Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2010




IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, RĪGA, LATVIJA, 18.12.2010.  
    

1.    Vladimir Tkachuk - Polina Mamykina.....RUSSIA
2.    Sergey Rozhkov - Marina Zakharova .....RUSSIA
3.    Mihai Paraschiv - Diandra Illes.....ROMANIA
4.    Artem Liaskovsky - Lika Odikadze.....ISRAEL
5.    Karls Aniščenko - Paula Kukute.....LATVIJA
6.    Sandro Mazzuferi - Valentina Fiorini.....ITALY
7.    Alexandru Birca - Alina Milinceanu.....MOLDOVA
7.    Maciej Rasinski - Nikolina Melin.....POLAND
9.    Natans Katkovskis - Jeļizaveta Manija.....LATVIJA
10.    Artem Shkuta - Irina Pyetrova.....BELARUS
11.    Vadim Lehmann - Maria Vakhnina-Kleinschmidt.....GERMANY
12.     Aljaz Erzin - Maja Kosutic.....SLOVENIA
13.     Matteo Sulas - Marta Frassetto.....ITALY
14.     Razvan Dumitrescu - Alina Radu.....ROMANIA
15.     Piotr Firlag - Ewelina Dabrowska.....POLAND
16.     Stanislav Vares - Julia Tepljasina.....ESTONIA
17.        Silas Kunkel - Merlene Gerstmann.....GERMANY
18.     Marius Vilcu - Diana Cojuhar.....MOLDOVA
19.     Stefan Velberg - Sofia Kipjatkova.....ESTONIA
20.     Michele Albigese - Naja Dolenc.....CROATIA
21.        Sergej Skripcenko - Goda Zajauskaite.....LITHUANIA
22.     Ravil Shafiev - Viktoriya Pechenik.....KAZAKHSTAN
23.     Petr Pasha - Valeriya Derzhiruchenko.....UKRAINE
24.     Adria Martos Serra - Maria Rodriguez Noguera.....SPAIN
25.     Filipe Ines - Beatriz Campino.....PORTUGAL
26.     John Gaylan - Alexandra Gutkovich.....USA
27.        Raphael Provitera - MéLanie Labrosse.....FRANCE
28.     ÁDáM HatháZi - Barbara Andor.....HUNGARY
29.     Aleix Civico Pallas - Ylenia Izquierdo.....SPAIN
30.     Ayan Zhumataev - Liya Kazbekova.....KAZAKHSTAN
31.     Vadim Danilov - Natalia Horvathova.....SLOVAKIA
32.     Oliver Sigurjonsson - Rebekka Helga Sigurdardottir.....ICELAND
33.     Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
34.     Adrien Reynaud - OphéLie Gratessol.....FRANCE
35.     Mateo Cvenic - Rita Tovilo.....CROATIA
36.     Artur Mesropyan - Karolina Kobzar.....UKRAINE
37.     Tomas Fainsil - Akvili Sinkeviciute.....LITHUANIA
38.     Teodor Georgiev - Vanesa Maneva.....BULGARIA
39.     Pitt Alexander Wibawa - Hanya Harmyenova.....SWITZERLAND
40.     Ila Shabunya - Zhanna Galeeva.....BELARUS
41.     Daniel Kaganovich - Nastya Danovich.....ISRAEL
42.     Kende Soma HorváTh - Emese GombáR.....HUNGARY
43.     Jiri Kejzar - Barbora Koskova.....CZECH REPUBLIC
44.     Kivanc Eski - Beren Tekin.....TURKEY
45.     Curtis Pritchard - Emily Barker.....ENGLAND
46.     Denis Bykov - Sasha Kondrashov.....USA
47.     Erik Husgafvel - Laura MäKinen.....FINLAND
48.     Nicolai Samuelsen - Mie Lincke Funch.....DENMARK
49.     Jiri Gross - Tereza Simackova.....CZECH REPUBLIC
50.     Vladislav Gorov - Bella Chestnova.....RUSSIA
51.     Anton Fischer - Mariannthi Dsikas.....SWITZERLAND
52.     Hugo Gustavsson - Paulina Andersson.....SWEDEN
53.     Ignjat Filipovic - Mina Antonijevic.....SERBIA
54.     Maros Musinka - Petronela Matiova.....SLOVAKIA
55.     Jacob Korenev - Dayana Nikon.....CANADA
56.     Tony Cooperman - Sabrina Flisfeder.....CANADA
57.     Miles Chapman - Lorna Arnold.....ENGLAND
58.     Osman Berk Arslan - Serra Kis.....TURKEY
59.     Minas Zahopoulos - Karolina Ioukhnikov.....USA
60.     Jorgen Buse - Kamilla Koue-Mortensen.....DENMARK
61.     Yota Sato - Risa Nakamura.....JAPAN
62      Bozdar Katanovic - Ivona Begic.....CROATIS
63.     Rui Hamada - Miyaka Yoneta.....JAPAN
64.     Aleksa Matovic - Ana Dedovic.....CROATIA
65.     Renat Shafikov - Viktoriya Vasilishina.....UZBEKISTAN
66.     Zecir Kasumic - Enisa Durmo.....BOSNIA AND HERZOGOVINA
67.     Amel Sito - Amina Hadzic.....BOSNIA AND HERZOGOVINA
68.     Edward Fraanje - Bo Sutter.....NETHERLANDS
69.     Arif Mammadov - Mira Nagiyeva.....AZERBAIJAN
70.     Timothy Ong - Pang Wan Ching.....SINGAPORE


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS SENIORIEM I LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, SALOU, SPAIN, 04.12.2010.      

1.     Gwenael Lavigne - Stephanie Godet.....FRANCE
2.     Daniele Ferraris - Antonella Ciccarelli.....ITALY
3.     Roberto Hernandez - Beatriz Perez.....SPAIN
4.     Vadim Kardash - Elena Skvortsova.....RUSSIA
5.     Serguei Makarenko - Anna Makarenko.....RUSSIA
6.     Andreas Hoffmann - Isabel KrüGer.....GERMANY
7.     Massimo Regano - Silvia Piccirilli.....ITALY
8.     Jordi Mayral - Eva Aguilera.....SPAIN
9.     Petri Jarvinen - Ulla Jarvinen.....FINLAND
10.    Timo Lindfors - Ekaterina Krutovskaya-Kauppinen.....FINLAND
11.    Martin Macoun - Romana Motlova.....CZECH REPUBLIC
12.    Slawomir Lukawczyk - Edna Klein.....BELGIUM
13.    Michael Sawang - Claudia Sawang.....GERMANY
14.    Flavio Lodigiani - Patricia Patt.....SWITZERLAND
15.    Mihaly Kiss - Agnes Bankuti.....HUNGARY
16.    Genjiro Kouno - Sayo Kouno.....JAPAN
17.    Martin Nevelos - Ivana Lutovska.....CZECH REPUBLIC
18.    Efstratios Bacharis - Inna Boygkaitsenko.....GREECE
19.    Hirofumi Sakamoto - Junko Sakamoto.....JAPAN
20.    Xander Van Kempen - Priscilla Van Kempen.....NETHERLANDS
21.    Yvan Lacroix - Manon Lemay.....CANADA
22.    Irsan Tisnabudi - Cami Fleharty.....USA
23.    Rene GrüNbacher - Andrea Bastiani.....AUSTRIA
24.    Jim Deglau - Elena Sinelnikova.....CANADA
25.    Gerry Garcia - Shirley Law.....AUSTRALIA
26.    Steve Witherington - Sue Witherington.....ENGLAND
27.    Robert Zbrzezny - Jolanta Zbrzezna.....POLAND
28.    Luc Vlieghe - Severine Bekaert.....ENGLAND   
29.    Tom Chu - Olga Rogachevskaya.....USA
30.    Hendryk Schwarz - Martina Folladore.....AUSTRIA
31.    Fernando Costa - Fatima Moreira.....PORTUGAL
32.    Tadeusz Naploszek - Jennifer Massaro.....FRANCE
33.    Anton Marcek - Jana Marcekova.....SLOVAKIA
34.    Romualdas Jokšas - Ilona Jokša.....LATVIJA
35.    Jozef Csizmazia - Gabriela Csizmaziova.....SLOVAKIA
36.    Jose Mata - Solange Mata.....PORTUGAL
37.    Carsten Shjelbreid - Katrine Moholth.....NORWAY
38.    Vladimir Rozin - Anastasiya Gruzdova.....BELARUS
39.    Ron Kosterman - Hanneke Klein.....NETHERLANDS
40.    Veselin Khristakev - Petya Radanova.....BULGARIA
41.    Mariusz Budys - Monika Budys.....POLAND
42.    Dimitris Avlidis - Iola Iordanidou.....GREECE
43.    Igor Sivov - Elena Sobol.....BELARUS


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, RENDERE, DĀNIJA, 04.12.2010.      

