Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2013


WDSF WORLD YOUTH TEN DANCE CHAMPIONSHIP, RIGA, LATVIJA, 14.12.2013.

1.     Rozhkov Sergey - Dichka Veronika.....RUSSIAN FEDERATION
2.      Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes.....ROMANIA
3.    Tam Winson - Novikova Anastasia.....CANADA
4.    Dziedzic Oskar - Iwanska Klaudia......POLAND
5.    Lehmann Vadim - Kleinschmidt Maria......GERMANY
6.     Stanislav Vares  - Gunta Anda Zabrauska.....LATVIJA
7.    Granskas Dominykas - Petrosiute Kotryna.....LITHUANIA
8.    Lioli Yury - Semjonova Elisaveta.....ESTONIA
9.    Barbizi Nicolo - Uggerly Sofie Kilt......DENMARK
10.    Zhumatayev Ayan - Kazbekova Liya.....KAZAKHSTAN
11.    Ballester Nicolas - Salbia Llorens Carla......SPAIN
12.    Pseneac Dan – Bicov Alexandrina.....MOLDOVA
13.    Sraga Vedran - Risek Iva......CROATIA
14.    Redziuk Roman - Basiuk Elizaveta......UKRAINE
15.    Roccatti Andrea - Iannone Flaminia......ITALY
16.    Liaskovsky Artyom - Odikadze Liana......ISRAEL
17.-18.    Shkuta Artsiom - Piatrova Iryna......BELARUS
17.-18.    Peltola Jonni - Rauhala Kastanja......FINLAND
19.    Vala Jiri - Krejci Aneta......CZECH REPUBLIC
20.    Soltys Branislav - Scherfelova Emilia......SLOVAKIA
21.    Bergant Jure - Mesec Ana......SLOVENIA
22.    Gueudry Jean Francois - Yarullina Ilmira......FRANCE
23.    Pettersen Jonas Alexander - Spilling Helene......NORWAY
24.    Georgiev Alexander - Bormaliyska Ventsislava......BULGARIA
25.-26.    Bjornsson Brynjar - Steingrimsdottir Perla......ICELAND
25.-26.    Gustafsson Hugo - Granath Julia......SWEDEN
27.    Oliveira Ricardo – Pinto Rita......PORTUGAL
28.-29.    Vorobiev Mikhail - Tsekanovsky Sonya......USA
28.-29.    Wartner Sebastian - Gruell Anna......AUSTRIA
30.    Duffin William - Kirkpatrick Melissa......UNITED KINGDOM
31.    Sriruttanaaram Ruttanun - Supprapassorn Meenna.....THAILAND
32.    Martsynyuk Oleksandr - Duque Nicole......ECUADOR
33.    Harutyunyan Davit - Mnatsakanyan Evelina......ARMENIA
34.    Kiss Oliver - Laskovics Reka......HUNGARY


WDSF EUROPEAN CUP STANDARD, RIGA, LATVIJA, 13.12.2013.

1. Shurin Vadim - Meshkova Anastasia.....RUSSIAN FEDERATION
2. Sodeika Evaldas - Zukauskaite Ieva.....LITHUANIA
3. Edgars Līnis - Elīza Ancane.....LATVIJA
4. Kolobov Dmitri - Busk Signe.....DENMARK
5. Laszlo Csaba – Pali Viktoria.....HUNGARY
6. Doga Dumitru - ErtmerSarah.....GERMANY
7. Krasnoshlyk Sergiy - Fomicheva Olena.....UKRAINE
8. Kulis Szymon - Zvonova Margarita.....POLAND
9. Lehtonen Ilari - Pocknell Jasmin.....FINLAND
10.-12.    D'Angelo Fabio - Ward Amy Anne.....UNITED KINGDOM
10.-12.    Nudo Pasquale - Saykina Yulia.....ITALY
10.-12.    Razek Vitezslav - Muckova Kristyna.....CZECH REPUBLIC
13.-14.    Kapp Artur - Hendrikson Helen.....ESTONIA
13.-14.    Reininger Thomas - Schramke Anna-Katharina.....AUSTRIA
15. Fraulini Matteo - Karavaki Maria.....GREECE
16. Lazik,Martin - Silesova Danka.....SLOVAKIA
17. Costa Sergio - Almeida Ana Rita.....PORTUGAL
18. Lemez Bostjan - Gerecnik Ana......SLOVENIA


WDSF WORLD CHAMPIONSHIP LATIN, BERLIN, GERMANY, 30.11.2013.

1. Aniello Langella - Khrystyna Moshenska.....ITALY    
2. Gabriele Goffredo - Anna Matus.....MOLDOVA
3. Marius-Andrei Balan - Nina Bezzubova.....GERMANY    
4. Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova.....FRANCE    
5. Timur Imametdinov - Ekaterina Nikolaeva.....RUSSIAN FEDERATION    
6. Valentin Voronov - Alina Imrekova.....RUSSIAN FEDERATION    
7. Pavel Pasechnik - Marta Arndt.....GERMANY    
8. Umberto Gaudino - Louise Heise.....DENMARK    
9. - 10. Vincenzo Mariniello - Sara Casini.....ITALY    
9. - 10. Marts Smolko - Viktorija Puhovika.....LATVIJA    
11. Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA    
12. Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak....SPAIN
13. Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA    
14. - 15.Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute.....LITHUANIA    
14. - 15.Ciflicli Roman - Toncean Mirona.....ROMANIA
16. Nikita Bazev - Hanna Run Oladottir....ICELAND    
17. Guillem Pascual - Rosa Carne.....SPAIN
18. Radek Mucha - Vitalija Tyrnova.....CZECH REPUBLIC    
19. Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen.....DENMARK    
20. Moldovan Paul - Tatar Cristina.....ROMANIA
21. - 22. Joonas Piippola - Tiina Koskenvalta.....FINLAND    
21. - 22. Kristijan Burazer - Martina Plohl.....SLOVENIA    
23. Igor Wilczynski - Karolina Urban.....POLAND
24. Nagymihaly Balazs - Szalai Agnes.....HUNGARY    
25. Dario Pizzo - Karen D'albundo.....FRANCE
26. - 27. Filip Karasek - Sabina Karaskova.....CZECH REPUBLIC    
26. - 27. Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
28. Juri Kagan - Anastasia Selivanova.....ESTONIA    
29. Telmo Madeira - Vanessa Ferrao.....PORTUGAL
30. - 31. Alfonso Tarallo - Mariantonietta Marotta.....ALBANIA    
30. - 31. Pawel Tekiela - Alexandra Konstantinova.....POLAND
32. - 33. Sztojan Barna - Jaroslava Huber.....AUSTRIA
32. - 33. Alexandr Nabiullin - Barbara Ribeiro.....PORTUGAL    
34. - 35. Valentin Kolesnikov - Anastasiya Mironenko.....CANADA    
34. - 35. Alexandr Rebrov - Yulia Steshenko.....UKRAINE
36. Ewoud Fidom - Anastasija Jerjomina.....NETHERLANDS
37. - 39. Lukas Petkevicius - Migle Klupsaite.....LITHUANIA    
37. - 39. Bojan Lazareski - Tjasa Novak.....SERBIA
37. - 39. Tomas Tanka - Dominika Feketova.....SLOVAKIA    
40. Vladislav Inostrantsev - Marina Nikolajeva.....ESTONIA    
41. - 43. Giuseppe Fiamingo - Valentina Emanuele.....ARGENTINA    
41. - 43. Kristaps Kalva - Lesia Bogachova.....LATVIJA
41. - 43. Shinawat Lerson - Krittaporn Manasuth.....THAILAND    
44. - 45. Nam Gi Yong - Lee Da Jung.....SOUTH KOREA
44. - 45. Taras Savitskyy - Tatiana Seliverstova.....USA    
46. Aleksei Kibkalo - Tatiana Kogadei.....KYRGYZSTAN
47. Yaroslav Galay - Kateryna Klishyna.....UKRAINE    
48. Lars Olav Eltervaag - Melanie Kegel.....NORWAY    
49. - 51. Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer....AUSTRIA
49. - 51. Konstantin Todorov - Linte Andra.....BULGARIA
49. - 51. Andrea Borrelli - Chantal Green.....ENGLAND
52. - 53. Dzenan Jahic - Regina Kliaynfelder.....BOSNIA HERZEGOVENA    
52. - 53. Erhan Kus - Seda Arigul.....TURKEY
54. - 57. Giounis Aliev - Ekaterina Bychkovskaya.....AZERBAIDJAN    
54. - 57. Vitali Nestsiarovich - Yana Kuzeyeva.....BELARUS    
54. - 57. Daniele Graziosi - Desislava Pencheva......BULGARIA    
54. - 57. Maxim Antipin - Veronika Popova.....KAZAKHSTAN
58. - 60. Laurence Moldavsky - Nicole Prosser.....AUSTRALIA    
58. - 60. Spiridon Pavlidis - Ourania Koliou.....GREECE
58. - 60. Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
61.  Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez.....BELGIUM    
62. - 64. Islam Prokopis Katiaj - Aliona Stefanidou.....ALBANIA
62. - 64. Lee Kyeong Chan - Lee Han Ji.....SOUTH AFRICA
62. - 64. Fabio Coco - Nicole Harrington.....NEW ZEALAND    
65. YUKSEL CANBERK SAYIN - SELIN KAHRAMAN.....TURKEY    
66. - 67. Szabo Viktor - Vanja Vujic.....CROATIA
66. - 67. Sutto Roland - Tombacz Aniko.....HUNGARY    
68. - 69. Javier Fernandez - Telma Rut Sigurdardottir.....ICELAND    
68. - 69. Jaroslav Obona - Dominika Roskova.....SLOVAKIA
70. - 71. Nick Kocken - Katerina Nitsios.....NETHERLANDS    
70. - 71. William Pfaeffli - Angela Wenger.....SWITZERLAND    
72. - 75. Daniel Camacho - Estefania Perez......ECUADOR
72. - 75. Vladlen Kravchenko - Aigerim Toktarova......KAZAKHSTAN    
72. - 75. Angelo Trovato Gangemi - Louise Ragnar......SWEDEN
72. - 75. Edward Golbert - Maryanna Krasko.....USA    
76. - 78. Steven Greenwood - Hannah O'Donovan......AUSTRALIA    
76. - 78. Lukas Musinka - Anja Imamovic.....BOSNIA HERZEGOVENA
76. - 78. Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
79. - 80. Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN    
79. - 80. Fabio Landolfi - Angela Landolfi.....SWITZERLAND    
81. - 82. Jose Romero - Veronica Padron......ECUADOR
81. - 82. Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella.....NORWAY    
83. - 87. Rustam Tagiev - Marina Isaeva.....AZERBAIJAN
83. - 87. Nick Williams - Charmaine Chan.....ENGLAND
83. - 87. Dmitry Muchnick - Sarit Konikov.....ISRAEL    
83. - 87. Artem Kovalev - Manami Numata......JAPAN    
83. - 87. Wiseman Ndlela - Lina Rakoma......SOUTH AFRICA    

WDSF WORLD CHAMPIONSHIP STANDARD, KIEV, UKRAINE, 23.11.2013.

