Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2011



WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM STANDARTDEJĀS, RĪGA, LATVIJA, 17.12.2011.


1.    Artem Bronnikov - Daria Grishko.....RUSSIA
2.    Evgeny Nikitin - Dana Spitsyna.....RUSSIA
3.    Dmitri Kolobov - Signe Busk.....DENMARK
4.    Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum.....CANADA
5.    Valts Liepnieks - Inese Zarina.....LATVIA
6.    Michelangelo Longo - Maria Luisa Longo.....ITALY
7.    Krists Ciapas - Anna Andreicuka.....LATVIA
8.-9.    Dan Capcelea - Natalia Luchiv.....MOLDOVA
8.-9.    Dominykas Granskas - Kotryna Petrosiute.....LITHUANIA
10.    Valeriy Ursache - Darya Goncharova.....UKRAINE
11.    Rares Soponar - Alice Rusznyak.....ROMANIA
12.    Vladlen Kravchenko - Aigerim Toktarova.....KAZAKHSTAN
13.    Daniele Ruscito - Nicole Cartigiano.....ITALY
14.    Winson Tam - Anna Nina Kus.....CANADA
15.    Ergo Lukk - Rutt Metusala.....ESTONIA
16.    Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
17.    Maciej Mikrzak - Martyna Michalik.....POLAND
18.    Alexandru Ionel - Cordula-Patricia Beckhoff.....GERMANY
19.-20.    Armand Fazullin - Marit Mets.....ESTONIA
19.-20.    Karolis Varkalys - Gabriele Siriunaite.....LITHUANIA
21.    Daniel Buschmann - Katarina Bauer.....GERMANY
22.-24.    Alexandru Pogor - Mathilde Lyngsdal.....DENMARK
22.-24.    Dmitriy Piletskiy - Vita Porshina.....BELARUS
22.-24.    Paslariu Vlad - Pop Eszter.....ROMANIA
25.    Nicholas Kharlamov - Rochelle Kharlamov.....USA
26.    Erik Husgafvel - Laura Mäkinen.....FINLAND
27.    Ion Simboteanu - Lina Vartic.....MOLDOVA
28.    Ivan Hristov - Pamela Mavrova.....BULGARIA
29.-30.    Aleksey Tkachuk - Nadya Valuy.....BELARUS
29.-30.    Yaroslav Semenenko - Anastasiya Visotska.....UKRAINE
31.    Tamas Jeri - Lilla Szepesi.....HUNGARY
32.    Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis.....HUNGARY
33.    Tine Kranjc - Sasa Ul.....SLOVENIA
34.    Dimitar Stefanin - Ksenija Lakusic.....SERBIA
35.    Mateusz Czyzyk - Marta Pilipczuk.....POLAND
36.    Michal Konecny - Dominika Feglova.....CZECH REPUBLIC
37.    Jani Neulaniemi - Henni Syväoja.....FINLAND
38.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
39.    Maxim Rekhtin - Maria Kupriyantseva.....KAZAKHSTAN
40.    Michael Lerner - Marika Odikadze.....ISRAEL
41.-42.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen....SWEDEN
41.-42.    Nicolas Ballester - Carla Salbia....SPAIN
43.    Daniel Shapiro - Katya Kovalyova.....USA
44.    Geraint Heaney - Oktawia Talabska.....WALES
45.-46.    David Merenguer - Sigrid Merenguer.....SPAIN
45.-46.    Francis Carnes - Sussn Hoen-Vestrheim.....NORWAY
47.    Raphael Provitera - Mélanie Labrosse....FRANCE
48.-49.    Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova....SLOVAKIA
48.-49.    Glenn Feddema - Patricia Bach.....THE NETHERLANDS
50.-53.    David Büchel - Flavia Landolfi.....SWITZERLAND
50.-53.    Gudlaugur Arnar Valsson - Malin Agla Kristjansdottir.....ICELAND
50.-53.    John Nordberg - Felicia Taube.....SWEDEN
50.-53.    Marek Estocin - Simona Feckova.....SLOVAKIA
54.-59.    Edward Fraanje - Bo Sutter.....THE NETHERLANDS
54.-59.    Gabriel Plutov - Victoria Stitsenko.....ISRAEL
54.-59.    Jean-Baptiste Boyer - Morgane Salomon Gagnaire.....FRANCE
54.-59.    Ottar Tweisme - Tanja Lundal Kleiven.....NORWAY
54.-59.    Shimpei Saito - Mizuho Saito....JAPAN
54.-59.    Takuya Ohhashi - Akari Ohhashi.....JAPAN


WDSF EIROPAS SAVIENĪBAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, WEZLAR, VĀCIJA, 03.12.2011.


1.    Viaceslavs Visniakovs - Tereza Kizlo......LATVIJA

2.    Andrea Silvestri - Martina Varadi.....HUNGARY
3.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer.....GERMANY
4.    Sergiu Luca - Maria Pia Arces.....ROMANIA
5.    Juan Manuel Gomez - Marina Mangione.....SPAIN
6.    George Sutu - Ludivine Brangbour.....FRANCE
7.    Konstantin Gorodilov - Yuliya Krepchuk.....ESTONIA
8.    Sebastian Mroz - Joanna Szumkowska.....POLAND
9.    Filip Karasek - Sabina Piskova.....CZECH REPUBLIC
10.    Radek Mucha - Vitalija Tyrnova.....CZECH REPUBLIC
11.-12.    Domenik Herrmann - Anna Walz.....GERMANY
11.-12.    Kristijan Burazer - Martina Plohl.....SLOVENIA
13.    Zsolt Sandor Cseke - Ioana Diana Degau....ROMANIA
14.    Roland Sutto - Anikó Tomb?cz.....HUNGARY
15.-16.    Liudas Tamulaitis - Mona Vinkleryte.....LITHUANIA
15.-16.    Niels Didden - Gwyneth van Rijn.....THE NETHERLANDS
17.    Marian Sivak - Kristina R?czov?....SLOVAKIA
18.    Mickael Vaganay - Amandine Mauceri.....FRANCE
19.-20.    Adam Fedko - Paulina Dabek.....POLAND
19.-20.    Rodion Khromov - Stasa Berkopec.....SLOVENIA
21.    Tomas Komenda - Martina Man?kov?.....SLOVAKIA
22.-23.    Barna Sztojan - Jaroslava Huber.....AUSTRIA
22.-23.    Giuseppe Dell'aria - Laura Jottay.....BELGIUM
24.    Stefan Ciuvotaru - Isolde Vandaele....BELGIUM
25.    Mark Popkov - Natalja Li.....LITHUANIA
26.    Bernard Leferink - Andrea Hagedoorn....THE NETHERLANDS


WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, VĪNE, AUSTRIJA, 19.11.2011.


1.    Aniello Langella - Khrystyna Moshenska.....ITALY
2.    Gabriele Pasquale Goffredo - Anna Matus.....MOLDOVA
3.    Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova.....AUSTRIA
4.    Klemen Prasnikar - Alexandra Averkieva.....SLOVENIA
5.    Roman Gerbey - Vera Bondareva.....UKRAINE
6.    Nikita Bazev - Marta Arndt.....GERMANY
7.    Joonas Piippola - Laura Wimmer.....FINLAND
8.-9.    Razvan Manole - Olga Negoduico.....ROMANIA
8.-9.    Alan Gilin - Anastasiya Trutneva.....CANADA
10.    Viaceslavs Visniakovs - Tereza Kizlo.....LATVIJA
11.    Dario Pizzo - Karen D'Albundo.....FRANCE
12.    Konstantin Gorodilov - Yuliya Krepchuk.....ESTONIA
13.    Filip Karasek - Sabina Piskova.....CZECH REPUBLIC
14.    Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute.....LITHUANIA
15.    Alexander Nabiullin - Barbara Ribeiro.....PORTUGAL
16.    Konstanty Kolesinski - Agata Koziol.....POLAND
17.    Jiri Hein - Lucia Krncanova.....SLOVAKIA
18.-20.    Sergey Maksyuta - Jenna Bagge.....DENMARK
18.-20.    Artem Gaylit - Elizaveta Shibaeva.....BELARUS
18.-20.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
21.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
22.    Niels Didden - Gwyneth van Rijn.....THE NETHERLANDS
23.    Ferenc Bodi - Diana Gyurits.....HUNGARY
24.-25.    Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
24.-25.    Guiseppe Dell'aria - Laura Jottay.....BELGIUM
26.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
27.    Todor Kondov - Snejana Slavova.....BULGARIA
28.    Spiridon Pavlidis - Ourania Koliou.....GREECE
29.    Nermin Kocan - Iris Brkic......BOSNIA HERZEGOVINA


WDSF EIROPAS KAUSS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, ELBLAG, POLIJA, 22.10.2011.