1.    Victor Burchuladze - Valeria Agikyan.....RUSSIA
2.    Christian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
3.    Errol Williamson - Christine H. Thomsen.....DENMARK
4.    Marc Jimenez - Veleryia Urymahava.....SPAIN
5.    Dmitri Kolobov - Kristiina Reinfeldt.....ESTONIA
6.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone.....LATVIJA
7.    Bartlomiej Szkutnik - Alicja Minkiewicz.....POLAND
8.    Oleksiy Nuzhdov - Kateryne Kozma.....UKRAINE
9.    Nicolo Galanti - Flavia Calcioli.....ITALY
10.   Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
11.   Aliaksandr Samosiuk - Sofiya Aksenchik.....BELARUS
12.   Rami Schehimi - Lilli Hils.....GERMANY
13.   Sigurd Atlason - Sara Jabobsdottir.....ICELAND
14.   Paul Moldovan - Christine Tatar.....ROMANIA
15.   Mindaugas Strazdas - Evelina Butkaite.....LITHUANIA
16.   André Lundal Nilsen - Marie Grung.....NORWAY
17.   Frank Zegels - Danique Zegels.....NETHERLANDS
18.   Ville VääTäInen - Reetta Karvinen.....FINLAND
19.   Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
20.   Dusan Grulá - Alexandra Kziazekova.....SLOVAKIA
21.   A J Pritchard - Cloe Hewitt.....ENGLAND
22.   Balazs Szabo - Adelina Youssef.....Hungary
23.   Sergiu Maruster - Justine Reynaud.....FRANCE
24.   Marjan Bilonic - Paula Jericevoc.....CROATIA
25.   Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS STANDARTDEJĀS, VETZLERE, VĀCIJA, 27.11.2010.    
 

1.    Benedetto Ferruggia - Claudia KöHler.....GERMANY
2.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
3.    Simone Segatori - Annette Sudol.....GERMANY
4.    Sergey Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIA
5.    Marek Kosaty - Paulina Glazik.....POLAND
6.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....RUSSIA
7.    Rosario Guerra - Grazia Benincasa.....ITALY
8.    Donatas Vezelis - Lina Chatkevichute.....LITHUANIA
9.    Andrzej Sadecki - Karina Nawrot.....POLAND
10.   Yuri Petrov - Yana Kozhukhar.....UKRAINE
11.   Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
12.   Andrea Zaramella - Letizia Ingrosso.....ITALY
13.   Rares Cojoc - Katarzyna Kapral.....ROMANIA
14.   BjöRn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
15.   Stanislav Portanenko - Nataliya Kolyada.....UKRAINE
16.   Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
17.   Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
18.   Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.....LITHUANIA
19.   Csaba Laszlo - Anna Mikes.....HUNGARY
20.   Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka.....LATVIJA
21.   Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
22.   Alari Liiva - Baile Orb.....ESTONIA
23.   David Schavel - Barbara Bilkovicova.....SLOVAKIA
24.   Anders Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
25.   Stanislav Wakeham - Laura Nolan.....IRELAND
26.   Francesco Paris - Natali Driker.....ISRAEL
27.   Robert Pavlik - Simona Brecikova.....SLOVAKIA
28.   Matej Kralj - Spela Kralj.....SLOVENIA
29.   Ilmārs Ozols - Santa Dmitrijeva.....LATVIJA
30.   Sami Vainionpää - Merje Sty.....FINLAND
31.   Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen.....FINLAND
32.   Steeve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCIA
33.   Radu Sterban - Xenia Cletova.....MOLDOVA
34.   Alexey Rubtsov - Jasmina Arko    SLOVENIA
35.   Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
36.   Martin Houska - Andrea Trestikova.....CZECH REPUBLIC
37.   Alexis Bergeon - Johanna RivieR.....FRANCE
38.   Egor Dulebenets - Aleksandra Samorodskaya.....BELARUS
39.   Igor Mikushov - Margaret Midura.....USA
40.   Marcello Nencini - Tessa De Jongh.....NETHERLANDS
41.   Christoph Santner - Maria Jahn.....AUSTRIA
42.   Virgiliu Bumbu - Kamila Sakowska.....MOLDOVA
43.   Michael Glikman - Milana Deitch.....AUSTRALIA
44.   Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
45.   Sebastian Prekun - Ciara Francis.....IRELAND
46.   Tsuyoshi Nukina - Mariko Shibahara.....JAPAN
47.   Ramon Zedan - Catalina Filip.....ROMANIA
48.   Adrian Esperon - Patricia Martinez.....SPAIN
49.   Antonio Micheli - Ekaterina Maksimova.....AUSTRALIA
50.   Pietro Del Bello - Faye Hung.....HONG KONG
51.   Alon Gilin - Anastasia Trutneva.....CANADA
52.   Oliver Zsom - Boglarka Vozar.....HUNGARY
53.   Ryo Yoshikawa - Ema Ishii.....JAPAN
54.   Ilya Tinkelman - Victoria Shupletsov.....ISRAEL
55.   Iurii Borivskyi - Kaja Jackowska.....SWEDEN
56.   Christopher Millward - Victoria Bennett.....ENGLAND
57.   Sigurd Atlason - Sara Jabobsdottir.....ICELAND
58.   Jon Eythor Gottskalksson - Denise Margret Yaghi.....ICELAND
59.   Boris Mladenovic - Sonja Mladenovic.....SERBIA
60.   Pasha Pashkov - Daniella Karagach.....USA
61.   Pedro Borralho - Tatiana SantoS.....PORTUGAL
62.   Dennis Voermans - Samantha Kolijn.....THE NETHERLANDS
63.   Zheko Zhekov - Ina Chokova.....BULGARIA
64.   Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
65.   Jordi Fabrega - Maria Pomar.....SPAIN
66.   Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
67.   Gary Crotaz - Ming Yuan.....ENGLAND
68.   Matija Novosel - Ivana Udovicic.....BOSNIA AND HERZEGOVINA
69.   Joao Martins - Susana Zambujo.....PORTUGAL
70.   Patrik Majcen - Emina Musanovic.....CROATIA
71.   Robert Foy - Lesley-Ann Evans.....WALES
72.   Phillip Evans - Gaynor Connell.....WALES
73.   Mark Stalder - Julia Dreier.....SWITZERLAND
74.   Roger Anselmi - Anne Marie Wirth.....SWITZERLAND
75.   Tibor Poc - Hilary Mouat.....ENGLAND
76.   Eng Hwa Lim - Wei Ling Abigail Cheong.....MALAYSIA
77.   Adam Lu - Angela Yang.....cHINESE TAIPEI
78.   Kristof Reekmans - Joke Vogels.....BELGIUM
79.   Carmelo Alaimo - Pauline Flinois.....BELGIUM


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS 10 DEJĀS,VĪNE, AUSTRIJA, 20.11.2010.      

1.    BjöRn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
2.    Timur Imametdinov - Ekaterina Nikolaeva.....RUSSIA
3.    Csaba LáSzló - Anna Mikes.....HUNGARY
4.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
5.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
6.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
7.    Valentin Lusin - Renata Busheeva.....Germany
8.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
9.    Volodymyr Liatov - Veronika Myshko.....UKRAINE
10.   Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
11.   Marco Cuocci - Nadiya Dyatlova.....ITALY
12.   Adrian Esperon Vidal - Patricia Martinez Pereira.....SPAIN
13.   Pavel Pashkov - Daniella Karagach.....USA
14.   Andres Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
15.   Steve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCE
16.   Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
17.   Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
18.   Valerijus Osadchenko - Olga Osadchenko.....LITHUANIA
19.   Piotr Purchala - Marika Ostrowska.....POLAND
20.   Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
21.   Stanislav Wakeham - Laura Nolan......IRELAND    
22.   Tomas Uvacek - Martina Reiterova......SLOVAKIA
23.   Jorgen Nilsen - Hanne Marie Akselsen.....NORWAY
24.   Pedro Borralho - Tatiana Moreira Santos......PORTUGAL
25.   Yumiya Kubota - Rara Kubota......JAPAN
26.   Frank Zegels - Danique Zegels......THE NETHERLANDS
27.   Roman Zedan - Catalina Filip.....ROMANIA
28.   Matīss Grasmanis - Jeļena Tarana......LATVIJA
29.   Sigurdur Atlason - Sara Jakobsdottir.....ICELAND
30.   Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
31.   Igal Ginzburg - Sonia Sebastianov.....ISRAEL
32.   Azer Ashrafov - Olga Tovstashova.....AZERBAIJAN
33.   Stanimir Stoianov - Polina Kimova.....BULGARIA
34.   Jason Sharrock - Amy Westbrook.....AUSTRALIA
35.   Petr Matlashov - Darya Lyakhmanova.....KAZAKHSTAN
36.   Adam Lu - Angela Yang.....CHINESE TAIPEI


IDSF EIROPAS KAUSS 10 DEJĀS, MINSKA, BALTKRIEVIJA, 13.11.2010.  
    

