Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2015


Pasaules kauss ST, 20.12.2015., Rīga, Latvija  

1.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite......Lithuania    
2.    Alexey Glukhov - Anastasia Glazunova......Russian Federation    
3.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova......Austria    
4.    Dmitri Kolobov - Signe Busk......Denmark    
5.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer......Germany    
6.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne......Latvija    
7.    Evgeny Mushtukov - Sardarescu Andreea Carmen......Romania    
8.    Simone Carabellese - Lucia Cafagna......Italy    
9. - 10.    Earle Williamson - Charlotte Christiansen......United States    
9. - 10.    Winson Tam - Anastasia Novikova......Canada    
11.    Vladlen Kravchenko - Marina Laptiyeva......Kazakhstan    
12.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva......Belarus    
13.    Oleksii Guzyr - Rikako Ota......Japan    
14. - 15.    Jacek Jeschke - Hanna Zudziewicz.....Poland    
14. - 15.    Lukas Spisak - Eva Tibenska......Slovakia    
16.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier......France    
17.    David Martinez Hernandez - Anastasia Jagelovica....Spain    
18.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk......Ukraine    
19.    Ilari Lehtonen - Jasmin Pocknell......Finland    
20.    Shahar Zismanovich - Marika Odikadze......Israel    
21.    Jody Schoonus - Kim de Haan.......Netherlands    
22. - 23.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling.......Norway    
22. - 23.    Sten Tarsalainen - Karoliina Villem.......Estonia


Pasaules čempionāts junioriem II LA, 19.12.2015., Rīga, Latvija

1.    Egor Kulikov - Maria Goroshko.....Russian Federation    
2.    Danila Mazur - Anastasia Polonskaya......Russian Federation    
3.    Beca Alin -Andrei - Tampau Catalina-Elena......Romania    
4.    Leonards Petkevičs - Polina Tsepilova......Latvija    
5.    EJ Giovanni Cena - Erica Di Maria......Italy    
6.    Vladislav Untu - Alexandrina Olteanu......Moldova    
7. - 8.    Ilya Yudovin - Alisa Harchakova......Belarus    
7. - 8.    Steven Korn - Katrin Domme.......Germany    
9.    Glenn-Richard Boyce - Alexandra Krivushkova.......England    
10.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite......Lithuania    
11.    Kristers Smits - Sophie Shvartsman......United States    
12.    Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo.......Moldova    
13.    Ene Vlad - Iosub Antonia Ioana.......Romania    
14.    Gedvinas Meskauskas - Beatrice Malinauskaite.......Lithuania    
15.    Matyas Adamec - Natalie Otahalova.......Czech Republic    
16. - 17.    Axel Sampino - Anna Zgonnikova......France    
16. - 17.    Yusif Amsatr - Naomi Veronica Spektor.......United States    
18.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin.......Israel    
19.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun......Germany    
20.    Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova.......Bulgaria    
21.    Andrey Prikhodko - Nora Corpas......Spain    
22.    Mihail Maidaniuk - Olga Shymanskaya.......Belarus    
23. - 24.    Rasmus Lang - Martina Heimo......Estonia    
23. - 24.    Vladyslav Stepanskyy - Iryna Budynkevych......Ukraine    
25.    Jakub Bruck - Katerina Certekova.......Czech Republic    
26.    Jakub Kacprowicz - Dominika Garbowska......Poland    
27.    Nikita Myakshin - Luīze Kaščejeva.......Latvija    
28. - 30.    Kris-Jarlet Kivisaar - Katerina Maijorova.......Estonia    
28. - 30.    Roman Yunkind - Anna Kim.......Kazakhstan    
28. - 30.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen.......Denmark    
31. - 33.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria.......Sweden    
31. - 33.    Oleksii Shevchenko - Yelyzaveta Grinchenko........Ukraine    
31. - 33.    Stefan Toth - Lucia Dobocziova.......Slovakia    
34.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova.......France    
35. - 36.    Szalai Denes Ferenc - Balla Petra.......Hungary    
35. - 36.    Giuseppe Renna - Giulia Florio......Italy    
37.    Georgi Enchev - Desislava Trifonova.......Bulgaria    
38.    Maciej Kloskowski - Nikola Zietowska.......Poland    
39.    Iivo Toysa - Ester Pentikainen.......Finland    
40. - 45.    Firmino Oliveira - Teresa Oliveira......Portugal    
40. - 45.    Gabriel Eric Einarsson - Lisa Bjork Olafsdottir.......Iceland    
40. - 45.    Nagy Mark - Voros Liza.......Hungary    
40. - 45.    Rati Bliadze - Nino Gegelashvili.......Georgia    
40. - 45.    Yakov Shakhov - Milana Kuznetsova......Kazakhstan    
40. - 45.    Zachary Lee - Bernice Mau.......Canada    
46. - 48.    Alexandros Saoulidis - Vaia Georpalidou......Greece    
46. - 48.    Eetu Lamsa - Emilia Prykari.......Finland    
46. - 48.    MATIC VUCINA - ZANA JEREB.......Slovenia    
49. - 50.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca........Portugal    
49. - 50.    Gabriel Sapojnikov - Elice Kaplan.......Israel    
51.    UROS LAZIC - MARUSA PINTER.......Slovenia    
52.    Mathias Nyborg - Malou Dyrekaer Matthiesen.......Denmark    
53. - 54.    Anton LoRi - Rumi Dolmaya......Canada    
53. - 54.    Nelson Paiva - Noemi Iten.......Switzerland    
55. - 56.    David Pikora - Eva Modlova.......Slovakia    
55. - 56.    Yu Hibino - Honami Miki......Japan    
57. - 58.    Raul Isgandarov - Kristina Golubkina.......Azerbaidjan    
57. - 58.    Yakuphan Mert Gunay - Tuana Ozten......Turkey    
59.    Jens Kristian Auring - Anna Caroline Fladby.......Norway    
60. - 62.    Deniz Erkan Sancak - Zeynep Deniz Donmez.......Turkey    
60. - 62.    Dominik Zimmermann - Darya Akhmedova......Switzerland    
60. - 62.    Nikola Andric - Luna Cavkunovic.......Serbia    
63.    Alexander Arnstad Stoa - Selma Moe Hansen.......Norway    
64.    Teru Higake - Aya Okada......Japan    
65.    Nikola Gacic - Natalija Gacic......Serbia    
66.    Samvel Sargsyan - Sofi Harutyunyan......Armenia

Pasaules kauss LA, 05.12.2015., Wetzlar, Vācija

1.    Andrea Silvestri - Varadi Martina.....Hungary    
2.    Anton Aldaev - Natalia Polukhina......Russian Federation    
3.    Jakub Lipowski - Nikolina Melin.....Poland    
4.    Nikita Bazev - Hanna Run Oladottir......Iceland    
5.    Evgeny Vinokurov - Christina Luft.....Germany    
6.    Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti......Italy    
7.    Winson Tam - Anastasia Novikova......Canada    
8. - 9.    Tomas Tanka - Dominika Feketova......Slovakia    
8. - 9.    David Jutge - Tatiana Podgornaia.....France    
10. - 11.    Dumitru Cernei - Oona Oinas.....Finland    
10. - 11.    Shim Young Eun - Line Martin Smed......Denmark    
12.    LI Jiaming - LI Ziwei......People's Republic of China    
13.    Boie Bogdan - Natalia Luchiv......Moldova    
14.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina......Spain    
15.    Dmitry Marchenko - Anzhela Kuryshova......Azerbaidjan    
16. - 17.    Andrei Ovidiu Mihai - Alessia-Allegra Gigli......Switzerland    
16. - 17.    Sergejs Zaleskis - Nastassia Sakolchyk......Belarus    
18.    Andrea Borrelli - Chantal Green......England    
19.    Dominykas Dauksas - Svetlana Azarova......Lithuania    
20.    Christoph Holczik - Eva Fus.......Austria    
21. - 24.    Pedro Eugenio - Carla Silva......Portugal    
21. - 24.    Aleksandr Melnikov - Sofia Grafa.......Greece    
21. - 24.    Yasuhiro Nishimura - Mai Otake.......Japan    
21. - 24.    Artūrs Freimanis - Žaklīna Sola.......Latvija    
25.    Erdelyi Szilard Denes - Zofia Juhas.......Serbia    
26.    Stefan Topalov - Iva Petrova.......Bulgaria    
27.    Jeffrey den Bekker - Larissa Sneek.......Netherlands


Pasaules čempionāts Seniori I LA, 05.12.2015., Salou, Spānija


1.    Ruben Viciana Lopez - Eva Moya.....Spain    
2.    Michael Horstmann - Denise Heller.......Belgium    
3.    Eduardo Cervera Martinez - Piedra Escrita Medina Mateos......Spain    
4.    Paolo Croce - Vita Kanaeva......Italy    
5.    Pedro Fernandes - Susana Queiros......Portugal    
6.    Gabriele Miglio - Arianna Rossi......Italy    
7.    Zdenek Rezler - Eva Krejcirova......Czech Republic    
8.    Dmytro Kapustynskyy - Yevgeniia Sikorska......Ukraine    
9.    Sergey Makarenko - Anna Makarenko......Russian Federation    
10.    Marlin Hoetting - Freia Schwertfeger......Germany    
11.    Antonio Castillo - Elisabet Batlle.......Uruguay    
12.    Aleksandr Krasnikov - Regina Velberg......Estonia    
13.    Szantho Peter - Juhasz-Szantho Szilvia......Hungary    
14.    Andreas Hoffmann - Isabel Krueger......Germany    
15.    Stephane Guijarro - Jennifer Meunier......France    
16. - 17.    Peter Psenak - Drahoslava Psenakova......Slovakia    
16. - 17.    Theodoros Kougioumtsidis - Alexandra Michail.......Greece    
18. - 19.    Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk......Poland    
18. - 19.    Duarte Sousa - Elisabete Pera......Portugal    
20.    Zbynek Deyl - Martina Deylova.......Czech Republic    
21.    Albert Kurtvapov - Irina Samodanova.......Russian Federation    
22.    Simon Sorin Dumitru - Constantinescu Florentina......Romania    
23. - 24.    Viktors Kisils - Svetlana Kisile.......Latvija    
23. - 24.    Suppakorn Chuwongwut - Zuzana Vasailes.......Australia    
25.    Johann Lavigne - Christelle Bruel.......France    
26.    Flavio Lodigiani - Patricia Patt.......Switzerland    
27. - 29.    Takashi Munakata - Yoko Munakata......Japan    
27. - 29.    Papp Krisztian Gusztav - Nemeth Violetta.......Hungary    
27. - 29.    Francesco Grisolia - Ivana Vukmirovic.......Croatia    
30.    Philip Hain - Sylvia Weinerth.......Austria    
31.    Mark-Anthony van Amstel - Patricia Kleppe......Netherlands    
32. - 34.    Genjiro Kono - Sayo Kono.......Japan    
32. - 34.    Jarmo Kouhia - Marjatta Kouhia.......Finland    
32. - 34.    Dragnea Mihai - Sabin - Dragnea Andreea Carmen.......Romania    
35.    Jani Kallio - Satu Vuorjoki.......Finland    
36.    Johan De Meersman - Tessa Van Buyten......Belgium    
37.    Irsan Tisnabudi - Cami Tisnabudi.......United States    
38.    Vaino Miil - Lilian Kadaja-Saarepuu.......Estonia    
39. - 41.    Valeriy Ort - Rita Lynn Ort......United States    
39. - 41.    Stefan Wrbka - Rie Iwaki......Austria    
39. - 41.    Mariusz Budys - Monika Budys........Poland    
42. - 45.    Georgi Georgiev - Aleksandrina Vasileva-Ivanova.......Bulgaria    
42. - 45.    Radovan Kyjovsky - Zuzana Sucha.......Slovakia    
42. - 45.    Dan Larsen - Sandra Angleby.......Sweden    
42. - 45.    Ervin Serbec - Judith Adler.......Sweden

