Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2000


28.12.2000
2000.g. EIROPAS KAUSS 10 dejās

1. Eduards Korotin – Kristine Esko….EST
2. Stefano Placidi-Zaccarelli – Simona Magnanelli….ITA
3. Donatas Vezelis – Lina Chatkeviciute….LTU
4. Deniss Čursins – Inga Vitenberga….LAT
5. Rene Loft – Michelle Abildtrup….DNK
6. Anton Koukareko – Elena Koukareko….BLR
7. Dmitri Antoshin – Alla Kolobova….RUS
8. Bas Van Der Zanden – Leila Akcelik….NLD
9. Christian Smith – Katja Lindholm….SWE
10. Markku Hyyarinen – Disa Kortelainen…FIN
10. Michal Skawinski – Agnieszka Pomorska….POL
12. Wolfgang Stoiber – Nicola Ritschel….AUT

 

28.12.2000
IDSF International Open Standard


1. Andrius Ivasauskas - Jurga Dingelyte….LTU
2. Warren Boyce -  Kristi End….ENG
3. Kristaps Cīrulis - Liene Darbiniece….LAT
4. Julius Seniauskas - Neringa Joneliunaite….LTU
5. Juris Uzegovs - Marina Aleksejeva….LAT
6. Eugeny Kazmirchuk - Marija GrebcovA….RUS
7. Kristjan Kuusk - Katrin End….EST
8.-9. Adomas Muralis - Ieva Zajanckauskaite….LTU
8.-9. Ivan Tarhanov - Tatiana KudriavcevA….RUS
10. Vitali Rudenko - Liima Kask….EST
11. Kirils Oseverovs - Jeļena Grigorjeva….LAT
12. Edgars Trops - Signe Siile….LAT
13. Edgaras Adomaitis - Ramune Kukyte….LTU
14. Ivars Bacis - Aliina Jarosevskaja….LAT
15. Andrei Chubarev - Veronika Vlasova….RUS
16. Martin Reinbold - Liene Skrastina….LAT
17. Zigurds Buss - Rasa Kemtis….LAT
18. Karlis Andersons - Evita Everse….LAT
19. Sergejs Zaharjevs - Jeļena Stadupa….LAT
20. Uldis Blumbergs - Aliina Kļonova….LAT
21. Remigijus Suslavicius - Astra Vilinouskaitė….LTU
22. Paulius Skaudickas - Rita Jadvinskyte….LTU
23. Janis Kanbergs - Ilona Krumina….LAT
24. Igors Briedis - Ilze Ratfeldere….LAT
25. Kaspars Pelens - Zane Sirma….LAT
26. Aleksejs Kontijevskis - Kristiine Rusecka….LAT
27. Raimonds Ribens - Arija Vecmane….LAT
28.-29. Artjoms Konuhovs - Margarita Smirnova….LAT

29.12.2000
IDSF International Open Latin - SKONTO Lielā balva


1. Andrius Kandelis - Egle Kandelis….LTU
2. Vlad Pavlov - Svetlana Polyanina….RUS
3. Martynas Kura - Karina Kaselaite….LTU
4. Ojars Bacis - Santa Lodina….LAT
5. Vaidotas Skimelis - Jurga Pupelyte….LTU
6. Tomas Hosek - Olga Barasina….CZE
7. Sergey Hadjiev - Olga Yagant….RUS
8. Marcin Wrzesinski - Anna Glogowska….POL
8. Atis Legzdins - Jevgenija Markova….LAT
10. Mikhail Kolomietc - Natalia Maklahova….RUS
11. Nedas Grigaliunas - Sandra Kniazeviciute….LTU
12. Michal Kostovcik - Eva Waniekova….CZE
13. Kaspars Berzups - Anna Znotena….LAT
13. Gintaras Svistunavicius - Gabriele Valiukaite….LTU
15. Rene Loft - Michelle Abildtrup….DEN
16. Michal Skawinski - Agnieazka Pomorska….POL
17. Gints Dancitis - Ilze Serzante….LAT
18. Daniil Rausov - Daria Ivanova….RUS
19. Anton Koukareko - Elena Feoktistava….BLR
20. Agris Bertulsons - Jelena Rjazanskaja….LAT
21. Sergejs Frolovs - Jevgenija Golubeva….LAT
22. Tomas Sieder - Magdalenad Teslikova….CZE
23. Andris Miezitis - Ilze Eiduka….LAT
24. Remigijus Suslavicius - Astra Vilinauskaite….LTU
25.-26. Aleksandrs Guļko - Katrina Ziberte….LAT
25.-26. Maris Strunkis - Liga Liberte….LAT
27. Markku Hyvaerinen - Disa Kortelainen….FIN
28. Aidas Kasperaitis - Inesa Mazonyte….LTU
29. Lauris Mikenas - Liene Skrabina….LAT
30.-31. Eugeny Kazmirchuk - Marija Grebcova….RUS
30.-31. Lars Christi Smith - Katja Lindholm….SWE
32. Edgars Trops - Signe Sile….LAT
33. Vitali Rudenko - Liima Kask….EST
34. Igors Kravcenko - Aleksandra Kurusova….LAT
35. Ivan Tarhanov - Tatiana Kudriavceva….RUS
36. Viktors Kisils - Svetlana Vasilenko….LAT
37. Aleksandrs Samuilovs - Gita Skromane….LAT
38.-40. Raimonds Ribens - Arija Vecmane….LAT
38.-40. Artjoms Koņuhovs - Margarita Smirnova….LAT
38.-40. Renāts Danilics - Natasa Sestakova


2000.g. EIROPAS KAUSS 10 dejās 28.12.2000

1. Eduards Korotin – Kristine Esko….EST
2. Stefano Placidi-Zaccarelli – Simona Magnanelli….ITA
3. Donatas Vezelis – Lina Chatkeviciute….LTU
4. Deniss Čursins – Inga Vitenberga….LAT
5. Rene Loft – Michelle Abildtrup….DNK
6. Anton Koukareko – Elena Koukareko….BLR
7. Dmitri Antoshin – Alla Kolobova….RUS
8. Bas Van Der Zanden – Leila Akcelik….NLD
9. Christian Smith – Katja Lindholm….SWE
10. Markku Hyyarinen – Disa Kortelainen…FIN
10. Michal Skawinski – Agnieszka Pomorska….POL
12. Wolfgang Stoiber – Nicola Ritschel….AUT









Ģenerālie atbalstītāji










Ģenerālsponsori







Sponsori




























Sadarbības partneri











Informatīvie atbalstītāji