Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2012



WDSF PASAULES KAUSS LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, RĪGA, LATVIJA, 15.12.2012.  


1.      Vladimir Karpov - Mariya Tzaptashvilli.....RUSSIA
2.     Andrea De Angelis - Frederikke Norgaard......DENMARK
3.      Marts Smolko - Viktorija Puhovika.....LATVIJA
4.      Rebrov Alexander - Steshenko Yuliya.....UKRAINE
5.      Dario Pizzo - Karen D'albundo.....FRANCE
6.      Alon Gilin - Anastasia Trutneva.....CANADA
7.     Vincenzo Mariniello - Sara Casini.....ITALY
8.      Salvatore Bellavita - Natalia Poliakova.....ALBANIA
9. - 10.Filip Karasek - Sabina Piskova.....CZECH REPUBLIC
9. - 10.Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute.....LITHUANIA
11.     Gorka Marquez - Irene Martin.....SPAIN
12.     Alexandr Nabiullin - Barbara Ribeiro.....PORTUGAL
13.     Henry Puusepp - Karin Lillemaa.....ESTONIA
14.     Mikko Matikka - Kerttu Sakki.....FUNLAND
15.     Luca Sergiu - Maria Arces.....ROMANIA
16.     Maksim Suleymanov - Alena Sentyabreva.....UZBEKISTAN
17.     Sztojan Barna - Jaroslava Huber.....AUSTRIA
18.     Tomasz Kurczynski - Anna Telka.....POLAND
19.     Bojan Lazareski - Tjasa Novak.....SERBIA
20. -21.Gregor Bronstein - Aigulim Gerich.....GERMANY
20. -21.Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
22. -23.Victor Burchuladze - Kateryna Kozma.....GEORGIA
22. -23.Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
24.     Kovacs Laszlo - Kelemen Erika.....HUNGARY
25.     Rodion Khromov - Berkopec Staša.....SLOVENIA
26.     Vladlen Kravchenko - Aigerim Toktarova.....KAZAKHSTAN
27.     Erhan Kus - Seda Arigul.....TURKEY
28.     Ivans Lubenko - Helen Pearce.....ENGLAND
29.     Raman Lobarau - Darya Konakhava.....BELARUS



WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS U21 10 DEJĀS, RĪGA, LATVIJA, 14.12.2012.  


1.      Kirill Pavlov - Olga Shcherbina.....RUSSIA
2.      Roman Gerbey - Vera Bondareva.....UKRAINE
3.      Karlis Treijs - Anastasia Krivosheeva.....LATVIJA
4.      Marts Punins - Dana Jakobsone......LATVIJA

5.      Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
6.      Francesco Esposito - Svetlana Kostenko.....ITALY
7.      Errol Williamson - Zhaniya Zharmenova.....KAZAKHSTAN
8.      Vadim Lehmann - Mariia Vakhnina.....GERMANY
9.      Vladlen Kravchenko - Aigerim Toktarova.....KAZAKHSTAN
10.     Toperczer Muresan Marius - Katrine Nissen......DENMARK
11.     Tomas Fainsil - Patricija Belousova.....LITHUANIA
12.     Dmitry Pleshkov - Anastasia Kulbeda......RUSSIA
13.     Sergey Anurichev - Valeria Belozerova.....RUSSIA
14. -15.Marek Bures - Katerina Kalish.....CZECH REPUBLIC
14. -15.Oleksandr Savchenko - Ganna Poberezhnyk.....UKRAINE
16.     Krists Ciapas - Anna Andreicuka.....LATVIJA
17.     Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
18.     Ilya Sukhonosov - Yana Demina.....RUSSIA
19.     Volodymyr Kasilov - Mie Rise Adrian.....DENMARK
20.     Kirill Medianov - Antonina Maximova.....RUSSIA
21.     Mstislav Kazakov - Alena Kazakova.....RUSSIA
22.     Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen.....DENMARK
23.     Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
24.     Victor Burchuladze - Kateryna Kozma.....GEORGIA
25. -26.Frank Zegels - Ania Shevliakova.....THE NETHERLANDS
25. -26.Kevin Baccanale - Darya Palishchuk.....IIATY
27.     Buse Jorgen - Norgaard Evangeline.....DENMARK
28.     Sergey Popov - Marina Laptiyeva......KAZAKHSTAN
29.     Ivan Khlebutin - Jogaile Petrauskaite.....LITHUANIA
30.     Ignat Zaripov - Anastasia Solovieva.....RUSSIA
31. -32.Mario Acosta-Cevallos - Diana Lemesnko.....CANADA
31. -32.Nicolo' Galanti - Flavia Calcioli.....ITALY
33.     David Diaz - Lara Quintela.....SPAIN
34. -35.Freythor Ossurarson - Hrefna Dis Halldorsdottir.....ICELAND
34. -35.Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal.....NORWAY
36.     Mathias Kirkegaard - Line Riding.....DENMARK
37.     Robert Veskus - Kristiina Prants.....ESTONIA
38.     Gabriel Plutov - Sanna Sokol.....ISRAEL
39.     Klemens Hofer - Bettina Finek......AUSTRIA
40.     Jakub Barilla - Jana Barillova......SLOVAKIA
41.     Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella.....NORWAY
42.     Karl Hallberg - Matilda Johansson......SWEDEN


WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, MELBURNA, AUSTRĀLIJA, 02.12.2012.  


1.      Benedetto Ferruggia - Claudia Köhler.....GERMANY
2.      Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
3.      Simone Segatori - Annette Sudol.....GERMANY
4.      Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....RUSSIA
5.      Sergei Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIA
6.      Evgeny Moshenin - Genny Favero.....ITALY
7.      Nikolay Darin - Natalia Seredina.....MOLDOVA
8.      Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
9. -10. Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
9. -10. Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
11.     Marco Cavallaro - Letizia Ingrosso.....ITALY
12.     Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.....LITHUANIA
13.     Salvatore Todaro - Violeta Yaneva......BULGARIA
14.     Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.....LITHUANIA
15.     Laszlo Csaba - Pali Viktoria.....HUNGARY
16.     Jaak Vainomaa - Taina Savikurki......FINLAND
17. -18.Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
17. -18.Yury Petrov - Yana Kozhukhar.....UKRAINE
19     Antonio Micheli - Ekaterina Maksimova......AUSTRALIA
20. -21.Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE
20. -21.Steeve Gaudet - Marioara Cheptene.....MOLDOVA
22. -23.Szymon Kulis - Margarita Zvonova......POLAND
22. -23.Matej Kralj - Spela Kralj......SLOVENIA
24.     Egor Dulebenets - Aliaksandra Samarodskaya......BELARUS
25. -26.David Odstrcil - Tara Bohak.....CZECH REPUBLIC
25. -26.Masayuki Ishihara - Saori Ito.....JAPAN
27.     Janick Loewe - Pia Lundanes Loewe.....NORWAY
28.     Andres Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
29.     Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko.....UKRAINE
30.     Paolo Campigotto - Petre Alina.....ROMANIA
31.     Adrian Esperon - Patricia Martinez.....SPAIN
32.     Alari Liiv - Baile Orb.....ESTONIA
33.     Andrejs Rogovenko - Anna Voroncuka.....LATVIJA
34. -35.David Schavel - Barbara Bilkovicova.....SLOVAKIA
34. -35.Yvo Eussen - Elisabeth Novotny Olofsson......SWEDEN
36. -38.Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen.....FINLAND
36. -38.Edgars Linis - Eliza Ancane......LATVIJA
36. -38.Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.....SLOVAKIA
39. -40.Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA
39. -40.Alon Gilin - Anastasia Trutneva......CANADA
41. -44.Zhao Peng - Wang Qi......CHINA
41. -44.Sergey Stepanov - Helena Cej......ISRAEL
41. -44.Anton Smolyaninov - Natalya Beklemisheva......KAZAKHSTAN
41. -44.Adrian Olmo Cerro - Yana Olina......SPAIN
45. -47.Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger......AUSTRIA
45. -47.Fabio D'Angelo - Amy Anne Ward.....ENGLAND
45. -47.Michael Glikman - Milana Deitch.....AUSTRALIA
48.     Zsom Oliver - Vozar Boglarka.....HUNGARY
49.     Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
50. -52.Trifon Parushev - Chiara Giretti.....BULGARIA
50. -52.Szabo Viktor - Vanja Vujic.....CROATIA
50. -52.Yuriy Nartov - Yuliya Blagova.....USA
53.     Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir......ICELAND
54.     Tim Mullayanov - Yulia Mullayanova......NEW ZEALANA
55.     Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN
56.     Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin......HONG KONG
57. -59.Ryo Yoshikawa - Ema Ishii.....JAPAN
57. -59.Jan Willem Mostert - Kendra Kraus......THE NETHERLANDS
57. -59.Ezio Mattioli - Stephanie Van Der Poll......SOUTH AFRICA
60.     Mechyslav Pavlyuk - Gemma Arnold......USA
61.     Freythor Ossurarson - Hrefna Dis Halldorsdottir.....ICELAND
62.     Lyo Ishizuka - Camille Webb.....NEW ZEALAND
63. -65.Teo Chee Seng Edwin - Tan Cheer Ching Kimberly.....MALAYSIA
63. -65.Sergio Costa - Ana Rita Almeida......PORTUGAL
63. -65.Lin Leo - Chen Ya-Yen....CHINESE TAIPEI
66. -70.Oscar Najera - Carla Gonzales......ECUADOR
66. -70.Lam Hin Ting - Chan Chui Mei.....HONG KONG
66. -70.Elmer JR Fernando - Ng May Bee Nah......SINGAPORE
66. -70.Robert Foy - Lesley-Ann Evans.....WALES
66. -70.Phillip Evans - Gaynor Evans......WALES



WDSF EIROPAS KAUSS 10 DEJĀS, WETZLAR, VĀCIJA, 01.12.2012.  


1.      Maurizio Benenato Cono - Tatiana Veselkina.....ITALY
2.      Nikolaj Lund - Marta Kocik......DENMARK
3.      Andrey Sergunin - Alina Glazkova.....RUSSIA
4.      Philipp Hanus - Siri Kirchmann.....GERMANY
5.      Marts Punins - Dana Jakobsone.....LATVIJA
6.      Andreas Pohl - Elisabeth Beck.....AUSTRIA
7.      Bogdan Talpiga - Maria Talpiga.....ROMANIA
8.      Frank Zegels - Ania Shevliakova......THE NETHERLANDS
9.      Roman Usmanov - Valeria Rymareva......BELARUS
10.     Sergiy Krasnoshlyk - Olena Fomicheva.....UKRAINE
11.     Pawel Nesterowicz - Katarzyna Vu Manh.....POLAND
12.     Michal Hornicek - Yana Grishchenko......CZECH REPUBLIC
13.     Matej Stec - Michaela Antalova.....SLOVAKIA
14.     Jonathan Bouchard - Sophie Thomas.....FRANCE
15.     Andre Branco - Daniela Santos.....PORTUGAL
16.     Ivan Khlebutin - Jogaile Petrauskaite.....LITHUANIA
17.     David Buechel - Flavia Landolfi.....SWITZERLAND
18.     Jacopo Casotto - Maria Delitoneva.....BULGARIA



WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, VĪNE, AUSTRIJA, 17.11.2012.