Pasaules čempionāts ST, 05.12.2015., Vilnius, Lietuva


1.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....Russian Federation    
2.    Simone Segatori - Annette Sudol......Germany    
3.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.......Lithuania    
4.    Francesco Galuppo - Debora Pacini.......Italy    
5.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.......Lithuania    
6.    Alexey Glukhov - Anastasia Glazunova.......Russian Federation    
7.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.......Denmark    
8.    Nikolay Darin - Natalia Seredina......Moldova    
9.    Anton Skuratov - Alena Uehlin    Germany    
10.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova.......Austria    
11.    Madis Abel - Aleksandra Galkina.......Estonia    
12.    Giuseppe Longarini - Katarzyna Kapral.......Poland    
13.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.......Finland    
14.    Dmitri Kolobov - Signe Busk.......Denmark    
15.    Paolo Campigotto - Petre Alina.......Romania    
16.    Dariusz Mycka - Madara Freiberga.......Poland    
17.    Vladlen Kravchenko - Marina Laptiyeva.......Kazakhstan    
18.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne.......Latvija    
19.    Evgeny Mushtukov - Sardarescu Andreea Carmen.......Romania    
20.    Francesco Andreani - Francesca Longarini.......Italy    
21.    Andres Liiv - Kristin Vaha.......Estonia    
22.    Matteo Cicchitti - Simona Brecikova......Slovakia    
23.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva......Belarus    
24.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone......Latvija    
25.    David Odstrcil - Tara Bohak.......Czech Republic    
26. - 27.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.......Slovakia    
26. - 27.    Earle Williamson - Charlotte Christiansen.......United States    
28.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.......France    
29. - 30.    Egor Dulebenets - Aleksandra Samorodskaya.......Belarus    
29. - 30.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.......Ukraine    
31.    Michal Drha - Klara Zamecnikova......Czech Republic    
32.    Adrian Esperon - Patricia Martinez......Spain    
33.    Kostadin Vasilev - Giuseppa Iarrera......Bulgaria    
34.    Shahar Zismanovich - Marika Odikadze......Israel    
35.    Sergiy Krasnoshlyk - Olena Fomicheva......Ukraine    
36.    Alexandru Birca - Laura Makinen......Moldova    
37. - 38.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......Norway    
37. - 38.    Sean Smullen - Aimie Leak.......Ireland    
39.    Oleksii Guzyr - Rikako Ota.......Japan    
40.    Roman Shishkin - Jessica Duret......France    
41.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer.......Austria    
42. - 45.    Ilari Lehtonen - Jasmin Pocknell.......Finland    
42. - 45.    Mo Ran - Zhou Jie.......People's Republic of China    
42. - 45.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca.......Spain    
42. - 45.    Szabo Viktor - Vanja Vujic.......Croatia    
46. - 48.    Remo Grande - Maria Karavaki.......Greece    
46. - 48.    Luca Munarini - Marzia Bonilauri.......Albania    
46. - 48.    Mark Stalder - Yulia Dreier.......Switzerland    
49.    Tine Kranjc - Sasa Ul.......Slovenia    
50. - 52.    Benjamin Boehm - Vanessa Souza Thuille......Brazil    
50. - 52.    Gabriel Plutov - Sanna Sokol.......Israel    
50. - 52.    Tabori Armin - Dezsy Klaudia......Hungary    
53.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta.......Hungary    
54.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.......Sweden    
55.    Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella.......Norway    
56. - 58.    Davide Federico De Paoli - Maria Delitoneva.......Bulgaria    
56. - 58.    Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole.......Netherlands    
56. - 58.    Bas Willems - Jennifer McMillan.......England    
59.    Minato Kojima - Megumi Morita.......Japan    
60.    Vlad Florin - Natalia Linda O'Connor.......United States    
61.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.......Portugal    
62. - 64.    David Buechel - Flavia Landolfi.......Switzerland    
62. - 64.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes........Portugal    
62. - 64.    Joakim Rosendahl - Stine Overgaard Andersen........Sweden    
65. - 66.    Dadi Freyr Gudjonsson - Marta Carrasco.......Iceland    
65. - 66.    Wesley van Riel - Wies van Haaren.......Netherlands    
67.    Woodrow Wills - Kessa Wills........Canada    
68. - 73.    George Borisov - Au Yuk Man Ada.......Hong Kong    
68. - 73.    Mario Cicala - Bianca Tonizzo.......Australia    
68. - 73.    Gaetan Paucot - Leen Aelterman......Belgium    
68. - 73.    Haik Poghosyan - Ani Gasparyan.......Armenia    
68. - 73.    Nemanja Simikic - Tijana Simikic.......Serbia    
68. - 73.    Nick Williams - Charmaine Chan.......England  

Pasaules čempionāts jauniešiem 10 dejās, 28.11.2015., Kiev, Ukraina

1.    Vladislav Kolesnikov - Anna Isakovich.....Russian Federation    
2.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.....Poland    
3.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone......Italy    
4.    Yaroslav Brovarskyi - Elizaveta Umrikhina.......Ukraine    
5.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte......Latvija    
6.    Volodymyr Nyelyenson - Naja Dolenc.......Slovenia    
7.    Mikael Tatarkin - Nicole Wirt.......Germany    
8.    Munteanu Alexander - Bezusenco Anne......Romania    
9.    Einoras Degutis - Areta Seskaite.......Lithuania    
10.    Neagu Sorin Andrei - Elek Reka.......Hungary    
11.    Yahor Boldysh - Polina Mineeva.......Belarus    
12.    Iliya Dobrev - Ventsislava Bormaliyska......Bulgaria    
13.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova.......United States    
14.    Eric Izakson - Mishel Magera.......Israel    
15.    Jarek Toiger - Reelika Traks.......Estonia    
16.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi.......Japan    
17.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen.......Denmark    
18.    Daniel Toth - Zuzana Povinska......Slovakia
19.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude.......Croatia    
20.    Lucas Samuel Lopez Pla - Mar Albelda.......Spain    
21.    Michal Bures - Adriana Maskova.......Czech Republic    
22.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas........Norway    
23.    Daniil Porcesco-Gozun - Anastasia Grunzu.......Moldova    
24.    Aleksei Chebakov - Dayana Kairova........Kyrgyzstan    
25.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria........Sweden    
26.    Jonatan Kamenetsky - Anastasia LoRi.......Canada    
27.    Francisco Silva - Sofia Pinto......Portugal    
28.    Teo Jerome - Teo Rachel......Singapore

