Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2009



IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM STANDARTDEJĀS, RĪGA, LATVIJA, 19.12.2009.


1.    Igor Kruglov - Olga Shcherbina.....RUSSIA
2.    Jacek Jeschke - Wiktoria Wior.....POLAND
3.    Yuri Soldatov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
4.    Ronalds Ābols - Santa Vitenberga.....LATVIJA
5.    Luca Balestra - Krizia Balestra.....ITALY
6.    Dariusz Mycka - Hanna Zudziewicz.....POLAND
7.    Stanislav Wakeham - Laura Nolan.....IRELAND
8.    David Moretti - Francesca Sfascia.....ITALY
9.-10.    Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum.....CANADA
9.-10.    Gerds Ivuškāns - Katrina Beāte Zeltiņa.....LATVIJA
11.    Andrey Kitsun - Yuliya Krepchuk.....BELARUS
12.    Iaroslav Bieliei - Elizaveta Mokeeva.....UKRAINE
13.    Benjamin Calkar - Signe Busk.....DENMARK
14.    Rares Soponar - Alice Rusznyak.....ROMANIA
15.-17.    Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
15.-17.    Paul Reinolt - Madli Pappa.....ESTONIA
15.-17.    David Manukyan - Yana Annina.....ARMENIA
18.    Errol Williamson - Christine Højmark....DENMARK
19.    Adam Breštansky - Dominika Charpekova.....SLOVAKIA
20.    Hristo Grachki - Vesela Dimova.....BULGARIA
21.    Nikolai Iliev - Jasmin Pocknell.....FINLAND
22.-23.    Tadas Zgirskis - Urte Januskeviciute.....LITHUANIA
22.-23.    Alexander Stendel - Jasmin Ringwelski.....GERMANY
24.-25.    Vladimir Besarab - Ecaterina Petrova.....MOLDOVA
24.-25.    Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskait.....LITHUANIA
26.    Artem Mironchik - Alesia Lisukova.....BELARUS
27.-28.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
27.-28.    Robert Veskus - Kristina Prants.....ESTONIA
29.    Rami Schehimi - Lilli Hils.....GERMANY
30.    Sergiy Krasnoshlyk - Dar'ya Shchapina.....UKRAINE
31.-32.    Marek Klepadlo - Angelika Dechnik.....USA
31.-32.    Daniel Studenny - Sarah-Maude Thibaudeau.....CANADA
33.-34.    Marc Jimenez - Valeryia Urymahava.....SPAIN
33.-34.    Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
35.-36.    Mark Filotas - Dora Balatincz.....HUNGARY
35.-36.    Petr Matlashov - Darya Lyakhmanova.....KAZAKHSTAN
37.    Jonas Kazlauskas - Jasmine Chan.....ENGLAND
38.-39.    Balazs Gombkoto - Petra Seregelyi.....HUNGARY
38.-39.    Trifon Parushev - Ekaterina Draganova.....BULGARIA
40.    Jens Mattila - Tanja Lehtimäki.....FINLAND
41.    Adam Jendrulek - Alena Streckova.....CZECH REPUBLIC
42.-44.    Andrej Mesojedec - Lea Perovšek.....SLOVENIA
42.-44.    Ben Milan Vega - Becky Milan Vega.....ENGLAND
42.-44.    Björn and Katja Pamer.....SWEDEN
45.-47.    Sultan Sultanov - Polina Aglyamova.....UZBEKISTAN
45.-47.    Minato Kojima - Megumi Morita.....JAPAN
45.-47.    Lars Mosberg - Helene Foreland.....NORWAY
48.    Georgiy Tretyakov - Alyona Sentyabreva.....UZBEKISTAN
49.-50.    Peter Udvary - Louise Ragnar.....SWEDEN
49.-50.    Brodie Barden - Lana Skrgic De-Fonseka.....AUSTRALIA
51.    Xavier Fonolla - Carolina Sanchez.....SPAIN
52.    Sergey Golubtsov - Alina Iougai.....USA
53.    Cristian Tomsa - Andreea Suciu.....ROMANIA
54.    Jovan Ratkovic - Nevena Ivanov.....SERBIA
55.    Alan Walme - Valentina Walme.....CROATIA
56.-58.    Andre NilsenLundal - Marie Grung.....NORWAY
56.-58.    David Bonecker - Lena Sabisch.....AUSTRIA
56.-58.    Armand Spilmann - Barbara Westermayer.....AUSTRIA
59.    Nejko Levak - Tjaša Predan.....SLOVENIA
60.    Pierre Henri Larcher - Amirana Chichua.....FRANCE
61.    Gabriel Plutov - Diana Leshchenkov.....ISRAEL
62.-63.    Valentin Jacob - Mélanie Vadillo.....FRANCE
62.-63.    Daniel Leibman - Liora Komha.....ISRAEL
64.-65.    Tom Sutter - Eva Schouwenburg.....NETHERLANDS
64.-65.    Sergio Costa - Ana Almeida.....PORTUGAL
66.    Goncalo Torres - Sofia Cordeiro.....PORTUGAL
67.    David Palkovic - Jovana Joka.....SERBIA


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, AARHUS, DĀNIJA, 28.11.2009.



1.    Benedetto Ferruggia - Claudia Köhler.....GERMANY
2.    Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio.....ITALY
3.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
4.    Marat Gimaev - Alina Basuyk.....RUSSIA
5.    Simone Segatori - Annette Sudol.....GERMANY
6.    Sergey Konovaltsev - Olga Konovaltsev.....RUSSIA
7.    Federico Di Toro - Genny Favero.....ITALY
8.    Marek Kosaty - Paulina Glazik.....POLAND
9.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
10.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute.....LITHUANIA
11.    Chao Yang - Tan Yiling.....CHINA
12.    Bjørn Bitch - Asli Williamson.....DENMARK
13.    Andrzej Sadecki - Karina Nawro.....POLAND
14.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova......CZECH REPUBLIC
15.    Csaba L?szló - Anna Mikes.....HUNGARY
16.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
17.    Matej Kralj - Pela Kralj......SLOVENIA
18.    Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka.....LATVIJA
19.    Steeve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCE
20.    Kaspars Banders - Vita Jarosčuka.....LATVIJA
21.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
22.    Rares Cojoc - Katarzina Kapral.....ROMANIA
23.    Vaidotas Lacitis - Veronoka Golodneva.....LITHUANIA
24.    Róbert Pavlik - Simona Brecikova.....SLOVAKIA
25.    Masayuki Ishihara - Ayami Kubo.....JAPAN
26.    Freachesco Paris - Natalia Driker.....ISRAEL
27.    Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen.....FINLAND
28.    Isaac Rovira - Desiree Martin.....SPAIN
29.    Yuri Petrov - Yana Kozhukhaar.....UKRAINE
30.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
31.    Serghei Coropceanu - Marioana Cheptene.....MOLDOVA
32.    Vladislav Shakhov - Milena Jasionek.....USA
33.    Radu Sterban - Xenia Cletova.....MOLDOVA
34.    Dorin Galban - Ewa Dudek.....ROMANIA
35.    József Szepesi - Judit Szepesi.....HUNGARY
36.    Elia Tinkelman - Victoria Shupletsov.....ISRAEL
37.    Del Bello Pietro - Faye Hung.....HONG KONG
38.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.....SPAIN
39.    Christoph Santner - Maria Jahn.....AUSTRIA
40.    Martin Houska - Andrea Trestikova.....CZECH REPUBLIC
41.    Szymon Kulis - Margarita Zvonova.....ESTONIA
42.    Herman Lak - Michele Gleimann.....HOLLAND
43.    Jørgen Nilsen - Kanne Marie Akselsen.....NORWAY
44.    Bogdan Tyaglyy - Natalie Shegutova.....AZERBAIJAN
45.    Sami Vainionpää - Merje Styf.....FINLAND
46.    Alari Liiv - Baile Orb.....ESTONIA
47.    Sebastian Prekun - Ciara Francis.....IRELAND
48.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny-Olofsson.....SWEDEN
49.    German Tepavicharov - Stela Kukonova.....BULGARIA
50.    Sergey Kiselev - Ekatarina Popova.....BELARUS
51.    Michael Glikman - Milena Deitch.....AUSTRALIA
52.    Daniel Buhala - Yulia Arnet.....SWITZERLAND
53.    Janis Kukainis - Samantha Mang.....USA
54.    Juraj Simko - Zuzana Vickova.....SLOVAKIA
55.    Sigurdur Atlanson - Sara Jakobsdottir.....ICELAND
56.    Lurii Borivskyi - Kaja Jackowska.....SWEDEN
57.    Richard Still - Morgan Hemphill.....ENGLAND
58.    Ryo Yoshikawa - Erna Ishii.....JAPAN
59.    Alan Gilan - Anastasia Trutneva.....CANADA
60.    Patrik Majcen - Emina Musanovic.....CROATIA
61.    Ivan Knezevic - Milena Zogovoc.....SERBIA
62.    Frantz Ducroix - NNadége Blanchet.....FRANCE
63.    Jón Eythor Gottsk?lksson - Denise Yaghi.....ICELAND
64.    Wim Pessemier - Astrid Pessemier.....BELGIUM
65.    Rhett Salmon - April McMahon.....AUSTRALIA
66.    Aleksander Vukosavljevic - Aleksandra Ivanov.....SERBIA
67.    Adrian Julius - Angelique Meyer.....SOUTH AFRICA
68.    Dennis Voermans - Samantha Kolijn.....NETHERLANDS
69.    Roman Bondarev - Oksana Karakai.....KAZAKHSTAN
70.    Edgar Branco - Milene Matieas.....PORTUGAL
71.    Robert Foy - Lesley-Ann Evans.....WALES


