Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2014


Pasaules čempionāts junioriem II standartdejās, 20.12.2014., Rīga, Latvija

1.    Pavel Zakharenko - Maria Davydova......Russian Federation    
2.    Maxim Pugachev - Kira Oxas......Russian Federation    
3.    Kacper Czajka - Oliwia Drozdz......Poland    
4.    Romans Dobrecovs - Maria Dolgopolova......Latvija    
5.    Luciano Donato - Adele Diodati......Italy    
6.    Mikita Zhukouski - Linda Reuko......Belarus    
7.    Konrad Kucharczyk - Aleksandra Podsiadly......Poland    
8.    Glenn-Richard Boyce - Kayleigh Andrews......England    
9.    Erik Herbert Lohmus - Anna Dmitrienko......Estonia    
10.    Erik Linder - Richelle Taylor.....United States    
11.    Kuljak Krisztian - Balint Nikoletta......Hungary    
12.    Stan Tiberiu-Florin - Grigore Daria......Romania    
13.    Tomas Janonis - Ieva Birieta......Lithuania    
14.    Adrian Vasile Bezerghianu - Bianca Ioana Tutuianu......Romania    
15.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen......Denmark    
16.    Robin Alexander Veskus - Anita Sychugova.....Estonia    
17. - 18.    Ato Watanabe - Mai Ishigaki......Japan    
17. - 18.    Szalai Denes Ferenc - Balla Petra.....Hungary    
19.    Iliya Dobrev - Adriana Angelova......Bulgaria    
20.    Juraj Bjelac - Renata Faizerakhmanova......Croatia    
21. - 22.    Gianluca Ghirelli - Vanessa Martelli......Italy    
21. - 22.    Jaakko Saaristo - Saga Granlund......Finland    
23.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin......Israel    
24.    Sota Fujii - Ami Sato......Japan    
25.    Ilya Yudovin - Alisa Harchakova......Belarus    
26. - 27.    Arseni Pavlov - Nicole Balski......Germany    
26. - 27.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......Denmark    
28.    Jurica Kavran - Tihana Vusic......Croatia    
29. - 32.    Ivan Jarnec - Ana Ekart......Slovenia
29. - 32.    Kinsley Lin - Michelle Yiu.......United States    
29. - 32.    Mamertas Lozys - Skaiste Svajone Jazilionyte......Lithuania    
29. - 32.    Raul Isgandarov - Kristina Golubkina.....Azerbaidjan    
33.    Yevgen Diachenko - Valeriia Grabilina......Ukraine    
34.    Filip Kucman - Terezia Valeria Ziffova    Slovakia    
35.    Oleg Ovchinnikov - Marzhan Baizhuminova.......Kazakhstan    
36.    Dāvis Rauza - Melisa Bessonova    Latvija    
37. - 38.    Georg Kiryakov - Hristiana Burgazlieva.....Bulgaria    
37. - 38.    Matej Svoboda - Anna Stareckova......Czech Republic    
39.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun......Germany    
40. - 41.    Alexander Ward - Inesa Bakanauskaite......England    
40. - 41.    Matyas Adamec - Natalie Otahalova......Czech Republic    
42.    Jaka Podgorsek - Katarina Matus......Slovenia    
43.    Nikita Skakodub - Olga Adamova......Ukraine    
44. - 45.    Andrey Prikhodko - Kristina Pichshugina.....Kazakhstan    
44. - 45.    Juan Manuel Fernandez Cordoba - Laura Maria Fernandez Cantero......Spain    
46. - 47.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria......Sweden    
46. - 47.    Sergiu Matcovschi - Valeria Gumeniuc......Moldova    
48. - 51.    Eelis Mikkonen - Julia Pyrro......Finland    
48. - 51.    Jaroslav Ihring - Natalia Varechova.....Slovakia    
48. - 51.    Michael Bazarsky - Christine Nicole Budniak......Canada    
48. - 51.    Philip Alexander Imre Raabe - Emilie Almstedt......Sweden    
52. - 53.    Anton LoRi - Rumi Dolmaya......Canada    
52. - 53.    Maxim Kroytoru - Kethlin Kapelson......Israel    
54. - 59.    Daniel Jiang - Emily Zhang......Australia    
54. - 59.    Deniz Gelibolu - Melisa Atlama......Turkey    
54. - 59.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca......Portugal    
54. - 59.    Hreidar Orri Arnarson - Liv Sunneva Einarsdottir......Iceland    
54. - 59.    Mert Dinar - Defne Gursel.......Turkey    
54. - 59.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas.......Norway    


Pasaules Kauss 10 dejās, 06.12.2014., Wetzlar, Vācija   
 

1.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova......Estonia    
2.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko......Ukraine
3.    Alexey Polovnikov - Maria Potemkina.....Russian Federation    
4.    Nikolaj Lund - Marta Kocik.....Denmark    
5.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone.....Latvija    
6.    Vadim Lehmann - Maria Kleinschmidt......Germany    
7.    Francesco Esposito - Svetlana Kostenko......Italy    
8.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina.....Spain    
9.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta......Hungary         
10.    Aliksey Tkachuk - Nadzeya Valui.....Belarus    
11.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....Japan    
12.    David Merenguer - Juline Carrel......France    
13.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova.....Slovakia    
14.    Frank Zegels - Laura Jottay......Netherlands    
15.    Ondrej Sliska - Daniela Valjentova......Czech Republic    
16.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......Croatia    
17.    Markus Hackl - Stefanie Krausz......Austria    
18.    Sergejus Skripcenko - Marija Kozhuhar......Lithuania    
19.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen......Sweden    
20.    Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro......Belgium    
21.    Joni Ihanus - Kathrine Barck......Finland    
22.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida......Portugal    
23. - 24.    Oleksandr Martsynyuk - Nicole Duque......Ecuador    
23. - 24.    David Buechel - Flavia Landolfi......Switzerland    
25.    David Brown - Emma Havis......England    
26.    Vukasin Prvulovic - Obradovic Katarina......Serbia


Eiropas Kauss standartdejās, 22.11.2014., Vila Nova de Famaliaco, Portugāle

1.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova......Austria
2.    Pasquale Farina - Sofie Koborg......Denmark      
3.    Simone Carabellese - Lucia Cafagna......Italy    
4.    Dominykas Granskas - Kotryna Petrosiute......Lithuania    
5.    Paolo Campigotto - Petre Alina......Romania    
6.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne......Latvija    
7.    Anton Trubin - Ekaterina Maliavkina......Russian Federation    
8.    Bartlomiej Szkutnik - Agata Brychcy......Poland    
9.    Radu Daniel - Anne Weber......Germany    
10.    Sergiy Krasnoshlyk - Olena Fomicheva......Ukraine    
11. - 12.    Mark Stalder - Yulia Dreier......Switzerland    
11. - 12.    Radim Stupka - Tereza Jendrulkova......Czech Republic    
13. - 14.    Kaspar Matas - Elizabeth Kivi......Estonia    
13. - 14.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida......Portugal    
15.    Jordi Fabrega Calderon - Maria Pomar Caballero......Spain    
16. - 17.    Fabio D'Angelo - Amy Anne Ward......England    
16. - 17.    Zdeno Blesak - Henrieta Nagyova......Slovakia    
18.    Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole......Netherlands    
19.    Tabori Armin - Dezsy Klaudia......Hungary    
20.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha......France    


Pasaules čempionāts standartdejās, 15.11.2014., Austrija, Vīne

1.    Simone Segatori - Annette Sudol.....Germany    
2.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....Russian Federation    
3.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.....Lithuania    
4.    Francesco Galuppo - Debora Pacini.....Italy    
5.    Nikolay Darin - Natalia Seredina.....Moldova    
6.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....Denmark    
7.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.....Lithuania    
8.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych.....Ukraine
9.    Patrick Rucinski - Ella Nusenbaum.....Canada    
10.    Alexey Glukhov - Anastasia Glazunova.....Russian Federation    
11.    Anton Skuratov - Alena Uehlin.....Germany    
12.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova......Austria    
13.    Ivan Novikov - Margarita Klimenko.....Kazakhstan    
14.    Pasquale Farina - Sofie Koborg.....Denmark    
15.    Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka......Latvija    
16.    Giuseppe Longarini - Katarzyna Kapral.....Poland    
17.    Paolo Campigotto - Petre Alina.....Romania    
18.    Andres Liiv - Kristin Vaha.....Estonia    
19.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko......Ukraine    
20.    Dariusz Mycka - Madara Freiberga.....Poland    
21.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....Slovenia    
22.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....Finland    
23.    Francesco Andreani - Francesca Longarini.....Italy    
24.    David Odstrcil - Tara Bohak.....Czech Republic    
25.    David Schavel - Maria Konus.....Slovakia    
26. - 28.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne....Latvija    
26. - 28.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....Canada    
26. - 28.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva....Belarus    
29. - 32.    Radu Sterban - Xenia Cletova....Moldova    
29. - 32.    Masayuki Ishihara - Saori Ito.....Japan    
29. - 32.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.....Spain    
29. - 32.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....France    
33. - 34.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferovs.....Slovakia    
33. - 34.    Mario Cicala - Bianca Tonizzo......Australia    
35. - 36.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca.....Spain    
35. - 36.    Oleksii Guzyr - Rikako Ota.....Japan    
37. - 38.    Markus Hackl - Stefanie Krausz.....Austria    
37. - 38.    Egor Dulebenets - Aleksandra Samorodskaya.....Belarus    
39.    Sergey Popov - Marina Laptiyeva.....Kazakhstan    
40.    Nikolay Lazarov - Veselina Bozhilova.....Bulgaria    
41.    Michal Drha - Klara Zamecnikova.....Czech Republic    
42.    Trifon Parushev - Chiara Giretti.....Bulgaria    
43.    Ergo Lukk - Baile Orb.....Estonia    
44.    Zhang Zhanhua - Zhang Ruonan.....People's Republic of China    
45.    Sean Smullen - Aimie Leak......Ireland    
46.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling.....Norway    
47. - 48.    Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin.....Hong Kong    
47. - 48.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......Croatia    
49.    Pislariu Vlad - Pop Eszter.....Romania    
50.    Mark Stalder - Yulia Dreier......Switzerland    
51. - 52.    Ruslan Kalyuzhnyy - Kseniya Sovenko.....United States    
51. - 52.    Fabio D'Angelo - Amy Anne Ward.....England    
53.    Taras Savitskyy - Tatiana Seliverstova.....United States    
54. - 55.    Tine Kranjc - Sasa Ul.....Slovenia    
54. - 55.    Wesley van Riel - Wies van Haaren.....Netherlands    
56. - 57.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha......France    
56. - 57.    Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole.....Netherlands    
58. - 60.    Jovan Ratkovic - Ana Dedovic......Serbia    
58. - 60.    Gabriel Plutov - Sanna Sokol.....Israel    
58. - 60.    Benjamin Boehm - Vanessa Souza Thuille.....Brazil    
61. - 62.    Otar Poladashvili - Juliana Bar-gnar.....Georgia    
61. - 62.    Tabori Armin - Dezsy Klaudia......Hungary    
63. - 65.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta......Hungary    
63. - 65.    David Salamau - Tamara Mun.....Kyrgyzstan    
63. - 65.    Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella......Norway    
66.    Mario Ozbolt - Helena Bradvica......Croatia    
67.    Hampus Norberg - Lana Murphy Astrom......Sweden    
68.    Dario Hrabar - Andrea Brekalo.....Bosnia-Herzegovina    
69. - 72.    Joep Mutsaerts - Sulekha Buhala.....Switzerland    
69. - 72.    Christopher Burrell - Emma Burrell......England    
69. - 72.    Goncalo Torres - Ana Sofia Cordeiro.....Portugal    
69. - 72.    Vukasin Prvulovic - Obradovic Katarina.....Serbia    
73. - 80.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.....Portugal    
73. - 80.    George Borisov - Au Yuk Man Ada.....Hong Kong    
73. - 80.    Marshall Ray McKay - Chantelle Le Roux......South Africa    
73. - 80.    Stefan Vojvodic - Lana Mandic......Bosnia-Herzegovina    
73. - 80.    Raed Mourad - Hiba Mikhail-Rizk.....Lebanon    
73. - 80.    Kristofer-Haukur Hauksson - Sara Dogg Olafsdottir......Iceland    
73. - 80.    Kristof Reekmans - Joke Vogels......Belgium    
73. - 80.    Cheng Wan Jen - Zhang Liwen......Chinese Taipei    


