Starptautiskais 17. sporta deju festivāls
“Nākotnes Zvaigznes 2000”

IDSF Open Latin – Spilvas Kauss Latīņamerikas dejās

 

23.04.2000

 

 

 

1.

Andrius Kandelis – Rūta Stasevičiute

Lietuva

 

2.

Robertas Maleckis – Inga Širkaite

Lietuva

 

3.

Vitālijs Poļikarpovs – Olga Barašihina

Latvija

 

4.

Blaz Bezek – Gigi Fredie – Pedersen

Dānija

 

5.

Eduard Korotin – Kristiina Esko

Igaunija

 

6.

Ojārs Bācis – Santa Lodiņa

Latvija

 

IDSF Open Standard

 

22.04.2000

 

 

 

1.

Jānis Vanags – Ieva Paukšēna

Latvija

 

2.

Donatas Veželis – Lina Hatkevičiūte

Lietuva

 

3.

Andrius Ivašauskas – Jurga Dingelyte

Lietuva

 

4.

Anton Koukareko – Elena Feoktistava

Baltkrievija

 

5.

Julius Šeniauskas – Neringa Joneliunaite

Lietuva

 

6.

Juris Užegovs – Liene Apale

Latvija

 

Jaunieši – Standartdejas

 

23.04.2000

 

 

 

1.

Jānis Kukainis – Valentīna Oseļdko

Latvija

 

2.

Andrius Ivašauskas – Jurga Dingelyte

Lietuva

 

3.

Rasmus Hougaard – Tania Kehlet

Dānija

 

4.

Mart Raudvee – Katrin Suija

Igaunja

 

5.

Nguyen Isak Halldorsson – Helga Dogg Helgadottir

Islande

 

6.

Deniss Čursins – Marina Aleksejeva

Latvija

 

Juniori II – Latīņamerikas dejas

 

23.04.2000

 

 

 

1.

Valdis Škutāns – Jūlija Pajula

Latvija

 

2.

Edgars Gasjuns – Dita Apsāne

Latvija

 

3.

Sandris Cīrulis – Kristīne Jaunzeme

Latvija

 

4.

Laimonas Žičkus – Rolanda Maniuškaite

Lietuva

 

5.

Sony Fredie – Pedersen – Jeanne Aunel

Dānija

 

6.

Aleksander Fedorov – Dina Shehovcova

Krievija

 

Juniori II – Standartdejas

 

22.04.2000

 

 

 

1.

Valdis Škutāns – Jūlija Pajula

Latvija

 

2.

Edgars Gasjuns – Dita Apsāne

Latvija

 

3.

Ilja Šošņikovs – Viktorija Triščuka

Latvija

 

4.

Aleksander Makarov – Jelena Galaganova

Igaunija

 

5.

Aleksander Fedorov – Dina Shehovcova

Krievija

 

6.

Oskars Rancevs – Sigita Krišjāne

Latvija

 

Juniori I – Standartdejas

 

23.04.2000

 

 

 

1.

Andrius Greblikas – Jurgita Liaugaudaite

Lietuva

 

2.

Artour Medaunecski – Jeļena Arsenjeva

Krievija

 

3.

Alanas Gunko – Aleksandra – Gorjanova

Lietuva

 

4.

Juris Bogdanovs – Zanda Upeniece

Latvija

 

5.

Jegors Šišlo – Anastasija Gorbačenko

Latvija

 

6.

Artūras Vilkanecas – Rūta Bajarūnaite

Lietuva

 

Juniori I – Latīņamerikas dejas

 

22.04.2000

 

 

 

1.

Artis Ķēniņš – Sintija Boļšakova

Latvija

 

2.

Andrius Greblikas – Jurgita Liaugaudaite

Lietuva

 

3.

Jegors Šišlo – Anastasija Gorbačenko

Latvija

 

4.

Henri Kriisa – Alla Škitskaja

Igaunija

 

5.

Juris Bogdanovs – Zanda Upeniece

Latvija

 

6.

Artūras Vilkanecas – Rūta Bajarūnaite

Lietuva

 

Bērni II  6 dejas

 

23.04.2000

 

 

 

1.

Vladimirs Kurčevskis – Jeļena Sidorova

Latvija

 

2.

Darius Remeika- Orinta Šimkute

Lietuva

 

3.

Arturas Minajevs – Krista Brantēvica

Latvija

 

4.

Haroldas Grigaliūnas – Rugile Gudaite

Lietuva

 

5.

Mārtiņš Vargulis – Zane Lase

Latvija

 

6.

Edvīns Gadžijevs – Oksana Bardiša

Latvija

 

Bērni I + II  E4

 

23.04.2000

 

 

 

1.

Mārtiņš Jurjānis – Dita Pāne

Latvija

 

2.

Mārtiņš Paeglis – Sintija Lavrinoviča

Latvija

 

3.

Rihards Freidenfelds – Linda Dulmane

Latvija

 

4.

Edgars Gerosins – Natali Zumbulidze

Latvija

 

5.

Aigars Auzenbergs – Ligita Lapiņa

Latvija

 

6.

Edgars Brivks – Līva Cēbere

Latvija