1.    Yuriy Simachev - Anastasia Klokotova.....RUSSIA
2.    Steffen Zoglauer - Sandra Koperski.....GERMANY
3.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
4.    Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger.....AUSTRIA
5.    Nikolaj Lund - Marta Kocik.....DENMARK
6.    Mateusz Smikiel - Maria Sielicka.....POLAND
7.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE
8.    Adrian Olmo - Yana Olina.....SPAIN
9.    Raimonds Andersons - Olga Tikhonova.....LATVIJA
10.   Nicola Chianese - Assunta Chianese.....ITALY
11.   Andres Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
12.   Roman Zedan - Catalina Filip.....ROMANIA
13.   Oleksii Guzyr - Rikako Ota.....ENGLAND
14.   Attila Budai - Lilla Barna.....HUNGARY
15.   Michal Drha - Klara Zamecnikova.....CZECH REPUBLIC
16.   Azar Ashrafov - Olga Tovstashova.....AZERBAIJAN
17.   Igori Gavrilenco - Ana PopescU.....MOLDOVA
18.   Gennadiy Tsynkevich - Mzia Orvelashvili.....GEORGIA
19.   Aleksandras Kerpauskas - Monika Gedgaudaite.....LITHUANIA


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, ŅUJORKA, ASV, 13.11.2010. 
     

1.    Alexey Silde - Anna Firstova.....RUSSIA
2.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.....CROATIA
3.    Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya.....RUSSIA
4.    Aniello Langella - Khrystyna Moshenska.....ITALY
5.    Valentin Chmerkovskiy - Dariya Chesnokova.....USA
6.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
7.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova.....FRANCE
8.    Troels Bager - Ina Jeliazkova.....DENMARK
9.    Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko.....GERMANY
10.   Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
11.   Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova.....AUSTRIA
12.   Ruslan Aydaev - Valeria Kozharinova.....USA
13.   Pavel Pasechnik - Francesca Berardi....ITALY
14.   Nikita Bazev - Marta Arndt.....GERMANY
15.   Mykhaylo Bilopukhov - Anastasiia Shchypilina.....UKRAINE
16.   Vladislav Inostrantsev - Marina Nikolayeva.....ESTONIA
17.   Vitaly Sevastioanov - Anna Stepunina.....IRELAND
18.   Klemen Prasnikar - Alexandra Averkieva.....SLOVENIA
19.   Marek Fiksa - Kinga Jurecka.....POLAND
20.   Nicolas Garcia - Masha Turlupova.....SPAIN
21.   Alejandro Hernandez - Kerri-Anne Donaldson.....ENGLAND
22.   Vjačeslavs Višņakovs - Terēza Kižlo.....LATVIJA
23.   Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
24.   Dmitry Nikolaev - Yuliya Zhylko.....BELARUS
25.   Sergiu Luca - Maria Pia Arces.....GERMANY
26.   Gregoire Lyonnet - Luize Darzniece.....FRANCE
27.   Shimriel Davidov - Olga Tchoupilov......ISRAEL
28.   Manuel Frighetto - Karin Rooba.....ESTONIA
29.   Arkady Bakenov - Rosa Filippello.....AUSTRALIA
30.   Alex Zampierollo - Elza Pole.....ITALY
31.   Ben Hardwick - Lucy Jones.....ENGLAND
32.   Jiri Hein - Lucia Krncanova.....SLOVAKIA
33.   Dmytro Rosenko - Nataliia Granko.....UKRAINE
34.   Manole Razvan-Gabriel - Olga Negoduico.....ROMANIA
35.   Krystian Radziejowski - Sylwia Maczek.....POLAND
36.   Stefano Oradei - Veera Kinnunen.....SWEDEN
37.   Daniel Juvet - Chemin De Jolimont.....SWITZERLAND
38.   Laszlo Kovacs - Erika Kelemen.....HUNGARY
39.   Andrea Silvestri - Martina Varadi.....HUNGARY
40.   Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
41.   Sergiy Georgiyev - Olena Khablenko.....AUSTRIA
42.   Yao Hou - Ting Zhuang......CHINA
43.   Juri Kagan - Claudia Ketonen.....FINLAND
44.   Gorka Marquez Coulelas - Irene Martin Castano.....SPAIN
45.   Yosef Laskin - Jenya Libman.....ISRAEL
46.   Niels Didden - Gwyneth Van Rijn.....THE NETHERLANDS
47.   Jean-Philippe Milot - Laurence Bolduc.....CANADA
48.   Sigurdur Thor Sigurdsson - Hanna Run Oladottir.....ICELAND
49.   Sigurdur Atlason - Sara Jakobsdottir.....ICELAND
50.   Alexandr Makarov - Anastasia Balaeva.....KAZAKHSTAN
51.   Jeremy Basile - Megan Wragg.....AUSTRALIA
52.   Valerijus Osadcenko - Olga Osadcenko.....LITHUANIA
53.   Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
54.   Jonas Kazlauskas - Jasmine Chan.....ENGLAND
55.   Radim Pradka - Katerina Kolmanova....CZECH REPUBLIC
56.   Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
57.   Tomas Marek - Martina Markova.....CZECH REPUBLIC
58.   Lukas Musinka - Maria Birosova.....SLOVAKIA
59.   Julian Tocker - Annalisa Zoanetti.....IRELAND
60.   Remi Janssen - Debbie Krewinkel.....THE NETHERLANDS
61.   Todor Kondov - Snejana Slavova......BULGARIA
62.   Tomoya Kawashima - Matsuri Kojima.....JAPAN
63.   Tom Parkes - Amy Dowden.....ENGLAND
64.   Keoikantse Motsepe - Otlile Mabuse.....SOUTH AFRICA
65.   Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
66.   William Pfaffli - Svetlana Guggenbuhl......SWITZERLAND
67.   Gurkan Gormez - Ilgaz Gormez......TURKEY
68.   Giannis Aliev - Ekaterina Bychkovskaya.....GREECE
69.   Kristijan Pavlovich - Sandra Orgonas.....NEW ZEALAND
70.   Stefan Golubovic - Rebecca Avila.....SERBIA
71.   Artem Smirnov - Nicole Duque.....ECUADOR
72.   Chris Spaho - Sindi Sinanaj.....ALBANIA
73.   Pedro Borralho - Tatiana Santos.....PORTUGAL    
74.   Given Mabena - Kemedi Tlhage.....SOUTH AFRICA
75.   Luis Avalos - Patricia Jofre.....ECUADOR
76.   Phillip Evans - Gaynor Connell.....WALES


IDSF EIROPAS SAVIENĪBAS ČEMPIONĀTS 10 DEJĀS, USTI NAD LABEM, ČEHIJA, 06.11.2010.      

1.    Konstantin Gorodilov - Yuliya Krepchuk.....ESTONIA
2.    Valerijus Osadchenko - Olga Osadchenko.....LITHUANIA
3.    Adrian Olmo - Yana Olina.....SPAIN
4.    Michal Drha - Klara Zamecnikova.....CZECH REPUBLIC
5.    Dusan Lamos - Lenka Lopasovska.....SLOVAKIA
6.    Michal Mladek - Lubomira Blidarova.....CZECH REPUBLIC
7.    Costin Bocan - Irene Stanciu.....ROMANIA
8.    Piotr Purchala - Marika Ostrowska.....POLAND
9.    MáRk FilotáS - DóRa Balatincz.....HUNGARY
10.   Matīss Grasmanis - Jeļena Tarana.....LATVIJA
11.   Ludovic Chauveau - Laura Lozingue.....FRANCE
12.   Jonathan Bouchard - Sophie Thomas.....FRANCE
13.   Jorgo Hameetman - Tamara Hameetman-Van Der Sluis.....THE NETHERLANDS


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II 10 DEJĀS, KISHINEVA, MOLDĀVIJA, 09.10.2010.   
   

