Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2018



Eiropas kauss pieaugušajiem ST, 13.05.2018., Salaspils, Latvija

1. Francesco Galuppo - Debora Pacini....ITA
2. Madis Abel - Aleksandra Galkina....EST
3. Vadim Shurin - Anastasia Meshkova....LATVIJA
4. Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek....POL
5. Dmitry Pleshkov - Anastasia Kulbeda....RUS
6. Dmytro Yevtyeryev - Valeriia Dorofei....UKR
7. - 8. Dominykas Granskas - Helene Spilling....NOR
7. - 8. Karol Michal Tomecki - Domile Semeskeviciute....LTU
9. Alexandru Ionel - Isabel Tinnis....GER
10. Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina....FRA
11. Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia....ESP
12. - 13.Pavel Kopaev - Sofia Esayan....ARM
12. - 13.Gabriele Cassai - Kristine Madsen....DEN
14. - 15.Ivan Jarnec - Ana Ekart....SLO
14. - 15.Tomas Prikryl - Sanela Los Chovancova....CZE
16. Denis Molkov - Sardarescu Andreea Carmen....ROU
17. Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
18. Anton Kurttila - Nina Anderson....FIN
19. Slavomir Nalepka - Kristina Bajusova....SVK
20. Jody Schoonus - Kim de Haan....NED
21. Volodymyr Kasilov - Yulia Dreier....SUI



Eiropas čempionāts pieaugušajiem LA, 12.05.2018., Debrecen, Ungārija

1. Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno....RUS
2. Marius-Andrei Balan - Khrystyna Moshenska....GER
3. Timur Imametdinov - Nina Bezzubova....GER
4. Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova....FRA
5. Andrea Silvestri - Varadi Martina....HUN
6. Guillem Pascual - Rosa Carne....ESP
7. Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak....POL
8. Timur Yusupov - Sofia Kharina....RUS
9. Umberto Gaudino - Louise Heise....DEN
10. Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
11. Moldovan Paul - Tatar Cristina....ROU
12. Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra....ROU
13. Vincenzo Mariniello - Sara Casini....ITA
14. Alexey Korobchenko - Liana Odikadze....ISR
15. Vito Coppola - Oona Oinas....ITA
16. Roman Gerbey - Oksana Lukyanenko....UKR
17. Marek Bures - Anastasiia Iermolenko....CZE
18. Artyom Liaskovsky - Ksenia Zaputriaeva....ISR
19. Jokubas Venckus - Migle Klupsaite....LTU
20. Vitalii Zakharov - Zala Fuchs....SLO
21. Hidi Balazs - Kis Violetta....HUN
22. Marius Valcu - Diana Cojocar....MDA
23. Maksym Kravchenko - Paula Kukute....LATVIJA
24. Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
25. Viacheslav Pastukhov - Karyna Kalykhan....BLR
26. Giuseppe Incatasciato - Eva Fus....AUT
27. Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko....AZE
28. Bartosz Lewandowski - Anna Walachowska....POL
29. Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal....NOR
30. Aleix Civico - Sara Orriols Varela....ESP
31. Taha Batu Cosar - Oleksandra Shanko....TUR
32. - 33.Alexis Leonardo - Justine Reynaud....FRA
32. - 33.Arturs Freimanis - Marina Tulp....LATVIJA
34. Tomas Gal - Sabina Karaskova....CZE
35. Erekle Girgvliani - Lele Khutsishvili....GEO
36. Lars Olav Eltervaag - Paraskevi Zygouri....NOR
37. Tomas Uvacek - Martina Reiterova....SVK
38. - 39.Artsiom Pazniakou - Tatiana Potapova....BLR
38. - 39.Markus Ranta - Alisa Heino....FIN
40. Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
41. - 44.Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez....BEL
41. - 44.Leonard Lini - Aiste Survilaite....LTU
41. - 44.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
41. - 44.Pitt-Alexander Wibawa - Tiara-Sophia Wibawa....SUI
45. - 47.Christoph Holczik - Katrin Kallus....AUT
45. - 47.Fabio Oliva - Luisa Jenifer Metallo....ENG
45. - 47.Jaroslav Obona - Dominika Roskova....SVK
48. Vedran Sraga - Paula Hude....CRO
49. - 50.Andrea Borrelli - Chantal Green....ENG
49. - 50.Pedro Eugenio - Carla Silva....POR
51. - 52.Jurica Kavran - Tihana Vusic....CRO
51. - 52.Rannar Edovald - Mari-Liis Mets....EST
53. Renato Bras - Catarina Alexandra Abreu Gemelgo....POR
54. Lubomir Yakimov - Valentina Radeva Markova....BUL
55. - 56.Erdelyi Szilard Denes - Zofia Juhas....SRB
55. - 56.Tim Puts - Peia Prawiro-Atmodjo....NED
57. Viktor-Valentin Les - Angela Landolfi....SUI