1.     Aniello Langella - Khrystyna Moshenska.....ITALY
2.     Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya.....RUSSIA
3.     Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup.....DENMARK
4.     Gabriele Goffredo - Anna Matus.....MOLDOVA
5.     Marius-Andrei Balan - Nina Bezzubova.....GERMANY
6.     Valentin Voronov - Alina Imrekova.....RUSSIA
7.     Ch-Guillaume Schmitt - Eléna Salikhova.....FRANCE
8.     Zufar Zaripov - Anna Ludwig-Tchemodourova.....AUSTRIA
9.-10.     Roman Gerbey - Vera Bondareva......UKRAINE
9.-10.     Damir Haluzan - Anna Mashchyts......SLOVENIA
11.     Vincenzo Mariniello - Sara Casini......ITALY
12.     Pavel Pasechnik - Marta Arndt......GERMANY
13.     Andrea De Angelis - Frederikke Flyvbjerg......DENMARK
14.     Hou Yao - Zhuang Ting.....CHINA
15.     Marts Smolko - Viktorija Puhovika.....LATVIJA
16.-19. Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
16.-19. Janick Löwe - Pia Lundanes Löwe.....NORWAY
16.-19. Krystian Radziejowski - Sylwia Maczek.....POLAND
16.-19. Jevgēņijs Suvorovs - Tina Bazokina.....LATVIJA
20.-21. Salvatore Bellavita - Natalia Poliakova.....ALBANIA
20.-21. Alina Bronov - Alina Bronov......SLOVENIA
22.-23. Alon Gilin - Anastasiya Trutneva......CANADA
22.-23. Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
24.     Sergiy Georgiyev - Lena Khablenko.....AUSTRIA
25.     Pavel Stepanchuk - Anastasiya Danilova.....USA
26.-28. Lazarev Artem - Isakovich Ekaterina.....UKRAINE
26.-28. Gi Yong Nam - Da Jung Lee.....SOUTH KOREA
26.-28. Konstantin Todorov - Linte Andra.....BULGARIA
29.-31. Simone Casula - Laura Jottay.....BELGIUM
29.-31. Filip Karasek - Sabina Piskova.....CZECH REPUBLIC
29.-31. Dario Pizzo - Karen D'albundo.....FRANCE
32.-35. Juan Manuel Gomez - Marina Mangione.....SPAIN
32.-35. Domenico Palmisano - Maria Birosova.....SLOVAKIA
32.-35. Guillem Pascual - Rosa Carne.....SPAIN
32.-35. Radek Mucha - Vitalija Tyrnova.....CZECH REPUBLIC
36.     Vjatseslav Molkin - Daria Chentsova......ESTONIA
37.     Victor Burchuladze - Kateryna Kozma.....GEORGIA
38.-39. Cai Jie - Liu Chang.....CHINA
38.-39. Alexandr Nabiullin - Barbara Ribeiro......PORTUGAL
40.-41. Niels Didden - Gwyneth van Rijn......THE NETHERLANDS
40.-41. Valeriu Leontiev - Natalia Luchiv.....MOLDOVA
42.     Bojan Lazareski - Tjasa Novak.....SERBIA
43.-44. Yosef Laskin - Evgenia Libman.....ISRAEL
43.-44. Roman Ciflicli - Mirona Toncean.....ROMANIA
45.     Chinawat Lerson - Kanokrat Krujit.....THAILAND
46.-47. Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
46.-47. Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute.....LITHUANIA
48.     Marian Sivak - Kristina Raczova.....SLOVAKIA
49.     Shimriel Davidov - Olga Chupilov.....ISRAEL
50.-51. Artem Gaylit - Elizaveta Shibaeva......BELARUS
50.-51. Craig Monley - Sriani Argaet.....AUSTRALIA
52.-53. Yvo Eussen - Elisabeth Novotny......SWEDEN
52.-53. Kovacs Laszlo - Kelemen Erika......HUNGARY
54.     Adam Fedko - Paulina Dabek.....POLAND
55.-56. Juri Kagan - Marina Nikolaeva.....ESTONIA
55.-56. Ivan Karastoyanov - Nikol Nikolova......BULGARIA
57.     Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka......AUSTRALIA
58.-61. Fiamingo Giuseppe - Emanuele Valentina.....ARGENTINA
58.-61. Freythor Ossurarson - Hrefna Dis Halldorsdottir......ICELAND
58.-61. Lukas Petkevicius - Migle Klupsaite.....LITHUANIA
58.-61. Cristiano Valente - Filipa Lamolinaire Cruz.....PORTUGAL
62.     Erhan Kus - Seda Arigul.....TURKEY
63.-66. Dzenan Jahic - Sebestyen Beata......BOSNIA HERZEGOVENA
63.-66. Mikko Matikka - Kerttu Sakki.....FINLAND
63.-66. Istvan Varga - Gabriela Pilic....CROATIA
67.-71. Lars Olav Eltervaag - Melanie Kegel......NORWAY
67.-71. Tomoya Kawashima - Matsuri Kojima......JAPAN
67.-71. Yumiya Kubota - Rara Kubota......JAPAN
67.-71. Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro.....BELGIUM
67.-71. Szabo Viktor - Vanja Vujic.....CROATIA
72.-73. Islam Prokopis Katiaj - Aliona Stefanidou.....ALBANIA
72.-73. Frank Zegels - Ania Shevliakova.....THE NETHERLANDS
74.-77. Svyatoslav Bibyaev - Valeriya Kachalko.....KYRGYZSTAN
74.-77. Andrea Borrelli - Chantal Green......ENGLAND
74.-77. Paul Frlicka - Svetlana Guggenbühl......SWITZERLAND
74.-77. Kanokrat Krujit - Kanokrat Krujit......CHINESES TAIPEI
78.-80. Daniel Camacho - Estefania Perez......ECUADOR
78.-80. Alfio Germana - Nicole Harrington......NEW ZEALAND
78.-80. Dawid Kaleta - Frida Steffensen......SWEDEN
81.-85. Serghei Gherman - Bourla Vasiliki......GREECE
81.-85. Federico Maccioni - Olga Turbin......CYPRUS
81.-85. Ervin Muratspahic - Enisa Durmo.....BOSNIA HERZEGOVENA
81.-85. Archa Nakloung - Apichaya Kuptawanith......THAILAND
81.-85. Vukasin Prvulovic - Vanja Vasiljevic......SERBIA
86.-93. Baran Adisen - Cigdem Guler......TURKEY
86.-93. Ivan Angelkovski - Simona Spirovska......MACEDONIA
86.-93. Ivans Lubenko - Helen Pearce.....ENGLAND
86.-93. Luca Sergiu - Arces Maria Pia......ROMANIA
86.-93. Farid Mehtiyev - Nargiz Osmanova......AZERBAIDJAN
86.-93. Spiridon Pavlidis - Ourania Koliou......GREECE
86.-93. Jose Romero - Veronica Padron.....ECUADOR
86.-93. Michal Vajcik - Carmen Huber......SWITZERLAND



WDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM 10 DEJĀS, USTI NAD LABEM,ČEHIJA, 03.11.2012.  


1.     David ODSTRCIL - Tara BOHAK......CZECH REPUBLIC
2.     Marts PUNIŅŠ - Dana JĀKOBSONE.......LATVIJA
3.     Nikolaj LUND - Marta KOCIK.......DENMARK
4.     Mateusz ZAKRZEWSKI - Jolanta KRASINSKA.......POLAND
5.     Michal HORNICEK - Yana GRISHCHENKO......CZECH REPUBLIC
6.     Edgaras BALTARAGIS - Indre KUCINSKAITE.......LITHUANIA
7.     Dusan LAMOS-FERE - Lenka LOPASOVSKA......SLOVAKIA
8.     Matej STEC - Michaela ANTALOVA......SLOVAKIA
9.     Adrian ESPERON - Patricia MARTINEZ......SPAIN
10.     Mark FILOTAS - Zsofia BARKOCZI.......HUNGARY
11.     Zsombor BALAZS - Adelina Stephanie YOUSSEF......HUNGARY
12.     Gabrielus SAUNAUSKAS - Aine JURENAITE......LITHUANIA
13.     Robert VESKUS - Kristiina PRANTS......ESTONIA
14.     Toth Tibor CSABA - Valentina DOBRILA.......ROMANIA
15.     Frank ZEGELS - Anna SHEVLYAKOVA.......NETHERLANDS
16.     Karl Henrik PALM - Anastassia UGRJUMOVA......ESTONIA
17.     Matic FRAS - Sasa RATAJ......SLOVENIA
18.     Bostjan LEMEZ - Ana GERECNIK.......SLOVENIA
19.     Adam EDWARDS - Zoe SHAND......GREAT BRITAIN


WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 27.10.2012.



1.     Valeriy Pavlov - Ekaterina Karashchuk......RUSSIA
2.     Errol Williamson - Zhaniya Zharmenova.......KAZAKHSTAN
3.     Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska.......POLAND
4.     Krists Čiapas - Anna Andreičuka......LATVIJA
5.     Andrii Nikitchenko - Zlata Prykhodko.......UKRAINE
6.     Daniel Buschmann - Katarina Bauer......GERMANY
7.     Mihai Paraschiv - Diandra Illes.......ROMANIA
8.     Alexandru Birca - Karyna Neginska.......MOLDOVA
9.     Antonio Di Salvo - Stefania Guglielmino.......ITALY
10.    Vladimir Kasilov - Mie Rise Adrian......DENMARK
11.     Stanislav Vares - Julia Tepljashina.....ESTONIA
12.     Bertalan Hegyes - Violetta Kis.....HUNGARY
13.     Marcel Vodenik - Naja Dolenc......SLOVENIA
14.     Adam Li - Ksenia Michtchenko......CANADA
15.     Leo Lin Li - Ya-Yen Chen Chinese......TAIPEI
16.     Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova......SLOVAKIA
17.     Jonni Peltola - Kastanja Rauhala......FINLAND
18.     Sergejus Skripcenko - Eidvile Jonikaite.....LITHUANIA
19.-20. Jiri Vala - Aneta Krejci.....CZECH REPUBLIC
19.-20. Nicolas Ballester - Carla Salbia......SPAIN
21.     Jean-Francois Gueudry - Juline Carrel.....FRANCE
22.     Aleksey Tkachuk - Nadya Valuy......BELARUS
23.     Pitt-Alexander Wibawa - Natalia Horvathova......SWITZERLAND
24.     Dorde Kranik - Jelena Scepanovic.....SERBIA
25.-26. David Salamau - Kseniia Tetereva......KYRGYZSTAN
25.-26. Kevin Morales - Elina Khotinskaya.....USA
27.     Sverre Fjellstad - Karine Lindholm.....NORWAY
28.     Mario Ozbolt - Helena Bradvica......CROATIA
29.     Tyler Blah - Taylor Curry......AUSTRALIA
30.     Markus Sommerbauer - Anja Sturmann......AUSTRIA
31.     Baquero Munoz - Hervas Acosta.....ECUADOR



WDSF PASAULES KAUSS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, HONG KONG, 21.10.2012.



1.     Alexey Glukhov - Anastasia Glazunova......RUSSIA
2.     Laszlo Csaba - Pali Viktoria......HUNGARY
3.     Krzysztof Musiol - Karolina Aniol.....POLAND
4.     Pasquale Farina - Sofie Koborg.....DENMARK
5.     Valentin Lusin - Renata Busheeva.....GERMANY
6.     Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum.....CANADA
7.-8.     David Schavel - Barbara Bilkovicova......SLOVAKIA
7.-8.     Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
9.     Campigotto Paolo - Ptre Alina.....ROMANIA
10.     Francesco Andreani - Francesca Longarini.....ITALY
11.     Edgars Līnis - Eliza Ancāne......LATVIJA
12.     Masayuki Ishihara - Saori Ito......JAPAN
13.-15. Markus Hackl - Stefanie Krausz......AUSTRIA
13.-15. Ilari Lehtonen - Jasmin Pocknell.....FINLAND
13.-15. Anton Smolyaninov - Natalya Beklemisheva.....KAZAKHSTAN
16.     Oleksandr Mazur - Olga Bogdanova.....UKRAINE
17.     Park Seong Woo - Jo Su Bin......SOUTH KOREA
18.     Yu Longqi - Audrey Siegel......CHINA
19.-21. German Enriquez - Ma. Danella Renee Publico.....PHILIPPINES
19.-21. Jordi Fabrega - Maria Pomar.....SPAIN
19.-21. Racha Apai Pawatpong - Thithyapa Potimu......THAILAND
22.     Yeh Joey - Sun Doris......CHINESE TAIPEI
23.     Sergio Costa - Ana Rita Almeida......PORTUGAL
24.     Lam Hin Ting - Chan Chui Mei.....HONG KONG
25.     Chang Yee Tiong Eejohn - Chong Sze Yen Grace.....MALAYSIA
26.-27. Nick Williams - Charmaine Chan.....ENGLAND
26.-27. Fernando Elmer - Ng May......SINGAPORE



WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS U21 STANDARTDEJĀS, MONS, BEĻĢIJA, 14.10.2012.