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, MINSKA, BALTKRIEVIJA, 14.11.2009.


1.    Ilya Mazurov - Svetlana Tikhonova.....RUSSIA
2.    Andrey Kitsun - Yuliya Krepchuk.....BELARUS
3.    Jacek Jeschke - Wiktoria Wior.....POLAND
4.    David Manukyan - Yana Annina.....ARMENIA
5.    Errol Williamson - Christine Hajmark-Thomsen.....DENMARK
6.    Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
7.    Pavel Zvychynyy - Jacqueline Cavusoglu.....GERMANY
8.    Roman Gerbey - Ganna Poberezhnyk.....UKRAINE
9.    Karlis Treijs - Veronika Dedjajeva.....LATVIJA
10.    Mark Filotas - Dora Balatincz.....HUNGARY
11.    Jan Shuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
12.-13.    Matteo Lumetta - Carlotta Liardi.....ITALY
12.-13.    Paul Reinolt - Madli Pappa.....ESTONIA
14.    Georgi Ganev - Veronika Gadzheva.....BULGARIA
15.    Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskaite.....LITHUANIA
16.    Jonas Kazlauskas - Jasmine Chan.....ENGLAND
17.    Alan Walme - Valentina Walme.....CROATIA
18.-19.    Jens Mattila - Tanja Lehtimaki.....FINLAND
18.-19.    Lucien Laurent - Jessica Deyre.....FRANCE
20.    Xavier Fannola - Carolina Sanchez.....SPAIN
21.    Andre Lundal Nilsen - Marie Crung.....NORWAY
22.    Nejko Levak - Tjaša Predan.....SLOVENIA
23.    Gabriel Plutov - Diana Leshchnkov.....ISRAEL
24.    Sergio Costa - Ana Almeida.....PORTUGAL
25.    Tom Sutter - Eva Schouwenburg.....NETHERLANDS


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, MARIBORA, SLOVĒNIJA, 07.11.2009.



1.    Alexey Silde - Anna Firstova.....RUSSIA
2.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.....CROATIA
3.    Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya.....RUSSIA
4.    Jurij Batagelj - Jagoda Štrukelj.....SLOVENIA
5.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
6.    Gabriele Goffredo - Antoanella Goffredo.....ITALY
7.    Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko.....GERMANY
8.    Valentin Chmerkovsky & Daria Chesnokova.....USA
9.    Timo Kulczak - Motshegetsi Mabuse.....GERMANY
10.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova.....FRANCE
11.    Mirco Risi - Maria Ermachkova.....ITALY
12.    Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova.....AUSTRIA
13.    Neil Jones - Ekaterina Sokolova.....ENGLAND
14.    Andrey Kiselev - Tiina Koskenvalta.....FINLAND
15.    Miha Vodičar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
16.    Dmytro Rosenko - Nataliya Granko.....UKRAINE
17.    Morten Lowe - Zia James.....DENMARK
18.-19.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
18.-19.    Andrea Silvestri - Martina V?radi.....HUNGARY
20.-21.    Aleksandr Rebrov - Madara Liepniece.....LATVIJA
20.-21.    Jevgeņijs Suvorovs - Andrea Zelinkova.....LATVIJA

