25.    Lucien Laurent - Jessica Deyr.....FRANCE




PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II STANDARTDEJĀS,SALOU,SPĀNIJA 03.05.2008.     

1.    Evgeny Kuzin - Valeriya Agikya.....RUSSIA
2.    Valts Liepnieks - Daniela Diure.....LATVIJA
3.    Salvio Tubelli - Carmen Di Palma.....ITALY
4.    Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
5.    Artem Bronnikov - Alena Loktyushina.....RUSSIA
6.    Alexandru Pogor - Irina Visinscaia.....MOLDOVA
7.    Dmitri Kolobov - Kristin Vaha.....ESTONIA
8.    Andrey Akhmetshin - Anastasia Grigorenko.....BELARUS
9.    Giorgio Iori - Valentina Gallli.....ITALY
10.    Jakub Lipowski - Kamila Duranska.....POLAND
11.    Oleksiy Nuzhdov - Ekaterina Kozma.....UKRAINE
12.    Ivan Kazakevich - Sofiya Aksenchyk....BELARUS
13.    Jurijs Beļezjaks - Evelīna Valaine.....LATVIJA
14.    Dan Capcelea - Doina Ignat.....MOLDOVA
15.    Julius Bendikas - Jurga Gustaite.....LITHUANIA
16.-18.    Errol Williamsson - Katrine Nissen.....DENMARK
16.-18.    Ligitas Bernatavicius - Egle Valentaite.....LITHUANIA
16.-18.    Gueorgui Ganev - Veronika Gadzheva....BULGARIA
19.    Erik Räni - Eliise Ilves.....ESTONIA
20.    Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum.....CANADA
21.-23.    Jakub Perzanowski - Karolina Chrzanowska.....POLAND
21.-23.    Hristo Grachki - Vessela Dimova.....BULGARIA
21.-23.    Milan Martinek - Katerina Krejcikova.....CZECH REPUBLIC
24.    Ioan Bogdan Talpiga - Anamaria Talpiga.....ROMANIA
25.    Ferenc Bandi - Dorottya D?vid.....HUNGARY
26.    Daniel Shapiro - Katya Kovalyova.....USA
27.    Hilmar Steinn Gunnarsson - Elisabet Halldorsdottir.....ICELAND
28.    Winson Tam - Anna Nina Kus.....CANADA
29.    Daniel-Artur Kolosin - Alexandra Elert.....GERMANY
30.    Xavier Fonolla - Carolina Sanchez.....SPAIN
31.    Rares Soponar - Alice Alexandra Rusznyak.....ROMANIA
32.-33.    Dawid Kaleta - Nathalie Davidsson.....SWEDEN
32.-33.    Gregor Ehrlich - Laura Kormdörfer.....GERMANY
34.-36.    Georgi Todorov - Diana Tumashkin.....KAZAKHSTAN
34.-36.    Christopher Wilson - Victoria Ngau.....AUSTRALIA
34.-36.    Tine Kranjc - Sasa Ul.....SLOVENIA
37.    Taras Savitskyy - Liya Podokshik.....USA
38.    Kentaro Takei - Miwa Kumaki.....JAPAN
39.-40.    Marjan Bilonic - Paula Jericevic.....CROATIA
39.-40.    Peter Udvary - Louise Ragnar.....SWEDEN
41.    Norbert Gyorfi - Liliana Veronika Szucs.....HUNGARY
42.    Janko Petricevic - Tijana Ilic.....SERBIA
43.-44.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
43.-44.    Alibek Shingizbayev - Xeniya Gusseva.....KAZAKHSTAN
45.-47.    Thimothee Gisler - Marine Billon.....FRANCE
45.-47.    Bjorn Halldor Ymisson - Jona Kristin Benediktsdottir.....ICELAND
45.-47.    Matti Tauru - Jessica Ketonen.....FINLAND
48.    Hidetaka Tamai - Kanako Nakata.....JAPAN
49.    Gabriel Plutov - Diana Leschenkov.....ISRAEL
50.    Petteri Pitkanen - Katariina Naumanen.....FINLAND
51.-52.    Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova.....SLOVAKIA
51.-52.    Richie Putt - Clara Roy.....ENGLAND
53.    George Bowyer - Charlotte Sweeney.....ENGLAND
54.    Marek Belujsky - Alexandra Cvanigova.....SLOVAKIA
55.-56.    Alberto Ruiz - Inmaculada Ribes.....SPAIN
55.-56.    Vladimir Kerekesh - Sara Moniz.....PORTUGAL
57.    Vegard Sotvik Krogh - Jeanette Kristiansen.....NORWAY
58.    Grant Ford - Roche Hess.....AFRICA
59.-61.    David Palkovic - Jovana Joka.....SERBIA
59.-61.    Gon?alo Guerreiro - Raquel Ferreira.....PORTUGAL
59.-61.    Pierre-Alex. Ingargiola - Volodia Bertrand.....FRANCE
62.    Nevahn Bailey - Nadine Kriel.....AFRICA
63.-65.    Glenn Feddema - Jerney Tegelaar.....NETHERLANDS
63.-65.    Andrey Pyatakha - Svitlana Kostenko.....UKRAINE
63.-65.    Sean Finnegan - Hazle Ryan.....IRELAND