Pasaules čempionāts LA, 21.11.2015., Vienna, Austrija

1.    Gabriele Goffredo - Anna Matus.....Moldova
2.    Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno.....Russian Federation    
3.    Marius-Andrei Balan - Khrystyna Moshenska.....Germany    
4.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova......France    
5.    Timur Imametdinov - Nina Bezzubova......Germany    
6.    Yury Simachev - Anastasia Klokotova......Russian Federation    
7.    Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak......Spain    
8.    Umberto Gaudino - Louise Heise......Denmark
9.    Andrea Silvestri - Varadi Martina......Hungary    
10.    Guillem Pascual - Rosa Carne......Spain    
11.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova......Estonia    
12.    Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen......Denmark    
13.    Moldovan Paul - Tatar Cristina......Romania    
14.    Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti......Italy    
15.    Jenya Suvorov - Jenya Libman.......Israel    
16.    Jakub Lipowski - Nikolina Melin.......Poland    
17.    Winson Tam - Anastasia Novikova.......Canada    
18.    Artem Semerenko - Valeriya Kachalko.......Kyrgyzstan    
19.    Jokubas Venckus - Migle Klupsaite.......Lithuania    
20.    Simone Casula - Laura Marras.......Italy    
21.    Roman Gerbey - Martina Plohl.......Ukraine    
22.    Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze......Israel    
23.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....Finland    
24.    Yan Bangbang - Zhu Jing......People's Republic of China
25.    Nikita Bazev - Hanna Run Oladottir......Iceland    
26.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer.......Austria    
27. - 28.    Dumitru Cernei - Oona Oinas.......Finland    
27. - 28.    Konstantin Todorov - Linte Andra......Bulgaria    
29. - 30.    Radek Mucha - Yana Grishchenko......Czech Republic    
29. - 30.    Pawel Tekiela - Alexandra Konstantinova.......Poland    
31.    Salvatore Bellavita - Ica Canu......Albania    
32. - 33.    Alfonso Tarallo - Mariantonietta Marotta.......Albania    
32. - 33.    Frank Zegels - Laura Jottay........Netherlands    
34.    Tomas Tanka - Dominika Feketova.......Slovakia    
35.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova.......Estonia    
36.    Pasquale Tufano - Olga Turbin........Cyprus    
37.    Andrea Borrelli - Chantal Green........England    
38.    David Jutge - Tatiana Podgornaia.......France    
39. - 40.    Vladimir Usov - Milena Usanova......Moldova    
39. - 40.    Sergejs Zaleskis - Nastassia Sakolchyk......Belarus    
41. - 42.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta.......Hungary    
41. - 42.    Tanabay Tokgoz - Olena Vlasyuk.......Turkey    
43.    Vitalii Zakharov - Zala Fuchs......Slovenia    
44.    Shinawat Lerson - Krittaporn Manasuth......Thailand    
45. - 47.    Dominykas Dauksas - Svetlana Azarova......Lithuania    
45. - 47.    Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour.......Latvija    
45. - 47.    Alex Salvador - Alice Chiocchi......Australia    
48.    Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez......Belgium    
49. - 50.    Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal......Norway
49. - 50.    Liu Naiming - Wei Rui.......People's Republic of China    
51. - 53.    Arturs Freimanis - Zaklina Sola......Latvija    
51. - 53.    Vaclav Masaryk - Klara Chovancikova......Czech Republic    
51. - 53.    Kiki Nyemchek - Magda Fialek......United States    
54. - 56.    Mikhail Dezhurov - Yelena Borovskaya.......Kazakhstan    
54. - 56.    Erhan Kus - Seda Arigul......Turkey    
54. - 56.    Maksym Ryzhykov - Salome Chachua.......Georgia    
57. - 58.    Ivan Karastoyanov - Gabriela Burgazlieva......Bulgaria    
57. - 58.    Vitali Nestsiarovich - Yana Nestsiarovich.....Belarus    
59.    Christoph Holczik - Eva Fus......Austria    
60.    Telmo Madeira - Vanessa Ferrao......Portugal    
61. - 62.    Branislav Elias - Jana Hradilova.......Slovakia    
61. - 62.    Tim Puts - Peia Prawiro-Atmodjo.....Netherlands    
63. - 64.    Lars Olav Eltervaag - Alexandra Ciosinska.......Norway    
63. - 64.    Ayan Zhumatayev - Liya Kazbekova......Kazakhstan    
65.    Szabo Viktor - Vanja Vujic.......Croatia    
66. - 67.    Andrei Ovidiu Mihai - Alessia-Allegra Gigli......Switzerland    
66. - 67.    Karen Gevorgyan - Taguhi Markosyan......Armenia    
68.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.......Sweden    
69.    Erdelyi Szilard Denes - Zofia Juhas......Serbia    
70. - 72.    Bjorn Pemer - Katja Lujan-Engelholm......Sweden    
70. - 72.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.......Slovenia    
70. - 72.    Giovanni Domenico Trentadue - Valentina Ventrella.......Brazil    
73. - 75.    Jone Lam - Briia Comilang.......Canada    
73. - 75.    Malachi Osai - Annabella Waszkiewicz.......United States    
73. - 75.    Artur Posedkin - Deborah Suker......Croatia    
76. - 80.    Fabio Landolfi - Angela Landolfi.......Switzerland    
76. - 80.    Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin.......Hong Kong    
76. - 80.    Aleksandr Melnikov - Sofia Grafa.......Greece    
76. - 80.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.......Ukraine    
76. - 80.    Sadawit Settachai - Nichkamol Ketphong.......Thailand    
81. - 84.    Andreas Foklas - Ekaterina Razumovskaya.......Cyprus    
81. - 84.    Shingo Nagoshi - Akiko Nagoshi......Japan
81. - 84.    Yasuhiro Nishimura - Mai Otake.......Japan    
81. - 84.    Wang Leo - Chang Sandy......Chinese Taipei    
85. - 89.    Ivan Angelkovski - Simona Spirovska.......Macedonia    
85. - 89.    Roman Ciflicli - Gliga Mirona.......Romania    
85. - 89.    Joel Marques - Sara Lourenco.......Portugal    
85. - 89.    Marshall Ray McKay - Chantelle Le Roux.......South Africa    
85. - 89.    Nick Williams - Charmaine Chan.......England


Eiropas Kauss LA, 07.11.2015., Salsomaggiore, Itālija

1.    Andrea Silvestri - Varadi Martina.....Hungary    
2.    Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes.....Romania    
3.    Salvatore Termini - Federica CIllari......Italy    
4.    Alexey Polovnikov - Maria Potemkina......Russian Federation    
5.    Jaroslav Obona - Dominika Roskova......Slovakia    
6.    Nikita Bazev - Hanna Run Oladottir......Iceland    
7.    Dmitry Marchenko - Anzhela Kuryshova......Azerbaidjan    
8.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer......Austria    
9.    Evgeny Vinokurov - Christina Luft......Germany    
10.    Frank Zegels - Laura Jottay......Netherlands    
11.    Arturs Freimanis - Zaklina Sola.....Latvija    
12.    Dominykas Dauksas - Svetlana Azarova......Lithuania    
13.    Alexis Leonardo - Justine Reynaud......France    
14. - 15.    Andrii Nikitchenko - Zlata Prykhodko......Ukraine    
14. - 15.    Sergejs Zaleskis - Nastassia Sakolchyk......Belarus    
16.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina......Spain    
17. - 18.    Andrea Borrelli - Chantal Green.....England    
17. - 18.    Tanabay Tokgoz - Olena Vlasyuk......Turkey    
19. - 20.    Ivan Knezevic - Alena Vitsan......Serbia    
19. - 20.    Aleksandr Melnikov - Sofia Grafa......Greece    
21.    Stefan Topalov - Iva Petrova.....Bulgaria    
22.    Pedro Eugenio - Carla Silva.....Portugal    
23.    Artur Posedkin - Deborah Suker.....Croatia    
24.    Michal Hornicek - Daria Kartyshova......Czech Republic


Pasaules čempionāts PD LA, 07.11.2015., Dresden, Vācija

1.    Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya.....Russian Federation    
2.    Pavel Pasechnik - Marta Arndt.....Germany    
3.    Vitaly Panteleev - Angelina Nechkhaeva.....Russian Federation    
4.    Juri Kagan - Anastasia Selivanova.....Estonia    
5.    Saverio Loria - Zeudi Zanetti......Italy    
6.    Hou Yao - Zhuang Ting.....People's Republic of China
7.    Giacomo Lucchese - Francesca Berardi.....Italy    
8.    Marts Smolko - Tina Bazykina......Latvija    
9.    Daniele Sargenti - Uliana Fomenko.....Italy    
10.    Evgeny Stepanov - Alexandra Pakhmutova.....Russian Federation    
11.    Denis Kikhtenko - Galina Akopian.....Russian Federation    
12.    Marco Mancini - Nadyia Dyatlova.....Ukraine    
13.    Manole Razvan - Olga Negoduico......Moldova    
14.    Javier Rodriguez Manzaneque - Cristina Manas Jimenez.....Spain    
15.    Jiri Hein - Lucia Krncanova.......Slovakia    
16.    Antti-Pekka Pitkanen - Simone Lehikoinen......Finland    
17.    Valerij Osadchenko - Sandra Kniazeviciute......Lithuania    
18.    Gennadiy Tsynkevich - Yana Didenko......Belarus    
19.    Pavel Lopatin - Olga Lillo......Russian Federation    
20.    Sutto Roland - Tombacz Aniko......Hungary    
21.    Gellai Tamas - Vorobchenko Darya......Hungary    
22.    Wang Zenghui - Zong Ying......People's Republic of China    
23.    Evgeny Lazarev - Elizaveta Korobeynikova......Russian Federation    
24.    Mangra Alexandru Andrei - Duicu Elena......Romania    
25.    Joao Martins - Sara Meireles......Portugal    
26. - 27.    Ales Petran - Tatiana Dorina......Czech Republic    
26. - 27.    Denislav Dimitrov - Iliana Staevska.....Germany    
28.    Marius Eckert - Zsofia Garbe.....Germany    
29. - 30.    Tepuru Danut Gabriel - Petre Elena Teodora.....Romania    
29. - 30.    Manuel Lopez Ruiz - Beatriz Veiga Dominguez.....Spain    
31.    Matija Smolec - Tena Kralj......Croatia    
32.    Simon Voelbel - Maria Schulle......Germany    
33.    Roland Kouwenberg - Lisa Lemmens......Netherlands    
34.    Bruno Ranalletta - Svetlana Tolmasova.....Italy    
35. - 36.    Piotr Czekaj - Justyna Hajkiewicz......Poland    
35. - 36.    Tomas Komenda - Veronika Kosikova......Czech Republic    
37.    Shusaku Katsuraya - Satoko Kobayashi......Japan    
38.    Horvath Zoltan - Dudas Agnes......Hungary    
39. - 41.    Arsen Melqonyan - Lusine Karapetyan......Armenia    
39. - 41.    Robert Klann - Dumitrascu Andreea......Germany    
39. - 41.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira......Portugal


Pasaules Kauss 10 dejas, 07.11.2015., Vancouver, Kanāda

1.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.....Canada    
2.    Ilya Mazurov - Vasilina Belomestnova.....Russian Federation    
3.    Marts Punins - Dana Jakobsone......Latvija    
4.    Francesco Esposito - Svetlana Kostenko....Italy
5.    Errol Williamson - Ami Williamson.....Denmark    
6.    Armand Fazullin - Klaudia Iwanska......Poland    
7.    Adrian Esperon - Patricia Martinez......Spain    
8. - 9.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk......Ukraine    
8. - 9.    Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa......Japan    
10. - 11.    David Merenguer - Juline Carrel......France    
10. - 11.    Szabo Viktor - Vanja Vujic.....Croatia    
12.    Shahar Zismanovich - Marika Odikadze......Israel    
13.    Radim Stupka - Tereza Jendrulkova......Czech Republic    
14.    Mikhail Vorobiev - Sonya Tsekanovsky......United States    
15.    Filotas Mark - Barkoczi Zsofia.....Hungary    
16.    Christoph Holczik - Eva Fus......Austria    
17. - 18.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes.....Portugal    
17. - 18.    Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin......Hong Kong    
19.    Dusan Grula - Giada Cragnolini......Slovakia    
20.    Christopher Mejia - Camila Arboleda......Ecuador