22.    Edgar Marcos - Svetlana Gudyno.....SPAIN
23.    Krystian Radziejowski - Sylwia Maczek.....POLAND
24.    Carlos Custodio - Elena Plescenco.....PORTUGAL
25.-26.    Massimo Arcolin - Liubovi Mustuc.....MOLDOVA
25.-26.    Nicolas Garcia - Masha Turlupova.....SPAIN
27.    Manuel Frighetto - Karin Rooba.....ESTONIA
28.    Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz.....POLAND
29.-31.    Nikolay Fanagin - Valerya Fetissova.....ESTONIA
29.-31.    Lenny Gouwerok - Laura Zmajkovicova.....NETHERLANDS
29.-31.    Markku Hyvarinen - Disa Kortelainen.....FINLAND
32.    Jeremy Basile - Megan Wragg.....AUSTRALIA
33.    Artem Okhrimenko - Maryna Steshenko.....UKRAINE
34.    Stefano Oradei - Veera Kinnunen.....SWEDEN
35.    Andrei Kazlouski - Kate Kapshandy.....USA
36.    Dmitriy Nikolaev - Yuliya Zhilko.....BELARUS
37.-40.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
37.-40.    David Jutge - Celine Leorat.....FRANCE
37.-40.    Razvan Manole - Olga Negoduico.....ROMANIA
37.-40.    Tomas Marek - Martina Markova.....CZECH REPUBLIC
41.-42.    Alejandro Hernandez - Kerri-Anne Donaldson.....ENGLAND
41.-42.    Li Wen - Huang Huan.....CHINA
43.    Jiri Hein - Lucia Krnčanova.....SLOVAKIA
44.    Strahinja Lacković - Katarina ?or?ević.....SERBIA
45.-46.    Shimriel Davidov - Olga Chupilov.....ISRAEL
45.-46.    Konstantin Todorov - Andra Lindte.....BULGARIA
47.    Bal?zs Nagymih?ly - Szilvia Szögi.....HUNGARY
48.    Dumitru Pascu - Ecaterina Jeleznii.....ROMANIA
49.-50.    Hou Yao - Zhuang Ting.....CHINA
49.-50.    Vitaly Sevastianov - Anna Stepunina.....IRELAND
51.-52.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
51.-52.    Mantas Vaskelis - Justina Dailidaite.....LITHUANIA
53.    Yosef Laskin - Yevgenia Libman.....ISRAEL
54.    Radim Pradka - Katerina Kolmanova.....CZECH REPUBLIC
55.    Aric Yegudkin - Masha Belash.....AUSTRALIA
56.    Maxim Fomin - Alina Litvak.....CANADA
57.    Erhan Kus - Seda Arigül.....TURKEY
58.-61.    Hendrik Benninger - Eva Svobodova.....SWITZERLAND
58.-61.    Remi Janssen - Debbie Krewinkel.....NETHERLANDS
58.-61.    Jorgen Nilsen - Marie Akselsen Hanne.....NORWAY
58.-61.    Thor Sigurdsson Sigurdur - Run Oladottir Hanna.....ICELAND
62.    Todor Kondov - Snejana Slavova.....BULGARIA
63.-64.    Alexandru Hudorojcov & Daniela Botnariuc.....MOLDOVA
63.-64.    Tsuneki Masatani - Megumi Saito.....JAPAN
65.-69.    Azar Ashrafov - Olga Tovstasheva.....AZERBAIJAN
65.-69.    Davor Marčetić - Branka Bartol.....CROATIA
65.-69.    Marcus Mnerinsky - Sophie Egli.....SWITZERLAND
65.-69.    Marvin Nigg - Claudia Obmascher.....AUSTRIA
65.-69.    Henadzi Tsynkevich & Mzia Orvelashvili.....GEORGIA
70.    Van Briel Kurt - Vanessa Vangeel.....BELGIUM
71.    Ilkham Osmanov - Nargiz Osmanova.....AZERBAIJAN
72.-73.    Marko Paunović - Ana Mijailović.....SERBIA
72.-73.    Richard Shilagyi - Effi Giannaraki.....GREECE
74.-76.    Yutaka Kubota - Miyuki Kubota.....JAPAN
74.-76.    Bohlale Manyane - Nyembezi Mahlangu.....SOUTH AFRICA
74.-76.    Kristijan Pavlović - Sandra Orgonaš.....NEW ZEALAND
77.-81.    Pedro Borralho - Tatiana Santos.....PORTUGAL
77.-81.    Olav Eltervag Lars - Melanie Kegel.....NORWAY
77.-81.    Faik Ikiler Firat - Burcu Yargicoglu.....TURKEY
77.-81.    Kihyun Park - Sodam Hwang.....KOREA (SOUTH)
77.-81.    Marian Sivak - Martina Manakova.....SLOVAKIA
82.-89.    Alexander Allister - Robyn Avontuur.....SOUTH AFRICA
82.-89.    Giannis Aliev - Ekaterina Bychkovskaya.....GREECE
82.-89.    Ivan Angelkovski - Kristina Tarčugovska.....MACEDONIA
82.-89.    Enis Avdić - Ida Šehović.....BOSNIA & HERZEGOVINA
82.-89.    Roman Bondarev - Oksana Karakai.....KAZAKHSTAN
82.-89.    Hyunu Lee - Joori Hwang.....KOREA (SOUTH)
82.-89.    Antonio Nedanoski - Ivana Nedanoska.....MACEDONIA
82.-89.    Erind Sallahi - Erta Sferdelli.....ALBANIA


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 24.10.2009.


1.    Yuiy Soldatov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
2.    Konstantin Gorodilov - Emma-Leena Koger.....ESTONIA
3.    Maurizio Benenato-Cono - Svetlana Kostenko.....ITALY
4.    Jacek Jeschke - Wiktoria Wior.....POLAND
5.    Errol Williamson - Christine Hojma-Thomsen....DENMARK
6.    David Manukyan - Yana Annina.....ARMENIA
7.    Karlis Treijs - Veronika Dedyaeva.....LATVIJA
8.    Pavel Zvychayny - Jacqueline Cavusoglu.....GERMANY
9.-10.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
9.-10.    Kristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
11.    Stanislav Kesel - Virgine Primeau-Poirier.....CANADA
12.    Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova......CZECH REPUBLIC
13.    Denis Moryasin - Anna Skalaban.....BELARUS
14.    Sugurdur-Mar Atlason - Sara-Ros Jakobsdottir.....ICELAND
15.    Frank Zegels - Danique Zegels....NETHERLANDS
16.    Sergiy Krasnoshlyk - Darya Schapina....UKRAINE
17.    Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskaite....LITHUANIA
18.    Lucien Laurent - Jessica Deyre.....FRANCE
19.-21.    Jonas Kazlauskas - Jasmine Chan.....ENGLAND
19.-21.    Jens Mattila - Tanja Lehtimaki.....FINLAND
19.-21.    Andrej Mesojedec - Lea Perovsek.....SLOVENIA
22.    Sergey Golubtsov - Alina Lougai.....USA
23.    Xavi Fonolla - Carolina Sanchez.....SPAIN
24.-25.    Domonik Cipar - Patricia Martinovicova.....SLOVAKIA
24.-25.    Hampus Norberg - Lana Murphy....SWEDEN
26.    Cristian-Marcel Tomsa - Andreea-Diana Suciu.....ROMANIA
27.    Georgi Ganev - Veronika Gadzheva.....BULGARIA
28.    Balazs Gombkoto - Petra Seregelyi.....HUNGARY
29.    Sultan Sultanov - Polina Aglyamova.....UZBEKISTAN
30.    Andrew Nolo - Shannen Clarke.....AUSTRALIA
31.    Alan Walme - Valentina Walme.....CROATIA
32.    Kairat Shagyrbayev - Anastassiya Maltseva.....KAZAKHSTAN
33.    Armand Spilmann - Barbara Westermayer.....AUSTRIA
34.    Kristoffer Melas - Catherine Glimt-Wolden.....NORWAY
35.    Veichi Chy - Luli Chy.....KYRGYZSTAN
36.    Daniel Leibman - Liora Komha.....ISRAEL
37.    Goncalo Rodrigues-Torres / Ana-Sofia Ferreira-Cordeiro.....PORTUGAL
38.    Kamil Quliyev - Alina Qontareva.....AZERBAIJAN
39.-40.    Raed Mourad - Chloe Hourani.....LEBANON
39.-40.    David Palkovic - Jovana Joka.....SERBIA


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II STANDARTDEJĀS, JYVäSKYLä, SOMIJA, 19.09.2009.