1.Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK    
2.Simone Segatori - Annette Sudol.....GERMANY    
3.Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....RUSSIAN FEDERATION
4.Sergei Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIAN FEDERATION
5.Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA    
6.Yury Petrov - Yana Kozhukhar.....UKRAINE
7.Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK    
8.Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva....LITHUANIA    
9.Nikolay Darin - Natalia Seredina.....MOLDOVA    
10. - 11.Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC    
10. - 11.Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.....LITHUANIA    
12.Francesco Galuppo - Debora Pacini.....ITALY
13.Anton Skuratov - Alena Uehlin.....GERMANY
14.Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA    
15.Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
16.Andrejs Rogovenko - Anna Voroncuka.....LATVIJA    
17. - 18.Giuseppe Longarini - Katarzyna Kapral.....POLAND    
17. - 18.Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
19.Edgars Linis - Eliza Ancane.....LATVIJA
20.Laszlo Csaba - Pali Viktoria.....HUNGARY    
21.Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko.....UKRAINE    
22.Cojoc Rares - Hanna Zudziewicz.....ROMANIA
23.Radu Sterban - Xenia Cletova.....MOLDOVA    
24.Adrian Esperon - Patricia Martinez.....SPAIN    
25.Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.....SLOVAKIA    
26.Egor Dulebenets - Aleksandra Samorodskaya.....BELARUS    
27. - 28.Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE
27. - 28.David Odstrcil - Tara Bohak......CZECH REPUBLIC    
29. - 31.Francesco Andreani - Francesca Longarini.....ITALY    
29. - 31.Szymon Kulis - Margarita Zvonova.....POLAND
29. - 31.Andres Liiv - Kristin Vaha.....ESTONIA
32.Mario Cicala - Bianca Tonizzo....AUSTRALIA
33. - 35.Oleksii Guzyr - Rikako Ota.....JAPAN    
33. - 35.Ilari Lehtonen - Jasmin Pocknell.....FINLAND    
33. - 35.Sergey Popov - Marina Laptiyeva.....KAZAKHSTAN    
36. - 37.Matteo Cicchitti - Simona Brecikova.....SLOVAKIA    
36. - 37.Alari Liiv - Gerli Vinkel.....ESTONIA
38.Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum....CANADA    
39. - 41.Masayuki Ishihara - Saori Ito....JAPAN
39. - 41.Szabo Viktor - Vanja Vujic.....CROATIA    
39. - 41.Roman Usmanov - Valeryia Rymareva.....BELARUS    
42.Nikolay Lazarov - Veselina Bozhilova.....BULGARIA
43.Vladlen Kravchenko - Aigerim Toktarova.....KAZAKHSTAN    
44.Markus Hackl - Stefanie Krausz....AUSTRIA
45. - 47.Fabio D'Angelo - Amy Anne Ward....ENGLAND    
45. - 47.Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger....AUSTRIA    
45. - 47.Taras Savitskyy - Tatiana Seliverstova.....USA    
48.Yuriy Nartov - Yuliya Blagova.....USA    
49. - 50.Szepesi Jozsef - Farkas Bettina.....HUNGARY    
49. - 50.Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA    
51. - 52.Jonathan Bouchard - Sophie Thomas.....FRANCE    
51. - 52.Tine Kranjc - Sasa Ul.....SLOVENIA
53.Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir....ICELAND    
54.Hampus Norberg - Lana Murphy Astrom.....SWEDEN
55.Wesley van Riel - Wies van Haaren.....NETHERLANDS    
56.Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole.....NETHERLANDS    
57. - 58.Matteo Fraulini - Maria Karavak.....GREECE    
57. - 58.Mark Stalder - Yulia Dreier.....SWITZERLAND    
59. - 61.Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka.....AUSTRALIA    
59. - 61.Jordi Fabrega Calderon - Maria Pomar Caballero.....SPAIN    
59. - 61.Daniel Leibman - Lital Opaets.....ISRAEL
62. - 64.Thorkell Jonsson - Denise Margret Yaghi.....ICELAND    
62. - 64.Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....SWEDEN
62. - 64.Jovan Ratkovic - Ana Dedovic.....SERBIA    
65.Kristof Reekmans - Joke Vogels.....BELGIUM
66. - 70.George Borisov - Au Yuk Man Ada.....HONG KONG
66. - 70.Sergio Costa - Ana Rita Almeida.....PORTUGAL    
66. - 70.Oleksandr Martsynyuk - Nicole Duque.....ECUADOR    
66. - 70.Joep Mutsaerts - Sulekha Buhala.....SWITZERLAND    
66. - 70.Joeri Van der Veken - Liesje Loos....BELGIUM

WDSF WORLD TEN DANCE CHAMPIONSHIP, VIENNA, AUSTRIA, 16.11.2013.

1. Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
2. Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
3. Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....CANADA
4. Anton Skuratov - Alena Uehlin .....GERMANY
5. Jaak Vainomaa - Taina Savikurki......FINLAND
6. Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko......UKRAINE
7. Andrey Sergunin - Alina Glazkova.....RUSSIAN FEDERATION
8. Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova.....ESTONIA
9. Maurizio Benenato - Tatiana Veselkina.....ITALY
10. Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska.....POLAND
11. Karlis Treijs - Anastasia Krivosheeva......LATVIJA
12. - 13. Andrei Kitsun - Natallia Korsak......BELARUS
12. - 13. David Odstrcil - Tara Bohak.....CZECH REPUBLIC
14. Ion Simboteanu - Natalia Luchiv......MOLDOVA
15. Lukas Spisak - Eva Tibenska......SLOVAKIA
16. Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE
17. Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite.....LITHUANIA
18. - 19. Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA
18. - 19. Bogdan Talpiga - Maria Talpiga......ROMANIA
20. - 21. Adrian Esperon - Patricia Martinez......SPAIN
20. - 21. Bertalan Janos Hegyes - Violetta Kis......HUNGARY
22.       Taras Savitskyy - Tatiana Seliverstova.....USA
23.       Brodie Barden - Lana Skrgic- De Fonseka......AUSTRALIA
24. - 25. Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir......ICELAND
24. - 25. Viktor Szabo - Vanja Vujic......CROATIA
26.       Stanimir Stoyanov - Polina Kimova......BULGARIA
27.       Dawid Kaleta - Frida Steffensen......SWEDEN
28. - 29. Ivan Knezevic - Violeta Jovanovic.....SERBIA
28. - 29. Hin Ting Lam - Chui Mei Chan......HONG KONG
30.       Oleksii Guzyr - Rikako Ota......JAPAN
31.       Catalin Andrei Mihu - Maria Isabel Lie Ramella......NORWAY
32.       Daniel Leibman - Lital Opaets......ISRAEL
33.       David Buechel - Flavia Landolfi......SWITZERLAND
34.       Dario Hrabar - Andrea Brekalo......BOSNIA HERZEGOVENA
35.       Goncalo Torres - Ana Sofia Cordeiro......PORTUGAL
36.       Luis Munoz - Tina Frenzel......ECUADOR
37.       Nick Williams - Charmaine Chan......ENGLAND
38.       Chee Seng Edwin Teo - Cheer Ching Kimberly Tan......MALAYSIA


WDSF EUROPEAN CUP 10 DANCE, DNEPROPETROVSK, UKRAINE, 02.11.2013.

1. Alexey Polovnikov - Maria Potemkina.....RUSSIAN FEDERATION        
2. Nikolaj Lund - Marta Kocik.....DENMARK    
3. Francesco Esposito - Svetlana Kostenko.....ITALY    
4. Olexandr Berezhnyi - Olga Golovko.....UKRAINE    
5. Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA
6. Marts Punins - Dana Jakobsone.....LATVIJA    
7. Gabrielius Sasnauskas - Jurga Gustaite.....LITHUANIA    
8. Mateusz Zakrzewski - Jolanta Krasinska.....POLAND
9. Yury Lioli - Elisaveta Semjonova.....ESTONIA
10. Ivan Knezevic - Violeta Jovanovic.....SERBIA    
11. - 12. Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta.....HUNGARY    
11. - 12. Alon Mugerman - Tal Kogan.....ISRAEL
13. Raman Lobarau - Darya Konakhava.....BELARUS    
14. Stanimir Stoyanov - Polina Kimova.....BULGARIA    
15. Alvaro Moraleda - Cristina Menes.....SPAIN
16. Fuioaga Codrin Constantin - Suciu Andreea Diana.....ROMANIA    
17. Joni Ihanus - Kathrine Barck.....FINLAND
18. Nick Williams - Charmaine Chan.....ENGLAND    

WDSF WORLD CHAMPIONSHIP JUNIOR II 10 DANCE, RIGA, LATVIJA, 02.11.2013.

1. Semen Khrzhanovskiy - Vitalina Bunina.....RUSSIAN FEDERATION    
2. Vincenzo Chianese - Francesca Pia Palmieri.....ITALY    
3. Gints Berzins - Megija Dana Morite.....LATVIJA    
4. Jarek Toiger - Reelika Traks.....ESTONIA    
5. Ardeiu Fabian - Manea Andreea Raluca.....ROMANIA    
6. Yahor Boldysh - Diana Baranova.....BELARUS
7. Michal Kieszek - Teresa Kusy.....POLAND
8. - 9. Karol Michal Tomecki - Austeja Bliujute.....LITHUANIA    
8. - 9. Sota Fujii - Mai Ishigaki.....JAPAN
10. Ronyai Zoltan - Farkas Boglarka.....HUNGARY    
11. Glenn-Richard Boyce - Kayleigh Andrews.....ENGLAND    
12. Kinsley Lin - Michelle Yiu.....USA    
13. Temesvari Balint Mate - Paula Hude.....CROATIA    
14. Sergey Khrustalev - Tatiana Efimkina.....BULGARIA    
15. Jaakko Saaristo - Saga Granlund.....FINLAND
16. Yegor Makarenko - Elizaveta Umrikhina.....UKRAINE
17. Artemy Kokhanov - Abigail Xinkas.....CANADA
18. Denis Lelin - Sandra Overballe Pedersen.....DENMARK    
19. Israel Omri Mishael - Liel Moreinis.....ISRAEL
20. Daniil Porcesco-Gozun - Nina Dudoglo.....MOLDOVA    
21. Hoskuldur Thor Jonsson - Margret Horn Johannsdottir.....ICELAND    
22. Yakov Shakhov - Dariya Jangarasheva.....KAZAKHSTAN
23. Michal Bures - Adriana Maskova.....CZECH REPUBLIC    
24. Florian Schell - Christina Gidikas.....GERMANY    
25. Zan Vrhovski - Masa Bencak.....SLOVENIA
26. FILIP BURANSKY - Sofia Imbondo.....SLOVAKIA    
27. Lluis Perez Perez - Estela Anguera Molina.....SPAIN    
28. Philip Holmboe - Anna Caroline Fladby.....NORWAY
29. - 30. Asher Robb - Alexandra Tetlow.....NEW ZEALAND    
29. - 30. Antoine Maret - Jade Monsarrat....FRANCE
31. Davide Corrodi - Marisha Zimmerli.....SWITZERLAND    

WDSF WORLD CHAMPIONSHIP UNDER 21 LATIN, PLATJA D'ARO, SPAIN, 02.11.2013.