1.     Artem Bronnikov - Daria Grishko.....RUSSIA
2.     Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum.....CANADA
3.     Kirill Pavlov - Olga Shcherbina.....RUSSIA
4.     Igor Kruglov - Anna Aseeva.......RUSSIA
5.     Evgeny Nikitin - Dana Spitsyna......RUSSIA
6.     Michelangelo Longo - Maria Luisa Longo......ITALY
7.     Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
8.     Dominykas Granskas - Kotryna Petrosiute.....LITHUANIA
9. -10. Dmitri Kolobov - Signe Busk.....DENMARK
9.-10.     Vladislav Korotchenko - Olga Gandembul......RUSSIA
11.     Kirill Medianov - Antonina Maximova......RUSSIA
12.     Soponar Rares - Rusznyak Alice.....ROMANIA
13.     Alexandr Borisov - Yana Yakubova.....RUSSIA
14.-16. Daniele Ruscito - Nicole Cartigiano.....ITALY
14.-16. Salvio Tubelli - Ekaterina Bykova......ITALY
14.-16. Errol Williamson - Zhaniya Zharmenova.....KAZAKHSTAN
17.     Vilius Jakas - Gabriele Siriunaite.....LITHUANIA
18.     Boris Basin - Tatiana Zhilkina......RUSSIA
19.     Gundars Kalniņš - Madara Freiberga.....LATVIJA
20.-22. Igor Akinshin - Kristina Shinkariuk......RUSSIA
20.-22. Alexey Usanov - Polina Merkelova.....RUSSIA
20.-22. Talpiga Bogdan - Talpiga Maria.....ROMANIA
23.     Marek Bures - Katerina Kalish....CZECH REPUBLIC
24.     Artem Gaylit - Elizaveta Shibaeva.....BELARUS
25.     Artem Mubarakshin - Natalia Ermakova.....RUSSIA
26.-28. Evgeny Barsky - Valeria Olexiuk.....RUSSIA
26.-28. Alexey Tsarev - Veronika Titova.....RUSSIA
26.-28. Alexandru Pogor - Mathilde Lyngsdal DENMARK
29.-31. Trifon Parushev - Chiara Giretti BULGARIA
29.-31. Gabrielius Sasnauskas - Aine Juzenaite......LITHUANIA
29.-31. Nikita Axiutin - Svetlana Zhukova......RUSSIA
32.     Vladimir Martintsov - Maria Gladkikh.....CANADA
33.     Vladislav Bogoslov - Vladlena Khodyreva.....RUSSIA
34.-35. Dmitry Pleshkov - Anastasia Kulbeda......RUSSIA
34.-35. Michael Infanti - Giada Cragnolini......ITALY
36.     Nikita Timoshenko - Polina Drogobych......RUSSIA
37.     Marts Puniņš - Dana Jākobsone......LATVIJA
38.     Michal Konecny - Dominika Feglova......CZECH REPUBLIC
39.-42. Nicolo' Galanti - Flavia Calcioli......ITALY
39.-42. Maruis Toperzer Muresan - Katrine Nissen......DENMARK
39.-42. Sergey Popov - Marina Laptiyeva......KAZAKHSTAN
39.-42. Ivan Prokhorov - Ekaterina Kachalina......RUSSIA
43.-44. Oleksandr Savchenko - Ganna Poberezhnyk......UKRAINE
43.-44. Ignat Zaripov - Anastasia Solovieva......RUSSIA
45.-47. Alessandro Casu - Elena Capitani......ITALY
45.-47. Artem Martynov - Polina Lisechko......RUSSIA
45.-47. Dmytro Palyey - Anastasiya Gryban......UKRAINE
48.     Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen.....DENMARK
49.     Daniel Jurca - Katerina Krakowkova......CZECH REPUBLIC
50.     Volodymyr Kasilov - Mie Rise Adrian......DENMARK
51.-52. Antonio Rinaldi - Gaia Montuori......ITALY
51.-52. Stefan Gagu - Andra Radu......ROMANIA
53.     Roberto Noschese - Rosalia Di Pisa.....ITALY
54.     Xavier Fonolla - Anna Sivakova......SPAIN
55.-56. Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal......NORWAY
55.-56. Andrea Storoni - Darya Suslova......ITALY
57.     Erasmo Caccavale - Giovanna Caccavale......ITALY
58.     Dimitar Stefanin - Ksenija Lakusic......SERBIA
59.-60. Glenn Feddema - Maite Verheyden.....THE NETHERLANDS
59.-60. Hariga Cristian - Dragu Noemi......ROMANIA
61.-63. Pierre Henri Larcher - Cassandra Cauvemberg......FRANCE
61.-63. Mike Meinert - Alina Missfeldt......GERMANY
61.-63. Filippo Vitale - Arianna Feltrin......ITALY
64.     Samuli Valonen - Jenni Heikkilä......FINLAND
65.-66. Jan Babinec - Klara Vanickova......CZECH REPUBLIC
65.-66. Tejeda Tamas Mark - Nyitrai Edina......HUNGARY
67.-69. Jacques Bernstein - Marlen Heilmann......GERMANY
67.-69. Alex Gerlein - Alexandra Elert......GERMANY
67.-69. Thomas Doodkorte - Kelly Basoski......THE NETHERLANDS
70.-73. Jean-Baptiste Boyer - Morgane Salomon Gagnaire......FRANCE
70.-73. Artem Braylovsky - Anna Surikova......RUSSIA
70.-73. nicolas hugonin - loren tarillon.....FRANCE
70.-73. Tomas Smutny - Jana Sigutova......CZECH REPUBLIC



WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM II LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, KISTELEK – HUNGARY, 22.09.2012.



1.     Vyacheslav Samokhin  -  Alina Karapetyan......RUSSIA
2.     Yaroslav  Brovarskyy  -  Yelyzaveta  Gyzhko......UKRAINE
3.     Vladislav Kolesnikov  -  Anna Isakovich......RUSSIA
4.     Luigi Battaglia  -  Emilia Paolicelli......ITALY
5.     Mateusz Brzozowski  -  Justyna Mozdzonek......POLAND
6.     Dawid Podgajny  -  Oliwia Popek......POLAND
7.     Nino Kleindienst  -  Urska Bencak......SLOVENIA
8.     Leonardo Lini  -  Mila Gabusi.....ITALY
9.     Daniil Rostvinschii  -  Anastasia Stan......MOLDOVA
10.-11. Jure Bergant  -  Ana Mesec......SLOVENIA
10.-11. Malin Stefan Sofroni  -  Alexandra Acatrinei.....ROMANIA
12.     Igor Bodyagin  -  Anastasiya Bodyagina.....GERMANY
13.     Igor Reznik  -  Kristina Godunova......UKRAINE
14.     Alexandru Valentin Dumitru  -  Cezara Banu......ROMANIA
15.-16. Ádám Hatházi  -  Nika Stefanic.....HUNGARY
15.-16. Patryk Ploszaj  -  Anna Kaczmarski......USA
17.     Vedran Sraga  -  Iva Risek......CROATIA
18.-19. Georg Gritsai  -  Jekaterina Blinkova.......ESTONIA
18.-19. Nikolas Novak  -  Klara Adamova......CZECH REPUBLIC
20.- 23.Kaspar Kolk  -  Sofia Savanko......ESTONIA
20.- 23.Isreal-Omri Mishael  -  Liel Mureinis......ISRAEL
20.- 23.Nicholas Stevens  -  Alexandra Gutkovich......USA
20.- 23.Orestas Vasiliauskas  -  Olivija Gramaliauskaite......LITHUANIA
24.     Kanstantsin Selin  -  Sviatlana Dulub......BELARUS
25.     Dan Sramek  -  Barbora Horakova......CZECH REPUBLIC
26.     Petur Fannar Gunnarsson  -  Rakel Matthiasdottir......ICELAND
27.- 30.Catalin Cauca  -  Natalie Winter......DENMARK
27.- 30.Lipen Nikita  -  Umrikhina Elizaveta.....BELARUS
27.- 30.David Ovsievitch  -  Maria Sedin......GERMANY
27.- 30.Larry-Ron Urevich  -  Yael Pasternak.....ISRAEL
31.     Lauri Linnaranta  -  Melis Görsoy.....FINLAND
32.- 35.Davíd Bjarni Chiarolanzio  -  Helga Sigrun Hermannsdottir.....ICELAND
32.- 35.Kārlis Didrihsons - Elīna Kalvāne......LATVIJA
32.- 35.Dan Pseneac  -  Alexandrina Bicov......MOLDOVA
32.- 35.Alexander Georgiev  -  Vencislava Bormaliyska......BULGARIA
36.     Tin Sanjkovic  -  Lucija Sabolek......CROATIA
37.- 38.Baurzhan Beken  -  Nargiza Sarsebekova......KAZAKHSTAN
37.- 38.Luboslav Stoev  -  Miroslava Doicheva......BULGARIA
39.     Lucas Samuel Lopez  -  Mar Albelda......SPAIN
40.-41. Emil Kabirov  -  Karolina Plaziy.....LUXEMBOURG
40.-41. Daniel Tóth  -  Zuzana Povinská......SLOVAKIA
42.     Everts Gulbis - Gunta Anda Zabrauska......LATVIJA
43.     Kazuki Sugawara  -  Sakura Mitsuhashi......JAPAN
44.-45. Hugo Gustafsson  -  Anna Göthborg.....SWEDEN
44.-45. Dominik Jasiczek  -  Sharon Bron......AUSTRIA
46.-47. Lucas Felici  -  Lisa Laffargue.....FRANCE
46.-47. Sergi Pons  -  Natalia Atilano......SPAIN
48.     Ozgun Dogan  -  Nursen Özhan.....TURKEY
49.     Nariman Ashenov  -  Aruzhan Aldasheva......KAZAKHSTAN
50.     Mihály Pellei  -  Zsuzsanna Hercsik......HUNGARY
51.-53. Dominik Fus  -  Andrea Feher......AUSTRIA
51.-53. Christoffer Hajmark  -  Sandra Overballe Ped......DENMARK
51.-53. Edvinas Ringys  -  Rugile Monginaite......LITHUANIA
54.     Lukáš Smolka  -  Noémi Tóthová.....SLOVAKIA
55.-56. Kento Ebihara  -  Natsumi Tokuno......JAPAN
55.-56. Sinan Özcan  -  Damla Köken.....TURKEY
57.     Chippaux Quentin  -  Bois Elsa......FRANCE
58.     Artemy Kokhanov  -  Abigail Xinkas......CANADA
59.-60. Jordan Maguire  -  Laura Robinson......ENGLAND
59.-60. Nedeljko Kraljevic  -  Nora Cavkunovic......SERBIA
61.     Ingemar Moberg  -  Alexandra Kaleta......SWEDEN
62.     Benjamin Lindström  -  Emma-Jemina Liljestrand......FINLAND
63.     Matthew Duffin  -  Jade Mccabe.....ENGLAND
64.     Ivan Bokor  -  Lena Josivljevic......SERBIA
65.     Christopher Daniel Mejia Fonseca  -  Camila Alejandra Arboleda Paredes......ECUADOR
66.     Alexander Mikhaylov  -  Alexandra Nozdina......BELGIUM



WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, BEJING, ĶĪNA, 22.09.2012.