1.    Vladimir Karpov - Mariya Tzaptashvilli.....RUSSIA
2.    Gabriele Pasquale Goffredo - Anna Matus....MOLDOVA
3.    Viaceslavs Visniakovs - Tereza Kizlo.....LATVIJA
4.    Damir Haluzan - Anna Mashchyts.....SLOVENIA
5.    Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz.....POLAND
6.    Umberto Gaudino - Louise Heise.....ITALY
7.    Sergiu Luca - Maria Pia Arces.....ROMANIA
8.    Stefano Vidoni - Orsolya Toth.....HUNGARY
9.    Alexander Nabiullin - Barbara Ribeiro.....PORTUGAL
10.    Dmytro Rosenko - Nataliya Granko.....UKRAINE
11.    Sergiy Georgiyev - Lena Khablenko......AUSTRIA
12.    Daniel Falkenberg - Anna Kaplii......DENMARK
13.    Huan Manuel Gomez - Marina Mangione.....SPAIN
14.-15.    Branislav Elias - Jana Hradilova......SLOVAKIA
14.-15.    Niels Didden - Gwyneth van Rijn.....THE NETHERLANDS
16.-17.    Rihards Eglitis - Egle Straleckaite.....LITHUANIA
16.-17.    Jérémy Alimi - Joanna Kupczak.....FRANCE
18.    Ales Petran - Tatiana Dorina.....CZECH REPUBLIC
19.    Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
20.    Georgii Rasskazov - Volha Paretskaya.....BELARUS
21.    Richard Szilagyi - Efthymia Giannaraki.....GREECE
22.    Sebastian Saarinen - Laura Lackman.....FINLAND


WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM 10 DEJĀS, ŠANHAJA, ĶĪNA, 12.11.2011.

1.    Björn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
2.    Timur Imametdinov - Ekaterina Nikolaeva.....RUSSIA
3.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
4.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
5.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
6.    Janick Löwe - Pia Lundanes.....NORWAY
7.    Marco Cuocci - Nadyia Dyatlova.....ITALY
8.    Volodymir Lyatov - Veronika Myshko.....UKRAINE
9.    Anton Skuratov - Alena Uehlin.....GERMANY
10.    Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
11.    Konstantin Gorodilov - Yuliya Krepchuk.....ESTONIA
12.-13.    Marcin Kalitowski - Katarzyna Florczuk.....POLAND
12.-13.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
14.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
15.    Matej Kralj - Spela Kralj.....SLOVENIA
16.    Marc Jimenez - Valeryia Urymahava.....SPAIN
17.-18.    Tan Ran - Tan Rong.....CHINA
17.-18.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
19.    Anton Smolyaninov - Natalya Beklemisheva.....KAZAKHSTAN
20.    Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA
21.    Karlis Treijs - Anastasia Krivosheeva.....LATVIJA
22.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
23.    Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
24.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE
25.    Lukas Spisak - Eva Tibenska.....SLOVAKIA
26.    Valerij Osadchenko - Olga Osadchenko.....LITHUANIA
27.    Pasha Pashkov - Daniella Karagach.....USA
28.    Stefan Ciuvotaru - Isolde Vandaele.....BELGIUM
29.    Costin Bocan - Irene Bocan.....ROMANIA
30.    Brodie Barden - Lana Skrgic De-Fonseka.....AUSTRALIA
31.    Roland Sutto - Aniko Tombacz.....HUNGARY
32.    Mathew Nicholson - Jenna Spyve.....NEW ZEALAND
33.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.....PORTUGAL
34.    Jorgo Hameetman - Tamara Hameetman-van der Sluis.....THE NETHERLANDS


EIROPAS KAUSS 10 DEJĀS, RĪGA, LATVIJA, 04.11.2011.

1.    Daniil Ulanov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
2.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
3.    Roman Gerbey - Vera Bondareva.....UKRAINE
4.    Nikolaj Lund - Marta Kocik.....DENMARK
5.    Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva.....LATVIJA
6.    Michal Stukan - Susane Miscenko.....POLAND
7.    Mario Cecinati - Amalia Genchi.....ITALY
8.    Virgiliu Bumbu - Kamila Sakowska.....MOLDOVA
9.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
10.    Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite.....LITHUANIA
11.    Michal Hornicek - Yana Grishchenko....CZECH REPUBLIC
12.    Jordi Fabrega - Maria Pomar....SPAIN
13.    Raman Usmanau - Valeria Rymareva.....BELARUS
14.    Dušan Lamoš - Lenka Lopašovska.....SLOVAKIA
15.    Roland Sutto - Aniko Tombacz.....HUNGARY
16.    Henadzi Tsynkevich - Mzia Orvelashvili.....GEORGIA
17.    Petter Engan - Kine Mardal.....NORWAY
18.    Rodrigue Vieux - Adriana Teoli.....FRANCE
19.-20.    Stefan Ciobutaru - Isolde Van Daele.....BELGIUM
19.-20.    Costin Bocan - Irene Bocan.....ROMANIA
21.    Bjorn Pemer - Katja Luan Engelholm....SWEDEN


PASAULES ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 29.10.2011.


1.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
2.    Benedetto Ferruggia - Claudia Köhler.....GERMANY
3.    Simone Segatori - Annette Sudol.....GERMANY
4.    Sergei Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIA
5.    Marek Kosaty - Paulina Glazik.....POLAND
6.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....RUSSIA
7.    Evgeny Moshenin - Genny Favero.....ITALY
8.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
9.-10.    Francesco Galuppo - Debora Pacini.....ITALY
9.-10.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.....LITHUANIA
11.-12.    Björn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
11.-12.    Andrzej Sadecki - Karina Nawrot.....POLAND
13.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
14.    Andres Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
15.-16.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova....CANADA
15.-16.    Yuri Petrov - Yana Kozhukhar.....UKRAINE
17.    Stanislav Portanenko - Nataliya Kolyada.....UKRAINE
18.-20.    Matej Kralj - Spela Kralj.....SLOVENIA
18.-20.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.....LITHUANIA
18.-20.    Andrejs Rogovenko - Anna Voroncuka.....LATVIJA
21.    Andrey Motyl - Diana Korotina....ESTONIA
22.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
23.-24.    Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen.....FINLAND
23.-24.    Petr Zabystrzan - Monika Mihalikova.....CZECH REPUBLIC
25.    Paolo Campigotto - Alina Petre.....ROMANIA
26.-27.    Egor Dulebenets - Aleksandra Samorodskaya....BELARUS
26.-27.    David Schavel - Barbara Bilkovicova....SLOVAKIA
28.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier....FRANCE
29.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova....BELARUS
30.    Sami Vainionpää - Merje Styf.....FINLAND
31.    Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA
32.-33.    Jozsef Szepesi - Bettina Farkas.....HUNGARY
32.-33.    Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova....MOLDOVA
34.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
35.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.....SPAIN
36.-37.    Alan Gilin - Anastasiya Trutneva.....CANADA
36.-37.    Robert Pavlik - Simona Brecikova.....SLOVAKIA
38.-40.    Francesco Paris - Natalia Driker....CANADA
38.-40.    Sergey Stepanov - Helena Cej....ISRAEL
38.-40.    Radu Sterban - Xenia Cletova.....MOLDOVA
41.-43.    Antonio Micheli - Ekaterina Maksimova....AUSTRALIA
41.-43.    Stanislav Wakeham - Laura Nolan.....IRELAND
41.-43.    Oliver Zsom - Boglarka Vozar....HUNGARY
44.    Ilmars Ozols - Santa Dmitrijeva.....LATVIJA
45.-46.    Marius Hiruta - Andra Trasnea....ROMANIA
45.-46.    Anton Smolyaninov - Natalya Beklemisheva....KAZAKHSTAN
47.    Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
48.    Marcello Nencini - Tessa de Jongh.....THE NETHERLANDS
49.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
50.-51.    Stephen Arnold - Karolina Szmit.....ENGLAND
50.-51.    Iurii Borivskyi - Kaja Jackowska.....SWEDEN
52.    Tsuyoshi Nukina - Mariko Shibahara.....JAPAN
53.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
54.    Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro.....BELGIUM
55.    Ludovic Chauveau - Laura Lozingue.....FRANCE
56.    Philipp Lugmayr - Gisela Kubouschek.....AUSTRIA
57.    German Tepavicharov - Stela Kukonova.....BULGARIA
58.    Jordi Fabrega - Maria Pomar.....SPAIN
59.-60.    Jan Willem Mostert - Kendra Kraus.....THE NETHERLANDS
59.-60.    Ryo Yoshikawa - Ema Ishii.....JAPAN
61.    Christopher Millward - Victoria Bennett.....ENGLAND
62.    Chad Geldenhuys - Chante Wildeman.....SOUTH AFRICA
63.    Mark Stalder - Julia Dreier.....SWITZERLAND
64.-71.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.....PORTUGAL
64.-71.    Philip Evans - Gaynor Evans.....WALES
64.-71.    Robert Foy - Lesley-Ann Evans.....WALES
64.-71.    Adrian Julius - Suzan Bowman.....SOUTH AFRICA
64.-71.    Magnus Arnar Kjartansson - Elisabet Halldorsdottir.....ICELAND
64.-71.    Davy Maex - Bianca Jakers.....BELGIUM
64.-71.    Boris Mladenovic - Sonja Mladenovic.....SERBIA
64.-71.    Ruslan Tolmachev - Aleksandra Kosyanenko.....AZERBAIDJAN


WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS  JUNIORIEM II STANDARTDEJĀS, KIŠIŅEVA, MOLDOVA, 15.10.2011.


1.    Alexandru Birca - Alina Milinceanu.....MOLDOVA
2.    Sergey Rozhkov - Marina Zakharova.....RUSSIA
3.    Evgeny Nikitin - Anastasya Milyutina.....RUSSIA
4.    Madis Abel - Lauren Juhanson.....ESTONIA
5.    Paraschiv Mihai - Illes Diandra.....ROMANIA
6.    Gleb Yemelyanov - Olena Ablitsova.....UKRAINE
7.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.....POLAND
8.    Evgeny Pavlos - Maria Krivko.....UKRAINE
9.    Faliboga Raul - Butea Loredana.....ROMANIA
10.-11.    Maciej Konstanciuk - Daria Karbowniczak.....POLAND
10.-11.    Marius Valcu - Diana Cojocar.....MOLDOVA
12.    Ranno Aigro - Greta Korju.....ESTONIA
13.    Edvinas Belousovas - Anastasia Piazenko.....LITHUANIA
14.    Kirill Shvaibovich - Polina Matskevich.....BELARUS
15.    Aleksandrs Aniscenko - Diana Mackevica.....LATVIJA
16.    Andrea Carubelli - Martina Di Dedda.....ITALY
17.-18.    Roman Redziuk - Anastasia Soboleva.....CANADA
17.-18.    Artiom Shkuta - Irina Petrova.....BELARUS
19.-20.    Antonio Albrizio - Rita Albrizio.....ITALY
19.-20.    Audrius Kleismantas - Juste Buciunaite.....LITHUANIA
21.    Marcel Vodenik - Klari? Giovanna Gabriela.....SLOVENIA
22.-23.    Ilja Davidovs - Katrina Kora Klapere.....LATVIJA
22.-23.    Sraga Vedran - Risek Iva.....CROATIA
24.    Tantegel Ziga - Crnko Nusa.....SLOVENIA
25.    Jiri Vala - Aneta Krejci.....CZECH REPUBLIC
26.    Hjalmar Göransson - Sara Frisack.....SWEDEN
27.    Veriga Vladislav - Violetta Posmetnaya.....KAZAKHSTAN
28.    Roman Schumichin - Maria Maksina.....GERMANY
29.    Daniel Kecskemeti - Lencesova Eliska.....SLOVAKIA
30.-31.    Tony Cooperman - Sabrina Flisfeder.....Canada
30.-31.    Aleksander Hessellund Soerensen - Cecilie Ek Boe Andersen.....DENMARK
32.-34.    Johannes Saaristo - Camilla Jussila.....FINLAND
32.-34.    Branislav Soltys - Emilia Scherfelova.....SLOVAKIA
32.-34.    William Stansbury - Jenny Sokolsky.....USA
35.-36.    William Duffin - Aimee Falvey.....ENGLAND
35.-36.    Ken Tanahashi - Asuka Kasuo.....JAPAN
37.-38.    Atanas Rusev - Simona Ianeva.....BULGARIA
37.-38.    Kostadin Vasilev - Ekaterina Markelova.....BULGARIA
39.    Marius Andersen - Maria Louise Hougesen.....DENMARK
40.    Adam Borda - Eszter Korom.....HUNGARY
41.    Tin Sanjkovic - Karla Keca.....CROATIA
42.    Samuli Kurikka - Julia Lobskaja.....FINLAND
43.    Stepan Prochazka - Anne Jagerova.....CZECH REPUBLIC
44.-46.    Roger Carbonell - Aina Lopez.....SPAIN
44.-46.    Birkir Orn Karlsson - Perla Steingrimsdottir.....ICELAND
44.-46.    Patryk Ploszaj - Anna Kaczmarski.....USA
47.-48.    Antoine Maret - Morgane Grasmick.....FRANCE
47.-48.    Aleksey Rovner - Lisa Rykovski.....GERMANY
49.    Pablo Villanova - Irene Marti.....SPAIN
50.    Larry-Ron Urevich - Yael Pasternak.....ISRAEL
51.    Jozsef Wicha - Reka Purda.....HUNGARY
52.    Jose Luis Simaes - Catarina Macedo.....PORTUGAL
53.    Theophile Sanson - Lorraine Prevel.....FRANCE
54.    Daniel Shtelman - Maryanna Shamis.....ISRAEL
55.    Amane Tsunekuni - Honoka Tsunekuni......JAPAN
56.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt.....THE NETHERLANDS
57.-58.    Thomas Howell-Jones - Georgia Sheppard.....ENGLAND
57.-58.    Kristofer Haukur Hauksson - Herborg Ludviksdottir......ICELAND
59.    Arif Mammadov - Mira Nagiyeva.....AZERBAIDJAN


WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, OSTRAVA, ČEHIJA, 01.10.2011.