Pasaules čempionāts 10 dejās, 31.10.2014., Rīga, Latvija

1.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....Slovenia    
2.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych.....Ukraine    
3.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....Finland    
4.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer.....Germany    
5.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova......Canada    
6.    Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva.....Latvija    
7.    Alexey Polovnikov - Maria Potemkina......Russian Federation    
8.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova......Estonia    
9.    Maurizio Benenato - Tatiana Veselkina.....Italy    
10.    David Odstrcil - Tara Bohak.....Czech Republic    
11.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....France    
12.    Nikolaj Lund - Marta Kocik......Denmark    
13.    Lukas Spisak - Eva Tibenska.....Slovakia    
14.    Andrei Kitsun - Natallia Korsak.....Belarus    
15.    Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite.....Lithuania    
16.    Taras Savitskyy - Tatiana Seliverstova.....United States    
17.    Frank Zegels - Laura Jottay......Netherlands    
18.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.....Spain    
19.    Talpiga Bogdan - Talpiga Maria.....Romania    
20.    Yumiya Kubota - Rara Kubota......Japan    
21.    Markus Hackl - Stefanie Krausz......Austria
22.    Shahar Zismanovich - Marika Odikadze.....Israel    
23.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta.....Hungary    
24.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka......Australia    
25.    Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir......Iceland    
26.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.....Croatia    
27.    Dawid Konopinski - Klaudia Szyc.....Poland    
28.    Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro.....Belgium    
29.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen......Sweden    
30.    Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella.....Norway    
31.    David Buechel - Flavia Landolfi.....Switzerland    
32.    Nick Williams - Charmaine Chan......England    
33.    George Borisov - Au Yuk Man Ada......Hong Kong    


Pasaules čempionāts jauniešiem 10 dejās, 31.10.2014., Rīga, Latvija

1.    Sergey Rozhkov - Veronika Dichka......Russian Federation    
2.    Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes.....Romania    
3.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.....Poland    
4.    Gints Berziņš - Megija Dana Morīte.....Latvija    
5.    Ayan Zhumatayev - Liya Kazbekova......Kazakhstan    
6.    Jan Janzen - Victoria Litvinova......Germany    
7.    Yaroslav Brovarskyi - Elizaveta Umrikhina.....Ukraine    
8.    Eric Izakson - Mishel Magera.....Israel
9.    Vladislav Tammi - Elizabett Gross.....Estonia    
10.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina.....France    
11.    Jure Bergant - Ana Mesec.....Slovenia    
12.    Lorenzo Alberetti - Martina Dionigi......Italy    
13.    Vedran Sraga - Iva Risek.....Croatia    
14.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova......United States    
15.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen......Denmark    
16.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......Norway    
17.    Justas Skara - Vaida Marija Siaulytyte......Lithuania    
18.    Neagu Sorin Andrei - Elek Reka......Hungary    
19.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi.....Japan    
20.    Branislav Soltys - Emilia Scherfelova......Slovakia    
21.    Jakub Richtar - Klara Petruskova......Czech Republic    
22.    Anton Kandaurov - Tatiana Efimkina......Bulgaria    
23.    Alex Maslanka - Sharon Tudorovsky......Canada    
24.    Vicenc Torremade - Carla Bustamante Colao.....Spain    
25.    Vilkku Hiltunen - Leeni Nieminen......Finland    
26.    Matteo Annoscia - Alessia-Allegra Gigli.....Switzerland    
27.    Netanel Abisedon - Alisha Panetta......Australia    
28.    Aleksei Chebakov - Dayana Kairova......Kyrgyzstan    
29.    Bernardo Pereira Venceslau - Jessica Sofia Machado Silva......Portugal    
30.    Ingemar Moberg - Alexandra Kaleta......Sweden    
31.    Oskar Hemmelmayr - Jessica Derr......Austria

Pasaules čempionāts jauniešiem LA, 25.10.2014., Maskava, Krievija

1.    Nikita Pavlov - Dariia Palyey.....Russian Federation    
2.    Leonid Tishkin - Ekaterina Sharanova.....Russian Federation    
3.    Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra.....Romania    
4.    Dumitru Cernei - Yuliya Lisovska.......Ukraine    
5.    Ayan Zhumatayev - Liya Kazbekova.....Kazakhstan    
6.    Salvatore Termini - Federica CIllari......Italy
7. - 8.    Adria Martos - Ekaterina Paraschou......Spain    
7. - 8.    Marius Valcu - Diana Cojocar......Moldova    
9.    Lorenzo Sica - Vanesa Maneva.....Bulgaria
10.    Rafael Fleishman - Lika Abidor......Israel    
11.    Nikita Schneider - Jacqueline Joos......Germany    
12.    Yaroslav Brovarskyi - Elizaveta Umrikhina......Ukraine    
13.    Ju Yi - Shen Xi......People's Republic of China    
14.    Mikhail Dezhurov - Yelena Borovskaya......Kazakhstan    
15.    Luigi Battaglia - Anna Liegi......Italy    
16. - 18.    Hidi Balazs - Szoke Zsuzsanna......Hungary    
16. - 18.    Jacob Korenev - Dayana Nikon.......Canada    
16. - 18.    Eric Izakson - Mishel Magera......Israel    
19.    Bartosz Lewandowski - Paulina Kucinska......Poland    
20. - 22.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.....Poland    
20. - 22.    Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija......Latvia    
20. - 22.    Alexey Smolyaninov - Oona Oinas......Finland    
23.    Mikael Tatarkin - Nicole Wirt......Germany    
24.    Ardeiu Fabian - Manea Andreea Raluca......Romania    
25.    Einoras Degutis - Areta Seskaite.....Lithuania    
26.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude......Croatia    
27.    Karl Aniscenko - Estere Beatrise Klapere......Latvia    
28.    Miha Zerjav - Valeriya Musina......Slovenia    
29.    Lucas Felici - Amandine Van Biesbroeck.....France    
30. - 32.    Georg Gregor Gritsai - Diana Gavrilova.....Estonia    
30. - 32.    Hoskuldur Thor Jonsson - Margret Horn Johannsdottir.....Iceland    
30. - 32.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen......Denmark    
33.    David morante garcia - Ines Ferrero Oliver......Spain    
34.    Nikolas Novak - Klara Adamova.....Czech Republic    
35. - 37.    Jure Bergant - Ana Mesec.....Slovenia    
35. - 37.    Justas Skara - Vaida Marija Siaulytyte.....Lithuania    
35. - 37.    Vedran Sraga - Iva Risek......Croatia    
38.    Brynjar Bjornsson - Perla Steingrimsdottir......Iceland    
39. - 40.    Kaspar Karumaa - Aleksandra Tuzikova......Estonia    
39. - 40.    Saceleanu Victor Emilian - Ekaterini Kratira......Greece    
41.    Nikolay Kolev - Lora Dankova.....Bulgaria    
42.    Dzmitry Baleuski - Tatiana Potapova......Belarus    
43.    Tomas Baka - Orsolya Farkasova......Slovakia    
44. - 45.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova......United States    
44. - 45.    Horvath Kende Soma - Horvath Zsofia......Hungary    
46.    Taha Batu Cosar - Ece Uzunalioglu.....Turkey    
47.    Jakub Richtar - Klara Petruskova......Czech Republic    
48. - 49.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina......France    
48. - 49.    Nichita Rotar - Anastasia Grabco......Moldova    
50.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi......Japan    
51.    Artsiom Pazniakov - Karyna Kalykhan......Belarus    
52. - 53.    Hadjantoni Marios - Nikol Elia......Cyprus    
52. - 53.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......Norway    
54.    Branislav Soltys - Emilia Scherfelova......Slovakia    
55.    Samuli Kurikka - Melis Gorsoy......Finland    
56. - 57.    Nuno Andrade - Catarina Barreto.....Portugal    
56. - 57.    Artem Latsis - Natascha Alling.....Denmark    
58. - 59.    Aleksei Chebakov - Dayana Kairova.....Kyrgyzstan    
58. - 59.    Sinisa Mihajlovic - Regina Hajnal.....Serbia    
60.    Miguel Fernandes - Beatriz Clemente......Portugal    
61. - 63.    Henry Cornish - Charlotte Page.....Australia    
61. - 63.    Eric Rosenberg - Yelena Vayn......United States    
61. - 63.    Mustafa Uretmenoglu - Oleksandra Shanko.....Turkey    
64.    Michael Rubezin - Sanna Averbuch....Canada    
65.    Andreas Foklas - Ekaterina Razumovskaya......Cyprus    
66. - 68.    Mitsuto Arai - Konomi Amari.....Japan    
66. - 68.    Jacob Edwards - Ingrid Vari......Sweden    
66. - 68.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas....Norway