1.    Valeriy Pavlov - Karolina Maevskaya.....RUSSIA
2.    Armand Fazullin - Marit Mets.....ESTONIA
3.    Matteo Trincia - Giulia Di Nardo.....ITALY
4.    Roberto Carano - Valentina Ricco.....ITALY
5.    Valeriu Ursache - Tatiana Sceghiriova.....MOLDOVA
6.    Daniel Buschmann - Katarina Bauer.....GERMANY
7.    Pawel Urbanski - Karolina Szostek.....POLAND
8.-9.    Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija.....LATVIJA
8.-9.    Winson Tam - Anna-Nina Kus.....CANADA
10.-11.    Aleksandr Samosuk - Sofia Aksenchik.....BELARUS
10.-11.    Alexandru Pogor - Irina Visinscaia.....MOLDOVA
12.    Vlad Paslariu - Eszter Pop.....ROMANIA
13.    Mykyta Klyuchko - Mariya Krivko.....UKRAINE
14.-15.    Krists Čiapas - Anna Andreičuka.....LATVIJA
14.-15.    Jokubas Laukaitis - Patricija Belousova.....LITHUANIA
16.    Sergejus Skripcenko - Goda Zajauskaite.....LITHUANIA
17.    Aliksei Tkachuk - Nadzeya Valui.....BELARUS
18.    Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
19.-20.    Leonid Akulenko - Ekaterina Bykova....RUSSIA
19.-20.    Bertalan J?nos Hegyes - Violetta Kis.....HUNGARY
21.    Daniel-Artur Kolosin - Alexandra Elert.....GERMANY
22.    Arian Winowski - Sandra Michalczyk.....POLAND
23.-24.    Istvan Bencze - Katinka Szasz.....ROMANIA
23.-24.    Dimitar Stefanin - Daniela Makneva....BULGARIA
25.    Heikki Kaikkonen - Karoliina Mäkinen.....Finland
26.    Dusan Grul'a - Alexandra Ksiazekov?.....Slovakia
27.    Daniel Shapiro - Catherine Kovalyova....USA
28.    Tam?s Jéri - Lilla Szepesi....HUNGARY
29.-30.    Ergo Lükk - Rutt Metusala.....ESTONIA
29.-30.    Shawn Potapovskai - Maria Gladkikh....CANADA
31.    Yevgeniy Taranyuk - Anastasiya Zvyeryeva....UKRAINE
32.-33.    Vadim Danilov - Nat?lia Horv?thov?.....SLOVAKIA
32.-33.    AJ Pritchard - Chloe Hewitt.....ENGLAND
34.-35.    Michael Foskett - Carla Garratt.....ENGLAND
34.-35.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
36.-37.    Ivan Hristov - Pamela Mavrova....BULGARIA
36.-37.    Michal Simek - Zuzana Borska.....CZECH REPUBLIC
38.    Michal Konecny - Dominika Feglova.....CZECH REPUBLIC
39.-41.    Naja Dolenc - Michele Albigese.....SLOVENIA
39.-41.    Maxim Rekhtin - Zarina Nizamutdinova....KAZAKHSTAN
39.-41.    Kentaro Takei - Miwa Kumaki.....JAPAN
42.-43.    Kumunaru Shibata - Maika Morita.....JAPAN
42.-43.    Andri Fannar Petursson - Helga Sigrun Hermannsdottir.....ICELAND
44.-46.    Adil Ormanaliyev - Violetta Posmetnaja.....KAZAKHSTAN
44.-46.    Valentin Loftsson - Tinna Bjork Gunnarsdottir.....ICELAND
44.-46.    Mads Klyhn - Evangeline Norgaard.....DENMARK
47.    Shahar Zismanovich - Ilanit Tziper.....ISRAEL
48.    Fernando Lareu - Noelia Pintos.....SPAIN
49.    Benjamin Jaakoddy - Maja Shachar.....SWEDEN
50.    Itay Rahimi - Ela Gorodinsky.....ISRAEL
51.    Marko Micic - Marija Martinovic.....SERBIA
52.    Theophile Sanson - Ludivine Sanson.....FRANCE
53.    Konrad Kulec - Anna Kuszaj.....USA
54.    Adrian Marcato - Nina Djordjevich.....AUSTRALIA
55.    Ulrik Lilleboe - Emilie Tellefsen.....NORWAY
56.    Sibonelo Khoza - Nokwanda Dlamini.....SOUTH AFRICA
57.    Tony Muzzupapa - Lou Alligier.....FRANCE
58.    Lukas Domarkas - Maria Isabel Lie Ramalla.....NORWAY
59.    Eldridge Simons - Stacey Mcpherson.....SOUTH AFRICA

IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, YICHANG, ĶĪNA, 12.09.2009.

1.    Tsaturyan Armen - Bespechnova Kristina.....RUSSIA
2.    Gustavo Viglio - Alessia Santo.....ITALY
3.    Vjačeslavs Višakovs - Terēza Kižlo.....LATVIJA
4.    Chetvergov Roman - Sablina Zhanna.....RUSSIA
5.    Joel Lopez Gomez - Rosa Carne Vila.....SPAIN
6.    Pawel Milcarz - Agnieszka Kaczorowsk.....POLAND
7.    Ilie Bardahan - Ekterina Kalugina.....GERMANY
8.-9.    Jakub Lipowski - Pola Anforowicz....POLAND
8.-9.    Itxasai Mediavilla Jimenez - Neus Mestres.....SPAIN
10.    Konstantin Gorodilov - Emma-Leena Koger.....ESTONIA
11.    Kitsun Andrey - Krepchuk Yuliya.....BELARUS
12.-13.    Vjatseslav Molkin - Yuliya Steshenko.....ESTONIA
12.-13.    Vladislav Bohdanov - Katherina Kushniruk....CANADA
14.-15.    Sebastian Saarinen - Laura Lackman.....FINLAND
14.-15.    Qiao Yanan - Wang Yuting......CHINA
16.    Petar Daskalov - Elena Merdjanova.....BULGARIA
17.-18.    Liudas Tamulaitis - Ieva Konopliovaite.....LITHAUNIA
17.-18.    Pavel Zvychaynyy - Jacqueline Cavusoglu.....GERMANY
19.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
20.    Brodie Barden - Lana Skrgic De-Fonse.....AUSTRALIA
21.-23.    Stanislav Kestel - Virginie Primeau-Poi.....CANADA
21.-23.    Vincenzo Durevole - Veronica Tammaro.....ITALY
21.-23.    Gi-Yong Nam - MarGeun Choi.....KOREA
24.-25.    Errol John Williamso - Christine Hojmark Th.....DENMARK
24.-25.    Nikita Malakhov - Sarah Gleyze.....USA
26.    Zegels Frank - Zegels Danique.....NETHERLANDS
27.-28.    Marius Toperczer Mur - Sandra Lund Sorensen.....DENMARK
27.-28.    Yan Bangbang - Wei Shiyao.....CHINA
29.    Jakub Drmota - Lenka Navorkova.....CZECH REPUBLIC
30.    Lucien Laurent Et - Jessica Deyre.....FRANCE
31.-32.    Andraz Erzin - Sofi Shutkina.....SLOVENIA
31.-32.    Jason Chao Dai - Patrycja Golak.....USA
33.-34.    Kirill Putryk - Magdalena Roderova.....CZECH REPUBLIC
33.-34.    Ryzhykov Maksym - Ponomar Anna.....UKRAINE
35.-36.    Ferenc Bodi - Krisztina Kovacs.....HUNGARY
35.-36.    Mark Filotas - Dora Balatincz.....HUNGARY
37.-38.    Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskait.....LITHAUNIA
37.-38.    Bojan Lazareski - Sonja ilic.....SERBIA
39.    Harijs Locs - Alise Milkeviča.....LATVIJA
40.-41.    Yuki Suzuki - Kana Suzuki.....JAPAN
40.-41.    Bochis Calin Florin - Groza DianaAnamaria.....ROMANIA
42.    Jonas Kazlauskas - Jasmine Chan.....ENGLAND
43.    David Olsson - Valentina Rudenok.....SWEDEN
44.    Tuomas Jylha - Sofia Maki-ontto.....FINLAND
45.-47.    Peter Talian - Sarlota Haficova.....SLOVAK
45.-47.    Tretyakov Georgiy - Sentyabreva Alyona.....UZBEKISTAN
45.-47.    Juraj Griger - Radka Britanakova.....SLOVAKIA
48.    Kevin Santana - Joana Diniz.....PORTUGAL
49.    Igor Ifliand - Hannah Seppings-Cano....AUSTRALIA
50.    Alan Walme - Valentina Walme.....CROATIA
51.    Bregman Ben - Turchinski Alina.....ISRAEL
52.    Skuratov Taras - Rybina Yekaterina.....KAZAKHSTAN
53.-54.    Chan Hing Wai - Tin Lai Ki.....HONGKONG,CHINA
53.-54.    Adam Brunyee - Sophie Denton....ENGLAND
55.-56.    Hampus Norberg - Lana Murphy Astrom.....SWEDEN
55.-56.    Daryl Linton - Olivia Young.....NEW ZEALAND
57.    Vladlen Kravchenko - Anzhela Son.....KAZAKHSTAN
58.    Sutter Tom - Schouwenburg Eva.....NETHERLANDS
59.    Izzat Rajabov - Zoya Boldova.....UZBEKISTAN
60.    Wong Tong Lam - Ng Ieng Mei....MACAU�CCHINA
61.-62.    Julvern Laws - Franzette Adams.....SOUTH AFRICA
61.-62.    Lam Chi Tong - Pun Wun....MACAU�CCHINA
63.    Tay Ming Wei - Kimberly Tan Cheer.....MALAYSIA
64.-65.    Chi Ho Wai - Chau Yinn.....HONGKONG,CHINA
64.-65.    Marc Dean Adams - Charmoney Joenaal.....SOUTH AFRICA

IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS LATĪŅAMERIKAS DEJĀS JAUNIEŠIEM, STUTTGART, VĀCIJA, 20.06.2009.