1.    Evgeny Kuzin - Elina Popova.....RUSSIA
2.    George Sutu - Ludivine Brangbour.....FRANCE
3.    Marco De Angelis - Alice Fabrizi.....ITALY
4.    Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova......GERMANY
5.    Petar Daskalov - Christine Hojmark.....DENMARK
6.    Yaroslav Galay - Kateryna Klishyna.....UKRAINE
7.    Dan Capcelea - Natalia Luchin.....MOLDOVA
8.    Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
9.    Moldovan Paul - Tatar Cristina.....ROMANIA
10.    Victor Burchuladze - Valeriya Agikian.....RUSSIA
11.    Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti.....ITALY
12.    Mateusz Godziebiewski - Ewelina Mikolajewsk.....POLAND
13.    Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze.....ISRAEL
14.    Bogdan Boie - Ksenia Rbyna.....ROMANIA
15.    Giuseppe Dell'aria - Laura Jottay.....BELGIUM
16.    Gregor Bronstein - Aigulim Gerich.....GERMANY
17.    Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova.....SLOVAKIA
18.    Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova.....LITHUANIA
19.    Edgaras Brazas - Viktorija Gaidyte......LITHUANIA
20.-21.    Maciej Rasinski - Nikolina Melin.....POLAND
20.-21.    Young Eun Shim - Song Ha Kim.....KOREA
22.    Josef Just - Helena Birgusova.....CZECH REPUBLIC
23.    Vladlen Kravchenko - Aigerim Toktarova.....KAZAKHSTAN
24.    Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis.....HUNGARY
25.    Szabolcs Gyorgy Zilahi - Krisztina Kovacs.....HUNGARY
26.    Armand Fazullin - Marit Mets.....ESTONIA
27.    Mario Acosta-Cevallos - Diana Lemeshko.....CANADA
28.-32.    Ignat Calasnic - Olivia Gjelfort.....DENMARK
28.-32.    Arturs Freimanis - Elina Muceniece.....LATVIJA
28.-32.    Dmytro Palchonkov - Anastasiya Galkevych.....UKRAINE
28.-32.    Raphael Provitera - Melanie Labrosse.....FRANCE
28.-32.    Winson Tam - Anna Nina Kus.....CANADA
33.    Aleksandr Makusev - Marina Tulp.....ESTONIA
34.    Andrei Grosu - Irina Puica.....MOLDOVA
35.-36.    Ron Garber - Ashley Goldman.....USA
35.-36.    Pablo Otero - Irina Perez.....SPAIN
37.    Vasil Pavlov - Gabriela Burgazlieva.....BULGARIA
38.-39.    Abylaikhan Akkubekov - Veronika Popova.....KAZAKHSTAN
38.-39.    Krists Ciapas - Anna Andreicuka.....LATVIJA
40.-41.    Salvatore Ammirata - Desislava Pencheva.....BULGARIA
40.-41.    Pyry Kansa - Taiju Koivula.....FINLAND
42.-43.    Adrian Fontenla - Edyta Kwasna.....SPAIN
42.-43.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN
44.-45.    Rahimi Itay - Ella Gorodinsky.....ISRAEL
44.-45.    Austin Joson - Gabriella Sabler.....USA
46.    Aleksey Tkachuk - Nadzeya Valuy.....BELARUS
47.    Yuksel Canberk Sayin - Selin Kahraman.....TURKEY
48.    Aljaz Erzin - Maja Kosutic.....SLOVENIA
49.    Mario Duda - Johanna Ruhrlinger.....AUSTRIA
50.    Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
51.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
52.-53.    Daniele Emiliani - Natasha Jackson.....ENGLAND
52.-53.    Lorenzo Romano - Paula Jericevic.....CROATIA
54.    Lyu Ishizuka - Samantha Nicholson.....NEW ZEALAND
55.    Vadim Danilov - Natalia Horvathova.....SLOVAKIA
56.-58.    Chi Tong Lam - Wun Pun.....MACAU
56.-58.    Yahor Savostau - Darya Palishchuk.....BELARUS
56.-58.    Ka Pan Tam - Weng Lam Vong.....MACAU
59.-60.    Kivanc Eski - Beren Tekin.....TURKEY
59.-60.    Remus Tan - Isabelle Tay.....SINGAPORE
61.    Sylvano Rojnik - Mandy Houben.....THE NETHERLANDS
62.-63.    Filip Sagovac - Karla Petrac.....CROATIA
62.-63.    Luka Stefanovic - Marija Skrbic.....SSERBIA
64.-65.    Klemens Hofer - Teresa Plutzar.....AUSTRIA
64.-65.    Marco Mendonca - Adriana Bras.....PORTUGAL
66.    Keisuke Kubo - Madoka Minakawa.....JAPAN


WDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, KISTELEK, UNGĀRIJA, 17.09.2011.


1.    Kirill Pavlov - Anna Argun.....RUSSIA
2.    Dan Capcelea - Natalia Luchiv.....MOLDOVA
3.    Moldovan Paul - Tatar Cristina.....ROMANIA
4.    Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
5.    Kevin Baccanale - Louise Ragnar.....ITALY
6.    Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis.....HUNGGARY
7.    Mateusz Godziebiewski - Ewelina Mikolajewska.....POLAND
8.    Andriy Nikitchenko - Zlata Prykhodko.....UKRAINE
9.    Krists Ciapas - Anna Andreicuka.....LATVIJA
10.    Michael Lerner - Marika Odikadze.....ISRAEL
11.    Armand Fazullin - Marit Mets.....ESTONIA
12.    Daniel Buschmann - Katarina Bauer.....GERMANY
13.    Aleksey Tkachuk - Nadya Valuy.....BELARUS
14.    Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova.....LITHUANIA
15.    Ivan Hristov - Pamela Mavrova......BULGARIA
16.    Mathias Kirkegaard - Line Riding.....DENMARK
17.    Raphael Provitera - Mélanie Labrosse.....FRANCE
18.    Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova....SLOVAKIA
19.-20.    David Merenguer - Sigrid Merenguer.....SPAIN
19.-20.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN
21.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
22.    Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
23.    Mario Ozbolt - Helena Bradvica.....CROATIA
24.    Francis Carnes - Sussn Hoen-Vestrheim....NORWAY
25.    Misel Muncan - Ljubica Zivkovic.....SERBIA

PASAULES ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, SINGAPŪRA, 10.09.2011.


1.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.....CROATIA
2.    Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya.....RUSSIA
3.    Aniello Langella - Khrystyna Moshenska....ITALY
4.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
5.    Gabriele Pasquale Goffredo - Anna Matus.....MOLDOVA
6.    Pavel Pasechnik - Francesca Berardi.....ITALY
7.    Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova....AUSTRIA
8.-9.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova.....FRANCE
8.-9.    Andrey Gusev - Elizaveta Cherevichnaya.....RUSSIA
10.    Troels Bager - Ina Jeliazkova.....DENMARK
11.    Damir Haluzan - Anna Mashchyts.....SLOVENIA
12.    Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko....GERMANY
13.    Salvatore Sinardi - Anastasia Kuzko.....UKRAINE
14.    Vjaceslavs Visnakovs - Tereza Kizlo....LATVIJA
15.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
16.    Nikita Bazev - Marta Arndt.....GERMANY
17.    Andrea Silvestri - Martina V?radi.....HUNGARY
18.-19.    Ruslan Aydaev - Valeriya Kozharinova.....USA
18.-19.    Stefano Vidoni - Orsolya Toth.....HUNGARY
20.-21.    Marek Fiksa - Kinga Jurecka.....POLAND
20.-21.    Joonas Piippola - Laura Wimmer.....FINLAND
22.    Marts Smolko - Viktorija Puhovika.....LATVIJA
23.    Stefano Oradei - Veera Kinnunen....SWEDEN
24.    Manuel Frighetto - Karin Rooba.....ESTONIA
25.-26.    Sigurdur Thor Sigurdsson - Hanna Run Oladottir.....ICELAND
25.-26.    Niels Didden - Gwyneth van Rijn.....THE NETHERLANDS
27.    Razvan Manole - Olga Negoduico.....ROMANIA
28.-29.    Konstantin Gorodilov - Yuliya Krepchuk.....ESTONIA
28.-29.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
30.-31.    Sergiu Luca - Maria Pia Arces.....ROMANIA
30.-31.    Guillem Pascual - Rosa Carne.....SPAIN
32.-35.    Krystian Radziejowski - Sylwia Maczek.....POLAND
32.-35.    Sergiy Georgiyev - Olena Khablenko.....AUSTRIA
32.-35.    Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute.....LITHUANIA
32.-35.    Jean-Philippe Milot - Laurence Bolduc.....CANADA
36.    Alexander Nabiullin - Barbara Ribeiro.....PORTUGAL
37.    Ales Petran - Tatiana Dorin....CZECH REPUBLIC
38.    Yosef Laskin - Yevgenya Libman.....ISRAEL
39.-42.    Dmytro Rosenko - Nataliya Granko....UKRAINE
39.-42.    Gediminas Grigonis - Sandra Kniazeviciute.....LITHUANIA
39.-42.    Pasha Pashkov - Daniella Karagach....USA
39.-42.    Vitaly Sevastianov - Anna Stepunina.....IRELAND
43.    Julian Tocker - Annalisa Zoanetti.....IRELAND
44.    Radek Mucha - Vitalija Tyrnova.....CZECH REPUBLIC
45.    Ewoud Fidom - Karin Lillemaa.....THE NETHERLANDS
46.    Jurijs Trosenko - Kia Lehmuskoski.....FINLAND
47.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
48.    Joel Lopez - Kristina Bespechnova....SPAIN
49.-50.    Yao Hou - Ting Zhuang.....CHINA
49.-50.    Roman Ciflicli - Ipek Yavuzer.....TURKEY
51.-53.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
51.-53.    Renzheng Wang - Yulin Song.....CHINA
51.-53.    Dario Pizzo - Karen D'Albundo.....FRANCE
54.-55.    Sigurdur Mar Atason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
54.-55.    Aleksei Kibkalo - Viktoriya Kachalko.....KYRGYZSTAN
56.Jiri Hein - Lucia Krncanova....SLOVAKIA
57.    Daniel Juvet - Zuzana Sykorova.....SWITZERLAND
58.    Tomas Komenda - Martina Manakova.....SLOVAKIA
59.    Ronnie Steeve Vergara - Charlea Y. Lagaras.....PHILIPPINES
60.    Lars Olav Eltervaag - Melanie Kegel.....NORWAY
61.    Brodie Barden - Lana Skrgic De-Fonseka....AUSTRALIA
62.-63.    Ben Jones - Kerry Dennehy.....ENGLAND
62.-63.    Jang Sejin - Lee Haein.....SOUTH KOREA
64.-67.    Mathew Nicholson - Jenna Spyve.....NEW ZEALAND
64.-67.    Young Eun Shim - Song Ha KIM.....SOUTH KOREA
64.-67.    Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro.....BELGIUM
64.-67.    Chong Aik Lim - Riane Low.....SINGAPORE
68.-70.    Erhan Kus - Seda Arigul.....TURKEY
68.-70.    Maksim Syleymanov - Anastasia Ygaiy.....UZBEKISTAN
68.-70.    Stefan Ciubotaru - Isolde Vandaele.....BELGIUM
71.    Gerald Jamili - Cherry Clarice I. Parcon.....PHILIPPINES
72.-73.    Theerawut Thommuangpak - Phuthinat Khanitnusorn.....THAILAND
72.-73.    Muhammad Azri - Li Fang Tan.....SINGAPORE
74.-84.    Ivans Lubenko - Helen Pearce.....ENGLAND
74.-84.    Yuki Suzuki - Kana Suzuki....JAPAN
74.-84.    Joey Yeh - Doris Sun.....CHINESE TAIPEI
74.-84.    Sum Chun Ng - Wai Yi Lam.....HONG KONG
74.-84.    Yee Hsien Lim - Yin Qi Pang.....MALAYSIA
74.-84.    Yen Peng - Vicky Zi.....CHINESE TAIPEI
74.-84.    Sathaporn Raktoum - Krittaporn Manasuth.....THAILAND
74.-84.    Frans Satya Wijaya - Nadia Lutvina Wijaya.....INDONESIA
74.-84.    Zjen Fong Chua - Evon Chong....MALAYSIA
74.-84.    Ricardo Marques - Sandra Silva.....PORTUGAL
74.-84.    Ngo Minh Duc - Cao Thi Van Diem....VIETNAM