Pasaules čempionāts junioriem II 10 dejās,18.10.2014.,Guadalajara, Spānija

1.    Semen Khrzhanovskiy - Vitalina Bunina.....Russian Federation    
2.    Beca Alin -Andrei - Tampau Catalina-Elena.....Romania    
3.    Glenn-Richard Boyce - Kayleigh Andrews.....England    
4.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen.....Denmark
5.    Kinsley Lin - Michelle Yiu.....United States    
6.    Konrad Kucharczyk - Aleksandra Podsiadly.....Poland    
7.    Mamertas Lozys - Skaiste Svajone Jazilionyte.....Lithuania    
8.    Filip Kucman - Terezia Valeria Ziffova.....Slovakia    
9.    Robin Alexander Veskus - Anita Sychugova....Estonia    
10. - 11.    Romans Dobrecovs - Maria Dolgopolova.....Latvia    
10. - 11.    Mikita Zhukouski - Linda Reuko....Belarus    
12.    Ivan Jarnec - Ana Ekart.....Slovenia    
13.    Ato Watanabe - Mai Ishigaki.....Japan    
14. - 15.    Kristinn Thor Sigurdsson - Harpa Steingrimsdottir.....Iceland    
14. - 15.    Sergiu Matcovschi - Valeria Gumeniuc.....Moldova    
16.    Kuljak Krisztian - Balint Nikoletta.....Hungary    
17.    Matyas Adamec - Natalie Otahalova.....Czech Republic    
18.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin.....Israel    
19.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun.....Germany    
20.    Jaakko Saaristo - Saga Granlund.....Finland    
21.    Silvano Rossolini - Alice Cennini.....Italy    
22.    Iliya Dobrev - Adriana Angelova.....Bulgaria    
23.    Danyl Distergov - Dariia Marinesku.....Ukraine    
24.    Oleg Ovchinnikov - Marzhan Baizhuminova.....Kazakhstan    
25.    Juan Manuel Fernandez Cordoba - Laura Maria Fernandez Cantero.....Spain    
26.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas......Norway    
27.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria.....Sweden    
28.    Michael Bazarsky - Christine Nicole Budniak.....Canada    
29.    Davide Corrodi - Marisha Zimmerli......Switzerland    
30.    Tiago Verissimo - Margarida Venancio......Portugal


Pasaules čempionāts jauniešiem ST, 11.10.2014., Chisinau, Moldāvija

1.    Evgeny Nikitin - Anastasia Miliutina.....Russian Federation    
2.    Madis Abel - Aleksandra Galkina.....Estonia    
3.    Daniil Rostvinschii - Alexandrina Bicov.....Moldova    
4.    Sander Seppik - Kaari Kink......Estonia    
5.    Sergey Rozhkov - Veronika Dichka.....Russian Federation    
6.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone......Italy    
7.    Lorenzo Alberetti - Martina Dionigi.....Italy    
8. - 9.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek......Poland    
8. - 9.    Cotescu Razvan - Lupeanu Ioana Corina......Romania    
10.    Faliboga Raul - Butea Loredana......Romania    
11. - 12.    Yahor Boldysh - Polina Mineeva......Belarus    
11. - 12.    Ilja Davidovs - Katrina Kora Klapere......Latvia    
13.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling.....Norway    
14.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.....Ukraine    
15. - 17.    Patryk Ploszaj - Anna Kaczmarski.....United States    
15. - 17.    Justas Skara - Vaida Marija Siaulytyte.....Lithuania    
15. - 17.    Dominik Stoeckl - Katharina Belz......Germany    
18.    Marius Ilciukas - Veronika Samuolyte......Lithuania    
19.    Jiri Vala - Aneta Krejci......Czech Republic    
20.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen.....Denmark    
21.    Kiryl Shvaibovich - Yauheniya Kalitskaya.....Belarus    
22.    Iurie Rusu - Ana-Maria Ceban.....Moldova    
23.    Vedran Sraga - Iva Risek.....Croatia    
24.    Everts Gulbis - Elina Kalvane.....Latvia
25.    David Kozow - Caroline Kozow.....Poland    
26.    Johannes Saaristo - Roosa Stahlberg.....Finland    
27.    Jan Janzen - Victoria Litvinova......Germany    
28. - 29.    Anton Danilchenko - Aida Kairgaliyeva......Kazakhstan    
28. - 29.    Neagu Sorin Andrei - Elek Reka......Hungary    
30.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina......France    
31. - 32.    Eric Izakson - Mishel Magera.....Israel    
31. - 32.    Vladyslav Korablov - Yuliya Sukhotska.....Ukraine    
33.    Anton Kandaurov - Tatiana Efimkina......Bulgaria    
34. - 35.    Jure Bergant - Ana Mesec.....Slovenia    
34. - 35.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi.....Japan    
36.    Michael Krot - Nicole Vujanic.....Canada    
37.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude......Croatia    
38.    Branislav Soltys - Emilia Scherfelova.....Slovakia    
39. - 41.    Nariman Ashenov - Aruzhan Aldasheva.....Kazakhstan    
39. - 41.    Daniel Toth - Zuzana Povinska......Slovakia    
39. - 41.    Peter Spasov - Ekaterina Markelova.....Bulgaria    
42. - 44.    Justin Lin - Alexandra Dubinsky.....United States    
42. - 44.    Tomas Rada - Zaneta Brizgalova.....Czech Republic    
42. - 44.    Marco Liberato Simeone - Irene Marti.....Spain    
45.    Vilkku Hiltunen - Leeni Nieminen.....Finland    
46.    Ingemar Moberg - Alexandra Kaleta.....Sweden    
47. - 48.    Ziga Tantegel - Nusa Crnko.....Slovenia    
47. - 48.    Vicenc Torremade - Carla Bustamante colao.....Spain    
49.    Staale Bethuelsen - Ida Ingebrigtsen.....Norway    
50. - 51.    Dominik Fus - Sarah Plutzar.....Austria    
50. - 51.    Sagi Istvan Balazs - Forgo Eva Patricia....Hungary    
52. - 53.    Oskar Hemmelmayr - Jessica Derr.....Austria
52. - 53.    Aleksander Soerensen - Amalie Bidstrup.....Denmark    
54.    Alex Maslanka - Sharon Tudorovsky......Canada    
55.    Jordan Saisi - Stephanie Leyden......Australia    
56. - 60.    Andreas Foklas - Ekaterina Razumovskaya......Cyprus    
56. - 60.    Hadjantoni Marios - Nikol Elia......Cyprus    
56. - 60.    Kristofer-Haukur Hauksson - Sara Dogg Olafsdottir......Iceland    
56. - 60.    Francisco Silva - Sofia Pinto......Portugal    
56. - 60.    Zeljko Stepanovic - Tiana Dejanovic......Serbia


Pasaules čempionāts Latīņamerikas dejās, 05.10.2014., Ostrava, Čehija

1.     Aniello Langella - Khrystyna Moshenska.....Italy    
2.    Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno.....Russian Federation    
3.    Gabriele Goffredo - Anna Matus......Moldova    
4.    Marius-Andrei Balan - Nina Bezzubova.....Germany    
5.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova......France    
6.    Andrey Kiselev - Anastasia Kiseleva.....Russian Federation    
7.    Pavel Pasechnik - Marta Arndt.....Germany
8.    Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak.....Spain    
9.    Umberto Gaudino - Louise Heise......Denmark    
10.    Vincenzo Mariniello - Sara Casini.....Italy    
11.    Marts Smolko - Viktorija Puhovika.....Latvia    
12.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova......Slovenia    
13.    Andrea De Angelis - Olga Chupilov.....Israel
14.    Guillem Pascual - Rosa Carne.....Spain    
15.    Moldovan Paul - Tatar Cristina......Romania    
16.    Filip Karasek - Sabina Karaskova.....Czech Republic    
17.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova......Canada    
18.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova......Estonia    
19.    Andrea Silvestri - Varadi Martina......Hungary    
20.    Roman Gerbey - Vera Bondareva......Ukraine    
21.    Marek Dedik - Libuse Chytkova......Czech Republic    
22.    Kristijan Burazer - Martina Plohl......Slovenia    
23.    Jokubas Venckus - Migle Klupsaite......Lithuania    
24.    Jenya Suvorov - Jenya Libman......Israel    
25.    Frank Zegels - Laura Jottay......Netherlands    
26.    Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen......Denmark    
27.    Juri Kagan - Anastasia Selivanova......Estonia    
28.    Telmo Madeira - Vanessa Ferrao......Portugal    
29. - 30.    Salvatore Bellavita - Tina Bazykina......Albania    
29. - 30.    Alexandr Rebrov - Yulia Steshenko......Ukraine    
31.    Tomas Tanka - Dominika Feketova......Slovakia    
32.    Hou Yao - Zhuang Ting......People's Republic of China    
33.    Alon Gilin - Anna Nina Kus......Canada    
34.    Nagymihaly Balazs - Szalai Agnes.......Hungary    
35.    David Jutge - Natalya Kolpakova.......France    
36. - 37.    Ivan Karastoyanov - Gabriela Burgazlieva......Bulgaria    
36. - 37.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.......Finland    
38. - 39.    Alexandr Nabiullin - Barbara Ribeiro......Portugal    
38. - 39.    Alfonso Tarallo - Mariantonietta Marotta......Albania    
40.    Ewoud Fidom - Anastasija Jerjomina......Netherlands    
41.    Bojan Lazareski - Tjasa Novak......Serbia    
42. - 43.    Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez......Belgium    
42. - 43.    Ion Alexandru - Toma Diana Andreea......Romania    
44. - 45.    Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen......Finland    
44. - 45.    Pasquale Tufano - Olga Turbin.....Cyprus    
46.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer......Austria    
47.    Pawel Tekiela - Alexandra Konstantinova......Poland    
48.    Pawel Bartelik - Nikolina Melin......Poland    
49.    Christoph Holczik - Eva Fus.....Austria    
50. - 51.    Rihards Eglitis - Agne Malinauskaite.....Lithuania    
50. - 51.    Kiki Nyemchek - Magda Fialek......United States    
52.    Jaroslav Obona - Dominika Roskova......Slovakia    
53.    Giuseppe Fiamingo - Valentina Emanuele......Argentina    
54.    Lars Olav Eltervaag - Melanie Kegel......Norway    
55.    Iakob Kupunia - Ann Jajanidze.....Georgia    
56.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....Japan    
57. - 58.    Kristaps Kalva - Lesia Bogachova.....Latvia    
57. - 58.    Shinawat Lerson - Krittaporn Manasuth......Thailand    
59. - 62.    Sigurdur Mar Atlason - Sara Ros Jakobsdottir.....Iceland    
59. - 62.    Andrea Borrelli - Chantal Green......England    
59. - 62.    Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal......Norway    
59. - 62.    Daniele Graziosi - Desislava Pencheva......Bulgaria    
63. - 64.    Vitali Nestsiarovich - Yana Nestsiarovich......Belarus    
63. - 64.    Sergejs Zaleskis - Nastassia Sakolchyk......Belarus    
65.    Stanislav Olarescu - Tay Isabelle.......Singapore    
66.    Giounis Aliev - Ekaterina Bychkovskaya......Azerbaidjan    
67.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka......Australia    
68.    Bjorn Pemer - Katja Lujan-Engelholm......Sweden    
69. - 71.    Azat Kosherbayev - Bella Ibragimova......Kazakhstan    
69. - 71.    Taras Savitskyy - Tatiana Seliverstova......United States    
69. - 71.    Matija Smolec - Tena Kralj......Croatia    
72.    Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro......Belgium    
73. - 78.    Thabang Baloyi - Daria Walczak......Australia    
73. - 78.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen......Sweden    
73. - 78.    Erhan Kus - Seda Arigul......Turkey    
73. - 78.    Fabio Landolfi - Angela Landolfi.....Switzerland
73. - 78.    Yasuhiro Nishimura - Mai Otake......Japan    
73. - 78.    Jose Romero - Veronica Padron......Ecuador    
79. - 83.    George Borisov - Au Yuk Man Ada......Hong Kong    
79. - 83.    David Brown - Emma Havis.....England    
79. - 83.    Daniel Camacho - Carolina Perez.....Ecuador    
79. - 83.    Daniel Jacobs - Shanee' De Beer    South......Africa    
79. - 83.    Jimmy Kantar - Stephanie Sader.....Lebanon