Pasaules čempionāts PD LA, 05.05.2018., Šanghaja, Ķīna

1. Gabriele Goffredo - Anna Matus....MDA
2. Marts Smolko - Tina Bazykina....LATVIJA
3. Hou Yao - Zhuang Ting....CHN
4. Wang Jun - Jia Yiwen....CHN
5. Giacomo Lucchese - Francesca Berardi....ITA
6. Juan Manuel Gomez - Marina Mangione....ESP
7. David Jutge - Tatiana Podgornaia....FRA
8. Andrey Strebizh - Elena Manuylova....RUS
9. Ion Alexandru - Toma Diana Andreea....ROU
10. Jiri Hein - Lucia Krncanova....SVK
11. Lars Erik Pastor - Natalia Szypulska....GER
12. Sutto Roland - Tombacz Aniko....HUN
13. Wen Zhi - Tong Yao....CHN
14. Nicola Nelli - Eleonora Rugi....ITA
15. Luca Santoro - Elettra Paniccia....ITA
16. LI Guoqing - MA Yanhua....CHN
17. Andrzej Cibis - Victoria Kleinfelder....GER
18. Markku Hyvarinen - Disa Kortelainen....FIN
19. Marco Zingarelli - Ilaria Campana....ITA
20. Liu Naiming - Wei Rui....CHN
21. Yao Yuan - Yang Jialan....CHN
22. Li Zhao - Wang Cuiyu....CHN
23. Wang Ziming - Liu Ying....CHN
24. Cai Wenhao - Li Yage....CHN
25. Wen Jinpu - Qu Saiyue....CHN
26. - 28.Xia Yuanpeng - Li Yanqiu....CHN
26. - 28.Zhang Haoqiang - kong deping....CHN
26. - 28.Wang Zhongchao - Ma Rui....CHN
29. Yumiya Kubota - Natsumi Tokuno....JPN
30. Yasuhiro Nishimura - Ayaka Torio....JPN
31. Li Huayang - Qin Xuewei....CHN
32. Yu Yu - Yang Jiayue....CHN
33. - 34.Seigi Uotani - Ai Miyajima....JPN
33. - 34.Liang Bin - Fei Yifan....CHN
35. Lee Yau Loeng - Low Tzyy Yi....MAS


Eiropas čempionāts Jauniešiem 10.dejās, 29.04.2018., Chisinau, Moldovā


1. Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
2. German Pugachev - Ariadna Tishova....RUS
3. Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute....LTU
4. Aleksandr Tishuk - Katsiaryna Shibeko....BLR
5. Danila Sitovs - Violetta Levchenko....LATVIJA
6. Vladislav Tsikhanovskiy - Anastasia Cucer....UKR
7. Jan Bednarz - Wiktoria Lassak....POL
8. Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
9. Artti Oskar Maasik - Chrislyn Kullamaa....EST
10. Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
11. Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen....DEN
12. Boldojan Lucian Constantin - Dinca Roxana Maria....ROU
13. Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
14. Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun....GER
15. Shvartsburd Yehonatan - Elinor Gershfeld....ISR
16. Andrey Prikhodko - Nora Corpas....ESP
17. Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
18. Jens Kristian Auring - Anna Caroline Fladby....NOR
19. Jan Hafner - Pina Erzen....SLO
20. Szalai Denes Ferenc - Balla Petra....HUN
21. Jan Metlicky - Veronika Hruba....CZE
22. Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
23. Philipp Hofstetter - Anastassia Issaev....SUI
24. Mirko Raponi - Micaela Fratepietro....ITA
25. Yanislav Dimitrov Naydenov - Mina Samsieva....BUL
26. Brahim Lambarki - Marie Merle....FRA
27. berk can aydogan - duru karatas....TUR