1.    Armen Tsaturyan - Kristina Bespechnova.....RUSSIA
2.    Vjaceslavs Visnakovs - Tereza Kizlo.....LATVIJA
3.    Vincenco Durevole - Veronica Tammaro.....ITALY
4.    Kirill Kolpashchikov - Angelina Sibaeva.....RUSSIA
5.    Pavel Zvychaynyy - Jacqueline Cavusoglu.....GERMANY
6.    Joel Lopez - Rosa Carne.....SPAIN
7.-8.    Joel Gonzalez - Ariadna Gi.....SPAIN
7.-8.    Konstantin Gorodilov - Emma-Leena Koger.....ESTONIA
9.-10.    Jakub Lipowski - Pola Anforowicz.....POLAND
9.-10.    Gustavo Viglio - Alessia Santo.....ITALY
11.-12.    David Manukyan - Annina Yana.....ARMENIA
11.-12.    Andrejs Semakins - Luize Darzniece.....LATVIA
13.    Volodymyr Sudoplatov - Viktoriya Lyashenko.....UKRAINE
14.    Pawel Milcarz - Agnieszka Kaczorowska.....POLAND
15.-16.    Andrej Kitsun - Yulia Krepchuk.....BELARUS
15.-16.    Sebastian Saarinen - Laura Lackman.....FINLAND
17.-18.    Petar Daskalov - Elena Merdjanova.....BULGARIA
17.-18.    Vjatsheslav Molkin - Julia Steshenko.....ESTONIA
19.    Lars Erik Pastor - Malika Dzumaev.....GERMANY
20.-22.    Andraz Erzin - Sofia Shutkina.....SLOVENIA
20.-22.    Bojan Lazareski - Sonja Ilic.....SERBIA
20.-22.    Kirill Putryk - Magdalena Roderova......CZECH REPUBLIC
23.    Liudas Tamulaitis - Ieva Konopliovaite.....LITHUANIA
24.-25.    Vladimir Besarab - Ecaterina Petrova.....MOLDOVA
24.-25.    Marius T. Muresan - Sandra Sörensen.....DENMARK
26.    Jakub Drmota - Lenka Navorkova.....CZECH REPUBLIC
27.-28.    Dzenan Jahic - Anja Imamovic.....BOSNIA AND HERCOGOVINA
27.-28.    Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute.....LITHUANIA
29.-30.    Brian Lidy - Malene Meilhen.....FRANCE
29.-30.    Errol Williamson - Christine Hojmark.....DENMARK
31.-32.    Alexandru Baltatescu - Alisa Michisor.....MOLDOVA
31.-32.    Jonas Kazlauskas - Jamine Chan.....ENGLAND
33.    Ferenc Bodi - Krisztina Kovacs.....HUNGARY
34.    Calin Bochis - Diana Groza.....ROMANIA
35.    Ivan Karastoyanov - Nikol Nikolova.....BULGARIA
36.-37.    Telmo Madeira - Sara Venturinha.....PORTUGAL
36.-37.    Frank Zegels - Danique Zegels.....NETHERLANDS
38.    Luka Bugarin - Tamara Pavlovic.....SERBIA
39.-41.    Balacz Gombkötö - Petra Seregelyi.....HUNGARY
39.-41.    Stefan Grigore - Laura Filipescu.....ROMANIA
39.-41.    Lucien Laurent - Jessica Deyre.....FRANCE
42.-43.    Dino Alic - Dina Imamovic.....BOSNIA AND HERCOGOVINA
42.-43.    Tuomas Jilhä - Sofia Mäki Ontto.....FINLAND
44.    Aliksei Peihanovich - Kristina Kudzelka.....BELARUS
45.-48.    Anton Gavrilov - Knarik Yerkanyan.....ARMENIA
45.-48.    Daniel Leibman - Liora Komha.....ISRAEL
45.-48.    Dmitro Palchonkov - Elina Popova.....UKRAINE
45.-48.    Kevin Santana - Joana Diniz.....PORTUGAL
49.    Peter Talian - Zalota Havicova.....SLOVAKIA
50.    Alan Walme - Valentina Walme.....CROATIA
51.    Jurai Griger - Radka Britanakova.....SLOVAKIA
52.-53.    Michael Azimov - Maria Azimov.....ISRAEL
52.-53.    Petter Andreas Engan - Kine Mardal.....NORWAY
54.    Matic Breskvar - Saba Stancic.....SLOVENIA
55.    Marjan Bilovic - Paula Jericevic.....CROATIA
56.    Kristoffer Frimo Melas / Cathrine Glint Wolden.....NORWAY
57.    Ben Milan Vega - Melanie Vosman....NETHERLANDS


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM 10 DEJĀS, SZOMBATHELY,UNGĀRIJA, 06.06.2009.


1.    Timur Imametdinov - Ekaterina Nikolaeva.....RUSSIA
2.    Björn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
3.    Csaba L?szló - Anna Mikes.....HUNGARY
4.    Luca Bussoletti - Tjasa Vulic.....SLOVENIA
5.    Anton Skuratov - Alena Uehlin.....GERMANY
6.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
7.    Marco Cuocci - Nadyia Dyatlova.....ITALY
8.    Oleksandr Kravchuk - Olesya Getsko.....UKRAINE
9.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
10.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
11.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
12.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
13.    Steeve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCE
14.    Adri?n Esperon - Patricia Martinez.....SPAIN
15.    Valerijus Osadcenko - Olga Osadcenko.....LITHUANIA
16.    Piotr Wlodarczyk - Marta Wach.....POLAND
17.-18.    Vladimir Besarab - Ecaterina Petrova.....MOLDOVA
17.-18.    Richard Still - Morgan Hemphill.....ENGLAND
19.    Tomas Uvacek - Mertina Reiterova.....SLOVAKIA
20.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
21.-22.    Andres Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
21.-22.    Istv?n Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
23.    Pedro Borralho - Tatiana Santos.....PORTUGAL
24.    Matīss Grasmanis - Jeļena Tarana.....LATVIJA
25.    Jorgen Nilsen - Hanne Marie Akselsen....NORWAY
26.    Robert Westerveen - Aleksandra Wojtysiak.....NETHERLAND
27.    Svetoslav Vasilev - Lubomira Petkova.....BULGARIA
28.    Costin Bocan - Irene Iona Stanciu....ROMANIA
29.    Daniel Buhala - Yulia Arnet....SWITZERLAND
30.    Azer Ashrafov - Olga Tovtasheva.....AZERBAIJAN
31.    Davy Maex - Bianca Jakers.....BELGIUM


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, MEGEVE, FRANCIJA, 11.04.2009.