Pasaules Kauss ST, 21.09.2014., Čengdu (Ķīna)

1.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.....Lithuania    
2.    Evgeny Nikitin - Dana Spitsyna......Russian Federation    
3.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova.....Austria    
4.    Ivan Novikov - Margarita Klimenko.....Kazakhstan    
5.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....Canada    
6.    Francesco Andreani - Francesca Longarini......Italy    
7.    David Odstrcil - Tara Bohak......Czech Republic    
8.    Valentin Lusin - Renata Busheeva......Germany    
9.    Dmitri Kolobov - Signe Busk......Denmark    
10.    Andrejs Rogovenko - Anna Voroncuka......Latvia    
11.    Zhao Peng - Wang Qi......People's Republic of China    
12.    Matteo Del Gaone - Kristiina Reinfeldt......Estonia    
13.    David Schavel - Maria Konus......Slovakia    
14.    Alexandr Borisov - Laura Makinen......Finland    
15.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva......Belarus    
16.    Sergiy Krasnoshlyk - Olena Fomicheva......Ukraine    
17.    Tine Kranjc - Sasa Ul......Slovenia    
18.    Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole.......Netherlands    
19.    Minato Kojima - Megumi Morita......Japan    
20.    Kang Dae Sung - Seog Min Kyoung......South Korea    
21.    Ho Ming Cheong - Lam Kit Ying......Hong Kong    
22.    Tabori Armin - Dezsy Klaudia......Hungary

EČ jauniešiem ST, 21.09.2014., Brasova (Rumānija)

1.    Madis Abel - Aleksandra Galkina.....Estonia    
2.    Sander Seppik - Kaari Kink......Estonia    
3.    Vladislav Kolesnikov - Anna Isakovich......Russian Federation    
4.    Cotescu Razvan - Lupeanu Ioana Corina......Romania    
5.    Sergey Rozhkov - Veronika Dichka......Russian Federation    
6.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek......Poland    
7.    Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes......Romania    
8.    Lorenzo Alberetti - Martina Dionigi......Italy    
9.    Justas Skara - Vaida Marija Siaulytyte......Lithuania    
10.    Everts Gulbis - Elina Kalvane......Latvia    
11.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.......Ukraine    
12.    Karol Michal Tomecki - Austeja Bliujute......Lithuania    
13.    Jiri Vala - Aneta Krejci......Czech Republic    
14.    Kiryl Shvaibovich - Yauheniya Kalitskaya......Belarus    
15.    Ilja Davidovs - Katrina Kora Klapere......Latvia    
16. - 17.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......Norway    
16. - 17.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen......Denmark    
18. - 19.    Gabriele Castellani - Iana Zaitceva.......Italy    
18. - 19.    Jan Janzen - Victoria Litvinova......Germany    
20.    Peter Fannar Gunnarsson - Anita-Loa Hauksdottir......Iceland    
21. - 23.    Anton Kandaurov - Tatiana Efimkina......Bulgaria    
21. - 23.    Dominik Stoeckl - Katharina Belz......Germany    
21. - 23.    Neagu Sorin Andrei - Elek Reka......Hungary    
24.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina......France    
25.    Vedran Sraga - Iva Risek......Croatia    
26.    Vladyslav Korablov - Yuliya Sukhotska......Ukraine    
27. - 28.    Tomas Rada - Zaneta Brizgalova.......Czech Republic    
27. - 28.    David Kozow - Caroline Kozow......Poland    
29. - 30.    Eric Izakson - Mishel Magera......Israel    
29. - 30.    Daniel Toth - Zuzana Povinska......Slovakia    
31.    Aleksander Soerensen - Amalie Bidstrup......Denmark    
32.    Peter Spasov - Ekaterina Markelova......Bulgaria    
33. - 34.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude......Croatia    
33. - 34.    Jure Bergant - Ana Mesec.......Slovenia
35.    Stefan Pinter - Paulina Gasparikova.......Slovakia    
36.    Johannes Saaristo - Roosa Stahlberg.......Finland    
37. - 38.    Dzmitry Baleuski - Tatiana Potapova......Belarus    
37. - 38.    Martin Mestek - Zala Fuchs......Slovenia    
39.    Vicenc Torremade - Carla Bustamante colao......Spain    
40.    Vilkku Hiltunen - Leeni Nieminen......Finland    
41.    Sagi Istvan Balazs - Forgo Eva Patricia......Hungary    
42.    Marco Liberato Simeone - Irene Marti.......Spain    
43.    Dominik Fus - Sarah Plutzar.......Austria    
44. - 45.    Oskar Hemmelmayr - Jessica Derr.......Austria    
44. - 45.    Eitam Mor - dana smolansky......Israel    
46.    Ingemar Moberg - Alexandra Kaleta.......Sweden    
47.    Kristofer-Haukur Hauksson - Sara Dogg Olafsdottir......Iceland    
48.    Francisco Silva - Sofia Pinto.......Portugal    


PČ U21 ST, 13.07.2014., Rimini (Itālija)

1.    Evgeny Nikitin - Dana Spitsyna.....Russian Federation
2.    Evgeny Nikitin - Anastasia Miliutina.....Russian Federation    
3.    Vilius Jakas - Gabriele Siriunaite......Lithuania
4.    Evgeny Sveridonov - Angelina Barkova......Russian Federation    
5.    Roberto Carano - Arianna Gobbi    Italy.....
6.    Tomas Fainsil - Patricija Belousova.....Lithuania    
7.    Anthony Di Salvo - Stefania Guglielmino.....Italy    
8.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva.....Belarus    
9. - 11.    Yaroslav Semenenko - Ewa Sitarz.....Poland    
9. - 11.    Gianluca Di Melfi - Kristine Madsen.....Denmark    
9. - 11.    Errol Williamson - Ami Williamson......Denmark    
12.    Krists Ciapas - Anna Andreicuka.....Latvia    
13.    Giorgio Iori - Isaincu Anelise Christiana.....Italy    
14.    Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen.....Denmark    
15.    Moldovan Rares-Viorel - Pavel Bianca Georgiana.....Romania    
16. - 17.    Igor Akinshin - Maria Mikhaylova......Russian Federation    
16. - 17.    Faliboga Raul - Butea Loredana......Romania    
18.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk......Ukraine    
19. - 20.    Jonathan Lucarelli - Erika Ferrara......Italy    
19. - 20.    Michael Roedelbronn - Mariya Proskurnina......Germany    
21.    Winson Tam - Anastasia Novikova......Canada    
22.    Vjaceslavs Suhtins - Anastasija Volkonska......Latvia    
23. - 24.    Gabriele Castellani - Iana Zaitceva......Italy    
23. - 24.    Mikhail Zloschastiev - Kristina Shinkariuk......Russian Federation    
25.    Vincenzo Chianese - Francesca Pia Palmieri......Italy    
26.    Kirill Kuznetsov - Irina Kiriukhina......Russian Federation    
27.    Erik Kem - Lisa Rykovski......Germany    
28.    Alessio Ciaffaroni - Laura Nolan......Ireland    
29. - 30.    Alexandru Pogor - Mathilde Lyngsdal......Denmark    
29. - 30.    Gabriele Cassai - Galoppi Sofia......Italy    
31. - 34.    Andrey Loginov - Nadezhda Yashkina.....Russian Federation    
31. - 34.    Vladimir Martintsov - Maria Gladkikh......Canada    
31. - 34.    Nikita Goncharov - Alina Siranya Muschalik......Germany    
31. - 34.    Shahar Zismanovich - Marika Odikadze......Israel    
35. - 36.    Stefano Gentile - Roberta Barbetta......Italy    
35. - 36.    Luca Fumagalli - Gloria Rinaldi......Italy    
37.    Alexey Chebotar - Ekaterina Khoreva......Russian Federation    
38.    Davide Piciucco - Rossella Piciucco......Italy    
39.    Kewin Espenszyt - Aleksandra Siwek......Poland    
40. - 41.    Francesco Bevilacqua - Marianna Ferrari......Italy    
40. - 41.    Mario De Rose - Annalaura Nuzzolese......Italy    
42. - 43.    Andrey Magdisiuk - Daria Andrianova......Russian Federation    
42. - 43.    Ivan Hristov - Simona Yaneva......Bulgaria    
44.    Giovanni De Stefano - Dana Kadanik......Estonia    
45.    Martin Sramka - Lucia Centarova......Slovakia    
46. - 47.    Valerio Postini - Francesca Beretta......Italy    
46. - 47.    Antonio Albrizio - Rita Albrizio.....Italy    
48. - 49.    Johannes Saaristo - Roosa Stahlberg......Finland    
48. - 49.    Mikhail Mikhalev - Lenka Brozakova......Czech Republic    
50.    Vlad Florin - Natalia Linda O'Connor......United States    
51.    Marco Liberato Simeone - Irene Marti......Spain    
52.    Luca Munarini - Marzia Bonilauri......Italy    
53.    Leandro De Rossi - Alessia D'Orazi......Italy    
54.    Erasmo Caccavale - Giovanna Caccavale......Italy    
55.    Federico Scatigna - Anna Francesca Laraspata......Italy    
56.    Biagio Cappelluccio - Deborah Di Domenico......Italy    
57.    Samuele Pugliese - Federica Stavale......Italy    
58.    Fernando Lareu - Nicole Palagashvili......United States    
59. - 60.    Jonathan Kontrobarsky - Nina Djordjevich......Australia    
59. - 60.    Luca Scalzo - Federica D'orazi......Italy    
61.    Julien Conti - Cassandra Cauvemberg......France    
62.    Michal Konecny - Dominika Feglova......Czech Republic    
63.    Brozzu Renato - Giovanatti Gioia......Italy    
64. - 65.    Raffaele Gesmundo - Valentina Flace......Italy    
64. - 65.    Ramon Slot - Michelle Veenstra......Netherlands    