Pasaules čempionāts U21 ST, 06.11.2015., Vancouver, Kanāda


1.    Madis Abel - Aleksandra Galkina.....Estonia    
2.    Vilius Jakas - Gabriele Siriunaite......Lithuania    
3.    Winson Tam - Anastasia Novikova.....Canada    
4.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova......Estonia    
5.    Kirils Rasimjonoks - Varvara Zhigulskaya......Latvija    
6.    Gianluca Di Melfi - Kristine Madsen......Denmark    
7.    Yaroslav Semenenko - Ewa Sitarz......Poland    
8. - 9.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling.....Norway    
8. - 9.    Gabriele Castellani - Iana Zaitceva.....Italy
10.    Nicolas Ballester - Anna Andreicuka......Latvija    
11.    Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen......Denmark    
12.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk......Ukraine    
13.    Lorenzo Alberetti - Martina Dionigi......Italy    
14.    Gabriele Cassai - Galoppi Sofia......Italy    
15.    David Martinez Hernandez - Anastasia Jagelovica......Spain    
16.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova......United States    
17.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina......France    
18.    Slavomir Nalepka - Kristina Bajusova......Slovakia    
19. - 20.    Justin Lin - Alexandra Dubinsky......United States    
19. - 20.    Mikhail Vorobiev - Sonya Tsekanovsky.....United States    
21. - 23.    Stefano Gentile - Roberta Barbetta.....Italy    
21. - 23.    Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa.....Japan    
21. - 23.    Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin.....Hong Kong    
24.    Antonio Albrizio - Rita Albrizio......Italy    
26. - 27.    Lior Belenky - Regina Radchenko......Israel    
26. - 27.    Christopher Mejia - Camila Arboleda......Ecuador


Pasaules čempionāts junioriem II ST, 11.10.2015., Chisinau, Moldova

1.    Dmitry Chelpanov - Ksenia Voronenkova.....Russian Federation    
2.    Glenn-Richard Boyce - Alexandra Krivushkova......England    
3.    Vladislav Untu - Alexandrina Olteanu......Moldova    
4.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite......Lithuania    
5.    Danila Mazur - Anastasia Polonskaya.....Russian Federation    
6.    Ričards Šteinfelds - Laura Bernāte......Latvija    
7.     Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo......Moldova
8.    Nedas Jonaitis - Smilte Paldauskaite.....Lithuania    
9.    Zicoane Heler Sebastian Alin - Copos Anca......Romania    
10.    Beca Alin -Andrei - Tampau Catalina-Elena......Romania    
11. - 12.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen.....Denmark    
11. - 12.    Mihail Maidaniuk - Olga Shymanskaya......Belarus    
13.    Matej Svoboda - Anna Stareckova......Czech Republic    
14. - 15.    Giacomo Pasquali - Naomi Croce......Italy
14. - 15.    Ilya Yudovin - Alisa Harchakova......Belarus    
16. - 17.    Raul Isgandarov - Kristina Golubkina......Azerbaidjan    
16. - 17.    Szalai Denes Ferenc - Balla Petra......Hungary    
18. - 19.    Daniil Bochkarev - Uljana Redchits......Estonia    
18. - 19.    Erik Linder - Richelle Taylor......United States    
20.    Daniels Simsons - Katrīna Stražinska......Latvija    
21.    Angelo Annese - Francesca Casalino......Italy    
22.    Roman Yunkind - Anna Kim......Kazakhstan    
23.    Maksym Goriachok - Inna Geval......Ukraine    
24.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin......Israel    
25.    Yusif Amsatr - Naomi Veronica Spektor......United States    
26.    Maciej Kloskowski - Nikola Zietowska......Poland    
27.    Filip Sevcik - Simona Dokusova......Slovakia    
28. - 30.    Jakub Bruck - Katerina Certekova......Czech Republic    
28. - 30.    Jan Polec - Viana Butko......Poland    
28. - 30.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun......Germany    
31.    Georgi Enchev - Desislava Trifonova......Bulgaria    
32. - 33.    Mathias Nyborg - Malou Dyrekaer Matthiesen......Denmark    
32. - 33.    Vladimir Shishov - Kristina Pichshugina......Kazakhstan    
34.    Alejandro Sanchez Rico - Marta Navarro Perez......Spain    
35.    Yu Hibino - Honami Miki......Japan    
36.    Iivo Toysa - Ester Pentikainen......Finland    
37. - 38.    Sava Andric - Katarina Lemajic......Serbia    
37. - 38.    Yuval Koushnir - Yulia Sitnik......Israel    
39. - 40.    Andrei Cicoare - Alina Blehm......Germany    
39. - 40.    David Pikora - Eva Modlova......Slovakia    
41. - 42.    Yoshinosuke Arai - Risako Takimoto.....Japan    
41. - 42.    Elias Pitkanen - Kaisa Alitalo......Finland    
43. - 45.    Vetle Kleveland - Norunn Ringvoll......Norway    
43. - 45.    UROS LAZIC - MARUSA PINTER......Slovenia    
43. - 45.    Nagy Mark - Voros Liza.....Hungary    
46.    Iegor Beliaiev - Vladyslava Grygorenko......Ukraine    
47. - 48.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria......Sweden    
47. - 48.    Anton LoRi - Rumi Dolmaya......Canada    
49.    Lovro Perakovic - Lea Stanic......Croatia    
50. - 52.    Hreidar Orri Arnarson - Katrin Maria Magnusdottir......Iceland    
50. - 52.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca......Portugal    
50. - 52.    Maximilian Stryjski - Ariana Pyszniak......Canada    
53.    Domen Romih - Neli Cadej......Slovenia    
54.    Alexander Arnstad Stoa - Selma Moe Hansen......Norway    
55.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova......France    
56.    Deyan Vlaykov - Emily Vlaykova......Bulgaria    
57.    Gabriel Eric Einarsson - Lisa Bjork Olafsdottir......Iceland    
58.    Nikola Andric - Luna Cavkunovic......Serbia    
59. - 60.    Mert Dinar - Defne Gursel.....Turkey    
59. - 60.    Paulo Faria - Vania Araujo.....Portugal    
61. - 62.    Huseyin Baris Diker - Deren Soydemir......Turkey    
61. - 62.    Christopher Mihut - Celsea Roatis-Iacob......Austria    
63.    Florian Baudoux - Salome Provitera......France


Pasaules čempionāts jauniešiem LA, 10.10.2015., Chisinau, Moldova


1.    Vladislav Kolesnikov - Anna Isakovich.....Russian Federation    
2.    Viacheslav Samokhin - Polina Teleshova....Russian Federation    
3.    Jan Janzen - Victoria Litvinova......Germany    
4.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte......Latvija    
5.    Yaroslav Brovarskyi - Elizaveta Umrikhina......Ukraine    
6.    Leonardo Lini - Mia Gabusi.....Italy    
7.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek......Poland    
8.    Ardeiu Fabian - Manea Andreea Raluca......Romania
9.    Volodymyr Nyelyenson - Naja Dolenc......Slovenia    
10.    Nikolay Kolev - Lora Dankova......Bulgaria    
11.    Raffaello Brancato - Amandine Van Biesbroeck......France    
12.    Maksym Kravchenko - Stephanie Dany Zimmeck.......Latvija    
13.    Sofroni Stefan Malin - Anastasia Stan......Moldova    
14.    Donosa Vlad Constantin - Gologan Otilia Stefana......Romania    
15.    Eric Izakson - Mishel Magera......Israel    
16.    Dumitru Valentin Alexandru - Ekaterini Kratira......Greece    
17.    Taha Batu Cosar - Oleksandra Shanko......Turkey    
18.    Lucas Samuel Lopez Pla - Mar Albelda......Spain    
19.    Jure Bergant - Ana Mesec......Slovenia    
20.    Marin Braghis - Valeria Topalo......Moldova    
21.    Mikael Tatarkin - Nicole Wirt.......Germany    
22.    Nunzio Felice - Mari Yiangou.......Cyprus    
23.    Tin Sanjkovic - Milana Chekanova......Croatia    
24.    Nariman Ashenov - Aruzhan Aldasheva......Kazakhstan    
25. - 27.    Alexander Kalist - Karolina Kourilova.......Czech Republic    
25. - 27.    Israel Omri Mishael - Liel Moreinis......Israel    
25. - 27.    Martin Rakita - Valeria Ovcharenko......Estonia    
28.    Nicola Di Cosola - Veronica Sapienza.....Italy    
29.    Mike Monokandilos - Sophia Brodsky......United States    
30.    Einoras Degutis - Areta Seskaite......Lithuania    
31. - 32.    Sota Fujii - Ami Yoshikawa......Japan    
31. - 32.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen......Denmark    
33. - 35.    Mateusz Dorot - Karolina Antczak.......Poland    
33. - 35.    Ljuboslav Stoev - Miroslava Doicheva......Bulgaria    
33. - 35.    Robin Alexander Veskus - Anita Sychugova.....Estonia    
36.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude......Croatia    
37.    Kirill Panfilov - Lizaveta Prudnikava......Belarus    
38.    Mate Csorba - Haddad Sabrina......Hungary    
39.    Vojtech Mohyla - Adela Sticova......Czech Republic    
40. - 42.    Balazs Mark - Keresztszegi Ramona Maja......Hungary    
40. - 42.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......Denmark    
40. - 42.    Brendan Morin - Eulalie Martinez......France    
43. - 44.    Vlad Batareyniy - Victoria Kozak......Ukraine    
43. - 44.    Sergey Zheltov - Polina Shvab.....Kazakhstan    
45. - 46.    Filip Buransky - Katarina Stefkova......Slovakia    
45. - 46.    David Andreas Schoenian - Justina Spaicyte......Lithuania    
47.    Lauri Linnaranta - Ella Hagman......Finland    
48.    Antti Kapanen - Jenna Ukkonen......Finland    
49.    Yahor Boldysh - Polina Mineeva......Belarus    
50. - 51.    Ozgun Dogan - Ece Uzunalioglu......Turkey    
50. - 51.    Kinsley Lin - Michelle Yiu......United States    
52.    Marcos Fernandez Fernandez - Ines Minana Esparza......Spain    
53.    Idan Daich - Sanna Averbuch......Canada    
54.    Daniel Toth - Zuzana Povinska......Slovakia    
55.    Hadjantoni Marios - Nikol Elia.....Cyprus    
56.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas......Norway    
57.    Hugo Nordstrom - Clara Corneer......Sweden    
58.    Aleksei Chebakov - Dayana Kairova......Kyrgyzstan    
59.    Kaito Chiba - Rinka Chiba......Japan    
60.    Joao Guterres - Mariana Carmo......Portugal    
61.    Tarjei Noestvold Svalastog - Ingrid Norland Olsbakk......Norway    
62. - 63.    Rui Filipe dos Santos Machado - Catarina Filipa Pratas Oliveira......Portugal    47
62. - 63.    Philip Alexander Imre Raabe - Emilie Almstedt......Sweden    
64.    Jonathan Metu - Jennifer Dubsky......Austria    
65.    Dominik Fus - Sarah Plutzar.......Austria    
66. - 68.    Emil Agayev - Nadzhiba Shukurova......Azerbaidjan    
66. - 68.    Jonatan Kamenetsky - Anastasia LoRi......Canada    
66. - 68.    Maxim Soelman - Valeria Razankova......Netherlands