1.    Benedetto FERRUGGIA - Claudia KHOLER.....GERMANY
2.    Marat GIMAEV - Alina BASYUK.....RUSSIA
3.    Emanuel VALERI - Tania KEHLET.....DENMARK
4.    Simone SEGATORI - Anette SUDOL.....GERMANY
5.    Federico DI TORO - Genny FAVERO.....ITALY
6.    Marco CAVALLARO - Joanne CLIFTON.....ENGLAND
7.    Viktor KISZKA - Malgorzata GARLICKA.....POLAND
8.    Valerio COLANTONI - Sara DI VAIRA.....ITALY
9.    Marek KOSATY - Paulina GLAZIK.....POLAND
10.    Nikola? DARIN - Ekaterina FEDOTKINA.....RUSSIA
11.    Luca BUSSOLETTI - Tjasa VULIC.....SLOVENIA
12.    Donatas VEZILIS - Lina CHATKEVICIUTE.....LITHUANIA
13.    Salvatore TODARO - Violetta YANEVA.....BULGARIA
14.-15.    Bjorn BITSCH - Ashli WILLIAMSON.....DENMARK
14.-15.    Yuri PETROV - Yana KOZHUKHAR.....UKRAINE
16.-17.    Steeve GAUDET - Laure COLMARD.....FRANCE
16.-17.    Isaac ROVIRA - Desiree MARTIN.....SPAIN
18.    Martin DVORAK - Zuzana SILHANOVA.....CZECH REPUBLIC
19.-20.    Mark ELSBURY - Olga ELSBURY......ENGLAND
19.-20.    Anton KOLYUBAEV - Anna LANTUKH.....UKRAINE
21.-22.    Laszlo CSABA - Anna MIKES.....HUNGARY
21.-22.    Sami VAINIONPÄÄ - Merje STYF......FINLAND
23.    Andrejs ROGOVENKO - Anna VORONČUKA.....LATVIJA
24.    Markus HIRVONEN - Mariia HIRVONEN....FINLAND
25.    Vladimir SLON - Bianka ZUBOWSKA.....AUSTRIA
26.    Kaspars BANDERS - Vita JAROSČUKA.....LATVIJA
27.    Evaldas SODEIKA - Ieva ZUKAUSKAITE.....LITHUANIA
28.    Juraj SIMKO - Zuzana VICIKOVA....SLOVAKIA
29.-30.    Cojoc RARES - Katarzina KAPRAL.....ROMANIA
29.-30.    Serghei COROPCEANU - Marioara CHEPTENE.....MOLDOVA
31.    Roman MEYER - Siret SIILAK.....AUSTRIA
32.    Szimon KULISH - Margarita Zvonova.....ESTONIA
33.    Matej KRALJ - Spela KRALJ.....SLOVENIA
34.-36.    Herman LAK - Mich?le GLEIMANN.....NETHERLANDS
34.-36.    Sebastian PREKUN - Ciara FRANCIS.....IRELAND
34.-36.    Veiko RATAS - Helen LIIV.....ESTONIA
37.    Jozsef SZEPESI - Judit SZEPESI.....HUNGARY
38.-39.    Martin HOUSKA - Andrea TRESTIKOVA.....CZECH REPUBLIC
38.-39.    Sergey STEPANOV - Elena CEJ.....ISRAEL
40.-41.    Bogdan TYAGLYY - Natalia SHEGUTOVA.....AZERBAIJAN
40.-41.    Robert PAVLIK - Simona BRECIKOVA.....SLOVAKIA
42.    Radu STERBAN - Xenia CLETOVA.....MOLDAVA
43.-44.    Yvo EUSSEN - Elisabeth NOVOTNY.....SWEDEN
43.-44.    Jose Manuel FERNANDEZ - Ingrid BARREIRO.....SPAIN
45.-46.    Dorin GALBAN - Ewa DUDEK.....ROMANIA
45.-46.    Georgii RASSKAZOV - Olga PARECKAYA.....BELARUS
47.-48.    Sergey KISELEV - Ekaterina POPOVA.....BELARUS
47.-48.    Jorgen NILSEN - Hanne Maria AKSELSEN.....NORWAY
49.-50.    Pedro BORRALHO - Tatiana SANTOS.....PORTUGAL
49.-50.    Frantz DUCROIX - Nad?ge BLANCHET.....FRANCE
51.    Dennis VOERMANS - Samantha KOLIJN.....NETHERLANDS
52.    Patrik MAJCEN - Emina MUSANOVIC.....CROATIA
53.    German TEPAVICHAROV - Stela KUKUNOVA.....BULGARIA
54.    Ivan KNEZEVIC - Milena ZOGOVIC.....SERBIA
55.    Istvan VARGA - Gabrijela PILIC.....CROATIA
56.    Renato MINNIG - Sigrun BÖGI.....SWITZERLAND
57.-58.    Wim PESSEMIER - Astrid PESSEMIER.....BELGIUM
57.-58.    Aleksandar VULOSAVLJEVIC - Aleksandra IVANOV.....SERBIA
59.    Beat KUENZI - Barbara KREBS.....SWITZERLAND
60.    Edgar BRANCO - Milene MATIAS.....PORTUGAL
61.    Francesco PARIS - Natalia DRIKER.....ISRAEL


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM STANDARTDEJĀS,KRAKOVA, POLIJA, 25.04.2009.    

1.    Jacek Jeschke - Wiktoria Wior.....POLAND
2.    Igor Kruglov - Olga Sherbina.....RUSSIA
3.    Ilya Mazurov - Svetlana Tikhonova.....RUSSIA
4.    Dariusz Myćka - Hanna Żudziewicz.....POLAND
5.    David Moretti - Francesca Sfascia.....ITALY
6.    Errol Williamson - Christine Hojmark.....DENMARK
7.    Yaroslav Byelyey - Elizaveta Mokeeva.....UKRAINE
8.-9.    Ronalds Ābols - Santa Vitenberga.....LATVIJA
8.-9.    Gerds Ivuškāns - Beāte Katrīna Zeltiņa.....LATVIJA

10.    Luca Balestra - Klizia Balestra.....ITALY
11.    Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
12.    Konstantin Gorodilov - Emma-Leena Koger.....ESTONIA
13.-14.    Andrey Kitsun - Yuliya Krepchuk.....BELARUS
13.-14.    Paul Reinolt - Madli Pappa.....ESTONIA
15.    Sergiy Krasnoshlyk - Darya Schapina.....UKRAINE
16.-17.    Denis Vieru - Lada Honcharenko.....MOLDOVA
16.-17.    Jakub Havlicek - Veronika Jirku.....CZECH REPUBLIC
18.    Andrej Mesojedec - Lea Perovsek.....SLOVENIA
19.    Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskaite.....LITHUANIA
20.-21.    Zymantas Kucikas - Agne Peceliunaite.....LITHUANIA
20.-21.    Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
22.-23.    Trifon Parusher - Ekaterina Draganova.....BULGARIA
22.-23.    Adam Brestansky - Dominika Chrapekova.....SLOVAKIA
24.    Juan Francisco Gil - Maria Merce Llorca.....SPAIN
25.    Jonas Kazlauskas - Jasmine Chan.....ENGLAND
26.-27.    Artem Mironchik - Alesia Lesukova.....BELARUS
26.-27.    Rares Soponar - Alice Ruszyak.....ROMANIA
28.    Matej Sandor - Barbora Pagacova.....SLOVAKIA
29.    Hristo Grachki - Vesela Dimova.....BULGARIA
30.    Nikolai Iliev - Jasmin Pocknell.....FINLAND
31.    Bal?zs Gombkoto - Petra Seregélyi.....HUNGARY
32.    Jannick Pedersen - Charlotte Christiansen.....DENMARK
33.    Alex Gerlein - Karolina Bauer.....GERMANY
34.    Andre Lundal - Marie Grung.....NORWAY
35.    Peter Udvary - Louise Ragnar.....SWEDEN
36.    Ben Milan-Vega - Becky Milan-Vega.....ENGLAND
37.-38.    Daniel Kaszas-Tóth - Noémi Ferkó.....HUNGARY
37.-38.    Cristian Marcel Tomsa - Andreea Suciu.....ROMANIA
39.    Ilja Tourunen - Roosa Hasu.....FINLAND
40.    Kristoffer Melas - Cathrine Glint Wolden.....NORWAY
41.    Pavel Zvychaynyy - Jacqueline Cavusoglu.....GERMANY
42.    Boris Mladenovic - Sonja Mladenovic.....SERBIA
43.    Jovan Ratković - Nevena Ivanov.....SERBIA
44.    Hampus Norberg - Lana Murphy.....SWEDEN
45.    Rafail Feyzikov - Justine Reynaud.....FRANCE
46.    Gabriel Plutov - Diana Lechtchenkov.....ISRAEL
47.-50.    Alan Walme - Valentina Walme.....CROATIA
47.-50.    Michael Azimov - Maria Azimov.....ISRAEL
47.-50.    Kevin Arteaga - Patricia Plaza.....SPAIN
47.-50.    Tom Sutter - Eva Schouwenburg.....THE NETHERLANDS
51.-54.    Marjan Bilonić - Paula Jerićević.....CROATIA
51.-54.    Lucien Laurent - Jessica Deyre.....FRANCE
51.-54.    Goncalo Torres - Sofia Cordeiro.....PORTUGAL
51.-54.    Sergio Costa - Rita Almeida.....PORTUGAL