1. Moldovan Paul - Tatar Cristina.....ROMANIA    
2. Evgeny Kuzin - Ksenia Zaputriaeva.....RUSSIAN FEDERATION    
3. Nikolay Mikadze - Yana Novikova.....RUSSIAN FEDERATION    
4. Maxim Stepanov - Emma-Leena Koger.....GERMANY    
5. Winson Tam - Anastasia Novikova.....CANADA
6. Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra.....ROMANIA    
7. Vladislav Khait - Ilenia Pia Mancuso.....ITALY    
8. Pavel Tishchenko - Anastasia Samuylova.....RUSSIAN FEDERATION
9. - 10. Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti.....ITALY
9. - 10. Vladimir Vasilevich - Uliana Maximkina.....RUSSIAN FEDERATION    
11. Ivan Kliuev - Maria Orlova.....RUSSIAN FEDERATION    
12. Sutu George - Ludivine Brangbour.....FRANCE    
13. Andrey Khripkov - Maria Eliseeva.....RUSSIAN FEDERATION    
14. - 15. Valters Janis Frickauss - Tatiana Podgornaia.....LATVIJA    
14. - 15. Michal Hornicek - Yana Grishchenko......CZECH REPUBLIC
16. Egor Petrov - Anna Argun.....RUSSIAN FEDERATION
17. Roman Bankrashkov - Victoria Sermyagina......RUSSIAN FEDERATION    
18. Artem Efanin - Anna Dergunova.....RUSSIAN FEDERATION    
19. - 20. Christoph Holczik - Eva Fus......AUSTRIA    
19. - 20. Sergejus Skripcenko - Marija Kozhuhar......LITHUANIA    
21. Rasmus Lander - Line Martin Smed.....DENMARK
22. - 23. Taras Savitskyy - Tatiana Seliverstova.....USA    
22. - 23. Valeriu Leontiev - Ksenya Rybina......MOLDOVA
24. Lorenzo Sica - Vanesa Maneva......BULGARIA
25. Alexandr Porozov - Arina Sokolova......RUSSIAN FEDERATION    
26. - 27. Mantas Kirvelis - Goda Siugzdinyte......LITHUANIA    
26. - 27. Rosario Renda - Santina Gambino......ITALY
28. - 29. Andrea Civita - Eleonora De Mitri......ALBANIA
28. - 29. Radim Vyslouzil - Katarzyna Niedobova......CZECH REPUBLIC    
30. Marc Marquez - Irina Arnau......SPAIN
31. - 33. Graziano Di Prima - Alice Fabrizi......ITALY    
31. - 33. Pablo Otero Falcon - Mie Lincke Funch......DENMARK    
31. - 33. Artem Martynov - Polina Lisechko......RUSSIAN FEDERATION    
34. Ignat Calasnic - Olivia Gjelfort.......DENMARK    
35. - 38. Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen......DENMARK    
35. - 38. Vadim Lehmann - Maria Kleinschmidt.....GERMANY
35. - 38. Andrey Trubaenko - Olesia Frolova.....RUSSIAN FEDERATION    
35. - 38. Denis Ruchka - Maria Yasinskaya......RUSSIAN FEDERATION    
39. - 40. David morante garcia - Ines Ferrero Oliver......SPAIN
39. - 40. Michael Venturino - Denise Beccari......ITALY
41. - 42. Alejandro Jimenez Garabaya - Paula Braojos Lopez......SPAIN    
41. - 42. Vincenzo Termini - Alessandra Nieddu......ITALY
43. - 44. Lorenzo Magnante - Nataliya Nadberezhna......ITALY    
43. - 44. Ivan Malkov - Anastasia Trufanova......RUSSIAN FEDERATION    
45. - 46. Tim Treven - Nives Dragan......SLOVENIA    
45. - 46. Andrey Blokhin - Valeria Kataykina......RUSSIAN FEDERATION    
47. Roberto Deidda - Erika Lecis......ITALY    
48. Deividas Simaska - Oksana Lukyanenko......LITHUANIA
49. Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez......BELGIUM
50. Edgaras Brazas - Viktorija Seinker......LITHUANIA
51. Miha Zerjav - Valeriya Musina......SLOVENIA
52. - 54. Kevin Baccanale - Darya Palishchuk......ITALY    
52. - 54. Michael Lerner - Yana Padalka.....ISRAEL    
52. - 54. Nikita Urchev - Elvira Kutusheva......RUSSIAN FEDERATION    
55. - 56. Boie Bogdan - Tara James......DENMARK    
55. - 56. Georgy Oganian - Daria Shirokikh......RRUSSIAN FEDERATION    
57. Dawid Kaleta - Frida Steffensen......SWEDEN    
58. Federico Maccioni - Marianna Giai Baudissard......ITALY    
59. Arturs Freimanis - Paula Kukute......LATVIJA
60. Shawn Roitman - Briia Comilang......CANADA
61. Alexandr Merkulov - Oxana Kononova......RUSSIAN FEDERATION    
62. Kirill Zaruba - Alina Emelyanova......KAZAKHSTAN
63. Giuseppe Daddato - Carmen Prudenza Mondelli......ITALY    
64. David Merenguer - Juline Carrel......FRANCE
65. - 66. Jure Bergant - Ana Mesec......SLOVENIA
65. - 66. Gabriele Bordigoni - giulia d errico......ITALY    
67. Denis Bykov - Michelle Klets......USA
68. Vicenc Torremade - Carla Bustamante colao......SPAIN
69. - 71. Josef Just - Helena Birgusova......CZECH REPUBLIC    
69. - 71. Alejandro Sanchez - Monica Busquier......SPAIN
69. - 71. Fran Izquierdo - Sara Orriols Varela......SPAIN    
72. - 74. Lucas Samuel Lopez Pla - Mar Albelda.....SPAIN    
72. - 74. Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella.....NORWAY    
72. - 74. Lucas Felici - Amandine Van Biesbroeck.....FRANCE
75. - 76. Lorenzo Izzo - Serena Aniello.....ITALY
75. - 76. Benjamin Vinel - Laura Bouffartigue.....FRANCE
77. - 78. Mehdi Lambarki - Charlene Meyssonnier.....FRANCE    
77. - 78. Alejandro Lopez - Noemi Lopez Ramos.....SPAIN
79. Simeon Vassilev - Dimitrina Vassileva.....CANADA
80. Dario Leanza - Sandra Schirmer.....GERMANY
81. - 83. Enrico Bettin - Gloria Finotto.....ITALY    
81. - 83. Cristian Cabanillas - Georgina Casco.....SPAIN    
81. - 83. Mihai Ovidiu - Lisa Karst.....GERMANY
84. Ivan Pous Esteve - Ines Minana Esparza.....SPAIN    
85. Jose Maria Zuquilanda - Adriana Chavez......ECUADOR    
86. - 88. Dusan Grula - Nikoleta Csandova......SLOVAKIA    
86. - 88. Fabio Landolfi - Angela Landolfi.....SWITZERLAND    
86. - 88. Agusti Ferre Moya - Alba de Miguel Marco.....SPAIN    
89. Oriol Prats Goig - Maite Jimenez Ogallar.....SPAIN
90. - 91. Alberto Segui - Marta Blanco Capilla.....SPAIN    
90. - 91. Roman Shishkin - Jessica Duret.....FRANCE
92. Jose Antonio Ibergallartu Rodriguez - Maria Magdalena Munar Cardell.....SPAIN    
93. - 94. Joffrey Tarrade - Manon Frances.....FRANCE
93. - 94. Juan Manuel Fernandez Cordoba - Laura Maria Fernandez Cantero.....SPAIN    
95. - 97. Nicolas Ballester - Carla Salbia Llorens.....SPAIN
95. - 97. David Luna Marcos - Maria Jesus MartinezS.....SPAIN    
95. - 97. David Martinez Hernandez - Anastasia Jagelovica.....SPAIN    

WDSF WORLD CHAMPIONSHIP JUNIOR II STANDARD, MOSCOW, RUSSIAN FEDERATION, 26.10.2013.


1. Dmitry Kulebakin - Karina Nikolaeva.....RUSSIAN FEDERATION    
2. Andrey Kovalev - Natalia Karkach.....RUSSIAN FEDERATION    
3. Werner Robert Laaneots - Laura-Liisa Lohmus.....Estonia    
4. Vincenzo Chianese - Francesca Pia Palmieri.....Italy
5. Karol Michal Tomecki - Austeja Bliujute.....LITHUANIA    
6. Yegor Makarenko - Elizaveta Umrikhina.....UKRAINE
7. Jarek Toiger - Reelika Traks.....ESTONIA
8. Gints Berzins - Megija Dana Morite.....LATVIJA
9. Yahor Boldysh - Diana Baranova.....BELARUS
10. Mikita Zhukouski - Linda Reuko.....BELARUS    
11. - 12. Hiroaki Onishi - Sakina Onishi.....JAPAN    
11. - 12. Dawid Podgajny - Olivia Popek.....POLAND    
13. Daniil Porcesco-Gozun - Nina Dudoglo.....MOLDOVA    
14. Iliya Dobrev - Adriana Angelova.....BULGARIA
15. Stan Tiberiu-Florin - Grigore Daria.....ROMANIA    
16. Saceleanu George Alexandru - Nuszbaum Maria Alexandra.....ROMANIA    
17. Michal Kieszek - Teresa Kusy.....POLAND
18. - 20. Janis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina.....LATVIJA    
18. - 20. Nedas Mejeras - Benita Kvietkauskaite.....LITHUANIA
18. - 20. Jaakko Saaristo - Saga Granlund.....FINLAND
21. - 22. Artemy Kokhanov - Abigail Xinkas.....CANADA    
21. - 22. Ronyai Zoltan - Farkas Boglarka.....HUNGARY    
23. Kuljak Krisztian - Balint Nikoletta.....HUNGARY    
24. Denis Lelin - Sandra Overballe Pedersen.....DENMARK    
25. Sota Fujii - Mai Ishigaki.....JAPAN
26. Vilkku Hiltunen - Leeni Nieminen.....FINLAND
27. Slavomir Nalepka - Michaela Krisandova.....SLOVAKIA    
28. Emanuele Massacci - Giulia Incaini.....ITALY
29. Yakov Shakhov - Dariya Jangarasheva.....KAZAKHSTAN    
30. Kinsley Lin - Michelle Yiu....USA
31. Ivan Petrov - Nadya Yaneva.....BULGARIA    
32. Jurica Kavran - Tihana Vusic.....CROATIA    
33. Mike Monokandilos - Cara Yun Loo.....USA    
34. Domagoj Sertic - Tena Selj.....CROATIA    
35. Israel Omri Mishael - Liel Moreinis.....ISRAEL    
36. Miu Eugen - Sandra Stendahl Hauberg.....DENMARK    
37. Nikita Skakodub - Olga Adamova.....UKRAINE
38. Marin Braghis - Alina Hadji.....MOLDOVA
39. Michal Bures - Adriana Maskova.....CZECH REPUBLIC    
40. FILIP BURANSKY - Sofia Imbondo.....SLOVAKIA
41. - 45. Mikhail Chernavin - Marthe Ekrem.....NORWAY    
41. - 45. Jorge Llop Suay - Gemma Dominguez Garcia.....SPAIN    
41. - 45. Antoine Maret - Jade Monsarrat.....FRANCE
41. - 45. Martin Mestek - Zala Fuchs.....SLOVENIA    
41. - 45. Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun.....GERMANY    
46. - 47. Henrik Buchholz - Rosu Madalina.....GERMANY    
46. - 47. Oleg Ovchinnikov - Marzhan Baizhuminova.....KAZAKHSTAN
48. Jakub Skoda - Marketa Skorpilova.....CZECH REPUBLIC
49. - 50. Hoskuldur Thor Jonsson - Margret Horn Johannsdottir.....ICELAND    
49. - 50. Zan Vrhovski - Masa Bencak.....SLOVENIA
51. Ruslan Khabibullin - Anastasiya Tilyaeva......UZBEKISTAN    
52. Lluis Perez Perez - Estela Anguera Molina.....SPAIN
53. - 54. Eythor Andrason - Marta Carrasco......ICELAND    
53. - 54. Teo Jerome - Teo Rachel......SINGAPORE
55. - 58. Aleksei Chebakov - Irina Lysenko......KYRGYZSTAN    
55. - 58. Eray Karakus - Cagil Aydiner......TURKEY
55. - 58. AHMET BUGRA KUSMEZ - ECE UZUNALIOGLU......TURKEY    
55. - 58. Rustam Rezvanov - Arina Kogadei.....KYRGYZSTAN

WDSF WORLD CUP  TEN DANCE, MOSCOW,RUSSIAN FEDERATION,19.10.2013.