EIROPAS ČEMPIONĀTS LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, SALOU,SPĀNIJA, 03.05.2008.     


1.    Maurizio Vescovo - Melinda Törökgyörgy.....HUNGARY
2.    Stefano Di Filippo - Anna Melnikova....ITALY
3.    Alexey Silde - Anna Firstova.....RUSSIA
4.    Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj.....SLOVENIA
5.    Evgeniy Imrekov - Elizaveta Divak.....RUSSIA
6.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
7.    Aniello Langella - Nataljia Midiuk....ITALY
8.-9.    Jesper Birkehoj - Anna Kravchenko....GERMANY
8.-9.    Edgar Marcos - Orsolya Toth.....SPAIN
10.-11.    Yevgen Kashkovskyy - Ana Matus....MOLDOVA
10.-11.    Timo Kulczak - Motshegetsl Mabuse.....GERMANY
12.    Marek Dedik - Kristina Horvatova.....SLOVAKIA
13.-15.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova....FRANCE
13.-15.    Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova.....AUSTRIA
13.-15.    Gregor Rebula - Lisa Darby.....ENGLAND
16.    Sergiy Georgiyev - Roswitha Wieland.....AUSTRIA
17.    Jevgēņijs Suvorovs - Andrea Zelinkova.....LATVIJA
18.    Daniils Kutuzovs - Viktorija Puhovika.....LATVIJA

19.    Atanas Guendov - Yana Akimova.....BULGARIA
20.-21.    Troels Bager - Ina Jeliazkova.....DENMARK
20.-21.    Olexandr Kravchuk - Olesya Getsko.....UKRAINE
22.-24.    Gediminas Grigonis - Justina Zemaityte.....LITHUANIA
22.-24.    Michal Kostovcik - Albina Zaitseva....CZECH REPUBLIC
22.-24.    Nicolas Garcia - Masha Turlupova....SPAIN
25.    Radim Pradka - Katerina Kolmanova.....CZECH REPUBLIC
26.    Dmitry Nikolaev - Yuliya Zhylko.....BELARUS
27.-28.    Gregoire Lyonnet - Anastasija Gorbachenko....FRANCE
27.-28.    Markku Hyvarinen - Disa Kortelainen.....FINLAND
29.    Marko Paunovic - Ana Mijailovic....SERBIA
30.    Norbert Mika - Anna Ramiaczek.....POLAND
31.-32.    Joonas Piippola - Katri Makinen.....FINLAND
31.-32.    Artem Okhrimenko - Maryna Steshenko.....UKRAINE
33.-35.    Kyryl Shkuryeyev - Barbara Ribeiro.....PORTUGAL
33.-35.    Redmond Valk - Alexandra Matteman.....NETHERLANDS
33.-35,    Ranguel Spirov - Antoaneta Popova.....BULGARIA
36.-38.    Andrea Silvestri - Martina V?radi....HUNGARY
36.-38.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny Olofsson....SWEDEN
36.-38.    Alejandro Hernandez - Kerri-anne Donaldson....ENGLAND
39.    Manuel Frighetto - Karin Rooba....ESTONIA
40.    Justas Kucinskas - Agne Malinauskaite....LITHUANIA
41.    Paul Marian Voicu - Saray Gomez....ROMANIA
42.-43.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
42.-43.    Vasily Anokhin - Tina Bazykina.....ESTONIA
44.    Tomas Komenda - Iveta Vancakova....SLOVAKIA
45.    Marek Fiksa - Kinga Jurecka....POLAND
46.    Pedro Borrallmo - Tatiana Santos....PORTUGAL
47.-48.    Evgeny Urazgildeev - Nina Solovjeva....ISRAEL
47.-48.    Alexander Svanberg - Marielle Lazar....SWEDEN
49.    Leon Ajtlbez - Zana Aleric.....CROATIA
50.    Dumitru Pascu - Ecaterina Jeleznii....ROMANIA
51.    Vitaly Sevastiyanov - Anna Stepunina.....IRELAND
52.    Lars Alexander Wiulsrud - Elena Bokoreva....NORWAY
53.    Hendrik Benninger - Eva Svobodova....SWITZERLAND
54.-55.    Roman ?iflikli - Ipek Yavuzer.....TURKEY
54.-55. Remi Janssen - Debbie Krewinkel.....NETHERLANDS
56.    Giacomo Lucchese - Elena Mantaluta.....MOLDOVA
57.    Alexander Leivikov - Alina Vakhner....ISRAEL
58.    Stefan Markovic - Katarina Trenkovski....SERBIA
59.    Ilham Osmanov - Nargiz Osmanova....AZERBAIJAN
60.    Rosario Falzone - Melissa Ferraro....BELGIUM
61.-62.    Christopher Carroll - Louise McGowan.....IRELAND
61.-62.    Kurt van Briel - Vansessa Vangeel.....BELGIUM
63.    Rustam Bashirov - Nigar Rzayeva.....AZERBAIJAN