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEMm STANDARTDEJĀS, WELS, AUSTRIJA, 18.06.2011.



1.    Artem Bronnikov - Daria Grishko....RUSSIA
2.    Victor Burchuladze - Valeria Agikian....RUSSIA
3.    Michelangelo Longo - Maria Luisa Longo....ITALY
4.    Dominykas Granskas - Kotryna Petrosiute....LITHUANIA
5.    Michal Le - Kamila Duranska.....POLAND
6.    Rares Soponar - Alice Rusznyak.....ROMANIA
7.    Krists Ciapas - Anna Andreicuka.....LATVIJA
8.    Roberto Carano - Valentina Ricco....ITALY
9.    Dan Capcelea - Natalia Luchiv.....MOLDOVA
10.    Nuzhdov Oleksiy - Kozma Kateryna....UKRAINE
11.    Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
12.    Ergo Lukk - Rutt Metusala.....ESTONIA
13.    Valts Liepnieks - Inese Zarina....LATVIJA
14.    Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova.....CZECH REPUBLIC
15.    Maciej Mikrzak - Martyna Michalik.....POLAND
16.    Alexandru Ionel - Cordula-Patricia Beckhoff.....GERMANY
17.-18.    Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis.....HUNGARY
17.-18.    Tamas Jeri - Lilla Szepesi.....HUNGARY
19.    Dmitriy Piletskiy - Vita Porshina.....BELARUS
20.    Alexandru Pogor - Mathilde Lyngsdal.....DENMARK
21.-22.    Daniel Buschmann - Katarina Bauer.....GERMANY
21.-22.    Paslariu Vlad - Pop Eszter.....ROMANIA
23.    Volodymyr Kasilov - Yaroslava Tkach.....UKRAINE
24.    Armand Fazullin - Marit Mets.....ESTONIA
25.    Zymantas Kucikas - Agne Peceliunaite....LITHUANIA
26.    Xavier Fonolla - Ania Shevliakova....SPAIN
27.    Erik Husgafvel - Laura Mäkinen.....FINLAND
28.-29.    Joona Heikkilä - Janita Heikkilä.....FINLAND
28.-29.    Tine Kranjc - Sasa Ul.....SLOVENIA
30.    Ion Simboteanu - Lina Vartic.....MOLDOVA
31.    Mathias Kirkegaard - Line Riding.....DENMARK
32.    Ivan Hristov - Pamela Mavrova.....BULGARIA
33.    Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova.....SLOVAKIA
34.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN
35.    Lars Mosberg - Marie Grung.....NORWAY
36.    Nicolas Ballester - Carla Salbia.....SPAIN
37.    Trifon Parushev - Ekaterina Draganova.....BULGARIA
38.    Michael Foskett - Korina Travis.....ENGLAND
39. 40.    Raphael Provitera - Mélanie Labrosse.....FRANCE
39.-40.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
41.-45.    Aliksei Babets - Yuliya Akulova......BELARUS
41.-45.    Mario Ozbolt - Helena Bradvica.....CROATIA
41.-45.    Jean Francois Gueudry - Anne Louise Vigneau.....FRANCE
41.-45.    Milan Tepic - Dragana Bajic.....SERBIA
41.-45.    Vadim Danilov - Natalia Horvathova.....SLOVAKIA
46.-49.    Luka Kamenov - Vini Jurcic.....CROATIA
46.-49.    Chris Leek - Clara Roy.....ENGLAND
46.-49.    Gabriel Plutov - Victoria Stitsenko.....ISRAEL
46.-49.    Marko Micic - Marija Martinovic.....SERBIA
50.    Glenn Feddema - Patricia Bach......THE NETHERLANDS
51.-52.    Sebastian Wartner - Anna Gruell.....AUSTRIA
51.-52.    Geraint Heaney - Chantal Green.....WALES
53.-54.    Julian Krimplstaetter - Nicole Berger.....AUSTRIA
53.-54.    Edward Fraanje - Bo Sutter.....THE NETHERLANDS
55.    Stefan Vojvodic - Sonja Ukmar.....BOSNIA HERZEGOVENA


IDSF PASAULES KAUSS PIEAUGUŠAJIEM 10 DEJĀS, SZOMBATHELY, UNGĀRIJA,  11.06.2011.


1.    Yury Simachev - Anastasia Klokotova.....RUSSIA
2.    Csaba Laszlo - Anna Mikes.....HUNGARY
3.    Roman Gerbey - Vera Bondareva.....UKRAINE
4.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
5.    Steffen Zoglauer - Sandra Koperski....GERMANY
6.    Alon Gilin - Anastasia Trutneva.....CANADA
7.-8.    Konstantin Gorodilov - Yuliya Krepchuk.....ESTONIA
7.-8.    Mateusz Smikiel - Marina Sielicka.....POLAND
9.    Valerij Osadchenko - Olga Osadchenko.....LITHUANIA
10.    Mario Cecinati - Amalia Genchi.....ITALY
11.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
12.    Anton Smolyaninov - Natalya Beklemisheva.....KAZAKHSTAN
13.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
14.    Marts Punins - Dana Jakobsone.....LATVIJA
15.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
16.    Nikolai Lund - Marta Kocik.....DENMARK
17.    Artem Gaylit - Elizaveta Shibaeva.....BELARUS
18.    Stefan Ciuvotaru - Isolde Vandaele.....BELGIUM
19.    Michal Drha - Klara Zamecnikova....CZECH REPUBLIC
20.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova.....SLOVAKIA
21.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE
22.    Jordi Fabrega - Maria Pomar....SPAIN
23.    Joao Martins - Susana Zambujo.....PORTUGAL
24.    Costin Bocan - Irene Bocan.....ROMANIA


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, KALISZ, POLIJA, 14.05.2011.