PČ senioriem I ST, 12.07.2014., Rimini (Itālija)

1.    Christian Bono - Elena Bono.....Italy    
2.    Stefano Bernardini - Stefania Martellini.....Italy    
3.    Zdenek Pribyl - Lenka Pribylova.....Czech Republic    
4.    Balogh Csongor - Szabo Anita......Hungary    
5.    Thorsten Zirm - Sonja Schwarz......Germany    
6.    Rodrigue Vieux - Adriana Teoli.....France    
7.    Alexandr Vanchugin - Oxana Skripnik......Russian Federation    
8.    Sergey Lukyanov - Irina Kamenskaya......Russian Federation    
9. - 11.    Ruben Viciana Lopez - Eva Moya......Spain    
9. - 11.    Roman Kytka - Sarka Hesova......Czech Republic    
9. - 11.    Andreas Lippok - Karin Eva Rode......Germany    
12.    Pierre Payen - Isabelle Reyjal......France    
13.    Simon Sorin Dumitru - Constantinescu Florentina......Romania    
14.    Tiit Hindpere - Ene Hindpere......Estonia    
15.    Marco Melani - Agnes Melani-van den Hurk.......Netherlands    
16.    Horace Fenghua Hu - Agnes Xiaoguang Yuan.......Canada    
17.    Michael Boltz - Veronika Boltz......Austria    
18.    Oleg Sadyrev - Tatyana Krylova......Estonia    
19. - 20.    Gatis Simsons - Julija Simsone......Latvia    
19. - 20.    Luis Monteiro - Alexandra Monteiro......Portugal    
21. - 22.    Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk......Poland    
21. - 22.    Marek Ponca - Ewa Ponca......Slovakia    
23.    Yim Thomas - Kelly Cheng......United States    
24.    Philipp Kaufmann - Sandra Kaufmann......Austria    
25.    Ville Hayrynen - Sanna Kakko......Finland    
26.    Maciej Drankowski - Agnieszka Majsterek......Poland    
27.    Beat Kuenzi - Barbara Krebs......Switzerland    
28. - 29.    Anthony Chong - Gloria Chien......Canada    
28. - 29.    Duarte Sousa - Elisabete Pera......Portugal    
30. - 31.    Koichi Takasugi - Ayako Takasugi......Japan    
30. - 31.    Koji Kusaba - Rika Kusaba......Japan    
32.    Juha Viemero - Elina Viemero......Finland    
33.    Vasyl Porokhovskyy - Olga Baltrunas......Ukraine    
34. - 35.    Alex Martinez - Belen Ricart......Spain    
34. - 35.    Rastislav Pupik - Henrieta Mlyncarova......Slovakia    
36.    Ronny Romijn - Anne Romijn-Briene......Netherlands    
37. - 38.    Horti Arpad - Fekete Krisztina......Hungary    
37. - 38.    Jean-Hugues Henneghien - Eun-Sook Scherf......Belgium    
39. - 42.    Robrecht Krikilion - Nadia Schepens......Belgium    
39. - 42.    Daniel Moloney - Anna-Maree Edwards......Australia    
39. - 42.    Nerijus Stukas - Laura Montvilaite.....Lithuania    
39. - 42.    Evangelos Peppas - Paraskevi Savva......Greece    
43. - 44.    Andris Egitis - Ieva Betkere......Latvia    
43. - 44.    Momocea Marius - Bunescu Suzana......Romania    
45. - 48.    Giuseppe Ferrarini - Sashka Velitchkova......Bulgaria    
45. - 48.    John Townsend - Sabine Kuntze......England    
45. - 48.    Darren Day - Joycelyn Tam.....Australia    
45. - 48.    Neno Rojcevic - Marina Tomac-Rojcevic......Croatia



PČ senioriem II LA, 14.06.2014., Madride (Spānija)

1.    Timo Lindfors - Ekaterina Krutovskaya-Kauppinen.....Finland    
2.    Manuel Ramirez - Julia Lopez......Spain        
3.    Jordi Mayral Esteban - Eva Aguilera Llobera.....Spain    
4.    Markus Grebe - Stephanie Grebe.....Germany    
5.    Frantisek Beres - Miriam Beresova......Slovakia    
6.    Petri Jarvinen - Ulla Jarvinen.....Finland    
7.    Andrea Tozzi - Isabella Galvan.....Italy    
8.    Xavier Feret - Catherine Mohr......France    
9.    Pere Miquel Canals - Maria Trillo Rodriguez......Spain    
10.    Michael Sawang - Claudia Sawang......Germany    
11.    Jean-Hugues Henneghien - Eun-Sook Scherf......Belgium
12.    Achim Hobl - Kerstin Hah......Germany    
13.    Bernard Lecoeur - Anna Lecoeur.....France    
14. - 15.    Kiss Mihaly - Bankuti Agnes......Hungary    
14. - 15.    Fabio Di Maria - Loredana Casadei......Italy    
16.    Oleg Eskov - Julia Mikhina......Russian Federation    
17. - 18.    Lorenzo Urbani - Monica Divo......Italy
17. - 18.    Flavio Lodigiani - Patricia Patt......Switzerland
19. - 20.    Christoph Rummel - Jutta Wiessmann......Germany    
19. - 20.    Harald Dormann - Anja Dormann......Germany    
21. - 22.    Sumito Takeda - Ayumi Takeda......Japan    
21. - 22.    Henry Donato Chiattone - Morena Bonacini......Italy    
23.    Luc Lavigne - Josee Latulippe......Canada    
24.    Jun Shimizu - Hinako Shimizu......Japan    
25.    Andreas Krause - Karin Saleina......Germany    
26.    Markus Buehlmann - Jeannette Frey......Switzerland    
27.    Pierre Legault - Lyne Villeneuve......Canada
28. - 30.    Jarkko Kaitokari - Eila Kaitokari......Finland
28. - 30.    Ricardo Puerta - M del Pilar Martin......Spain    
28. - 30.    Peppino Simbula - Antonella Sanna......Italy    
31.    Jukka Leppanen - Tiina Siniketo-Leppanen.......Finland    
32.    Roger Korsiak - Holli Hornlien......United States    
33.    Joerg Heberer - Alexandra Heberer......Germany    
34. - 35.    Ullrich Sommer - Carmen Sommer......Germany            
36.    Jose Antonio Bermejo Inunciaga - Euridice Dolores Palao de Oliveira.......Spain      
37. - 38.    Xavier Garrido Galbas - Marta Gine Rodriguez.......Spain    
37. - 38.    Gabriele Camagna - Simona Oddone......Italy    
39. - 42.    Hiroaki Oyabe - Hiromi Nakagawa......Japan    
39. - 42.    Emidio Di Murro - Alessandra Bartolomei......Italy    
39. - 42.    Sebastian Mallench - Merche Gomis......Spain    
39. - 42.    Tatsuya Kurosawa - Hitomi Suzuki......Japan    
43.    Martin Ridder - Petra Kirsten......Germany    
44.    Yury Vedernikov - Liudmila Vedernikova.......Russian Federation    
45.    Alexandr Pechenkin - Ekaterina Pechenkina......Russian Federation        
46.    Patrick Lemaire - Jennifer Massaro.......France    
47.    Hendryk Schwarz - Martina Folladore.....Austria    
48.    Herbert Schoepf - Beatrix Schoepf......Austria    
49. - 50.    Oliviero Quatrini - Anna Maria Pavonio.......Italy    
49. - 50.    Francisco Sanz Vaya - Maria Carmen Tormo Pascual......Spain        
51. - 52.    Jean-Francois Rousseau - Nathalie Ladouceur......Canada    
51. - 52.    Leonardo Orazi - Sabrina Minguzzi.......San Marino    
53. - 54.    Carmelo Corsieri - Graziella Micieli......Italy    
53. - 54.    Jose Moya Martinez - Angelina Caballero Alcala.....Spain    
55.    Juergen Rodewald - Kathrin Rodewald......Germany    
56.    Evgeny Sevastianov - Elena Mishina......Russian Federation    
57. - 60.    Jose Mata - Solange Mata......Portugal    
57. - 60.    Daniel Scaravella - Isabelle Scaravella......France    
57. - 60.    Stephane Murat - Olivia Perret......France    
57. - 60.    Cosimo Napoletano - Carmela Martelli......Italy    
61. - 65.    Leland Andrew Prouty - Ilona Prouty......United States    
61. - 65.    Jarmo Valo - Heidi Valo......Finland    
61. - 65.    Enrique Blasco Mena - Margarita Falco Revelles......Spain    
61. - 65.    Jean-Cyrille De Montpezat - Olga De Montpezat......France    
61. - 65.    Falk Zobel - Antje Halle......Germany        
66. - 67.    Michael Maguire - Christine Timony......Australia    
66. - 67.    Patrick Maurer - Nathalie Maurer......Switzerland    
68. - 69.    Andre Armand - Beatrice Dubois......France    
68. - 69.    Francisco Carretero Gallego - Susana Lopez Casas......Spain        
70.    Eduard Sagitov - Ekaterina Sagitova......Russian Federation    
71.    Riccardo Spoglia - Gigliola Pastore......Italy    
72. - 74.    Jari Sermio - Kirsi Uskali......Finland    
72. - 74.    Nigel Kukulka - Margaret Kukulka......Australia    
72. - 74.    Kari Liukkonen - Anne Liukkonen......Finland    
75. - 76.    Justo del Arco - Consuelo Alegria......Spain    
75. - 76.    Fabien Godinho - Nathalie Godinho......France    
77. - 78.    Antonio Cardoso - Maria Julia Santos......Portugal    
77. - 78.    Serge Le Poittevin - Christine Schmitt......France    
79. - 82.    Robert Kinnl - Beata Krystyna Janoch......Austria    
79. - 82.    Lembit Harma - Taimi Harma......Estonia    
79. - 82.    Graziano Biagioli - Emanuela Nardini......Italy    
79. - 82.    Romualdas Joksas - Ilona Joksa......Latvia    
83.    Ricardo Garcia Salas - Ana Maria Gomez Herranz......Spain    
84.    Domenico Lamparelli - Vincenza Parisi......Italy    
85.    Mario Olivetti - Paola Anelotti......Italy    
86. - 87.    Johann Gstrein - Elisabeth Ager......Italy    
86. - 87.    Christian Hufnagl - Yasmin Thiel.......Germany    
88.    Christophe Verchere - Annie Verchere......France    
89. - 96.    Guenter Sallaberger - Beate Honer......Austria    
89. - 96.    Marc Van Breda - Anita Bosmans.......Belgium    
89. - 96.    Jean-Marie Kosinski - Catalda Seminara-Kosinski.......France    
89. - 96.    Esa Id - Katariina Lassila-Id......Finland    
89. - 96.    Alfredo Rivas - Maria Teresa De Paco.......Spain    
89. - 96.    Michael Brown - Katie Williams.......England    
89. - 96.    Ron Kosterman - Johanna Carolina Klein......Netherlands    
89. - 96.    Nagy Istvan - Magyar Marta.......Hungary   