1.    Sergey Rozhkov - Marina Zakharova.....RUSSIA
2.    Alexandru Birca - Alina Milinceanu.....MOLDOVA
3.    Oskar Dziedzic - Magdalena Baranowska.....POLAND
4.    Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija.....LATVIJA
5.    Vadim Lehmann - Mariya Vakhnina.....GERMANY
6.    Sergejus Skripcenko - Goda Zajauskaite.....LITHUANIA
7.    Stanislav Vares - Julia Tepljasina.....ESTONIA
8.    Vlad Pislariu - Eszter Pop.....ROMANIA
9.    Michele Albigese - Naja Dolenc.....CROATIA
10.   Yaroslav Semenenko - Anastasiya Vysotska.....UKRAINE
11.   Artiom Liaskovsky - Liana Odikadze.....ISRAEL
12.   Andrea Storoni - Ludovica Antonietti.....ITALY
13.   Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
14.   Raphael Provitera - Melanie Labrosse.....FRANCE
15.   Juri Vala - Jana Dostalova.....CZECH REPUBLIC
16.   Vadim Danilov - Natalia Horvathova.....SLOVAKIA
17.   Ilya Tsikhamirau - Valeriya Lobach.....BELARUS
18.   Nicolas Ballester - Carla Salbia.....SPAIN
19.   Ryuta Ebihara - Sakura Mitsujashi.....JAPAN
20.   Nicolai Samuelsen - Mie Lincke Funch.....DENMARK
21.   Marko Micic - Marija Martinovic.....SERBIA
22.   Kevin Morales - Anna Odessky.....USA
23.   Kende Soma Horvath - Emese Gombar.....HUNGARY
24.   Miles Chapman - Lorna Arnold.....ENGLAND
25.   Adil Ormanaliev - Violetta Posmetnaya.....KAZAKHSTAN
26.   Tony Cooperman - Sabrina Flisfeder.....CANADA
27.   Fabio Calvo - Rita Carrico.....PORTUGAL
28.   Hugo Gustafsson - Paulina Andersson.....SWEDEN
29.   Birkin Orn Karlsson - Perla Steingrimsdottir.....ICELAND
30.   Benjamin Graham - Kylie Graham.....AUSTRALIA
31.   Eoghan Farrel - Sinead Lawes.....IRELAND
32.   Arif Mammadov - Mira Nagieva.....AZERBAIJAN


IDSF PASAULES KAUSS 10 DEJĀS, CHUN CHEO, KOREJA, 28.08.2010.      

1.    Anton Skuratov - Alena Uehlin.....GERMANY
2.    Andrei Filippov - Anastasia Tarlykova......RUSSIA
3.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
4.    Marco Cuocci - Nadiya Dyatlova.....ITALY
5.    Volodymyr Liatov - Veronika Myshko.....UKRAINE
6.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
7.    Pavel Pashkov - Daniella Karagach.....USA
8.    Andres Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
9.    Steve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCE
10.   Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
11.   Marcin Kalitowski - Katarzyna Florczuk.....POLAND
12.   Yumiya Kubota - Rara Kubota......JAPAN
13.   Earle Williamson - Sandra Sorensen......DENMARK
14.   Richard Still - Morgan Hemphill.....ENGLAND
15.   Lukas Spisak - Eva Tibenska.....SLOVAKIA
16.   Jiri Zejda - Katerina Jancova.....CZECH REPUBLIC
17.   Raimonds Andersons - Olga Tikhonova.....LATVIJA
18.   GáBor Szalkai Szabó - ÁGnes Markó.....HUNGARY
19.   Hyung Jun Choi - Hey Sang An.....KOREA
20.   Yan Bang Bang - Wie Shi Yao.....CHINA
21.   Sultan Sultanov - Aziza Madzhidova.....UZBEKISTAN
22.   Hin Ting Lam - Chan Chui Mei.....HONG KONG
23.   Joey Yeh - Doris Sun.....CHINESE TAIPEI
24.   Rouvon Williams - Nikki Losper.....SOUTH AFRICA
25.   Kunanon Potisit - Phichittra Lexsuma.....THAILAND
26.   Chi Anh Nguyen - Nha Khanh Nguyen.....VIETNAM
27.   Russell Lim Liang - Alexis Jap Hsiao....MALAYSIA


IDSF PASAULES KAUSS STANDARTDEJĀS, ČENGDU, ĶĪNA, 07.08.2010.
      

1.    Sergey Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIA
2.    Marco Cavallaro - Joanne Clifton.....ENGLAND
3.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
4.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.....LITHUANIA
5.    Yury Petrov - Yana Kozhukhar.....UKRAINE
6.    Valentin Lusin - Renata Busheeva.....GERMANY
7.    Robert Pavlik - Simona Brecikova.....SLOVAKIA
8.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
9.    Sami Vainionpaa - Merje Styf.....FINLAND
10.   wu Zhi�Fan - Lei Ying.....CHINA
11.   Krzysztof Musiol - Katarzyna Kozlowska.....POLAND
12.   Steeve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCIA
13.   Matej Kralj - Spela Kralj.....SLOVENIA
14.   Ivo Lodesani - Monika Pedersen.....DENMARK
15.   Edgars Līnis - Jekaterina Perederejeva.....LATVIJA
16.   Alari Liiv - Baile Orb.....ESTONIA
17.   Yoshikawa Ryo - Ishi Ema.....JAPAN
18.   Antonio Micheli - Katerina Maximova.....AUSTRALIA
19.   Daesung Kang - Hanah Jang.....KOREA
20.   Jordi Fabrega - Maria Pomar.....SPAIN
21.   Sergio Mendes - Sandra Magalhaes.....PORTUGAL
22.   Phan Hong Viet - Hoang Thu Trang.....VIETNAM
23.   Pawapong Racha-Apai - Thitiyapa Potimu.....THAILAND
24.   Chan Kwok Choi - Lau Po Chun.....HONG KONG


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, OSTRAVA, ČEHIJA, 19.06.2010.      

1.    Alexei Silde - Anna Firstova.....RUSSIA
2.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.....CROATIA
3.    Aniello Langella - Khrystyna Moshenska.....ITALY
4.    Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj.....SLOVENIA
5.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
6.    Gabriele Goffredo - Antonella Goffredo.....ITALY
7.    Charles-Guillaume Schmidt - Elena Salikhova.....FRANCE
8.    Vladimir Karpov - Maria Tzaptashvili.....RUSSIA
9.    Neil Jones - Ekaterina Sokolova.....ENGLAND
10.   Nikita Bazev - Marta Arndt.....GERMANY
11.   Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko....GERMANY
12.   Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova....AUSTRIA
13.   Alex Zampierollo - Elza Pole.....ITALY
14.   Andrea Silvestri - Martina VáRadi.....HUNGARY
15.   Aleksandrs Rebrovs - Madara Liepniece.....LATVIJA
16.   Marek Fiksa - Kinga Jurecka.....POLAND
17.   Troels Bager - Ina Ivanova Jeliazkova.....DENMARK
18.   Jiri Hein - Lucia Krncanova.....SLOVAKIA
19.   Nicolas Garcia - Masha Turlupova.....SPAIN
20.   Manuel Frighetto - Karin Rooba.....ESTONIA
21.   Gregoire Lyonnet - Luize Darzniece.....FRANCE
22.   Edgar Marcos - Valerija Fetissova.....SPAIN
23.   Dmytro Rosenko - Natalia Granko.....UKRAINE
24.   Carlos Custodio - Elena Plescenco.....PORTUGAL
25.   Razvan Manole - Olga Negoduico.....ROMANIA
26.   Yevgen Kashkovskyy - Anna Matus.....MOLDOVA
27.   Csaba LáSzló - Anna Mikes.....HUNGARY
28.   Massimo Arcolin - Liubovi Mustuc.....MOLDOVA
29.   Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
30.   Radim Pradka - Katerina Kolmanova.....CZECH REPUBLIC
31.   Yosi Laskin - Evgenia Libman.....ISRAEL
32.   Klemen Prasnikar - Alexandra Averkieva.....SLOVENIA
33.   Krystian Radziejowski - Sylwia Maczek.....POLAND
34.   Sergiu Luca - Maria Pia Arces.....GERMANY
35.   Strahinja Lackovic - Katarina Djordjevic....SERBIA
36.   Jan Bumbak - Albina Zaitseva.....SLOVAKIA
37.   Vassili Anokhine - Tina Bazykina.....ESTONIA
38.   Ben Hardwick - Lucy Jones....ENGLAND
39.   Stefano Oradei - Veera Kinnunen.....SWEDEN
40.   Tomas Marek - Martina Markova.....CZECH REPUBLIC
41.   Marko Paunovic - Ana Mijailovic.....SERBIA
42.   Gyorgy Lehoczky - Anja Imamovic.....ROMANIA
43.   Mykhaylo Bilopukhov - Anastasiya Shchipilina.....UKRAINE
44.   JüRi Kagan - Claudia Ketonen.....ESTONIA
45.   Robert Kochanek - Nune Akopyan.....POLAND
46.   Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
47.   Niels Didden - Gwyneth Van Rijn.....THE NETHERLANDS
48.   Denis Moryasin - Irina Tsarinova....BELARUS
49.   Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger....AUSTRIA
50.   Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
51.   Aleksander Leivikov - Alexandra Lyulikova.....ISRAEL
52.   Rangel Spirov - Iana Akimova.....BULGARIA
53.   Liudas Tamulaitis - Ieva Konopliovaite.....LITHUANIA
54.   Valerijus Osadchenko - Olga Osadchenko....LITHUANIA
55.   Ricardo Marques - Sandra Silva....PORTUGAL
56.   Remi Jansen - Debbie Krewinkel.....THE NETHERLANDS
57.   Nermin Kocan - Iris Brkic.....BOSNIA NAD HERZEGOVENA
58.   Ilham Osmanov - Migar Osmanova.....AZERBAIJAN
59.   Erhan Kus - Seda Arigul....TURKEY
60.   Giuseppe Dell'Aria - Orphea Gorski.....BELGIUM
61.   Azar Ashrafov - Olga Tovstashova.....AZERBAIJAN
62.   Kurt Van Briel - Vanessa Vangeel.....BELGIUM
63.   Arkadi Atasuntsov - Meline Margarian.....ARMENIA
63.   Gurkan GöRmez - Ilgaz GöRmez.....TURKEY
64.   Mitja Huter - Nicole DüRler....SWITZERLAND
65.   Michal Vajcik - Carmen Huber....SWITZERLAND