1.    Benedetto Ferruggia - Claudia Köhler.....GERMANY
2.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet....DENMARK
3.    Simone Segatori - Annette Sudol.....GERMANY
4.    Sergei Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIA
5.    Marek Kosaty - Paulina Glazik.....POLAND
6.    Marco Cavallaro - Joanne Clifton.....ITALY
7.    Daniil Ulanov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
8.    Björn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
9.    Stanislav Portanenko - Nataliya Kolyada.....UKRAINE
10.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
11.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.....LITHUANIA
12.    Andrejs Rogovenko - Anna Voroncuka.....LATVIJA
13.    Csaba Laszlo - Anna Mikes.....HUNGARY
14.    Andrea Zaramella - Letizia Ingrosso.....ITALY
15.    Yuri Petrov - Yana Kozhukhar.....UKRAINE
16.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.....LITHUANIA
17.    Siergiu Rusu - Dorota Makar......POLAND
18.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
19.    Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen.....FINLAND
20.    Steeve Gaudet - Laure Colmard.....FRANCE
21.    Martin Houska - Andrea Trestikova......CZECH REPUBLIC
22.-23.    Anders Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
22.-23.    Francesco Paris - Natalia Driker.....ISRAEL
24.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE
25.    Sami Vainionpää - Merje Styf......FINLAND
26.-28.    Virgiliu Bumbu - Kamila Sakowska.....MOLDOVA
26.-28.    Rares Cojoc - Katarzyna Kapral.....ROMANIA
26.-28.    Marius Hiruta - Andra Trasnea.....ROMANIA
29.-30.    Ilmars Ozols - Santa Dmitrijeva.....LATVIJA
29.-30.    Alexey Rubtsov - Jasmina Arko.....SLOVENIA
31.-32.    Andrey Motyl - Diana Korotina.....ESTONIA
31.-32.    Janick Lowe - Pia Engelberg Lundanes.....NORWAY
33.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
34.    Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA
35.    Marcello Nencini - Tessa de Jongh.....THE NETHERLANDS
36.    Matej Kralj - Spela Kralj.....SLOVENIA
37.-38.    Stephen Arnold - Karolina Szmit.....ENGLAND
37.-38.    David Schavel - Barbara Bilkovicova.....SLOVAKIA
39.    Oliver Zsom - Boglarka Vozar......HUNGARY
40.-41.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
40.-41.    German Tepavicharov - Stela Kukonova.....BULGARIA
42.    Robert Pavlik - Simona Brecikova.....SLOVAKIA
43.    Iurii Borivskyi - Kaja Jackowska.....SWEDEN
44.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.....SPAIN
45.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny......SWEDEN
46.-48.    Christopher Millward - Victoria Bennett.....ENGLAND
46.-48.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic......SERBIA
46.-48.    Didac Gimenez - Sara Gimenez.....SPAIN
49.    Sergey Stepanov - Helena Cej.....ISRAEL
50.-53.    Ruslan Palavandishvili - Viktoria Burnos.....BELARUS
50.-53.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
50.-53.    Jan Willem Mostert - Kendra Kraus.....THE NETHERLANDS
50.-53.    Jorgen Nilsen - Hanne Marie Akselsen.....NORWAY
54.-58.    Kristof Reekmans - Joke Vogels.....BELGIUM
54.-58.    Toni Cavala - Lucija Koren....CROATIA
54.-58.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.....PORTUGAL
54.-58.    Goran Knezevic - Klaudija Mujkanovic.....SERBIA
54.-58.    Tiago Jones - Patricia Tico.....PORTUGAL


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, CHISINAU, MOLDĀVIJA, 30.04.2011.

1.    Dan Capcelea - Natalia Luchiv.....MOLDOVA
2.    David Manukyan - Karolina Maevskaya.....RUSSIA
3.    Winson Tam - Anna Nina Kus.....CANADA
4.    Moldovan Paul - Tatar Cristina....ROMANIA
5.    Michal Le - Kamila Duranska.....POLAND
6.    Aleksandr Samosyuk - Sofiya Aksenchyk....BELARUS
7.-8.    Krists Ciapas - Anna Andreicuka.....LATVIJA
7.-8.    Ivan Kazakevich - Jurga Gustaite.....LITHUANIA
9.    Oleksyi Nuzhdov - Katerina Kozma.....UKRAINE
10.    Kevin Baccanale - Evy Louise Mikaela Ragnar.....ITALY
11.    Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
12.    Daniel Buschmann - Katarina Bauer.....GERMANY
13.    Vladlen Kravchenko - Aigerim Toktarova.....KAZAKHSTAN
14.-15.    Armand Fazullin - Marit Mets.....ESTONIA
14.-15.    Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis....HUNGARY
16.    Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova.....SLOVAKIA
17.    Xavier Fonolla - Ania Shevliakova....SPAIN
18.-20.    Mathias Kirkegaard - Line Riding....DENMARK
18.-20.    Michael Lerner - Marika Odikadze....ISRAEL
18.-20.    Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
21.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN
22.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
23.    Trifon Parushev - Ekaterina Draganova.....BULGARIA
24.    Matthew Dean - Sophie Webb......ENGLAND
25.    Tyler Blah - Taylor Curry.....AUSTRALIA
26.    Geraint Heaney - Chantal Green.....WALES
27.    Sverre Orjasaeter Fjellstad - Mathilde Bless Figenschau.....NORWAY
28.    Edward Fraanje - Bo Sutter.....THE NETHERLANDS


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, SANT CUGAT DEL VALLES, SPĀNIJA, 23.04.2011.



1.    Evgeny Kuzin - Elina Popova.....RUSSIA
2.    George Sutu - Ludivine Brangbour.....FRANCE
3.    Francesco Sasanelli - Alessandra Salanitri.....ITALY
4.    Moldovan Paul - Tatar Cristina....ROMANIA
5.    Dan Capcelea - Natalia Luchiv.....MOLDOVA
6.    David Manukyan - Karolina Maevskaya.....RUSSIA
7.    Marco De Angelis - Alice Fabrizi.....ITALY
8.-9.    Petar Daskalov - Christine Hojmark Thomsen....DENMARK
8.-9.    Jakub Lipowski - Emma-Leena Koger....ESTONIA
10.    Maksim Stepanov - Victoria Konstantinova.....GERMANY
11.    Michal Hornicek - Yana Grishchenko....CZECH REPUBLIC
12.    Valeriu Leontiev - Alexandra Jolobceastai.....ROMANIA
13.    Andrei Grosu - Irina Puica.....MOLDOVA
14.-15.    Guiseppe Dell'aria - Laura Jottay.....BELGIUM
14.-15.    Pablo Otero - Irina Perez.....SPAIN
16.    Gregor Bronstein - Aigulim Gerich.....GERMANY
17.    Maciej Rasinski - Nikolina Melin....POLAND
18.    Vadzim Horbach - Alena Rabinovich....BELARUS
19.    Dmytro Yevtushenko - Olena Dudka....UKRAINE
20.    Michal Le - Kamila Duranska.....POLAND
21.    Aljaz Erzin - Maja Kosutic....SLOVENIA
22.    Matthias Allain - Cyrielle Mattana....FRANCE
23.    Arturs Freimanis - Elina Muceniece....LATVIJA
24.    Aleksandr Makusev - Marina Tulp....ESTONIA
25.    Krists Ciapas - Anna Andreicuka....LATVIJA
26.    Petteri Pitkänen - Oona Oinas....FINLAND
27.    Ivan Kazakevich - Jurga Gustaite....LITHUANIA
28.    Nuzhdov Oleksiy - Kozma Kateryna.....UKRAINE
29.-30.    Ondrej Babjak - Marcela Babjakova.....SLOVAKIA
29.-30.    Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis.....HUNGARY
31.    Kristian Yordanov - Veronika Gadjeva....BULGARIA
32.    Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova....LITHUANIA
33.    Jan Skuhravy - Dominika Bergmannova....CZECH REPUBLIC
34.    Aliksei Peihanovich - Anna Karestskaia....BELARUS
35.    Michael Lerner - Marika Odikadze....ISRAEL
36.    Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze....ISRAEL
37.-38.    Rasmus Lander - Pavlina Georgieva....DENMARK
37.-38.    Yuksel Canberk Sayin - Selin Kahraman....TURKEY
39.    Ivan Hristov - Pamela Mavrova....BULGARIA
40.    Tamas Petrenko - Fruzsina Petrenko....HUNGARY
41.    Taisto Rusanen - Noora Holopainen....FINLAND
42.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....SLOVENIA
43.-44.    Benjamin Jayakoddy - Maja Shachar....SWEDEN
43.-44.    Lorenzo Romano - Paula Jericevic....CROATIA
45.    David Merenguer - Sigrid Merenguer....SPAIN
46.-48.    Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova.....SLOVAKIA
46.-48.    Misel Muncan - Ljubica Zivkovic.....SERBIA
46.-48.    Christoph Holczik - Bettina Finek....AUSTRIA
49.-52.    Francis Carnes - Sussn Hoen-Vestrheim....NORWAY
49.-52.    Michael Foskett - Korina Travis....ENGLAND
49.-52.    Mario Duda - Johanna Ruehrlinger....AUSTRIA
49.-52.    Kivanic Eski - Beren Tekin....TURKEY
53.-54.    Mario Ozbolt - Helena Bradvica.....CROATIA
53.-54.    Pitt-Alexander Wibawa - Zhaniya Zharmenova.....SWITZERLAND
55.-60.    Sverre Orjasaeter Fjellstad - Mathilde Bless Figenschau.....NORWAY
55.-60.    Goncalo Guerreiro - Raquel Ferreira.....PORTUGAL
55.-60.    Geraint Heaney - Chantal Green.....WALES
55.-60.    Chris Leek - Clara Roy.....ENGLAND
55.-60.    Xavier Van Driessche - Alison Springel.....BELGIUM
55.-60.    Marco Mendonca - Adriana Bras.....PORTUGAL


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II 10 DEJĀS, SANT CUGAT DEL VALLES, SPĀNIJA, 22.04.2011.