Pasaules čempionāts PD ST, 10.10.2015., Leipzig, Vācija

1.    Benedetto Ferruggia - Claudia Koehler......Germany    
2.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute......Lithuania    
3.    Marco Cavallaro - Letizia Ingrosso......Italy    
4.    Rosario Guerra - Grazia Benincasa......Italy    
5.    Luca Rossignoli - Merje Styf......Finland    
6.    Isaia Berardi - Cinzia Birarelli.....Italy    
7.    Denis Molkov - Natalia Osyko......Russian Federation    
8.    Laszlo Csaba - Pali Viktoria......Hungary    
9.    Andrzej Sadecki - Karina Nawrot......Poland    
10.    Steeve Gaudet - Marioara Cheptene......France    
11.    Igor Potovin - Daria Shevelilova......Russian Federation    
12.    Pasquale Nudo - Yulia Saykina.....Italy    
13.    Michael Wenger - Jekaterina Perederejeva......Germany    
14.    Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka......Latvija    
15.    Cheng Dan - LI Zhenni.....People's Republic of China
16.    Victor Presnetsov - Vera Nam.....Russian Federation    
17.    Domenico Cannizzaro - Valeria Pittalis.....Italy    
18.    Ilmārs Ozols - Santa Dmitrijeva.....Latvija    
19.    Marco Lustri - Alessia Radicchio.....Italy    
20.    Eduard Borodov - Svetlana Vinogradova.....Russian Federation    
21.    Fabio Bellucci - Ivana Suchankova......Slovakia    
22.    Petr Zabystrzan - Monika Mihalikova.....Czech Republic    
23.    Francesco Paris - Natalia Driker......Israel
24.    Peter Schapers - Edmee Bouwman......Netherlands    
25.    Jordi Fabrega Calderon - Maria Pomar Caballero......Spain    
26.    Sami Vainionpaa - Maria Konus......Finland    
27.    Martin Herrmann - Sandra Herrmann......Germany        
28.    Jan Willem Mostert - Kendra Kraus.....Netherlands    
29.    Sascha Wakup - Ann-Katrin Bechtold......Germany    
30. - 31.    Yasufumi Tsubouchi - Miwa Tsubouchi.....Japan    
30. - 31.    Ruslan Polusytok - Nataliya Maslo......Ukraine    
32.    Kazuto Tanaka - Kanami Ikeda......Japan    
33.    Javier Alcaniz - Giulia Zanlorenzi......Spain
34.    Martin Lazik - Danka Silesova......Slovakia    
35. - 36.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira.......Portugal    
35. - 36.    Matija Smolec - Tena Kralj.......Croatia    


Pasaules čempionāts 10 dejās, 05.09.2015., Chengdu, Ķīna

1.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova.....Slovenia    
2.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych.....Ukraine    
3.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki......Finland    
4.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer.....Germany    
5.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova......Estonia    
6.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova......Canada    
7.    Mikhail Koptev - Alexandra Atamantseva......Russian Federation    
8.    Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva.....Latvija    
9.    Nikolaj Lund - Marta Kocik.....Denmark    
10.    David Odstrcil - Tara Bohak......Czech Republic    
11.    Andrei Kitsun - Natallia Korsak......Belarus    
12.    Armand Fazullin - Klaudia Iwanska......Poland    
13.    Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes......Romania    
14.    Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite......Lithuania    
15.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.....France    
16.    Adrian Esperon - Patricia Martinez......Spain    
17.    Francesco Esposito - Svetlana Kostenko......Italy    
18.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova......Slovakia    
19.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......Norway    
20.    Xie Ziang - XU Miaoer......People's Republic of China    
21.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta......Hungary    
22.    Frank Zegels - Laura Jottay......Netherlands    
23.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka......Australia    
24.    Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa......Japan    
25.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......Croatia    
26.    Sigurdur Mar Atlason - Jona Kristin Benediktsdottir......Iceland    
27.    Mikhail Vorobiev - Sonya Tsekanovsky......United States    
28.    Christoph Holczik - Eva Fus......Austria    
29.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen......Sweden    
30.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes......Portugal    
31.    Wan Man Ho Gordon - Tang Lok Yiu Yobilia.......Hong Kong    
32.    David Buechel - Flavia Landolfi.......Switzerland

Pasaules čempionāts Senioriem I ST, 05.09.2015., Prāga, Čehija

1.    Christian Bono - Elena Bono.....Italy    
2.    Michal Mladek - Sarka Hesova.....Czech Republic    
3.    Thorsten Zirm - Sonja Schwarz......Germany    
4.    Balogh Csongor - Szabo Anita.....Hungary    
5.    Luca Bandettini - Margherita Petrocchi......Italy    
6.    Zdenek Pribyl - Lenka Pribylova......Czech Republic    
7.    Vitaly Rogachevsky - Tatiana Nikolaeva......Russian Federation    
8.    Andreas Lippok - Karin Eva Rode......Germany    
9.    Simon Sorin Dumitru - Constantinescu Florentina......Romania    
10.    Bruno Petit - Estelle Rollin......France    
11.    Kemeny Tamas - Princz Nora......Hungary    
12.    Marek Ponca - Ewa Ponca......Slovakia    
13.    Ruben Viciana Lopez - Eva Moya......Spain    
14.    Tomas Rimkus - Nerija Surblyte......Lithuania    
15.    Eldar Kremcheev - Olga Tretiakova......Russian Federation    
16.    Horace Fenghua Hu - Agnes Xiaoguang Yuan......Canada    
17.    Gatis Simsons - Jūlija Simsone......Latvija    
18.    Camillo Paiano - Fabiola Romano......Croatia    
19.    Juha Viemero - Elina Viemero......Finland    
20.    Anthony Chong - Gloria Chien......Canada    
21. - 23.    Michael Boltz - Veronika Boltz......Austria    
21. - 23.    Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk......Poland    
21. - 23.    Oleg Sadyrev - Tatyana Krylova......Estonia    
24.    Duarte Sousa - Elisabete Pera......Portugal    
25. - 26.    Ville Hayrynen - Sanna Kakko......Finland    
25. - 26.    Vasyl Porokhovskyy - Olga Baltrunas......Ukraine    
27.    Yim Thomas - Kelly Cheng.......United States    
28. - 29.    Jean-Hugues Henneghien - Eun-Sook Scherf......Belgium    
28. - 29.    Rudy van Rooijen - Marina Moskvitina......Netherlands    
30.    Vaino Miil - Lilian Kadaja-Saarepuu......Estonia    
31.    Alex Martinez - Belen Ricart......Spain    
32.    Sietse de Ridder - Marielle Leonupun......Netherlands    
33.    Rudolf Steinauer - Sonja Steinauer......Austria    
34.    Uldis Thomas Shimens - Una Klapkalne......Latvija    
35.    Nerijus Stukas - Laura Montvilaite......Lithuania    
36.    Evangelos Peppas - Paraskevi Savva......Greece    
37. - 38.    Luis Monteiro - Alexandra Monteiro......Portugal    
37. - 38.    Junya Sudo - Yuko Takase......Japan    
39. - 40.    Beat Kuenzi - Barbara Kaufmann......Switzerland    
39. - 40.    Koichi Takasugi - Ayako Takasugi.......Japan    
41.    Robrecht Krikilion - Nadia Schepens.......Belgium    
42.    Lukas Chojak - Marta Lewandowska......Poland    
43. - 44.    Pavol Zalom - Blazena Zalomova......Slovakia    
43. - 44.    James Zimri - Chrystal Lucas......South Africa    
45.    Giuseppe Ferrarini - Sashka Velitchkova......Bulgaria    
46.    Martin Maerki - Vera Bruderer......Switzerland    
47.    Andrei Seliazneu - Ina Seliazniova......Belarus    
48. - 49.    Henadi Karcheuski - Volha Karcheuskaya......Belarus    
48. - 49.    Jonathan Medlin - Malin Allert......United States    
50.    Ervin Serbec - Judith Adler......Sweden