IDSF EIROPAS KAUSS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, SZOMBATHELY, UNGĀRIJA, 12.06.2010.

1.        Ferdinando Iannaccone - Yulia Musikhina.....ITALY
2.        Vladimir Karpov - Mariya Tzaptashvilli.....RUSSIA
3.        Guillem Pascual - Rosa Carne.....SPAIN
4.        Manuel Frighetto - Karin Rooba.....ESTONIA
5.        Andrea Silvestri - MArtina V?radi.....HUNGARY
6.        Grégorie Lyonnet - Luize Darzniece.....FRANCE
7.        Aleksandrs Rebrovs - Madara Liepniece.....LATVIJA
8.        Klemen Prasnikar - Alexandra Averkieva.....SLOVENIA
9.        Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz.....POLAND
10.       Manole Razvan - Olga Negoduico.....ROMANIA
11.       Michal Stukan - Susanne Miscenko.....GERMANY
12.       Oleksandr Kravchuk - Olesya Getsko.....UKRAINE
13.       Sergey Marksyuta - Jenna Bagge.....DENMARK
14.       Liudas Tamulaitis - Leva Konopliovaite.....LITHUANIA
15.       Jan Voborsky - Libuse Chytkova.....CZECH REPUBLIC
16.      Sebastian Saarinen - Laura Lackman.....FINLAND
17.       Niels Didden - Gwyneth Van Rhijn.....HOLLAND
18.      György Lehoczky - Anja Imamovic.....BOSNIA AND HERZEGOVENA
19.       Marvin Nigg - Claudia Obmascher.....AUSTRIA
20.      Yauheni Mazeika - Kseniya Kotochigova.....BELARUS
21.       Marko Paunovic - Ana Mijailovic.....SERBIA
22.     Marcus Mnerinsky - Sophie Egli.....SWITZERLAND
23.      Istv?n Varga - Gabriella Pilic.....CROATIA
24.      Lukas Musinka - Maria Birosova.....SLOVAKIA
25.      Alexandr Hudrojcov - Daniela Botnariuc.....MOLDOVA
26.-27.    Kurt Van Briel - Vanessa Vangeel.....BELGIUM
26.-27.    Helder Almeida - Mariana Semiao.....PORTUGAL


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM STANDARTDĒJAS, SEULA, KOREJA, 01.05.2010.


1.        Kruglov Igor - Shcherbina Olga.....RUSSIA
2.        Soldatov Yuri - Gogoladze Irina.....RUSSIA
3.        Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum.....CANADA
4.        Valeriu Ursache - Tatiana Sceghiriova.....MOLDOVA
5.        Angelo Gaetano - Martina Cerra.....ITALY
6.        Salvio Tubelli - Carmen Di Palma.....ITALY
7.        Dmitri Kolobov - Kristiina Reinfeldt.....ESTONIA
8.-9.     Dawid Skrzydlowski - Karolina Woch.....POLAND
8.-9.     Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
10.       Wojciech Jeschke - Maja Barczuk.....POLAND
11.-12.    Hailit Artsiom - Shibaeva Elizaveta.....BELARUS
11.-12. Soponar Rares - Rusznyak Alice.....ROMANIA
13.        Van Skuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
14.-16. Krists Čiapas - Anna Andreičuka.....LATVIJA
14.-16. Errol Williamson - Christine Hojmark.....DENMARK
14.-16. Winson Tam - Anna Nina Kus.....CANADA
17.        Jannick Pedersen - Charlotte Christiansen.....DENMARK
18.-19. Kārlis Treijs - Veronika Dedjajeva.....LATVIJA
18.-19.    Nuzhdov Oleksiy - Kozma Kateryna.....UKRAINE
20.        Rusnac Calin - Hogea Andreea.....ROMANIA
21.        Ivan Kazakevich - Jurga Gustaite.....LITHUANIA
22.        Zymantas Kucikas - Agne Peceliunaite.....LITHUANIA
23.        Alexander Stendel - Jasmin Ringwelski.....GERMANY
24.        Karl-Andres Saul - Gerli Vinkel.....ESTONIA
25.        Adam Brestansky - Dominika Chrapekova.....SLOVAKIA
26.        Badanov Stanislav - Kovalenko Olena.....UKRAINE
27.-29.    Rami Schehimi - Lilli Hils.....GERMANY
27.-29.    Lee Han Sol - Choi Bo Ra.....KOREA
27.-29.    Marc Jimenez - Valeryia Urymahava......SPAIN
30.        Tian Yue - Huang Chujun......CHINA
31.-32. Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
31.-32. Zhang Zhanhua - Zhang Ruonan.....CHINA
33.        Marek Klepadlo - Angelika Dechnik.....USA
34.        Nikolay Lazarov - Lora Cherneva.....BULGARIA
35.        Daniel Shapiro - Katya Kovalyova.....USA
36.        Kojima Minato - Morita Megumi.....JAPAN
37.-39. Kravchenko Vladlen - Son Anzhela.....KAZAKHSTAN
37.-39. Trifon Parushev - Ekaterina Draganova.....BULGARIA
37.-39. Peter Udvary - Louise Ragnar.....SWEDEN
40.        Andrew Nolo - Shannen Clarke.....AUSTRALIA
41.        Atis Horthing - Chanikarn Kallayawanich.....THAILAND
42.        Ville Vaatainen - Retta Karvinen.....FINLAND
43.        Lee June Hyuck - Jo Yoon Joo.....KOREA
44.-45. Tine Kranjc - Sasa Ul.....SLOVENIA
44.-45. Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN
46.-48. Akkubekov Abylaikhan - Popova Veronika.....KAZAKHSTAN
46.-48. Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova.....SLOVAKIA
46.-48. Denes Bodi - Bettina Farkas.....HUNGARY
49.        Daniel Falvai - Fruzsina Pali.....HUNGARY
50.        Georgiy Tretyakov - Alyona Sentyabreva.....UZBEKISTAN
51.-52. Izzat Rajabov - Zoya Boldova.....UZBEKISTAN
51.-52. Tamai Seiji - Morohoshi Rie.....JAPAN
53.        Rex LIU - Lisa LIU.....CHINESE TAIPEI
54.        Darren Morrissey - Christina Morrissey.....AUSTRALIA
55.-56. Lam Hin Ting - Chan Chui Mei.....HONG KONG
55.-56.    Sander Kampert - Milou Van Grunsven.....THE NETHERLANDS
57.        Daniel Jacobs - Nadine Kriel.....SOUTH AFRICA
58.        Jacob Valentine - Vadillo Melanie.....FRANCIA
59.        Teo Chee Seng - Toh Sing Rui....MALAYSIA


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, LINCA, AUSTRIJA, 24.04.2010.