1.     Moldovan Paul Adrian - Tatar Cristina......ROMANIA
2.     Efanin Artem - Kornilova Anastasia......RUSSIA
3.     Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova......GERMANY
4.     Pavlov Valery - Karashchuk Ekaterina......RUSSIA
5.     Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti......ITALY
6.     Valters Jānis Frickauss - Līva Orleāne......LATVIJA
7.     Drobotov Roman - Vysotska Anastasiya......UKRAINE
8.     Artūrs Karols Junelis - Natalia Olga Szypulska......LATVIJA
9.     Sun Yibo - Wei Xuenan......CHINA
10.    Rafael Fleishman - Lika Abidor......ISRAEL
11.     Miculescu Alexandru Ionut - Pacurar Andra......ROMANIA
12.     Artiom Liaskovsky - Liana Odikadze......ISRAEL
13.-14. Vladislav Tammi - Diana Gavrilova......ESTONIA
13.-14. Vadim Lehmann - Mariya Vakhnina.......GERMANY
15.-16. Bai Zhiqian - Zhang Hanlei.......CHINA
15.-16. Stanislav Vares - Julia Tepljashina......ESTONIA
17.     Nikitchenko Andrii - Prykhodko Zlata......UKRAINE
18.-19. Nikita Shauchenka - Polina Matskevich......BELARUS
18.-19. Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska......POLAND
20.-21. Adam Li - Ksenia Michtchenko.......CANADA
20.-21. Edgar Sztuce vel Stuzmania - Justyna Barycka......POLAND
22.-23. Giulio Ferrante - Lidia Martinez......SPAIN
22.-23. Francesco Garofalo - Marika Laraspata......ITALY
24.     Abylaikhan Akkubekov - Yelena Borovskaya......KAZAKHSTAN
25.     Maksim Osetrov - Danique Zegels......THE NETHERLANDS
26.-27. Egor Kondratenko - Mie Lincke Funch......DENMARK
26.-27. Dumitru Cernei - Diana Maidanic......MOLDOVA
28.-31. Alexandru Birca - Karyna Neginska......MOLDOVA
28.-31. Shawn Roitman - Briia Comilang.......CANADA
28.-31. Landon Anderson - Jenna Johnson......USA
28.-31. Zhumatayev Ayan - Kazbekova Liya......KAZAKHSTAN
32.-33. Jonni Peltola - Kastanja Rauhala......FINLAND
32.-33. Kiril Kulish - Nino Dzneladze......USA
34.     Duan Grua - Alexandra Ksiaekova......SLOVAKIA
35.-36. Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova......LITHUANIA
35.-36. Yksel Canberk Sayin - Selin Kahraman......TURKEY
37.     Pyry Kansa - Taiju Koivula......FINLAND
38.     Alejandro Jimenez - Paula Braojos......SPAIN
39.     Doan Minh Truong - Hoang My An......VIETNAM
40.     Provitera Raphael - Labrosse Mlanie......FRANCE
41.     Jrgen Buse - Evangeline Flyvbjerg Nrgaard......DENMARK
42.     Marius Gotbergas - Viktorija ?einker......LITHUANIA
43.-47. Andrea Civita - Eleonora De Mitri......ALBANIA
43.-47. Jiri Vala - Aneta Krejci......CZECH REPUBLIC
43.-47. Deyvid Danev - Eleonora Dabova......BULGARIA
43.-47. Federico Maccioni - Olga Turbin......CYPRUS
43.-47. Vadzim Horbach - Tatiana Podgornaia......BELARUS
48.     Teodor Georgiev - Vanesa Maneva.......BULGARIA
49.-50. Matej Pritekelj - Anja Pritekelj......SLOVENIA
49.-50. Tuberk Cokun - Alara ?NL?......TURKEY
51.-52. Christoph Mueller - Helene Buchner......AUSTRIA
51.-52. Mario Duda - Johanna Ruehrlinger......AUSTRIA
53.     Andri Fannar Petursson - Anita Loa Hauksdottir......ICELAND
54.     David Salamau - Kseniia Tetereva......KYRGYZSTAN
55.     Glenn Feddema - Maite Verheyden......THE NETHERLANDS
56.-57. Mark Kiraly - Eniko Kaldenecker......HUNGARY
56.-57. Duan Klimo - Nikola Dianikov......SLOVAKIA
58.     Tobias Fladby - Rikke Lund......NORWAY
59.-60. John Nordberg - Felicia Taube......SWEDEN
59.-60. Kende Soma Horvath - Laura Karcagi......HUNGARY
61.     Sverre Fjellstad - Karina Lindblom......NORWAY
62.     Tam Ka Pan - Vong Weng Lam......CHINA
63.     Lambarki Mehdi - Meyssonnier Charlne......FRANCE
64.     Jose Zuquilanda Serrano - Adriana Carolina Chavez Mosquera......ECUADOR
65.-66. Lei Meng - Cheang Weng Lam......CHINA
65.-66. Luong_BaoDuy - Nguyen Le Khanh Uyen......VIETNAM



WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM FREESTYLE STANDARTDEJĀS, BEJING, ĶĪNA, 22.09.2012.



1.     Simone Segatori - Annette Sudol......GERMANY
2.     Anton Belyayev - Antoaneta Popova......CANADA
3.     Marco Camarlinghi - Martina Minasi......ITALY
4.     Dmitry Stoborov - Ekaterina Krysanova.....RUSSIA
5.     Dmitry Pleshkov - Anastasia Kulbeda......RUSSIA
6.     Li Sicheng - Zhou Manni......CHINA
7.     Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka......LATVIJA
8.     Budai Attila - Barna Lilla......HUNGARY
9.     Martin Dvorak - Zuzana Silhanova......CZECH REPUBLIC
10.     Oleksandr Mazur - Olga Bogdanova.....UKRAINE
11.     Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger......AUSTRIA
12.     Kemeny Tamas - Princz Nóra.....HUNGARY
13.     Dave Teeuwen - Chantal Heemskerk......THE NETHERLANDS
14.     Kristaps Aleksandrovs - Ilze Galeja.....LATVIJA



WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM STANDARTDEJĀS, SCHLADMING, AUSTRIJA, 15.09.2012.



1.      Evgeny Nikitin - Dana Spitsyna......RUSSIA
2.      Valery Pavlov - Ekaterina Karashchuk......RUSSIA
3.      Dominykas Granskas - Kotryna Petrosiute......LITHUANIA
4.      Krists Čiapas - Anna Andreičuka......LATVIJA
5.      Alexandru Ionel - Cordula-Patricia Beckhoff......GERMANY
6.      Errol Williamson - Zhaniya Zharmenova......KAZAKHSTAN
7.      Antonio Di Salvo - Stefania Guglielmino......ITALY
8.      Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska......POLAND
9. – 10.Alexandru Birca - Karyna Neginska......MOLDOVA
9. – 10.Vlad Pislariu - Eszter Pop.....ROMANIA
11.     Alexandru Pogor - Mathilde Lyngsdal......DENMARK
12.     Ion Simboteanu - Lina Vartic......MOLDOVA
13.     Daniel Buschmann - Katarina Bauer......GERMANY
14. –16.Rares Viorel Moldovan - Andra Beatrice Galban.....ROMANIA
14. –16.Vjačeslavs Šuhtins - Anastasija Volkonska.....LATVIJA
14. –16.Gleb Yemelyanov - Oleksandra Troshyna.....UKRAINE
17.      Pawel Urbanski - Sandra Michalczyk.....POLAND
18.      Andrii Nikitchenko - Zlata Prykhodko......UKRAINE
19. -20.Nicolas Ballester - Carla Salbia.....SPAIN
19. -20.Erik Husgafvel - Laura Maekinen.....FINLAND
21.      Ergo Luekk - Rutt Metusala.....ESTONIA
22.      Sergejus Skripcenko - Eidvile Jonikaite......LITHUANIA
23.      Sander Seppik - Kaari Kink.....ESTONIA
24.      Aleksey Tkachuk - Nadya Valuy.....BELARUS
25.      Adam Li - Ksenia Michtchenko.....CANADA
26.      Sebastian Wartner - Anna Gruell.....AUSTRIA
27.      Skuta Artsiom - Iryna Piatrova.....BELARUS
28. -29.Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis.....HUNGARY
28. -29.Juri Vala - Aneta Krejci.....CZECH REPUBLIC
30.      Michele Albigese - Tarya Zakharova.....ITALY
31.      Vladimir Martintsov - Maria Gladkikh.....CANADA
32.      Tamas Jeri - Lilla Szepesi.....HUNGARY
33.      Jonni Peltola - Kastanja Rauhala......FINLAND
34.      Konstadin Vasilev - Ekaterina Markelova......BULGARIA
35.      Matej Pritekelj - Anja Pritekelj......SLOVENIA
36.      Vladimir Kasilov - Mie Rise Adrian.....DENMARK
37. -38.Branislav Soltys - Emilia Scherfelova.....SLOVAKIA
37. –38.Markus Sommerbauer - Anja Sturmann......AUSTRIA
39. -41.Raphael Provitera - Melanie Labrosse.....FRANCE
39. -41.Atanas Rusev - Simona Yaneva......BULGARIA
39. -41.Milan Tepic - Dragana Bajic......SERBIA
42. -45.Jean-Francois Gueudry - Juline Carrel......FRANCE
42. -45.Michal Konecny - Dominika Feglova......CZECH REPUBLIC
42. -45.Misha Vorobiev - Sonya Tsekanovsky......USA
42. -45.Pitt-Alexander Wibawa - Natalia Horvathova......SWITZERLAND
46      Hugo Gustafsson - Anna Goethborg......SWEDEN
47.      Ziga Tantegel - Nusa Crnko......SLOVENIA
48. -49.Marc Mayral - Marta Fabregas......SPAIN
48. –49.John Nordberg - Felicia Taube.....SWEDEN
50.      Kirill Borissochkin - Bella Ibragimova......KAZAKHSTAN
51      Sverre Fjellstad - Karine Lindholm.....NORWAY
52. -53.Lav Crncevic - Irena Maksimovic.....SERBIA
52. -53.Geraint Heaney - Stephanie Noon......WALES
54.      Ottar Tweisme - Tanja Lundal Kleiven......NORWAY
55.      Ken Tanahashi - Asuka Kasuo.....JAPAN
56.      William Stansbury - Jenny Sokolsky......USA
57.      Kevin Majcen - Ela Vukovic......CROATIA
58.      Gudjon Bergmann Agustsson - Drofn Farestveit......ICELAND
59. -60.Glenn Feddema - Maite Verheyden......THE NETHERLANDS
59. -60.Andri Fannar Petursson - Anita Loa Hauksdotti......ICELAND
61. -62.Thomas Doodkorte - Kelly Basoski......THE NETHERLANDS
61. -62.Brandon Soules - Lauren Leukes......SOUTH AFRICA
63. -64.Mateo Krcic - Adriana Musanovic......CROATIA
63. -64.Junichi Tezuka - Manami Nogi......JAPAN



WDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, STUTTGART, VĀCIJA, 14.08.2012.