EIROPAS KAUSS LATĪŅAMERIKAS DEJĀS,LINCA,AUSTRIJA, 19.04.2008.     


1.    Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya.....RUSSIA
2.    Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj....SLOVENIA
3.    Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova....AUSTRIA
4.    Emanuele Soldi - Elisa Nasato....ITALY
5.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova....FRANCE
6.    Sergey Tatarenko - Victoria Lischynska....GERMANY
7.    Jevgēņijs Suvorovs - Andrea Zelinkova....LATVIJA
8.    Andrea Silvestri - Martina Varadi....HUNGARY
9.    Nicolas Garcia - Masha Turlupova....SPAIN
10.    Joonas Piippola - Katri Mkinen.....FINLAND
11.    Vasily Anokhin - Tina Bazykina....ESTONIA
12.    Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz.....POLAND
13.    Redmond Valk - Alexandra Matteman.....NETHERLAND
14.    Ivan Bocharov - Josefina Ortova.....CZECH REPUBLIC
15.    Paul Voicu - Saray Gomez.....ROMANIA
16.    Vadim Usovich - Marianna Chernoshei....BELARUS
17.-18.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic....SERBIA
17.-18.    Tomas Komenda - Iveta Vancakova....SLOVAKIA
19.    Mantas Vaskelis - Justina Dailidaite....LITHUANIA
20.    Hendrik Benninger - Eva Svobodova....SWITZERLAND
21.    Alexander Svanberg - Marielle Lazar....SWEDEN
22.    Diogo Beirante - Marisa Ferreira....PORTUGAL
23.    Sergey German - Vassiliki Bourla.....GREECE




IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS,ORHUSA,DĀNIJA, 12.04.2008.     