1.       Pawel Tekiela - Agnieszka Kaczorowska.....POLAND
2.       Evgeniy Kuzin - Elina Popova.....RUSSIA
3.       Kirill Kolpashchikov - Angelina Sibaeva.....RUSSIA
4.       Jakub Lipowski - Pola Anforowicz.....POLAND
5.       Eric Testa - Marta Cogno.....ITALY
6.       Vito Coppola - Vera Bondareva.....ITALY
7.       Winson Tam - Anna Nina Kus.....CANADA
8.       Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute.....LITHUANIA
9.       Artem Gaylit - Elizaveta Shibaeva.....BELARUS
10.      Andraz Erzin - Sofi Shutkina.....SLOVENIA
11.      Vjatsheslav Molkin - Julia Steshenko.....ESTONIA
12.-13.  Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
12.-13.  Stefan Grigore - Laura Filipescu.....ROMANIA
14.      Davyd Mkhitaryan - Galyna Mkhitaryan....UKRAINE
15.      Marc Jimenez - Valeryia Urymahava.....SPAIN
16.-17.  Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
16.-17.  Sergiu Maruster - Justine Reynaud.....FRANCE
18.-19.  Marek Bures - Junona Fisman.....GERMANY
18.-19.  Frank Zegels - Danique Zegels.....THE NETHERLANDS
20.      Jason Dai - Patrycja Golak.....USA
21.      Gi-Yong Nam - Mar-Geun Choi.....SOUTH KOREA
22.-23.  Edgars Orda - Valērija Tormozova.....LATVIJA
22.-23.  Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum....CANADA
24.-25.  Roman Gerbey - Ganna Poberezhnyk.....UKRAINE
24.-25.  Mathias Allain - Cyrielle Mattana....FRANCE
26.-27.  Bogdan Boie - Alexandra Jolobceastai.....ROMANIA
26.-27.  Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
28.      Marius Muresan - Katrine Nissen.....DENMARK
29.-30.  Dominik Cip?r - Patricia Martinovicova.....SLOVAKIA
29.-30.  Errol Williamson - Christine Hojmark....DENMARK
31.-32.  Petkevicius Lukas - Klupsaite Lukas.....LITHUANIA
31.-32.  Abylaikhan Akkubekov - Veronika Popova.....KAZAHSTAN
33.      Valters Jānis Frickauss - Līva Orleāne.....LATVIJA
34.      Ivan Karastoyanov - Nikol Nikolova.....BULGARIA
35.      Robert Veskus - Kristina Prants.....ESTONIA
36.      Filip Cipar - Jana Cizikova.....SLOVAKIA
37.      Aliaksei Sharamed - Katsiaryna Plaksa.....BELARUS
38.      Allen Rudman - Michelle Tuzman.....USA
39.-40.  Bertalan J?nos Hegyes - Violetta Kis.....HUNGARY
39.-40.  Barna Sztoj?n - Eszter Babos.....HUNGARY
41.      Taras Skuratov - Daria Arkhipova.....KAZAHSTAN
42.      Ho-Chang Lee - Ye-Rim Oh.....SOUTH KOREA
43.-45.  Peter Pipp - Eva Osolnik.....SLOVENIA
43.-45.  Kristian Yordanov - Veronika Gadzheva.....BULGARIA
43.-45.  Ville Vaeaetainen - Reetta Karvinen.....FINLAND
46.      Albert Fuentes - Montse Martin.....SPAIN
47.      Chi Chong Lo - Mui Lin.....MACAU
48.      Thabang Baloyi - Jessica Bethel.....AAUSTRALIA
49.      Andre Lundal Nilsen - Marie Grung.....NORWAY
50.      Beniamin Bregman - Alina Yael Turchinsky.....ISRAEL
51.      Benjamin Jayakoddy - Maja Shachar.....SWEDEN
52.      Bjorn Ymisson - Hrefna Halldorsdottir.....ICELAND
53.      Michael Lerner - Marika Odikadze.....ISRAEL
54.      Petter Andreas Engan - Kine Mardal.....NORWAY
55.      Yuksel Canberk Sayin - Selin Kahraman.....TURKEY
56.      Dino Alic - Dina Imamovic.....BOSNIA AND HERZEGOVENIA
57.-58.  Jack Johnson - Joanne De Jager.....AUSTRALIA
57.-58.  Peter Udvary - Louise Ragnar.....SWEDEN
59.-61.  Marjan Bilonic - Paula Jericevic.....CROATIA
59.-61.  Adam Brunyee - Sophie Denton.....ENGLAND
59.-61.  Jani Neulaniemi - Henni Syvaeoja.....FINLAND
62.      Callum Sanderson - Natasha Jackson.....ENGLAND
63.-64.  Adnan Kapo - Nejra Mirvic.....BOSNIA AND HERZEGOVENIA
63.-64.  Chi Tong Lam - Wun Pun.....MACAU
65.-66.  Bosko Graovac - Zorana Ivanovic.....SERBIA
65.-66.  Kevin Kreuzbichler - Verena Grubinger.....AUSTRIA
67.-68.  Kamil Guliyev - Alina Gontareva.....AZERBAIJAN
67.-68.  Daniel Turcan - Helene Buchner.....AUSTRIA
69.-70.  Tugberk Coskun - Alara Unlu.....TURKEY
69.-70.  Dario Zunec - Adriana Musanovic.....CROATIA


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, TORONTO, KANĀDA, 16.04.2010.


1.        Yuri Soldatov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
2.       Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
3.       Roman Gerbei - Ganna Poberezhnyk.....UKRAINE
4.       Marc Jimenez - Valeryia Urymahava.....SPAIN
5.       Vito Coppola - Vera Bondareva.....ITALY
6.        Winston Tam - Anna Nina Kus.....CANADA
7.        Dmitri Kolobov - Kristiina Reinfeldt.....ESTONIA
8.        Kārlis Treijs - Veronika Dedjajeva.....LATVIJA
9.       Errol Williamson - Christine Hojmar.....DENMARK
10.       Michal Le - Kamila Duranska......POLAND
11.       Aliaksei Piehanovich - Krystsina Kudzelka.....BELARUS
12.        Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
13.        Sigurdus Mar Atlason - Sara Ros Jakobdottir.....ICELAND
14.        Taras Savitskky - Liya Podokshik.....USA
15.        Maxim Sosunov - Viktoriya Iuleva.....GERMANY
16.        Ivan Kazakevich - Jurga Gustaite.....LITHUANIA
17.        Christian Marcel Tomsa - Andrea Diana Siciu.....ROMANIA
18.        Georgi Ganev - Elena Dumanova.....BULGARIA
19.        Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis......HUNGARY
20.        Frank Zegels - Danique Zegels.....THE NETHERLANDS
21.        Russo Thibault - Ludivine Dadolle.....FRANCE
22.        Dusan Grul'a - Alexandra Ksiazekova.....SLOVAKIA
23.-24.    Jani Neulaniemi - Henni Syvaoja.....FINLAND
23.-24. Peter Udvary - Louise Ragnar.....SWEDEN
25.        Darren Morrisey - Christina Morrisey.....AUSTRALIA
26.        Vladimir Kerekesh - Sara Moniz.....PORTUGAL
27.        Kentaro Takei - Miwa Kumaki......JAPAN
28.       George Bowyer - Zoe Stacey.....ENGLAND
29.        David Palkovic - Jovana Joka.....SERBIA

IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS STANDARTDEJĀS JAUNIEŠIEM, MIKOLAJKI, POLIJA, 10.04.2010.    
 