1. Maurizio Benenato - Tatiana Veselkina.....ITALY    
2. Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska.....POLAND    
3. Valentin Lusin - Renata Busheeva.....GERMANY    
4. Alexandr Gorelov - Inna Kocharian.....RUSSIAN FEDERATION    
5. Andrii Nikitchenko - Zlata Prykhodko.....UKRAINE
6. Alon Gilin - Anastasia Trutneva.....CANADA
7. Marts Punins - Dana Jakobsone.....LATVIJA    
8. Nikolaj Lund - Marta Kocik.....DENMARK    
9. Roman Usmanov - Valeryia Rymareva.....BELARUS    
10. Tomas Uvacek - Martina Reiterova.....SLOVAKIA    
11. - 12.Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA    
11. - 12.Adrian Olmo Cerro - Yana Olina.....SPAIN    
13. Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta.....HUNGARY    
14. Oleksii Guzyr - Rikako Ota.....JAPAN    
15. Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite.....LITHUANIA    
16. - 17.Jonathan Bouchard - Sophie Thomas.....FRANCE
16. - 17.Talpiga Bogdan - Talpiga Maria.....ROMANIA    
18. Ivan Knezevic - Violeta Jovanovic.....SERBIA    

WDSF WORLD CUP LATIN, VIENNA, AUSTRIA, 28.09.2013.

1. Vitaly Panteleev - Daria Glukhova.....RUSSIA
2. Marts Smolko - Viktorija Puhovika.....LATVIJA
3. Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
4. Paul Moldovan - Cristina Tatar.....ROMANIA
5. Maxim Stepanov - Emma-Leena Koger.....GERMANY
6. Giovanni Pernice - Erika Attisano......ITALY
7. Juri Kagan - Anastasia Selivanova......ESTONIA
8. Alexandr Rebrov - Yulia Steshenko......UKRAINE
9. Nikita Bazev - Hanna Run Oladottir.....ICELAND
10. Barna Sztojan - Jaroslava Huber.....AUSTRIA
11. Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute......LITHUANIA
12. Alon Gilin - Anastasia Trutneva.....CANADA
13. Juan Manuel Gomez - Marina Mangione......SPAIN
14. David Jutge - Natalya Kolpakova......FRANCE
15. Filip Karasek - Sabina Piskova......CZECH REPUBLIC
16. Nikolaj Lund - Marta Kocik......DENMARK
17. Konstanty Kolesinski - Joanna Szumkowska......POLAND
18. Sergejs Zaleskis - Diana Tverdokhleb......ARMENIA
19. - 20. Taras Savitskyy - Tatiana Seliverstova......USA
19. - 20. Tomas Tanka - Dominika Feketova......SLOVAKIA
21. Joao Martins - Sara Meireles......PORTUGAL
22. - 23. Svyatoslav Bibyaev - Valeriya Kachalko......KIRGIZSTAN
22. - 23. Laszlo Konstantin Kalmar - Sofia Maki-Ontto......FINLAND
24. Balazs Nagymihaly - Agnes Szalai......HUNGARY
25. Erhan Kus - Seda Arigul......TURKEY
26. Dzenan Jahic - Regina Kliaynfelder......BOSNIA HERZEGOVENA
27. Andrea Borrelli - Chantal Green......ENGLAND
28. Shingo Nagoshi - Akiko Nagoshi......JAPAN
29. Paul Frlicka - Svetlana Guggenbuehl......SWITZERLAND
30. Martin Yanchev - Asya Katsarska......BULGARIA
31. Damir Horvatincic - Petra Jericevic......CROATIA
32. Oleksandr Martsynyuk - Nicole Duque......ECUADOR


WDSF WORLD YOUTH CHAMPIONSHIP STANDARD, BRASOV, ROMANIA, 21.09.2013.


1.    Pislariu Vlad - PopEszter.....ROMANIA    
2.    Dominykas Granskas - Kotryna Petrosiute.....LITHUANIA    
3.    Alexey Barkov - Anna Grishchenko.....RUSSIA
4.    Madis Abel - Aleksandra Galkina.....ESTONIA    
5.    Sander Seppik - Kaari Kink.....ESTONIA
6.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone.....ITALY    
7.    Winson Tam - Anastasia Novikova.....CANADA    
8.    Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska.....POLAND    
9.    Cotescu Razvan - Lupeanu Ioana Corina.....ROMANIA    
10. - 11.Erik Kem - Lisa Rykovski.....GERMANY
10. - 11.Sergey Rozhkov - Veronika Dichka.....RUSSIA    
12.    Vadims Kuznecovs - Anna Priedina.....LATVIJA    
13.    Dan Pseneac - Alexandrina Bicov.....MOLDOVA    
14.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.....POLAND    
15.    Mario De Rose - Anastasiya Vysotska.....UKRAINE
16.    Vilius Jakas - Gabriele Siriunaite.....LITHUANIA    
17.    Bencze Istvan - Kilin Dora.....HUNGARY
18. - 19.Kiryl Shvaibovich - Yana Tudvaseva.....BELARUS
18. - 19.Alexandru Birca - Ekaterina Vyalshina.....MOLDOVA    
20.    Vladimir Martintsov - Maria Gladkikh.....CANADA    
21.    Lin Li - Chen Ya-Yen.....CHINESE TAIPEI
22.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.....UKRAINE    
23.    Jiri Vala - Aneta Krejci.....CZECH REPUBLIC    
24.    David Martinez Hernandez - Anastasia Jagelovica.....SPAIN    
25.    Nicolas Ballester - Carla Salbia Llorens.....SPAIN    
26.    Vadim Lehmann - Maria Kleinschmidt.....GERMANY    
27. - 28.Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen.....DENMARK
27. - 28.Jure Bergant - Ana Mesec.....SLOVENIA    
29.    Ayan Zhumatayev - Liya Kazbekova.....KAZAKHSTAN
30.    Ilya Rykun - Valeriya Lobach.....BELARUS    
31. - 32.Vedran Sraga - Iva Risek.....CROATIA    
31. - 32.Nicolo Barbizi - Sofie Kilt Uggerly.....DENMARK    
33. - 34.Ilja Davidovs - Katrina Kora Klapere.....LATVIJA    
33. - 34.Ziga Tantegel - Nusa Crnko....SLOVENIA
35.    Kostadin Vasilev - Hana Petkova.....BULGARIA    
36.    Emil Hallberg - Liisa Setala.....FINLAND    
37. - 39.Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling.....NORWAY    
37. - 39.Kristian Galanti - Giulia Spalla.....ITALY    
37. - 39.Branislav Soltys - Emilia Scherfelova.....SLOVAKIA    
40.    Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
41. - 43.Sebastian Wartner - Anna Gruell.....AUSTRIA    
41. - 43.Peter Spasov - Ekaterina Markelova.....BULGARIA    
41. - 43.Mikhail Dezhurov - Yelena Borovskaya.....KAZAKHSTAN    
44.    Matthias Fencak - Diana Bykova......AUSTRIA
45.    Marjanovic Petar - Kuti Kamilla......HUNGARY    
46.    Mikhail Vorobiev - Sonya Tsekanovsky.....USA    
47.    William Stansbury - Jenny Sokolsky.....USA    
48.    Henrich Gibala - Diana Studenicova......SLOVAKIA    
49.    Tomas Rada - Zaneta Brizgalova.....CZECH REPUBLIC    
50.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt.....NETHERLANDS
51.    Mihaello Jurenic - Nika Jelic......CROATIA    
52. - 54.Daniel Shtelman - Maryana Shamis.....ISRAEL
52. - 54.Sibonelo Zipho Khoza - Thabile Biyela.....SOUTH AFRICA    
52. - 54.Nikola Tepic - Itana Filipovic.....SERBIA    
55.    Theophile Sanson - Lorraine Prevel.....FRANCE    
56.    Aleksa Matovic - Marija Martinovic.....SERBIA    

 WDSF WORLD CUP STANDARD,BURGAS,07.09.2013.

1.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva......BULGARIA    
2.    Alexey Glukhov - Anastasia Glazunova......RUSSIA    
3.    Andrejs Rogovenko - Anna Voroncuka.....LATVIJA
4.    Paolo Campigotto - Petre Alina......ROMANIA
5.    Radu Sterban - Xenia Cletova.....MOLDOVA    
6.    Francesco Andreani - Francesca Longarini.....ITALY    
7.    Valentin Lusin - Renata Busheeva.....GERMANY    
8.    Laszlo Csaba - Pali Viktoria.....HUNGARY    
9.    Szymon Kulis - Margarita Zvonova.....POLAND    
10.    Pasquale Farina - Sofie Koborg.....DENMARK    
11.    Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite.....LITHUANIA    
12.    Matteo Del Gaone - Kristiina Reinfeldt.....ESTONIA    
13.    Masayuki Ishihara - Saori Ito.....JAPAN
14.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE    
15.    Egor Dulebenets - Aleksandra Samorodskaya.....BELARUS    
16.    Wesley van Riel - Wies van Haaren.....NETHERLANDS    
17.-18. Giuseppe Sgroi - Merce Llorca.....SPAIN    
17.-18. Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA    
19.    Ilari Lehtonen - Jasmin Pocknell.....FINLAND    
20.    Szabo Viktor - Vanja Vujic.....CROATIA
21.    Ivan Knezevic - Violeta Jovanovic.....SERBIA    
22.    Lukas Spisak - Eva Tibenska.....SLOVAKIA
23.-25. Evaggelos Chiliadas - Eleni Karagiannidou.....GREECE    
23.-25. Sergiy Krasnoshlyk - Olena Fomicheva.....UKRAINE
23.-25. Jose Maria Zuquilanda - Adriana Chavez.....ECUADOR


WDSF WORLD YOUTH LATIN CHAMPIONSHIP, CHENGDU, 13.07.2013.