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, OLDENBURGA, VĀCIJA, 25.04.2009.     

1.    Stefano Di Filippo - Anna Melnikova.....ITALY
2.    Alexey Silde - Anna Firstova.....RUSSIA
3.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinivich.....CROATIA
4.    Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj.....SLOVENIA
5.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
6.    Timo Kulczak - Motshegetsi Mabuse.....GERMANY
7.    Evgeny Imrekov - Elizaveta Divak.....RUSSIA
8.    Gabriele Goffredo - Antonia Goffredo.....ITALY
9.-10.    Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko.....GERMANY
9.-10.    Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova.....AUSTRIA
11.    Marek Dedķk - Kristķna Horvįtovį.....SLOVAKIA
12.    Andrea Silvestri - Martina Vįradi.....HUNGARY
13.    Rubén Rodriguez - Elena Zyuzyukina.....SPAIN
14.    Markku Hyvärinen - Disa Kortelainen.....FINLAND
15.    Krystian Radziejowski - Sylwia Maczek.....POLAND
16.    Charles-Guillaume Schmitt - Helena Salikhova.....FRANCE
17.    Artem Okhrimenko - Maryna Steshenko.....UKRAINE
18.    Mykhailo Bilopukhov - Anastasiya Shchypilina.....UKRAINE
19.-20.    Joonas Piippola - Katri Mäkinen.....FINLAND
19.-20.    Jevgēņijs Suvorovs - Andrea Zelinkova.....LATVIJA
21.    Ben Hardwick - Lucy Jones.....ENGLAND
22.    Daniils Kutuzovs - Viktorija Puhovika.....LATVIJA

23.-24.    Manuel Frighetto - Karin Rooba.....ESTONIA
23.-24.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
25.    Carlos Custodio - Elena Plescenco.....PORTUGAL
26.-27.    Georgii Rasskasov - Olga Pareckaya.....BELARUS
26.-27.    Manole Razvan - Olga Negoduico.....ROMANIA
28.-29.    Alejandro Hernandez - Kerri-Anne Donaldson.....ENGLAND
28.-29.    Morten Lųwe - Zia James.....DENMARK
30.-32.    Vasily Anokhin - Tina Bazykina.....ESTONIA
30.-32.    Jirķ Hein - Lucia Krncanovį.....SLOVAKIA
30.-32.    Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz.....POLAND
33.-35.    Andras Faluvegi - Mirona Toncean.....ROMANIA
33.-35.    Stefano Oradei - Veera Kinnunen.....SWEDEN
33.-35.    Vitaly Sevastianov - Anna Stepumina.....IRELAND
36.    Nicolas Garcia - Masha Turlupova.....SPAIN
37.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
38.    Gediminas Grigonis - Justina Zemaityte.....LITHUANIA
39.    Hendrik Benninger - Eva Svobodova.....SWITZERLAND
40.    Sigurdur Thor Sigurdsson - Hanna Run Oladottir.....ICELAND
41.    Lįszló Kovįcs - Erika Kelemen.....HUNGARY
42.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
43.    Yosef Laskin - Yevgenia Libman.....ISRAEL
44.-45.    Ivan Kostov - Anna Chodina.....BULGARIA
44.-45.    Radim Pradka - Katerina Kolmanova.....CZECH REPUBLIC
46.-47.    Niels Didden - Gwyneth van Rijn.....NETHERLANDS
46.-47.    Viktors Sruboks - Ala Karpenko.....LITHUANIA
48.    Giacomo Lucchese - Elena Mantaluta.....MOLDOVA
49.    Marko Paunovic - Ana Mijailovic.....SERBIA
50.    Marvin Nigg - Claudia Obmascher.....AUSTRIA
51.-52.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
51.-52.    Istvan Varga - Gabrijela Pilic.....CROATIA
53.    Shimriel Davidov - Olga Tchoupilov.....ISRAEL
54.    William Pfäffli - Florence Bunga.....SWITZERLAND
55.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
56.    Julien Couderc - Elodie Masson.....FRANCE
57.-58.    Lars Olav Eltervåg - Melanie Kegel.....NORWAY
57.-58.    Lec Patoku - Tania Cerra.....ALBANIA
59.-61.    Antoine Dartois - Orphéa Gorski.....BELGIUM
59.-61.    Emanuil Karakatsanis - Sarah Knapp.....GREECE
59.-61.    Erhan Kus - Seda Arigul.....TURKEY
62.    Martijn Wesseling - Denise Qualm.....NETHERLANDS
63.-64.    Firat Faik Ikiler - Burcu Yargicoglu.....TURKEY
63.-64.    Kurt van Briel - Vanessa van Geel.....BELGIUM
65.    Christopher Carroll - Louise McGowan....IRELAND


IDSF EIROPAS KAUSS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, LINCA, AUSTRIJA, 18.04.2009.     


1.    Evgeny Imrekov - Elizaveta Divak.....RUSSIA
2.    Gabriele Goffredo - Antonia Goffredo.....ITALY
3.    Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova.....AUSTRIA
4.    Jevgēņijs Suvorovs - Andrea Zelinkova.....LATVIJA
5.    Mykhaylo Bilopykhov - Anastasia Shypylina.....UKRAINE
6.    Manuel Frighetto - Karin Rooba.....ESTONIA
7.    Stefano Oradei - Veera Kinnunen.....SWEDEN
8.    Ivan Bocharov - Josefina Ortova.....CZECH REPUBLIC
9.    Andras Faluvegi - Mirona Toncean.....ROMANIA
10.    Marc Ocana - Maria Larionova.....SPAIN
11.    Marko Paunovic - Ana Mijailovic.....SERBIA
12.    Yosef Laskin - Evgenia Libman.....ISRAEL
13.    Niels Didden - Gwyneth Van Rijn.....NETHERLANDS
14.    Giacomo Lucchese - Elena Mantaluta....MOLDOVA
15.    Tomasz Zukowski - Polina Petrischeva.....POLAND
16.    Mantas Vaskelis - Justina Dailidaite.....LITHUANIA
17.    Tomas Komenda - Iveta Vancakova.....SLOVAKIA
18.    Eduard Khayrulin - Svetlana Guggenbuehl.....SWITZERLAND
19.    Edgar Branco - Milene Matias....PORTUGAL
20.    Lars Olav Eltervag - Melanie Kegel.....NORWAY
21.    Christopher Carroll - Louise Mcgowan.....IRELAND
22.-23.    Anthony Birchall - Mandy Thompson.....WALES
22.-23.    Ivan Kostov - Anna Chodina.....BULGARIA


IDSF ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, BASSANO DEL GRAPPA, ITĀLIJA, 14.02.2009.     