1.      Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova......GERMANY
2.      Vladimir Vasilevich - Uliana Maximkina......RUSSIA
3.     Paul Moldovan - Cristina Tatar......ROMANIA
4.     Artem Efanin - Anastasiya Kornilova......RUSSIA
5.      Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti......ITALY
6.      Mihai-Vlad Paraschiv - Diandra-Aniela Illes......ROMANIA
7.      Vladislav Tammi - Diana Gavrilova......ESTONIA
8.-10.  Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska......POLAND
8.-10.  Karols Artūrs Junelis - Natalia Olga Szypulska.......LATVIJA
8.-10.     Egor Kondratenko - Mie Lincke funch......DENMARK
11.-13. Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova......LITHUANIA
11.-13. Vadim Lehmann - Maria Vakhnina-Kleinschmidt......GERMANY
11.-13. Stanislav Vares - Julija Tepljashina......ESTONIA
14.      Nikitia Shevchenko - Polina Matskevich......BELARUS
15.      Francesco Garofalo - Marika Laraspata......ITALY
16.-17. Dumitru Cernei - Diana Maidanic......MOLDOVA
16.-17. Andriy Nikitchenko - Zlata Prykhodko......UKRAINE
18     Alexandru Birca - Karyna Neginska......MOLDOVA
19.-20. Dawid Konopinski - Klaudia Szyc......POLAND
19.-20. Evgeny Pavlos - Mariya Krivko......UKRAINE
21.     Krists Čiapas - Anna Andreičuka.....LATVIJA
22.     Rafael Fleishman -  Lika Abidor......ISRAEL
23.      Jonni Peltola - Kastanja Rauhala......FINLAND
24.-25. David Merenguer - Sigrid Merenguer......SPAIN
24.-25. Maksim Osetrov - Danique Zegels......THE NETHERLANDS
26.-27. Aleix Civico - Laura Sune......SPAIN
26.-27. Pyry Kansa - Taiju Koivula......FINLAND
28.-29. Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis......HUNGARY
28.-29. Balazs Hidi - Zsuzsanna Szȯke......HUNGARY
30.     Michael Lerner - Marika Odikadze......ISRAEL
31.     Marius Gotbergas - Viktorija Seinker......LITHUANIA
32.-33. Artem Lazarev - Amalie Stampe.....DENMARK
32.-33. Matej Pritekelj - Anja Pritekelj......SLOVENIA
34.     Martin Pragr - Denisa Galanzarova......CZECH REPUBLIC
35.     Yüksel Canberk Sayin - Selin Kahraman......TURKEY
36.     Andrea Civita - Eleonora De Mitri......ALBANIA
37.-38. Christoph Muller - Helene Buchner......AUSTRIA
37.-38. Artsemiy Siarohin - Olga Abrazevich......BELARUS
39.-40. Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova......SLOVAKIA
39.-40. Federico Maccioni - Olga Turbin.....CYPRUS
41.      Aljaz Erzin - Maja Košutic.....SLOVENIA
42.     Robert Sendrei - Zsofia Horvath......SLOVAKIA
43.-44. Pedro Antunes - Raquel Soares.....PORTUGAL
43.-44. Mateo Cvenic - Rita Tovilo.....CROATIA
45.-47. Lav Crncevic - Irena Maksimovic.....SERBIA
45.-47. Mario Duda - Johanna Rȕhrlinger......AUSTRIA
45.-47. Raphaël Provitera - Mélanie Labrosse....FRANCE
48.-50. Kivanc Eski - Beren Tekin.....TURKEY
48.-50. Tony Tomov - Ivelina Kadiyska.....BULGARIA
48.-50. Michal Kozub - Tereza Bogaczova......CZECH REPUBLIC
51.     Pitt-Alexander Wibawa - Natalia Horvathova......SWITZERLAND
52.-53. Mehdi Lambarki - Charlène Meyssonnier......FRANCE
52.-53. Dimitar Stefanin - Ksenija Lakusic......SERBIA
54.-58. Argiris Argyropoulos - Kostandina Ligda......GREECE
54.-58. Deivid Danev - Eleonora Dabova......BULGARIA
54.-58. Tobias Fladby - Rikke Lund.....NORWAY
54.-58. John Nordberg - Felicia Taube.....SWEDEN
54.-58. Filip Sagovac - Karla Petrac......CROATIA
59.-60. Nikolaos Athanassiadis - Elefteria Kondogeorgi......GREECE
59.-60. Sverre Fjelistad - Karine Lindholm......NORWAY


WDSF EIROPAS KAUSS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, SUDAK, UKRAINE, 16.06.2012.



1.     Yury Petrov -  Yana Kozhukhar.....UKRAINE
2.     Vadim Shurin - Anastasia Meshkova......RUSSIA
3.     Marco Cavallaro - Letizia Ingrosso......ITALY
4.     Steeve Gaudet - Marioara-dumitrita Cheptene.....MOLDOVA
5.     Kārlis Trejs - Anastasija Krivosheeva.....LATVIJA
6.     Paolo Campigotto - Alina Petre......ROMANIA
7.     Wojciech Jeschke - Malgorzata Kowalska.....POLAND
8.     Alekhis Bergeon - Johanna Rivier......FRANCE
9.- 11. Markus Hackl - Stefanie Krausz......AUSTRIA
9.- 11. Marco Rescigno - Monika Pedersen......DENMARK
9.- 11. Dusan Novak - Petra Jurcovicova......SLOVAKIA
12.     Alekhey Rubtsov - Jasmina Arko.....SLOVENIA
13.     Artsiom Mironchyk - Victoria Botkova......BELARUS
14.     Petter Engan - Kine-marie Mardal......NORWAY
15.      Jan-willem Mostert - Kendra Kraus......THE NETHERLANDS
16.      Georgy Dimov - Pepi Vladimirova......BULGARIA



WDSF EIROPAS KAUSS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, SZOMBATHELY, UNGĀRIJA, 09.06.2012.



1.      Andrey Kiselev - Anastasia Selivanova......RUSSIA
2.      Mykhailo Bilopukhov - Anastasia Shchypilina....UKRAINE
3.      Vincenzo Marinello - Sara Casini......ITALY
4.      Stefano Vidoni - Orsolya Tóth......HUNGARY
5.      Javier Rodriguez - Cristina Manas......SLOVENIA
6.      Adam Fedko - Paulina Dabek.....POLAND
7.      Rodion Khromov - Stasa Berkopec.....SLOVENIA
8.      Filip Karasek - Sabina Piskova.....CZECH REPUBLIC
9.      Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger.....AUSTRIA
10.     Sergiu Luca - Maria Pia Arces......ROMANIA
11.     Henry Puusepp - Karin Lillemaa......ESTONIA
12.     Tomás Tanka - Dominika Feketová......SLOVAKIA
13.     Dario Pizzo - Karen D'Albundo.....FRANCE
14.     Kalva Kristaps - Lesia Bogachova......LATVIJA
15.- 16.Nikolaj Lund - Marta Kocik.....DENMARK
15.- 16.Andre Branco - Daniela Santos.....PORTUGAL
17.      Andrea Borelli - Chantal Green......ENGLAND
18.      Bojan Lazaresk - Tjasa Novak......SERBIA
19.      Marko Ciboci - Polina Golubewa......CROATIA
20.      Nermin Kocan - Iris Brkic......BOSNIA AND HERZEGOVENA



PASAULES ČEMPIONĀTS  SENIORIEM II LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, PALMA DE MALLORCA, SPAIN, 29.04.2012.


1.      Petri Jarvinen - Ulla Jarvinen......FINLAND
2.      Manuel Ramírez - Julia López......SPAIN
3.      Georg Broker - Susanne Schantora......GERMANY
4.      Ricardo Puerta - Pilar Martin......SPAIN
5.      Hisamichi Simizu - Miyako Iimura......JAPAN
6.      Andrea Bevilacqua - Antonella Vitale.....ITALY
7.      Jarmo Kouhia - Marjatta Kouhia......FINLAND
8.      Ullrich Sommer - Carmen Sommer......GERMANY
9.      Jun Shimizu - Hinako Shimizu......JAPAN
10.     Pere Miquel - Maria Trillo......SPAIN
11.     Eugene Gal - Heike Glaubitz......GERMANY
12.     Andreas Krause - Karin Saleina......GERMANY
13.     Oliver Albert Gastaldi - Muriel Renee Haegel......ITALY
14.     Hiroaki Oyabe - Hiromi Nakagawa......JAPAN
15.     Josean Bermejo - Doris Palao......SPAIN
16.     Harald Dormann - Anja Dormann......GERMANY
17.-18. Barry Smith - Angela Smith......ENGLAND
17.-18. Sergio Cucchiella - Daniela Saracini.......ITALY
19.      Sebastián Mallench - Merche Gomis......SPAIN
20.      Jarmo Valo - Heidi Valo......FINLAND
21.      Jean Christophe Pasquier - Jocelyne Pasquier......CANADA
22.-23. Yutaka Hamada - Noriko Hamada.......JAPAN
22.-23. Vincenzo Tursi - Sonia Manti......ITALY
24.      José Luis García - Carmen Matamoros.....SPAIN
25.      Tatsuya Kurosawa - Hitomi Suzuki......JAPAN
26.      Robin Sudell - Marianne Sudell.......SCOTLAND
27.      Sandro Fontana - Amalia Mattozzi......ITALY
28.      Jose Mata - Solange Mata.....PORTUGAL
29.      F. Javier Torres - Inmaculada Garrigos.....SPAIN
30.      Rolf Pernat - Iris Pernat.....GERMANY
31.-32. Patrick Mialon - Fabienne Mialon......FRANCE
31.-32. Jukka Leppänen - Tiina Siniketo-Leppänen.....FINLAND
33.      Uwe Moller - Elke Stoltze......GERMANY
34.-35. Oliviero Quatrini - Annamaria Pavonio.......ITALY
34.-35. Volker Dietrich - Sonja Bockmann-Dietrich......GERMANY
36.-37. Raimo Heino - Tarja Rintala......FINLAND
36.-37. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša......LATVIJA
38.      Graziano Biagioli - Emanuela Nardini......ITALY
39.-40. Daniel Scaravella - Isabelle Scaravella......FRANCE
39.-40. Gaetano Vellutino - Immacolata Medici......ITALY
41.-42. Marc Blanchard - Chantal Blanchard......FRANCE
41.-42. Antonio Martín - Montserrat Gómez......SPAIN
43.      Giovanni Carbone - Letizia Moi......ITALY
44.      Mario Olivetti - Paola Anelotti......ITALY
45.-46. Gotz Bierbaum - Maren Muller-Bierbaum......GERMANY
45.-46. Nils Casmir - Sandra Souquet......GERMANY
47.     Ulrich Knauf - Angela Knauf......GERMANY
48.      Giovanni Vitale - Antonella Guareschi......ITALY
49.-50. Udo John - Ursula Lauer......GERMANY
49.-50. Claude Demers - Diane Belanger......CANADA
51.-53. Adam Suszczewski - Elzbieta Krol......POLAND
51.-53. Andrzej Roszak - Urszula Roszak......POLAND
51.-53. Andrés Vázquez - Bernabé Carballeira.....SPAIN
54.-56. Enzo Leprai - M. Cristina Marraghini......ITALY
54.-56. Alfredo Rivas - M. Teresa de Paco......SPAIN
54.-56. Xisco Dopico - Francisca Forteza.....SPAIN
57.-58. Johann Gstrein - Elisabeth Ager......ITALY
57.-58. Serge Le Poittevin - Christine Schmitt......FRANCE
59.     Robert Genin-Lhommier - Gisele Joly-Pottuz......FRANCE
60.      Bodo Baumbach - Barbel Baumbach......GERMANY
61.-62. Richard Y. Chiang - Iris T. Chiang......USA
61.-62. Amedeo Iacurto - Rita Salsano.......ITALY
63.-65. Juan Alonso - M. Carmen de la Cal.......SPAIN
63.-65. Antonio Cardoso - Maria Julia Santos.......PORTUGAL
63.-65. Marc van Breda - Anita Bosmans......BELGIUM
66.-70. Roberto Fragolini - Veronica Fardelli......ITALY
66.-70. Denis Lessard - Johanne Pratte......CANADA
66.-70. Candeloro d'Agostino - Daniela Bizzarri......ITALY
66.-70. Georg Fleischer - Annabel Mak......GERMANY
66.-70. Peter Mitterhofer - Lucia Mitterhofer......GERMANY
71.      Vesa Karhunen - Ritva Karhunen......FINLAND
72.-73. Steffen Kniestedt - Antje Kniestedt....GERMANY
72.-73. Robert A. Blank - Martha Estevez......USA
74.-78. Jaakko Panula - Helena Panula......FINLAND
74.-78. Sergiy Chuykov - Valentyna Chuykova......UKRAINE
74.-78. Michael Brown - Katie Williams......ENGLAND
74.-78. Tapio Luttinen - Tarja Luttinen......FINLAND
74.-78. James Stevens - Irene Stevens......AUSTRALIA
79.-83. John Wilson - Irene Wilson......THE NETHERLANDS
79.-83. Manuel Reifs - Emilia Sánchez......SPAIN
79.-83. Donato Zicchillo - M. Assunta Curci......ITALY
79.-83. Giuliano Valenti - Roberta Botteri......ITALY
79.-83. Giora Cenciper - Marina Cenciper......ISRAEL
84.-88. Mauro Ravai - Conceta Carbone.......ITALY
84.-88. Vadim Baliasny - Lilia Baliasny......ISRAEL
84.-88. Ron Kosterman - Klein Hanneke......THE NETHERLANDS
84.-88. Xavier Puertas - Emi Allepuz.......SPAIN
84.-88. Michael Steinwascher - Viktoria Rappoport......GERMANY



WDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM sTANDARTDEJĀS, KIŠIŅEVA, MOLDĀVIJA, 28.04.2012.