1.        Igor Kruglov - Olga Shcherbina.....RUSSIA
2.        Viktor Burchuladze - Valeria Agikyana.....RUSSIA
3.        Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
4.        Dmitri Kolobov - Kristiina Reinfeldt.....ESTONIA
5.        Salvio Tubelli - Carmen Di Palma.....ITALY
6.        Wojciech Jeschke - Maja Barczuk.....POLAND
7.        Dawid Skrzydłowski - Karolina Woch.....POLAND
8.         Kārlis Treijs - Dedjajeva VeronikA....LATVIJA
9.       Rares Soponar - Alice Rusznyak.....ROMANIA
10.        Angelo Gaetano - Martina Cerra.....ITALY
11.-12.    Valeriu Ursache - Tatiana Sceghiriova.....MOLDOVA
11.-12. Oleksiy Nuzhdov - Kateryna Kozma.....UKRAINE
13.        Marc Jimenez - Valeuia Urymahava     SPAIN
14.-15. Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
14.-15. Ruslan Palavandishvili - Viktoryia Burnas.....BELARUS
16.     Krists Čiapas - Anna Andreičuka.....LATVIJA
17.        Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
18.       Williamson Errol - Christine Hojmark.....DENMARK
19.        Artsion Hailit - Elizaveta Shibaeva.....BELARUS
20.-21. Adam Brestansky - Dominika Chrapekova.....SLOVAKIA
20.-21. Alexander Stendel - Jasmine Ringwelski.....GERMANY
22.-23. Zymantas Kucias - Agne Peceliunaite.....LITHUANIA
22.-23. Calin Rusnac - Andreea Hogea.....ROMANIA
24.        Jannick Pedersen - Charlotte Christiansen.....DENMARK
25.-26. Saul Karl-Anders - Gerli Vinkel.....ESTONIA
25.-26. Stanislav Badanov - Olena Kovalenko.....UKRAINE
27.        Rami Schehimi - Lili Hills.....GERMANY
28.        Nikolay Lazarov - Lora Cherneva.....BULGARIA
29.-31. Hristo Grachki - Vesela Dimova.....BULGARIA
29.-31. Joona Heikkila - Janita Heikkila.....FINLAND
29.-31. Mindauga Strazdas - Evelina Butkaite.....LITHUANIA
32.        Pierre Henri Larcher - Amirana Chichua.....FRANCE
33.        Lars Mosberg - Helene Frreland.....NORWAY
34.        Bertlan Hegyes - Violetta Janos Kis.....HUNGARY
35.       Andrc Nilsen - Marie Grung.....NORWAY
36.        Frank Zegels - Danique Zegels.....THE NETHERLANDS
37.-38. Tine Kranjc - Ul Sasa.....SLOVENIA
37.-38. Peter Udvary - Lousie Ragnar.....SWEDEN
39.        Denes Bodi - Bettina Farkas.....HUNGARY
40.        Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN
41.-43. Jacob Valentin - Melanie Vadillo.....FRANCE
41.-43. Peter Pipp - Eva Osolnik.....SLOVENIA
41.-43. Fernando Lareu - Noelia Pintos.....SPAIN
44.        Marek Estocin - Simona Feckova......SLOVAKIA
45.        Freythor Ossurarson - Eyrun Stefansdottir.....ICELAND
46.       Michael Azimov - Maria Azimov....ISRAEL
47.        Marjan Bilonić - Paula Jericević.....CROATIA
48.-49. Joe Atkinson - Chantal Green....ENGLAND
48.-49. George Bowyer - Stacy Zoe.....ENGLAND


IDSF EIROPAS KAUSS STANDARTDEJĀS PIEAUGUŠAJIEM, MEGEVE, FRANCIJA, 10.04.2010.      

1.     Rosario Guerra - Grazia Benincasa.....ITALY
2.     Nikolay Darin - Ekaterina Fedotkina.....RUSSIA
3.     Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
4.     Andrzej Sadecki - Karina Nawrot.....POLAND
5.     Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka.....LATVIJA
6.     Steeve Gaudet - Laure Colmard....FRANCE
7.     Sami Vainionpää - Merje Styf.....FINLAND
8.-9.  Ivo Lodesani - Monica Krog Pedersen.....DENMARK
8.-9.  Matej Kralj - Spela Kralj.....SLOVENIA
10.    Alari Liiv - Baile Orb.....ESTONIA
11.    Martin Houska - Andrea Trestikova.....CZECH REPUBLIC
12.    Jordi Fonolla - M Merce Llorca.....SPAIN
13.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
14.    Paolo Campigotto - Emilia Oprea.....ROMANIA
15.    Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger....ASTRIA
16.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
17.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
18.    Roman Usmanov - Anna Trukhan.....BELARUS
19.    Oliver Zsom - Boglarka Vozar....HUNGARY
20.    Marcello Nencini - Tessa De Jongh.....THE NETHERLANDS
21.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.....SLOVAKIA
22.    Matija Novosel - Ivana Udovicic.....BOSNIA AND HERZEGOVINA
23.    Pedro Borralho - Tatiana Santos....PORTUGAL


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS STANDARTDEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 03.04.2010.    
 

1.     Benedetto Ferruggia - Claudia Koehler.....GERMANY
2.     Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio.....ITALY
3.     Sergei Konovaltsev - Olga Konovaltseva....RUSSIA
4.     Emanuel Valeri - Tania Kehlet....DENMARK
5.     Simone Segatori - Annette Sudol....GERMANY
6.     Marek Kosaty - Paulina Glazik.....POLAND
7.     Nikolai Darin - Ekaterina Fedotkina.....RUSSIA
8.     Federico Di Toro - Genny Favero.....ITALY
9.     Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute.....LITHUANIA
10.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
11.    Andrzej Sadecki - Karina Nawrot.....POLAND
12.    BjöRn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
13.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
14.    Csaba L?Szló - Anna Mikes.....HUNGARY
15.    Yuriy Petrov - Yana Kozhukhar.....UKRAINE    
16.    Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen....FINLAND
17.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
18.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.....LITHUANIA
19.    Rares Cojoc - Katarzyna Kapral.....ROMANIA
20.    Matej Kralj - Spela Kralj.....SLOVENIA
21.    Andres Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
22.    David Schavel - Barbara Bilkovicova.....SLOVAKIA
23.    Stanislav Portanenko - Nataliya Kolyada.....UKRAINE
24.    Alari Liiv - Baile Orb.....ESTONIA
25.    Steve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCE
26.    Alexey Rubtsov - Jasmina Arko....SLOVENIA
27.     Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka.....LATVIJA
28.    JóZsef Szepesi - Judit Szepesi.....HUNGARY
29.    Roman Zedan - Catalina Filip.....ROMANIA
30.     Edgars Līnis - Jekaterina Perederejeva.....LATVIJA
31.    Martin Houska - Andrea Trestikova.....CZECH REPUBLIC
32.    Christoph Santner - Maria Santner.....AUSTRIA
33.    Sergiu Coropceanu - Marioara Cheptene.....MOLDOVA
34.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
35.    Sami Vainionpää - Merje Styff.....FINLAND
36.    Robert Pavlik - Simona Brecikova......SLOVAKIA
37.    Sergei Kiselev - Ekaterina Popova.....BELARUS
38.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
39.    Adrian Esperon Vidal - Patricia Martinez Pereira.....SPAIN
40.    Francesco Paris - Natalia Driker.....ISRAEL
41.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA AND MONTENEGRO
42.    German Tepavicharov - Stela Kukonova.....BULGARIA
43.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
44.    Dennis Voermans - Samantha Kolijn.....THE NETHERLANDS
45.    Marcello Nencini - Tessa De Jongh.....THE NETHERLANDS
46.    Franz Ducroix - Nadege Blanchet.....FRANCE
47.    Stephen Arnold - Charlotte Cutler.....ENGLAND
48.    Iurii Borivskyi - Kaja Jackowska.....SWEDEN
49.    Miguel Ruiz - Yulia Shama.....SPAIN
50.    Radu Sterban - Ksenia Clelova.....MOLDOVA
51.    Wim Pessemier - Astrid Pessemier.....BELGIUM
52.    Patrik Majcen - Emina Musanovic......CROATIA
53.    Boris Mladenovic - Sonja Mladenovic.....SERBIA
54.    Christopher Millward - Victoria Bennett.....ENGLAND
55.    Joao Martins - Susana Zambujo.....PORTUGAL
56.    Azer Ashrafov - Olga Tovstashova.....AZERBAIJAN
57.    Sergio Mendes - Sandra Magalhaes.....PORTUGAL
58.    Kristof Reekmans - Joke Vogels.....BELGIUM


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS STANDARTDEJĀS JUNIORIEM, MASKAVA, KRIEVIJA, 27.03.2010.  
    