1.     Pavlov Nikita - Palyey Dariia......RUSSIA
2.     Lam-Viri Anton - Ilina Anna......RUSSIA
3.     Paraschiv Mihaivlad - Illes Diandra Aniela......ROMANIA
4.     Winson Tam - Anastasia Novikov......CANADA
5.     Miculescu Alexandru Ionut - Pacurar Andra.....ROMANIA
6.     Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze......ISRAEL
7.     Oskar Dziedzic - Klaudia Iwaska......POLAND
8.     Mateusz Kieszek - Anna Wachowska......POLAND
9.-10.     Mazzuferi Sandro - Giordani Flora......ITALY
9.-10.  Marius Valcu - Diana Cojocar......MOLDOVA
11.-12. Marcel Vodenik - Naja Dolenc......SLOVENIA
11.-12. Vadim Lehmann - Maria Kleinschmidt......GERMANY
13.     Fafael Fleishman - Lika Abidor......ISRAEL
14.     Egor Kondratenko - Mie Lincke Funch......DENMARK
15.     Natans Katkovskis - Elizaveta Manija......LATVIJA
16.-17. Ju Yi - Shen Qian......CHINA
16.-17. Olive Cabriele - Scintv Anna......ITALY
18.-19. Alexandru Birca - Ekaterina Vyalshina......MOLDOVA
18.-19. Vladislav Tammi - Diana Gavrilova......ESTONIA
20.     Giulio Ferrante - Lidia Martinez.....SPAIN               
21.     Mesropyan Artur - Kobzar Karolina,......UKRAINE
22.-23. Mantas Kirvelis - Goda Siugzdinyte.....LITHUANIA
22.-23. Matthias Fencak - Diana Bykova......AUSTRIA
24.     Siarohin Artsiom - Abrazhevich Volha......BELARUS
25.     Petro Pasha - Alexandra Koldan.....UKRAINE
26.     Briant Leytman - Nino Dzneladze.....USA
27.     Arthur Ankerstein - Vivien Kreiter.......GERMANY
28.     Lorenzo Sica - Vanesa Maneva.....BULGARIA
29.     Jonni Peltola - Kastanja Rauhala......FINLAND               
30.     Hans Christian Kogsbll - Charlotte Winding Larsen......DENMARK
31.-33. Sun Yibo - Xu Qiangzi......CHINA
31.-33. Mikhail Dezhurov - Yelena Borovskaya.....KAZAKHSTAN
31.-33. Arturs Voitsehovichs - Anastasija Golubtsova.....LATVIJA
34.-35. Brynjar Bjornsson - Perla Steingrimsdottir......ICELAND
34.-35. Mihaerjav - Valeriya Musina......SLOVENIA
36.-37. Ayan Zhumatayev - Liya Kazbekova......KAZAKHSTAN
36.-37. Alessandro Painsi - Fabienne Urschinger.....AUSTRIA
38.     DeokYoung Kim - GaYeon Cho......KOREA
39.-41. Yuki Abe - Madoka Minagawa......JAPAN
39.-41. Sergejus Skripcenko - Marija Kozhuhar......LITHUANIA
39.-41. Kaspar Karumaa - Nele-Nataly Metsis......ESTONIA
42.     Branislav olts - Emlia Scherfelov.....SLOVAKIA               
43.     Stanislav Pavlov - Jessica Karpishin.....USA
44.-45. Romanov Mansur - Kan Veronika.....UZBEKISTAN
44.-45. Gnjat Filipovic - Pavlina Doubravova......SERBIA
46.     Michel Finkelchtein - Diana Proskurina.....CANADA
47.-48. Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin......HONG KONG
47.-48. Renato Bras- Adriana Bras.....PORTUGAL
49.     Matti Kaksonen - Silja Rantala......FINLAND
50.     Lucas Felici - Lisa Laffargue.....FRANCE
51.     Ishkabilov Eldor - Malinovskaya Valeria......UZBEKISTAN
52.     Magnus E. Halldorsson - Anita Hlin Gudnadottir......ICELAND
53.     Katona Andrs –Nikoletta......HUNGARY
54.     TaeKyun Gu - SoHyun Kim.....KOREA
55.     Tam Ka Pan - Vong / Weng Lam.....MACAU
56.-57. Kento Ebihara - Natsumi Tokuno.....JAPAN
56.-57. Zecir Kasumic - Enisa Durmo.....BOSNIA AND HERZEGOVENA
58.     Keenan McClune - Michaela Loots.....SOUTH AFRICA
59.     Juraj Matisek - Zuzana Fakova.....SLOVAKIA
60.-61. Lam Hin Hong - Ho Chloe......HONG KONG
60.-61. Mehdi Lambarki - Charlne Meyssonnier.....FRANCE
62.-63. Herchelle Slee - Paxton Simons.....SOUTH AFRICA
62.-63. Lao U Tou - NG  Ioksan......MACAU

WDSF EUROPEAN YOUTH LATIN CHAMPIONSHIP,SUDAK, 23.06.2013.


1.    Nikita Pavlov - Dariia Palyey......RUSSIA
2.    Leonid Tishkin - Ekaterina Sharanova.....RUSSIA
3.    Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes.....ROMANIA
4.    Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze......ISRAEL
5.    Vadim Lehmann - Maria Kleinschmidt......GERMANY
6.    Gabriele Oliva - Anna Scintu......ITALY
7.    Petro Pasha - Alexandra Koldan......UKRAINE
8.    Arturs Voitsehovichs - Anastasija Golubtsova.....LATVIJA
9.    Marcel Vodenik - Naja Dolenc......SLOVENIA
10.-11. Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra......ROMANIA
10.-11. Alexey Smolyaninov - Oona Oinas......FINLAND
12.    Marius Valcu - Diana Cojocar......MOLDOVA
13.    Vladislav Tammi - Diana Gavrilova......ESTONIA
14.-15. Rafael Fleishman - Lika Abidor.....ISRAEL
14.-15. Lorenzo Sica - Vanesa Maneva......BULGARIA
16.-17. Hidi Balazs - Szoke Zsuzsanna......HUNGARY
16.-17. Sandro Mazzuferi - Flora Saki Giordani......ITALY
18.-21. Arthur Ankerstein - Vivien Kreiter.....GERMANY
18.-21. Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija.....LATVIJA
18.-21. Artsiom Shkuta - Iryna Piatrova.....BELARUS
18.-21. Sergejus Skripcenko - Marija Kozhuhar......LITHUANIA
22.    Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska.....POLAND
23.    Marc Marquez - Irina Arnau......SPAIN
24.-25. Giulio Ferrante - Lidia Martinez......SPAIN
24.-25. Edgar Sztuce Vel Stuzmania - Justyna Barycka.....POLAND
26.-27. Alexandru Birca - Ekaterina Vyalshina......MOLDOVA
26.-27. Matthias Fencak - Diana Bykova......AUSTRIA
28.    Oleksandr Iorgov - Maryna Mityeva......UKRAINE
29.-30. Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen......DENMARK
29.-30. Alessandro Painsi - Fabienne Urschinger......AUSTRIA
31.    Kaspar Karumaa - Nele-Nataly Metsis......ESTONIA
32.    Egor Kondratenko - Mie Lincke Funch......DENMARK
33.    Branislav Soltys - Emilia Scherfelova......SLOVAKIA
34.    Miha Zerjav - Valeriya Musina......SLOVENIA
35.-36. Dimitar Dimitrov - Desislava Tepavicharova......BULGARIA
35.-36. Marko Vasiljevic - Marija Skrbic......SERBIA
37.    Jiri Vala - Aneta Krejci......CZECH REPUBLIC
38.-39. Lukas Alisauskas - Ugne Kamarauskaite.....LITHUANIA
38.-39. Tomas Baka - Orsolya Farkasova......SLOVAKIA
40.    Jonni Peltola - Kastanja Rauhala......FINLAND
41.    Lucas Felici - Lisa Laffargue......FRANCE
42.    Hugo Gustafsson - Anna Gotborg......SWEDEN
43.    Horvath Kende Soma - Karcagi Laura......HUNGARY
44.-45. Mehdi Lambarki - Charlene Meyssonnier......FRANCE
44.-45. Ilya Tsikhamirau - Natallia Kazheunikava......BELARUS
46.    Ignjat Filipovic - Pavlina Doubravova.....SERBIA
47.    Tobias Fladby - Rikke Lund......NORWAY
48.    Vedran Sraga - Iva Risek......CROATIA
49.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......NORWAY
50.-51. Sinan Ozcan - Tugba Kilinc.....TURKEY
50.-51. Dan Sramek - Barbora Horakova......CZECH REPUBLIC
52.    Jacob Edwards - Ingrid Vari......SWEDEN

WDSF EUROPEAN CUP LATIN,SUDAK,22.06.2013.


1.    Artem Lazarev - Kateryna Isakovych......UKRAINE    
2.    Andrey Kiselev - Anastasia Balaeva.....RUSSIA    
3.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova......SLOVENIA    
4.    Sutu George - Ludivine Brangbour......FRANCE    
5.    Giovanni Pernice - Erika Attisano......IITALY    
6.    Nikita Bazev - Hanna Run Oladottir.....ICELAND    
7.    Gorka Marquez - Irene Martin......SPAIN
8.    Vjatseslav Molkin - Daria Chentsova......ESTONIA    
9.    Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute.....LITHUANIA    
10.    Nikolaj Lund - Marta Kocik......DENMARK
11.    Filip Karasek - Sabina Piskova.....CZECH REPUBLIC    
12.    Sztojan Barna - Jaroslava Huber......AUSTRIA    
13.    Sergejs Zaleskis - Diana Tverdokhleb.....ARMENIA    
14.    Daniele Graziosi - Desislava Pencheva......BULGARIA    
15.-17. Ernest Jelen - Anna Khrycheva.....POLAND
15.-17. Laszlo Konstantin Kalmar - Sofia Maki-Ontto.....FINLAND    
15.-17. Vitali Nestsiarovich - Yana Kuzeyeva......BLERAUS
18.    Kristaps Kalva - Lesia Bogachova.....LATVIJA
19.    Ion Simboteanu - Natalia Luchiv....MOLDOVA    
20.    Bojan Lazareski - Tjasa Novak.....SERBIA    
21.    Erhan Kus - Seda Arigul......TURKEY
22.    Vladimir Martianov - Maria Azimov.....ISRAEL    
23.    Kirill Ganopolsky - Kim Paetzug.....GERMANY    
24.    Giounis Aliev - Ekaterina Bychkovskaya.....AZERBAIDJAN    
25.    Puspoki David - Marko Agnes......HUNGARY
26.    Richard Forro - Petra Vitazkova......SLOVAKIA

WDSF EUROPEAN 10 DANCE CHAMPIONSHIP, SZOMBATHELY, 08.06.2013.

1.    Anton Skuratov - Alena Uehlin.....GERMANY
2.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
3.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
4.    Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska.....POLAND
5.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko.....UKRAINE
6.    Maurizio Benenato Cono - Tatiana Veselkina.....ITALY
7.    Daniil Ulanov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
8.    Janick Løwe - Pia Løwe.....NORWAY
9.    Nikolaj Lund - Marta Kocik.....DENMARK
10.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmanova.....ESTONIA
11.    Ion Simboteanu - Natalia Luchiv.....MOLDOVA
12.    Bertalan János Hegyes - Violetta Kis.....HUNGARY
13.    Marts Puniņš - Dana Jakobsone.....LATVIJA
14.    David Odstrcil - Tara Bohak.....CZECH REPUBLIC
15.    Lukás Spisák -  Eva Tibenska.....SLOVAKIA
16.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....FRANCE
17.    Yvo Eussen -  Elisabeth Novotny.....SWEDEN
18.    Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA
19.    Gabrielius Sasnauskas - Jurga Gustaite.....LITHUANIA
20.    Stanimir Stoyanov - Polina Kimova.....BULGARIA
21.    Viktor Szabo - Vanja Vujic......CROATIA
22.    Tibor Csaba Toth - Valentina Dobrila......ROMANIA
23.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.....SPAIN
24.    Ivan Knezevic - Violeta Jovanovic.....SERBIA
25.    Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir......ICELAND
26.    Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro.....BELGIUM
27.    Mohsen Askar - Femke Boonstra......THE NETHERLANDS
28.    Dario Hrabar - Andrea Brekalo......BOSNIA AND HERZEGOVENA
29.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.....PORTUGAL
30.    David Büchel - Flavia Landolfi.....SWITZERLAND
31.    Nick Williams - Charmaine Chan.....ENGLAND


EUROPEAN YOUTH 10 DANCE CHAMPIONSHIP, CHISINAU, 27.04.2013.