1.      EVGENIY NIKITIN - DANA SPYTSINA.......RUSSIA
2.      DIMINYKAS GRANSKAS - KOTRYNA PETROSIUTE........LITHUANIA
3.      ALEXANDRU BIRCA - KARYNA NEGINSKA........MOLDOVA
4.      OSKAR DZIEDZIC - KLAUDIA IWANSKA........POLAND
5.      Krists Čiapas - Anna Andreičuka.......Latvija
6.      ROBERTO CARANO - VALENTINA RICCO........ITALY
7.      MACIEJ MIKRZAK - MARTYNA MICHALIK........POLAND
8.      RARES MOLDOVAN - ANDRA GOLBAN.......ROMANIA
9.- 10. VLAD PISLARIU - ESZTER POP.......ROMANIA
9.- 10. ALIAKSANDR SAMOSIUK - VALERIYA LOBACH.......BELARUS
11.     GIORGIO IORI - GIULIA SPALLA.......ITALY
12.     VALERIY URSACHE - DARYA GONCHAROVA.......UKRAINE
13.      ERGO LUKK - RUTT METUSALE......ESTONIA
14.      ALEXANDRU IONEL - CORDULA PATRICIA BECKHOFF......GERMANY
15.- 17.DANIEL BUSCHMANN - KATARINA BAUER.......GERMANY
15.- 17.VLADISLAV BOGOSLOV - VLADLENA KHODYREVA.......RUSSIA
15.- 17.ALEXANDRU POGOR - MATHILDE LYNGSDAL........DENMARK
18.      Vjačeslavs Šuhtins - Anastasija Volkonska........LATVIJA
19.- 20.VILIUS JAKAS - EVELINA BUTKAITE......LITHUANIA
19.- 20.ANDRII NIKITCHENKO - ZLATA PRYKHODKO.......UKRAINE
21.      ION SIMBOTEANU - LINA VARTIC.......MOLDOVA
22.      BERTRAN JANOS HEGYES - VIOLETTA KIS.......HUNGARY
23.      ERIK HUSGAFVEL - LAURA MAKINEN.......FINLAND
24.      SANDER SEPPIK - KAARI KAPPET.......ESTONIA
25.      ALIKSEI TKACHUK - NADZEIA VALUI.......BELARUS
26.      PYRY KANSA - TAIJU KOIVULA.......FINLAND
27.      DMITRI STEFANIN - KSENIJA LAKUSIC.......SERBIA
28.- 29.TAMAS JERI - LILLA SZEPESI.......HUNGARY
28.- 29.HANS CHRISTIAN KOGSBOELL - CHARLOTTE WINDING LARSEN.......DENMARK
30.      NICOLAS BALLESTER - CARLA SALBIA.......SPAIN
31.      DUSAN GRULA - ALEXANDRA KSIAZEKOVA.......SLOVAKIA
32.      MICHAL KONECNY - DOMINIKA FEGLOVA......CZECH REPUBLIC


WDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, KOBLENZ, VĀCIJA, 28.04.2012.



1.      Benedetto Ferruggia - Claudia Köhler.....GERMANY
2.      Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
3.      Simone Segatori - Annette Sudol.....GERMANY
4.     Sergej Konovaltsev - Olga Konovaltseva......RUSSIA
5.     Evgeny Moshenin - Genny Favero......ITALY
6.     Daniil Ulanov - Irina Gogoladze.......RUSSIA
7.     Andrzej Sadecki - Karina Nawrod......POLAND
8.     Salvatore Todaro - Violeta Yaneva......BULGARIA
9.     Marco Cavallaro - Letizia Ingrosso......ITALY
10.     Björn Bitsch - Ashli Williamson.......DENMARK
11.     Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite......LITHUANIA
12.     Yury Petrov - Yana Kozhukhar......UKRAINE
13.     Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko......UKRAINE
14.     Andres Liiv - Kristin Vaha......ESTONIA
15.     Czaba Laszlo - Viktoria Pali.......HUNGARY
16.     Martin Dvorak - Zuzana Silhanova......CZECH REPUBLIC
17.     Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.......FINLAND
18.-19. Rares Cojoc - Tatiana Timus......ROMANIA
18.-19. Alari Liiv - Baile Orb......ESTONIA
20.-21. Paolo Campigotto - Alina Petre......ROMANIA
20.-21. Janick Loewe - Pia Lundanes Loewe......NORWAY
22.      Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka......LATVIJA
23.      Dávid Schavel - Barbara Bilkovičová......SLOVAKIA
24.-25. Alexis Bergeron - Johanna Rivier......FRANCE
24.-25. Zymantas Kucikas - Urte Januskeviciute......LITHUANIA
26.     Giuseppe Longarini - Maria Carbonell......SPAIN
27.      Francesco Paris - Natalie Driker......ISRAEL
28.-29. Adrián Esperon - Patricia Martinez......SPAIN
28.-29. Markus Hirvonen - Mariia Hirvonen......FINLAND
30.     Egor Dulebenets - Aliaksandra Samarodskaya......BELARUS
31.-32. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa......LATVIJA
31.-32. Wojciech Jeschke - Malgorzata Kowalska.......POLAND
33.      Virgiliu Bumbu - Kamila Sakowska......MOLDOVA
34.      Miha Vodičar - Nadiya Bychkova......SLOVENIA
35.     Ľubomír Mick - Adriana Dindofferová.......SLOVAKIA
36.     Stanislav Wakeham - Laura Nolan......IRELAND
37.      Yvo Eussen - Elisabeth Novotny......SWEDEN
38.-40. Markus Hackl - Stefanie Krausz.......AUSTRIA
38.-40. Matej Kralj - Špela Kralj......SLOVENIA
38.-40. Jozsev Szepesi - Bettina Farkas.......HUNGARY
41.-42. Marcello Nencini - Tessa de Jongh.......THE NETHERLANDS
41.-42. Petr Zabystrzan - Monika Mihalikova......CZECH REPUBLIC
43.      Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro......BELGIUM
44.-45. Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger......AUSTRIA
44.-45. Viktor Szabo - Vanja Vujic......CROATIA
46.-48. Jan-Willem Mostert - Kendra Kraus......THE NETHERLANDS
46.-48. German Tepavicharov - Stela Kukonova......BULGARIA
46.-48. Roman Usmanov - Valeryia Rymareva......BELARUS
49.-50. Dawid Kaleta - Frida Steffensen......SWEDEN
49.-50. stvan Varga - Gabriela Pilic......CROATIA
51.      Fabio D'Angelo - Amy Ward.......ENGLAND
52.      Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal......NORWAY
53.      John Edward Nolan - Victoria Haskins.......IRELAND
54.      Mark Stalder - Yulia Dreyer......SWITZERLAND
55.     Bruno Petit - Severine Asnar......FRANCE
56.-57. Sergio Costa - Ana Rita Almeida......PORTUGAL
56.-57. Boris Mladenovic - Sonja Mladenovic......SERBIA
58.     Andre Branco - Daniela Santos.....PORTUGAL
59.-60. Davy Maex - Bianca Jakers......BELGIUM
59.-60. Vukasin Prvulovic - Vanja Vasiljevic......SERBIA
61.      Stanislav Sergeev - Amalia  Baroyan......ARMENIA
62.-63. Beat Künzi - Barbara Krebs......SWITZERLAND
62.-63. Daniel Leibman - Lital Opaets......ISRAEL
64.-66. Phillip Evans - Gaynor Evans......WALES
64.-66. Robert Foy - Lesley-Ann Evans.......WALES
64.-66. Matija Novosel - Ivana Udovicic.......BOSNIA HERZEGOVENA



WDSF EIROPAS SAVIENĪBAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, TALLINA, IGAUNIJA, 22.04.2012.



1.     Jevgēņijs Suvorovs - Tina Bazokina.....LATVIJA

2.     Paul Lorenz - Ekaterina Leonova......GERMANY
3.     Vladislav Inostrantsev - Emma/Leena Koger.....ESTONIA
4.     Filip Karasek - Sabina Piskova......CZECH REPUBLIC
5.     Ferenc Bodi - Diana Gyurits......HUNGARY
6.     Juri Kagan - Marina Nikolajeva.....ESTONIA
7.     Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute......LITHUANIA
8.     Jan Dvoracek - Libuse Chytkova.....CZECH REPUBLIC
9.     Vjatsheslav Molkin - Daria Chentsova......ESTONIA
10.     Sebastian Saarinen - Laura Lackmann......FINLAND
11.     Gabor Szabo - Dora Balatincz......HUNGARY
12.- 13.Lukas Petkevicius - Migle Klupsaite......LITHUANIA
12.- 13.Gorka Marquez - Irene Martin.....SPAIN
14.     Kristaps Kalva - Lesia Bogachova......LATVIJA
15.     Konstanty Kolesinski - Agata Koziol......POLAND
16.     Nick Mollen - Audrey Van Dalen.......THE NETHERLANDS


WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS U21 LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, AARHUS, DĀNIJA, 22.04.2012.