PČ U21 LA, 26.04.2014., Calvia (Spānija)

1.Moldovan Paul - Tatar Cristina.....Romania
2.Winson Tam - Anastasia Novikova.....Canada
3.Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti.....Italy
4.Artem Efanin - Anna Dergunova    Russian.....Federation
5.Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze.....Israel
6.Vadim Lehmann - Maria Kleinschmidt.....Germany
7./8.Pavel Tishchenko - Anastasia Samuylova.....Russian Federation
7./8.Vladimir Vasilevich - Maria Orlova.....Russian Federation
9.Nikolay Chernov - Evgenia Florinskaya.....Russian Federation
10.Mateusz Kieszek - Anna Walachowska.....Poland
11.Christoph Holczik - Eva Fusv.....Austria
12.Gabor Victor Cristian - Albu Catalina Gabriela.....Romania
13.Nikita Evstafiev - Elizaveta Demianova.....Russian Federation
14./16.Adria Martos - Ekaterina Paraschou.....Spain
14./16.Gabriele Oliva - Anna Scintu.....Italy
14./16.Konrad Gadko - Wiktoria Janson.....Poland
17.Vladislav Kvartin - Amanda Herrschaft.....United States
18.Alexey Smolyaninov - Oona Oinas.....Finland
19./20.Karols Arturs Junelis - Kristina Garifullina.....Latvia
19./20.Alessandro Palmisano - Giorgia Baccino.....Italy
21.Briant Leytman - Nino Dzneladze.....United States
22.Salvatore Fiorentino - Greta Urbinati.....Italy
23.Alon Mugerman - Tal Kogan.....Israel
24.Giulio Ferrante - Lidia Martinez.....Spain
25./26.David Merenguer - Juline Carre.....France
25./26.Andrea Civita - Eleonora De Mitri.....Albania
27.Alejandro Jimenez Garabaya - Paula Braojos Lopez.....Spain
28./30.Silvestras Koroliovas - Ieva Urbonaite.....Lithuania
28./30.Lucas Samuel Lopez Pla - Mar Albelda.....Spain
28./30.Nikita Schneider - Jacqueline Joos.....Germany
31.david morante garcia - Ines Ferrero Oliver.....Spain
32.Egor Kondratenko - Evangeline Noergaard.....Denmark
33./34.Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen.....Denmark
33./34.Andrey Khripkov - Maria Eliseeva.....Russian Federation
35./37.Anton Kandaurov - Tatiana Efimkina.....Bulgaria
35./37.Lorenzo Molitierno - Yana Koroleva.....Italy
35./37.Roman Mikin - Tatiana Voylokova.....Russian Federation
38.Marc Marquez - Irina Arnau.....Spain
39.Jonni Peltola - Saara Sokura.....Finland
40.Alexandr Ivanov - Maria Usanina.....Russian Federation
41.Tim Treven - Nika Stefanic.....Slovenia
42.Stefano Grassi - Giulia Ardizzoni.....Italy
43.Georgy Yarmak - Yana Popkova.....Russian Federation
44.Lorenzo Magnante - Nataliya Nadberezhna.....Italy
45./47.Pere Garau Alvarez - Charlene Meyssonnier.....France
45./47.Simeon Vassilev - Dimitrina Vassileva.....Canada
45./47.Yuksel Canberk Sayin - Selin Kahraman.....Turkey
48.Pedro Eugenio - Carla Silva.....Portugal
49.Matthias Allain - Marie Sabarot.....France
50.Martin Pragr - Denisa Galandzarova.....Czech Republic
51.Joris Yacoub - Natalia Horvathova.....Slovakia
52.Dusan Klimo - Maria Golovleva.....Slovakia
53./54.Tobias Fladby - Rikke Lund.....Norway
53./54.Geremia Delfino - Tay Isabelle.....Singapore
55.Zamfir Roland Roberto - Anabel Aunver.....Estonia
56.Pedro Velez - Ana Correia.....Portugal
57./58.Joergen Buse - Tenna Bloch Petersen.....Denmark
57./58.Ivan Pous Esteve - Ines Minana Esparza.....Spain
59.Alessandro Painsi - Cecilie Engsig.....Austria
60.Mihai Ovidiu - Lisa Karst.....Germany
61.Jose Antonio Ibergallartu Rodriguez - Maria Magdalena Munar Cardell.....Spain
62.Marek Figlar - Miriama Duplakova.....Slovakia
63.Ramon Slot - Michelle Veenstra.....Netherlands

EČ jauniešiem 10 dejās, 26.04.2014., Maskava

1.Vladislav Kolesnikov - Anna Isakovich...................Russian Federation
2.Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes............Romania
3.Lorenzo Alberetti - Martina Dionigi.....................Italy
4.Everts Gulbis - Elina Kalvane...........................Latvia
5.Karol Michal Tomecki - Austeja Bliujute.................Lithuania
6.Vladislav Tammi - Elizabett Gross.......................Estonia
7./8.Jure Bergant - Ana Mesec.............................Slovenia
7./8.Vedran Sraga - Iva Risek.............................Croatia
9.Michal Kowalski - Kinga Bakierska.......................Poland
10.Jiri Vala - Aneta Krejci...............................Czech Republic
11.Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen............Denmark
12.Daniil Rostvinschii - Alla Tcveleva....................Moldova
13.Jan Janzen - Victoria Litvinova........................Germany
14.Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.......................Ukraine
15.Kiryl Shvaibovich - Yauheniya Kalitskaya...............Belarus
16.Eric Izakson - Mishel Magera...........................Israel
17.Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina...............France
18.Neagu Sorin Andrei - Elek Reka.........................Hungary
19./20.Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling........Norway
19./20.Stefan Pinter - Paulina Gasparikova................Slovakia
21.Vicenc Torremade - Carla Bustamante colao..............Spain
22.Ivan Karadzhov - Mona Videlova.........................Bulgaria
23.Valeriy Krasavin - Yelizaveta Novikova.................Azerbaidjan
24.Verneri Hietanen - Eveliina Makela.....................Finland
25.Dennis Mohammad - Ida Sund.............................Sweden