1.     Alexandru Birca - Ekaterina Vyalshina.....MOLDOVA
2.     Anton Lam-Viri -Anna Ilina.....RUSSIA
3.     Mihai-Vlad Paraschiv - Illes Diandra-Aniela.....ROMANIA
4.     Nicolas Ballester - Carla Salbia Llorens.....SPAIN
5.     Vadim Lehmann - Maria Kleinschmidt.....GERMANY
6.     Mateusz Brzozowski - Justina Mozdzonek.....POLAND
7.     Marcel Vodenik - Naja Dolenc.....SLOVENIA
8.-9.     Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen.....DENMARK
8.-9.     Sergejus Skripcenko - Marija Kozhuhar.....LITHUANIA
10.     Andrea Roccatti - Flaminia Iannone.....ITALY
11.     Nikolai Solujazikov - Elisaveta Semjonova.....ESTONIA
12.     Everts Gulbis - Elīna Kalvāne.....LATVIJA
13.     Ilya Tsikhamirau - Natallia Kazheunikava.....BELARUS
14.     Jean Francois Gueudry - Juline Carrel.....FRANCE
15.     Kirill Grinchenko - Evgeny Glovatska.....UKRAINE
16.     Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
17.     Kende Soma Horvath - Laura Karcagi......HUNGARY
18.     Jiri Vala - Aneta Krejci.....CZECH REPUBLIC
19.     Sverre Orjasaeter Fjellstad - Karine Lindholm.....NORWAY
20.     Mario Ozbolt - Helena Bradvica.....CROATIA
21.     Hugo Gustafsson - Anna Gotborg.....SWEDEN
22.-23. Martin Yanev - Madlen Mladenova.....BULGARIA
22.-23. Evaggelos Chiliadas - Eleni Karagiannidou.....GREECE
24.     Arif Mammadov - Mira Naghiyeva.....AZERBAIJAN


WORLD SENIOR II ST CHAMPIONSHIP, CALVIA, 27.04.2013.

1.     Heinz-Josef Bickers - Aurelia Bickers......GERMANY
2.     Carlo Wilmer Righero - Manuela Traversi.....ITALY
3.     Moreno Carnelli - Michela Saggiorato......ITALY
4.     Tiit Hindpere - Ene Hindpere......ESTONIA
5.     Armando Nespoli - Natalia Gualandris.....ITALY
6.     Bernd Ketturkat - Sandra Ketturkat.....GERMANY
7.     Jouko Leppala - Helja Leppala......FINLAND
8.-10.     Rene Ewals - Ymke Lemmens......THE NETHERLANDS
8.-10.     Bernhard Fuss - Sonja Fuss......GERMANY
8.-10.     Nikolay Palagichev - Irina Krutova......RUSSIA
11.-12. Nazzareno Carradori - Silvana Spiazzi......ITALY
11.-12. Jari Redsven - Anne Redsven.....FINLAND
13.     Pier Paolo Pinardi - Daniela Angelelli......ITALY
14.-15. MARINO RIELLO - ANTONELLA PERIN......ITALY
14.-15. Giuseppe Trappolini - Roberta Alessi......ITALY
16.     Vitam Kodelja - Barbara Kodelja......SLOVENIA
17.     Januarius Emendato - Frances Noviello.....ITALY
18.-19. Evgeny Olkov - Marina Belyaeva.....RUSSIA
18.-19. Luciano Testi - Valeria Massarotti.....ITALY
20.     Raymund Reimann - Antje Reimann......GERMANY
21.     Enrico Pratesi - Mariella Landini ITALY
22.-24. Fernando Gimeno Bou - Rosa Sales Iglesias.....SPAIN
22.-24. Cosimo Napoletano - Carmela Martelli......ITALY
22.-24. Michael Sipek - Susanne Sipek......GERMANY
25.     Massimo Autiero - Concetta Morra......ITALY
26.     Renato Sibillo - Anna Cartini.....ITALY
27.-30. Juerg Briner - Katharina Egli.....SWITZERLAND
27.-30. Phil Holding - Jennie Dewar......ENGLAND
27.-30. Jukka Leppanen - Tiina Siniketo-Leppanen.....FINLAND
27.-30. Robert Szlendak - Katarzyna Szlendak.....POLAND
31.-34. Vito Balestrucci - Antonietta Lombardi.....ITALY
31.-34. Polito Joseph - Lamanna Donatella.....ITALY
31.-34. Aldo Sterpilla - Enza Bracci.....ITALY
31.-34. Walter Brestolli - Roberta Minelli......ITALY
35.-36. Salvatore Imbellone - Loredana De Zio......ITALY
35.-36. Kazuyuki Tanaka - Miho Tanaka......JAPAN
37.-39. Emiliano Ciarabellini - Martina Susino.....ITALY
37.-39. Ma Mark Jun - Dior Huang.....CANADA
37.-39. Clemens Kalmer - Petra Kalmer.....GERMANY
40.-43. Andrey Yushev - Elena Yusheva......RUSSIA
40.-43. Franco Ascione - Antonella Colli.....ITALY
40. - 43. Andrey Kukk - Anna Berezina.....RUSSIA
40. - 43. Massimo Schiano - Antonella D'Itri.....ITALY
44. - 45. Vincenzo Piemontesi - Anna Calvo.....ITALY
44. - 45. Jukka Vaisanen - Heli Vaisanen.....FINLAND
46.    Gennaro Marra - Vincenza De Biase.....ITALY
47.     Maurizio Potera - Daniela Tortorella.....ITALY
48.     Ivone Donello - Daniela Pupin.....ITALY
49.     Horst Retzer - Birgit Eva Retzer.....GERMANY
50.     Stefano Rigon - Milena Lorenzato....ITALY
51. - 54. Silvio Bellandi - Carmen Mucelli.....ITALY
51. - 54. Oliver Leonhardt - Andrea Leonhardt.....GERMANY
51. - 54. Euro Segala - Stefania Fioravanti.....ITALY
51. - 54. Paolo Tesi - Roberta Corrieri......ITALY
55. - 56. Marcel Bulten - Lydia Spijkerboer-Bulten......THE NETHERLANDS
55. - 56. Giuseppe Grilli - Patrizia Maria Guilli......ITALY
57. - 58. Nunzio De Stefano - Marianna Genovese......ITALY
57. - 58. Thierry Pruvost - Sylvie Pruvost.....FRANCE
59.       Markus Mengelkamp - Manuela Prater......GERMANY
60. - 61. Michael Schuetz - Petra Schuetz.....AUSTRIA
60. - 61. Richard Stahl - Francine Poissant......CANADA
62. - 63. Luciano Ceruti - Rosa Nuccia Cappello......ITALY
62. - 63. Alexandr Markov - Galina Markova......RUSSIA
64. - 66. Vincenzo Pandolfo - Vittoria Boarato......ITALY
64. - 66. Marius Torka - Barbara Torka......GERMANY
64. - 66. Raffaele Visicale - Stefania Saraceno......ITALY
67. - 68. Glenn Okazaki - Anne Chang-Ho......USA
67. - 68. Philippe Quinet - Patricia Lauble Quinet......FRANCE
69. - 70. Andrey Ivanov - Anna Ivanova......MONTENEGRO
69. - 70. Julio Carretero Bonillo - Maria Teresa Font Romagosa......SPAIN
71. - 72. Robert Dub - Sylvia Schaefer-Nouza.....AUSTRIA
71. - 72. Siegbert Huebner - Annette Huebner......GERMANY
73. - 74. Federico Tomaselli - Simonetta Galantini......ITALY
73. - 74. Alberto Ferrari - Mara Bassissi......ITALY
75.      Ivan Benko - Miroslava Benkova......SLOVAKIA
76. - 77. Renato Gallo Stampino - Ida Abati.....ITALY
76. - 77. Giuseppe Sibilio - anna aita.....ITALY
78. - 79. Bram Stelling - Ans Stelling......THE NETHERLANDS
78. - 79. Oleg Eskov - Julia Mikhina......RUSSIA
80. - 83. Paolo Bellugi - Liana Matteini......ITALY
80. - 83. Peter Helmer - Karola Helmer.....GERMANY
80. - 83. Friedrich Hoppe - Regine Riechers.....GERMANY
80. - 83. Geert Willander - Katrine Willander.....DENMARK
84. - 89. Nils Andersen - Martina Andersen......GERMANY
84. - 89. Gerhard Baier - Ingrid Cloos......GERMANY
84. - 89. Andreas Pabst - Christine Pabst......GERMANY
84. - 89. Ulrich Scherb - Petra Walliser......AUSTRIA
84. - 89. Goetz Bierbaum - Maren Mueller-Bierbaum......GERMANY
84. - 89. Henrik Strom - Gitte Fransoe Strom......DENMARK
90. - 95. Renato Augelli - Gloria Trombelli......ITALY
90. - 95. Denis Bourgeois - Aline Scanff......FRANCE
90. - 95. Massimo Dondi - Cristina Battilocchi......ITALY
90. - 95. Philippe Imbert - Nicole Imbert......FRANCE
90. - 95. Norbert Schade - Arne-Marina Schade.....GERMANY
90. - 95. Alexander Valko - Barbara Valko......GERMANY
96. - 97. Volker Dietrich - Sonja Bockmann-Dietrich......GERMANY
96. - 97. Jose Maria Moron - Ascension Garre......SPAIN
98.     Julio Armingol - Cristina Pascual......SPAIN
99.     Ralf Roesch - Nursen Roesch.....GERMANY
100. - 101. Gunnar Arlt - Birgit Arlt......GERMANY
100. - 101. Harald Lerch - Vera Lerch......GERMANY
102. - 104. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone......LATVIJA
102. - 104. Albert Rommel - Andrea Rommel......GERMANY
102. - 104. Wolfgang Dieter Schmitt - Angelika Schmitt......GERMANY
105.     Dirk Pape - Martina Glosemeyer.....GERMANY
106. - 109. Luciano Donzelli - Marzia Maroccolo......ITALY
106. - 109. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša......LATVIJA
106. - 109. Werner Kraus - Elisabeth Uhrmacher......AUSTRIA
106. - 109. Jose Llabres - Isabel Maria Canellas......SPAIN
110.     Leif Arfert - MajBritt Arfert.....SWEDEN
111.     Rainer Rasper - Judith Rasper......GERMANY
112.     Manuel Reifs - Emilia Sanchez......SPAIN
113.     Peter Bruntsch - Ines Bruntsch......GERMANY
114.     Alfredo Rivas - Maria Teresa De Paco......SPAIN
115.     Gerrit Beunk - Roelie Beunk......THE NETHERLANDS
116.     Bernd Schulze - Heike Schulze......GERMANY
117. - 119. Steffen Seifert - Cornelia Seifert.....GERMANY
117. - 119. Juan Servera Riera - Catalina Maimo Blanco......SPAIN
117. - 119. Jaime Fiol Abrinas - Magdalena Adrover Adrover......SPAIN
120.     Claus Reenberg - Gitte Raarup......DENMARK
121. - 123. Andreas Brockop - Silke Ohlendorf......GERMANY
121. - 123. David Conway Nunn - Gaye Conway Nunn......SOUTH AFRICA
121. - 123. Bernhard Starz - Barbara Starz.....GERMANY
124.     Michel Muller - Elke Rueffler......GERMANY
125. - 129. Antonio Cardoso - Maria Julia Santos......PORTUGAL
125. - 129. Steffen Kniestedt - Antje Kniestedt......GERMANY
125. - 129. Jean-Marie Kosinski - Catalda Seminara-Kosinski.....FRANCE
125. - 129. Juergen Lueders - Karin Lueders.....GERMANY
125. - 129. Christof Stewen - Carolin Stewen.....GERMANY
130. - 136. Graham Candler - Christine Candler.....ENGLAND
130. - 136. Angelo Pereira - Margarida Moreira.....PORTUGAL
130. - 136. Matthias Polloczek - Renate Polloczek....GERMANY
130. - 136. Remigio Ruzzante - Marisa Bedendo.....ITALY
130. - 136. Bernd Stephan - Ina Stephan.....GERMANY
130. - 136. Andreas Walcher - Jutta Walcher.....GERMANY
130. - 136. Igor Pavlychev - Svetlana Pavlycheva.....RUSSIA
137. - 142. Vicens Andreu Vidal - Rosa Maria Sitjar Aroca......SPAIN
137. - 142. Ian Walter Damerell - Simona Damerell......SOUTH AFRICA
137. - 142. Francisco Marti - Juana Alemany......SPAIN
137. - 142. Jan Pincsek - Edith Carder-Pincsek.....AUSTRIA
137. - 142. Alexander Schuermann - Gisela Schuermann......GERMANY
137. - 142. Guenter Statt - Andrea Kersting-Statt.....GERMANY


EUROPEAN CHAMPIONSHIP ADULT ST, AARHUS, 20.04.2013.