Pasaules čempionāts jauniešiem ST, 12.07.2015., Rimini, Itālija


1.    Vladislav Kolesnikov - Anna Isakovich.....Russian Federation    
2.    Faliboga Raul - Butea Loredana......Romania    
3.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone.....Italy    
4.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.....Poland    
5.    Dennis Gudovskis - Megija Dana Morite.....Latvija    
6.    Einoras Degutis - Areta Seskaite.....Lithuania    
7.    Gleb Batsmanov - Karina Nikolaeva.....Russian Federation    
8.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova.....United States    
9.    Werner Robert Laaneots - Silvia Susanne Barjabin......Estonia    
10.    Karol Michal Tomecki - Austeja Bliujute......Lithuania    
11.    Alessio Formisano - Giovanatti Gioia......Italy    
12.    Daniil Rostvinschii - Alexandrina Bicov......Moldova    
13.    Yaroslav Brovarskyi - Elizaveta Umrikhina......Ukraine    
14.    Michal Kieszek - Julia Stefanska.....Poland    
15.    Vedran Sraga - Iva Risek.....Croatia    
16.    Volodymyr Nyelyenson - Naja Dolenc......Slovenia    
17.    Eric Izakson - Mishel Magera......Israel    
18.    Neagu Sorin Andrei - Elek Reka.....Hungary    
19.    Filip Kucman - Terezia Valeria Ziffova......Slovakia    
20.    Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia.....Spain    
21.    Jan Janzen - Victoria Litvinova.....Germany    
22.    Dominik Stoeckl - Katharina Belz......Germany    
23.    Ilea Vlad Razvan - Pavel Bianca Georgiana.....Romania    
24.    Jaakko Saaristo - Dana Kadanik.....Finland    
25. - 26.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen......Denmark    
25. - 26.    Everts Gulbis - Elina Kalvane......Latvija    
27.    Oleg Yasinsky - Sofia Esayan......Armenia
28.    Kazuki Sugawara - Daria Chechel......Japan    
29. - 30.    Yahor Boldysh - Polina Mineeva......Belarus    
29. - 30.    Jure Bergant - Ana Mesec......Slovenia    
31.    Michal Bures - Adriana Maskova......Czech Republic    
32. - 33.    Mikita Zhukouski - Linda Reuko......Belarus    
32. - 33.    Ronyai Zoltan - Farkas Boglarka......Hungary    
34. - 35.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......Denmark    
34. - 35.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas......Norway    
36.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi......Japan    
37.    Kinsley Lin - Michelle Yiu......United States    
38.    Ilya Antipov - Didar Atmaja......Kazakhstan    
39.    Nariman Ashenov - Aruzhan Aldasheva......Kazakhstan    
40.    Michael Krot - Nicole Vujanic......Canada    
41.    Peter Spasov - Ekaterina Markelova......Bulgaria    
42.    Roman Pecha - Katerina Srostlikova......Czech Republic    
43. - 44.    Verneri Hietanen - Eveliina Makela......Finland    
43. - 44.    Staale Bethuelsen - Ida Ingebrigtsen......Norway    
45. - 46.    Nikita Fedorov - Tatiana Efimkina.....Bulgaria    
45. - 46.    Juraj Bjelac - Renata Faizerakhmanova.....Croatia    
47. - 48.    Dominik Fus - Sarah Plutzar......Austria    
47. - 48.    Israel Omri Mishael - Liel Moreinis......Israel    
49.    Lucas Samuel Lopez Pla - Mar Albelda......Spain    
50.    Alekhey Sabadash - Anastasia Martynova.....Ukraine    
51.    Philip Alexander Imre Raabe - Emilie Almstedt......Sweden    
52.    Michal Hudec - Sofia Imbondo......Slovakia    
53.    Atakan Calik - Kateryna Mizera......Turkey    
54.    Filip Sjolander - Hedvig Mannius......Sweden    
55.    Davide Corrodi - Victoria-Maria Risler......Switzerland    
56.    Sindri Gudlaugsson - Anita Ros Kingo Andersen......Iceland    
57.    Dovydas Eidukas - Rakel Birna Bjornsdottir......Iceland    
58.    Petar Petrovic - Ivana Velickovic......Serbia    
59.    Julien Neveu - Savannah Darmaillacq......France    
60. - 61.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt.....Netherlands    
60. - 61.    Ozgun Dogan - Katya Salin Aygun......Turkey    
62.    Milos Djordjevic - Ines Kasumovic......Serbia    
63.    Theophile Sanson - Lorraine Prevel......France    
64.    Francisco Silva - Sofia Pinto......Portugal    
65. - 66.    Mike Habraken - Britt Habraken......Belgium    
65. - 66.    Paulo Rafael Almeida - Sara Peixoto......Portugal    


Pasaules čempionāts junioriem II 10 dejās, 11.07.2015., Rimini, Itālija

1.    Danila Mazur - Anastasia Polonskaya......Russian Federation    
2.    Beca Alin -Andrei - Tampau Catalina-Elena......Romania    
3.    Glenn-Richard Boyce - Kayleigh Andrews.....England    
4.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite......Lithuania    
5.    Vladislav Untu - Alexandrina Olteanu......Moldova    
6.    Giacomo Pasquali - Naomi Croce......Italy    
7.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen......Denmark    
8.    Yusif Amsatr - Naomi Veronica Spektor......United States    
9.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun......Germany    
10.    Kert Kullamaa - Caroly Janes......Estonia    
11.    Szalai Denes Ferenc - Balla Petra.......Hungary    
12.    Ilya Yudovin - Alisa Harchakova......Belarus
13.    Georgi Enchev - Desislava Trifonova......Bulgaria    
14.    Maciej Kloskowski - Nikola Zietowska......Poland    
15.    Raul Isgandarov - Kristina Golubkina.......Azerbaidjan    
16.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin......Israel    
17.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova......France    
18.    Roman Yunkind - Anna Kim.....Kazakhstan    
19.    Niks Habarovs - Loreta Putrale.......Latvija    
20. - 21.    Iivo Toysa - Ester Pentikainen......Finland    
20. - 21.    Maksym Goriachok - Inna Geval......Ukraine    
22.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria......Sweden    
23.    Elvar Kristinn Gapunay - Sara Lind Gudnadottir.......Iceland    
24.    Joan Albelda - Vanesa Maroto.......Spain    
25.    Matyas Adamec - Natalie Otahalova......Czech Republic    
26.    Patrik Seretin - Ema Pilic......Croatia    
27.    UROS LAZIC - MARUSA PINTER......Slovenia    
28.    Sava Andric - Katarina Lemajic......Serbia    
29.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca......Portugal    
30.    Jens Kristian Auring - Anna Caroline Fladby......Norway    
31.    David Pikora - Eva Modlova......Slovakia    
32.    Yu Hibino - Honami Miki......Japan    
33.    Raphael Nast - Victoria Nast......Austria    
34.    Anton LoRi - Rumi Dolmaya......Canada    
35.    Deni Alic - Rea Sutovic......Bosnia-Herzegovina        

Eiropas čempionāts jauniešiem ST, 26.04.2015., Chisinau, Moldova

1.    Daniil Rostvinschii - Alexandrina Bicov......Moldova    
2.    Vladislav Kolesnikov - Anna Isakovich.......Russian Federation    
3.    Faliboga Raul - Butea Loredana......Romania    
4.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone......Italy    
5.    Einoras Degutis - Areta Seskaite......Lithuania    
6.    Yahor Boldysh - Polina Mineeva......Belarus    
7.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek......Poland    
8.    Yaroslav Brovarskyi - Elizaveta Umrikhina......Ukraine    
9.    Everts Gulbis - Elīna Kalvāne.....Latvija    
10.    Vincenzo Chianese - Francesca Pia Palmieri......Italy
11. - 12.    Ilja Davidovs - Katrina Kora Klapere......Latvija    
11. - 12.    Werner Robert Laaneots - Silvia Susanne Barjabin......Estonia    
13.    Vedran Sraga - Iva Risek......Croatia    
14.    Igor Gogichaev - Anna Anufrieva......Russian Federation    
15.    Kirill Panfilov - Lizaveta Prudnikava......Belarus    
16.    Neagu Sorin Andrei - Elek Reka......Hungary    
17.    Nedas Mejeras - Benita Kvietkauskaite......Lithuania    
18. - 19.    Jure Bergant - Ana Mesec......Slovenia    
18. - 19.    Ivan Karadzhov - Mona Videlova......Bulgaria    
20.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen.......Denmark    
21.    Eric Izakson - Mishel Magera.......Israel    
22.    Ilea Vlad Razvan - Pavel Bianca Georgiana......Romania    
23.    Dominik Stoeckl - Katharina Belz.......Germany    
24.    Kaspar Karumaa - Aleksandra Tuzikova.......Estonia    
25. - 27.    Atakan Calik - Kateryna Mizera.......Turkey    
25. - 27.    Vladyslav Korablov - Yuliya Sukhotska......Ukraine    
25. - 27.    Peter Spasov - Ekaterina Markelova.......Bulgaria    
28.    Ivan Jarnec - Ana Ekart.......Slovenia    
29.    Daniel Toth - Zuzana Povinska.......Slovakia    
30. - 31.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......Denmark    
30. - 31.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude......Croatia    
32.    Marcos Fernandez Fernandez - Ines Minana Esparza.......Spain    
33.    Michal Bures - Adriana Maskova.......Czech Republic    
34.    Henrik Buchholz - Kristina Limonova......Germany    
35.    Egor Erhan - Ana Maria Moraru......Moldova    
36. - 38.    Kacper Czajka - Oliwia Drozdz.......Poland    
36. - 38.    Petr Liska - Eliska Smutna.......Czech Republic    
36. - 38.    Eitam Mor - dana smolansky.......Israel    
39. - 41.    Staale Bethuelsen - Ida Ingebrigtsen.......Norway    
39. - 41.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas.......Norway    
39. - 41.    Lauri Linnaranta - Ella Hagman......Finland    
42. - 43.    Verneri Hietanen - Eveliina Makela.......Finland    
42. - 43.    Philip Alexander Imre Raabe - Emilie Almstedt.......Sweden    
44. - 47.    Paulo Rafael Almeida - Sara Peixoto.......Portugal    
44. - 47.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt......Netherlands    
44. - 47.    Dominik Fus - Sarah Plutzar......Austria    
44. - 47.    Kiss Oliver - Laskovics Reka......Hungary    