1.    Dmitry Bunin - Natalia Rusetskaya.....RUSSIA
2.    Valery Pavlov - Karolin Maevskaya.....RUSSIA
3.    Adrian Kopczynsky - Natalia Globocka.....POLAND
4.    Sergejus Skripcenko - Goda Zajauskaite.....LITHUANIA
5.    Winson Tam - Anna Nina Kus.....CANADA
6.    Enrico Cavazza - Valentina Fiorini.....ITALY
7.-8.    Marco De Angelis - Erika Attisano.....ITALY
7.-8.    Drobotov Roman - Xeniya Ovchynnykova.....UKRAINE
9.-10.    Szymon Sabatowicz - Natalia Krzyszton.....POLAND
9.-10.    Vadim Gorbach - Jana Rubleva.....BELARUS
11.    Ion Simboteanu - Ina Motnaia.....MOLDOVA
12.    Artūrs Freimanis - Agate Labalaika.....LATVIJA

13.    Abylaikhan Akkubekov - Veronika Popova.....KAZAKHSTAN
14.    Edvīns Astahovs - Anastasija Voložaņinova.....LATVIJA
15.    Mykyta Klyuchko - Mariya Krivko.....UKRAINE
16.-17.    Paul Adrian Moldovan - Cristina Maria Tatar.....ROMANIA
16.-17.    Aliksei Tkachuk - Nadzeya Valui.....BELARUS
18.    Ivan Hristov - Pamela Mavrova.....BULGARIA
19.    Razvanflorin Dimitrescu - Lavinia Andreea Kapros.....ROMANIA
20.    Ilija Shafer - Christina Zelt.....GERMANY
21.    Armand Fazzulin - Marit Mets.....ESTONIA
22.-23.    Silas Kunkel - Merlene Gerstmann.....GERMANY
22.-23.    Camberk Sayin Yuksel - Selin Kahraman.....TURKEY
24.    Vladislav Robatsenko - Emilia Bogdanova.....ESTONIA
25.-26.    Alex Pritchard - Chloe Hewitt.....ENGLAND
25.-26.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
27.-28.    Jokybas Laukaitis - Patricija Belousova.....LITHUANIA
27.-28.    Valeriu Ursache - Tatiana Sceghiriova.....MOLDOVA
29.    Dimitar Stefanin - Daniela Makneva.....BULGARIA
30.-31.    Nicolai Samuelsen - Mie Lincke Funch.....DENMARK
30.-31.    Michael Lerner - Marika Odikadze.....ISRAEL
32.-34.    Itay Rahimi - Ela Gorodinsky.....ISRAEL
32.-34.    Daniel Shapiro - Yekaterina Kovalyova.....USA
32.-34.    Valintin Oliver Loftsson - Tinna Bjork Gonnarsdottir.....ICELAND
35.    Benjamin Jyakoddy - Maja Shachar.....SWEDEN
36.    Marc Sala - Arina Arnau.....SPAIN
37.    Vladislav Egorov - Bella Chestnova.....UZBEKISTAN
38.-41.    Michael Simek - Zuzana Borska.....CZECH REPUBLIC
38.-41.    Michael Foskett - Carla Garratt.....ENGLAND
38.-41.    Dusan Grul'a - Alexandra Ksiazekova.....SLOVAKIA
38.-41.    Heikki Kaikkonen - Karoliina Makinen.....FINLAND
42.    Adam Hetei Mate - Alexa Diana Bita.....HUNGARY
43.    Alen Bobek - Maja Kosutic.....SLOVENIA
44.    Richard Lifshitz - Bella Paskova.....CANADA
45.-46.    Fernando Lareu Magdaleno - Noelia Pintos Senorans.....SPAIN
45.-46.    Andri Fannar Petursson - Helga Sigrun Hermannsdottir.....ICELAND
47.-48.    Zdenek Korbel - Nela Hegerova.....CZECH REPUBLIC
47.-48.    Artem Erimbetof - Anastasiya Kim.....UZBEKISTAN
49.    Eetu Hagman - Emmi Hagman.....FINLAND
50.    Attila Korponai - Andrea Hajdu.....HUNGARY
51.    Kentaro Takei - Miwa Kumaki.....JAPAN
52.-53.    Tony Muzuzupapa - Lou Aligier.....FRANCE
52.-53.    Robert Sendrei - Lorette Gortova.....SLOVAKIA
54.    Takuya Ohashi - Akari Ohashi.....JAPAN
55.    Sean Meyer - Kylee Brown.....SOUTH AFRICA
56.    Clement Genillion - Carla Sampino.....FRANCE
57.    Luka Stefanovic - Jelena Borovic.....SERBIA
58.    Ivan Motokhov - Anna Dragunova.....KAZAKHSTAN
59.    Mark Petric - Valentina Jadi.....CROATIA
60.    Timothy Yao Jun Ong - Ching Pang Wan.....SINGAPORE
61.-63.    Julian Krimplstaetter - Nicole Berger.....AAUSTRIA
61.-63.    Lukas Domarkas - Maria Isabel Ramella Lie.....NORWAY
61.-63.    Berry Van Ruth - Roxanne Stoker.....NETHERLANDS


IDSF PASAULES KAUSS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, ANTVERPENE, BEĻĢIJA, 07.02.2009.  
   

1.    Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj.....SLOVENIA
2.    Aniello Langella - Natalija Maidiuk.....ITALY
3.    Jevgēņijs Suvorovs - Andrea Zelinkova.....LATVIJA
4.    Andrea Silvestri - Martina Varadi.....HUNGARY
5.    Manuel Frighetto - Carin Rooba.....ESTONIA
6.    Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko.....GERMANY
7.-8.    Jean-Philippe Milot - Laurence Bolduc.....CANADA
7.-8.    Stefano Oradei - Veera Kinnunen.....SWEDEN
9.    Joonas Piippola - Katri Mäkinen.....FINLAND
10.    Shi Lei - Zhang Baiyu.....CHINA
11.    Jiri Hein - Lucia Krncanova.....SLOVAKIA
12.    Giacomo Cucchese - Elena Mantaluta.....MOLDOVA
13.    Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz.....POLAND
14.-15.    Morten Lowe - Zia James.....DENMARK
14.-15.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
16.    Carlos Custodio - Elena Plescenco.....PORTUGAL
17.    Hector Diaz Castrillon - Jessica Garcia Perez.....SPAIN
18.-19.    Oleksandr Altukhov - Oksana Dmytrenko.....USA
18.-19.    Roman Ciflicli - Ipek Yavuzer.....TURKEY
20.    Shimriel Davidov - Olga Tchoupilov.....ISRAEL
21.    Razvan-Gabriel Manole - Olga Negoduico.....ROMANIA
22.    Gediminas Grigonis - Justina Zemaityte.....LITHUANIA
23.    Julien Couderc - Elodie Masson.....FRANCE
24.    Boyan Kirchev - July Lere-Pland.....BULGARIA
25.    Rosario Falzone - Melissa Ferraro.....BELGIUM
26.    Martijn Wesseling - Denise Qualm.....NETHERLAND











Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori































Mecenāti




Sadarbības partneri























Informatīvie atbalstītāji