1.     Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DENMARK
2.     Simone Segatori - Annette Sudol.....GERMANY
3.     Sergei Konovaltsev - Olga Konovaltseva......RUSSIA
4.     Nikolay Darin - Natalia Seredina.....MOLDOVA
5.     Marco Cavallaro - Letizia Ingrosso......ITALY
6.     Daniil Ulanov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
7.     Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
8.     Salvatore Todaro - Violeta Yaneva......BULGARIA
9.     Francesco Galuppo - Debora Pacini......ITALY
10.     Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva......LITHUANIA
11.     Anton Skuratov - Alena Uehlin......GERMANY
12.     Yury Petrov - Yana Kozhukhar......UKRAINE
13.     Martin Dvorak - Zuzana Silhanova......CZECH REPUBLIC
14.     Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko UKRAINE
15.     Szymon Kulis - Margarita Zvonova......POLAND
16.     Giuseppe Longarini - Katarzyna Kapral......POLAND
17.-18. David Odstrcil - Tara Bohak.....CZECH REPUBLIC
17.-18. Cojoc Rares - Hanna Zudziewicz......ROMANIA
19.     Janick Loewe - Pia Lundanes Loewe.....NORWAY
20. - 21.Laszlo Csaba - Pali Viktoria.....HUNGARY
20. - 21. Paolo Campigotto - Petre Alina.....ROMANIA
22.     Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka.....LATVIJA
23. - 24. Edgars Līnis - Elīza Ancāne.....LATVIJA

23. - 24. Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....SLOVENIA
25.     Alari Liiv - Baile Orb.....ESTONIA
26. - 27. Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....FINLAND
26. - 27. Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.....SLOVAKIA
28. - 29. Andres Liiv - Kristin Vaha......ESTONIA
28. - 29. Markus Hackl - Stefanie Krausz.....AUSTRIA
30. - 31. Matteo Cicchitti - Simona Brecikova.....SLOVAKIA
30. - 31. Zymantas Kucikas - Urte Januskeviciute.....LITHUANIA
32. - 33. Alexis Bergeon - Johanna Rivier......FRANCE    
32. - 33. Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger.....AUSTRIA
34.     Stanislav wakeham - Laura Nolan.....ENGLAND
35.     Yvo Eussen - Elisabeth Novotny......SWEDEN
36. - 38. Adrian Esperon - Patricia Martinez.....SPAIN
36. - 38. Ilari Lehtonen - Jasmin Pocknell.....FINLAND
36. - 38. Szepesi Jozsef - Farkas Bettina......HUNGARY
39.     Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole......NETHERLANDS
40.     Trifon Parushev - Chiara Giretti......BULGARIA
41. - 43. Ivan Knezevic - Violeta Jovanovic......SERBIA
41. - 43. Szabo Viktor - Vanja Vujic......CROATIA
41. - 43. Wesley van Riel - Wies van Haaren......THE NETHERLANDS
44.     Andrei Kitsun - Natallia Korsak......BELARUS
45. - 48. Fabio D'Angelo - Amy Anne Ward......ENGLAND
45. - 48. Jordi Fabrega Calderon - Maria Pomar Caballero......SPAIN
45. - 48. Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro......BELGIUM
45. - 48. Roman Usmanov - Valeryia Rymareva......BELARUS
49.     Tine Kranjc - Sasa Ul......SLOVENIA
50.     Jonathan Bouchard - Sophie Thomas......FRANCE
51.     Kristoffer Melaas - Mette Brandstadmoen....NORWAY
52.     Mark Stalder - Yulia Dreier......SWITZERLAND
53.     Hampus Norberg - Lana Murphy Astrom......SWEDEN
54.     Pasquale Maielo - Maria Karavaki......GREECE
55. - 56. Renato Minnig - Sigrun Boegi......SWITZERLAND
55. - 56. Thorkell Jonsson - Denise Margret Yaghi......ICELAND
57. - 58. Phillip Evans - Gaynor Evans......WALES
57. - 58. Valery Briskin - Bat-El Vaisma.....ISRAEL
59. - 61. Kristof Reekmans - Joke Vogels......BELGIUM
59. - 61. Petar Milojkovic - Nevena Kovacevic.....SERBIA
59. - 61. Sergio Costa - Ana Rita Almeida......PORTUGAL


EUROPEAN ADULT LATIN CHAMPIONSHIP, KRASNODAR, 06.04.2013.

1.     Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya......RUSSIA
2.     Aniello Langella - Khrystyna Moshenska......ITALY
3.     Gabriele Goffredo - Anna Matus......MOLDOVA
4.     Marius-Andrei Balan - Nina Bezzubova......GERMANY
5.     Valentin Voronov - Alina Imrekova......RUSSIA
6.     Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova......FRANCE
7.     Umberto Gaudino - Louise Heise......DENMARK
8.     Marts Smolko - Viktorija Puhovika......LATVIJA
9.     Pavel Pasechnik - Marta Arndt......GERMANY
10.     Andrea De Angelis - Frederikke Norgaard......DENMARK
11. - 12. Artem Lazarev - Ekaterina Isakovich......UKRAINE
11. - 12. Roman Gerbey - Vera Bondareva......UKRAINE
13.     Vincenzo Mariniello - Sara Casini.....ITALY
14. - 15. Jevgeņijs Suvorovs - Tina Bazikina.....LATVIJA
14. - 15. Kristijan Burazer - Martina Plohl......SLOVENIA
16. - 17. Guillem Pascual - Rosa Carne......SPAIN
16. - 17. Ciflicli Roman - Toncean Mirona......ROMANIA
18.     Miha Vodicar - Nadiya Bychkova......SLOVENIA
19. - 20. Dario Pizzo - Karen D'albundo......FRANCE
19. - 20. Juan Manuel Gomez - Marina Mangione.....SPAIN
21.     Ion Alexandru - Dinu Nedelea Ana......ROMANIA
22.     Telmo Madeira - Vanessa Ferrao......PORTUGAL
23. - 24. Salvatore Bellavita - Natalia Poliakova.....ALABANIA
23. - 24. Vladislav Inostrantsev - Marina Nikolajeva......ESTONIA
25.     Juri Kagan - Anastasia Selivanova.....ESTONIA
26.     Erhan Kus - Seda Arigul....TURKEY
27. - 28. Alexandr Nabiullin - Barbara Ribeiro.....PORTUGAL
27. - 28. Janick Loewe - Pia Lundanes Loewe......NORWAY
29. - 30. Filip Karasek - Sabina Piskova......CZECH REPUBLIC
29. - 30. Jokubas Venckus - Jomante Dapkeviciute......LITHUANIA
31.     Nagymihaly Balazs - Szalai Agnes.....HUNGARY
32.     Gennadiy Tsynkevich - Mzia Orvelashvili.....BELARUS
33.     Victor Burchuladze - Kateryna Kozma......GEORGIA
34.     Rihards Eglitis - Agne Malinauskaite......LITHUANIA
35. - 36. Adrian Kopczynski - Ewelina Mikolajewska......POLAND
35. - 36. Niels Didden - Gwyneth van Rijn......THE NETHERLANDS
37.     Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger AUSTRIA
38.     Mikita Shauchenka - Palina Matskevich......BELARUS
39.     Adam Fedko - Paulina Dabek......POLAND
40.     Sztojan Barna - Jaroslava Huber......AUSTRIA
41.     Sebastian Saarinen - Laura Lackman......FINLAND
42.     Yvo Eussen - Elisabeth Novotny......SWEDEN
43.     Shimriel Davidov - Olga Chupilov.....ISRAEL
44. - 48. Alfonso Tarallo - Mariantonietta Marotta.....ALBANIA
44. - 48. Domenico Palmisano - Maria Birosova.....SLOVAKIA
44. - 48.    Mikko Matikka - Kerttu Sakki......FINLAND
44. - 48. Sutto Roland - Tombacz Aniko......HUNGARY
44. - 48. Tomas Tanka - Dominika Feketova......SLOVAKIA
49.     Istvan Varga - Gabriela Pilic.....CROATIA
50. Ion Simboteanu - Natalia Luchiv......MOLDOVA
51. - 52. Adnan Kapo - Alma Turkovic......BOSNIA AND HERZEGOVENA
51. - 52. Ivan Knezevic - Violeta Jovanovic......SERBIA
53. - 55. Firat Faik Ikiler - Damla Cobaner......TURKEY
53. - 55. Georgi Naidenov - Olga Sedova.....BULGARIA
53. - 55. Jenya Kushnarenko - Hanna Farber.....ISRAEL
56.     Paul Frlicka - Svetlana Guggenbuehl.....SWITZERLAND
57. - 59. Bernard Leferink - Andrea Hagedoorn......THE NETHERLANDS
57. - 59. Marcel Wagner - Sofie Ragnar......SWEDEN
57. - 59. Marek Bures - Katerina Kalish......Czech Republic


EUROPEAN YOUTH STANDARD CHAMPIONSHIP, CAMBRILS, 29.03.2013.

1.    Dominykas Granskas - Kotryna Petrosiute.....LITHUANIA
2.     Alexey Barkov - Anna Grishchenko.....RUSSIA
3.     Madis Abel - Aleksandra Galkina.....ESTONIA
4.     Pislariu Vlad - Pop Eszter......ROMANIA
5.     Kirill Medianov - Antonina Maximova.....RUSSIA
6.     Dan Pseneac - Alexandrina Bicov.....MOLDOVA
7.     Andrea Roccatti - Flaminia Iannone......ITALY
8.     Sander Seppik - Kaari Kink.....ESTONIA
9. - 10. Erik Kem - Lisa Rykovski......GERMANY
9. - 10. Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska......POLAND
11.     Vadims Kuzņecovs - Anna Priediņa.....LATVIJA
12.     Cotescu Razvan - Lupeanu Ioana Corina.....ROMANIA
13.     Alexandru Berzan - Xenia Baibarac.....MOLDOVA
14. - 17. Erik Husgafvel - Laura Makinen.....FINLAND
14. - 17. Jiri Vala - Aneta Krejci.....CZECH REPUBLIC
14. - 17. Tomas Fainsil - Patricija Belousova.....LITHUANIA
14. - 17. Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen.....DENMARK
18. Iļja Davidovs - Katrīna Kora Klapere......LATVIJA
19. - 20. Bencze Istvan - Kilin Dora.....HUNGARY
19. - 20. Nicolas Ballester - Carla Salbia Llorens......SPAIN
21. - 23. Kiryl Shvaibovich - Yana Tudvaseva......BELARUS
21. - 23. Vadim Lehmann - Maria Kleinschmidt......GERMANY
21. - 23. Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk......UKRAINE
24.     Maciej Konstanciuk - Daria Karbowniczak......POLAND
25.     Artsiom Shkuta - Iryna Piatrova......BELARUS
26.     David Martinez Hernandez - Anastasia Jagelovica......SPAIN
27.     Kristian Galanti - Giulia Spalla......ITALY
28.     Lung Dinu Victor - Martina Cellarova.....SLOVAKIA
29.     Kirill Grinchenko - Evgeny Glovatska.....UKRAINE
30. - 32. Hjalmar Goransson - Sara Frisack......SWEDEN
30. - 32. Marcel Vodenik - Naja Dolenc.....SLOVENIA
30. - 32. Viktor Bergmann - Barbora Fellinghauerova.....CZECH REPUBLIC
33.     Vedran Sraga - Iva Risek.....CROATIA
34.     Nicolo Barbizi - Sofie Kilt Uggerly......DENMARK
35.     Jonni Peltola - Kastanja Rauhala.....FINLAND
36.     Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling.....NORWAY
37. - 38. Tin Sanjkovic - Lucija Sabolek......CROATIA
37. - 38. Pitt-Alexander Wibawa - Natalia Horvathova......SWITZERLAND
39. - 40. Atanas Rusev - Simona Yaneva.....BULGARIA
39. - 40. Hugo Gustafsson - Anna Gotborg.....SWEDEN
41.     Branislav Soltys - Emilia Scherfelova......SLOVAKIA
42.     Ziga Tantegel - Nusa Crnko......SLOVENIA
43. - 45. Andri-Fannar Petursson - Anita-Loa Hauksdottir......ICELAND
43. - 45. Jean Francois Gueudry - Juline Carrel......FRANCE
43. - 45. Daniel Shtelman - Mariana Shamis......ISRAEL
46.     Birkir Orn Karlsson - Rakel Matthiasdottir......ICELAND
47.     Marko Micic - Marija Dosenovic.....SERBIA
48.     Marjanovic Petar - Kuti Kamilla......HUNGARY
49.     Sebastian Wartner - Anna Gruell.....AUSTRIA
50. - 55. Ivan Salonski - Stasa Kukic......SERBIA
50. - 55. Stefan Cloudt - Eline Cloudt......THE NETHERLANDS
50. - 55. Jose Luis Simaes - Catarina Macedo.....PORTUGAL
50. - 55. Ricardo Oliveira - Rita Pinto......PORTUGAL
50. - 55. William Duffin - Melissa Kirkpatrick.....ENGLAND
50. - 55. Julien Conti - Ilmira Yarullina.....FRANCE