Pasaules čempionāts U 21 LA, 25.04.2015., Chisinau, Moldova

1.    Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze.....Israel    
2.    Winson Tam - Anastasia Novikova.....Canada    
3.    Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra......Romania    
4.    Nikolay Chernov - Evgenia Florinskaya......Russian Federation    
5.    Nikita Pavlov - Ekaterina Sharanova......Russian Federation    
6.    Marius Valcu - Diana Cojocar......Moldova    
7.    Adria Martos - Ekaterina Paraschou.....Spain    
8. - 9.    Dumitrescu Razvan - Radu Andreea Alina......Romania    
8. - 9.    Salvatore Termini - Federica CIllari.....Italy    
10.    Ayan Zhumatayev - Liya Kazbekova......Kazakhstan    
11.    Mateusz Kieszek - Anna Walachowska......Poland    
12.    Yury Lioli - Valeria Remina......Russian Federation    
13.    Vadim Lehmann - Maria Kleinschmidt......Germany    
14.    Vincenzo Termini - Anna Scintu.....Italy    
15. - 16.    Lorenzo Molitierno - Yana Koroleva......Italy    
15. - 16.    Silviu Turcan - Ekaterina Petrova......Moldova    
17. - 18.    Mikhail Dezhurov - Yelena Borovskaya......Kazakhstan    
17. - 18.    Ilya Vasilevsky - Kristina Stelnikova......Russian Federation    
19.    Gabor Victor Cristian - Albu Catalina Gabriela......Romania    
20.    Aleix Civico - Diana Proskurina......Spain    
21. - 22.    Marcos Fernandez Fernandez - Ines Minana Esparza......Spain    
21. - 22.    Salvatore Fiorentino - Greta Urbinati......Italy    
23.    Cristian Vanni - Camilla Mola......Italy    
24.    Marin Braghis - Valeria Topalo......Moldova    
25.    Vladimir Timofeev - Vasilisa Shirobokova......Russian Federation    
26.    Nikita Khoroshenko - Victoria Kosousova.....Russian Federation    
27.    Arthur Ankerstein - Barbu Georgiana......Germany    
28.    Alexandr Ivanov - Maria Usanina......Russian Federation    
29. - 30.    Karols Arturs Junelis - Polina Golubeva......Latvija    
29. - 30.    david morante garcia - Ines Ferrero Oliver......Spain    
31. - 32.    Sandro Mazzuferi - Pavlina Doubravova......Slovakia    
31. - 32.    Ryan Ivan Raffloer - Hanna Sverdlov......United States    
33. - 34.    Gabriele Bordigoni - Marianna Giai Baudissard......Italy    
33. - 34.    Vitalii Zakharov - Zala Fuchs......Slovenia    
35.    Donosa Vlad Constantin - Gologan Otilia Stefana......Romania    
36.    Artem Latsis - Natascha Alling......Denmark    
37. - 38.    Eric Izakson - Mishel Magera......Israel    
37. - 38.    Hans Christian Kogsboll - Charlotte Winding Larsen......Denmark    
39. - 40.    David Andreas Schoenian - Justina Spaicyte......Lithuania    
39. - 40.    Tin Sanjkovic - Milana Chekanova......Croatia    
41. - 42.    Joergen Buse - Tenna Bloch Petersen......Denmark    
41. - 42.    Giuseppe Pio Scerra - Klaudia Arndt......Germany    
43.    Oleksandr Iorgov - Maryna Mityeva......Ukraine    
44.    Oskar Dziedzic - Wiktoria Omyla......Poland    
45. - 47.    Alexandr Komogortsev - Polina Axenova......Russian Federation    
45. - 47.    Dmitry Lugin - Daria Tkachenko......Russian Federation    
45. - 47.    Raducanu Bogdan - Goanta Andreea Alexandra......Romania    
48.    Georgy Yarmak - Elizaveta Surmenelian......Russian Federation    
49. - 50.    Luca Favilla - Benedetta Orlandini......Italy    
49. - 50.    Andrey Khripkov - Maria Nurkova......Russian Federation    
51.    Toth Bence Akos - Karcagi Laura......Hungary    
52.    Marian Michna - Karolina Vesela......Czech Republic    
53.    Oleksandr Dermentli - Aryna Voloshyna......Ukraine    
54.    Karl Aniscenko - Estere Beatrise Klapere......Latvija    
55. - 56.    Nikita Evstafiev - Elizaveta Demianova......Russian Federation    
55. - 56.    Lauri Linnaranta - Ella Hagman......Finland    
57. - 58.    Nicolo Barbizi - Julie Graversen......Denmark    
57. - 58.    Ciubotariu Ionut - Boros Alina......Romania    
59. - 62.    Vitalii Besarab - Daria Tiuhtea......Ukraine    
59. - 62.    Boris Milev - Preslava Balcheva.....Bulgaria    
59. - 62.    Artsiom Pazniakou - Karyna Kalykhan......Belarus    
59. - 62.    Sofroni Stefan Malin - Anastasia Stan......Moldova    
63. - 64.    Tobias Fladby - Rikke Lund......Norway    
63. - 64.    Yahor Koval - Palina Zubaryk......Belarus
65.    Popa Stefan - Dimitrescu Georgiana Petronela......Romania    
66.    Cotos Mihai - Emma Smidt......Denmark    
67. - 69.    Irakli Dzadzamia - Irina Kvitinskaia......Georgia    
67. - 69.    Ariel Milshteyn - Adelina Ishkayeva......United States    
67. - 69.    Evgeniy Vinogradov - Anna Shevtsova......Russian Federation    
70. - 73.    Philipp Galatov - Anastasia Zaytseva......Russian Federation    
70. - 73.    Sergiu Matcovschi - Marina Peioglo......Moldova    
70. - 73.    Iaroslav Zara - Valeria Gumeniuc......Moldova    
70. - 73.    Cimpoesu Silvan Mihai - Zagnat Olimpia Constanta......Romania    
74. - 77.    Marek Figlar - Imola Gergelyova......Slovakia    
74. - 77.    Jacob Persson - Linn Hegdal......Sweden    
74. - 77.    Dmytro Zruynovanyy - Veronika Yurkovska......Ukraine    
74. - 77.    Macovei Rares Alexandru - Sauleac Madalina-Gabriela......Romania    
78.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt.......Netherlands    
79. - 80.    David Alcobaca - Miriam Chaparro......Portugal    
79. - 80.    Kiss Oliver - Laskovics Reka......Hungary


Eiropas čempionāts 10 dejās, 11.04.2015., Megeve, Francija


1.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova......Slovenia    
2.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki......Finland    
3.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer......Germany    
4.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych......Ukraine    
5.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova......Estonia    
6.    Alexey Polovnikov - Maria Potemkina......Russian Federation    
7.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier......France    
8.    Nikolaj Lund - Marta Kocik......Denmark    
9.    David Odstrcil - Tara Bohak......Czech Republic    
10.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone......Latvija    
11.    Mario Cecinati - Rosaria Messina Denaro.....Italy    
12.    Munteanu Alexander - Bezusenco Anne......Romania    
13.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......Croatia    
14.    Adrian Esperon - Patricia Martinez......Spain    
15.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova......Slovakia    
16.    Frank Zegels - Laura Jottay......Netherlands    
17.    Armand Fazullin - Klaudia Iwanska......Poland    
18.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......Norway    
19.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta......Hungary    
20.    Alon Mugerman - Tal Kogan......Israel    
21.    Aliksey Tkachuk - Nadzeya Valui......Belarus    
22.    Sigurdur Mar Atlason - Jona Kristin Benediktsdottir......Iceland    
23.    Daniil Rostvinschii - Alexandrina Bicov......Moldova    
24.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen......Sweden    
25.    Sergejus Skripcenko - Marija Kozhuhar......Lithuania    
26.    Markus Hackl - Stefanie Krausz......Austria    
27.    Sebastian Mureddu - Melissa Ferraro......Belgium    
28.    Stanimir Stoyanov - Polina Kimova.....Bulgaria    
29.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes......Portugal    
30.    David Brown - Emma Havis......England    
31.    Robert Micallef - Anna Kalinichenko......Malta    


Eiropas čempionāts ST, 04.04.2015., Cambrils, Spānija

1.    Simone Segatori - Annette Sudol.....Germany    
2.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....Russian Federation    
3.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite......Lithuania    
4.    Francesco Galuppo - Debora Pacini......Italy    
5.    Nikolay Darin - Natalia Seredina......Moldova    
6.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva......Lithuania    
7.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson......Denmark    
8.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych......Ukraine    
9.    Anton Skuratov - Alena Uehlin......Germany    
10.    Vadim Shurin - Anastasia Meshkova......Russian Federation    
11.    Madis Abel - Aleksandra Galkina......Estonia    
12.    Giuseppe Longarini - Katarzyna Kapral......Poland    
13.    Paolo Campigotto - Petre Alina......Romania    
14.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova......Austria    
15.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova......Slovenia    
16.    Dmitri Kolobov - Signe Busk.....Denmark    
17.    Simone Carabellese - Lucia Cafagna......Italy    
18.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne......Latvija    
19.    Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka......Latvija    

20.    David Odstrcil - Tara Bohak......Czech Republic    
21.    Andres Liiv - Kristin Vaha......Estonia    
22.    Evgeny Mushtukov - Sardarescu Andreea Carmen......Romania    
23.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova......Slovakia    
24.    Michal Drha - Klara Zamecnikova.......Czech Republic    
25.    Matteo Cicchitti - Simona Brecikova.......Slovakia    
26.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca......Spain    
27. - 28.    Adrian Esperon - Patricia Martinez......Spain    
27. - 28.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva......Belarus    
29.    Radu Sterban - Xenia Cletova......Moldova    
30.    Tabori Armin - Dezsy Klaudia......Hungary    
31.    Trifon Parushev - Chiara Giretti......Bulgaria    
32.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta......Hungary    
33.    Szymon Kulis - Margarita Zvonova......Poland    
34.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk......Ukraine    
35. - 36.    Andrei Kitsun - Natallia Korsak......Belarus    
35. - 36.    Ilari Lehtonen - Jasmin Pocknell......Finland    
37.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......Croatia    
38.    Tine Kranjc - Sasa Ul......Slovenia    
39.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......Norway    
40. - 41.    Markus Hackl - Stefanie Krausz......Austria    
40. - 41.    Mark Stalder - Yulia Dreier......Switzerland    
42.    Roman Shishkin - Jessica Duret......France    
43. - 44.    Davide Federico De Paoli - Maria Delitoneva......Bulgaria    
43. - 44.    Alon Mugerman - Tal Kogan.......Israel    
45. - 46.    Remo Grande - Maria Karavaki.......Greece    
45. - 46.    Wesley van Riel - Wies van Haaren......Netherlands    
47.    Fabio D'Angelo - Amy Anne Ward......England    
48. - 49.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes......Portugal    
48. - 49.    Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole......Netherlands    
50.    Samuli Valonen - Jenni Heikkila......Finland    
51.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida......Portugal    
52.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha......France    
53. - 54.    Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik......Norway    
53. - 54.    Hampus Norberg - Lana Murphy Astrom......Sweden    
55. - 57.    Christopher Burrell - Emma Burrell......England    
55. - 57.    Gabriel Plutov - Sanna Sokol......Israel    
55. - 57.    Gaetan Paucot - Leen Aelterman......Belgium    