Pasaules čempionāts Junioriem II 10.dejās, 28.04.2018., Chisinau, Moldovā


1. Yaroslav Kiselev - Sofia Philipchuk....RUS
2. Anton Porcesco-Gozun - Paola Popinin....MDA
3. Batranu Razvan-George - Dica Ana-Maria....ROU
4. David Jenner - Elisabeth Tuigunov....GER
5. Andreas Lepiste - Sofia Dzevulskaja....EST
6. Idan Attias - Moran Moshe....ISR
7. Stanimir Statev - Yelyzaveta Kravetz....BUL
8. Sevastsyan Zolatau - Iryna Komar....BLR
9. Tomasz Ruszkowski - Julia Mozdyniewicz....POL
10. Artur Biele - Marija Elizabete Kravcuka....LATVIJA
11. Urban Istvan - Urban Lilla....HUN
12. Justas Gedgaudas - Aine Rutkauskaite....LTU
13. Ratmir Vasilyev - Amina Dauletkaliyeva....KAZ
14. Mikhail Vinokurov - Mayya Spirina....AZE
15. - 16.Jonas Tomanek - Lucie Ruzickova....CZE
15. - 16.Denys Boiko - Oleksandra Nonko....UKR
17. Riccardo Perretta - Eleonora Petronilli....ITA
18. Sin Kam Ho - Lee Jerry....HKG
19. Nikolaos Karoglou - Polyvia Moschou....GRE
20. Tamas Kristof Kis - Maria Nagyova....SVK
21. Jakov Bjelac - Magdalena Vidas....CRO
22. Roy Kricheli - Mariia Riabushkina....AUT
23. Utku Ovunc Unlu - Ada Usluel....TUR
24. Tobias Skandov - Astrid Louise Mayer....DEN
25. Lassi Kokkonen - Saaga Bruun....FIN
26. David Vigo Outon - Clara Pereira Nodar....ESP
27. Dennis Gluskin - Anna Perzan....CAN
28. Tilo Wiese - Jale Zinser....SUI
29. Filipe Gomes - Lara Batista....POR
30. Andrew Malyava - Avital Ayzerov....USA
31. Charly Labeye - Emma Tonini....FRA
32. - 33.Victor Orby - Sandrine Bergskaug....NOR
32. - 33.Vladimir Gubica - Natasa Kosanovic....SRB
34. ZAN RAVNIKAR - Zara Avsec....SLO


Eiropas kauss Pieaugušajiem LA, 08.04.2018., Maskavā, Krievijā

1. Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra....ROU
2. Vincenzo Mariniello - Sara Casini....ITA
3. Artem Efanin - Anna Efanina....RUS
4. Artur Balandin - Anna Salita....GER
5. Marius Valcu - Diana Cojocar....MDA
6. Alexey Korobchenko - Liana Odikadze....ISR
7. Alexis Leonardo - Justine Reynaud....FRA
8. Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
9. Vitalii Zakharov - Zala Fuchs....SLO
10. Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko....AZE
11. Miha Zerjav - Karcagi Laura....HUN
12. Artsiom Pazniakou - Tatiana Potapova....BLR
13. Aleix Civico - Sara Orriols Varela....ESP
14. Grzegorz Zmokly - Magdalena Abramowicz....POL
15. Arturs Freimanis - Marina Tulp....LATVIJA
16. Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite....LTU
17. Marek Kypus - Jaroslava Tietzova-Sklenarova....CZE
18. Ander Saago - Kristel Moorats....EST
19. Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova....BUL
20. Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
21. Bernardo Venceslau - Maira Caires....POR
22. Serbay Alyu - Ece Gulbas....TUR