WDSF WORLD YUNIOR II LATIN CHAMPIONSHIP, BASSANO, 9.02.2013.  

1.     Semen Khrzhanovsky - Vitalina Bunina......RUSSIA
2.     Michal Kieszek - Teresa Kusy.....POLAND
3.     Daniil Bykov - Maria Chernykh.....RUSSIA
4.     Nino Kleindienst - Urska Bencak.....SLOVENIA
5.     Fabian Ardeiu - Andreea Raluca Manea.....ROMANIA
6.     Taha Batu Cosar - Iren Turkkan.....TURKEY
7.     Dawid Podgajny - Oliwia Popek.....POLAND
8.     Luigi Battaglia - Emilia Paolicelli.....ITALY
9.     Daniil Porcesco-Gozun - Nina Dudoglo......MOLDOVA
10.     Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte.....LATVIJA
11. - 14. Yaroslav Sovetchenko - Karina Chepilevska.....UKRAINE
11. - 14. Georg Gritsai - Rebekka Dungurova.....ESTONIA
11. - 14. Balint Mate Temesvari - Paula Hude.....CROATIA
11. - 14. Nikolay Kolev - Eleonora Dabova.....BULGARIA
15.     Gaetano Catalano - Maria Ranieri.....ITALY
16. - 18. Karol Michal Tomecki - Austeja Bliujute.....LITHUANIA
16. - 18. Omri Mishael - Liel Moreinis.....ISRAEL
16. - 18. Valentin Alexandru Dumitru - Cezara Banu.....ROMANIA
19.     Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina.....LATVIJA
20.     Danyl Distregov - Dariia Marineksu......UKRAINE
21.     Catalin Valcu - Olga Moraru.....MOLDOVA
22. - 23. Denis Lelin - Pedersen Sandra Overballe......DENMARK
22. - 23. Daniel Dingis - Natalia Velikina.....GERMANY
24.     Daniel Schmuck - Veronika Obholz.....GERMANY
25.     Matas Klupsas - Kristina Charitonovaite......LITHUANIA
26.     Fernandes Rui Miguel Martins - Miranda Carolina Marques......PORTUGAL
27. - 28. Zoltan Ronyai - Boglarka Farkas.....HUNGARY
27. - 28. Hoskuldur Thor Jonsson - Margret Horn Johannsdottir.....ICELAND
29. - 30. Kazuki Hachiya - Miyaka Yoneta.....JAPAN
29. - 30. Mike Monokandilos - Loo Cara Yun.....USA
31. - 33. Iliya Dobrev - Adriana Angelova......BULGARIA
31. - 33. Yahor Boldysh - Maria Skorodumova.....BELARUS
31. - 33. Nikolas Novak - Klara Adamova.....CZECH REPUBLIC
34.     Zoran Margetic - Ena Bec......CROATIA
35.     Mikita Statkevich - Yaraslava Filippava.....BELARUS
36.     Mihaly Pellei - Tereza Sedlakova......HUNGARY
37.     Ozgun Dogan - Nursen Ozhan......TURKEY
38.     Lluis Perez - Estela Anguera.....SPAIN
39. - 41. Hiroaki Onishi - Sakina Onishi......JAPAN
39. - 41. Dinmukhamed Kuanysh - Sofya Kichshenko......KAZAKHSTAN
39. - 41. Jakob Pedersen - Emma Andersen......DENMARK
42.     Michal Bures - Adriana Maskova......CZECH REPUBLIC
43. - 44. Artemiy Kokhanov - Abigail Xinkas......CANADA
43. - 44. Filip Buransky - Sofia Imbondo......SLOVAKIA
45. - 47. Vilkku Hiltunen - Leeni Nieminen......FINLAND
45. - 47. Matthew Duffin - Cabe Jade Mc.....ENGLAND
45. - 47. Kaspar Kolk - Sofia Savenko......ESTONIA
48.     Quentin Chippaux - Elsa Bois.....FRANCE
49. - 51. Slavomir Nalepka - Michaela Krisandova.....SLOVAKIA
49. - 51. Bakhtiyar Mukataev - Medina Abdiraiymova.....KAZAKHSTAN
49. - 51. Matan Shtein - Liron Kligerman.....ISRARL
52. - 53. Gauthier Laffont - Marie Sabarot......FRANCE
52. - 53. Antti Kapanen - Hilma Heinonen......FINLAND
54.     Daniel Moreiras - Judith Moreno.....SPAIN
55.     Felix Buchner - Taisiya Nikitina.....AUSTRIA
56.     Eythor Andrason - Marta Carrasco.....ICELAND
57.     Garth Ross - Kelsey Fransman South......AFRICA
58     Maxime Jottay - Cassidy Boel.....BELGIUM
59. - 60. Nemanja Masanovic - Andjela Lukic.....SERBIA
59. - 60. Alen Staleker - Suzana Krevh......SLOVENIA
61. - 62. Felix Forsbereg - Rebecka Komet.....SWEDEN
61. - 62. Xiangyiming Kong - Jodi Hendricks.....SOUTH AFRICA


WDSF WORLD U21 STANDARD CHAMPIONSHIP, ANTVERPENE, 3.02.2013.  

1.    Evgeny Nikitin - Dana Spitsyna.....RUSSIA
2.    Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum......CANADA
3.    Dmitri Kolobov - Signe Bosk.....DENMARK
4.    Dominykas Granskas - Kotryna Petrosiute......LITHUANIA
5.    Errol Williamson - Zhaniya Zharmenova......KAZAKHSTAN
6.    Daniele Ruscito - Nicole Cartigiano.....ITALY
7.    Michal Hornicek - Yana Grishchenko.....CZECH REPUBLIC
8.    Alexey Usanov - Polina Merkelova.....RUSSIA
9.    Dmitry Kapusta - Ekaterina Riabogina......RUSSIA
10.-11.    Tomas Fainsil - Patricija Belousova.....LITHUANIA
10.-11.    Boris Basin - Tatiana Zhilkina......RUSSIA
12.-13.    Vladimir Martintsov - Maria Gladkikh.....CANADA
12.-13.    Dmitrii Pleshkov - Kulbeda Anastasiia.....RUSSIA
14.    Denis Samarov - Anastasia Rudneva.....RUSSIA
15.-16.    Michelangelo Longo - Maria Luisa Longo......ITALY
15.-16.    Salvio Tubelli - Ekaterina Bykova......ITALY
17.    Vladlen Kravchenko - Aigerim Toktarova.....KAZAKHSTAN
18.-19.    Alexandru Pogor - Mathilde Lyngsdal.....DENMARK
18.-19.    Kirill Medianov - Maksimova Antonina.....RUSSIA
20.-21.    Krists Čiapas - Anna Andreičuka......LATVIJA
20.-21.    Aleksandr Borisov - Yanina Yakubova.....RUSSIA
22.    Giorgio Iori - Rutt Metusala......ESTONIA
23.    Jonathan Lucarelli - Erika Ferrara.....ITALY
24.    Vladislav Bogoslov - Vladlena Khodyreva......SLOVENIA
25.    Michele Albigese - Daria Zakharova.....ITALY
26.    Trifon Parushev - Chiara Giretti......BULGARIA
27.    Moly Gleb - Natalia Kuznetsova......RUSSIA
28.-29.    Ilya Rykun - Valeriya Lobach.....BELARUS
28.-29.    Karolis Varkalys - Daniela Diure.....LITHUANIA
30.    Alexey Chebotar - Ekaterina Khoreva.....RUSSIA
31.    Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen.....DENMARK
32.    Volodymyr Kasilov - Mie Rise Adrian......DENMARK
33.    Aleksei Pejianovich - Veranika Hushcha......BELARUS
34.-35.    Pierre-Henri Larcher - Cassandra Cauwenberg Bouges......FRANCE
34.-35.    Dmytro Palyey - Anastasiya Gryban......UKRAINE
36.    Kevin Baccanale - Darya Palischuk.....ITALY
37.    Davide Piciucco - Rosella Piciucco......ITALY
38.    Michal Konecny - Dominika Feglova.....CZECH REPUBLIC
39.-40.    Nicolo Barbizi - Sofie Kilt Uggerly.....DENMARK
39.-40.    Mathias Kirkegaard - Line Riding.....DENMARK
41.-42.    Mihail Cotos - Anastasia Cioclea......MOLDOVA
41.-42.    Dinu Victor Lung - Martina Cellarova.....SLOVAKIA
43.    Rostislav Kolesnik - Ida Marszakek.....POLAND
44.-45.    Sergejus Skripcenko - Mariya Kozhuhar.....LITHUANIA
44.-45.    Lukas Zahorak - Ivana Faybikova.....SLOVAKIA
46.    Sten Tarsalainen - Dana Kadanik.....ESTONIA
47.-48.    Nikjta Goncharov - Alina Siranya Muschalik....GERMANY
47.-48.    Jean-FranƧois Gueudry - Juline Carrel.....FRANCE
49.-52.    Alexander Bouet - Malin Kristjansdottir.....DENMARK
49.-52.    Glenn Feddema - Maite Verheyden.....THE NETHERLANDS
49.-52.    Thibaud Russo - Ludivine Dadolle.....FRANCE
49.-52.    Roman Shishkin - Camila Chakirova.....FRANCE
53.    Magnus Ginge - Tenna Pedersen.....DENMARK
54.-57.    Daniele Beraldo - Elisabeth Ridolfo.....ITALY
54.-57.    David Buechel - Flavia Landolfi.....SWITZERLAND
54.-57.    Ovidiu Mihai - Lisa Karst.....GERMANY
54.-57.    Matias Niemelä - Veera Hedman......FINLAND











Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori

























Mecenāti




Sadarbības partneri





















Informatīvie atbalstītāji