1.    Anton Azanov - Ekaterina Isakovich.....RUSSIA
2.    Pavel Novikov - Karolina Iwanowicz.....POLAND
3.    Alan Gilan - Anastasia Trutneva.....CANADA
4.    Evgeny Vinokurov - Christina Luft.....GERMANY
5.    Earl Williamso - Tara James.....DENMARK
6.    Andrei Kitsun - Yuliya Krepchuk.....BELARUS
7.-8.    Konstantin Gorodilov - Emma-Leena Koger....ESTONIA
7.-8.    Matteo Lumetta - Carlotta Liardi.....ITALY
9.    David Odstrcil - Beata Koblizkova.....CZECH REPUBLIC
10.    Edgars Līnis - Elīza Anacāne.....LATVIJA
11.    Joel Gonzalez - Adriadna Gill.....SPAIN
12.    Yuiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
13.    Valerija Rahle - Aljaz Skorjanec.....SLOVENIA
14.    Anton Danylyuk - Olena Lyashchenko.....UKRAINE
15.    Kyle Taylor - Jourdan Stone.....ENGLAND
16.    Tyaglyy Bogdan - Anastasia Ermishova.....AZERBAIJAN
17.    Joonas Rytkönen - Iris Uuttu.....FINLAND
18.-19.    Gergö Nagy - Alexandra Horvath.....HUNGARY
18.-19.    Frank Zegels - Danique Zegels.....NETHERLANDS
20.-21.    Sigurdur Atlanson - Sara Jakobsdottir.....ICELAND
20.-21.    Mechyslav Pavlyuk - Margaret Midura.....USA
22.    Antonio Ady Kolarevic - Vanja Vujic....CROATIA
23.-24.    David Jutge - Johanna Rivier.....FRANCE
23.-24.    Marsel Thomsa - Diana Suciu.....ROMANIA
25.    Huben Hubenov - Vesela Nedyalkova.....BULGARIA
26.    Edgaras Baltaragis - Evilina Kalkauskaite....LITHUANIA
27.    Matej Stec - Natalia Urbanova.....SLOVAKIA
28.    Hampus Norberg - Lena Murphy Åstrøm....SWEDEN
29.    Almat Kambarov - Alina Kotkova....KAZAKHSTAN
30.    Aliev Rouslan - Anastasia Kuzmina....GREECE
31.    Jared Taylor - Mamu Kamo....AUSTRALIA
32.    Alexander Wonisch - Anja Höfler....AUSTRIA
33.    Robin Kristiansen - May Mentsoni....NORWAY




IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS STANDARTDEJĀS,MASKAVA, KRIEVIJA 05.04.2008.     


1.    Paolo Bosco - Silvia Pitton.....ITALY
2.    Marat Gimaev - Alina Basiuk.....RUSSIA
3.    Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio.....ITALY
4.    Ivan Novikov - Margarita Klimenko.....RUSSIA
5.    Simone Segatori - Annette Sudol......GERMANY
6.    Wiktor Kiszka - Malgorzata Garlicka.....POLAND
7.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute.....LITHUANIA
8.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
9.    Marco Cavallaro - Joanne Clifton.....ENGLAND
10.    Luca Bussoletti - Tjasa Vulic.....SLOVENIA
11.    Angelo Madonia - Jeļena Samuilova.....LATVIJA
12.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
13.    Misa Cigoj - Alexandra Malai.....SLOVENIA
14.    Yury Petrov - Yana Kozhukhar.....UKRAINE
15.-16.    Marek Kosaty - Paulina Glazik.....POLAND
15.-16.    Stanislaw Massold - Christine Deck.....GERMANY
17.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
18.    Bjorn Bitsch - Asli Wiliamson.....DENMARK
19.    Laszlo Csaba - Anna Mikes.....HUNGARY
20.    Eldar Dzhafarov - Anna Sajina.....AZERBAIJAN
21.    Issac Rovira - Desiree Martin.....SPAIN
22.-23.    Mark Elsbury - Olga Elsbury.....ENGLAND
22.-23.    Roman Mayer - Siret Siilak.....AUSTRIA
24.    Steeve Gaudet - Laure Colmard....FRANCE
25.    Edgaras Saldukas - Giedre Kukucionyte.....LITHUANIA
26.-28.    Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen.....FINLAND
26.-28.    Artem Kozyra - Anastasia Veslova......BELARUS
26.-28.    Jozsef Szepesi - Judit Szepesi.....HUNGARY
29.    Kaspars Banders - Vita Jaroščuka....LATVIJA
30.    Marko Mehine - Maria Fessai....ESTONIA
31.-33.    Martin Houska - Andrea Trestikova.....CZECH REPUBLIC
31.-33.    Coropceanu Serghei - Cheptene Marioara.....MOLDOVA
31.-33.    Sami Vainionpaa - Merje Stuf....FINLAND
34.    Christoph Santner - Maria Santner.....AUSTRIA
35.    Veiko Ratas - Helena Liiv.....ESTONIA
36.    Herman Lak - Michele Aimee Gleimann.....NETHERLANDS
37.-38.    Rares Cojoc - Katarzina Kapral.....ROMANIA
37.-38.    Evgeniy Solodkiy - Svetlana Rozhkova....UKRAINE



IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, MARSEĻA, FRANCIJA, 22.03.2008.   
 