Eiropas čempionāts LA jauniešiem, Cambrils (Spānija), 19.04.2014        

1.    Nikita Pavlov - Dariia Palyey.........................Russian Federation
2.    Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes..........Romania
3.    Dumitru Cernei - Yuliya Lisovska......................Ukraine
4.    Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra.............Romania
5.    Vladislav Kolesnikov - Anna Isakovich.................Russian Federation
6.    Marius Valcu - Diana Cojocar..........................Moldova
7.    Hidi Balazs - Szoke Zsuzsanna.........................Hungary
8.    Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija.................Latvija
9.-11.    Rafael Fleishman - Lika Abidor........................Israel
9.-11.    Alexey Smolyaninov - Oona Oinas.......................Finland
9.-11.    Salvatore Termini - Federica CIllari..................Italy
12.    Alexandru Birca - Ekaterina Vyalshina.................Moldova
13.    Lorenzo Sica - Vanesa Maneva..........................Bulgaria
14.-15.    Karls Aņiščenko - Estere Beatrise Klapere.............Latvija
14.-15.    Nikita Schneider - Jacqueline Joos....................Germany
16.    david morante garcia - Ines Ferrero Oliver............Spain
17.    Taha Batu Cosar - Ece Uzunalioglu.....................Turkey
18.    Mikael Tatarkin - Nicole Wirt.........................Germany
19.    Gabriele Bordigoni - giulia d errico..................Italy
20.    Artsiom Shkuta - Iryna Piatrova.......................Belarus
21.    Yury Lioli - Elisaveta Semjonova......................Estonia
22.-23.    Artem Latsis - Natascha Alling........................Denmark
22.-23.    Miha Zerjav - Valeriya Musina.........................Slovenia
24.    Jiri Vala - Aneta Krejci..............................Czech Republic
25.    Lucas Felici - Amandine Van Biesbroeck................France
26.    Israel Omri Mishael - Liel Moreinis...................Israel
27.    Marius Gotbergas - Roberta Kalibataite................Lithuania
28.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek................Poland
29.    Vlad Batareyniy - Olga Kuzmenko.......................Ukraine
30.    Mateusz Dorot - Karolina Antczak......................Poland
31.    Branislav Soltys - Emilia Scherfelova.................Slovakia
32.    Dimitar Dimitrov - Desislava Tepavicharova............Bulgaria
33.    Tomas Baka - Orsolya Farkasova........................Slovakia
34.    Marian Michna - Karolina Vesela.......................Czech Republic
35.    Lucas Samuel Lopez Pla - Mar Albelda..................Spain
36.    Jure Bergant - Ana Mesec..............................Slovenia
37.    Juho Ramakko - Ella Rask..............................Finland
38.-40.    Alessandro Cuoco - Naara Terrenzani...................Switzerland
38.-40.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen...........Denmark
38.-40.    Dzmitry Baleuski - Tatiana Potapova...................Belarus
41.    Justinas Mejeris - Aiste Survilaite...................Lithuania
42.-43.    Horvath Kende Soma - Horvath Zsofia...................Hungary
42.-43.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude....................Croatia
44.-45.    Rui Miguel Martins Fernandes - Beatriz Clemente.......Portugal
44.-45.    Vedran Sraga - Iva Risek..............................Croatia
46.-47.    Matthias Fencak - Tereza Sedlakova....................Austria
46.-47.    Hugo Gustafsson - Julia Granath.......................Sweden
48.-49.    Jacob Edwards - Ingrid Vari...........................Sweden
48.-49.    Kaspar Karumaa - Aleksandra Tuzikova..................Estonia
50.-51.    Turku Erikson - Debora DI Benedetto...................Albania
50.-51.    Evagelos Paraschos - Foteini Pangea...................Greece
52.-56.    Ozgun Dogan - Nursen Ozhan............................Turkey
52.-56.    Sverre Orjasaeter Fjellstad - Karine Lindholm.........Norway
52.-56.    Nedeljko Kraljevic - Nora Cavkunovic..................Serbia
52.-56.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling...........Norway
52.-56.    Saceleanu Victor Emilian - Ekaterini Kratira..........Greece

Eiropas čempionāts 10 dejās, Cambrils (Spānija), 20.04.2014

1.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.................Finland                                                                    
2.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova..................Slovenia                                                                    
3.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko..............Ukraine                                                                    
4.    Victor Burchuladze - Katerina Kalish............Russian Federation                                                                    
5.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova.....Estonia                                                                    
6.    Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva...........Latvija
7.    Nikolaj Lund - Marta Kocik......................Denmark                                                                    
8.    Maurizio Benenato - Tatiana Veselkina...........Italy                                                                    
9.    David Odstrcil - Tara Bohak.....................Czech Republic                                                                    
10.    Valentin Lusin - Renata Busheeva................Germany                                                                    
11.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.................France                                                                    
12.    Lukas Spisak - Eva Tibenska.....................Slovakia                                                                    
13.    Adrian Esperon - Patricia Martinez..............Spain                                                                    
14.    Markus Hackl - Stefanie Krausz..................Austria                                                                    
15.    Sergejus Skripcenko - Marija Kozhuhar...........Lithuania                                                        
16.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta............Hungary                                                        
17.    Andrei Kitsun - Natallia Korsak.................Belarus                                                        
18.    Frank Zegels - Laura Jottay.....................Netherlands                                                        
19.    Mateusz Zakrzewski - Jolanta Krasinska..........Poland                                                        
20.    Istvan Varga - Gabriela Pilic...................Croatia                                                        
21.    Gabriel Plutov - Sanna Sokol....................Israel                                                        
22.    Talpiga Bogdan - Talpiga Maria..................Romania                                                        
23.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.................Sweden                                                        
24.    Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella..Norway                                                        
25.    Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro.............Belgium                                                        
26.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.................Portugal                                                        
27.    Jacopo Casotto - Maria Delitoneva...............Bulgaria                                                        
28.    Nick Williams - Charmaine Chan..................England  

    

Eiropas čempionāts Latīņamerikas dejās, Orhusa, 05.04.2014.

1.    Aniello Langella - Khrystyna Moshenska..............Italy
2.    Gabriele Goffredo - Anna Matus......................Moldova
3.    Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno...................Russian Federation
4.    Marius-Andrei Balan - Nina Bezzubova................Germany
5.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova.........France
6.    Yury Simachev - Anastasia Klokotova.................Russian Federation
7.    Umberto Gaudino - Louise Heise......................Denmark
8.    Marts Smolko - Viktorija Puhovika...................Latvija
9.    Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak...................Spain
10.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova......................Slovenia
11.    Pavel Pasechnik - Marta Arndt.......................Germany
12.    Roman Gerbey - Vera Bondareva.......................Ukraine
13./14.    Andrea Silvestri - Varadi Martina...................Hungary
13./14.    Kristijan Burazer - Martina Plohl...................Slovenia
15./16.    Joonas Piippola - Tiina Koskenvalta.................Finland
15./16.    Jenya Suvorov - Jenya Libman........................Israel
17.    Simone Casula - Laura Marras........................Italy
18./19.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova.........Estonia
18./19.    Moldovan Paul - Tatar Cristina......................Romania
20./22.    Alexandr Rebrov - Yulia Steshenko...................Ukraine
20./22.    Andrea De Angelis - Olga Chupilov...................Israel
20./22.    Juri Kagan - Anastasia Selivanova...................Estonia
23.    Igor Wilczynski - Karolina Urban....................Poland
24.    Frank Zegels - Laura Jottay.........................Netherlands
25.    Jokubas Venckus - Migle Klupsaite...................Lithuania
26.    Bojan Lazareski - Tjasa Novak.......................Serbia
27.    Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen...............Denmark
28.    Marek Dedik - Libuse Chytkova.......................Czech Republic
29.    Telmo Madeira - Vanessa Ferrao......................Portugal
30.    Tomas Tanka - Dominika Feketova.....................Slovakia
31.    Sztojan Barna - Jaroslava Huber.....................Austria
32.    Pawel Tekiela - Alexandra Konstantinova.............Poland
33.    Kristaps Kalva - Lesia Bogachova....................Latvija
34.    Andrea Borrelli - Chantal Green.....................England
35./36.    Antti-Pekka Pitkanen - Simone Lehikoinen............Finland
35./36.    Rihards Eglitis - Agne Malinauskaite................Lithuania
37./38.    Erhan Kus - Seda Arigul.............................Turkey
37./38.    Filip Karasek - Sabina Karaskova....................Czech Republic
39./40.    Ion Alexandru - Toma Diana Andreea..................Romania
39./40.    Salvatore Bellavita - Tina Bazykina.................Albania
41.    Guillem Pascual - Rosa Carne........................Spain
42./44.    Alexandr Nabiullin - Barbara Ribeiro................Portugal
42./44.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer...........Austria
42./44.    Yuksel Canberk Sayin - Selin Kahraman...............Turkey
45./46.    David Jutge - Natalya Kolpakova.....................France
45./46.    Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez..............Belgium
47.    Nagymihaly Balazs - Szalai Agnes....................Hungary
48.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.....................Sweden
49./50.    Gennadiy Tsynkevich - Yana Didenko..................Belarus
49./50.    Peter Fannar Gunnarsson - Anita-Loa Hauksdottir.....Iceland
51./55.    Alfonso Tarallo - Mariantonietta Marotta............Albania
51./55.    Daniele Graziosi - Desislava Pencheva...............Bulgaria
51./55.    Jaroslav Obona - Dominika Roskova...................Slovakia
51./55.    Lars Olav Eltervaag - Melanie Kegel.................Norway
51./55.    Ewoud Fidom - Anastasija Jerjomina..................Netherlands
56./58.    Christopher Burrell - Emma Burrell..................England
56./58.    Istvan Varga - Gabriela Pilic.......................Croatia
56./58.    Szabo Viktor - Vanja Vujic..........................Croatia
59./60.    Bjorn Pemer - Katja Lujan-Engelholm.................Sweden
59./60.    Dadi Freyr Gudjonsson - Thorbjorg Valdimarsdottir...Iceland

Pasaules čempionāts Juniori II LA dejās, Maskava, 30.03.2014.