Eiropas čempionāts Pieaugušajiem 10.dejās, 10.03.2018., Brno, Čehijā


1. Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
2. David Odstrcil - Tara Bohak....CZE
3. Mikhail Koptev - Alexandra Atamantseva....RUS
4. Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
5. Nikolaj Lund - Marta Kocik....DEN
6. Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
7. Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITL
8. Armand Fazullin - Klaudia Iwanska....POL
9. Alexey Barkov - Marika Odikadze....ISR
10. Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
11. Marts Punins - Dana Jakobsone....LATVIJA
12. Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina....FRA
13. Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
14. Matej Stec - Elena Popova....SVK
15. Mikael Tatarkin - Anja Pritekelj....GER
16. Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen....FIN
17. Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
18. Einoras Degutis - Valery Mishel Petruna....LTU
19. Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
20. Hegyes Bertalan Janos - Farkas Boglarka....HUN
21. Alejandro Sanchez - Monica Busquier....ESP
22. Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
23. Stan Alexandru Ioan Marian - Tigau Miriam....ROU
24. Volodymyr Nahirnyak - Oleksandra Shulima....UKR
25. Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo....MDA
26. Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik....NOR
27. Glenn Feddema - Maite Verheyden....NED
28. Vadzim Kalenkevich - Anastasiya Navoichyk....BLR
29. Dawid Kaleta - Frida Steffensen....SWE
30. Aleksa Matovic - Jovana Klenkovski....SRB
31. Antoine Dartois - Consuela Nicula....BEL


Eiropas čempionāts Jauniešiem LA, 25.02.2018., Soči, Krievija

1.    Egor Kulikov - Maria Goroshko....RUS
2.    Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
3.    Danila Mazur - Anastasia Polonskaya....RUS
4.    Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo....MDA
5.    Leonards Petkevics - Polina Tsepilova....LATVIJA
6.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova....FRA
7.    Michele Musella - Johana Musella....ITA
8.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite....LTU
9.    Tomer Zveniatsky - Stefany Tzukerman....ISR
10.    Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova....BUL
11.    Jakub Bruck - Anna Riebauerova....CZE
12.    Axel Sampino - Anna Zgonnikova....FRA
13.    Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
14.    Nikita Toms - Laura Sturaine....LATVIJA
15.    Marian Hlavac - Tereza Maturova....CZE
16.    Jimmy Sposato - Aurora Ranvestel....ITA
17.    Eddi Neufert - Nastasja Golant....GER
18.    Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute....LTU
19.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen....DEN
20.    Mark Richard Jurna - Lisette Metsalu....EST
21.    Boldojan Lucian Constantin - Dinca Roxana Maria....ROU
22.    Podariu Cosmin Ionut - Didea Ioana Bianca....ROU
23.    Alen Derevicher - Yuval Itach....ISR
24.    Konstantinos Athanasiadis - Evgenia Polychronopoulou....GRE
25.    Alexandros Saoulidis - Orha Andreea Alexandra....GRE
26. - 27. Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
26. - 27. Novak Istvan - Sebesi Daniella....HUN
28.    Mads Friis Lassen - Alva Gerre....DEN
29.    Mihail Maidaniuk - Olga Shymanskaya    BLR
30.    Nikoloz Mujiri - Anna Neubauer....AUT
31.    Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
32.    Ruudi Veideman - Katriin Soorumaa....EST
33.    Ata Erdem Turk - DOGA YURTYERI    TUR
34.    Henrik Saastamoinen - Iida Johansson....FIN
35.    Dmitrij Golub - Michele Muehlig    GER
36.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca....POR
37.    Stanislav Kuban - Sofia Gelienova....SVK
38.    Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
39. - 40. Jan Hafner - Pina Erzen....SLO
39. - 40. Philipp Hofstetter - Anastassia Issaev....SUI
41.    Martin Kyuchukov - Katerina Miteva....BUL
42. - 43. MATIC VUCINA - TOSIA ROBAR ZERAK....SLO
42. - 43. Roberto Giai Baudissard - Noemi Iten....SUI
44.    Simon Novak - Tereza Durtova....SVK
45. - 46. Stanislav Skriabnev - Milena Papazian....ARM
45. - 46. Omer Firat Kaya - Doga Celikkol....TUR
47.    Andre Ferreira - Teresa Jesus....POR
48.    Evanthis Vacanas - Anzhelika Gritsevskaya....CYP
49. - 50. Ashot Tonyan - Daniela Melkonyan....ARM
49. - 50. Ivan Devcic - Petra Kolaric....CRO