Eiropas čempionāts jauniešiem LA, 04.04.2015., Cambrils, Spānija

1.    Vladislav Kolesnikov - Anna Isakovich......Russian Federation    
2.    Dmitry Kulebakin - Maria Chernykh......Russian Federation    
3.    Ardeiu Fabian - Manea Andreea Raluca......Romania    
4.    Jan Janzen - Victoria Litvinova.....Germany
5.    Leonardo Lini - Mia Gabusi......Italy    
6.    Yaroslav Brovarskyi - Elizaveta Umrikhina.....Ukraine    
7.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek......Poland    
8.    Nikolay Kolev - Lora Dankova......Bulgaria    
9. - 10.    Donosa Vlad Constantin - Gologan Otilia Stefana......Romania    
9. - 10.    Mikael Tatarkin - Nicole Wirt......Germany    
11.    Dawid Podgajny - Ewa Korpak......Poland    
12.    Tin Sanjkovic - Milana Chekanova......Croatia    
13.    Jure Bergant - Ana Mesec......Slovenia    
14.    Lucas Samuel Lopez Pla - Mar Albelda......Spain    
15.    Eric Izakson - Mishel Magera......Israel    
16.    Everts Gulbis - Elīna Kalvāne......Latvija    
17. - 18.    Einoras Degutis - Areta Seskaite......Lithuania    
17. - 18.    Marcos Fernandez Fernandez - Ines Minana Esparza......Spain    
19.    Volodymyr Nyelyenson - Naja Dolenc......Slovenia
20.    Marin Braghis - Valeria Topalo......Moldova    
21.    Avtandili Shonia - Elene Davitaia......Georgia    
22.    Nicola Di Cosola - Veronica Sapienza......Italy    
23.    Nunzio Felice - Mari Yiangou.......Cyprus    
24.    Dzmitry Baleuski - Tatiana Potapova......Belarus    
25.    Taha Batu Cosar - Ece Uzunalioglu......Turkey    
26.    Nichita Rotar - Cristina Muzica.......Moldova    
27. - 28.    Miguel Fernandes - Beatriz Clemente......Portugal    
27. - 28.    Daniel Toth - Zuzana Povinska......Slovakia    
29.    Saceleanu Victor Emilian - Ekaterini Kratira......Greece    
30.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen.....Denmark    
31.    Kaspar Karumaa - Aleksandra Tuzikova......Estonia    
32.    Kristinn Thor Sigurdsson - Harpa Steingrimsdottir......Iceland    
33. - 34.    Clement Aubanel - Delphine Ramirez......France    
33. - 34.    Viktor Shumylo - Alina Hadji......Ukraine    
35.    Daniel Medvedovsky - Yael Pasternak......Israel    
36.    Matas Lukasovas - Rugile Monginaite......Lithuania    
37.    Nikolas Novak - Klara Adamova......Czech Republic    
38.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude......Croatia    
39.    Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina......Latvija    
40. - 41.    Hadjantoni Marios - Nikol Elia......Cyprus    
40. - 41.    Mikita Zhukouski - Linda Reuko......Belarus    
42.    Robin Alexander Veskus - Anita Sychugova.......Estonia    
43. - 44.    Joao Azevedo - Catarina Cera......Portugal    
43. - 44.    Neagu Sorin Andrei - Elek Reka......Hungary    
45. - 46.    Filip Buransky - Katarina Stefkova.......Slovakia    
45. - 46.    Michal Bures - Adriana Maskova.....Czech Republic    
47. - 48.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen......Denmark    
47. - 48.    Lauri Linnaranta - Ella Hagman.....Finland    
49. - 50.    Brendan Morin - Eulalie Martinez.....France    
49. - 50.    Ljuboslav Stoev - Miroslava Doicheva......Bulgaria    
51. - 58.    Ozgun Dogan - Katya Salin Aygun......Turkey    
51. - 58.    Felix Forsberg - Rebecka Komet......Sweden    
51. - 58.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas......Norway    
51. - 58.    Dino Kubat - Magdalena Milisic......Bosnia-Herzegovina    
51. - 58.    Valtteri Palin - Nelly Nummentalo......Finland    
51. - 58.    Perendi Matyas - Maxmilian Bernadett......Hungary    
51. - 58.    Philip Alexander Imre Raabe - Emilie Almstedt......Sweden    
51. - 58.    Tarjei Noestvold Svalastog - Frida Foereland.......Norway    


Eiropas čempionāts LA, 28.03.2015., Aarhus, Dānija

1.    Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno.....Russian Federation    
2.    Gabriele Goffredo - Anna Matus......Moldova    
3.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova......France    
4.    Timur Imametdinov - Nina Bezzubova......Germany    
5.    Stanislav Nikolaev - Elena Ziuziukina......Russian Federation    
6.    Umberto Gaudino - Louise Heise......Denmark    
7.    Pavel Pasechnik - Marta Arndt.....Germany    
8.    Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak......Spain    
9.    Andrea Silvestri - Varadi Martina.....Hungary    
10.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova......Estonia    
11.    Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti......Italy    
12.    Jenya Suvorov - Jenya Libman......Israel    
13.    Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen.....Denmark    
14.    Jakub Lipowski - Nikolina Melin.....Poland    
15.    Miha Vodicar - Nadiya Bychkova......Slovenia    
16.    Moldovan Paul - Tatar Cristina......Romania    
17.    Juan Manuel Gomez - Marina Mangione.....Spain    
18.    Roman Ciflicli - Gliga Mirona......Romania    
19.    Simone Casula - Laura Marras......Italy    
20.    Jokubas Venckus - Migle Klupsaite......Lithuania    
21.    David Jutge - Tatiana Podgornaia......France    
22.    Radek Mucha - Yana Grishchenko......Czech Republic    
23.    Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze......Israel    
24.    Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen......Finland    
25.    Telmo Madeira - Vanessa Ferrao......Portugal    
26. - 27.    Alfonso Tarallo - Mariantonietta Marotta......Albania    
26. - 27.    Pasquale Tufano - Olga Turbin......Cyprus    
28.    Vaclav Masaryk - Klara Chovancikova......Czech Republic    
29.    Dominykas Dauksas - Svetlana Azarova......Lithuania    
30.    Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva.....Latvija    
31. - 33.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer.....Austria    
31. - 33.    Tomas Tanka - Dominika Feketova......Slovakia    
31. - 33.    Frank Zegels - Laura Jottay.....Netherlands    
34.    Bojan Lazareski - Tjasa Novak.....Serbia    
35.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone    Latvija    
36. - 37.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta.....Hungary    
36. - 37.    Andrii Nikitchenko - Zlata Prykhodko......Ukraine    
38. - 39.    Joel Marques - Sara Lourenco......Portugal    
38. - 39.    Sergejs Zaleskis - Nastassia Sakolchyk.....Belarus    
40. - 41.    Ivan Karastoyanov - Gabriela Burgazlieva......Bulgaria    
40. - 41.    Sebastian Saarinen - Anniina Koivuniemi.....Finland    
42.    Christoph Holczik - Eva Fus......Austria    
43. - 45.    Konstanty Kolesinski - Joanna Szumkowska.....Poland    
43. - 45.    Dmytro Palchonkov - Nina Abramovych......Ukraine    
43. - 45.    Vitali Nestsiarovich - Yana Nestsiarovich.....Belarus    
46.    Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez.....Belgium    
47. - 48.    Boie Bogdan - Natalia Luchiv.....Moldova    
47. - 48.    Javier Fernandez Valino - Astros Traustadottir.....Iceland    
49.    Andrea Borrelli - Chantal Green.....England    
50.    Andrea Civita - Eleonora De Mitri.....Albania    
51.    Branislav Elias - Jana Hradilova.....Slovakia    
52. - 54.    Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal.....Norway    
52. - 54.    Tim Puts - Peia Prawiro-Atmodjo.....Netherlands    
52. - 54.    Zamfir Roland Roberto - Anabel Aunver.....Estonia    
55.    Matej Pritekelj - Anja Pritekelj.....Slovenia    
56.    Erhan Kus - Seda Arigul.....Turkey    
57.    Tanabay Tokgoz - Olena Vlasyuk.....Turkey    
58.    Tobias Fladby - Rikke Lund.....Norway    
59.    Artur Posedkin - Deborah Suker.....Croatia    
60.    Joakim Rosendahl - Stine Overgaard Andersen.....Sweden    
61.    Marc Aeschlimann - Corina Masciadri.....Switzerland    
62.    David Brown - Emma Havis.....England
63. - 64.    Mustafa Dzihic - Erna Dzinic.....Bosnia-Herzegovina    
63. - 64.    Nemanja Misic - Ana Trogrlic.....Bosnia-Herzegovina    
65.    Bjorn Pemer - Katja Lujan-Engelholm.....Sweden   

Eiropas čempionāts PD ST, 14.02.2015., Copenhagen, Dānija

1.    Benedetto Ferruggia - Claudia Koehler......Germany    
2.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet......Denmark    
3.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute......Lithuania    
4.    Marco Cavallaro - Letizia Ingrosso.....Italy    
5.    Rosario Guerra - Grazia Benincasa......Italy    
6.    Isaia Berardi - Cinzia Birarelli......Italy    
7.    Igor Potovin - Daria Shevelilova.......Russian Federation    
8. - 9.    Laszlo Csaba - Pali Viktoria.......Hungary    
8. - 9.    Luca Rossignoli - Merje Styf.......Finland    
10.    Denis Donskoy - Maria Galtseva.......Russian Federation    
11.    Fabio Bellucci - Ivana Suchankova......Slovakia    
12.    Pasquale Nudo - Yulia Saykina......Italy    
13.    Anton Trubin - Ekaterina Maliavkina......Russian Federation    
14. - 15.    Andrey Philippov - Maria Tikhonova.......Russian Federation    
14. - 15.    Francesco Paris - Natalia Driker.......Israel    
16. - 17.    Ilmārs Ozols - Santa Dmitrijeva......Latvija    
16. - 17.    Sergey Belozerov - Ekaterina Belozerova......Russian Federation    
18.    Vadim Garbuzov - Kathrin Menzinger.......Austria    
19. - 20.    Marco Lustri - Alessia Radicchio.......Italy    
19. - 20.    Sascha Wakup - Ann-Katrin Bechtold.......Germany    
21. - 22.    Jan Willem Mostert - Kendra Kraus.......Netherlands    
21. - 22.    Pavel Nepomniashchikh - Anna Kharitonova.......Russian Federation    
23.    Sergey Avenirov - Margarita Kamenetskaia.......Russian Federation    
24.    Victor Presnetsov - Vera Nam.......Russian Federation    
25.    Rolf van der Laan - Inez van der Laan-Mertens......Netherlands    
27.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira......Portugal    











Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori































Mecenāti




Sadarbības partneri























Informatīvie atbalstītāji