1.    Semen Khrzhanovskiy - Vitalina Bunina..................Russian Federation
2.    Nikita Olinichenko - Elizaveta Pustornakova............Russian Federation
3.    Beca Alin -Andrei - Tampau Catalina-Elena..............Romania
4.    Ilya Yudovin - Alisa Harchakova........................Belarus
5.    Kinsley Lin - Michelle Yiu.............................United States
6.    Daniel Schmuck - Veronika Obholz.......................Germany
7.    Popa Stefan - Dimitrescu Georgiana Petronela...........Romania
8.    Massimiliano Domenico Proietto - lavinia borgogni......Italy
9.    Ato Watanabe - Mai Ishigaki............................Japan
10.    Robin Alexander Veskus - Anita Sychugova...............Estonia
11.    Danyl Distergov - Dariia Marinesku.....................Ukraine
12./13.    Catalin Valcu - Anastasia Grunzu.......................Moldova
12./13.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun.......................Germany
14.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen..................Denmark
15./16.    Konrad Kucharczyk - Aleksandra Podsiadly...............Poland
15./16.    Andrey Prikhodko - Kristina Pichshugina................Kazakhstan
17./18.    Angel Carmona Manas - Carla Beneyto....................Spain
17./18.    Mamertas Lozys - Skaiste Svajone Jazilionyte...........Lithuania
19./20.    Rui Hamada - Rei Nakazawa..............................Japan
19./20.    Xie Zhao Sizuo - Zhou Wenzhuo..........................People's Republic of China
21.    Michael Goldshtein - Yuliya Zakarieva..................Canada
22.    Marko Shcherbak - Arina Popova.........................Ukraine
23./24.    Oleg Ovchinnikov - Marzhan Baizhuminova................Kazakhstan
23./24.    Mikita Zhukouski - Linda Reuko.........................Belarus
25.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin.........................Israel
26.    Kristinn Thor Sigurdsson - Harpa Steingrimsdottir......Iceland
27.    Iliya Dobrev - Adriana Angelova........................Bulgaria
28.    Georg Kiryakov - Hristiana Burgazlieva.................Bulgaria
29./30.    Leonards Petkevičs - Polina Cepilova...................Latvija
29./30.    Daniil Porcesco-Gozun - Nina Dudoglo...................Moldova
31.    Dāvis Rauza - Melisa Bessonova.........................Latvija
32.    Dennis Matveev - Valerie Dubinsky......................United States
33.    Jaakko Saaristo - Saga Granlund........................Finland
34.    Matyas Adamec - Natalie Otahalova......................Czech Republic
35./37.    Jurica Kavran - Tihana Vusic...........................Croatia
35./37.    Filip Kucman - Terezia Valeria Ziffova.................Slovakia
35./37.    Keit Vaher - Melani Sulengo............................Estonia
38.    Matan Shtein - Adel Zaikman............................Israel
39.    Axel Sampino - Alizee Bois.............................France
40.    Kacper Czajka - Oliwia Drozdz..........................Poland
41.    Alexander Kalist - Karolina Kourilova..................Czech Republic
42.    Kuljak Krisztian - Balint Nikoletta....................Hungary
43.    Lluis Perez Perez - Estela Anguera Molina..............Spain
44.    Nagy Mark - Voros Liza.................................Hungary
45.    Elias Husgafvel - Vilma Kiikkala.......................Finland
46./48.    Vakaris Apvinis - Ugne Bliujute........................Lithuania
46./48.    Ivan Jarnec - Ana Ekart................................Slovenia
46./48.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca...................Portugal
49.    Quentin Chippaux - Elsa Bois...........................France
50.    Yari Paolone - Elisa Cifola............................Italy
51.    Oscar Brogger - Tiara-Sophia Wibawa....................Denmark
52.    Joao Azevedo - Catarina Cera...........................Portugal
53./54.    Raul Isgandarov - Roksana Atalan.......................Azerbaidjan
53./54.    Jone Saevartveit Snilstveit - Lydia Molvaer............Norway
55.    Nelson Paiva - Noemi Iten..............................Switzerland
56.    Matija Jankovic - Ivana Velickovic.....................Serbia
57.    Philip Alexander Imre Raabe - Emilie Almstedt..........Sweden
58.    Mert Dinar - Defne Gursel..............................Turkey
59./60.    Bjarki Geir Gretarsson - Oddny Gudrun Gudmundsdottir...Iceland
59./60.    Deniz Erkan Sancak - Zeynep Deniz Donmez...............Turkey
61.    Rauf Gadjiyev - Elizavetta Konchik.....................Azerbaidjan
62./63.    Danilo Fatic - Natalija Mijatovic......................Serbia
62./63.    Jaroslav Ihring - Natalia Varechova....................Slovakia
64./67.    Rafayel Asatryan - Tatev Shahinyan.....................Armenia
64./67.    UROS LAZIC - MARUSA PINTER.............................Slovenia
64./67.    Lin Daniel - Chuan Ivy    Chinese........................Taipei
64./67.    Razmik Grigoryan - Lilit Badalyan......................Armenia

Eiropas čempionāts standartdejās, Maskava, 29.03.2014.

1.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet....................Denmark
2.    Simone Segatori - Annette Sudol..................Germany
3.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova...................Russian Federation
4.    Nikolay Darin - Natalia Seredina.................Moldova
5.    Francesco Galuppo - Debora Pacini................Italy
6.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva............Lithuania
7.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson..................Denmark
8./9.    Vadim Shurin - Anastasia Meshkova................Russian Federation
8./9.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite...............Lithuania
10.    Giuseppe Longarini - Katarzyna Kapral............Poland
11.    Anton Skuratov - Alena Uehlin....................Germany
12.    Dariusz Mycka - Madara Freiberga.................Poland
13./14.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki..................Finland
13./14.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova...................Slovenia
15.    Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka...............Latvija
16.    Andres Liiv - Kristin Vaha.......................Estonia
17./18.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko...............Ukraine
17./18.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne......................Latvija
19.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvasevav............Belarus
20.    Simone Carabellese - Lucia Cafagna...............Italy
21.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova..............Slovakia
22.    David Odstrcil - Tara Bohak......................Czech Republic
23.    Paolo Campigotto - Petre Alina...................Romania
24.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier..................France
25.    Egor Dulebenets - Aleksandra Samorodskaya........Belarus
26.    Alexandr Borisov - Laura Makinen.................Finland
27.    David Schavel - Maria Konus......................Slovakia
28./29.    Ergo Lukk - Baile Orb............................Estonia
28./29.    Sergiy Krasnoshlyk - Olena Fomicheva.............Ukraine
30.    Markus Hackl - Stefanie Krausz...................Austria
31.    Radu Sterban - Xenia Cletova.....................Moldova
32.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca....................Spain
33./34.    Michal Drha - Klara Zamecnikova..................Czech Republic
33./34.    Adrian Esperon - Patricia Martinez...............Spain
35./37.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta.............Hungary
35./37.    Pislariu Vlad - Pop Eszter.......................Romania
35. /37.Szabo Viktor - Vanja Vujic.......................Croatia
38.    Wesley van Riel - Wies van Haaren................Netherlands
39.    Ivan Knezevic - Violeta Jovanovic................Serbia
40.    Roman Shishkin - Jessica Duret...................France
41./42.    Nikolay Lazarov - Veselina Bozhilova.............Bulgaria
41./42.    Trifon Parushev - Chiara Giretti.................Bulgaria
43.    Ronald Pux - Sabine Pux..........................Austria
44.    Mark Stalder - Yulia Dreier......................Switzerland
45.    Budai Attila - Barna Lilla.......................Hungary
46./47.    Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole...............Netherlands
46./47.    Jovan Ratkovic - Ana Dedovic.....................Serbia
48.    Gabriel Plutov - Sanna Sokol.....................Israel
49.    Tine Kranjc - Sasa Ul............................Slovenia
50.    Hampus Norberg - Lana Murphy Astrom..............Sweden
51./56.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida..................Portugal
51./56.    Henrik Frisk - Sofie Pemer.......................Sweden
51./56.    Giuseppe Massimilla - Elisabet Bjarnadottir......Iceland
51./56.    Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella...Norway
51./56.    Goncalo Torres - Ana Sofia Cordeiro..............Portugal
51./56.    Joeri Van der Veken - Liesje Loos................Belgium

Eiropas kauss Latīņamerikas dejās, Alytus, 29.03.2014.

1.    Andrey Kiselev - Anastasia Kiseleva...............Russian Federation
2.    Umberto Gaudino - Louise Heise....................Denmark
3.    Kristijan Burazer - Martina Plohl.................Slovenia
4.    Jokubas Venckus - Migle Klupsaite.................Lithuania
5.    Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti.............Italy
6.    Tomas Tanka - Dominika Feketova...................Slovakia
7./8.    Juri Kagan - Anastasia Selivanova.................Estonia
7./8.    Jan Dvoracek - Malika Dzhumaeva...................Germany
9.    Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen........Finland
10.    Yaroslav Galay - Kateryna Klishyna................Ukraine
11.    Ernest Jelen - Anna Khrycheva.....................Poland
12.    Karols Arturs Junelis - Kristina Garifullina......Latvija
13.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina....................Spain
14.    Sutu George - Ludivine Brangbour..................France
15./17.    Sztojan Barna - Jaroslava Huber...................Austria
15./17.    Jan Srkal - Sona Vedrova..........................Czech Republic
15./17.    Alexandr Nabiullin - Barbara Ribeiro..............Portugal
18.    Aliaksei Peihanovich - Veranika Hushcha...........Belarus
19.    Erhan Kus - Seda Arigul...........................Turkey
20.    Ewoud Fidom - Anastasija Jerjomina................Netherlands
21.    Filotas Mark - Barkoczi Zsofia....................Hungary


Pasaules kauss LA dejās, Marseļa, 22.03.2014.

1.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova.....France
2.    Stanislav Nikolaev - Elena Ziuziukina...........Russian Federation
3.    Roman Gerbey - Vera Bondareva...................Ukraine
4.    Vincenzo Mariniello - Sara Casini...............Italy
5.    Moldovan Paul - Tatar Cristina..................Romania
6.    Juan Manuel Gomez - Marina Mangione.............Spain
7.    Kristijan Burazer - Martina Plohl...............Slovenia
8.    Juri Kagan - Anastasia Selivanova...............Estonia
9./10.    Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen...........Denmark
9./10.    Joonas Piippola - Tiina Koskenvalta.............Finland
11.    Rihards Eglitis - Agne Malinauskaite............Lithuania
12.    Evgeny Vinokurov - Christina Luft...............Germany
13.    Bojan Lazareski - Tjasa Novak...................Serbia
14.    Andrea Silvestri - Varadi Martina...............Hungary
15.    Frank Zegels - Laura Jottay.....................Netherlands
16.    Marek Dedik - Libuse Chytkova...................Czech Republic
17.    Shinawat Lerson - Krittaporn Manasuth...........Thailand
18./19.    Sztojan Barna - Jaroslava Huber.................Austria
18./19.    Alexandr Nabiullin - Barbara Ribeiro............Portugal
20.    Svyatoslav Bibyaev - Valeriya Kachalko..........Kyrgyzstan
21.    Michal Galek - Klaudia Kedzierska...............Poland
22.    Erhan Kus - Seda Arigul.........................Turkey
23.    Kristaps Kalva - Lesia Bogachova................Latvia
24.    Lars Olav Eltervaag - Melanie Kegel.............Norway
25.    Yumiya Kubota - Rara Kubota.....................Japan
26.    Lukas Musinka - Anja Imamovic...................Bosnia-Herzegovina
27.    Fabio Landolfi - Angela Landolfi................Switzerland
28./30.    Ang Han Siong - Hong Hui Jun....................Malaysia
28./30.    Ng Sum Chun - Lam Wai Yi........................Hong Kong
28./30.    Lee Kyeong Chan - Lee Han Ji....................South Korea
31.    Martin Yanchev - Asya Katsarska.................Bulgaria












Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori































Mecenāti




Sadarbības partneri























Informatīvie atbalstītāji