1.    Charles Guillaume SCHMITT - Elena SALIKHOVA....FRANCE
2.    Roman KOVGAN - Marina SERGEEVA....RUSSIA
3.    Anton KARPOV - Khrystyna MOSHENSKA.....RUSSIA
4.    Dario SCUDERI - Maria MANGIONE....ITALY
5.    Umberto GAUDINO - Louise HEISE....ITALY
6.    Konstantin GORODILOV - Emma Leena Koger.....ESTONIA
7.    Pavel ZVYCHAYNYY - Jacqueline CAVUSOGLU.....GERMANY
8.    Rihards EGLĪTIS - Elza POLE....LATVIJA
9.    Vitaly PROSKURIN - Natia KUPRAVA....UKRAINE
10.    Pawel BARTELIK - Paulina DABEK.....POLAND
11.    Stanislav ENGELGARDT - Anastasiya BIATOVA.....UKRAINE
12.    Yumiya KUBOTA - Rara KUBOTA....JAPAN
13.    Vladislav INOSTRANTSEV - Marina Nicolajeva.....ESTONIA
14.    Sebastian SAARINEN - Laura LACKMAN.....FINLAND
15.    Joel GONZALEZ - Ariadna GIL.....SPAIN
16.    Daniel FALKENBERG - Anastasiya MELNIKOVA.....DENMARK
17.    Yosef LASKIN - Evgenia LIBMAN....ISRAEL
18.    Yuki SUZIKI - Kana SUZUKI.....JAPAN
19.    Vjačeslavs VIŠŅAKOVS - Terēza KIŽLO.....LATVIJA
20.    Andrei KITSUN - Yullya KREPCHUK......BELARUS
21.    Taylor KYLE - Stone JOURDAN.....ENGLAND
22.    Jakub DRMOTA - Lenka NAVORKOVA.....CZECH REPUBLIC
23.    Juan José PEREZ - Marina BORDOY.....SPAIN
24.    Philipp CLEMENS - Weronika STOTALA.....GERMANY
25.    Earle WILLIAMSON - Tara JAMES.....DENMARK
26.    Armen PETROSYAN - Nicole PYATETSKAYA.....USA
27.    Ernest JELEN - Karolina WORONKO.....POLAND
28.    Miha STEFL - Ursa TOMAZIC.....SLOVENIA
29.    Adam KATONA - Julia ESZTER.....HUNGARY
30.    David ODSTRCIL - Beata KOBLIZKOVA.....CZECH REPUBLIC
31.    Liudas TAMULAITIS - Leva KONOPLIOVAITE.....LITHUANIA
32.    Bogdan TYAGLYY - Anastasia ERMISHOVA.....AZERBAIDJAN
33.    Stefan GRIGORE - Laura FILIPESCU.....ROMANIA
34.    Leonid APRANICH - Volha PARETSKAUA.....BELARUS
35.    Andras SWELES - Czina BOGLARKA.....HUNGARY
36.    Bojan LAZARESKI - Sonja ILIC.....SERBIA
37.    Andrew ESCOLME - Amy BAKER....ENGLAND
38.    Edwardas RACIUS - Jekaterina PLIKOSOVA.....LITHUANIA
39.    David JUTGE - Johanna RIVIER.....FRANCE
40.    Telmo MADEIRA - Sara VENTURINHA.....PORTUGAL
41.    Lec PATOKU - Veronika LA MANN.....ALBANIA
42.    Joao MARTINS - Susana ZAMBUJO.....PORTUGAL
43.    Mark SHIKERMAN - Alina BUTORIN.....ISRAEL
44.    Andrej MESOJEDEC - Lea PEROVSEK.....SLOVENIA
45.    Jens MATTILA - Sofia MÄKI-ONTTO......FINLAND
46.    Frank ZEGELS - Danique ZEGELS.....NETHERLANDS
47.    Juraj GRIGER - Radka BRITANAKOVA......SLOVAKIA
48.    Calin BOCHIS - Diana GROZA......ROMANIA
49.    Ivan KARASTOIANOV - Nikol BIATOVA.....BULGARIA
50.    Amat KAMBAROV - Alina KOTKOVA....KAZAHSTAN
51.    Matej STEC - Natalia URBANOVA.....SLOVAKIA
52.    Aleksandar VUKOSAVLJEVIC - Irina PEROVIC.....SERBIA
53.    Adalsteinn KJARTANSSON - Rakel GUDMUNDSDOTTIR....ICELAND
54.    Kiki NYEMCHEK - Nesya SEREBRO.....USA
55.    Jorgen NILSEN - Hanne Marie AKSELSEN.....NORWAY
56.    Antonio Ady KOLAREVIC - Vanja VUJIC.....CROATIA
57.    Nick KOCKEN - Ashley SLUYSMANS.....NETHERLANDS
58.    Darren WESTHUIZEN - Valentine WESTHUIZEN.....SOUTH AFRICA
59.    Rouslan ALIEV - Anastasia KUZMINA.....GREECE
60.    Andrey NIKITIN - Sabina DIYAROVA.....UZBEKISTAN
61.    Vedram CELIC - Maja BIJELIC.....CROATIA
62.    Raed MOURAD - Chloé EL HOURANI.....LEBANON
63.    Taras TRACH - Dina POTAPOVA.....KAZAKHSTAN
64.    Mikael JOHANSSON - Maja DENEVSKA.....SWEDEN
65.    Alexander WONISCH - Anja HOFLER.....AUSTRIA
66.    Paul ANDRIAMARO - Chloé ANDRIAMARO.....MADAGASCAR
67.    Robin KRISTIANSEN - Mai MENTZONI....NORWAY
68.    Chun-Yen WANG - Hsin CHIANG....TAIWAN




IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, KIJEVA, UKRAINA, 08.03.2008.    


1.    Eugenij Kuzin - Valerija Agikjan.....RUSSIA
2.    Viktor Burchuladze - Vera Bondareva.....RUSSIA
3.    Jakub Lipowski - Kamila Duranska....POLAND
4.    Dmitrij Palchenkov - Marija Vodop'janova....UKRAINE
5.    Dmitry Ivashchenko - Gabriela Sabler.....USA
6.    Sergey Andreev - Elina Popova.....UKRAINE
7.    Aleksey Peiganovich - Kristina Kudelko....BELARUS
8.-9.    Dmitri Kolobov - Kristin Vaha.....ESTONIA
8.-9.    Andrey Akhmetshin - Anastasia Grigorenko.....BELARUS
10.    Jan Shkuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
11.    Marco De Angelis - Federica Russo.....ITALY
12.    Winson Tam - Anna Nina Kus.....CANADA
13.    Michal Urbanski - Ewelina Mikolajewska.....POLAND
14.    Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum....CANADA
15.    Valeriu Valeriu - Irina Paskari.....MOLDOVA
16.    Milan Martinek - Katerina Krejcikova.....CZECH REPUBLIC
17.-18.    Harry Bober - Romy Kuhlmann....GERMANY
17.-18.    Artyom Vilkov - Polina Aglyamova.....UZBEKISTAN
19.    Ignat Calasnic - Ecaterina Nicanorova.....MOLDOVA
20.    Georgi Ganev - Veronika Gadzheva.....BULGARIA
21.    Errol John Williamson - Kathrine Nissen.....DENMARK
22.-24.    Edvīns Astahovs - Anastasija Voložaņinova.....LATVIJA
22.-24.    Ligitas Bernatavicius - Egle Valentaite.....LITHUANIA
22.-24.    Artur Piskunov - Alesya Prihodko.....UZBEKISTAN
25.    Ilija Schafer - Christina Zelt.....GERMANY
26.    Dimitar Stefanin - Daniela Makneva.....BULGARIA
27.    Valters Boroviks - Diāna Romancāne.....LATVIJA
28.    Paul Moldovan - Cristina Tatar.....ROMANIA
29.-30.    Ruben Salvador - Alba Ibanez.....SPAIN
29.-30.    Vladlen Kravchenko - Anzhela Soon.....KAZAKHSTAN
31.-33.    Hidetaka Tamai - Kanako Nakata.....JAPAN
31.-33.    Ferenc Bandi - Dorottya David.....HUNGARY
31.-33.    Ioan Bogdan Talpiga - Ana-Maria Talpiga......ROMANIA
34.    Romain Salomon - Ludivine Brangbour.....FRANCE












Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori



































Mecenāti






Sadarbības partneri

















Informatīvie atbalstītāji