Eiropas čempionāts ST, 17.02.2018., Kopenhāgena, Dānija

1.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova....RUS
2.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite....LTU
3.    Francesco Galuppo - Debora Pacini....ITA
4.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva....LTU
5.    Alexey Glukhov - Anastasia Glazunova....RUS
6.    Anton Skuratov - Alena Uehlin....GER
7.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova....AUT
8.    Madis Abel - Aleksandra Galkina....EST
9.    Vadim Shurin - Anastasia Meshkova....LATVIJA
10.    Edgars Linis - Eliza Ancane....LATVIJA
11.    Pasquale Farina - Sofie Koborg....DEN
12.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer....GER
13.    Cojoc Rares - Matei Andreea....ROU
14.    Dmitri Kolobov - Signe Busk....DEN
15.    David Odstrcil - Tara Bohak....CZE
16.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych.....CYP
17.    Dariusz Mycka - Madara Freiberga....POL
18.    Matteo Cicchitti - Simona Brecikova....SVK
19.    Alessandro Bosco - Laura Nolan....IRL
20.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva....BLR
21.    Marco Sirocchi - Kilin Dora....ROU
22.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha....FRA
23.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk....UKR
24.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITA
25.    Alexey Barkov - Marika Odikadze....ISR
26. - 27. Jacek Jeschke - Hanna Zudziewicz....POL
26. - 27. Lubomir Mick - Adriana Dindofferova....SVK
28.    Ergo Lukk - Baile Orb....EST
29.    Iliya Dobrev - Ana Mesec....SLO
30.    Yaroslav Semenenko - Aleksandra Piszczek....UKR
31.    Pavel Kopaev - Sofia Esayan....ARM
32.    Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
33. - 35. Ianosi Bogdan - Stefanie Pavelic....CRO
33. - 35. Fodor Norbert Csanad - Vaszi Reka....HUN
33. - 35. Eric Izakson - Mishel Magera....ISR
36.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
37. - 38. Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
37. - 38. Pasquale Sirica - Morgane Salomon Gagnaire....FRA
39.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca....ESP
40.    Bencze Istvan - Prozlik Anna....HUN
41.    Mikita Zhukouski - Alisa Busurova....BLR
42. - 44. Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik....NOR
42. - 44. Anton Kurttila - Nina Anderson....FIN
42. - 44. Alexey Tsarev - Alena Stadnik....AZE
45.    Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
46. - 48. Martin Mestek - Anna Stareckova....CZE
46. - 48. Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North....ENG
46. - 48. Wesley van Riel - Bach Patricia....NED
49.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina....ESP
50. - 51. Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
50. - 51. Volodymyr Kasilov - Yulia Dreier....SUI
52.    Denis Filonenko - Anna Sergeenko....AZE
53. - 54. Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella....NOR
53. - 54. Jody Schoonus - Kim de Haan....NED
55.    Giulio Petrilli - Riikka Koponen....FIN
56.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen....SWE
57.    Remo Grande - Maria Karavaki....GRE
58. - 59. David Buechel - Flavia Landolfi....SUI
58. - 59. Apostu Teodor Paul - Ida Sund....SWE
60.    Ricardo Oliveira - Ana Paredes....POR
61.    Ozgun Dogan - Ece Uzunalioglu....TUR













Ģenerālie atbalstītāji










Ģenerālsponsori











Sponsori


























Sadarbības partneri













Informatīvie atbalstītāji