1.     Nikita Dolyuk - Irina Kiryukhina.....RUSSIA
2.     Sergey Rozhkov - Marina Zakharova.....RUSSIA
3.     Vlad Paslariu - Eszter Pop.....ROMANIA
4.     Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija.....LATVIJA
5.     Alexandru Birca - Alina Milinceanu.....MOLDOVA
6.     Oskar Dziedzic - Magdalena Baranowska    POLAND
7.     Istvan Bencze - Katinka Szasz.....ROMANIA
8.     Vjačeslavs Šuhtins - Anastasija Volkonska.....LATVIJA
9.     Kristian Galanti - Giulia Spalla.....ITALY
10.    Sergej Skripcenko - Goda Zajauskaite.....LITHUANIA
11.    Tomas Fainsil - Akvili Sinkeviciute.....LITHUANIA
12.    Erik Husgafvel - Laura MäKinen.....FINLAND
13.    Oleksander Panchuk - Yuliya Sorokata.....UKRAINE
14.    Andrea Carubelli - Martina Di Dedda.....ITALY
15.    Artemiy Katashinskiy - Marina Katashinskaya.....RUSSIA
16.    Vladislav Tammi - Diana Gavrilova.....ESTONIA
17.    Hans Christian Kogsboll - Michala Schultz.....DENMARK
18.    Madis Abel - Alina Tamuljonok.....ESTONIA
19.    Jiri Vala - Jana Dostalova.....CZECH REPUBLIC
20.    Erik Kem - Michelle Kaiser.....GERMANY
21.    Edgar Sztuce - Justyna Barycka.....POLAND
22.    Vladyslav Shpota - Darya Goncharova.....UKRAINE
23.    Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
24.    Vlad Bejan - Lina Vartic.....MOLDOVA
25.    Jiri Gross - Tereza Simackova.....CZECH REPUBLIC
26.    Michele Albigese - Naja Dolenc.....CROATIA
27.    Vadim Danilov - Natalia Horvathova.....SLOVAKIA
28.    Artem Shkuta - Irina Pyetrova.....BELARUS
29.    Miles Chapman - Lorna Arnold.....ENGLAND
30.    Kostadin Vasilev - Ekaterina Markelova......BULGARIA
31.    Kirill Shvaibovich - Polina Matskevich.....BELARUS
32.    Nicolai Samuelsen - Mie Lincke Funch.....DENMARK
33.    Lav Crncevic - Irena Maksimovic.....SERBIA
34.    Vadim Alekhin - Maria Vakhnina-Kleinschmidt.....GERMANY
35.    Ravil Shafiev - Viktoriya Pechenik.....KAZAKHSTAN
36.    Kende Soma Horv?Th - Emese Gomb?R.....HUNGARY
37.    Adil Ormanaliev - Violetta Posmtenaya......RUSSIA
38.    Wiliam Duffen - Aimee Falvey......ENGLAND
39.    Jason Sydorchenko - Beatrice Polyakova.....USA
40.    GyöRgy T?Ri - ManuéLa Katona.....HUNGARY
41.    Ziga Tantegel - Nusa Crnko.....SLOVENIA
42.    Nicolas Ballester - Carla Salbia.....SPAIN
43.    Lukas Zahorak - Kamila Lichvarova.....SLOVAKIA
44.    Hjalmar GöRansson - Anna GöTborg.....SWEDEN
45.    Pierre-Alex Ingargiola - Valeriya Parfonova.....FRANCE
46.    Marko Micic - Marija Martinovic    SERBIA
47.    Hugo Gustavsson - Paulina Andersson.....SWEDEN
48.    Raphael Provitera - MéLanie Labrosse.....FRANCE
49.    Artem Liaskovsky - Lika Odikadze.....ISRAEL
50.    Misha Vorobiev - Sonya Tsekanovsky.....USA
51.    Ryuta Ebihara - Sakura Mitsuhashi.....JAPAN
52.    Victor Manuel Merino - Julia Lopez Rubio.....SPAIN
53.    Magnus Edvald Halldorsson - Anna Soley Sveinsdottir.....ICELAND
54.    Ben Graham - Kylie Graham.....AUSTRALIA
55.    Lior Belenky - Talia kogan....ISRAEL
56.    Chuan-En Lin - Ya-Yen Chen.....TAIWAN
57.    Maksim Suslikov - Ramina Bikbaeva.....KYRGYZSTAN
58.    Batsaikhan Sod-Erdene - Erdenee Enkhchimeg.....MONGOLIA
59.    Thomas Doodkorte - Tara Van Erp.....THE NETHERLANDS
60.    Natanael Saldamand - Asuka Kasuo.....RUSSIA
61.    Gudlaugur Valsson - Malin-Agla Kristjansdottir.....ICELAND
62.    David Alcoba?A - Marta Silva.....PORTUGAL
63.    Tumutjargal Temuujin - Baasan Onondari.....MONGOLIA
64.    Arif Mammadov - Mira Nagiyeva.....AZERBAIJAN


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS LATĪŅAMERIKAS DEJĀS JAUNIEŠIEM, MASKAVA, KRIEVIJA, 20.03.2010.  
    

1.     Evgeni Kuzin - Elina Popova.....RUSSIA
2.     Yuri Soldatov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
3.     Pawel Tekiela - Agnieszka Kaczorowska.....POLAND
4.     Artem Gaylit - Elizaveta Shibaeva.....BELARUS
5.     Eric Testa - Marta Cogno.....ITALY
6.     Jakub Lipowski - Pola Anforowicz....POLAND
7.     Andraz Erzin - Sofya Shutkina....SLOVENIA
8.     Vjatseslav Molkin - Yulia Steshenko.....ESTONIA
9.     Maxim Sosunov - Viktoriya Iuleva.....GERMANY
10.    Edgars Orda - Valērija Tormozova.....LATVIJA
11.    Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute.....LITHUANIA
12.    Stefan Grigore - Laura Filipescu.....ROMANIA
13.    Errol Williamson - Christine Hojmark Thomsen.....DENMARK
14.    Frank Zegels - Danique Zegels.....THE NETHERLANDS
15.    Marc Jimenez Blanch - Valeryia Urymahava.....SPAIN
16.    Dmitriy Palchenkov - Darya Chentsova.....UKRAINE
17.    Cristian Radvan - Tatiana Silvestrova.....MOLDOVA
18.    George Sutu - Ludivine Brangbour.....FRANCE
19.    Rami Schehimi - Lilli Hils.....GERMANY
20.    Valters Jānis Frickauss - Līva Orleāne....LATVIJA
21.    Ivan Karastoianov - Nikol Nikolova.....BULGARIA
22.    David Mhitaryan - Galina Mhitaryan.....UKRAINE
23.    Vilem Parik - Sabina Klokova.....CZECH REPUBLIC
24.    Robert Veskus - Kristiina Prants.....ESTONIA
25.    Lukas Petkevicius - Migle Klupsaite.....LITHUANIA
26.    Emanuele Caruso - Carlotta Fucci.....ITALY
27.    Aleksey Pieiganovich - Kristina Kudelko.....BELARUS
28.    Marius Toperczer Muresan - Katrine Nissen.....DENMARK
29.    Bogdan Boie - Alexandra Jolobceastai.....ROMANIA
30.    Mathias Allain - Cyrielle Mattana.....FRANCE
31.    Stefan Varlan - Natalia Luchiv.....MOLDOVA
32.    Szabolcs GyöRgy Zilahy - Zsuzsanna SzöKe.....HUNGARY
33.    Adam Brunyee - Sophie Denton.....ENGLAND
34.    Martin Simek - Dita Tuhackova.....CZECH REPUBLIC
35.    Ferran Martos Serra - Andrea Villa Castro....SPAIN
36.    Barna Sztoj?N - Eszter Babos.....HUNGARY
37.    Ville VääTäInen - Reetta Karvinen.....FINLAND
38.    Petter Engan - Kine Mardal.....NORWAY
39.    Callum Sanderson - Natasha Jackson....ENGLAND
40.    Peter Udvary - Louise Ragnar....SWEDEN
41.    Viktor Aleksiev - Viktoriya Bozhidarova Gencheva.....BULGARIA
42.    Andre Lundal Nilsen - Marie Grung.....NORWAY
43.    Jani Neulaniemi - Henni Syvaoja.....FINLAND
44.    Ondrej Babjak - Marcela Babjakova.....SLOVAKIA
45.    Michael Lerner - Marika Odikadze.....ISRAEL
46.    Liran Trosman - Alina Bronov....ISRAEL
47.    Diogo Monteiro - Yulia Kozhushanova.....PORTUGAL
48.    Bosko Graovac - Zorana Ivanovic....SERBIA
49.    Kamil Guliyev - Alina Gondareva....AZERBAIJAN







Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori







Sponsori




































Mecenāti






Sadarbības partneri

















Informatīvie atbalstītāji