1.     Joel Lopez - Kristina Bespechnova......SPAIN
2.     Jakub Lipowski - Camilla Melania Christensen......DENMARK
3.     Nikolay Mikadze - Yana Novikova......RUSSIA
4.     Roman Gerbey - Vera Bondareva......UKRAINE
5.     Daniil Shcherbanyuk - Daria Seyko......RUSSIA
6.     Malthe Brinch Rohde - Hanne Marie Akselsen......NORWAY
7.     Paul Moldovan - Cristina Tatar......ROMANIA
8.-9.     Gregor Bronstein - Aigulim Gerich......GERMANY
8.-9.     Petar Daskalov - Christine H�jmark......DENMARK
10.     George Sutu - Ludivine Brangbour......FRANCE
11.     Vito Coppola - Federica Zappulla......ITALY
12.     Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
13.     Benjamin Jayakoddy - Sandra S�rensen.....SWEDEN
14.     Egor Petrov - Varvara Shatalova......RUSSIA
15.-16. Francesco Esposito - Svetlana Kostenko......ITALY
15.-16. Marc Jimenez Blanch - Valeryia Urymahava......SPAIN
17.     Youngeun Shim - Songha Kim......KOREA
18.     Pawel Tekiela - Alexandra Konstantinova......POLAND
19.-20. Angelo Domenico Paolicelli - Isabella Lamonica......ITALY
19.-20. Dan Capcelea - Tatiana Seliverstova......MOLDAVIA
21.     Sorokin Yan - Karimova Veronika......ENGLAND
22.     Di Prima Graziano - Yana Koroleva.....BELGIUM
23.     Sebastian Mr�z - Joanna Szumkowska......POLAND
24.     Marts Puniņš - Dana Jākobsone......LATVIJA
25.     Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova......LITHUANIA
26.     Stefano Grassi - Giulia Ardizzoni......ITALY
27.-29. Artem Martynov - Lisechko Polina.....RUSSIA
27.-29. Anton Inglikov - Ella Troshina......RUSSIA
27.-29. Boie Bogdan - Rybina Ksenya......ROMANIA
30.     Giuseppe Dell�aria - Viktoria Dincheva......BELGIUM
31.     Pablo Otero - Irina Perez......SPAIN
32.     Maxim Blinov - Maria Astafyeva.....RUSSIA
33.-34. Marius Toperczer Muresan - Katrine Nissen......DENMARK
33.-34. Abylaikhan Akkubekov - Yelena Borovskaya......KAZAKHSTAN
35.     Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir......ICELAND
36.     Dominik Cipar - Patricia Martinovicova......SLOVAKIA
37.     Rasmus Lander - Line Smed......DENMARK
38.-41. Frank Zegels - Ania Shevliakova......THE NETHERLANDS
38.-41. Bertalan J�nos Hegyes - Violetta Kis......HUNGARY
38.-41. Balazs Hid - Zsuzsanna Szoke......HUNGARY
38.-41. Ignat Calasnic - Olivia Gjelfort......DENMARK
42.-43. Adrian Kopczynski - Ewelina Mikolajewska......POLAND
42.-43. Timur Dogan - Vanessa Beer......GERMANY
44.     Artem Lazarev - Amalie Stampe......DENMARK
45.-46. Egor Kondratenko - Mie Lincke Funch......DENMARK
45.-46. Nikita Shevchenko - Polina Matskevich......BELARUS
47.     Aleksey Primakov - Jessica Duret......FRANCE
48.     Igor Gutan - Sofie Svenninggaard......DENMARK
49.     Petter Engan - Kine Mardal......NORWAY
50.-52. Chao Dai - Patrycja Golak.....USA
50.-52. Alexandre M�ssner - Katharina Dahm......GERMANY
50.-52. Freythor Ossurarson - Hrefna Dis Halldorsdottir......ICELAND
53.     Nicola Gentilucci - Greta Urbinati......ITALY
54.-57. Andre Branco - Daniela Santos......PORTUGAL
54.-57. Mattia Biagioli - Ren�e Cellucci......ITALY
54.-57. Mathias Kirkegaard - Line Riding......DENMARK
54.-57. Dmitrij Peters - Kristina Kretz......GERMANY
58.-60. Rivellini Antonio - Iafigliola Mariacarmen......ITALY
58.-60. Benjamin Becker - Josefin Dinger......GERMANY
58.-60. David Diaz Falcon - Lara Quintela Lago......SPAIN
61.     Andrea Civita - Eleonora De Mitri......ALBANIA
62.     Giuseppe De Bari - Enrica Campari.....ITALY
63.     Lasse Frederiksen - Olivia J�rgensen......DENMARK
64.     Francis Carnes - Sussen H�en-Vestrheim......NORWAY
65.     Matej Madeja - Alena Reznicka.....SLOVAKIA
66.-69. Du�an Klimo - Nikola Diani�kov�.....SLOVAKIA
66.-69. Nikita Goncharov - Alina Siranya Muschalik......GERMANY
66.-69. Tobias Fladby - Rikke Lund.....NORWAY
66.-69. Stefan Pinter - Paulina Gasparikova.....SLOVAKIA
70.-71. Alexander Bouet - Malin Kristjansdottir.....DENMARK
70.-71. Slawomir Sowa - Nicoline Kirkegaard......DENMARK
72.-75. David Dahm - Carla Meier.....GERMANY
72.-75. Josef Sedlmair - Tabea Louisa Thaler......GERMANY
72.-75. Jean-Baptiste Boyer - Morgane Salomon Gagnaire......FRANCE
72.-75. Christian Kogsb�ll - Charlotte Winding Larsen......DENMARK
76.-80. Mikkel Hjortsh�j Klinksgaard - Jeanette Kristiansen......NORWAY
76.-80. Anton Fischer - Marianthi Tzikas......SWITZERLAND
76.-80. Yuki Suzuki - Ayaka Harada.....JAPAN
76.-80. Tony Muzzupapa - Lou Alligier......FRANCE
76.-80. Quentin Sassolas - Clothilde Buniazet......FRANCE
81.-91. Andreas Boddum J�rgensen - Maria Gry Rasmussen.......DENMARK
81.-91. Alexandre Trente - Andrea Ferrier......FRANCE
81.-91. Hjalmar G�ransson - Sara Frisack.......SWEDEN
81.-91. Julien Vaysse - Maeva Cortez......FRANCE
81.-91. David B�chel - Flavia Landolfi......SWITZERLAND
81.-91. Harry Knaus - Isabell Reinelt.....GERMANY
81.-91. Markus Noll - Verena Noll......GERMANY
81.-91. Magnus Oliver Kornevald - Cecile Flink......DENMARK
81.-91. Fabio Landolfi - Angela Landolfi.....SWITZERLAND
81.-91. Jacob Nielsen - Linette Schindler Christensen......DENMARK
81.-91. Christian Skibsrud - Helene Spilling......NORWAY



WDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS, TALLINA, 21.04.2012.



1.     Paul Lorenz - Ekaterina Leonova......GERMANY
2.     Matteo Del Gaone - Kristina Reinfeldt.......ESTONIA
3.     Alari Liiv - Baila Orb......ESTONIA
4.     Artur Kozun - Kamila Wierzynska......POLAND
5.     Ilmārs Ozols - Santa Dmitrijeva.....LATVIJA
6.     Ilari Lehtonen - Jasmin Pocknell.....FINLAND    
7.-8.     Kārlis Treijs - Anastasija  Krivosheeva......LATVIJA
7.-8.     Marcello Nencini - Tessa De Jongh....THE NETHERLANDS
9.     Tanel Merigan - Kadri Kytt......ESTONIA
10.     Jordi Faberga - Maria Pomar......SPAIN
11.      Ville Vaatainen - Reetta Karvinen.....FINLAND
12.     Jeri Tamas - Lilla Szepesi......HUNGARY
13.     Jan Willem Mostert - Kendra Kraus......THE NETHERLANDS



WDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM 10 DEJĀS, AARHU, DĀNIJA, 21.04.2012.



1.     Bj�rn Bitsch - Ashli Williamson......DENMARK
2.     Anton Skuratov - Alena Uehlin.....GERMANY
3.     Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
4.     Yury Simachev - Anastasia Klokotova......RUSSIA
5.     Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko......UKRAINE
6.     Janick L�we - Pia Lundanes L�we.....NORWAY
7.     David Odstrcil - Tara Bohak......CZECH REPUBLIC
8.     Marts Puniņš - Dana Jākobsone.....LATVIJA
9.     Marc Jimenez - Valeriya Urymaheva......SPAIN
10.     Matej Kralj - �pela Kralj......SLOVENIA
11.     Marco Cecinati - Amalia Genchi.....ITALY
12.     Yvo Eussen - Elisabeth Novotny......SWEDEN
13.     Andres Liiv - Kristin Vaha......ESTONIA
14.-15. Dan Capcelea - Tatiana Seliverstova......MOLDAVIA
14.-15. Mateusz Smikiel - Maria Sielicka.....POLAND
16.     Alexis Bergeon - Johanna Rivier......FRANCE
17.     Markus Hackl - Stefanie Krausz......AUSTRIA
18.     Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
19.     Bogdan Talpiga - Ana Maria Talpiga......ROMANIA
20.     Istvan Varga - Gabriela Pilic......CROATIA
21.     Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir......ICELAND
22.     Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite......LITHUANIA
23.     Lukï Spi��k - Eva Tibenskï......SLOVAKIA
24.     J�nos Bertalan Hegyes - Violetta Kis......HUNGARY
25.     Stefan Ciobutaru - Isolde Van Daele......BELGIUM
26.     Frank Zegels - Ania Shevliakova......HOLAND
27.     Lobarau Raman - Konakhava Darya......BELARUS
28.     Andre Branco - Daniela Santos.....PORTUGAL
29.     Sergeev Stanislav - Amalia Baroyan......ARMENIA
30.     Daniel Leibman - Lital Opaets......ISRAEL
31.     Jacopo Casotto - Maria Delitoneva......BULGARIA
32.     Renato Minnig - Sigrun B�gi......SWITZERLAND
33.     Philip Evans - Gaynor Evans......WALES
34.     Nick Williams - Charmaine Chan......ENGLAND



PASAULES KAUSS 10 DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA,  14.04.2012.



1.    Daniil Ulanov - Irina Gogoladze......RUSSIA
2.    Mario Cecinati - Amalia Genchi......ITALY
3.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone......LATVIJA
4.    Alan Gilin - Anastasiya Trutneva......CANADA
5.    Andres Liiv - Kristin Vaha......ESTONIA
6.    Nikolai Lund - Marta Kocik.....DENMARK
7.    Markus Hackl - Stefanie Krausz......AUSTRIA
8.    Valerij Osadchenko - Olga Osadchenko......LITHUANIA
9.    Adrian Olmo - Yana Olina.....SPAIN
10.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova.....SLOVAKIA
11.- 12.Mateusz Zakrzewski - Jolanta Krasinska.....POLAND
11.- 12.Ivan Knezevic - Milena Zogovic.....SERBIA
13.    Oleksandr Savchenko - Ganna Poberezhnyk......UKRAINE
14.    Jonathan Bouchard - Sophie Thomas......FRANCE
15.    Brodie Barden - Lana Skrgic De-Fonseka......AUSTRALIA
16.    Yumiya Kubota - Rara Kubota......JAPAN
17.    Roland Sutto - Aniko Tombacz......HUNGARY
18.    Roman Lobarev - Darya Konakhava......BELARUS
19.    Sergey Popov - Marina Laptiyeva.......KAZAKHSTAN
20.    Stanislav Sergeev - Amalia Baroayn......ARMENIA
21.    Joni Ihanus - Kathrine Barck......FINLAND
22.    Otar Poladashvili - Juliana Bar-Gnar.......GEORGIA
23.    Lin Chuang En - Wang Hsiao Chien.......CHINESE TAIPEI


WDSF EIROPAS ČEMPIONĀTS PIEAUGUŠAJIEM,LATĪŅAMERIKAS DEJĀS, CAMBRILS, SPĀNIJA, 08.04.2012.



1.      Aniello Langella - Khrystyna Moshenska......ITALY
2.      Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya......RUSSIA
3.      Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup......DENMARK
4.      Gabriele Goffredo - Ana Matus......MOLDAVIA
5.      Timur Imametdinov - Ekaterina Nikolaeva......RUSSIA
6.      Marius-Andrei Balan - Nina Bezzubova......GERMANY
7.      Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova......FRANCE
8.      Joel L�pez - Kristina Bespechnova......SPAIN
9.      Guillem Pascual - Rosa Carn�......SPAIN
10.     Vjačeslavs Višņakovs - Terēze Kižlo......LATVIJA
11.-12. Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko......GERMANY
11.-12. Artem Lazarev - Ekaterina Isakovich......UKRAINE
13.      Jevgēņijs Suvorovs - Tina Bazokina.....LATVIJA
14.      Sergiu Luca - Maria Pia Arces.....ROMANIA
15.      Damir Haluzan - Anna Mashchyts......SLOVENIA
16.      Vincenzo Mariniello - Sara Casini.....ITALY
17.      Roman Gerbey - Vera Bondareva......UKRAINE
18.      Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
19.      Joonas Piippola - Laura Wimmer......FINLAND
20.      Andrea Silvestri - Martina Varadi.....HUNGARY
21.      Janick Loewe - Pia Lundanes Loewe.....NORWAY
22.      Roman Ciflicli - Mirona Toncean.....ROMANIA
23.      Yosef Laskin - Yevgenia Libman.....ISRAEL
24.      Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
25.     Krystian Radziejowski - Sylwia Maczek.....POLAND
26.      Dario Pizzo - Karen d'Albundo.....FRANCE
27.      Salvatore Bellavita - Natalia Polyakova.....ALBANIA
28.      Vladislav Inostrantsev - Emma-Leena Koger.....ESTONIA
29.      Stefano Vidoni - Orsolya Toth.....HUNGARY
30.      Shimriel Savidov - Olga Tchoupilov....ISRAEL
31.-32. Ivan Knezevic - Milena Zagovic.....SERBIA
31.-32. Niels Didden - Gwyneth Van Rijn.....THE NETHERLANDS
33.-34. Konstantin Gorodilov - Irina Sitnik.....ESTONIA
33.-34. Filip Karasek - Sabina Piskova......CZECH REPUBLIC
35.-36. Konstantin Todorov - Andra Linte......BULGARIA
35.-36. Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute......LITHUANIA
37.-38. Sergey Gusev - Anastasia Usoltseva......LUXEMBOURG
37.-38. Sigurdur Thor Sigurdsson - Hanna Run Oladottir......ICELAND
39.      Alexander Nabiullin - Barbara Ribeiro......PORTUGAL
40.      Gaylit Artem - Elizaveta Shibaeva.....BELARUS
41.-44. Dan Capcelea - Tatiana Seliverstova.....MOLDAVIA
41.-44. Yvo Eussen - Elisabeth Novotny......SWEDEN
41.-44. Georgy Naidenov - Olga Sedova.....BULGARIA
41.-44. Malthe Brinch Rohde - Hanne Marie Akselsen....NORWAY
45.-47. Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....ICELAND
45.-47. Barna Sztojan - Jaroslava Huber......AUSTRIA
45.-47. Radek Mucha - Vitalia Tyrnova.....CZECH REPUBLIC
48.      Sergiy Georgiyev - Olena Khablenko......AUSTRIA
49.      Adam Fedko - Paulina Dabek......POLAND
50.      Domenico Palmisano - Maria Birosova......SLOVAKIA
51.      Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
52.      Sebastian Saarinen - Laura Lackman......FINLAND
53.      Michael Puglisi - Rosaria La Rosa.....LUXEMBOURG
54.      Anton Puzravin - Ala Karpenko......LITHUANIA
55.      Cristiano Valente - Filipa Lamolinairie.....PORTUGAL
56.-57. Gennadiy Tsynkevich - Mzia Orvelashvili......BELARUS
56.-57. Jiri Hein - Lucia Krncanova......SLOVAKIA
58.-59. Erhan Kus - Seda Arigul......TURKEY
58.-59. Andrea Borrelli - Chantal Green.....ENGLAND
60.      Richard Szilagyi - Efthymia Giannaraki......GREECE
61.      Viktor Szabo - Vanja Vujic....CROATIA
62.-63. Ivans Lubenko - Helen Pearce......ENGLAND
62.-63. Stefan Ciobutaru - Isolde Vandaele......BELGIUM
64.-71. Ervin Muratspahic - Enisa Durmo.....BOSNIA AND HERZEGOVENA
64.-71. Federico Novacchi - Jannic Schneider.....SWITZERLAND
64.-71. Dawid Kaleta - Frida Steffensen......SWEDEN
64.-71. Nick Mollen - Audrey Van Daken.....THE NETHERLANDS
64.-71. Erikson Turku - Ilaria Cattelan.....ALBANIA
64.-71. Adam Edwards - Zoe Anne Shand......WALES
64.-71. Philip Evans - Gaynor Evans.......WALES
64.-71. Michal Vajcik - Carmen Huber......SWITZERLAND



PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORI II STANDARTDEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 24.03.2012.  


1.    Vladislav Kolesnikov - Anna Isakovich......RUSSIA
2.    Raul Faliboga - Loredana Butea......ROMANIA
3.    Viacheslav Samokhin - Alina Karapetian......RUSSIA
4.    Yaroslav Brovarskyy - Yelyzaveta Gyzhko......UKRAINE
5.- 6.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek......POLAND
5.- 6.    Martin Prost - Laura Prost.....ESTONIA
7.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone.....ITALY
8.    Werner Robert Laaneots - Laura Lohmus....ESTONIA
9.- 10.    Iļja Davidovs - Katrīna Kora Klapere....LATVIJA
9.- 10.    Paul Rednic - Iulia Topan.....ROMANIA
11.J    ustas Skara - Vaida Marija Siaulytyte.....LITHUANIA
12.    Vedran Sraga - Iva Risek.....CCOATIA
13.    Dan Pseneac - Alexandrina Bicov.....MOLDOVA
14.    Everts Gulbis - Gunta Anda Zabrauska.....LATVIJA
15.    Alessio Formisano - Claudia Ortis......ITALY
16.    Igor Reznik - Kristina Godunova......UKRAINE
17.    Artemy Kokhanov - Abigail Xinkas......CANADA
18.- 19.Nariman Ashenov - Aruzhan Aldasheva......KAZAKHSTAN
18.- 19.Dawid Podgajny - Oliwia Popek......POLAND
20.    Zoltan Ronyai - Boglarka Farkas......HUNGARY
21.- 23.Yahor Boldysh - Marya Skorodumova......BELARUS
21.- 23.Yauheni Bulava - Iryna Krepchuk......BELARUS
21.- 23.Andrei Filonenco - Ghenrieta Buga......MOLDOVA
24.    Ploszaj Patryk - Anna Kaczmarski......USA
25.    Karol Michal Tomecki - Austeja Bliujute......LITHUANIA
26.- 27.Jure Bergant - Ana Mesec.....SLOVENIA
26.- 27.Viktor Novakov - Naddel Gazieva.....UZBEKISTAN
28.- 29.Tony Cooperman - Sabrina Flisfeder......CANADA
28.- 29.Petr Liska - Eliska Smutna......CZECH REPUBLIC
30.    Nejc Fir - Ana Ekart......SLOVENIA
31.    Mikael Tatarkin - Julia-Viktoria Puchinin......GERMANY
32.- 33.Jakub Chudik - Kristina Rollova......SLOVAKIA
32.- 33.Hugo Gustafsson - Anna Gothborg......SWEDEN
34.    Kazuki Sugawara - Sakura Mitsuhashi.....JAPAN
35.    Jorge Llop - Carla Bustamante.....SPAIN
36.- 37.Jan Janzen - Maria Louise Hougesen......DENMARK
36.- 37.Martin Repcek - Diana Studenicova......SLOVAKIA
38.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi......JAPAN
39.- 40.Benjamin Lindstrom - Emma-Jemina Liljestrand.....FINLAND
39.- 40.Tayke Tyrebekov - Zhanel Assylbekova.......KAZAKHSTAN
41.    Jan Plsek - Renata Plskova......CZECH REPUBLIC
42.- 43.Christoffer Hojmark Thomsen - Sandra Overballe Pedersen......DENMARK
42.- 43.Jozsef Wicha - Reka Purda......HUNGARY
44.    Ivan Karadzhov - Mona Videlova......BULGARIA
45.- 47.Eemeli Kirjavainen - Esteri Talvio......FINLAND
45.- 47.Antoine Maret - Morgane Grasmick......FRANCE
45.- 47.Robert Maric - Ana Maric.......CROATIA
48.    Kamil Falkowski - Katarina Hermanova......USA
49.    Larry-Ron Urevich - Yael Pasternak.....ISRAEL
50.    Sergi Pons - Natalia Atilano......SPAIN
51.    Aleksey Rovner - Lisa Rykovski.......GERMANY
52.    Matthew Duffin - Jade Mccabe.......ENGLAND
53.- 54.Israel-Omri Mishael - Liel Mureinis......ISRAEL
53.- 54.Theophile Sanson - Lorraine Prevel......FRANCE
55.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt......THE NETHERLANDS
56.    Matija Radojevic - Tamara Bujosevic.......SERBIA
57.- 58.Jordan Maguire - Laura Robinson......ENGLAND
57.- 58.Filip Zivkovic - Vladica Adzic......MONTENEGRO
59.- 61.Nedeljko Kraljevic - Nora Cavkunovic......SERBIA
59.- 61.Karim Naghiyev - Lala Naghiyeva......AZERBAIJAN
59.- 61.Garth Ross - Kelsey Fransman......SOUTH AFRICA



EIROPAS ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM 10 DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 17.03.2012.



1.    Vladimir Vasilevich - Uliana Maximkina......RUSSIA
2.    Andriy Nikitchenko - Zlata Prykhodko......UKRAINE
3.    Dominykas Granskas - Kotryna Petrosiute......LITHUANIA
4.    Ion Simboteanu - Lina Vartic.......MOLDOVA
5.    Roberto Carano - Valentina Ricco.......ITALY
6.    Stanislav Vares - Julia Tepljashina......ESTONIA
7.    Daniel Buschmann - Katarina Bauer......GERMANY
8.    Aleksandr Samosyuk - Valeriya Lobach.......BELARUS
9.    Edgar Sztuce vel Stuzmania - Justyna Barycka......POLAND
10.    Aleksandrs Aņiščenko - Diāna Mackeviča.....LATVIJA
11.    Janos Hegyes Bertalan - Violetta Kis......HUNGARY
12.    Raphael Provitera - Melanie Labrosse.......FRANCE
13.    Jonni Peltola - Kastanja Rauhala......FINLAND
14.    Artem Liaskovsky - Liana Odikadze......ISRAEL
15.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj......SLOVENIA
16.    David Merenguer - Sigrid Merenguer......SPAIN
17.    Artem Lazarev - Amalie Stampe......DENMARK
18.    Maxim Osetrov - Danique Zegels.....THE NETHERLANDS
19.    Dimitar Stefaninin - Ksenija Lakusic......MONTENEGRO
20.    Geraint Heaney - Oktawia Talabska......WALES
21.    Dusan Grula - Alexandra Ksiazekova.......SLOVAKIA
22.    Michal Konecny - Dominika Feglova......CZECH REPUBLIC
23.    Teodor Georgiev - Vanesa Maneva......BULGARIA
24.    Marko Micic - Marija Martinovic.....SERBIA


WDSF PASAULES ČEMPIONĀTS  SENIORIEM I STANDARTDEJĀS, ANTVERPENE, BEĻĢIJA, 04.02.2012.



1.     Heinz-Josef Bickers - Aurelia Bickers......GERMANY
2.     Petr Palat - Hana Palatova.....CZECH REPUBLIC
3.     Bernd Ketturkat - Sandra Ketturkat.....GERMANY
4.     Luis Monteiro - Alexandra Monteiro.....PORTUGAL
5.     Alexander Florin - Isabelle Florin.....SWITZERLAND
6.     Koji Kusaba - Rika Kusaba......JAPAN
7.     Jean-Hugues Henneghien - Eun-Sook Scherf.....BELGIUM
8.     Patrick van der Meer - Sabrina van der MeeR.....GERMANY
9.     John Townsend - Sabine Kuntze.....ENGLND
10.-11. Anthony Chong - Gloria Chien.....CANADA
10.-11. Ronny Romijn - Anne Romijn-Briene......THE NETHERLANDS
12.      Oliver Wöstenfeld - Martina Bruhns.....GERMANY
13.-14. Juerg Briner - Katharina Egli.....SWITZERLAND
13.-14. Gert Faustmann - Alexandra Kley.....GERMANY
15.     Tom Opdebeek - Sofie Nuyens.....BELGIUM
16.     Koichi Takasugi - Ayako Takasugi......JAPAN
17.-18. Alex Martinez - Belen Ricart.....SPAIN
17.-18. Oleg Sadorev - Tatjana Krolova....ESTONIA
19.-20. Anton Marcek - Jana Marcekova.....SLOVAKIA
19.-20. Robrecht Krikilion - Nadia Schepens......BELGIUM
21.-22. Andre Plante - Suzanne Murray.....CANADA
21.-22. Denis Polyakov - Tatiana Gannotchka......BELARUS
23.     Alexander Hick - Petra-Alexandra Lessmann.....GERMANY
24.     Heinz-Jürgen Kühl - Jutta Kühl......GERMANY
25.-26. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone......LATVIJA
25.-26. Duarte Sousa - Elisabete Pera......PORTUGAL
27.      Romualdas Jokšas - Ilona Jokša.....LATVIJA
28.      Ian Saville - Linda Chatterley......ENGLAND
29.-30. Andrey Ivanov - Anna Ivanova.....MONTENEGRO
29.-30. Christian Schauer - Veronika Knott......GERMANY
31.     Leo Geenen - Barbara Weyer......BELGIUM
32.-33. Darren Day - Joycelyn Tam......NEWZEALAND
32.-33. Bert Huizing - Nicole Elbers......THE NETHERLANDS
34.      Cesar Olguin - Alicia Sampayo......ARGENTINA
35.-38. Alfredo Antonio Araya Rodriguez - Viviana Paola Diaz Munoz.....CHILE
35.-38. Ludo Verberne - Vera Van Praag......BELGIUM
35.-38. Edi Aladjadjian - Irina Ioncheva......BULGARIA
35.-38. Jan Guisset - Annemie Wuestenradt......BELGIUM        










Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori

























Mecenāti




Sadarbības partneri





















Informatīvie atbalstītāji