1.    Sergey Rozhkov - Marina Zakharova....RUSSIA
2.    Paraschiv Mihai - Illes Diandra....ROMANIA
3.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.....POLAND
4.    Alexandru Birca - Alina Milinceanu.....MOLDOVA
5.    Glib Yemelyanov - Olena Ablitsova....UKRAINE
6.    Vladislav Tammi - Diana Gavrilova.....ESTONIA
7.    Artiom Shkuta - Irina Petrova.....BELARUS
8.    Aleksandrs Aniscenko - Diana Mackevica....LATVIJA
9.    Edvinas Belousovas - Anastasija Piazenko....LITHUANIA
10.    Marcel Vodenik - Klari? Giovanna Gabriela....SLOVENIA
11.    Roman Schumichin - Maria Maksina.....GERMANY
12.    Jiri Vala - Aneta Krejci.....CZECH REPUBLIC
13.    Ayan Zhumatayev - Liya Kazbekova....KAZAKHSTAN
14.-15.    Gabriele Castellani - Aurora Barba....ITALY
14.-15.    Patryk Ploszaj - Anna Kaczmarski....USA
16.    Birkir Karlsson - Perla Steingrimsdottir....ICELAND
17.    Kostadin Vasilev - Ekaterina Markelova....BULGARIA
18.    Samuli Kurikka - Julia Lobskaja....FINLAND
19.-20.    Marius Andersen - Maria Louise Hougesen.....DENMARK
19.-20.    William Duffin - Aimee Falvey....ENGLAND
21.    Hugo Gustafsson - Paulina Andersson....SWEDEN
22.    Branislav Soltys - Emilia Scherfelova....SLOVAKIA
23.    Lav Crncevic - Irena Maksimovic.....SERBIA
24.    Kende Soma Horvath - Emese Gombar....HUNGARY
25.    David Santalucia - Brieanna Pincer....AUSTRALIA
26.    Pablo Villanova - Irene Mart?....SPAIN
27.    José Lu?s Monfort - Catarina Macedo....PORTUGAL
28.    Julien Conti - Léa Gomez....FRANCE
29.    Guy Itzekzon - Dana Klimenko.....ISRAEL
30.    Kazuki Hachiya - Tomomi Ohfuji.....JAPAN
31.-32.    Nikola Kozulic - Sara Tvarog.....CROATIA
31.-32.    Ozgun Dogan - Nursen Ozhan....TURKEY
33.    Eoghan Farrell - Sinead Lawes....IRELAND
34.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt....THE NETHERLANDS


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM 10 DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 09.04.2011.


1.    Timur Imametdinov - Ekaterina Nikolaeva.....RUSSIA
2.    Björn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
3.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
4.    Csaba Laszlo - Anna Mikes.....HUNGARY
5.    Janick Löwe - Pia Lundanes....NORWAY
6.    Valentin Lusin - Renata Busheeva.....GERMANY
7.    Volodymir Lyatov - Veronika Myshko.....UKRAINE
8.-9.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
8.-9.    Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
10.    Konstantin Gorodilov - Yuliya Krepchuk.....ESTONIA
11.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
12.    Karlis Treijs - Anastasia Krivosheeva.....LATVIJA
13.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
14.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova....BELARUS
15.    Steeve Gaudet - Laure Colmard....FRANCE
16.    Marco Cuocci - Nadyia Dyatlova.....ITALY
17.    Marc Jimenez - Valeryia Urymahava.....SPAIN
18.    Jonas Kazlauskas - Jasmine Chan.....LITHUANIA
19.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny....SWEDEN
20.    Mateusz Smikiel - Marina Sielicka.....POLAND
21.    Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
22.    Lukas Spisak - Eva Tibenska.....SLOVAKIA
23.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
24.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic....SERBIA
25.    Frank Zegels - Danique Zegels.....THE NETHERLANDS
26.    Azar Ashrafov - Olga Tovstasheva....AZERBAIDJAN
27.    Costin Bocan - Irene Bocan.....ROMANIA
28.-29.    Atanas Malamov - Gabriela Angelova.....BULGARIA
28.-29.    Joao Martins - Susana Zambujo....PORTUGAL
30.    Jonathan Luckcuck - Jannine Davies....ENGLAND
31.    Joeri Van Der Veken - Nina Banckaert.....BELGIUM


IDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 26.03.2011.



1.    Leonid Tishkin - Ekaterina Sharanova.....RUSSIA
2.    Sergey Rozhkov - Marina Zakharova.....RUSSIA
3.    Paraschiv Mihai - Illes Diandra.....ROMANIA
4.    Alexandru Birca - Alina Milinceanu.....MOLDOVA
5.    Glib Yemelyanov - Olena Ablitsova.....UKRAINE
6.    Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija.....LATVIA
7.    Ayan Zhumatayev - Liya Kazbekova.....KAZAKHSTAN
8.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.....POLAND
9.    Vladislav Tammi - Diana Gavrilova....ESTONIA
10.    Nikita Schneider - Jacqueline Joos.....GERMANY
11.    Marius Valcu - Diana Cojocar.....MOLDOVA
12.    Artsiom Shkuta - Irina Petrova.....BELARUS
13.    Salvatore Termini - Ornella Maretta.....ITALY
14.-15.    Evgeny Pavlos - Mariya Krivko.....UKRAINE
14.-15.    Lorenzo Sica - Noemi Cubiciotti.....ITALY
16.    Karls Aniscenko - Paula Kukute.....LATVIJA
17.    Ravil Shafiev - Zhaniya Alimzhanova.....KAZAKHSTAN
18.    Oliver Kips - Kristina Morozjuk.....ESTONIA
19.    Adria Martos - Maria Rodriguez.....SPAIN
20.    Aleksandr Markin - Kristina Godunova.....CYPRUS
21.    Rafael Flaishman - Lika Abidor.....ISRAEL
22.    Edvinas Belousovas - Anastasia Piazenko.....LITHUANIA
23.    Alekhandru Miculescu - Negru Roxana.....ROMANIA
24.    Nikita Lipen - Dziyana Korshykava.....BELARUS
25.    Marcel Vodenik - Giovanna gabriela Klarich.....SLOVENIA
26.Jiri Vala - Aneta Krejci.....CZECH REPUBLIC
27.-29.    Ilari Kauppinen - Milja Vainikka.....FINLAND
27.-29.    Marcin Kleist - Adrianna Zymek.....POLAND
27.-29.    Daniel Kaganovich - Anastasia Danovich.....ISRAEL
30.-31.    Tantegel Ziga - Crnko Nusa....SLOVENIA
30.-31.    Mikael Tatarkin - Julia viktoria Puchinin....GERMANY
32.    Marius Andersen - Maria louise Hougesen....DENMARK
33.    Adam Hathazi - Barbara Andor....HUNGARY
34.-35.    Samuli Kurikka - Julia Lobskaya....FINLAND
34.-35.    Dominik Vodicka - Jaroslava Tietzova-sklenarova....CZECH REPUBLIC
36.    Mansur Romanov - Anastasiya Tilyaeva.....UZBEKISTAN
37.-38.    David Morante - Yanira Sanchez.....SPAIN
37.-38.    Patryk Ploszaj - Anna Kaczmarski.....USA
39.    Branislav Soltys - Emilia Scherfelova.....SLOVAKIA
40.-42.    Birkir Karlsson - Perla Steingrimsdottir.....ICELAND
40.-42.    Ozcan Sinan - Aygordu Isinsu.....TURKEY
40.-42.    Lukas Zahorak - Kamila Lichvarova.....SLOVAKIA
43.-44.    Archa Nakloung - Apichaya Kuptawanith.....THAILAND
43.-44.    Edvinas Ringys - Rugile Monginaite.....LITHUANIA
45.-47.    Tony Cooperman - Sabrina Flisfeder.....CANADA
45.-47.    Hugo Gustafsson - Paulina Andersson.....SWEDEN
45.-47.    Jacob Korenev - Dayana Nikon.....CANADA
48.    Eric Rosenberg - Nicole Akhmerova....USA
49.    Alik Aylarov - Dilhumor Mahamadalieva.....UZBEKISTAN
50.    Jordan sahota - Megan Chattwood.....ENGLAND
51.-52.    Netanel Abisedon - Alessia Piunti.....AUSTRALIA
51.-52.    Adam Buck-arentsen - Mie rise Adrian.....DENMARK
53.-54.    Sergiy Akopov - Aikaterini Paraschou.....GREECE
53.-54.    Magnus Edvald Halldorsson - Anna Sóley Sveinsdottir.....ICELAND
55.    Francesco Mittica - Beatriz Guimaraez.....ITALY
56.    Kende soma Horvath - Emese Gombar.....HUNGARY
57.    Luisa Schiavone - Cassidey Jumat.....ITALY
58.    Julien Conti - Lea Gomez....FRANCE
59.    Demir Berkcan - Kilins Tugba.....TURKEY
60.-61.    Steven Dean - Katie Moorcroft.....ENGLAND
60.-61.    Ingemar Moberg - Alexandra Kaleta.....SWEDEN
62.    Drobina Norbert - Suzana Vojnic purcar.....SERBIA
63.    Desmond Cerff marc - Tamsyn Goliath.....SOUTH AFRICA
64.-66.    Jamie Groeneveld - Johanna anje Fasen esme.....THE NETHERLANDS
64.-66.    Arif Mammadov - Maria Nosova.....AZERBAIDJAN
64.-66.    Timothy Ong yaojun - Wanching Pang.....SINGAPORE


IDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, MARSEĻA, FRANCIJA, 26.03.2011.


1.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.....CROATIA
2.    Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya.....RUSSIA
3.    Aniello Langella - Khrystyna Moshenska.....ITALY
4.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup....DENMARK
5.    Vladimir Karpov - Mariya Tzaptashvilli.....RUSSIA
6.    Ch-Guillaume Schmitt - Eléna Salikhova....FFRANCE
7.    Troels Bager - Ina Jeliazkova....DENMARK
8.    Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko....GERMANY
9.    Pavel Pasechnik - Francesca Berardi....ITALY
10.    Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova....AUSTRIA
11.    Nikita Bazev - Marta Arndt.....GERMANY
12.    Mykhailo Bilopukhov - Anastasiia Shchypilina.....UKRAINE
13.    Marek Fiksa - Kinga Jurecka.....POLAND
14.    Vjacesjavs Viskanovs - Tereza Kizlo....LATVIJA
15.    Joonas Piippola - Laura Wimmer....FINLAND
16.-17.    Sigurdur Thor Sigurdsson - Hanna Run Oladottir....ICELAND
16.-17.    Damir Haluzan - Anna Mashchyts....SLOVENIA
18.    Alex Zampierollo - Elza Pole....LATVIJA
19.    Andrea Silvestri - Martina V?radi....HUNGARY
20.    Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute....LITHUANIA
21.-23.    Stefano Vidoni - Toth Orsolva....HUNGARY
21.-23.    Niels Didden - Gwyneth van Rijn....THE NETHERLANDS
21.-23.    Guillem Pascual - Rosa Carné....SPAIN
24.    Filip Karasek - Sabina Piskova....CZECH REPUBLIC
25.-26.    Salvatore Bellavita - Mariantonietta Marotta.....ALBANIA
25.-26.    Dmytro Rosenko - Natalia Granko.....UKRAINE
27.-28.    Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz....POLAND
27.-28.    Sergiy Georgiyev - Olena Khablenko.....AUSTRIA
29.-30.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
29.-30.    Sergiu Luca - Maria Arces....ROMANIA
31.Jiri Hein - Lucia Krncanova.....SLOVAKIA
32.-34.    Daniel Juvet - Zuzana Sykorova....SWITZERLAND
32.-34.    Manuel Frighetto - Karin Rooba....ESTONIA
32.-34.    Konstantin Gorodilov - Yuliya Krepchuk.....ESTONIA
35.    David Jutge - Viktoria Dincheva.....BULGARIA
36.    Stefano Oradei - Veera Kinnunen.....SWEDEN
37.-38.    Michael Hemera - Lauren McFarlene-Hemera.....ENGLAND
37.-38.    Vitaly Sevastijanov - Anna Stepunina.....IRELAND
39.    Janick Löwe - Pia Lundanes.....NORWAY
40.    Adrian Olmo - Yana Olina.....SPAIN
41.-43.    Alexander Nabiullin - Barbara Ribeiro....PORTUGAL
41.-43.    Zsolt Sandor Cseke - Karajos Judit.....ROMANIA
41.-43.    Shimriel Davidov - Olga Tchupilov....ISRAEL
44.    Davide Fumagalli - Michaela Komorova....SLOVAKIA
45.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki....FINLAND
46.    Liudas Tamulaitis - Mona Vinkleryte....LITHUANIA
47.    Yauheni Mazeika - Ksenia Kotochigova.....BELARUS
48.    Richard Szilagyi - Efthymia Giannaraki.....GREECE
49.    Bojan Lazareski - Tjasa Novak.....SERBIA
50.-51.    Jakub Drmota - Tereza Florova.....CZECH REPUBLIC
50.-51.    Yosef Laskin - Evgenia Libman....ISRAEL
52.    Istvan Varga - Gabriela Pilic....CROATIA
53.    Islam Prokopis Katiaj - Anita Berecz.....ALBANIA
54.    Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
55.    Roman Ciflicli - Ipek Yavuzer.....Turkey
56.    William Pfäffli - Svetlana Guggenbühl.....SWITZERLAND
57.-60.    Lenell Artist - Claudia Van Der Helm....THE NETHERLANDS
57.-60.    Alfred Palmgren - Jeanette Carlsson....SWEDEN
57.-60.    Robert Kochanek - Nune Akopyan.....ARMENIA
57.-60.    Erhan Kus - Seda Arigul.....TURKEY
61.    Lars Olav Eltervaag - Melanie Kegel.....NORWAY
62.-63.    Jon Eythor Gottskalksson - Denise Margret Yaghi......ICELAND
62.-63.    Artsiom Kazyra - Anastasia Veslova.....BELARUS
64.    Ivans Lubenko - Helen Pearce.....ENGLAND
65.    Joao Martins - Susana Zambujo.....PORTUGAL
66.-68.    Kurt Van Briel - Vanesssa Van Geel.....BELGIUM
66.-68.    Azar Ashrafov - Olga Tovstasheva.....AZERBAIDJAN
66.-68.    Grégoire Lyonnet - Luize Darzniece.....FRANCE


IDSF EIROPAS KAUSS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, TARGU MURES, RUMĀNIJA, 05.03.2011.


1.    Marco Cavallaro - Joanne Clifton.....ITALY
2.    Daniil Ulanov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
3.    Rares Cojoc - Katarzyna Kapral.....ROMANIA
4.    Siergiu Rusu - Dorota Makar......POLAND
5.    Vladimir Slon - Bianka Zubrowska.....AUSTRIA
6.    Ilmars Ozols - Santa Dmitrijeva.....LATVIJA
7.    Szymon Kulis - Margarita Zvonova.....ESTONIA
8.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE
9.    Stanislav Portanenko - Nataliya Kolyada.....UKRAINE
10.-11.    Alexey Rubtsov - Jasmina Arko.....SLOVENIA
10.-11.    Iurii Borivskyi - Kaja Jackowska.....SWEDEN
12.    Jan Kohout - Johanka Pruzincova.....CZECH REPUBLIC
13.    Marcello Nencini - Tessa de Jongh.....THE NETHERLANDS
14.    Radu Sterban - Xenia Cletova.....MOLDOVA
15.    Mathias Kehlet - Valeria Semochkina......DENMARK
16.    Peter Jencik - Zuzana Vicikova.....SLOVAKIA
17.    Jordi Fabrega - Maria Pomar.....SPAIN
18.    Oliver Zsom - Boglarka Vozar......HUNGARY
19.    Boris Mladenovic - Sonja Mladenovic.....SERBIA
20.    Georgi Dimov - Pepi Vladimirova......BULGARIA
21.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.....PORTUGAL






Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori



































Mecenāti






Sadarbības partneri

















Informatīvie atbalstītāji